Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 listopada 2009 r.
15:02
Edytuj ten wpis

W jakim zawodzie znajdziesz pracę na Lubelszczyźnie?

0 20 A A

W jakiej branży można znaleźć zatrudnienie na Lubelszczyźnie? Z raportu serwisu Szybkopraca.pl wynika, że w trzecim kwartale najwięcej ofert w województwie lubelskim pochodziło ze sprzedaży (15 proc.). Zaraz za nią uplasowało się budownictwo (14 proc.).


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zuzia24 / 18 listopada 2009 r. o 08:11
-ktos- napisał:
he he wyszło ze teraz jest dwie na jednego Beduin w życiu się nie odezwie, zakładając ze to facet, to przypuszczalnie stchórzy przed dwiema /tak zakładam/ babeczkami
Zgadzam sie częściowo. Tzn.popieram 1 cześć Twojej wypowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o nasze narzekanie na urzędniczki, to sie nie zgadzam. To ja opisałam sytuacje kiedy wielka dama z UP ZROBIŁA MI ŁASKĘ i zadzwonila w sprawie oferty pracy wiszacej na korytarzu. Dala mi odczuc "kto tu rzadzi" i to w chamski sposób.
Nie mowie ze wszyscy sa tacy. Ale nalezy napiętnować sytuacje tego typu, bo niestety ale niektorym to sodówka mocno udzerza...
ps. Na wyjasnienie dodam ze w naszym urzędzie / z paroma nielicznymi wyjatkami/ siedza wyjątkowe S...I
Wszyscy o tym wiedza i omijają z daleka to siedlisko żmijek, jeśli tylko mogą./Żeby nie było ze ja jestem jakoś negatywnie nastawiona/
Mam nadzieje ze gdzie indziej panują lepsze stosunki.
Dziekuje za uwage

Faktycznie babeczki:D No wiesz, to tak samo jak jest nauczyciel i nauczyciel, jeden Cie czegoś nauczy, a drugi będzie Ci tłumaczyć i nic nie zrozumiesz. Tak samo z urzędnikami, jeden Ci obsłuży jak trzeba a inny łasek będzie robił. Jak rzeczywiście Cie tak potraktowała, to masz racje, ta baba to straszna małpa musiała być. Ja kiedyś miałam takie przeboje z paniami w rejestracji w przychodni. Beznadziejne były. Ale teraz widze, że dużo sie zmieniło, w urzędach (a raczej w urzędzie do którego ja chodziłam) jest młoda kadra, gdzie każdy stara się podchodzic poważnie do swojej pracy, bez uprzedzeń, zpominając o panujących powszechnie stereotypach. Ale oczywiście nie zakładam, że wraz z tym wyginęły wszystkie wszystkie "wredne baby". Mam tylko nadzieje, że wraz z tak często używaną i znienawidzoną "zmianą przepisów" będzie się zmieniać podejście i usposobienie osbób na tych przepisach pracujących.
Beduinie czy nadal uważasz, że zatrzymałam się na poziomie 12-letniego dziecka?
Ja kiedyś miałam takie przeboje z paniami w rejestracji w przychodni. Beznadziejne były. Ale teraz widze, że dużo sie zmieniło, w urzędach (a raczej w urzędzie do którego ja chodziłam) jest młoda kadra, gdzie każdy stara się podchodzic poważnie do swojej pracy, bez uprzedzeń, zpominając o panujących powszechnie stereotypach. Ale oczywiście nie zakładam, że wraz z tym wyginęły wszystkie wszystkie "wredne baby". Mam tylko nadzieje, że wraz z tak często używaną i znienawidzoną "zmianą przepisów" będzie się zmieniać podejście... rozwiń
Avatar
-ktos- / 18 listopada 2009 r. o 01:51
he he wyszło ze teraz jest dwie na jednego Beduin w życiu się nie odezwie, zakładając ze to facet, to przypuszczalnie stchórzy przed dwiema /tak zakładam/ babeczkami
Zgadzam sie częściowo. Tzn.popieram 1 cześć Twojej wypowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o nasze narzekanie na urzędniczki, to sie nie zgadzam. To ja opisałam sytuacje kiedy wielka dama z UP ZROBIŁA MI ŁASKĘ i zadzwonila w sprawie oferty pracy wiszacej na korytarzu. Dala mi odczuc "kto tu rzadzi" i to w chamski sposób.
Nie mowie ze wszyscy sa tacy. Ale nalezy napiętnować sytuacje tego typu, bo niestety ale niektorym to sodówka mocno udzerza...
ps. Na wyjasnienie dodam ze w naszym urzędzie / z paroma nielicznymi wyjatkami/ siedza wyjątkowe S...I
Wszyscy o tym wiedza i omijają z daleka to siedlisko żmijek, jeśli tylko mogą./Żeby nie było ze ja jestem jakoś negatywnie nastawiona/
Mam nadzieje ze gdzie indziej panują lepsze stosunki.
Dziekuje za uwage
he he wyszło ze teraz jest dwie na jednego Beduin w życiu się nie odezwie, zakładając ze to facet, to przypuszczalnie stchórzy przed dwiema /tak zakładam/ babeczkami
Zgadzam sie częściowo. Tzn.popieram 1 cześć Twojej wypowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o nasze narzekanie na urzędniczki, to sie nie zgadzam. To ja opisałam sytuacje kiedy wielka dama z UP ZROBIŁA MI ŁASKĘ i zadzwonila w sprawie oferty pracy wiszacej na korytarzu. Dala mi odczuc "kto tu rzadzi" i to w chamski sposób.
Nie mowie ze wszyscy sa tacy. Ale na... rozwiń
Avatar
zuzia24 / 17 listopada 2009 r. o 22:43
aha i chciałam jeszcze jedno powiedziec BEDUINIE!!!!! Dlaczego nikt nie poruszy tematu rządu, który zamiast raowac to co polskie, co może nam przyniesc olbrzymi zysk, czym mozemy podbic rynek zagraniczny po prostu co robi.... sprzedaje zagranicznym przedsiębiorcom!! Weźmy pod uwage mleczarnie w Kurowie. Kiedyś była wymieniana w raportach jako jeden z najważniejszych przedsiebiorstw zaraz obok Zakładów Azotowych czy Mostostalu. Potem sprzedali ją jakiemus francuzowi i co tam teraz jest???? NIC! Ludzie sobie jakies składziki, magazyny na towar robia z tego co sie orientuje. To tak jakby sprzedac komus z zagranicy Azoty i pozwolic doprowadzic do upadku!!!
Tak sie słada że bylam kiedys zarejestrowana w urzedzie pracy i naprawde ja tym urzednikom to wspołczuje! Bo widzialam jak bylo głupio pani w okienku jak po raz kolejny rozkładala rece, ze nie ma dla mnie zadnej oferty! O sytuacje na rynku pracy nie ma co winic jakis urzednikow w jakis urzedach pracy, bo to nie od pani w okienku zalezy czy bede chronione polskie przedsiebiorstwa ktore moglyby zapewnic miejsca pracy olbrzymiej liczbie osob.
Oprocz tego pozwala sie otwierac lidly, biedronki, kauflandy, tesco, zagraniczne supermarkety ktore nie odprowadzaja podatku do Polski i łatwy i prosty sposób daje sie im zarobic!!! Na to to sie pozwala, nie ma na to paragrafu! A żeby jakiemus Polakowi pomoc w prowadzeniu dzialalnosci gospodarczej, odciażyc go od niebotycznych kosztów utrzymania pracownikow etc., placenia zusów śmusów itp. to nie ma! Dlatego wkurza mnie jak ktos, pisze na forum po raz enty, że pani w okienku za cichom odpowiedziala dzien dobry jak wszedłem do pokoju a potem to kichnęła jak cos mówiłem...gdyby to od pani w okienku zależało to daje sobie rękę obciąc, że wszyscy by mieli pracę!!! Dziekuje za uwagę!
aha i chciałam jeszcze jedno powiedziec BEDUINIE!!!!! Dlaczego nikt nie poruszy tematu rządu, który zamiast raowac to co polskie, co może nam przyniesc olbrzymi zysk, czym mozemy podbic rynek zagraniczny po prostu co robi.... sprzedaje zagranicznym przedsiębiorcom!! Weźmy pod uwage mleczarnie w Kurowie. Kiedyś była wymieniana w raportach jako jeden z najważniejszych przedsiebiorstw zaraz obok Zakładów Azotowych czy Mostostalu. Potem sprzedali ją jakiemus francuzowi i co tam teraz jest???? NIC! Ludzie sobie jak... rozwiń
Avatar
-ktos- / 17 listopada 2009 r. o 19:15
Popieram Zuzie. Jest u nas przeogromna liczba nierobów .Oto fakt autentyczny:
osoba zarejestrowana nie zgłasza się na wizytę. Przychodzi po tygodniu, urzedniczka oznajmia ze grozi mu utrata statusu bezrobotnego/czyli także ubezpieczenia zdrotowtnego/ Gościo wkurzony mówi ze nie miał czasu, on pracuje na budowie, tyyle roboty maja, nie ma czasu na takie glupoty jak łażenie po urzędach. Na pytanie dlaczego figuruje jako bezrobotny wzrusza ramionami.
Inna sprawa:moja znajoma od lat siedzi na bezrobociu jako samotna matka/z nieoficjalnym zapleczem finansowym na wsi/ Korzysta z wielu świadczeń, no bo się nalezą takiej osobie. Ja pracuje ale nie stać mnie nawet w polowie na taki poziom zycia jaki ona prowadzi.
Liczyłam ze Beduin sie odezwie, a tu nic ;((
Popieram Zuzie. Jest u nas przeogromna liczba nierobów .Oto fakt autentyczny:
osoba zarejestrowana nie zgłasza się na wizytę. Przychodzi po tygodniu, urzedniczka oznajmia ze grozi mu utrata statusu bezrobotnego/czyli także ubezpieczenia zdrotowtnego/ Gościo wkurzony mówi ze nie miał czasu, on pracuje na budowie, tyyle roboty maja, nie ma czasu na takie glupoty jak łażenie po urzędach. Na pytanie dlaczego figuruje jako bezrobotny wzrusza ramionami.
Inna sprawa:moja znajoma od lat siedzi na bezrobociu jako samotna matka/z nieofic... rozwiń
Avatar
zuzia24 / 17 listopada 2009 r. o 07:37
Beduin napisał:
-No widzisz jak Ty mało wiesz o życiu ...-Sztur -Seksmisja. Te Twoje 24 sugeruje wiek ale ten metryczny bo emocjonalno -życiowy zatrzymał się gdzieś na 12-16 latach i tak należało by z Tobą dziecko rozmawiać ale ja nie potrafię ,poza tym nie mam cierpliwości by tłumaczyć ale skoro umiesz czytać to poczytaj jak najwięcej co starsi i mądrzejsi piszą w tej kwestii ,popytaj rodziców albo babci dziadka i zaopatrzona w wiedzę jeżeli ją zdołasz zrozumieć zasiądź przed klawiaturą wyjdzie to Tobie i wszystkim na dobre bo jak na razie to takie bzdury piszesz że aż mi ekran z wrażenia mruga !A ze swej strony tylko Ci wyjaśnię że konstytucyjny obowiązek związany z bytem narodu leży po stronie Państwa oraz Rządu więc i zapewnienie warunków do tworzenia miejsc pracy leży po stronie Rządu i Państwa tak samo dotyczy to służby zdrowia i wielu wielu innych udogodnień czy ułatwień a tak nie jest !Więc jak ktoś powie że za komuny pod pewnymi względami było to lepsze to ja to potwierdzę choć komuchem nigdy nie byłem .

Beduin przeczytaj sobie komantarz powyżej (autor: kots) a zobaczysz o co mi chodzi:PP Państwo jak najbardziej ma sie opiekować obywaltelem (bo jak np. wytłumaczyć, że są potrącane składki zdrowotne z pensji, ale jak chcesz się zgłosić do lekarza specjlaisty to czekasz i czekasz.... albo płacisz z włsanej kieszeni żeby dostać się od razu!!!), ale nie może być tak, że poszczególne osoby siądą, założą ręce i mówią, państwo ma mnie utrzymać i koniec, a sam nawet palcem nie kiwnie żeby poprawic sowją sytuację życiową.

Beduin przeczytaj sobie komantarz powyżej (autor: kots) a zobaczysz o co mi chodzi:PP Państwo jak najbardziej ma sie opiekować obywaltelem (bo jak np. wytłumaczyć, że są potrącane składki zdrowotne z pensji, ale jak chcesz się zgłosić do lekarza specjlaisty to czekasz i czekasz.... albo płacisz z włsanej kieszeni żeby dostać się od razu!!!), ale nie może być tak, że poszczególne osoby siądą, założą ręce i mówią, państwo ma mnie utrzymać i koniec, a sam nawet palcem nie kiwnie żeby poprawic sowją sytuację życiową. rozwiń
Avatar
-ktos- / 16 listopada 2009 r. o 23:46
Przyznaje Ci Beduinie racje. OBOWIAZKIEM PAŃSTWA JEST OPIEKA NAD OBYWATELAMI.Tu się zgadzam
Ale niestety, w naszym pięknym kraju wszystko jest na opak. Nie bez powodu mówią ze POlska to kraj cudow
Dlatego liczenie na to, ze państwo się nami zaopiekuje to w dzisiejszych czasach..po prostu naiwność i glupota.

I okropnie wkurzają mnie osoby, które uważają "ze im się należy.." Znam sporo takich osob, opier***** - nazywając rzecz po imieniu.
Oszukują ile wlezie, bo przeciez państwo MUSI dać, bo im się to należy...I jak ma byc dobrze w kraju, jak wieeelgachna rzesza ludzi po prostu wyłudza te świadczenia , żeby nie powiedzieć; kradnie. POsrednio z naszych kieszeni, bo przeciez placimy podatek.
Jesli by to odemnie zależało, to wprowadziłabym takie zmiany"
- dokladna kontrola wszystkich tych samotnych matek polek, bo polowa to zwykle nieroby i naciągacze.
- calkowita likwidajca świadczeń dla alkoholikow. KUrcze, za to ze ktoś sie pijaczyl i miał robote daleko gdzieś teraz dostaje pieniadze równe z tym który ciezko tyrał???!?!?!Rozumiem, to choroba, ale NA WLASNE ZYCZENIE...Zero litosci !!Poruszyc jeszcze sprawe lipnych rent i calkiem ladna sumka sie uzbiera.
Ktos madry powiedzial kiedys fajne słowa, ja je trochę przekręcę.."zamiast pytac co kraj zrobił dla Ciebie, sprawdź co Ty zrobiłeś dla kraju"
Przyznaje Ci Beduinie racje. OBOWIAZKIEM PAŃSTWA JEST OPIEKA NAD OBYWATELAMI.Tu się zgadzam
Ale niestety, w naszym pięknym kraju wszystko jest na opak. Nie bez powodu mówią ze POlska to kraj cudow
Dlatego liczenie na to, ze państwo się nami zaopiekuje to w dzisiejszych czasach..po prostu naiwność i glupota.

I okropnie wkurzają mnie osoby, które uważają "ze im się należy.." Znam sporo takich osob, opier***** - nazywając rzecz po imieniu.
Oszukują ile wlezie, bo przeciez państwo MUSI dać, bo im się ... rozwiń
Avatar
Beduin / 16 listopada 2009 r. o 12:49
zuzia24 napisał:
Ja nie rozmumiem dlaczego zawsze każdy obwinia państwo... Nie mam pracy! czyja wina? państwa. Nie mam pieniędzy! Czyja wina państwa. Jestem chory! Czyja wina? Państwa! Drugie imię mam po babci! Czyja wina? państwa! Za robote byś się wziął!!!! Sam byś coś zrobił a nie tylko na gotowe! Bo mi sie należy!!!!! Standardowe podejscie czy sie stoi czy sie lezy 1 500 sie nalezy!

-No widzisz jak Ty mało wiesz o życiu ...-Sztur -Seksmisja. Te Twoje 24 sugeruje wiek ale ten metryczny bo emocjonalno -życiowy zatrzymał się gdzieś na 12-16 latach i tak należało by z Tobą dziecko rozmawiać ale ja nie potrafię ,poza tym nie mam cierpliwości by tłumaczyć ale skoro umiesz czytać to poczytaj jak najwięcej co starsi i mądrzejsi piszą w tej kwestii ,popytaj rodziców albo babci dziadka i zaopatrzona w wiedzę jeżeli ją zdołasz zrozumieć zasiądź przed klawiaturą wyjdzie to Tobie i wszystkim na dobre bo jak na razie to takie bzdury piszesz że aż mi ekran z wrażenia mruga !A ze swej strony tylko Ci wyjaśnię że konstytucyjny obowiązek związany z bytem narodu leży po stronie Państwa oraz Rządu więc i zapewnienie warunków do tworzenia miejsc pracy leży po stronie Rządu i Państwa tak samo dotyczy to służby zdrowia i wielu wielu innych udogodnień czy ułatwień a tak nie jest !Więc jak ktoś powie że za komuny pod pewnymi względami było to lepsze to ja to potwierdzę choć komuchem nigdy nie byłem .

-No widzisz jak Ty mało wiesz o życiu ...-Sztur -Seksmisja. Te Twoje 24 sugeruje wiek ale ten metryczny bo emocjonalno -życiowy zatrzymał się gdzieś na 12-16 latach i tak należało by z Tobą dziecko rozmawiać ale ja nie potrafię ,poza tym nie mam cierpliwości by tłumaczyć ale skoro umiesz czytać to poczytaj jak najwięcej co starsi i mądrzejsi piszą w tej kwestii ,popytaj rodziców albo babci dziadka i zaopatrzona w wiedzę jeżeli ją zdołasz zrozumieć zasiądź przed klawiaturą wyjdzie to Tobie i wszystkim na dobre bo jak na ra... rozwiń
Avatar
-uuuuu- ;) / 15 listopada 2009 r. o 20:23
oj, biedne dziecko! Rozpoznaje tu deb***IZMUS CHAMUS, to wrodzona i nieyleczalna choroba slabych jednostek.
KKochani, moze zrobimy jakas skladke? Mamy tu do czynienia z czlowiekiem mocno uposledzonym, skoro stac go tylko na takie podstawowe dzwieki
No chyba ze to odezwala sie jakas "yntelygentna inaczej'' pracownica z oplisywanych wyzej urzedow. Wtedy zlotowki nie dam!
Avatar
DYU / 15 listopada 2009 r. o 13:11
[font="Impact"]UIUI[/font]
Avatar
DYU / 15 listopada 2009 r. o 13:10
[size=7]EEE[/size]
Avatar
zuzia24 / 18 listopada 2009 r. o 08:11
-ktos- napisał:
he he wyszło ze teraz jest dwie na jednego Beduin w życiu się nie odezwie, zakładając ze to facet, to przypuszczalnie stchórzy przed dwiema /tak zakładam/ babeczkami
Zgadzam sie częściowo. Tzn.popieram 1 cześć Twojej wypowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o nasze narzekanie na urzędniczki, to sie nie zgadzam. To ja opisałam sytuacje kiedy wielka dama z UP ZROBIŁA MI ŁASKĘ i zadzwonila w sprawie oferty pracy wiszacej na korytarzu. Dala mi odczuc "kto tu rzadzi" i to w chamski sposób.
Nie mowie ze wszyscy sa tacy. Ale nalezy napiętnować sytuacje tego typu, bo niestety ale niektorym to sodówka mocno udzerza...
ps. Na wyjasnienie dodam ze w naszym urzędzie / z paroma nielicznymi wyjatkami/ siedza wyjątkowe S...I
Wszyscy o tym wiedza i omijają z daleka to siedlisko żmijek, jeśli tylko mogą./Żeby nie było ze ja jestem jakoś negatywnie nastawiona/
Mam nadzieje ze gdzie indziej panują lepsze stosunki.
Dziekuje za uwage

Faktycznie babeczki:D No wiesz, to tak samo jak jest nauczyciel i nauczyciel, jeden Cie czegoś nauczy, a drugi będzie Ci tłumaczyć i nic nie zrozumiesz. Tak samo z urzędnikami, jeden Ci obsłuży jak trzeba a inny łasek będzie robił. Jak rzeczywiście Cie tak potraktowała, to masz racje, ta baba to straszna małpa musiała być. Ja kiedyś miałam takie przeboje z paniami w rejestracji w przychodni. Beznadziejne były. Ale teraz widze, że dużo sie zmieniło, w urzędach (a raczej w urzędzie do którego ja chodziłam) jest młoda kadra, gdzie każdy stara się podchodzic poważnie do swojej pracy, bez uprzedzeń, zpominając o panujących powszechnie stereotypach. Ale oczywiście nie zakładam, że wraz z tym wyginęły wszystkie wszystkie "wredne baby". Mam tylko nadzieje, że wraz z tak często używaną i znienawidzoną "zmianą przepisów" będzie się zmieniać podejście i usposobienie osbób na tych przepisach pracujących.
Beduinie czy nadal uważasz, że zatrzymałam się na poziomie 12-letniego dziecka?
Ja kiedyś miałam takie przeboje z paniami w rejestracji w przychodni. Beznadziejne były. Ale teraz widze, że dużo sie zmieniło, w urzędach (a raczej w urzędzie do którego ja chodziłam) jest młoda kadra, gdzie każdy stara się podchodzic poważnie do swojej pracy, bez uprzedzeń, zpominając o panujących powszechnie stereotypach. Ale oczywiście nie zakładam, że wraz z tym wyginęły wszystkie wszystkie "wredne baby". Mam tylko nadzieje, że wraz z tak często używaną i znienawidzoną "zmianą przepisów" będzie się zmieniać podejście... rozwiń
Avatar
-ktos- / 18 listopada 2009 r. o 01:51
he he wyszło ze teraz jest dwie na jednego Beduin w życiu się nie odezwie, zakładając ze to facet, to przypuszczalnie stchórzy przed dwiema /tak zakładam/ babeczkami
Zgadzam sie częściowo. Tzn.popieram 1 cześć Twojej wypowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o nasze narzekanie na urzędniczki, to sie nie zgadzam. To ja opisałam sytuacje kiedy wielka dama z UP ZROBIŁA MI ŁASKĘ i zadzwonila w sprawie oferty pracy wiszacej na korytarzu. Dala mi odczuc "kto tu rzadzi" i to w chamski sposób.
Nie mowie ze wszyscy sa tacy. Ale nalezy napiętnować sytuacje tego typu, bo niestety ale niektorym to sodówka mocno udzerza...
ps. Na wyjasnienie dodam ze w naszym urzędzie / z paroma nielicznymi wyjatkami/ siedza wyjątkowe S...I
Wszyscy o tym wiedza i omijają z daleka to siedlisko żmijek, jeśli tylko mogą./Żeby nie było ze ja jestem jakoś negatywnie nastawiona/
Mam nadzieje ze gdzie indziej panują lepsze stosunki.
Dziekuje za uwage
he he wyszło ze teraz jest dwie na jednego Beduin w życiu się nie odezwie, zakładając ze to facet, to przypuszczalnie stchórzy przed dwiema /tak zakładam/ babeczkami
Zgadzam sie częściowo. Tzn.popieram 1 cześć Twojej wypowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o nasze narzekanie na urzędniczki, to sie nie zgadzam. To ja opisałam sytuacje kiedy wielka dama z UP ZROBIŁA MI ŁASKĘ i zadzwonila w sprawie oferty pracy wiszacej na korytarzu. Dala mi odczuc "kto tu rzadzi" i to w chamski sposób.
Nie mowie ze wszyscy sa tacy. Ale na... rozwiń
Avatar
zuzia24 / 17 listopada 2009 r. o 22:43
aha i chciałam jeszcze jedno powiedziec BEDUINIE!!!!! Dlaczego nikt nie poruszy tematu rządu, który zamiast raowac to co polskie, co może nam przyniesc olbrzymi zysk, czym mozemy podbic rynek zagraniczny po prostu co robi.... sprzedaje zagranicznym przedsiębiorcom!! Weźmy pod uwage mleczarnie w Kurowie. Kiedyś była wymieniana w raportach jako jeden z najważniejszych przedsiebiorstw zaraz obok Zakładów Azotowych czy Mostostalu. Potem sprzedali ją jakiemus francuzowi i co tam teraz jest???? NIC! Ludzie sobie jakies składziki, magazyny na towar robia z tego co sie orientuje. To tak jakby sprzedac komus z zagranicy Azoty i pozwolic doprowadzic do upadku!!!
Tak sie słada że bylam kiedys zarejestrowana w urzedzie pracy i naprawde ja tym urzednikom to wspołczuje! Bo widzialam jak bylo głupio pani w okienku jak po raz kolejny rozkładala rece, ze nie ma dla mnie zadnej oferty! O sytuacje na rynku pracy nie ma co winic jakis urzednikow w jakis urzedach pracy, bo to nie od pani w okienku zalezy czy bede chronione polskie przedsiebiorstwa ktore moglyby zapewnic miejsca pracy olbrzymiej liczbie osob.
Oprocz tego pozwala sie otwierac lidly, biedronki, kauflandy, tesco, zagraniczne supermarkety ktore nie odprowadzaja podatku do Polski i łatwy i prosty sposób daje sie im zarobic!!! Na to to sie pozwala, nie ma na to paragrafu! A żeby jakiemus Polakowi pomoc w prowadzeniu dzialalnosci gospodarczej, odciażyc go od niebotycznych kosztów utrzymania pracownikow etc., placenia zusów śmusów itp. to nie ma! Dlatego wkurza mnie jak ktos, pisze na forum po raz enty, że pani w okienku za cichom odpowiedziala dzien dobry jak wszedłem do pokoju a potem to kichnęła jak cos mówiłem...gdyby to od pani w okienku zależało to daje sobie rękę obciąc, że wszyscy by mieli pracę!!! Dziekuje za uwagę!
aha i chciałam jeszcze jedno powiedziec BEDUINIE!!!!! Dlaczego nikt nie poruszy tematu rządu, który zamiast raowac to co polskie, co może nam przyniesc olbrzymi zysk, czym mozemy podbic rynek zagraniczny po prostu co robi.... sprzedaje zagranicznym przedsiębiorcom!! Weźmy pod uwage mleczarnie w Kurowie. Kiedyś była wymieniana w raportach jako jeden z najważniejszych przedsiebiorstw zaraz obok Zakładów Azotowych czy Mostostalu. Potem sprzedali ją jakiemus francuzowi i co tam teraz jest???? NIC! Ludzie sobie jak... rozwiń
Avatar
-ktos- / 17 listopada 2009 r. o 19:15
Popieram Zuzie. Jest u nas przeogromna liczba nierobów .Oto fakt autentyczny:
osoba zarejestrowana nie zgłasza się na wizytę. Przychodzi po tygodniu, urzedniczka oznajmia ze grozi mu utrata statusu bezrobotnego/czyli także ubezpieczenia zdrotowtnego/ Gościo wkurzony mówi ze nie miał czasu, on pracuje na budowie, tyyle roboty maja, nie ma czasu na takie glupoty jak łażenie po urzędach. Na pytanie dlaczego figuruje jako bezrobotny wzrusza ramionami.
Inna sprawa:moja znajoma od lat siedzi na bezrobociu jako samotna matka/z nieoficjalnym zapleczem finansowym na wsi/ Korzysta z wielu świadczeń, no bo się nalezą takiej osobie. Ja pracuje ale nie stać mnie nawet w polowie na taki poziom zycia jaki ona prowadzi.
Liczyłam ze Beduin sie odezwie, a tu nic ;((
Popieram Zuzie. Jest u nas przeogromna liczba nierobów .Oto fakt autentyczny:
osoba zarejestrowana nie zgłasza się na wizytę. Przychodzi po tygodniu, urzedniczka oznajmia ze grozi mu utrata statusu bezrobotnego/czyli także ubezpieczenia zdrotowtnego/ Gościo wkurzony mówi ze nie miał czasu, on pracuje na budowie, tyyle roboty maja, nie ma czasu na takie glupoty jak łażenie po urzędach. Na pytanie dlaczego figuruje jako bezrobotny wzrusza ramionami.
Inna sprawa:moja znajoma od lat siedzi na bezrobociu jako samotna matka/z nieofic... rozwiń
Avatar
zuzia24 / 17 listopada 2009 r. o 07:37
Beduin napisał:
-No widzisz jak Ty mało wiesz o życiu ...-Sztur -Seksmisja. Te Twoje 24 sugeruje wiek ale ten metryczny bo emocjonalno -życiowy zatrzymał się gdzieś na 12-16 latach i tak należało by z Tobą dziecko rozmawiać ale ja nie potrafię ,poza tym nie mam cierpliwości by tłumaczyć ale skoro umiesz czytać to poczytaj jak najwięcej co starsi i mądrzejsi piszą w tej kwestii ,popytaj rodziców albo babci dziadka i zaopatrzona w wiedzę jeżeli ją zdołasz zrozumieć zasiądź przed klawiaturą wyjdzie to Tobie i wszystkim na dobre bo jak na razie to takie bzdury piszesz że aż mi ekran z wrażenia mruga !A ze swej strony tylko Ci wyjaśnię że konstytucyjny obowiązek związany z bytem narodu leży po stronie Państwa oraz Rządu więc i zapewnienie warunków do tworzenia miejsc pracy leży po stronie Rządu i Państwa tak samo dotyczy to służby zdrowia i wielu wielu innych udogodnień czy ułatwień a tak nie jest !Więc jak ktoś powie że za komuny pod pewnymi względami było to lepsze to ja to potwierdzę choć komuchem nigdy nie byłem .

Beduin przeczytaj sobie komantarz powyżej (autor: kots) a zobaczysz o co mi chodzi:PP Państwo jak najbardziej ma sie opiekować obywaltelem (bo jak np. wytłumaczyć, że są potrącane składki zdrowotne z pensji, ale jak chcesz się zgłosić do lekarza specjlaisty to czekasz i czekasz.... albo płacisz z włsanej kieszeni żeby dostać się od razu!!!), ale nie może być tak, że poszczególne osoby siądą, założą ręce i mówią, państwo ma mnie utrzymać i koniec, a sam nawet palcem nie kiwnie żeby poprawic sowją sytuację życiową.

Beduin przeczytaj sobie komantarz powyżej (autor: kots) a zobaczysz o co mi chodzi:PP Państwo jak najbardziej ma sie opiekować obywaltelem (bo jak np. wytłumaczyć, że są potrącane składki zdrowotne z pensji, ale jak chcesz się zgłosić do lekarza specjlaisty to czekasz i czekasz.... albo płacisz z włsanej kieszeni żeby dostać się od razu!!!), ale nie może być tak, że poszczególne osoby siądą, założą ręce i mówią, państwo ma mnie utrzymać i koniec, a sam nawet palcem nie kiwnie żeby poprawic sowją sytuację życiową. rozwiń
Avatar
-ktos- / 16 listopada 2009 r. o 23:46
Przyznaje Ci Beduinie racje. OBOWIAZKIEM PAŃSTWA JEST OPIEKA NAD OBYWATELAMI.Tu się zgadzam
Ale niestety, w naszym pięknym kraju wszystko jest na opak. Nie bez powodu mówią ze POlska to kraj cudow
Dlatego liczenie na to, ze państwo się nami zaopiekuje to w dzisiejszych czasach..po prostu naiwność i glupota.

I okropnie wkurzają mnie osoby, które uważają "ze im się należy.." Znam sporo takich osob, opier***** - nazywając rzecz po imieniu.
Oszukują ile wlezie, bo przeciez państwo MUSI dać, bo im się to należy...I jak ma byc dobrze w kraju, jak wieeelgachna rzesza ludzi po prostu wyłudza te świadczenia , żeby nie powiedzieć; kradnie. POsrednio z naszych kieszeni, bo przeciez placimy podatek.
Jesli by to odemnie zależało, to wprowadziłabym takie zmiany"
- dokladna kontrola wszystkich tych samotnych matek polek, bo polowa to zwykle nieroby i naciągacze.
- calkowita likwidajca świadczeń dla alkoholikow. KUrcze, za to ze ktoś sie pijaczyl i miał robote daleko gdzieś teraz dostaje pieniadze równe z tym który ciezko tyrał???!?!?!Rozumiem, to choroba, ale NA WLASNE ZYCZENIE...Zero litosci !!Poruszyc jeszcze sprawe lipnych rent i calkiem ladna sumka sie uzbiera.
Ktos madry powiedzial kiedys fajne słowa, ja je trochę przekręcę.."zamiast pytac co kraj zrobił dla Ciebie, sprawdź co Ty zrobiłeś dla kraju"
Przyznaje Ci Beduinie racje. OBOWIAZKIEM PAŃSTWA JEST OPIEKA NAD OBYWATELAMI.Tu się zgadzam
Ale niestety, w naszym pięknym kraju wszystko jest na opak. Nie bez powodu mówią ze POlska to kraj cudow
Dlatego liczenie na to, ze państwo się nami zaopiekuje to w dzisiejszych czasach..po prostu naiwność i glupota.

I okropnie wkurzają mnie osoby, które uważają "ze im się należy.." Znam sporo takich osob, opier***** - nazywając rzecz po imieniu.
Oszukują ile wlezie, bo przeciez państwo MUSI dać, bo im się ... rozwiń
Avatar
Beduin / 16 listopada 2009 r. o 12:49
zuzia24 napisał:
Ja nie rozmumiem dlaczego zawsze każdy obwinia państwo... Nie mam pracy! czyja wina? państwa. Nie mam pieniędzy! Czyja wina państwa. Jestem chory! Czyja wina? Państwa! Drugie imię mam po babci! Czyja wina? państwa! Za robote byś się wziął!!!! Sam byś coś zrobił a nie tylko na gotowe! Bo mi sie należy!!!!! Standardowe podejscie czy sie stoi czy sie lezy 1 500 sie nalezy!

-No widzisz jak Ty mało wiesz o życiu ...-Sztur -Seksmisja. Te Twoje 24 sugeruje wiek ale ten metryczny bo emocjonalno -życiowy zatrzymał się gdzieś na 12-16 latach i tak należało by z Tobą dziecko rozmawiać ale ja nie potrafię ,poza tym nie mam cierpliwości by tłumaczyć ale skoro umiesz czytać to poczytaj jak najwięcej co starsi i mądrzejsi piszą w tej kwestii ,popytaj rodziców albo babci dziadka i zaopatrzona w wiedzę jeżeli ją zdołasz zrozumieć zasiądź przed klawiaturą wyjdzie to Tobie i wszystkim na dobre bo jak na razie to takie bzdury piszesz że aż mi ekran z wrażenia mruga !A ze swej strony tylko Ci wyjaśnię że konstytucyjny obowiązek związany z bytem narodu leży po stronie Państwa oraz Rządu więc i zapewnienie warunków do tworzenia miejsc pracy leży po stronie Rządu i Państwa tak samo dotyczy to służby zdrowia i wielu wielu innych udogodnień czy ułatwień a tak nie jest !Więc jak ktoś powie że za komuny pod pewnymi względami było to lepsze to ja to potwierdzę choć komuchem nigdy nie byłem .

-No widzisz jak Ty mało wiesz o życiu ...-Sztur -Seksmisja. Te Twoje 24 sugeruje wiek ale ten metryczny bo emocjonalno -życiowy zatrzymał się gdzieś na 12-16 latach i tak należało by z Tobą dziecko rozmawiać ale ja nie potrafię ,poza tym nie mam cierpliwości by tłumaczyć ale skoro umiesz czytać to poczytaj jak najwięcej co starsi i mądrzejsi piszą w tej kwestii ,popytaj rodziców albo babci dziadka i zaopatrzona w wiedzę jeżeli ją zdołasz zrozumieć zasiądź przed klawiaturą wyjdzie to Tobie i wszystkim na dobre bo jak na ra... rozwiń
Avatar
-uuuuu- ;) / 15 listopada 2009 r. o 20:23
oj, biedne dziecko! Rozpoznaje tu deb***IZMUS CHAMUS, to wrodzona i nieyleczalna choroba slabych jednostek.
KKochani, moze zrobimy jakas skladke? Mamy tu do czynienia z czlowiekiem mocno uposledzonym, skoro stac go tylko na takie podstawowe dzwieki
No chyba ze to odezwala sie jakas "yntelygentna inaczej'' pracownica z oplisywanych wyzej urzedow. Wtedy zlotowki nie dam!
Avatar
DYU / 15 listopada 2009 r. o 13:11
[font="Impact"]UIUI[/font]
Avatar
DYU / 15 listopada 2009 r. o 13:10
[size=7]EEE[/size]
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin będzie dopłacał do in vitro. Miasto szuka kliniki dla 150 par

Lublin będzie dopłacał do in vitro. Miasto szuka kliniki dla 150 par

150 par z Lublina do końca 2025 roku będzie mogło skorzystać z dopłat do zabiegów leczenia niepłodności metodą in vitro. Ratusz ogłosił właśnie konkurs na realizację programu polityki zdrowotnej w tym zakresie.

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Kacper Wełniak (Motor Lublin): Zawsze było widać, że Kuba Kiwior ma wielki potencjał

Rozmowa z Kacprem Wełniakiem, nowym napastnikiem Motoru Lublin

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy
galeria

To może być hit. "Nowy wspaniały świat". W sobotę premiera w teatrze im. Osterwy

W sobotę, 4 lutego o godz. 19 na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie zadebiutuje spektakl „Nowy wspaniały świat” w reżyserii Piotra Ratajczaka. To adaptacja słynnej powieści Aldousa Huxleya.

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety
4 lutego 2023, 0:00

Startuje nowy cykl spacerów po Lublinie. Gdzie i jak kupić bilety

Startuje kolejna edycja cyklu spacerów organizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin. Mieszkańcy i turyści będą mogli odkrywać uroki Lublina z przewodnikami.

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Padwa Zamość zaczyna domowy maraton

Po raz pierwszy w tym roku kibice w Zamościu będą mieli okazję zobaczyć swoich pupili w akcji. KPR Padwa podejmie w sobotę MKS Wieluń. Początek meczu zaplanowano na godz. 18.

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia
galeria

Lublin wystąpi w dwóch produkcjach Netflixa. Jedna z nich to remake „Znachora”. Zdjęcia

Za dwa tygodnie premierę będzie miał „Dziewczyna i kosmonauta”. To serial Netflixa, do którego sceny powstawały w Lublinie. Trwają też prace nad nową wersją „Znachora”.

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym
galeria

Takiego Lublina nie widzieliście. Najlepsze zdjęcia w konkursie turystycznym

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz VI zorganizowała konkurs fotograficzny #LublinTravel. Znamy jego zwycięzców.

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu mają za sobą przedostatnią serię spotkań

Nadal nie znamy mistrza w Olimp Lidze Oldbojów. Od kilku tygodni lider Progres Lublin prowadzi korespondencyjny pojedynek z obrońcami tytułu czyli Dywanami Łuszczów.

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

Ostrzeżenie IMGW dla lubelskiego. To będzie trudna noc

IMGW wydali alert pogodowy dla 14 powiatów województwa lubelskiego. Chodzi o sytuację w nocy.

Nowość w zamojskiej galerii handlowej. Zakupy z dzieckiem będą wygodniejsze

Nowość w zamojskiej galerii handlowej. Zakupy z dzieckiem będą wygodniejsze

Dla małych dzieci zakupy w centrum handlowym mogą być męczące, jeśli pieszo mają z rodzicami chodzić od sklepu do sklepu. W Galerii Twierdza w Zamościu postanowili tę kwestię rozwiązać. Klienci mogą wypożyczać dla swoich pociech wózki.

Azoty Puławy w sobotę zagrają w Kaliszu. Konieczna pełna koncentracja

Azoty Puławy w sobotę zagrają w Kaliszu. Konieczna pełna koncentracja

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Azoty Puławy zmierzą się w sobotę z Energą MKS Kalisz. Początek spotkania o godzinie 15. Transmisja na emocje.pl.

Mieszkańcy protestują przeciwko kurnikom, a politycy obiecują

Mieszkańcy protestują przeciwko kurnikom, a politycy obiecują