Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 listopada 2011 r.
18:48
Edytuj ten wpis

Wypadek pięciu samochodów w Garbowie

Autor: Zdjęcie autora łm
0 9 A A

W Garbowie na drodze krajowej nr 17 zderzyło się pięć pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do karambolu doszło po godz. 18. Najpierw zderzyły się skoda z citroenem i audi, a później wjechały w nie kolejno ford i mazda. Jedna osoba została ranna. Kierowca forda trafił do szpitala.

Pas jezdni w stronę Warszawy był zablokowany. Policja podaje, ze droga jest już w pełni przejezdna.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 listopada 2011 r. o 16:15
[quote name='wojtas' timestamp='1321558732' post='559611']
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
[/quote]
------tej kierowca - to nie była niedziela - naucz się liczyć - więc i TY SIĘ TAM ZNALAZŁEŚ - TAKICH MAMY KIEROWCÓW A RACZEJ OSZOŁOMÓW DROGOWYCH.
[quote name='wojtas' timestamp='1321558732' post='559611']
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
[/quote]
------tej kierowca - to nie była niedziela - naucz się... rozwiń
Avatar
SZOFER / 19 listopada 2011 r. o 16:10
WOJTAS - WIDAĆ ŻE PROSTO Z POLA ZJECHAŁEŚ - POKAŻ MI PRZEPIS ŻE NIE MOGĘ JECHAĆ 50 CZY 60 A NAWET WOLNIEJ - NIKT MI TEGTO NIE ZABRONI I ZROZUM TO OSZOŁOMIE WIEJSKI- czyżby przesiadłeś się z WOZU DRABINIASTEGO - A POTEM MAMY TAKIE EFEKTY - STŁUCZKI KRAKSY - BO MÓWIŁ PRRRRRRR ZAMIAS NACISNĄĆ HAMULEC NOŻNY...
Avatar
monia / 18 listopada 2011 r. o 10:55
A wypadek na pewno nie wydarzył się po 18, ale pare minut po 17. Stałam w tym wielkim korku 2 godziny
Avatar
łm / 18 listopada 2011 r. o 07:31
...żeby uściślić, bo nie wiem skąd autor artykułu czerpał wiedzę??? pierwszym autem, które uderzyło w stojące w korku samochody była mazda(!)i to jest sprawca a dalej to już efekt domina. Tak to właśnie było.
Avatar
Żydowski bicz / 17 listopada 2011 r. o 21:30
Problem w tym, że jadąc 90 zwalniasz w Bogucinie i za Jastkowem do zera żeby ciężarówki wcelowały w te wąskie objazdy. Jadąc 70-80, przyspieszając podczas zjazdów z górek będziesz na miejscu dwie minuty później. I paliwa spalisz mniej niż rozpędzając samochód co chwila do 90 albo 100 pod górkę.
Avatar
wojtas / 17 listopada 2011 r. o 20:38
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
Avatar
lukas / 17 listopada 2011 r. o 20:07
Jaka była dokładnie przyczyna wypadku? Wie ktoś?
Avatar
mazur / 17 listopada 2011 r. o 19:24
Trochę za szybko jeżdżą po Garbowie koło szkoły. Zobaczy taki ze droga rowna to gna jak szalony. Trudno przejść przez ulicę!
Avatar
Ewa / 17 listopada 2011 r. o 19:09
Jak to nikomu nic się nie stało? Karetka była, to coś stało się. Auta pogniecione i korek o tej porze sięga ok. 5km. Tiry pchają się na objazdy, gdzie przejechać się nie da... Kiedy skończą tę ekspresową???
Avatar
Gość / 19 listopada 2011 r. o 16:15
[quote name='wojtas' timestamp='1321558732' post='559611']
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
[/quote]
------tej kierowca - to nie była niedziela - naucz się liczyć - więc i TY SIĘ TAM ZNALAZŁEŚ - TAKICH MAMY KIEROWCÓW A RACZEJ OSZOŁOMÓW DROGOWYCH.
[quote name='wojtas' timestamp='1321558732' post='559611']
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
[/quote]
------tej kierowca - to nie była niedziela - naucz się... rozwiń
Avatar
SZOFER / 19 listopada 2011 r. o 16:10
WOJTAS - WIDAĆ ŻE PROSTO Z POLA ZJECHAŁEŚ - POKAŻ MI PRZEPIS ŻE NIE MOGĘ JECHAĆ 50 CZY 60 A NAWET WOLNIEJ - NIKT MI TEGTO NIE ZABRONI I ZROZUM TO OSZOŁOMIE WIEJSKI- czyżby przesiadłeś się z WOZU DRABINIASTEGO - A POTEM MAMY TAKIE EFEKTY - STŁUCZKI KRAKSY - BO MÓWIŁ PRRRRRRR ZAMIAS NACISNĄĆ HAMULEC NOŻNY...
Avatar
monia / 18 listopada 2011 r. o 10:55
A wypadek na pewno nie wydarzył się po 18, ale pare minut po 17. Stałam w tym wielkim korku 2 godziny
Avatar
łm / 18 listopada 2011 r. o 07:31
...żeby uściślić, bo nie wiem skąd autor artykułu czerpał wiedzę??? pierwszym autem, które uderzyło w stojące w korku samochody była mazda(!)i to jest sprawca a dalej to już efekt domina. Tak to właśnie było.
Avatar
Żydowski bicz / 17 listopada 2011 r. o 21:30
Problem w tym, że jadąc 90 zwalniasz w Bogucinie i za Jastkowem do zera żeby ciężarówki wcelowały w te wąskie objazdy. Jadąc 70-80, przyspieszając podczas zjazdów z górek będziesz na miejscu dwie minuty później. I paliwa spalisz mniej niż rozpędzając samochód co chwila do 90 albo 100 pod górkę.
Avatar
wojtas / 17 listopada 2011 r. o 20:38
wczoraj wypadek, dziś wypadek paranoja. jadąc do warszwy aż do Kurowa śkimakiem sie jedzie bo niedzielni kierowcy jeżdżą i tamują ruch a potem się śpieszy i bum. żeby 60 km na godzine na drodze gdzie można 90 jechać trzeba mieć zryty łeb a potem nerwy puszczają. jeździjmy przepisowo a nie jak łajzy to bedzie mniej wypadków. a s 17 do kurowa oddadzą za ok 2 lata niestety dopiero
Avatar
lukas / 17 listopada 2011 r. o 20:07
Jaka była dokładnie przyczyna wypadku? Wie ktoś?
Avatar
mazur / 17 listopada 2011 r. o 19:24
Trochę za szybko jeżdżą po Garbowie koło szkoły. Zobaczy taki ze droga rowna to gna jak szalony. Trudno przejść przez ulicę!
Avatar
Ewa / 17 listopada 2011 r. o 19:09
Jak to nikomu nic się nie stało? Karetka była, to coś stało się. Auta pogniecione i korek o tej porze sięga ok. 5km. Tiry pchają się na objazdy, gdzie przejechać się nie da... Kiedy skończą tę ekspresową???
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Muzeum w Puławach dostało prezent. Prosto z USA

Muzeum w Puławach dostało prezent. Prosto z USA

Ponad 80 grafik i rysunków Jana Piotra Norblina oraz jego ucznia, Michała Płońskiego trafiło do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunki od rodzinnej fundacji Blochów z Nowego Jorku.

Roman Szymański (Polski Cukier Pszczółka Start): Stworzono fajną drużynę, na którą warto przychodzić

Roman Szymański (Polski Cukier Pszczółka Start): Stworzono fajną drużynę, na którą warto przychodzić

Rozmowa z Romanem Szymańskim, środkowym Polskiego Cukru Pszczółka Start Lublin

Miasto Szkła Krosno – Start II Lublin 116:74. Mogło być gorzej

Miasto Szkła Krosno – Start II Lublin 116:74. Mogło być gorzej

Start II Lublin został rozgromiony przez Miasto Szkła Krosno

Lubelskie. Volvo uderzyło w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

Lubelskie. Volvo uderzyło w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu

Tragiczny wypadek w miejscowości Leszczanka (gmina Drelów). Nie żyje kierowca volvo.

17-latka zatrzymana i skuta za pisanie kredą po chodniku w pobliżu kościoła
film

17-latka zatrzymana i skuta za pisanie kredą po chodniku w pobliżu kościoła

17-latka przed kościołem w Toruniu napisała na chodniku hasła poparcia dla środowiska LGBTQ+ i krytykujące Kościół. Jak relacjonuje, w pewnym momencie została skuta kajdankami przez policjantów.

Twórcze soboty dla dzieci w Galerii Labirynt
1 października 2022, 13:00

Twórcze soboty dla dzieci w Galerii Labirynt

Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na październikowe zajęcia edukacyjne dla dzieci. Spotkania będą się odbywały w soboty o godz. 13.

Lublin. Droga, nowe parkingi, pętla autobusowa. Planują przyszłość dzielnicy

Lublin. Droga, nowe parkingi, pętla autobusowa. Planują przyszłość dzielnicy

Gotowy jest nowy projekt planu zagospodarowania terenu w rejonie przyszłego przedłużenia ul. Smoluchowskiego do Zemborzyckiej. Planiści wprowadzili nieco zmian do pierwotnej wersji dokumentu.

Nowy park rozrywki w Lubelskiem. Wyspy Przygód (na razie) na próbę
Złota Setka 2021

Nowy park rozrywki w Lubelskiem. Wyspy Przygód (na razie) na próbę

W czerwcu oficjalnie otwarty zostanie nowy park rozrywki na Lubelszczyźnie. Już teraz zaprasza on jednak żądne nowych doznań maluchy i nastolatki. Długoterminowa inwestycja ma potencjał by stać się też edukacyjną perełką regionu, do której ciągnąć będą szkolne wycieczki.

Azoty Puławy kontra RK Nexe Nasice, czyli muszą być lepsi we wszystkim

Azoty Puławy kontra RK Nexe Nasice, czyli muszą być lepsi we wszystkim

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy zmierzą się u siebie z RK Nexe Nasice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.45

Lublin. Utrudnienia na os. Poręba. Z Turkusowej naokoło

Lublin. Utrudnienia na os. Poręba. Z Turkusowej naokoło

Nieco wcześniej niż zwykle powinni wyjść dzisiaj do pracy mieszkańcy ul. Turkusowej, którym trudniej będzie wyjechać z osiedla z powodu prac przy kanalizacji burzowej.

Domek Grecki w Puławach czekają zmiany. Wiadomo, co się tam znajdzie

Domek Grecki w Puławach czekają zmiany. Wiadomo, co się tam znajdzie

Od kwietnia przyszłego roku główną siedzibą Biblioteki Miejskiej w Puławach będzie nowy gmach przy Wojska Polskiego. Domek Grecki przy Głębokiej po tej przeprowadzce ma służyć puławskim seniorom oraz pracowni dokumentującej dzieje miasta.

Charytatywnie na dwóch kółkach w Tomaszowie Lubelskim

Charytatywnie na dwóch kółkach w Tomaszowie Lubelskim

Pogoda nie zawiodła, uczestnicy tym bardziej. Podczas niedzielnego Miejskiego Święta Roweru w Tomaszowie Lubelskim była świetna zabawa, a przy okazji zebrano 3,5 tys. zł na rehabilitację 29-letniego Łukasza z Jezierni.

Biurowiec w wąwozie? Ratusz bliżej decyzji

Biurowiec w wąwozie? Ratusz bliżej decyzji

Czy zielona dolina niedaleko Starego Gaju stanie się placem budowy biurowca? Urząd Miasta znowu daje sobie dodatkowy czas na podjęcie takiej decyzji. Zamierza ją wydać najpóźniej za niecały miesiąc.

Wystawa "Ginące Zawody" w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach
30 września 2022, 17:00

Wystawa "Ginące Zawody" w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach

Galeria Piwnica w Puławach (Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Sieroszewskiego 4) zaprasza na wystawę fotografii Michała Landowskiego "Ginące Zawody". Otwarcie ekspozycji nastąpi 30 września o godz. 17.

Arkadiusz Onyszko stracił mandat radnego, ale pozostanie we władzach powiatu

Arkadiusz Onyszko stracił mandat radnego, ale pozostanie we władzach powiatu

Wygaszenie mandatu Arkadiuszowi Onyszce przez wojewodę lubelskiego nie kończy jego przygody z lokalną polityką. Były reprezentant Polski nadal będzie zasiadał w zarządzie powiatu, obok swojego partyjnego promotora – łęczyńskiego starosty. Tyle tylko, że nie będzie brać pieniędzy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!