Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

30 października 2010 r.
11:42
Edytuj ten wpis

Zezulin: Bus wjechał w ciężarówkę. Jedna osoba zginęła

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 38 A A

Kierowca vw transportera wjechał w nieoświetlony samochód ciężarowy. Zmarł po przewiezieniu do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku w Zezulinie (pow. łęczyński) doszło przed godz. 6. Na drodze stał nieoświetlony samochód ciężarowy w który uderzył vw transporter. Kierowca busa został w ciężkim stanie przewieziony do szpitala. Nie udało się go uratować.

W Jastkowie zderzyły się trzy samochody. Na drodze powstał mały korek. Kierowcom aut nic się nie stało.

Rano doszło również do wypadku w Lublinie. Kierujący oplem uderzył w latarnię przy ul. Lipowej (obok cmentarza). Do szpitala trafiły dwie kobiety. Jedna z nich jest już w domu.

Podobny wypadek wydarzył się na ul. Turystycznej. Kierowca suzuki vitara wjechał w latarnię. Nikomu nic się nie stało.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siostra marta / 13 listopada 2010 o 20:44
0
piszecie juz takie bzdety ze to szok.Skonczcie to bo to i tak nie pomoze stalo sie i sie nie odstanie. Wiem ze policja mowila ze tir byl nie oznakowany to czyli nie mial odblasku albo byly brodne i nie bylo widac.Bo nie wieze jesli byly by widoczne to by do takiej tragedii by nie doszlo.Wiec koniec.I ty nie wzne nie wiesz to nie pisz takich pierdół. Bo nie wiesz jaki to bol stracic osobe ci bliską. spoczywaj w pokoju[*]
Avatar
ktos / 13 listopada 2010 o 17:42
0
[quote name='Nie wazne' timestamp='1288709824' post='371818']
Ciemo jest ale w zimie sory i nie teraz... Ja tez nie malo razy jezdze ale jeszcze na oczy widze zebym mogla zauwazyc chciaz tego 1 tira co stal na poboczu. I nie jade przy tak waskiej drodze 140km/h wybacz ale ten chlopak tez nie jest madry.Z tym sie zgodze ze trojkat lyb cos moze byc ale kierowca tez dobrze mowi ze byly naklejki odblaskowe no to ja juz nic nie wiem ale chciaz mogl by je zauwazyc.

Wspolczuje wam
[/quote]

To życze Ci żebyś zawsze widziała te przeszkody...
Jeśli tak widzisz na oczy. Może jeździsz tylko w dzień i ok 50 km na h to zgodze się że widać!!!
I nie wiesz ile jechał kierowca busa, wiec nie pisz ze 140 km. Ten bus nie miał poduszki i ma bardzo cienka blache. Każde uderzenie konczy się zgnieceniem. Ogladaj troszke filmy jakie pokazuje Policja to pogadamy dopiero!!!!!
[quote name='Nie wazne' timestamp='1288709824' post='371818']
Ciemo jest ale w zimie sory i nie teraz... Ja tez nie malo razy jezdze ale jeszcze na oczy widze zebym mogla zauwazyc chciaz tego 1 tira co stal na poboczu. I nie jade przy tak waskiej drodze 140km/h wybacz ale ten chlopak tez nie jest madry.Z tym sie zgodze ze trojkat lyb cos moze byc ale kierowca tez dobrze mowi ze byly naklejki odblaskowe no to ja juz nic nie wiem ale chciaz mogl by je zauwazyc.

Wspolczuje wam
[/quote]
rozwiń
Avatar
siostra marta / 8 listopada 2010 o 19:38
0
Prosze nie piszcie juz glupot zginął moj jedyny kochany brat i to mlodszy od demnie i ciezko mi bylo takiego dobrego czlowieka pochowac:( Jezdzilam nie raz z nim i po tej trasie co jezdzil do pracy i jak tam jest teren zabudowany to zwalnial.Jezdził przepisowo wiecej jak ja bo i na mnie krzyczal.I powiem wam ze wtedy bylo ciemno i byl czas letni jeszcze a teraz juz mamy przestawiony na zimowy.wtedy jak dowiedzialam sie o wypatku bo dzwoniono do mnie o 6:40 i wlasnie bylo pochmurno i ciemnawo a nie jak inni pisza ze jasno,widno,itd.To ja poinformowalam moich rodzicow ze brat mial wypadek.Zyl jeszcze jak jechal do szpitala,rodzice moi jak dotarli na miejsce to juz nie zyl byl tylko cieply nie zdazyli sie zobaczyc a moze chcial cos powiedziec albo cos niestety nie udalo sie go uratowac. Mama do mnie zadzwonila i powiedziala ze moj ukochany brat nie zyje nie moglam uwiezyc krzyczalam na dworze ile mialam sil ze to nie prawda i nadal nie wieze ze taki dobry czlowiek bo kazdy to mi mowil,ze juz nie ma go.Zeby byl pijakiem zeby sie szlajal czy co a tu taki skarb. Przepraszam nie jestem wstanie pisac dalej bo to boli,boli ze nie mam juz Braciszka. KOCHANY BRACISZKU SPOCZYWAJ [*]
Prosze nie piszcie juz glupot zginął moj jedyny kochany brat i to mlodszy od demnie i ciezko mi bylo takiego dobrego czlowieka pochowac:( Jezdzilam nie raz z nim i po tej trasie co jezdzil do pracy i jak tam jest teren zabudowany to zwalnial.Jezdził przepisowo wiecej jak ja bo i na mnie krzyczal.I powiem wam ze wtedy bylo ciemno i byl czas letni jeszcze a teraz juz mamy przestawiony na zimowy.wtedy jak dowiedzialam sie o wypatku bo dzwoniono do mnie o 6:40 i wlasnie bylo pochmurno i ciemnawo a nie jak inni pisza ze jasno,widno,itd.To ja poin... rozwiń
Avatar
ktos / 7 listopada 2010 o 23:45
0
Dajcie ludzie spokój!!!
Tam jest ograniczenie do 70 km .
Było ciemno!!!!
Policja postawiła kierowcy Tira zarzut !!!!
I to chyba wszystko wyjaśnia ???????
Kto to pisze???? dzieci czy dorośli????
Ja nie moge!!!!
Człowiek zginoł !!!
Spoczywaj w pokoju[*]
Avatar
ktos / 7 listopada 2010 o 23:15
0
[quote name='kierowca' timestamp='1288528780' post='370791']
Nie jestem z lubelskiego i mogę w miarę obiektywnie na sytuację spojrzeć.
Jest mi też niesamowicie przykro, ze młody człowiek zginął na drodze, ale o godzinie 6 nie jest tak ciemno, żeby nic nie było widać, poza tym księżyc świeci i chmur też wielkich nie było, a było blisko do wschodu słońca.
Mimo nierozwagi kierowcy ciężarówki nie uznaję tylko jego winy. Kierowca busa musiał jakoś przyczynić się do wypadku.
Może poznamy przyczyny. Będę wątek śledził.

Niemniej wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i znajomych chłopaka.
[/quote]
[quote name='kierowca' timestamp='1288528780' post='370791']
Nie jestem z lubelskiego i mogę w miarę obiektywnie na sytuację spojrzeć.
Jest mi też niesamowicie przykro, ze młody człowiek zginął na drodze, ale o godzinie 6 nie jest tak ciemno, żeby nic nie było widać, poza tym księżyc świeci i chmur też wielkich nie było, a było blisko do wschodu słońca.
Mimo nierozwagi kierowcy ciężarówki nie uznaję tylko jego winy. Kierowca busa musiał jakoś przyczynić się do wypadku.
Może poznamy przyczyny. ... rozwiń
Avatar
gossc / 6 listopada 2010 o 18:13
0
to moze ktoś kto wie jak bylo niech powie co dokladnie sie stalo.... wyrazy wsólczucia[*]
Avatar
siostra marta / 6 listopada 2010 o 10:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1288947264' post='374309']
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
[/quote]



ty gosc chyba z probowki wyszlas bo normallnie cie nie rodzono....
zal ach zal ze sa ludzie glupie ja ty...Wiem wszystko jak bylo wiec sie nie wpier***aj jak nie wiesz nie znasz szczegółów to nie pisz.... tydzien temu tez zgina mlody chlopak i nie przez swoja glopote tylko kogos wiec i tu tez tak bylo zgina moj brat przez dupka... Nikt nie wie jak bylo a pisza jak by byli tam namiejscu. ciekawe jak ktos z waszej rodziny by zginał to co byscie pisali i jak sie czuli. Nie zycze nikomu...
[quote name='Gość' timestamp='1288947264' post='374309']
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
[/quote]



ty gosc chyba z probowki wyszlas bo normallnie cie nie rodzono....
zal ach zal ze sa ludzie glupie ja ty...Wiem wszystko jak bylo wiec sie nie wpier***aj jak nie wiesz nie znasz szczegółów to nie pisz.... tydzien temu tez zgina mlody chlopak i nie przez... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2010 o 09:54
0
[quote name='siostra marta' timestamp='1288731231' post='372100']
ty jankes ty jezdzisz tak jak przepisy nakazuja bo sadze ze nie.wiec jak nie wiecie jak bylo to mordy w kubel.a ten z tira stal na jezdni nie na poboczu i o tej porze jest jeszcze ciemno dopiero cioty teraz mamy zmieniony czas to teraz o 6:00 jest widno a nie tydzien temu.Nie wiecie nie znacie nie pisac
[/quote]
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
[quote name='siostra marta' timestamp='1288731231' post='372100']
ty jankes ty jezdzisz tak jak przepisy nakazuja bo sadze ze nie.wiec jak nie wiecie jak bylo to mordy w kubel.a ten z tira stal na jezdni nie na poboczu i o tej porze jest jeszcze ciemno dopiero cioty teraz mamy zmieniony czas to teraz o 6:00 jest widno a nie tydzien temu.Nie wiecie nie znacie nie pisac
[/quote]
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował niepr... rozwiń
Avatar
jankes / 4 listopada 2010 o 13:21
0
Oczywiście nie mówię, że jeżdżę dokładnie tak jak przepisy ruchu nakazują ale w zabudowanym poprostu zdjęcie nogi z gazu jest nie uniknione a tym bardziej mówicie że było ciemno wiec widoczność ograniczona i samo z siebie sie nasuwa ze trzeba wolniej jezdzic tym bardziej ze rano przuymrozki łapia wiec droga hamowanie sie wydłuża... Zarówno kierowca tira jak i kierowca samochodów nie dostosował się do przepisów ruchu drogowego jak i warunków na drodze[noc]
Avatar
siostra Julitka:( kocham g / 2 listopada 2010 o 22:53
0
kierowca tira spał sobie najlepszym snem,jakis pan jechał z nad przeciwka i zadzwonil po karetke. A kto wogole staje na szosie z burakami i spi??? jak mial 100m dalej zjazd buraczany,mogl tam pojechac,i jeszcze kosciól obok tez jest tyle miejsca zeby zaparkowac a nie na szocie lepiej ruch utrudnic.:(i zabijac nie winnych ludzi
Avatar
siostra marta / 13 listopada 2010 o 20:44
0
piszecie juz takie bzdety ze to szok.Skonczcie to bo to i tak nie pomoze stalo sie i sie nie odstanie. Wiem ze policja mowila ze tir byl nie oznakowany to czyli nie mial odblasku albo byly brodne i nie bylo widac.Bo nie wieze jesli byly by widoczne to by do takiej tragedii by nie doszlo.Wiec koniec.I ty nie wzne nie wiesz to nie pisz takich pierdół. Bo nie wiesz jaki to bol stracic osobe ci bliską. spoczywaj w pokoju[*]
Avatar
ktos / 13 listopada 2010 o 17:42
0
[quote name='Nie wazne' timestamp='1288709824' post='371818']
Ciemo jest ale w zimie sory i nie teraz... Ja tez nie malo razy jezdze ale jeszcze na oczy widze zebym mogla zauwazyc chciaz tego 1 tira co stal na poboczu. I nie jade przy tak waskiej drodze 140km/h wybacz ale ten chlopak tez nie jest madry.Z tym sie zgodze ze trojkat lyb cos moze byc ale kierowca tez dobrze mowi ze byly naklejki odblaskowe no to ja juz nic nie wiem ale chciaz mogl by je zauwazyc.

Wspolczuje wam
[/quote]

To życze Ci żebyś zawsze widziała te przeszkody...
Jeśli tak widzisz na oczy. Może jeździsz tylko w dzień i ok 50 km na h to zgodze się że widać!!!
I nie wiesz ile jechał kierowca busa, wiec nie pisz ze 140 km. Ten bus nie miał poduszki i ma bardzo cienka blache. Każde uderzenie konczy się zgnieceniem. Ogladaj troszke filmy jakie pokazuje Policja to pogadamy dopiero!!!!!
[quote name='Nie wazne' timestamp='1288709824' post='371818']
Ciemo jest ale w zimie sory i nie teraz... Ja tez nie malo razy jezdze ale jeszcze na oczy widze zebym mogla zauwazyc chciaz tego 1 tira co stal na poboczu. I nie jade przy tak waskiej drodze 140km/h wybacz ale ten chlopak tez nie jest madry.Z tym sie zgodze ze trojkat lyb cos moze byc ale kierowca tez dobrze mowi ze byly naklejki odblaskowe no to ja juz nic nie wiem ale chciaz mogl by je zauwazyc.

Wspolczuje wam
[/quote]
rozwiń
Avatar
siostra marta / 8 listopada 2010 o 19:38
0
Prosze nie piszcie juz glupot zginął moj jedyny kochany brat i to mlodszy od demnie i ciezko mi bylo takiego dobrego czlowieka pochowac:( Jezdzilam nie raz z nim i po tej trasie co jezdzil do pracy i jak tam jest teren zabudowany to zwalnial.Jezdził przepisowo wiecej jak ja bo i na mnie krzyczal.I powiem wam ze wtedy bylo ciemno i byl czas letni jeszcze a teraz juz mamy przestawiony na zimowy.wtedy jak dowiedzialam sie o wypatku bo dzwoniono do mnie o 6:40 i wlasnie bylo pochmurno i ciemnawo a nie jak inni pisza ze jasno,widno,itd.To ja poinformowalam moich rodzicow ze brat mial wypadek.Zyl jeszcze jak jechal do szpitala,rodzice moi jak dotarli na miejsce to juz nie zyl byl tylko cieply nie zdazyli sie zobaczyc a moze chcial cos powiedziec albo cos niestety nie udalo sie go uratowac. Mama do mnie zadzwonila i powiedziala ze moj ukochany brat nie zyje nie moglam uwiezyc krzyczalam na dworze ile mialam sil ze to nie prawda i nadal nie wieze ze taki dobry czlowiek bo kazdy to mi mowil,ze juz nie ma go.Zeby byl pijakiem zeby sie szlajal czy co a tu taki skarb. Przepraszam nie jestem wstanie pisac dalej bo to boli,boli ze nie mam juz Braciszka. KOCHANY BRACISZKU SPOCZYWAJ [*]
Prosze nie piszcie juz glupot zginął moj jedyny kochany brat i to mlodszy od demnie i ciezko mi bylo takiego dobrego czlowieka pochowac:( Jezdzilam nie raz z nim i po tej trasie co jezdzil do pracy i jak tam jest teren zabudowany to zwalnial.Jezdził przepisowo wiecej jak ja bo i na mnie krzyczal.I powiem wam ze wtedy bylo ciemno i byl czas letni jeszcze a teraz juz mamy przestawiony na zimowy.wtedy jak dowiedzialam sie o wypatku bo dzwoniono do mnie o 6:40 i wlasnie bylo pochmurno i ciemnawo a nie jak inni pisza ze jasno,widno,itd.To ja poin... rozwiń
Avatar
ktos / 7 listopada 2010 o 23:45
0
Dajcie ludzie spokój!!!
Tam jest ograniczenie do 70 km .
Było ciemno!!!!
Policja postawiła kierowcy Tira zarzut !!!!
I to chyba wszystko wyjaśnia ???????
Kto to pisze???? dzieci czy dorośli????
Ja nie moge!!!!
Człowiek zginoł !!!
Spoczywaj w pokoju[*]
Avatar
ktos / 7 listopada 2010 o 23:15
0
[quote name='kierowca' timestamp='1288528780' post='370791']
Nie jestem z lubelskiego i mogę w miarę obiektywnie na sytuację spojrzeć.
Jest mi też niesamowicie przykro, ze młody człowiek zginął na drodze, ale o godzinie 6 nie jest tak ciemno, żeby nic nie było widać, poza tym księżyc świeci i chmur też wielkich nie było, a było blisko do wschodu słońca.
Mimo nierozwagi kierowcy ciężarówki nie uznaję tylko jego winy. Kierowca busa musiał jakoś przyczynić się do wypadku.
Może poznamy przyczyny. Będę wątek śledził.

Niemniej wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i znajomych chłopaka.
[/quote]
[quote name='kierowca' timestamp='1288528780' post='370791']
Nie jestem z lubelskiego i mogę w miarę obiektywnie na sytuację spojrzeć.
Jest mi też niesamowicie przykro, ze młody człowiek zginął na drodze, ale o godzinie 6 nie jest tak ciemno, żeby nic nie było widać, poza tym księżyc świeci i chmur też wielkich nie było, a było blisko do wschodu słońca.
Mimo nierozwagi kierowcy ciężarówki nie uznaję tylko jego winy. Kierowca busa musiał jakoś przyczynić się do wypadku.
Może poznamy przyczyny. ... rozwiń
Avatar
gossc / 6 listopada 2010 o 18:13
0
to moze ktoś kto wie jak bylo niech powie co dokladnie sie stalo.... wyrazy wsólczucia[*]
Avatar
siostra marta / 6 listopada 2010 o 10:37
0
[quote name='Gość' timestamp='1288947264' post='374309']
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
[/quote]



ty gosc chyba z probowki wyszlas bo normallnie cie nie rodzono....
zal ach zal ze sa ludzie glupie ja ty...Wiem wszystko jak bylo wiec sie nie wpier***aj jak nie wiesz nie znasz szczegółów to nie pisz.... tydzien temu tez zgina mlody chlopak i nie przez swoja glopote tylko kogos wiec i tu tez tak bylo zgina moj brat przez dupka... Nikt nie wie jak bylo a pisza jak by byli tam namiejscu. ciekawe jak ktos z waszej rodziny by zginał to co byscie pisali i jak sie czuli. Nie zycze nikomu...
[quote name='Gość' timestamp='1288947264' post='374309']
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
[/quote]



ty gosc chyba z probowki wyszlas bo normallnie cie nie rodzono....
zal ach zal ze sa ludzie glupie ja ty...Wiem wszystko jak bylo wiec sie nie wpier***aj jak nie wiesz nie znasz szczegółów to nie pisz.... tydzien temu tez zgina mlody chlopak i nie przez... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2010 o 09:54
0
[quote name='siostra marta' timestamp='1288731231' post='372100']
ty jankes ty jezdzisz tak jak przepisy nakazuja bo sadze ze nie.wiec jak nie wiecie jak bylo to mordy w kubel.a ten z tira stal na jezdni nie na poboczu i o tej porze jest jeszcze ciemno dopiero cioty teraz mamy zmieniony czas to teraz o 6:00 jest widno a nie tydzien temu.Nie wiecie nie znacie nie pisac
[/quote]
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował nieprzepisowo to juz nie jest OK tak?
[quote name='siostra marta' timestamp='1288731231' post='372100']
ty jankes ty jezdzisz tak jak przepisy nakazuja bo sadze ze nie.wiec jak nie wiecie jak bylo to mordy w kubel.a ten z tira stal na jezdni nie na poboczu i o tej porze jest jeszcze ciemno dopiero cioty teraz mamy zmieniony czas to teraz o 6:00 jest widno a nie tydzien temu.Nie wiecie nie znacie nie pisac
[/quote]
Ty jakaś przygłupia chyba jesteś Twój brat nie musiał jeździć przepisowo i to jest OK a jak kierowca TIR-a zaparkował niepr... rozwiń
Avatar
jankes / 4 listopada 2010 o 13:21
0
Oczywiście nie mówię, że jeżdżę dokładnie tak jak przepisy ruchu nakazują ale w zabudowanym poprostu zdjęcie nogi z gazu jest nie uniknione a tym bardziej mówicie że było ciemno wiec widoczność ograniczona i samo z siebie sie nasuwa ze trzeba wolniej jezdzic tym bardziej ze rano przuymrozki łapia wiec droga hamowanie sie wydłuża... Zarówno kierowca tira jak i kierowca samochodów nie dostosował się do przepisów ruchu drogowego jak i warunków na drodze[noc]
Avatar
siostra Julitka:( kocham g / 2 listopada 2010 o 22:53
0
kierowca tira spał sobie najlepszym snem,jakis pan jechał z nad przeciwka i zadzwonil po karetke. A kto wogole staje na szosie z burakami i spi??? jak mial 100m dalej zjazd buraczany,mogl tam pojechac,i jeszcze kosciól obok tez jest tyle miejsca zeby zaparkowac a nie na szocie lepiej ruch utrudnic.:(i zabijac nie winnych ludzi
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 0 0

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 28 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 27 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 158 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 421 17

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 30 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 11 5

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 24 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!