Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 sierpnia 2010 r.
19:30
Edytuj ten wpis

15-latek ukradł skuter i spowodował wypadek

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 8 A A

15-latek uciekł z ośrodka wychowawczego. Z jednego z ryckich autokomisów ukradł skuter. Następnego dnia na rondzie w Lublinie spowodował kolizję skradzionym pojazdem. Na jego koncie jest więcej przestępstw.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W minioną sobotę w miejscowości Moszczanka doszło do włamania do jednego z miejscowych autokomisów. Jak ustalili policjanci, sprawca skradł kluczyki oraz skuter należący do mieszkańca Ryk. Po przecięciu siatki ogrodzeniowej odjechał.

Sprawca niedługo cieszył się skradzionym pojazdem. Następnego dnia odnaleziono skuter. Jak się okazało, złodziej na rondzie Dmowskiego w Lublinie zderzył się z daewoo tico. 15-letni mieszkaniec Biłgoraja - uciekinier z jednego z Ośrodków Wychowawczych w Warszawie trafił do jednego z lubelskich szpitali.

Jak się okazało, młodzieniec ma na koncie jeszcze włamanie do baru przy ul. Lubelskiej w Rykach. Tam jego łupem padło 290 zł oraz telefon komórkowy. Oprócz tego 15-latek zniszczył kasę fiskalną o wartości 1500 zł.

Kiedy młodzieniec opuści szpital odpowie za swoje przewinienia przed sądem rodzinnym.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Waldemar B. / 14 sierpnia 2010 o 09:44
0
Jak się pewnie niektórzy domyślają, jestem bratem Przemka. Nie jest się łatwo do tego przyznać, czytając taki artykuł, ale myślę, że nie ma co ukrywać. Chciałbym odnieść się szczególnie do komentarza, w którym została wręcz znieważona moja rodzina. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że nigdy nie było ze mną problemów, żadnych konfliktów z prawem, wiele wyróżnień w szkołach (podstawówka, gimnazjum, a teraz nawet w liceum). Do tego jak by było mało zajmuję się sportem, w którym również odnoszę już pomniejsze sukcesy. Skąd więc ten domysł, że Przemek mógłby być taki przez rodzinę ? Nasz najstarszy brat, jak słusznie zwrócił uwagę jeden z komentujących również nie stroni od wyróżnień oraz już całkiem niedługo otrzyma tytuł magistra ekonomii, a co więcej, z tego co zapowiada, wcale się na tym jego nauka nie skończy. Jest jeszcze jeden brat, pewnie też dużo osób go zna. Co mógłbym o nim powiedzieć ? Lubi się bawić, szuka wrażeń, nie śpieszy mu się z nauką, kiedyś było z nim troszkę problemów, ale teraz jest dorosłym mężczyzną, który dobrze wie czego oczekuje od życia i nie można go za to winić. W każdym razie nie jest leniwy i dość wysoko mierzy, więc jestem przekonany, że w przyszłości i tak odniesie sukces.
Jedynie Przemek, jako najmłodszy w rodzinie aż tak zboczył ze ścieżki dobrego życia i postępowania. Nasza rodzina nie jest patologiczna, a mimo to jest jaki jest. Nigdy w życiu nie miał źle, dostawał wiele wynagrodzeń (muszę przyznać że zazwyczaj więc niż starsi bracia, ale czemu tu się dziwić ), zawsze miał dobre warunki do rozwoju, nauki. Być może to, że był najmłodszy wpłynęło na jego osobowość, zawsze był tym jak to kiedyś mama ujmowała "maluśkim". Ale czemu tu się dziwić ? Chyba każda matka wie jak to jest z najmłodszym dzieckiem i ja osobiście nie mam ani trochę żalu do swojej mamy, bo świetnie to rozumiem. Niektórzy pewnie myślą, że gdyby był tato, byłoby inaczej - kto wie, może.. Ale to nie jest przecież tak, że naszego ojca po prostu nie ma. Sytuacja ta została wymuszona przez nasze nieudolne państwo, przez które ciężko było naszym rodzicom utrzymać 4 dzieci, tym bardziej, że nie miał im kto pomagać (chodzi mi o pomoc typu babcia która posiedziałaby z dziećmi, aby oboje rodzice mogli pracować, bo pomoc materialną nieraz otrzymywaliśmy od rodziny z Chmielka, za co należą się serdeczne podziękowania). Mama zawsze musiała być w domu, bo przy tylu dzieciach, tym bardziej chłopcach, nie było mowy o możliwości podjęcia pracy, a ojciec w Polsce po prostu nie wyrabiał, mimo że zdzierał sobie ręce dorabiając dorywczo, prócz stałej pracy. Tak doszło do naszej rozłąki, ale od kiedy tato wyjechał, zawsze mamy z nim kontakt, zawsze dzwoni, utrzymuje rodzinę, zawsze czuliśmy, że mamy ojca, mimo że nieraz brakowało go na miejscu. Udało nam się nawet znaleźć sposób, aby widzieć się przy rozmowie (wideo rozmowy, skype).

Podsumowując, nasza rodzina jest super, nie mam do niej absolutnie żadnych zastrzeżeń (chyba można mi wierzyć, jestem przecież członkiem tej rodziny). Mimo pomniejszych problemów, zawsze trzymaliśmy się razem i zawsze mieliśmy warunki do rozwoju. Przemek niestety ma taki charakter, ale nadal wszyscy mamy nadzieję, że uda mu się jeszcze pomóc, że uda się sprowadzić go na dobrą drogę życia. Potrzebna tu jest jednak również pomoc społeczeństwa, otoczenia, bo w normalnym społeczeństwie jest się łatwiej odnaleźć, a jak wiemy, w Biłgoraju nie brakuje patologii i innych młodych przestępców.
A i to nie prawda, że odkąd nie ma Przemka, zrobiło się spokojnie, wystarczy przejść się na naszą komendę i zapytać . Może i Przemek nie był aniołem, ale nie był sam, więc to na pewno się tak łatwo nie skończy.
Przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne, oraz pozdrawiam wszystkich czytających.
Waldemar Buczek
Jak się pewnie niektórzy domyślają, jestem bratem Przemka. Nie jest się łatwo do tego przyznać, czytając taki artykuł, ale myślę, że nie ma co ukrywać. Chciałbym odnieść się szczególnie do komentarza, w którym została wręcz znieważona moja rodzina. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że nigdy nie było ze mną problemów, żadnych konfliktów z prawem, wiele wyróżnień w szkołach (podstawówka, gimnazjum, a teraz nawet w liceum). Do tego jak by było mało zajmuję się sportem, w którym również odnoszę już pomniejsze sukcesy. Skąd więc ten domysł, że Pr... rozwiń
Avatar
Edek / 13 sierpnia 2010 o 11:47
0
[quote name='marauder' date='09 sierpień 2010 - 21:08 ' timestamp='1281380937' post='327160']
...pasem trza było lać,pasem!!!
[/quote]

Był bity pasem i to mocno. Jego brat złamał mu nawet rękę za kradzież i nic to nie dawało. Mały ma po prostu zaburzenia osobowości.
Avatar
Edek / 13 sierpnia 2010 o 11:43
0
[quote name='mloda' date='11 sierpień 2010 - 14:11 ' timestamp='1281528676' post='327940']
O kurde to dzieciak z mojego osiedla,dobrze go znam nie dawno wywieżli go do ośrodka ponieważ tu w Biłgoraju też rozrabiał okradł parę firm stacji benzynowych,działek i co gorsze namawiał do tego dzieci z osiedla,odkąd go nie ma skończyły się problemy.teraz o nim zaczyna się robić głośno gdzie indziej,on zawsze taki był rozbójnik,i chyba się nie zmieni nawet ośrodek mu nie dał rady.Mam nadzieje ze się opamięta we wlaściwym czasie bo szczerze znam jego sytuacje rodzinna i szkoda mi go trochę jako dziecka.
[/quote]


Po pierwsze naucz się ortografii. Po drugie co w jego rodzinie jest takiego złego?? Jakoś znam 2 jego braci, z którymi nie ma żadnych problemów. Jeden robi magistra ekonomii a drugi jest jednym z najlepszych uczniów w liceum ogólnokształcącym. Ten mały ma zaburzenia osobowości i powinien się leczyć psychiatrycznie lecz głupi "lud" tego nie rozumie.
[quote name='mloda' date='11 sierpień 2010 - 14:11 ' timestamp='1281528676' post='327940']
O kurde to dzieciak z mojego osiedla,dobrze go znam nie dawno wywieżli go do ośrodka ponieważ tu w Biłgoraju też rozrabiał okradł parę firm stacji benzynowych,działek i co gorsze namawiał do tego dzieci z osiedla,odkąd go nie ma skończyły się problemy.teraz o nim zaczyna się robić głośno gdzie indziej,on zawsze taki był rozbójnik,i chyba się nie zmieni nawet ośrodek mu nie dał rady.Mam nadzieje ze się opamięta we w... rozwiń
Avatar
mloda / 11 sierpnia 2010 o 14:11
0
O kurde to dzieciak z mojego osiedla,dobrze go znam nie dawno wywieżli go do ośrodka ponieważ tu w Biłgoraju też rozrabiał okradł parę firm stacji benzynowych,działek i co gorsze namawiał do tego dzieci z osiedla,odkąd go nie ma skończyły się problemy.teraz o nim zaczyna się robić głośno gdzie indziej,on zawsze taki był rozbójnik,i chyba się nie zmieni nawet ośrodek mu nie dał rady.Mam nadzieje ze się opamięta we wlaściwym czasie bo szczerze znam jego sytuacje rodzinna i szkoda mi go trochę jako dziecka.
Avatar
Krzycho / 10 sierpnia 2010 o 08:39
0
Chyba ten młodzieniec ma erekcję kikucika .....
Avatar
Tedeusz / 9 sierpnia 2010 o 21:15
0
No to znowu małe dzieci i pielęgniarki w DSK będą miały wesołe noce.
Avatar
marauder / 9 sierpnia 2010 o 21:08
0
...pasem trza było lać,pasem!!!
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2010 o 19:58
0
Coś ta zasłonka kulawo wisi w Komendzie.
Avatar
Waldemar B. / 14 sierpnia 2010 o 09:44
0
Jak się pewnie niektórzy domyślają, jestem bratem Przemka. Nie jest się łatwo do tego przyznać, czytając taki artykuł, ale myślę, że nie ma co ukrywać. Chciałbym odnieść się szczególnie do komentarza, w którym została wręcz znieważona moja rodzina. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że nigdy nie było ze mną problemów, żadnych konfliktów z prawem, wiele wyróżnień w szkołach (podstawówka, gimnazjum, a teraz nawet w liceum). Do tego jak by było mało zajmuję się sportem, w którym również odnoszę już pomniejsze sukcesy. Skąd więc ten domysł, że Przemek mógłby być taki przez rodzinę ? Nasz najstarszy brat, jak słusznie zwrócił uwagę jeden z komentujących również nie stroni od wyróżnień oraz już całkiem niedługo otrzyma tytuł magistra ekonomii, a co więcej, z tego co zapowiada, wcale się na tym jego nauka nie skończy. Jest jeszcze jeden brat, pewnie też dużo osób go zna. Co mógłbym o nim powiedzieć ? Lubi się bawić, szuka wrażeń, nie śpieszy mu się z nauką, kiedyś było z nim troszkę problemów, ale teraz jest dorosłym mężczyzną, który dobrze wie czego oczekuje od życia i nie można go za to winić. W każdym razie nie jest leniwy i dość wysoko mierzy, więc jestem przekonany, że w przyszłości i tak odniesie sukces.
Jedynie Przemek, jako najmłodszy w rodzinie aż tak zboczył ze ścieżki dobrego życia i postępowania. Nasza rodzina nie jest patologiczna, a mimo to jest jaki jest. Nigdy w życiu nie miał źle, dostawał wiele wynagrodzeń (muszę przyznać że zazwyczaj więc niż starsi bracia, ale czemu tu się dziwić ), zawsze miał dobre warunki do rozwoju, nauki. Być może to, że był najmłodszy wpłynęło na jego osobowość, zawsze był tym jak to kiedyś mama ujmowała "maluśkim". Ale czemu tu się dziwić ? Chyba każda matka wie jak to jest z najmłodszym dzieckiem i ja osobiście nie mam ani trochę żalu do swojej mamy, bo świetnie to rozumiem. Niektórzy pewnie myślą, że gdyby był tato, byłoby inaczej - kto wie, może.. Ale to nie jest przecież tak, że naszego ojca po prostu nie ma. Sytuacja ta została wymuszona przez nasze nieudolne państwo, przez które ciężko było naszym rodzicom utrzymać 4 dzieci, tym bardziej, że nie miał im kto pomagać (chodzi mi o pomoc typu babcia która posiedziałaby z dziećmi, aby oboje rodzice mogli pracować, bo pomoc materialną nieraz otrzymywaliśmy od rodziny z Chmielka, za co należą się serdeczne podziękowania). Mama zawsze musiała być w domu, bo przy tylu dzieciach, tym bardziej chłopcach, nie było mowy o możliwości podjęcia pracy, a ojciec w Polsce po prostu nie wyrabiał, mimo że zdzierał sobie ręce dorabiając dorywczo, prócz stałej pracy. Tak doszło do naszej rozłąki, ale od kiedy tato wyjechał, zawsze mamy z nim kontakt, zawsze dzwoni, utrzymuje rodzinę, zawsze czuliśmy, że mamy ojca, mimo że nieraz brakowało go na miejscu. Udało nam się nawet znaleźć sposób, aby widzieć się przy rozmowie (wideo rozmowy, skype).

Podsumowując, nasza rodzina jest super, nie mam do niej absolutnie żadnych zastrzeżeń (chyba można mi wierzyć, jestem przecież członkiem tej rodziny). Mimo pomniejszych problemów, zawsze trzymaliśmy się razem i zawsze mieliśmy warunki do rozwoju. Przemek niestety ma taki charakter, ale nadal wszyscy mamy nadzieję, że uda mu się jeszcze pomóc, że uda się sprowadzić go na dobrą drogę życia. Potrzebna tu jest jednak również pomoc społeczeństwa, otoczenia, bo w normalnym społeczeństwie jest się łatwiej odnaleźć, a jak wiemy, w Biłgoraju nie brakuje patologii i innych młodych przestępców.
A i to nie prawda, że odkąd nie ma Przemka, zrobiło się spokojnie, wystarczy przejść się na naszą komendę i zapytać . Może i Przemek nie był aniołem, ale nie był sam, więc to na pewno się tak łatwo nie skończy.
Przepraszam za ewentualne błędy gramatyczne, oraz pozdrawiam wszystkich czytających.
Waldemar Buczek
Jak się pewnie niektórzy domyślają, jestem bratem Przemka. Nie jest się łatwo do tego przyznać, czytając taki artykuł, ale myślę, że nie ma co ukrywać. Chciałbym odnieść się szczególnie do komentarza, w którym została wręcz znieważona moja rodzina. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że nigdy nie było ze mną problemów, żadnych konfliktów z prawem, wiele wyróżnień w szkołach (podstawówka, gimnazjum, a teraz nawet w liceum). Do tego jak by było mało zajmuję się sportem, w którym również odnoszę już pomniejsze sukcesy. Skąd więc ten domysł, że Pr... rozwiń
Avatar
Edek / 13 sierpnia 2010 o 11:47
0
[quote name='marauder' date='09 sierpień 2010 - 21:08 ' timestamp='1281380937' post='327160']
...pasem trza było lać,pasem!!!
[/quote]

Był bity pasem i to mocno. Jego brat złamał mu nawet rękę za kradzież i nic to nie dawało. Mały ma po prostu zaburzenia osobowości.
Avatar
Edek / 13 sierpnia 2010 o 11:43
0
[quote name='mloda' date='11 sierpień 2010 - 14:11 ' timestamp='1281528676' post='327940']
O kurde to dzieciak z mojego osiedla,dobrze go znam nie dawno wywieżli go do ośrodka ponieważ tu w Biłgoraju też rozrabiał okradł parę firm stacji benzynowych,działek i co gorsze namawiał do tego dzieci z osiedla,odkąd go nie ma skończyły się problemy.teraz o nim zaczyna się robić głośno gdzie indziej,on zawsze taki był rozbójnik,i chyba się nie zmieni nawet ośrodek mu nie dał rady.Mam nadzieje ze się opamięta we wlaściwym czasie bo szczerze znam jego sytuacje rodzinna i szkoda mi go trochę jako dziecka.
[/quote]


Po pierwsze naucz się ortografii. Po drugie co w jego rodzinie jest takiego złego?? Jakoś znam 2 jego braci, z którymi nie ma żadnych problemów. Jeden robi magistra ekonomii a drugi jest jednym z najlepszych uczniów w liceum ogólnokształcącym. Ten mały ma zaburzenia osobowości i powinien się leczyć psychiatrycznie lecz głupi "lud" tego nie rozumie.
[quote name='mloda' date='11 sierpień 2010 - 14:11 ' timestamp='1281528676' post='327940']
O kurde to dzieciak z mojego osiedla,dobrze go znam nie dawno wywieżli go do ośrodka ponieważ tu w Biłgoraju też rozrabiał okradł parę firm stacji benzynowych,działek i co gorsze namawiał do tego dzieci z osiedla,odkąd go nie ma skończyły się problemy.teraz o nim zaczyna się robić głośno gdzie indziej,on zawsze taki był rozbójnik,i chyba się nie zmieni nawet ośrodek mu nie dał rady.Mam nadzieje ze się opamięta we w... rozwiń
Avatar
mloda / 11 sierpnia 2010 o 14:11
0
O kurde to dzieciak z mojego osiedla,dobrze go znam nie dawno wywieżli go do ośrodka ponieważ tu w Biłgoraju też rozrabiał okradł parę firm stacji benzynowych,działek i co gorsze namawiał do tego dzieci z osiedla,odkąd go nie ma skończyły się problemy.teraz o nim zaczyna się robić głośno gdzie indziej,on zawsze taki był rozbójnik,i chyba się nie zmieni nawet ośrodek mu nie dał rady.Mam nadzieje ze się opamięta we wlaściwym czasie bo szczerze znam jego sytuacje rodzinna i szkoda mi go trochę jako dziecka.
Avatar
Krzycho / 10 sierpnia 2010 o 08:39
0
Chyba ten młodzieniec ma erekcję kikucika .....
Avatar
Tedeusz / 9 sierpnia 2010 o 21:15
0
No to znowu małe dzieci i pielęgniarki w DSK będą miały wesołe noce.
Avatar
marauder / 9 sierpnia 2010 o 21:08
0
...pasem trza było lać,pasem!!!
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2010 o 19:58
0
Coś ta zasłonka kulawo wisi w Komendzie.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!