Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 marca 2010 r.
13:23
Edytuj ten wpis

ABW na tropie neonazistów. Agenci przeszukali dom szefa salonu tatuażu

Autor: Zdjęcie autora ER
0 43 A A

Dzisiaj rano funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do willi przy ul Kossaka w Lublinie. Zabrali stamtąd Wojciecha C. Mężczyzna został zawieziony do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę usłyszy zarzuty związane z przynależnością do grupy zajmującej się organizowaniem neonazistowkich koncertów i propagowaniem treści faszystowskich.

Śledztwo w tej sprawie wrocławscy prokuratorzy prowadzą od lata ub. roku. Zatrzymali już 6 osób, które zajmowały się rozprowadzaniem plakatów z faszystowskimi treściami. We wtorek ABW wkroczyła do trzech domów: dwóch w województwie dolnośląskim i jednego w Lublinie.

– Zabezpieczono liczne materiały służące propagowaniu ideologii faszystowskiej i rasizmu oraz zatrzymano kolejne trzy osoby – mówi ppłk Katarzyna Koniecpolska-Wróblewska, rzecznik ABW.
Kilkunastu funkcjonariuszy pojawiło się na ul. Kossaka w Lublinie we wtorek około godziny siódmej rano. Sąsiedzi zatrzymanego mężczyzny twierdzą, że słyszeli strzały. – Co najmniej dwa – mówi jedna z sąsiadek. – Obudziły mnie około siódmej. Potem widziałam sąsiada leżącego na chodniku w kajdankach. Zabrali go ze sobą. Wynosili też z jego domu jakieś paczki.

– Mieli kominiarki i pistolety – dodaje mieszkaniec domu przy tej ulicy. – Odjechali około godziny 10.

O rodzinie, w której domu doszło do akcji ABW, mówią dobrze. – Spokojna rodzina, nie wiemy o co mogło chodzić – dodają.

ABW twierdzi, że podczas wejścia do domu Wojciecha C. użyła amunicji hukowej. – Działania były zgodne z procedurami – mówi ppłk Koniecpolska-Wróblewska.

Wojciech C., to właściciel jednego z salonów tatuażu. – Postawienie mu zarzutów i przesłuchanie zostało zaplanowane na środę – mówi Małgorzata Klaus, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wehrwoolf / 27 kwietnia 2011 o 16:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1269955886' post='258125']
Poprawka - powinien byc traktowany na rowno z przestepczoscia PEDOFILSKA. Tak samo odrazajace.
[/quote]
ODRAŻAJĄCE JEST TO, ŻE CYGANIE NAPADAJĄ POLAKÓW, OKRADAJĄ MIESZKANIA, SPRZEDAJĄ DZIECI I PANOSZĄ SIE W POLSCE BARDZIEJ NIZ SAMI POLACY. NA TEN TEMAT TO NAWET NIE SZCZEKNIECIE, BO CO? WOLICIE ICH BRONIĆ?! JESZCZE POŻAŁUJECIE, ŻE IM POMAGACIE- TAK JAK ŻAŁUJE TEGO WIELE OSÓB, KTORE RATOWAŁY ICH W CZASIE WOJNY.... ŻYDOW I CYGANÓW WYWALIĆ DO GAZU!!! LUDZIE CHCĄ ŻYĆ NORMALNIE WE WŁASNYM KRAJU, BEZ STRACHU, ŻE JAK WYJDĄ WIECZOREM TO ICH CYGANISKA NAPADNĄ. LUDZIE, OPAMIĘTAJCIE SIĘ- SAMI ROBICIE SOBI KRZYWDĘ- ZROZUMIECIE JAK JUŻ BĘDZIE ZA PÓŹNO!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1269955886' post='258125']
Poprawka - powinien byc traktowany na rowno z przestepczoscia PEDOFILSKA. Tak samo odrazajace.
[/quote]
ODRAŻAJĄCE JEST TO, ŻE CYGANIE NAPADAJĄ POLAKÓW, OKRADAJĄ MIESZKANIA, SPRZEDAJĄ DZIECI I PANOSZĄ SIE W POLSCE BARDZIEJ NIZ SAMI POLACY. NA TEN TEMAT TO NAWET NIE SZCZEKNIECIE, BO CO? WOLICIE ICH BRONIĆ?! JESZCZE POŻAŁUJECIE, ŻE IM POMAGACIE- TAK JAK ŻAŁUJE TEGO WIELE OSÓB, KTORE RATOWAŁY ICH W CZASIE WOJNY.... ŻYDOW I CYGANÓW WYWALIĆ DO ... rozwiń
Avatar
zamość / 31 marca 2010 o 20:25
0
Ciepły trzymaj się
Avatar
przerażony / 31 marca 2010 o 20:10
0
czyli teraz za rozklejanie wlepek wbijają się do domu antyterroryści?
Avatar
S.H.A.R.P. / 31 marca 2010 o 12:06
0
Od kiedy odwoływanie się do ideologii hitlerowskich Niemiec jest takie polskie?
Avatar
Business owner / 31 marca 2010 o 08:10
0
red napisał:
Echh! Rysunek techniczny, rzuty, schematy maszyn i urządzeń trzeba sobie przypomnieć i z tym Świat zmieniać, a nie bajki o tam jak "my strajkowali"
dzieciom opowiadać! Dzisiaj nasza siła zależy od tego co jesteśmy WYPRODUKOWAĆ I SPRZEDAĆ!


A ten przez ABW zatrzymany to kradł, nielegalnie coś do obrotu gospodarczego wprowadzał, podatków od działaności swojej nie odprowadzał a może w czasie bezpłatnego urlopu pieniądze z budźetu państwa otrzymywał - czy może tylko do buntu przeciwko pospolitym złodziejom majatku narodowego nawoływał. Do "produkowania i roboty" nie jeden już w tym kraju nawoływał - efektem są ostatnie miejsca we wszelkich rankingach krajów UE...
Komu o produkowaniu i sprzedawaniu chcesz mówić - mnie, od 21 lat działalność gospodarczą prowadzącemu? Z tej 21 letniej, pełnoletniej jak na mężczyznę działalności powiedzieć Ci mogę tylko tyle, że nader aktualne są słowa pieśni Jacka Zwoźniaka " Na wszelki wypadek":

Kiedy przyjdą podpalić dom,
Jeśli ci zechcą go zapaskudzić,
To nie czekaj, aż zbudzi cię dzwon,
Bo się z ręką w nocniku obudzisz.

Czas odnowy, dla brudu pogardy,
Gdy dom sprząta się, myje i wietrzy,
Wciąż próbują nam naszczać do farby,
Jak takiego w łeb pałą nie zdzielić...?

Będą słali ulotki, instrukcje,
Opowiadać rzeczy i takie,
Że widzieli tu kontrrewolucję
Pełzającą pospołu z kułakiem.

Trza nam wytrwać w działaniu i trosce
I uważać, bo sprawa to drańska,
Lecz za dłonią wyciągniętą ku Polsce
W mordę lać, choćby była słowiańska!

Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
Nadszedł czas, że pospłacać je trzeba,
Bo już w twarz nam nie będzie pluł nikt,
Choć publicznie by potem ubolewał.

I nie trzeba obstawiać się wojskiem,
Bo bez sensu dziś taka robota,
Lecz w tę dupę wypiętą na Polskę
Kopa dać, choćby była ze złota!

Od początku znów zacząć nam przyszło
I choć nieraz ku temu był sprzeciw,
Przyjdą czasy, że w kraju nad Wisłą
Będą mieszkać polscy poeci.

I nie spadnie nam z głowy korona,
Gdy tej zgrai, co Polski by chciała,
Nie będziemy cytować Cambronne`a,
Lecz powiemy: „Uo, takiego wała!”

Ale skąd Ty możesz wiedzieć coś o prawdziwej historii i życiu jak do głowy nawkładano Ci tę jedną jedyną, przez władzę zatwierdzoną...


A ten przez ABW zatrzymany to kradł, nielegalnie coś do obrotu gospodarczego wprowadzał, podatków od działaności swojej nie odprowadzał a może w czasie bezpłatnego urlopu pieniądze z budźetu państwa otrzymywał - czy może tylko do buntu przeciwko pospolitym złodziejom majatku narodowego nawoływał. Do "produkowania i roboty" nie jeden już w tym kraju nawoływał - efektem są ostatnie miejsca we wszelkich rankingach krajów UE...
Komu o produkowaniu i sprzedawaniu chcesz mówić - mnie, od 21 lat działalno... rozwiń
Avatar
gosciu / 31 marca 2010 o 06:57
0
Gość napisał:
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertó na której palii sie Biblie czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.[/b]


żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mialo_byc_pieknie_a_wyszlo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych.

Z TAKIMI BANDYTAMI TA LEWACKA PSIARNIA ABWEHRA NIE WALCZY BO TO ICH SOJUSZNICY I WQYZNAWCY TEJ SAMEJ IDEOLOGI CO KSIĄZE JANUSZ - HERBU LATEKSOWY WIBRATOR, I MOZE TO ONI DOSTARCZJA DRAGÓW MINISTORWI MIROWI CO MA PRZYPUDROWANY NOSEK


żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mialo_byc_pieknie_a_wyszlo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfa... rozwiń
Avatar
Gość / 31 marca 2010 o 06:28
0
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertó na której palii sie Biblie czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.

MAMY TRADYCJE J.P.!!!!!!!!!!
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertó na której palii ... rozwiń
Avatar
wrwrwr / 31 marca 2010 o 06:28
0
red napisał:
Następny naonazistowski pomiot się odezwał. Prokuratura Rejonowa i Okręgowa Lubelska zanotowa IP?



Ujawnij sie red, kim jestes? Nazwanie kogos "neonazistowskim pomiotem" to bedzie chyba art. 212 kk? Niewazne, scigane z oskarzenia prywatnego, wiec nic ci nie grozi. Nikt nie bedzie sobie przeciez z twojego powodu dupy zawracal:-)
Avatar
red / 31 marca 2010 o 01:18
0
Kanty napisał:
W mieście Lublinie na ulicy Kossaka
w Wielki Tydzień pojmali śpiącego Chłopaka.
Palcami wytknęli - i nań gęsto plują
pewnie krzyż za winę mu jakiś szykują.

Czymżesz on zawinił ?, pytają przechodnie
proszą by ujawnić jego straszną zbrodnię.
Cisza,- nikt nie odpowiada,krąża tylko plotki
kara będzie dlań ciężka-posiadał ulotki

Skaleczą mu serce,pozostawią bliznę
tylko dlatego ....że kocha Ojczyznę.
I że nie chce jej sprzedać za brylant i złoto
aby potemn nie być bezdomnym sierotą.


ŁADNY TO WIERSZYK Z PRZEDSZKOLA, ALE RYMU NIE BĘDZIE I TYLE!


ŁADNY TO WIERSZYK Z PRZEDSZKOLA, ALE RYMU NIE BĘDZIE I TYLE! rozwiń
Avatar
red / 31 marca 2010 o 01:10
0
[quote name='Gość' date='30.03.2010, 22:54:50' post='258324']
jedna jaskółka nie czyni wiosny... Jak to będzie w języku "prawdziwych " Polaków? "Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer"?
[/quote

Jak Polacy już Berlin wykupią fizycznie to zawsze będziesz mógł wysłać swoim mocodawcom komunikat:Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer i pewnie będziesz świetny, zwłasza że kopiesz sobie.......................
[quote name='Gość' date='30.03.2010, 22:54:50' post='258324']
jedna jaskółka nie czyni wiosny... Jak to będzie w języku "prawdziwych " Polaków? "Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer"?
[/quote

Jak Polacy już Berlin wykupią fizycznie to zawsze będziesz mógł wysłać swoim mocodawcom komunikat:Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer i pewnie będziesz świetny, zwłasza że kopiesz sobie....................... rozwiń
Avatar
wehrwoolf / 27 kwietnia 2011 o 16:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1269955886' post='258125']
Poprawka - powinien byc traktowany na rowno z przestepczoscia PEDOFILSKA. Tak samo odrazajace.
[/quote]
ODRAŻAJĄCE JEST TO, ŻE CYGANIE NAPADAJĄ POLAKÓW, OKRADAJĄ MIESZKANIA, SPRZEDAJĄ DZIECI I PANOSZĄ SIE W POLSCE BARDZIEJ NIZ SAMI POLACY. NA TEN TEMAT TO NAWET NIE SZCZEKNIECIE, BO CO? WOLICIE ICH BRONIĆ?! JESZCZE POŻAŁUJECIE, ŻE IM POMAGACIE- TAK JAK ŻAŁUJE TEGO WIELE OSÓB, KTORE RATOWAŁY ICH W CZASIE WOJNY.... ŻYDOW I CYGANÓW WYWALIĆ DO GAZU!!! LUDZIE CHCĄ ŻYĆ NORMALNIE WE WŁASNYM KRAJU, BEZ STRACHU, ŻE JAK WYJDĄ WIECZOREM TO ICH CYGANISKA NAPADNĄ. LUDZIE, OPAMIĘTAJCIE SIĘ- SAMI ROBICIE SOBI KRZYWDĘ- ZROZUMIECIE JAK JUŻ BĘDZIE ZA PÓŹNO!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1269955886' post='258125']
Poprawka - powinien byc traktowany na rowno z przestepczoscia PEDOFILSKA. Tak samo odrazajace.
[/quote]
ODRAŻAJĄCE JEST TO, ŻE CYGANIE NAPADAJĄ POLAKÓW, OKRADAJĄ MIESZKANIA, SPRZEDAJĄ DZIECI I PANOSZĄ SIE W POLSCE BARDZIEJ NIZ SAMI POLACY. NA TEN TEMAT TO NAWET NIE SZCZEKNIECIE, BO CO? WOLICIE ICH BRONIĆ?! JESZCZE POŻAŁUJECIE, ŻE IM POMAGACIE- TAK JAK ŻAŁUJE TEGO WIELE OSÓB, KTORE RATOWAŁY ICH W CZASIE WOJNY.... ŻYDOW I CYGANÓW WYWALIĆ DO ... rozwiń
Avatar
zamość / 31 marca 2010 o 20:25
0
Ciepły trzymaj się
Avatar
przerażony / 31 marca 2010 o 20:10
0
czyli teraz za rozklejanie wlepek wbijają się do domu antyterroryści?
Avatar
S.H.A.R.P. / 31 marca 2010 o 12:06
0
Od kiedy odwoływanie się do ideologii hitlerowskich Niemiec jest takie polskie?
Avatar
Business owner / 31 marca 2010 o 08:10
0
red napisał:
Echh! Rysunek techniczny, rzuty, schematy maszyn i urządzeń trzeba sobie przypomnieć i z tym Świat zmieniać, a nie bajki o tam jak "my strajkowali"
dzieciom opowiadać! Dzisiaj nasza siła zależy od tego co jesteśmy WYPRODUKOWAĆ I SPRZEDAĆ!


A ten przez ABW zatrzymany to kradł, nielegalnie coś do obrotu gospodarczego wprowadzał, podatków od działaności swojej nie odprowadzał a może w czasie bezpłatnego urlopu pieniądze z budźetu państwa otrzymywał - czy może tylko do buntu przeciwko pospolitym złodziejom majatku narodowego nawoływał. Do "produkowania i roboty" nie jeden już w tym kraju nawoływał - efektem są ostatnie miejsca we wszelkich rankingach krajów UE...
Komu o produkowaniu i sprzedawaniu chcesz mówić - mnie, od 21 lat działalność gospodarczą prowadzącemu? Z tej 21 letniej, pełnoletniej jak na mężczyznę działalności powiedzieć Ci mogę tylko tyle, że nader aktualne są słowa pieśni Jacka Zwoźniaka " Na wszelki wypadek":

Kiedy przyjdą podpalić dom,
Jeśli ci zechcą go zapaskudzić,
To nie czekaj, aż zbudzi cię dzwon,
Bo się z ręką w nocniku obudzisz.

Czas odnowy, dla brudu pogardy,
Gdy dom sprząta się, myje i wietrzy,
Wciąż próbują nam naszczać do farby,
Jak takiego w łeb pałą nie zdzielić...?

Będą słali ulotki, instrukcje,
Opowiadać rzeczy i takie,
Że widzieli tu kontrrewolucję
Pełzającą pospołu z kułakiem.

Trza nam wytrwać w działaniu i trosce
I uważać, bo sprawa to drańska,
Lecz za dłonią wyciągniętą ku Polsce
W mordę lać, choćby była słowiańska!

Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
Nadszedł czas, że pospłacać je trzeba,
Bo już w twarz nam nie będzie pluł nikt,
Choć publicznie by potem ubolewał.

I nie trzeba obstawiać się wojskiem,
Bo bez sensu dziś taka robota,
Lecz w tę dupę wypiętą na Polskę
Kopa dać, choćby była ze złota!

Od początku znów zacząć nam przyszło
I choć nieraz ku temu był sprzeciw,
Przyjdą czasy, że w kraju nad Wisłą
Będą mieszkać polscy poeci.

I nie spadnie nam z głowy korona,
Gdy tej zgrai, co Polski by chciała,
Nie będziemy cytować Cambronne`a,
Lecz powiemy: „Uo, takiego wała!”

Ale skąd Ty możesz wiedzieć coś o prawdziwej historii i życiu jak do głowy nawkładano Ci tę jedną jedyną, przez władzę zatwierdzoną...


A ten przez ABW zatrzymany to kradł, nielegalnie coś do obrotu gospodarczego wprowadzał, podatków od działaności swojej nie odprowadzał a może w czasie bezpłatnego urlopu pieniądze z budźetu państwa otrzymywał - czy może tylko do buntu przeciwko pospolitym złodziejom majatku narodowego nawoływał. Do "produkowania i roboty" nie jeden już w tym kraju nawoływał - efektem są ostatnie miejsca we wszelkich rankingach krajów UE...
Komu o produkowaniu i sprzedawaniu chcesz mówić - mnie, od 21 lat działalno... rozwiń
Avatar
gosciu / 31 marca 2010 o 06:57
0
Gość napisał:
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertó na której palii sie Biblie czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.[/b]


żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mialo_byc_pieknie_a_wyszlo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych.

Z TAKIMI BANDYTAMI TA LEWACKA PSIARNIA ABWEHRA NIE WALCZY BO TO ICH SOJUSZNICY I WQYZNAWCY TEJ SAMEJ IDEOLOGI CO KSIĄZE JANUSZ - HERBU LATEKSOWY WIBRATOR, I MOZE TO ONI DOSTARCZJA DRAGÓW MINISTORWI MIROWI CO MA PRZYPUDROWANY NOSEK


żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mialo_byc_pieknie_a_wyszlo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfa... rozwiń
Avatar
Gość / 31 marca 2010 o 06:28
0
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertó na której palii sie Biblie czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.

MAMY TRADYCJE J.P.!!!!!!!!!!
czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertó na której palii ... rozwiń
Avatar
wrwrwr / 31 marca 2010 o 06:28
0
red napisał:
Następny naonazistowski pomiot się odezwał. Prokuratura Rejonowa i Okręgowa Lubelska zanotowa IP?



Ujawnij sie red, kim jestes? Nazwanie kogos "neonazistowskim pomiotem" to bedzie chyba art. 212 kk? Niewazne, scigane z oskarzenia prywatnego, wiec nic ci nie grozi. Nikt nie bedzie sobie przeciez z twojego powodu dupy zawracal:-)
Avatar
red / 31 marca 2010 o 01:18
0
Kanty napisał:
W mieście Lublinie na ulicy Kossaka
w Wielki Tydzień pojmali śpiącego Chłopaka.
Palcami wytknęli - i nań gęsto plują
pewnie krzyż za winę mu jakiś szykują.

Czymżesz on zawinił ?, pytają przechodnie
proszą by ujawnić jego straszną zbrodnię.
Cisza,- nikt nie odpowiada,krąża tylko plotki
kara będzie dlań ciężka-posiadał ulotki

Skaleczą mu serce,pozostawią bliznę
tylko dlatego ....że kocha Ojczyznę.
I że nie chce jej sprzedać za brylant i złoto
aby potemn nie być bezdomnym sierotą.


ŁADNY TO WIERSZYK Z PRZEDSZKOLA, ALE RYMU NIE BĘDZIE I TYLE!


ŁADNY TO WIERSZYK Z PRZEDSZKOLA, ALE RYMU NIE BĘDZIE I TYLE! rozwiń
Avatar
red / 31 marca 2010 o 01:10
0
[quote name='Gość' date='30.03.2010, 22:54:50' post='258324']
jedna jaskółka nie czyni wiosny... Jak to będzie w języku "prawdziwych " Polaków? "Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer"?
[/quote

Jak Polacy już Berlin wykupią fizycznie to zawsze będziesz mógł wysłać swoim mocodawcom komunikat:Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer i pewnie będziesz świetny, zwłasza że kopiesz sobie.......................
[quote name='Gość' date='30.03.2010, 22:54:50' post='258324']
jedna jaskółka nie czyni wiosny... Jak to będzie w języku "prawdziwych " Polaków? "Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer"?
[/quote

Jak Polacy już Berlin wykupią fizycznie to zawsze będziesz mógł wysłać swoim mocodawcom komunikat:Eine Schwalbe macht noch keinen Sommer i pewnie będziesz świetny, zwłasza że kopiesz sobie....................... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 0 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 7 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 3

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 35 15

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 30 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 7

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!