Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2009 r.
9:49
Edytuj ten wpis

"Bizon" już w lubelskim areszcie (wideo)

0 13 A A

Marek B., ps. "Bizon", jeden z najbardziej poszukiwanych lubelskich przestępców jest od dzisiaj w lubelskim areszcie. Deportowano go z Wielkiej Brytanii. Pracował tam jako ogrodnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pader / 7 lutego 2009 r. o 08:42
bardzo dobrze, że dorwali tego śmiecia!!! NIech dorwa jescze tego bumbla, bujaka i reszte poprancow, moze choc troche bedzie spokoju na osiedlu.
Avatar
zgred / 10 stycznia 2009 r. o 09:04
Bizon trzymaj sie - jestesmy z toba !! !!
Avatar
andrew / 8 stycznia 2009 r. o 18:56
~~ napisał:
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!

No, i ze strachu tak wiał, że zatrzymał się aż w Anglii!!!!!
Avatar
Gość / 8 stycznia 2009 r. o 14:55
Bardzo dobrze pala tluc az spuchnie i peknie burak jeden. Cala ta motorynke powinni rozwiazac smieszny stadion zaorac a bandytow i zwyrodnialcow co przychodza i sie mienia ''kibicami'' do zakladu zamknietego i pranie mozgu zrobic jesli oczywiscie bedzie co prac zeby wybic slepe przywiazanie do tego zdechlego juz klubiku...
Avatar
do kibica / 8 stycznia 2009 r. o 14:02
dokładnie!!! większość zna sprawę tylko z gazet!! więc darujcie sobie osądzanie, niech zajmie się tym sąd, który daj Boże pozna prawdę, całą prawdę
Avatar
weeessscieee / 8 stycznia 2009 r. o 13:59
bo gazety robią wszystko żeby stworzyć jak największą sensację, też nie widzę związku z kibicowaniem - gdyby to Hubert był kibicem pisali by: taki biedny i piłką nożną się interesował i zaraz zwymiotuję
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:55
W uzupełnieniu do poprzedniego postu ..... troszkę się pośpieszyłem z ferowaniem wyroków .... poczekajmy na orzeczenie sądu zanim kogokolwiek uznamy winnym .... chodziło mi o podejście prasy do Kibiców Motoru, a nie o osądzanie kogokolwiek
Avatar
~~ / 8 stycznia 2009 r. o 13:54
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:53
Denerwuje mnie tylko ciągłe podkreślanie tego, że ten bandyta był kibicem Motoru. To, że zamordował człowieka nie ma nic wspólnego z tym, że przychodził na mecze. Dlaczego prasa znów tworzy otoczkę bandytyzmu wokół Kibiców Lubelskiego Klubu ?
Avatar
najmądrzejszy / 8 stycznia 2009 r. o 13:50
Po pierwsze różni ludzie są w więzieniu głąbie, Bizon należy do osób, które się tam nie powinny znaleźć, pieniądze zrobiły swoje, redaktorzy wykazali się wielką wyobraźnią i teraz tacy jak wy- czyli bezmózgowce manipulowani przez media- wierzą we wszystko co zobaczą i przeczytają :/ a może tak by sie zastanowić jak było naprawdę zanim zrobi się z kogoś "najgorszego".
Avatar
pader / 7 lutego 2009 r. o 08:42
bardzo dobrze, że dorwali tego śmiecia!!! NIech dorwa jescze tego bumbla, bujaka i reszte poprancow, moze choc troche bedzie spokoju na osiedlu.
Avatar
zgred / 10 stycznia 2009 r. o 09:04
Bizon trzymaj sie - jestesmy z toba !! !!
Avatar
andrew / 8 stycznia 2009 r. o 18:56
~~ napisał:
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!

No, i ze strachu tak wiał, że zatrzymał się aż w Anglii!!!!!
Avatar
Gość / 8 stycznia 2009 r. o 14:55
Bardzo dobrze pala tluc az spuchnie i peknie burak jeden. Cala ta motorynke powinni rozwiazac smieszny stadion zaorac a bandytow i zwyrodnialcow co przychodza i sie mienia ''kibicami'' do zakladu zamknietego i pranie mozgu zrobic jesli oczywiscie bedzie co prac zeby wybic slepe przywiazanie do tego zdechlego juz klubiku...
Avatar
do kibica / 8 stycznia 2009 r. o 14:02
dokładnie!!! większość zna sprawę tylko z gazet!! więc darujcie sobie osądzanie, niech zajmie się tym sąd, który daj Boże pozna prawdę, całą prawdę
Avatar
weeessscieee / 8 stycznia 2009 r. o 13:59
bo gazety robią wszystko żeby stworzyć jak największą sensację, też nie widzę związku z kibicowaniem - gdyby to Hubert był kibicem pisali by: taki biedny i piłką nożną się interesował i zaraz zwymiotuję
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:55
W uzupełnieniu do poprzedniego postu ..... troszkę się pośpieszyłem z ferowaniem wyroków .... poczekajmy na orzeczenie sądu zanim kogokolwiek uznamy winnym .... chodziło mi o podejście prasy do Kibiców Motoru, a nie o osądzanie kogokolwiek
Avatar
~~ / 8 stycznia 2009 r. o 13:54
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:53
Denerwuje mnie tylko ciągłe podkreślanie tego, że ten bandyta był kibicem Motoru. To, że zamordował człowieka nie ma nic wspólnego z tym, że przychodził na mecze. Dlaczego prasa znów tworzy otoczkę bandytyzmu wokół Kibiców Lubelskiego Klubu ?
Avatar
najmądrzejszy / 8 stycznia 2009 r. o 13:50
Po pierwsze różni ludzie są w więzieniu głąbie, Bizon należy do osób, które się tam nie powinny znaleźć, pieniądze zrobiły swoje, redaktorzy wykazali się wielką wyobraźnią i teraz tacy jak wy- czyli bezmózgowce manipulowani przez media- wierzą we wszystko co zobaczą i przeczytają :/ a może tak by sie zastanowić jak było naprawdę zanim zrobi się z kogoś "najgorszego".