Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2009 r.
9:49
Edytuj ten wpis

"Bizon" już w lubelskim areszcie (wideo)

0 13 A A

Marek B., ps. "Bizon", jeden z najbardziej poszukiwanych lubelskich przestępców jest od dzisiaj w lubelskim areszcie. Deportowano go z Wielkiej Brytanii. Pracował tam jako ogrodnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pader / 7 lutego 2009 r. o 08:42
bardzo dobrze, że dorwali tego śmiecia!!! NIech dorwa jescze tego bumbla, bujaka i reszte poprancow, moze choc troche bedzie spokoju na osiedlu.
Avatar
zgred / 10 stycznia 2009 r. o 09:04
Bizon trzymaj sie - jestesmy z toba !! !!
Avatar
andrew / 8 stycznia 2009 r. o 18:56
~~ napisał:
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!

No, i ze strachu tak wiał, że zatrzymał się aż w Anglii!!!!!
Avatar
Gość / 8 stycznia 2009 r. o 14:55
Bardzo dobrze pala tluc az spuchnie i peknie burak jeden. Cala ta motorynke powinni rozwiazac smieszny stadion zaorac a bandytow i zwyrodnialcow co przychodza i sie mienia ''kibicami'' do zakladu zamknietego i pranie mozgu zrobic jesli oczywiscie bedzie co prac zeby wybic slepe przywiazanie do tego zdechlego juz klubiku...
Avatar
do kibica / 8 stycznia 2009 r. o 14:02
dokładnie!!! większość zna sprawę tylko z gazet!! więc darujcie sobie osądzanie, niech zajmie się tym sąd, który daj Boże pozna prawdę, całą prawdę
Avatar
weeessscieee / 8 stycznia 2009 r. o 13:59
bo gazety robią wszystko żeby stworzyć jak największą sensację, też nie widzę związku z kibicowaniem - gdyby to Hubert był kibicem pisali by: taki biedny i piłką nożną się interesował i zaraz zwymiotuję
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:55
W uzupełnieniu do poprzedniego postu ..... troszkę się pośpieszyłem z ferowaniem wyroków .... poczekajmy na orzeczenie sądu zanim kogokolwiek uznamy winnym .... chodziło mi o podejście prasy do Kibiców Motoru, a nie o osądzanie kogokolwiek
Avatar
~~ / 8 stycznia 2009 r. o 13:54
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:53
Denerwuje mnie tylko ciągłe podkreślanie tego, że ten bandyta był kibicem Motoru. To, że zamordował człowieka nie ma nic wspólnego z tym, że przychodził na mecze. Dlaczego prasa znów tworzy otoczkę bandytyzmu wokół Kibiców Lubelskiego Klubu ?
Avatar
najmądrzejszy / 8 stycznia 2009 r. o 13:50
Po pierwsze różni ludzie są w więzieniu głąbie, Bizon należy do osób, które się tam nie powinny znaleźć, pieniądze zrobiły swoje, redaktorzy wykazali się wielką wyobraźnią i teraz tacy jak wy- czyli bezmózgowce manipulowani przez media- wierzą we wszystko co zobaczą i przeczytają :/ a może tak by sie zastanowić jak było naprawdę zanim zrobi się z kogoś "najgorszego".
Avatar
pader / 7 lutego 2009 r. o 08:42
bardzo dobrze, że dorwali tego śmiecia!!! NIech dorwa jescze tego bumbla, bujaka i reszte poprancow, moze choc troche bedzie spokoju na osiedlu.
Avatar
zgred / 10 stycznia 2009 r. o 09:04
Bizon trzymaj sie - jestesmy z toba !! !!
Avatar
andrew / 8 stycznia 2009 r. o 18:56
~~ napisał:
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!

No, i ze strachu tak wiał, że zatrzymał się aż w Anglii!!!!!
Avatar
Gość / 8 stycznia 2009 r. o 14:55
Bardzo dobrze pala tluc az spuchnie i peknie burak jeden. Cala ta motorynke powinni rozwiazac smieszny stadion zaorac a bandytow i zwyrodnialcow co przychodza i sie mienia ''kibicami'' do zakladu zamknietego i pranie mozgu zrobic jesli oczywiscie bedzie co prac zeby wybic slepe przywiazanie do tego zdechlego juz klubiku...
Avatar
do kibica / 8 stycznia 2009 r. o 14:02
dokładnie!!! większość zna sprawę tylko z gazet!! więc darujcie sobie osądzanie, niech zajmie się tym sąd, który daj Boże pozna prawdę, całą prawdę
Avatar
weeessscieee / 8 stycznia 2009 r. o 13:59
bo gazety robią wszystko żeby stworzyć jak największą sensację, też nie widzę związku z kibicowaniem - gdyby to Hubert był kibicem pisali by: taki biedny i piłką nożną się interesował i zaraz zwymiotuję
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:55
W uzupełnieniu do poprzedniego postu ..... troszkę się pośpieszyłem z ferowaniem wyroków .... poczekajmy na orzeczenie sądu zanim kogokolwiek uznamy winnym .... chodziło mi o podejście prasy do Kibiców Motoru, a nie o osądzanie kogokolwiek
Avatar
~~ / 8 stycznia 2009 r. o 13:54
To Bizon został zaatakowany a nie odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Kibic Motoru / 8 stycznia 2009 r. o 13:53
Denerwuje mnie tylko ciągłe podkreślanie tego, że ten bandyta był kibicem Motoru. To, że zamordował człowieka nie ma nic wspólnego z tym, że przychodził na mecze. Dlaczego prasa znów tworzy otoczkę bandytyzmu wokół Kibiców Lubelskiego Klubu ?
Avatar
najmądrzejszy / 8 stycznia 2009 r. o 13:50
Po pierwsze różni ludzie są w więzieniu głąbie, Bizon należy do osób, które się tam nie powinny znaleźć, pieniądze zrobiły swoje, redaktorzy wykazali się wielką wyobraźnią i teraz tacy jak wy- czyli bezmózgowce manipulowani przez media- wierzą we wszystko co zobaczą i przeczytają :/ a może tak by sie zastanowić jak było naprawdę zanim zrobi się z kogoś "najgorszego".
Zobacz wszystkie komentarze 13
Blokada komentarzy
Adres IP 44.200.77.92 jest zablokowany, nie mozesz dodawać nowych komentarzy.

Pozostałe informacje

Ciepło, coraz cieplej. Żaby ruszyły w drogę. Trzeba je ratować
galeria

Ciepło, coraz cieplej. Żaby ruszyły w drogę. Trzeba je ratować

Zmiany klimatu zrobiło swoje. Wiosenne temperatury zawitały do nas już w lutym, więc tysiące płazów jak na sygnał rozpoczęły swoją doroczną wędrówkę do zbiorników wodnych. Ich ratowanie w Roztoczańskim Parku Narodowym musiało więc rozpocząć się wcześniej niż zwykle.

Jest kolejny kandydat na prezydenta Lublina. Jego komitet zarejestrował listy

Jest kolejny kandydat na prezydenta Lublina. Jego komitet zarejestrował listy

Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość i Tradycja jako pierwszy zarejestrował listy kandydatów w wyborach do lubelskiej Rady Miasta. Wystawi także swojego kandydata na prezydenta Lublina.

Cuda na niebie. Pokazy lotnicze wracają pod Zamość
29 czerwca 2024, 13:00

Cuda na niebie. Pokazy lotnicze wracają pod Zamość

Nie w Jasionce niedaleko Rzeszowa, jak ostatnio, ale na lotnisku w Mokrem pod Zamościem odbędą się tegoroczne Centralne Pokazy Lotnicze. Gospodarzem wydarzenia jest 105-lecie Aeroklub Ziemi Zamojskiej.

Opłata Akcyzy na Samochody Sprowadzone z Zagranicy: Praktyczny Poradnik dla Nowych Importerów

Opłata Akcyzy na Samochody Sprowadzone z Zagranicy: Praktyczny Poradnik dla Nowych Importerów

Sprowadzenie samochodu z zagranicy może być ekscytującym doświadczeniem, ale również wiąże się z pewnymi obowiązkami, w tym koniecznością uiszczenia opłaty akcyzy. W niniejszym artykule przedstawimy krok po kroku, kto i kiedy musi uiścić ten podatek, jakie dokumenty są potrzebne do złożenia deklaracji oraz jak obliczyć jego wysokość.

Dywany Łuszczów wygrały V Mistrzostwa Lubelszczyzny Oldbojów 35+ w futsalu [zdjęcia]
galeria

Dywany Łuszczów wygrały V Mistrzostwa Lubelszczyzny Oldbojów 35+ w futsalu [zdjęcia]

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku są rozgrywane V Mistrzostwa Lubelszczyzny Oldbojów 35+ w futsalu.

Proces Tworzenia Operatu Przeciwpożarowego w Kontekście Zarządzania Odpadami

Proces Tworzenia Operatu Przeciwpożarowego w Kontekście Zarządzania Odpadami

Operat przeciwpożarowy to kluczowy dokument wymagany w procesie uzyskiwania zezwoleń na zbieranie, przetwarzanie i wytwarzanie odpadów. Jego rola jest niezwykle istotna, zwłaszcza w kontekście zarządzania odpadami, gdzie bezpieczeństwo przeciwpożarowe odgrywa kluczową rolę. W niniejszym artykule przyjrzymy się procesowi tworzenia operatu przeciwpożarowego, omawiając jego znaczenie oraz procedury.

Biurko z regulacją wysokość – praca i nauka w komfortowych warunkach

Biurko z regulacją wysokość – praca i nauka w komfortowych warunkach

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób skarży się na różnego typu dolegliwości, m.in. bóle głowy kręgosłupa. Jest to w dużej mierze spowodowane stylem życia, spędzaniem dużej ilości czasu w pozycji siedzącej, niską aktywnością fizyczną. Wiele osób ma niedopasowane do wzrostu biurka, które potęgują narastanie kłopotów zdrowotnych. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest biurko podnoszone, z regulacją wysokości. Dlaczego warto je wybrać? Na co zwracać uwagę, wybierając idealne biurka dla siebie lub swoich bliskich?

Podniebna przygoda w województwie lubelskim

Podniebna przygoda w województwie lubelskim

Każdy chłopiec w dzieciństwie marzył o tym by zostać pilotem. Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku oferuje lot w symulatorze lotów.