Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 maja 2008 r.
17:13
Edytuj ten wpis

Cały Lublin w korkach (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A

Ciężko jest dziś przejechać w rejonie skrzyżowania Al. Racławickich oraz alej: Kraśnickiej, Sikorskiego i Warszawskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Powodem utrudnień są roboty drogowe na al. Warszawskiej - robotnicy układają tam ostatnią, wierzchnią warstwę asfaltu od skrzyżowania z al. Solidarności do ronda. Połowa szerokości jezdni jest zamknięta.

Dziś al. Warszawską można przejechać jedynie w kierunku centrum miasta. W stronę Warszawy trzeba wybrać się objazdem przez al. Sikorskiego i al. Solidarności.



Rano zakorkowana była al. Kraśnicka. Przejazd tą drogą zajmował ponad pół godziny. Ci, którzy jechali od Kraśnika o wiele szybciej mogli się dostać do śródmieścia przez Czuby i LSM.

Jutro drogowcy przeniosą się na drugą połowę jezdni. Droga będzie dostępna tylko dla samochodów zmierzających w kierunku Warszawy. A na objazd przez al. Solidarności i al. Sikorskiego kierowani będą zmotoryzowani zmierzający do śródmieścia.

Z powodu robót objazdami kursuje też komunikacja miejska.

Do końca dnia autobusy linii 18 i 20 będą jechać w stronę Sławinka przez Al. Racławickie, al. Sikorskiego i al. Solidarności do al. Warszawskiej. W przeciwnym kierunku jadą swą zwykłą trasą.

Jutro autobusy linii 18, 20 i 37 ze Sławinka w stronę ronda pojadą skręcając z al. Warszawskiej w lewo, w al. Solidarności, a dalej al. Sikorskiego do ronda Honorowych Krwiodawców. W przeciwną stronę autobusy będą kursować po swych zwykłych trasach.





Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Atomcio / 3 czerwca 2008 o 01:16
0
mnie to ryba, Warszawską jeżdze raz na jakiś czas, lepiej żeby zrobili ten długo oczekiwany tunel łączący Czechów z Czubami bo Filaretów, Sowińskiego i Poniatowskiego to będzie wieki zakorkowane
Avatar
magdusia / 2 czerwca 2008 o 11:03
0
Ja mieszkam przy ul. Warszawskiej. Od początku się bardzo cieszyłam, że nam remontują drogę i dalej się cieszę. Bo lepiej kląć przez długio czas na cholerne dziury i na złą drogę, czy pocierpieć chwile i poźniej cieszyć się piękną wyjazdówką, która jest naszą wizytówką?? Owszem te roboty utrudniają trochę drogę do pracy albo na weekend, to uważam że warto przeczekać nawet takie głupie decyzje jak w sobotę- zamknęli na wyjazd z osiedla. Całkowicie. Przez pół godziny krążyłam po osiedlu w poszukiwaniu jakiegokolwiek wyjazdu, a tu wszystkie pozamykane. W końcu wyjechałam (wstyd sie przyznać) mimo zakazu. Ale CHWALĘ naszych robotników. Codziennie ok. 7 rano są zwarci i gotowi do pracy.
Ja mieszkam przy ul. Warszawskiej. Od początku się bardzo cieszyłam, że nam remontują drogę i dalej się cieszę. Bo lepiej kląć przez długio czas na cholerne dziury i na złą drogę, czy pocierpieć chwile i poźniej cieszyć się piękną wyjazdówką, która jest naszą wizytówką?? Owszem te roboty utrudniają trochę drogę do pracy albo na weekend, to uważam że warto przeczekać nawet takie głupie decyzje jak w sobotę- zamknęli na wyjazd z osiedla. Całkowicie. Przez pół godziny krążyłam po osiedlu w poszukiwaniu jakiegokolwiek wyjazdu, a tu wszystkie poz... rozwiń
Avatar
kasandra / 1 czerwca 2008 o 23:13
0
W sobotę wracałam wieczorem z Warszawy, korek zaczął się przed Kurowem. Początkowo myśleliśmy, że to wypadek, a to tylko wjazd do miasta. Przejechanie tych 30 km zajęło mi 1,5 godziny. To chyba jednak coś jest nie tak ;/
Avatar
ER444 / 31 maja 2008 o 15:22
0
W TYM DURNYM MIEŚCIE ZARZĄDZANYM PRZEZ IDIOTÓW ASFALT UKŁADA SIĘ W 30 STOPNIOWYM UPALE I KIEDY JEST NAJWIĘKSZY RUCH...W KRAJACH CYWILIZOWANYCH ,GDZIE SZANUJE SIĘ CZAS LUDZI I KIEROWCÓW, ROBOTY WYKONUJE SIĘ W NOCY I OKRESIE NAJMNIJESZYCH UPAŁÓW..ALE POLSKA TO DZIKI KRAJ MIMO 20 LAT REFORM!!!U NAS WSZYSTKO MUSI BYĆ INACZEJ!!
Avatar
nie pasuje to na nogi / 31 maja 2008 o 00:35
0
scierawpysk napisał:
w tym miescie to nie drogowcy, a kierowcy sa najwiekszymi imbecylami. Jak sie nie potrafi obslugiwac tak prostego urzadzenia jakim jest pojazd mechaniczny, jak sie kupuje, zamiast zdawac prawo jazdy, jak sie nie zna przepisow, a jesli juz to ma sie je w du***.. to i w koreczkach sie kuka.
A swoja droga to dogodzic komukolwiek na tym zadupiu to cud. Sa drogi - zle, nie ma drog - zle, wszystko ku*** zle. Jebnijcie sie w czolo wiesniaki.

Popieram. Ja się bardzo ciesze, ze w koncu robia Warszawska. Fachowcem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze chłopaki bardzo madrze to robia, bo obserwuje ten remont od dluzszego czasu.Gratuluje drogowcom. Nie sluchajcie tego szczekania tych wszystkich co to się nagle z furmanek poprzesiadali na samochody i porobili prawko za ziemniaki i buraki cukrowe. Nagle sie porobila arystokracja. Wszedzie tylko by te tluste du... wozili, ale juz w korkach postac to nie laska. To chyba normalne ze jak sie robi jakis odcinek to trzeba go zamknąc.

Popieram. Ja się bardzo ciesze, ze w koncu robia Warszawska. Fachowcem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze chłopaki bardzo madrze to robia, bo obserwuje ten remont od dluzszego czasu.Gratuluje drogowcom. Nie sluchajcie tego szczekania tych wszystkich co to się nagle z furmanek poprzesiadali na samochody i porobili prawko za ziemniaki i buraki cukrowe. Nagle sie porobila arystokracja. Wszedzie tylko by te tluste du... wozili, ale juz w korkach postac to nie laska. To chyba normalne ze jak sie robi jakis odcinek to trzeba go... rozwiń
Avatar
scierawpysk / 30 maja 2008 o 22:23
0
w tym miescie to nie drogowcy, a kierowcy sa najwiekszymi imbecylami. Jak sie nie potrafi obslugiwac tak prostego urzadzenia jakim jest pojazd mechaniczny, jak sie kupuje, zamiast zdawac prawo jazdy, jak sie nie zna przepisow, a jesli juz to ma sie je w du***.. to i w koreczkach sie kuka.
A swoja droga to dogodzic komukolwiek na tym zadupiu to cud. Sa drogi - zle, nie ma drog - zle, wszystko ku*** zle. Jebnijcie sie w czolo wiesniaki.
Avatar
ja / 30 maja 2008 o 21:51
0
No nie mogę! A asfalt sam się kładzie? Podwójne stawki płaci się w pustą przestrzeń?? Czy CZŁOWIEKOWI????? Naprwdę uważasz, żę drogowcy nie mają nic lepszego do roboty, tylko pracować w nocy? Poczytaj sobie kodeks pracy, ile nocek w miesiącu można przepracować, a potem takie rzeczy wypisuj. No chyba, że dla tej jednej drogi i specjalnie dla Ciebie mają zrobić wyjątek!
Avatar
pomarancza / 30 maja 2008 o 20:35
0
Nasi drogowcy i zarządzającymi drogami to najwięksi imbecyle. Stałam w korku godzinę, żadnych znaków, brak oznakowania i środek dnia, takie numery to tylko w Lublinie. Wasilewskiego wywieść na taczkach, przezcież inżynier, tak uczy jak i rządzi
Avatar
jaskrawokamizelkowy / 30 maja 2008 o 19:26
0
Naprawdę nie można było kłaść asfaltu w nocy? Czy wykonawca woli zaoszczędzić i nie płacić podwójnej stawki za pracę w nocy? A miasto oczywiście w umowie o roboty budowlane nie mogło zastrzec takiej rzeczy... bo po co, lepiej stać w korku.
Avatar
Atomcio / 3 czerwca 2008 o 01:16
0
mnie to ryba, Warszawską jeżdze raz na jakiś czas, lepiej żeby zrobili ten długo oczekiwany tunel łączący Czechów z Czubami bo Filaretów, Sowińskiego i Poniatowskiego to będzie wieki zakorkowane
Avatar
magdusia / 2 czerwca 2008 o 11:03
0
Ja mieszkam przy ul. Warszawskiej. Od początku się bardzo cieszyłam, że nam remontują drogę i dalej się cieszę. Bo lepiej kląć przez długio czas na cholerne dziury i na złą drogę, czy pocierpieć chwile i poźniej cieszyć się piękną wyjazdówką, która jest naszą wizytówką?? Owszem te roboty utrudniają trochę drogę do pracy albo na weekend, to uważam że warto przeczekać nawet takie głupie decyzje jak w sobotę- zamknęli na wyjazd z osiedla. Całkowicie. Przez pół godziny krążyłam po osiedlu w poszukiwaniu jakiegokolwiek wyjazdu, a tu wszystkie pozamykane. W końcu wyjechałam (wstyd sie przyznać) mimo zakazu. Ale CHWALĘ naszych robotników. Codziennie ok. 7 rano są zwarci i gotowi do pracy.
Ja mieszkam przy ul. Warszawskiej. Od początku się bardzo cieszyłam, że nam remontują drogę i dalej się cieszę. Bo lepiej kląć przez długio czas na cholerne dziury i na złą drogę, czy pocierpieć chwile i poźniej cieszyć się piękną wyjazdówką, która jest naszą wizytówką?? Owszem te roboty utrudniają trochę drogę do pracy albo na weekend, to uważam że warto przeczekać nawet takie głupie decyzje jak w sobotę- zamknęli na wyjazd z osiedla. Całkowicie. Przez pół godziny krążyłam po osiedlu w poszukiwaniu jakiegokolwiek wyjazdu, a tu wszystkie poz... rozwiń
Avatar
kasandra / 1 czerwca 2008 o 23:13
0
W sobotę wracałam wieczorem z Warszawy, korek zaczął się przed Kurowem. Początkowo myśleliśmy, że to wypadek, a to tylko wjazd do miasta. Przejechanie tych 30 km zajęło mi 1,5 godziny. To chyba jednak coś jest nie tak ;/
Avatar
ER444 / 31 maja 2008 o 15:22
0
W TYM DURNYM MIEŚCIE ZARZĄDZANYM PRZEZ IDIOTÓW ASFALT UKŁADA SIĘ W 30 STOPNIOWYM UPALE I KIEDY JEST NAJWIĘKSZY RUCH...W KRAJACH CYWILIZOWANYCH ,GDZIE SZANUJE SIĘ CZAS LUDZI I KIEROWCÓW, ROBOTY WYKONUJE SIĘ W NOCY I OKRESIE NAJMNIJESZYCH UPAŁÓW..ALE POLSKA TO DZIKI KRAJ MIMO 20 LAT REFORM!!!U NAS WSZYSTKO MUSI BYĆ INACZEJ!!
Avatar
nie pasuje to na nogi / 31 maja 2008 o 00:35
0
scierawpysk napisał:
w tym miescie to nie drogowcy, a kierowcy sa najwiekszymi imbecylami. Jak sie nie potrafi obslugiwac tak prostego urzadzenia jakim jest pojazd mechaniczny, jak sie kupuje, zamiast zdawac prawo jazdy, jak sie nie zna przepisow, a jesli juz to ma sie je w du***.. to i w koreczkach sie kuka.
A swoja droga to dogodzic komukolwiek na tym zadupiu to cud. Sa drogi - zle, nie ma drog - zle, wszystko ku*** zle. Jebnijcie sie w czolo wiesniaki.

Popieram. Ja się bardzo ciesze, ze w koncu robia Warszawska. Fachowcem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze chłopaki bardzo madrze to robia, bo obserwuje ten remont od dluzszego czasu.Gratuluje drogowcom. Nie sluchajcie tego szczekania tych wszystkich co to się nagle z furmanek poprzesiadali na samochody i porobili prawko za ziemniaki i buraki cukrowe. Nagle sie porobila arystokracja. Wszedzie tylko by te tluste du... wozili, ale juz w korkach postac to nie laska. To chyba normalne ze jak sie robi jakis odcinek to trzeba go zamknąc.

Popieram. Ja się bardzo ciesze, ze w koncu robia Warszawska. Fachowcem nie jestem, ale wydaje mi sie, ze chłopaki bardzo madrze to robia, bo obserwuje ten remont od dluzszego czasu.Gratuluje drogowcom. Nie sluchajcie tego szczekania tych wszystkich co to się nagle z furmanek poprzesiadali na samochody i porobili prawko za ziemniaki i buraki cukrowe. Nagle sie porobila arystokracja. Wszedzie tylko by te tluste du... wozili, ale juz w korkach postac to nie laska. To chyba normalne ze jak sie robi jakis odcinek to trzeba go... rozwiń
Avatar
scierawpysk / 30 maja 2008 o 22:23
0
w tym miescie to nie drogowcy, a kierowcy sa najwiekszymi imbecylami. Jak sie nie potrafi obslugiwac tak prostego urzadzenia jakim jest pojazd mechaniczny, jak sie kupuje, zamiast zdawac prawo jazdy, jak sie nie zna przepisow, a jesli juz to ma sie je w du***.. to i w koreczkach sie kuka.
A swoja droga to dogodzic komukolwiek na tym zadupiu to cud. Sa drogi - zle, nie ma drog - zle, wszystko ku*** zle. Jebnijcie sie w czolo wiesniaki.
Avatar
ja / 30 maja 2008 o 21:51
0
No nie mogę! A asfalt sam się kładzie? Podwójne stawki płaci się w pustą przestrzeń?? Czy CZŁOWIEKOWI????? Naprwdę uważasz, żę drogowcy nie mają nic lepszego do roboty, tylko pracować w nocy? Poczytaj sobie kodeks pracy, ile nocek w miesiącu można przepracować, a potem takie rzeczy wypisuj. No chyba, że dla tej jednej drogi i specjalnie dla Ciebie mają zrobić wyjątek!
Avatar
pomarancza / 30 maja 2008 o 20:35
0
Nasi drogowcy i zarządzającymi drogami to najwięksi imbecyle. Stałam w korku godzinę, żadnych znaków, brak oznakowania i środek dnia, takie numery to tylko w Lublinie. Wasilewskiego wywieść na taczkach, przezcież inżynier, tak uczy jak i rządzi
Avatar
jaskrawokamizelkowy / 30 maja 2008 o 19:26
0
Naprawdę nie można było kłaść asfaltu w nocy? Czy wykonawca woli zaoszczędzić i nie płacić podwójnej stawki za pracę w nocy? A miasto oczywiście w umowie o roboty budowlane nie mogło zastrzec takiej rzeczy... bo po co, lepiej stać w korku.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pomysły mieszkańców Lublina walczą o pieniądze. Sprawdź na co możesz zagłosować

Pomysły mieszkańców Lublina walczą o pieniądze. Sprawdź na co możesz zagłosować 1 1

Już w niedzielę zacznie się głosowanie na pomysły zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Potrwa do 10 października. Głosować mogą mieszkańcy Lublina bez względu na wiek. Każdy ma prawo poprzeć jeden projekt „duży” oraz dwa „małe”. W tym roku do podziału jest 15 mln zł.

Zamość: Będą remonty ulic

Zamość: Będą remonty ulic 1 0

Nadchodzi jesień, ale remonty na niektórych zamojskich drogach dopiero się zaczynają. Wkrótce rozpocznie się przebudowa ul. Gęsiej i remont placu przy ul. Kościuszki.

Wiadomo dlaczego zmarł Konrad Gaca. Są wyniki sekcji zwłok
galeria

Wiadomo dlaczego zmarł Konrad Gaca. Są wyniki sekcji zwłok 10 3

Prokuratorzy znają już wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. 

Eurojackpot 21.09.2018. Wyniki losowania, zwycięskie liczby

Eurojackpot 21.09.2018. Wyniki losowania, zwycięskie liczby 0 0

Eurojackpot 21.09.2018. Sprawdź liczby wylosowane 21 września 2018 roku.

Kataklizm w Orlętach Spomlek, Avia spróbuje zmazać plamę

Kataklizm w Orlętach Spomlek, Avia spróbuje zmazać plamę 0 1

Pech nie opuszcza Orląt Spomlek. Zespół Rafała Borysiuka w sobotę zagra u siebie z Avią Świdnik (godz. 16). Gospodarze będą jednak jeszcze bardziej osłabieni. – Policzyliśmy, że w sumie z powodu kontuzji wypadnie nam sześciu chłopaków. A jeden pauzuje jeszcze za kartki – mówi popularny „Borys”

Radni sprawdzali, kto wyszedł z urzędu wesprzeć marszałka. Naruszyli ochronę danych osobowych?
film

Radni sprawdzali, kto wyszedł z urzędu wesprzeć marszałka. Naruszyli ochronę danych osobowych? 0 14

Inspektor ochrony danych osobowych w urzędzie marszałkowskim oczekuje wyjaśnień od radnych Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o Michała Mulawę i Marka Wojciechowskiego, którzy w czwartek próbowali wyjaśnić szczegóły obecności ponad stuosobowej grupy urzędników na konferencji prasowej z udziałem ministra.

Wiceminister przyjechał uroczyście otworzyć żłobek, który działa już od 3 września
galeria

Wiceminister przyjechał uroczyście otworzyć żłobek, który działa już od 3 września 1 5

Wiceminister rodziny przyjechał wczoraj uroczyście otworzyć żłobek w Białej Podlaskiej. A placówka działa już od 3 września.

Chełmianka gra z Wisłą Puławy. Podtrzymają passę u siebie?

Chełmianka gra z Wisłą Puławy. Podtrzymają passę u siebie? 12 0

Emocji nie powinno zabraknąć w niedzielę na stadionie w Chełmie. Tamtejsza Chełmianka zmierzy się z Wisłą Puławy (godz. 15.30). To będzie pojedynek trzeciej drużyny w tabeli z czwartą

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach 10 26

Dlaczego nas nie pokazujecie – pytają Telewizję Polską działacze komitetu Krzysztofa Żuka i składają oficjalną skargę do TVP.

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 2

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 2 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 269 9

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 57 5

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 11 12

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!