Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 sierpnia 2013 r.
11:04
Edytuj ten wpis

Cinema City powstanie w centrum IKEA w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 6 A A
 (Cinema City)
(Cinema City)

W Centrum handlowym IKEA w Lublinie będzie multipleks sieci Cinema City. Obie firmy podpisały już umowę w tej sprawie. Kino zaoferuje widzom 9 sal.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cinema City przy al. Spółdzielczości Pracy będzie drugą placówką tej sieci w Lublinie. Pierwsza od lat działa w CH Plaza. Nowe kino zajmie aż 2500 mkw. w nowym centrum IKEA. Budowa kompleksu ma ruszyć w najbliższych tygodniach.

– Centrum handlowe to nie tylko zakupy, ale także miejsce, w którym coraz chętniej i coraz częściej spędzamy czas wolny – mówi Ewa Teodorczyk, z Inter IKEA Centre Group Poland. – Architektura naszego lubelskiego centrum będzie sprzyjać takim spotkaniom. Dobór najemców zapewni dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie.

Cinema City to trzeci operator kin w Europie. Spółka prowadzi 100 multipleksów z 974 ekranami, w 7 krajach. IKEA zapowiada, ze nowe centrum przy al. Spółdzielczości Pracy ruszy w IV kwartale przyszłego roku. Galeria handlowa będzie połączona ze sklepem szwedzkiej sieci. Poza Cinema City, inwestor podpisał już umowy z takimi najemcami, jak: Tesco, Smyk Megastore, RTV Euro AGD czy SinSay.

Cały kompleks powstanie na powierzchni 29 ha. Do dyspozycji najemców będzie 80 tys. mkw. Klienci będą mogli korzystać ze 150 sklepów i punktów usługowych. Obok centrum powstanie parking na 3 tys. miejsc.

Ciemna City w IKEA to nie jedyne, nowe kino w mieście. W nowej części galerii Olimp, również przy al. Spółdzielczości Pracy, pojawi się sieć Multikino. Widzowie będą mieli do dyspozycji osiem sal, z których największa pomieści ponad 400 osób. Otwarcie zaplanowano na jesień tego roku.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zz / 10 sierpnia 2013 o 01:58
0

Pomęczcie pytanioami Cinema City czy będzie IMAX

Wolał bym się dowiedzieć, że postanie sala IMAX bo tylko firma Cinema City ma do niej prawa !!! a tak to drugi multipleks sieci CC nie robi na mnie wrażenia już wolał bym by jakaś konkurencja była większa w Lublinie.


Dlatego wolał bym byście jako dziennikarze wypytali dlaczego CC nie buduje sali IMAX.

Avatar
taki tam / 9 sierpnia 2013 o 08:36
0

ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!

Bzdury pleciesz, szkoda, że nie wiesz co dzialo się wczoraj na lotnisku Chopina. Bajzel jak

w Bangladeszu. Ale nie można obrażać Bangladeszu, bo on stoi wyżej niż cała Polska. Wszędzie tak jest w tym kraju. Myślisz, że w innych miastach, to jest inaczej! Dobrze, że w ogóle w Lublinie coś się buduje. Lepsze to niż nic. Fakt, że lepsze byłyby jakieś fabryki, by dać ludziom chleb, ale na to musimy poczekać...cierpliwości!

Bzdury pleciesz, szkoda, że nie wiesz co dzialo się wczoraj na lotnisku Chopina. Bajzel jak

w Bangladeszu. Ale nie można obrażać Bangladeszu, bo on stoi wyżej niż cała Polska. Wszędzie tak jest w tym kraju. Myślisz, że w innych miastach, to jest inaczej! Dobrze, że w ogóle w Lublinie coś się buduje. Lepsze to niż nic. Fakt, że lepsze byłyby jakieś fabryki, by dać ludziom chleb, ale na to musimy poczekać...cierpliwości!

rozwiń
Avatar
asd / 8 sierpnia 2013 o 14:18
0
do: DSGR TH(...) , jeszcze paru takich jak Ty wyjedzie z LBNa to miasto zacznie oddychać pełną piersią i rozwijac się prężnie , zachęcaj "swoich" do ucieczki , POMOŻ MIASTU W ROZWOJU przynajmniej tyle dobrego możesz zrobić ;)
Avatar
I love LUBLIN / 8 sierpnia 2013 o 13:05
0

ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!

Jednak p....any to tyu jesteć!!!!

Jednak p....any to tyu jesteć!!!!

rozwiń
Avatar
Zaskoczony czytelnik / 8 sierpnia 2013 o 11:35
0

Po co mi reklama kina drogiego i o jakości filmów gorszej niż mam w domu w telewizorze HD ??? Po co mi reklama prywatnego sklepu IKEA ? Mam pytanie do dziennika - jakbym otwierał swój sklep to też mogę za darmo poinformować o tym czytelników Dziennika Wschodniego poprzez niesponsorowany artykuł ???? 

Avatar
DSGR TH 6Y6Y5YW4 / 8 sierpnia 2013 o 11:31
0

ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!

Avatar
zz / 10 sierpnia 2013 o 01:58
0

Pomęczcie pytanioami Cinema City czy będzie IMAX

Wolał bym się dowiedzieć, że postanie sala IMAX bo tylko firma Cinema City ma do niej prawa !!! a tak to drugi multipleks sieci CC nie robi na mnie wrażenia już wolał bym by jakaś konkurencja była większa w Lublinie.


Dlatego wolał bym byście jako dziennikarze wypytali dlaczego CC nie buduje sali IMAX.

Avatar
taki tam / 9 sierpnia 2013 o 08:36
0

ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!

Bzdury pleciesz, szkoda, że nie wiesz co dzialo się wczoraj na lotnisku Chopina. Bajzel jak

w Bangladeszu. Ale nie można obrażać Bangladeszu, bo on stoi wyżej niż cała Polska. Wszędzie tak jest w tym kraju. Myślisz, że w innych miastach, to jest inaczej! Dobrze, że w ogóle w Lublinie coś się buduje. Lepsze to niż nic. Fakt, że lepsze byłyby jakieś fabryki, by dać ludziom chleb, ale na to musimy poczekać...cierpliwości!

Bzdury pleciesz, szkoda, że nie wiesz co dzialo się wczoraj na lotnisku Chopina. Bajzel jak

w Bangladeszu. Ale nie można obrażać Bangladeszu, bo on stoi wyżej niż cała Polska. Wszędzie tak jest w tym kraju. Myślisz, że w innych miastach, to jest inaczej! Dobrze, że w ogóle w Lublinie coś się buduje. Lepsze to niż nic. Fakt, że lepsze byłyby jakieś fabryki, by dać ludziom chleb, ale na to musimy poczekać...cierpliwości!

rozwiń
Avatar
asd / 8 sierpnia 2013 o 14:18
0
do: DSGR TH(...) , jeszcze paru takich jak Ty wyjedzie z LBNa to miasto zacznie oddychać pełną piersią i rozwijac się prężnie , zachęcaj "swoich" do ucieczki , POMOŻ MIASTU W ROZWOJU przynajmniej tyle dobrego możesz zrobić ;)
Avatar
I love LUBLIN / 8 sierpnia 2013 o 13:05
0

ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!

Jednak p....any to tyu jesteć!!!!

Jednak p....any to tyu jesteć!!!!

rozwiń
Avatar
Zaskoczony czytelnik / 8 sierpnia 2013 o 11:35
0

Po co mi reklama kina drogiego i o jakości filmów gorszej niż mam w domu w telewizorze HD ??? Po co mi reklama prywatnego sklepu IKEA ? Mam pytanie do dziennika - jakbym otwierał swój sklep to też mogę za darmo poinformować o tym czytelników Dziennika Wschodniego poprzez niesponsorowany artykuł ???? 

Avatar
DSGR TH 6Y6Y5YW4 / 8 sierpnia 2013 o 11:31
0

ZNOWU WIZJE I FANTASMAGORIE, IKEA NIE MOGŁA JESZCZE NIE DAWNO ROZPOCZĄĆ BUDOWY, BO NIE MOGŁA ZNALEŹĆ WYKOANWCY A TERAZ PIE....JAKIE TO MUTIKINO BĘDZIE?!!!??DOBRZE,ŻE WYPROWADZIŁEM SIĘ Z TEGO MIASTA NIEUDOLNOŚCI I MAKIET!!LOTNSIKO ZBUDOWANE ALE DZIAŁA PO LUBELSKU,BYLE JAK NA ODP.....!DRÓG NIE DA SIĘ REMONTOWAĆ ALE ZA TO KLECHOM ODDAWAĆ CZEŚĆ I BUDYNKI TO SIĘ DAJE!!A ZAPOMNIAŁEM URZĘDASY BUDUJĄ SIĘ NA POTĘGĘ!!

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!