Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 maja 2008 r.
20:27
Edytuj ten wpis

Do Lublina wprowadza się kolejna duża firma

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 12 A A

Nabór pracowników do nowego centrum księgowego już się zaczął. Lubelski oddział firmy zacznie pracę tej jesieni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na posady mogą liczyć nie tylko ludzie z wykształceniem ekonomicznym, ale też księgowi i studenci.

Tworzony właśnie oddział Genpact Poland ma prowadzić usługi księgowe dla różnych klientów, w większości firm międzynarodowych. Wielkie koncerny, obniżając koszty działalności, coraz częściej rezygnują z własnych pracowników, zlecając ich zadania zewnętrznym firmom. Taką właśnie pracę ma wykonywać lubelskie centrum.

Rekrutacja już się zaczęła. Firma szuka nie tylko ludzi z wykształceniem ekonomicznym. Do pracy przyjmie też księgowych, także tych po maturze. W centrum będzie też zajęcie dla studentów kierunków związanych z finansami i ekonomią. W sumie pracę znajdzie 300 osób. Nabór pracowników już ruszył. Szkolenia zaczną się 20 maja. Regularna obsługa klientów wystartuje prawdopodobnie we wrześniu.

Firma na razie nie ma swojej siedziby. Wcześniej próbowała na wolnym rynku znaleźć lokal, w którym mogłaby prowadzić rekrutację. Ale nie znalazła. Dlatego o pomoc zwróciła się do Urzędu Miasta. Ratusz zaproponował zwolnione przez redakcję "Gazety Wyborczej Lublin” pomieszczenia w kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu 39. Genpact Poland będzie je wynajmować do końca września.

- Lokal nadaje się do remontu. Ma drewniane stropy i piecowe ogrzewanie.
Uznaliśmy, że jeśli jest chętna firma, to do czasu remontu możemy wynająć jej pomieszczenia - wyjaśnia Mirosław Bielawski, zastępca dyrektora Wydziału Gospodarowania Mieniem w lubelskim Urzędzie Miasta.

Firma rozmawia już z lubelskimi deweloperami o powierzchni do wynajęcia. Jesienią powinna działać w nowej siedzibie.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubliniank / 15 czerwca 2008 o 10:27
0
Na posady mogą liczyć nie tylko ludzie z wykształceniem ekonomicznym, ale też księgowi i studenci.

co za baran to pisal a ksiegowi to niby jakie wyksztalcenie maja miec?? ogrodnicze
Avatar
Cersania / 7 czerwca 2008 o 18:32
0
Jak niechcesz zarabiać 1000-1200zł, to zapraszam do Cersanitu tam dostaniesz prawie 2 tys. na ręke albo nawet ciut więcej. Jedynym mankamentem jest że zeby zarobić to musisz tu ostro robić. I co najlepsze przyjmą każda ilość chętnych tak potrzebują pracowników.
Avatar
nowa kadra / 4 czerwca 2008 o 23:33
0
Lublin to dobre miejsce do życia ,

Pozdrawiam,
Avatar
Gość / 7 maja 2008 o 23:36
0
Popieram Łódź to totalny syf i bida. Nie ma jej nawet co porównywać z Lublinem. Niestety leży w centrum Polski i dlatego ma tylu Inwestorów. Jeśli chodzi o Polskę Wschodnią to ciężko będzie znaleźć większych Inwestorów, ponieważ bardziej im się opłaca budować zakłady obsługujące wschodnią Europę, za naszą wschodnią granicą. W Polsce natomiast już mają zakłady w poblizu zachodniej granicy i one zaopatrują zachodnią Europę. Lublin jest skazany jedynie na supermarkety.
Avatar
~KKK~ / 6 maja 2008 o 14:53
0
bzzz napisał:
Przenoszą do nas, bo liczą na frajerów za 1000 - 1200 netto.

ZArobki napewno beda wieksze niz piszesz oczywiscie dla osob o odpowiednich kwalifikacjach
biorac pod uwage twoje wspaniale slownictwo moglbys u nas kozy pasc za 1000 brutto, a to masz wyuczone z domu nieprawdaz
Avatar
Cr / 6 maja 2008 o 12:20
0
zazdrośniku, nie jesteś z Lublina widac od razu zakompleksieńcze.

Hahaha Starówka Rzeszowska, no nie mogę
Avatar
htyyu67u7u7 / 6 maja 2008 o 11:38
0
NA STARÓWCE TYLE KAMIENNIC SIE WALI, NIE MA INWESTORÓW BO KOLEJNE NIEUDOLNE TYPY RZĄDZĄCE TYM MIASTEM NIE MIAŁY KONCEPCJI CO ZROBIĆ ZE STARÓWKĄ, NIE MA KAMIENNIC DO WYNAJĘCIA?? BO PEWENIE PÓŁ STARÓWKI GDZIE NIE MIESZKAJĄ PIJAKCZI I BIEDNE RODZINY, ZAJELI BARONOWIE W SUKIENKACHI, MAJĄĆ PRAWA WŁASNOŚCI TRZYMAJĄ NA NICH ŁAPY!!!TO MIASTO NIE MA INWESTORÓW I INWESTYCJI A JAK SIE JACYŚ POJAWIAJĄ TO NIE POTRAFI ICH PRZYJĄC, NORMALNIE WIEŚ I DZIADOWSTWO DO KWADRATU!!BYŁEM W WEEKEND W RZESZWIE I JESTEM PEŁEN PODZIWU JAK PIĘKNA JEST STARÓWKA RZESZOWSKA O WIELE MNIJESZA OD LUBELSKIEJ, AŻ SIĘ CHCE TAM SPĘDZAĆ CZAS Z RODZINA!!JAK TO MIASTO POSZŁO DO PRZODU TO AŻ DECH W PIERSIACH ZAPIERA...NATO MIAST LUBLIN TO TAKA WIEŚ, NIE OBRAŻAJĄC WSI,ŻE STRACH!!!
NA STARÓWCE TYLE KAMIENNIC SIE WALI, NIE MA INWESTORÓW BO KOLEJNE NIEUDOLNE TYPY RZĄDZĄCE TYM MIASTEM NIE MIAŁY KONCEPCJI CO ZROBIĆ ZE STARÓWKĄ, NIE MA KAMIENNIC DO WYNAJĘCIA?? BO PEWENIE PÓŁ STARÓWKI GDZIE NIE MIESZKAJĄ PIJAKCZI I BIEDNE RODZINY, ZAJELI BARONOWIE W SUKIENKACHI, MAJĄĆ PRAWA WŁASNOŚCI TRZYMAJĄ NA NICH ŁAPY!!!TO MIASTO NIE MA INWESTORÓW I INWESTYCJI A JAK SIE JACYŚ POJAWIAJĄ TO NIE POTRAFI ICH PRZYJĄC, NORMALNIE WIEŚ I DZIADOWSTWO DO KWADRATU!!BYŁEM W WEEKEND W RZESZWIE I JESTEM PEŁEN PODZIWU JAK PIĘKNA JES... rozwiń
Avatar
bzzz / 6 maja 2008 o 11:32
0
Przenoszą do nas, bo liczą na frajerów za 1000 - 1200 netto.
Avatar
zainteresowana / 6 maja 2008 o 09:14
0
Witam, czy ktoś może mi podać numer telefonu do oddziału firmy zajmującego się wspomnianą w artykule rekrutacją?
Avatar
mzl / 6 maja 2008 o 08:02
0
akurat Łódź to miasto brzydkie i jak na jego ilość mieszkańców najgorsze w Polsce !!! tam jest bida i syf !
Avatar
lubliniank / 15 czerwca 2008 o 10:27
0
Na posady mogą liczyć nie tylko ludzie z wykształceniem ekonomicznym, ale też księgowi i studenci.

co za baran to pisal a ksiegowi to niby jakie wyksztalcenie maja miec?? ogrodnicze
Avatar
Cersania / 7 czerwca 2008 o 18:32
0
Jak niechcesz zarabiać 1000-1200zł, to zapraszam do Cersanitu tam dostaniesz prawie 2 tys. na ręke albo nawet ciut więcej. Jedynym mankamentem jest że zeby zarobić to musisz tu ostro robić. I co najlepsze przyjmą każda ilość chętnych tak potrzebują pracowników.
Avatar
nowa kadra / 4 czerwca 2008 o 23:33
0
Lublin to dobre miejsce do życia ,

Pozdrawiam,
Avatar
Gość / 7 maja 2008 o 23:36
0
Popieram Łódź to totalny syf i bida. Nie ma jej nawet co porównywać z Lublinem. Niestety leży w centrum Polski i dlatego ma tylu Inwestorów. Jeśli chodzi o Polskę Wschodnią to ciężko będzie znaleźć większych Inwestorów, ponieważ bardziej im się opłaca budować zakłady obsługujące wschodnią Europę, za naszą wschodnią granicą. W Polsce natomiast już mają zakłady w poblizu zachodniej granicy i one zaopatrują zachodnią Europę. Lublin jest skazany jedynie na supermarkety.
Avatar
~KKK~ / 6 maja 2008 o 14:53
0
bzzz napisał:
Przenoszą do nas, bo liczą na frajerów za 1000 - 1200 netto.

ZArobki napewno beda wieksze niz piszesz oczywiscie dla osob o odpowiednich kwalifikacjach
biorac pod uwage twoje wspaniale slownictwo moglbys u nas kozy pasc za 1000 brutto, a to masz wyuczone z domu nieprawdaz
Avatar
Cr / 6 maja 2008 o 12:20
0
zazdrośniku, nie jesteś z Lublina widac od razu zakompleksieńcze.

Hahaha Starówka Rzeszowska, no nie mogę
Avatar
htyyu67u7u7 / 6 maja 2008 o 11:38
0
NA STARÓWCE TYLE KAMIENNIC SIE WALI, NIE MA INWESTORÓW BO KOLEJNE NIEUDOLNE TYPY RZĄDZĄCE TYM MIASTEM NIE MIAŁY KONCEPCJI CO ZROBIĆ ZE STARÓWKĄ, NIE MA KAMIENNIC DO WYNAJĘCIA?? BO PEWENIE PÓŁ STARÓWKI GDZIE NIE MIESZKAJĄ PIJAKCZI I BIEDNE RODZINY, ZAJELI BARONOWIE W SUKIENKACHI, MAJĄĆ PRAWA WŁASNOŚCI TRZYMAJĄ NA NICH ŁAPY!!!TO MIASTO NIE MA INWESTORÓW I INWESTYCJI A JAK SIE JACYŚ POJAWIAJĄ TO NIE POTRAFI ICH PRZYJĄC, NORMALNIE WIEŚ I DZIADOWSTWO DO KWADRATU!!BYŁEM W WEEKEND W RZESZWIE I JESTEM PEŁEN PODZIWU JAK PIĘKNA JEST STARÓWKA RZESZOWSKA O WIELE MNIJESZA OD LUBELSKIEJ, AŻ SIĘ CHCE TAM SPĘDZAĆ CZAS Z RODZINA!!JAK TO MIASTO POSZŁO DO PRZODU TO AŻ DECH W PIERSIACH ZAPIERA...NATO MIAST LUBLIN TO TAKA WIEŚ, NIE OBRAŻAJĄC WSI,ŻE STRACH!!!
NA STARÓWCE TYLE KAMIENNIC SIE WALI, NIE MA INWESTORÓW BO KOLEJNE NIEUDOLNE TYPY RZĄDZĄCE TYM MIASTEM NIE MIAŁY KONCEPCJI CO ZROBIĆ ZE STARÓWKĄ, NIE MA KAMIENNIC DO WYNAJĘCIA?? BO PEWENIE PÓŁ STARÓWKI GDZIE NIE MIESZKAJĄ PIJAKCZI I BIEDNE RODZINY, ZAJELI BARONOWIE W SUKIENKACHI, MAJĄĆ PRAWA WŁASNOŚCI TRZYMAJĄ NA NICH ŁAPY!!!TO MIASTO NIE MA INWESTORÓW I INWESTYCJI A JAK SIE JACYŚ POJAWIAJĄ TO NIE POTRAFI ICH PRZYJĄC, NORMALNIE WIEŚ I DZIADOWSTWO DO KWADRATU!!BYŁEM W WEEKEND W RZESZWIE I JESTEM PEŁEN PODZIWU JAK PIĘKNA JES... rozwiń
Avatar
bzzz / 6 maja 2008 o 11:32
0
Przenoszą do nas, bo liczą na frajerów za 1000 - 1200 netto.
Avatar
zainteresowana / 6 maja 2008 o 09:14
0
Witam, czy ktoś może mi podać numer telefonu do oddziału firmy zajmującego się wspomnianą w artykule rekrutacją?
Avatar
mzl / 6 maja 2008 o 08:02
0
akurat Łódź to miasto brzydkie i jak na jego ilość mieszkańców najgorsze w Polsce !!! tam jest bida i syf !
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 14 2

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 2 8

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 3

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 10 3

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 5

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 2

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 19 12

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę 96 15

31-letnia Marta Herda z woj. lubelskiego, tytułowana przez irlandzkie media jako „Ice Queen Killer” (Zimna Królowa Zabójczyni – red.) i odsiadująca dożywocie w tamtejszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, prosi o pomoc Europejski Trybunał Praw Człowieka. To jej ostatnia szansa na obronę w sprawie morderstwa, którego – jak twierdzi – nie popełniła.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!