Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2010 r.
15:04
Edytuj ten wpis

Doradca prezydenta Lublina aresztowany ws. przyjęcia 20 tys. zł łapówki

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 32 A A

Sąd aresztował na trzy miesiące Piotra D., doradcę prezydenta Lublina ds. gospodarczo-ekonomicznych. Mężczyzna został zatrzymany przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego w chwili, gdy przyjmował 20 tys. złotych łapówki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zatrzymania doszło we wtorek wieczorem. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie miało to miejsce w jednym z lubelskich hoteli.

– Piotr D. powoływał się na wpływy w jednostkach samorządu terytorialnego – mówi Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Nie udziela informacji o tym, od kogo urzędnik przyjął pieniądze. – Poza Piotrem D. nie została zatrzymana żadna inna osoba – stwierdza Kępka. A to może wskazywać może na to, że akcja była prowokacją CBA, a łapówkę wręczał podstawiony agent.

– Mężczyźnie został postawiony zarzut płatnej protekcji – informuje Kępka. Piotrowi D. może grozić do 8 lat więzienia.

Kim jest Piotr D. ?

Urzędnik pojawił się w Ratuszu na początku października zeszłego roku roku. Prezydent Lublina powołał go na stanowisko swojego doradcy ds. ekonomiczno-gospodarczych. Udzielił mu też upoważnienia m.in. do podpisywania pism dotyczących przygotowania analiz dotyczących analiz miejskich inwestycji i remontów.

D. pracował wcześniej m.in. w lubelskiej firmie Montex, gdzie był zastępcą dyrektora zakładu budowlanego, później był m.in. kierownikiem budowy lubelskiej Plazy, a przez dwa lata, do lipca ub.r. był dyrektorem naczelnym Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańsk.

Wkrótce po przyjściu do Ratusza chciał przeforsować utworzenie przez magistrat Dyrekcji Rozbudowy Miasta Lublin i przygotował prezydentowi Lublina projekt uchwały w tej sprawie. W tym samym czasie przygotował też drugi projekt uchwały powołującej Zarząd Dróg i Mostów. Ujawniliśmy wówczas, że projekt statutu tej jednostki był niemal słowo w słowo przepisany ze statutu gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni. W efekcie z uchwały wynikało, że nowa jednostka miała zajmować się też zielenią, choć Ratusz zapewniał, że tak się nie stanie.

Ostatecznie nie doszło do głosowania nad projektami, bo prezydent wycofał je spod głosowania. – Zobowiązując jednocześnie pana D. do przygotowania bardziej precyzyjnych wyliczeń i planów dotyczących spraw finansowych tych jednostek – wyjaśniał Adam Wasilewski (PO) podczas obrad. Ale później żadne poprawione projekty dotyczące powołania nowych instytucji nie trafiły do Rady Miasta.

"Jestem głęboko poruszony"

Po południu rezydent Lublina Adam Wasilewski wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania Piotra D. Oto jego treść:

"Jestem głęboko poruszony informacją dotyczącą zarzutów niezgodnego z prawem postępowania Piotra D.

Pomimo, że według informacji przekazanych mediom przez Prokuraturę zarzuty nie dotyczyły czynności służbowych związanych z zatrudnieniem w Urzędzie Miasta Lublin, działanie to oceniam jako naganne i niegodne urzędnika samorządowego. Deklaruję pełną współpracę z właściwymi organami podczas czynności prawnych zmierzających do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Jednocześnie zapewniam, że w Urzędzie Miasta Lublin nigdy nie było i nie będzie akceptacji dla nieetycznych postaw pracowników.

Po potwierdzeniu przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie informacji prasowych, podejmę decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu Piotra D."

Pisaliśmy także: Doradca prezydenta Lublina zatrzymany w chwili przyjmowania łapówki

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
biorca / 11 maja 2012 o 12:46
0
ale te leszcze biorą heheheh
Avatar
Jarek / 11 maja 2012 o 12:19
0
Nic mu nie zrobią, stwierdzą pomroczność jasną i będzie po sprawie
Avatar
Gdańszczanin / 3 grudnia 2010 o 21:20
0
[quote name='DEPESZ' timestamp='1290804956' post='391746']
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
[/quote]
Dańko dostał mieszkanie w Gdańsku od Adamowicza(prezydent miasta)i to też oszustwo za co on dostał mieszkanie z TBS.O wszystkich jego oszustwach to wie kierowca z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska bo go woził, zresztą kierowcy też załatwił mieszkanie z TBSu.
Avatar
Slawek W. / 27 listopada 2010 o 11:34
0
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowego motłochu.Polacy się obudzą aż zostaną w samych gatkch.
[/quote]
Najbardziej podobała mi się w Pańskim wpisie fraza określająca osoby o odmiennej preferencji politycznej "motłochem". Dwa razy przeczytałem i za każdym razem ze spokojem mogłem skonstatować, ze akurat Pan nie ma najmniejszych podstaw do używania pejoratywnych epitetów w odniesieniu do osób związanych z PO.
Treść, sposób wyrażania się i gramatyka (pomijam drobnostki) znamionuje osobnika prostego bez żadnych intelektualnych inklinacji, a wiec.....no cóż, nie należy rzucać kamieniami w szklanym domu!
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowe... rozwiń
Avatar
Motorowiec / 27 listopada 2010 o 09:04
0
[size="5"][color="#FF0000"]RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM PLATFORMERSKĄ CHOŁOTĘ[/color][/size]
Avatar
gość / 27 listopada 2010 o 08:36
0
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowego motłochu.Polacy się obudzą aż zostaną w samych gatkch.
[/quote]
Na 100% twój mózg jest zlasowany doszczętnie i jest to choroba nieuleczalna!!! Wiedz kretynie, że nawet w najlepszej rodzinie może trafić się złodziej lub bandyta. Przekonał się o tym niedawny minister w rządzie PiS, którego własny syn zabił a ciało poćwiartował. Czy to oznacza, że wszystkie dzieci członków PiS to zboczeńcy i mordercy??? Sam sobie gamoniu odpowiedz na to pytanie, a jak twój zlasowany mózg nie pozwala ci na to, to zapytaj kogoś mądrego. I jeszcze jedna rada. Nie martw się o Polaków bo rządzi nimi bardzo porządna, wybrana demokratycznie grupa osób, które znają swoją robotę. Ja na twoim miejscu zamartwiałbym się stanem umysłu twojego "wodzunia", który w zastraszającym tempie sprowadza PiS na manowce. Pozdrawiam serdecznie.
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowe... rozwiń
Avatar
depesz / 27 listopada 2010 o 07:25
0
[quote name='nooonn' timestamp='1290826471' post='391895']
chyba jednak nie za dobrze skoro mylisz LSM z Czubami.
[/quote]

FAKT MOŻE TO I CZUBY.DOKŁADNIE ULICA RADOŚCI.
Avatar
nooonn / 27 listopada 2010 o 03:54
0
[quote name='DEPESZ' timestamp='1290804956' post='391746']
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
[/quote]
chyba jednak nie za dobrze skoro mylisz LSM z Czubami.
Avatar
CiecioGras / 27 listopada 2010 o 00:35
0
No to POkazał jak się "kręci" lody.
POpaprańcy to mają we krwi...
Avatar
wedewdewd / 26 listopada 2010 o 23:10
0
O co ci chodzi???
Avatar
biorca / 11 maja 2012 o 12:46
0
ale te leszcze biorą heheheh
Avatar
Jarek / 11 maja 2012 o 12:19
0
Nic mu nie zrobią, stwierdzą pomroczność jasną i będzie po sprawie
Avatar
Gdańszczanin / 3 grudnia 2010 o 21:20
0
[quote name='DEPESZ' timestamp='1290804956' post='391746']
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
[/quote]
Dańko dostał mieszkanie w Gdańsku od Adamowicza(prezydent miasta)i to też oszustwo za co on dostał mieszkanie z TBS.O wszystkich jego oszustwach to wie kierowca z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska bo go woził, zresztą kierowcy też załatwił mieszkanie z TBSu.
Avatar
Slawek W. / 27 listopada 2010 o 11:34
0
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowego motłochu.Polacy się obudzą aż zostaną w samych gatkch.
[/quote]
Najbardziej podobała mi się w Pańskim wpisie fraza określająca osoby o odmiennej preferencji politycznej "motłochem". Dwa razy przeczytałem i za każdym razem ze spokojem mogłem skonstatować, ze akurat Pan nie ma najmniejszych podstaw do używania pejoratywnych epitetów w odniesieniu do osób związanych z PO.
Treść, sposób wyrażania się i gramatyka (pomijam drobnostki) znamionuje osobnika prostego bez żadnych intelektualnych inklinacji, a wiec.....no cóż, nie należy rzucać kamieniami w szklanym domu!
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowe... rozwiń
Avatar
Motorowiec / 27 listopada 2010 o 09:04
0
[size="5"][color="#FF0000"]RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM PLATFORMERSKĄ CHOŁOTĘ[/color][/size]
Avatar
gość / 27 listopada 2010 o 08:36
0
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowego motłochu.Polacy się obudzą aż zostaną w samych gatkch.
[/quote]
Na 100% twój mózg jest zlasowany doszczętnie i jest to choroba nieuleczalna!!! Wiedz kretynie, że nawet w najlepszej rodzinie może trafić się złodziej lub bandyta. Przekonał się o tym niedawny minister w rządzie PiS, którego własny syn zabił a ciało poćwiartował. Czy to oznacza, że wszystkie dzieci członków PiS to zboczeńcy i mordercy??? Sam sobie gamoniu odpowiedz na to pytanie, a jak twój zlasowany mózg nie pozwala ci na to, to zapytaj kogoś mądrego. I jeszcze jedna rada. Nie martw się o Polaków bo rządzi nimi bardzo porządna, wybrana demokratycznie grupa osób, które znają swoją robotę. Ja na twoim miejscu zamartwiałbym się stanem umysłu twojego "wodzunia", który w zastraszającym tempie sprowadza PiS na manowce. Pozdrawiam serdecznie.
[quote name='tedy' timestamp='1290787133' post='391435']
największe CUDA POwców- Beacia Sawicka kochliwa,dr.doc,prof garlicki za krówkę naprawi serducho , zbycho rycho miro itp da Ci szczęście w hazardzie .Doradca Wasilewskiego z Lublina zrobi Wenecje z Lublina .Smakosz małpek i producent winka marki wino, nijaki palikot rozrzuci kasę po Biłgoraju i da się napić małpki za darmo na starówce lubelskiej .Niejaki Wolski vel Jaruzel z Urbanem robią za największe jałtorytety wyborców PO. Oto największe cuda tuskowe... rozwiń
Avatar
depesz / 27 listopada 2010 o 07:25
0
[quote name='nooonn' timestamp='1290826471' post='391895']
chyba jednak nie za dobrze skoro mylisz LSM z Czubami.
[/quote]

FAKT MOŻE TO I CZUBY.DOKŁADNIE ULICA RADOŚCI.
Avatar
nooonn / 27 listopada 2010 o 03:54
0
[quote name='DEPESZ' timestamp='1290804956' post='391746']
A NO NACHAPAŁ SIĘ DAŃKO NACHAPAŁ.DOM W KRASNYMSTWIE,MIESZKANIE NA LSM I MIESZKANIE W GDAŃSKU.O TYM WIEM NAPEWNO.SKĄD WIEM?ZNAM BAAAARDZO DOBRZE PIOTRA D.
[/quote]
chyba jednak nie za dobrze skoro mylisz LSM z Czubami.
Avatar
CiecioGras / 27 listopada 2010 o 00:35
0
No to POkazał jak się "kręci" lody.
POpaprańcy to mają we krwi...
Avatar
wedewdewd / 26 listopada 2010 o 23:10
0
O co ci chodzi???
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 21 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 19 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 11 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 32 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!