Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lipca 2008 r.
19:36
Edytuj ten wpis

Elizówka: Po kryjomu usypują tor motocrossowy

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 15 A A

W pośpiechu i tajemnicy buduje się tor motocrossowy w Elizówce. Teoretycznie, inwestycję ma prowadzić miasto, ale prace zleciła giełda.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prace już trwają i zleciła je... giełda. I to giełda, a nie Ratusz, wystąpiła o pozwolenie na budowę.

Tor ma powstać na gruncie należącym do prowadzącej giełdę spółki Lubelski Rynek Hurtowy. W czerwcu Ratusz wydzierżawiło od niej ziemię. - Dzierżawa dotyczy 3,41 ha gruntu i została zawarta na trzy lata. Czynsz za całą nieruchomość wynosi 1250 zł miesięcznie - mówi Andrzej Wojewódzki, dyrektor Wydziału Gospodarowania Mieniem w Urzędzie Miasta.

Szef giełdy odmawia informacji. - Skąd pan wie o umowie? - obrusza się Ryszard Nowak, prezes LRH. Gdy przyznajemy, że z Urzędu Miasta odpowiada: - Tak? Mówili panu? Mam propozycję, żebyśmy dziś o tym nie rozmawiali.

Budowę toru ma opłacić Ratusz. - 21 lipca został podpisany aneks do umowy mówiący, że wszelkie nakłady poniesie dzierżawca, czyli miasto - informuje Wojewódzki. - Na ten cel mamy 200 tys. złotych - dodaje Marek Młynarczyk, zastępca dyrektora Wydziału Inwestycji w Urzędzie Miasta.

Roboty już ruszyły. - Dzisiaj ma tam wjechać spychacz i równać teren, bo na to jeszcze nie trzeba pozwolenia na budowę - mówiła we wtorek rano Elżbieta Kołodziej-Wnuk, zastępca prezydenta Lublina. Faktycznie, wczoraj po południu spychacz rozgarniał ziemię przywożoną przez wywrotkę. - Nic nie wiem o żadnych pracach - twierdzi tymczasem Młynarczyk. - Być może były jakieś ustalenia po dzisiejszym spotkaniu z panem Piątkiem.

Chodzi o Dariusza Piątka, miejskiego radnego PO i zawodnika Klubu Motorowego Cross, który od lat stara się o to, by miasto zbudowało taki tor. Wczoraj po południu Piątek był dla nas nieuchwytny. Nie udało nam się też skontaktować z prezesem KM Cross, Piotrem Więckowskim, miejskim radnym PiS. - Jest na treningu - oznajmiła kobieta, która odebrała jego komórkę.

Sprzęt, który pracował wczoraj w Elizówce należy do firmy Goltrans. - Nie wiem, co tu ma powstać. Kazali wozić ziemię, to wozimy - usłyszeliśmy, dzwoniąc do Goltransu. - Kto kazał? - Giełda.

Dyrektor Młynarczyk twierdzi, że o projekcie toru nie wie. Ale dokumenty są już gotowe. - Projekt wpłynął w poniedziałek - mówi Lidia Koper, naczelnik Wydziału Architektoniczno-Budowlanego w lubelskim Starostwie Powiatowym. - Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę złożyła... spółka Lubelski Rynek Hurtowy.

Gdy tor będzie gotowy, miasto będzie mogło zarządzać nim samo lub wydzierżawić je innemu podmiotowi.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rafimx / 19 października 2008 o 18:50
0
A więc może nie wszyscy wiedzą że są także inni motocykliści niż pan Piątek i Więckowski jest jeszcze wielu zwykłych ludzi których fascynuje motocross i odrazu mówię że to nie może być inwestycja wyłącznie dla nich ale także dla ludzi którzy nie mają wielkich posiadłości tylko zwykłe chałupki albo mieszkania a motocykle kupili za ciężko zarobione pieniądze. Ten sport jest dla wszystkich którzy przez swój upór i ciężką prace realizują marzenia. :/
Avatar
gosciu / 19 października 2008 o 09:04
0
Ludzie przecież to tylko zwiększy atrakcyjność miasta każde zawody napędzą nam rynek (ile tam jest mechaników jest bar z ciepłymi posiłkami, niektórzy ludzie na elizówce są jak pies ogrodnika sam nie weźmie i innemu nie da. Protesyt wylewanie oleju na tor zdarzało sie na Zemborzyckiej. Pozamykacie nam tory crossowe, wyścigowe. i gdzie my mamy jeździć po ulicach tez nie bo niebezpiecznie i jesteśmy wariatami w waszym mniemaniu. Chyba najlepiej było by tak jak wy pier***nąć sie z browarem przed telewizor i 0 perspektywy na życie i cały czas narzekać jak mi źle. POZDROWIENIA DLA MOTOCROSSOWCÓW NIE DAJCIE SIĘ ORAZ MOTOCYKLISTÓW LUBELSKICH.
Ludzie przecież to tylko zwiększy atrakcyjność miasta każde zawody napędzą nam rynek (ile tam jest mechaników jest bar z ciepłymi posiłkami, niektórzy ludzie na elizówce są jak pies ogrodnika sam nie weźmie i innemu nie da. Protesyt wylewanie oleju na tor zdarzało sie na Zemborzyckiej. Pozamykacie nam tory crossowe, wyścigowe. i gdzie my mamy jeździć po ulicach tez nie bo niebezpiecznie i jesteśmy wariatami w waszym mniemaniu. Chyba najlepiej było by tak jak wy pier***nąć sie z browarem przed telewizor i 0 perspektywy na życie i cały czas n... rozwiń
Avatar
Kuba z Irlandii / 28 lipca 2008 o 15:49
0
seba napisał:
ku*** to zaplac ten 1 zl a nie ku*** robisz pod siebie kol ogrodzenia.... jak by ci bylo szkoda zaplacic... masz na internet to PLAC ZA KIBEL!!!!!!!!

Tylko w Polsce chyba są płatne toalety i "babcie klozetowe" zbierające kasę. Wszędzie indziej na zachodzie Europy obiekty mają toalety, a ich użytkowanie jest bezpłatne, bo koszta są po prostu wliczane w działalność.
To naprawdę żenujące, że ktoś pobiera dodatkową opłatę. Jeśli się sprzedaje jedzenie/napoje to chyba oczywiste, że pewne potrzeby powstaną.
Szkoda, że nadal panuje takie zaściankowe myślenie którego rezultatem jest nie tyle dodatkowy dochód z toalet.. a obsikane płoty i mury - o to chodzi???

Tylko w Polsce chyba są płatne toalety i "babcie klozetowe" zbierające kasę. Wszędzie indziej na zachodzie Europy obiekty mają toalety, a ich użytkowanie jest bezpłatne, bo koszta są po prostu wliczane w działalność.
To naprawdę żenujące, że ktoś pobiera dodatkową opłatę. Jeśli się sprzedaje jedzenie/napoje to chyba oczywiste, że pewne potrzeby powstaną.
Szkoda, że nadal panuje takie zaściankowe myślenie którego rezultatem jest nie tyle dodatkowy dochód z toalet.. a obsikane płoty i mury - o to chodz... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lipca 2008 o 17:15
0
pik napisał:
SMAGA JEST TOTALNYM KLAMCA !!!!!!!
to zdjecie jest zrobione w innym miejscu , zadne prace nie zostaly rozpoczete !!!!!!!
Panie smaga mysle ze wktotce stanie pan przed sądem za swoje klamstwa , ktore pan nagminnie wyglasza.


to zdjęcie jest zrobione we właściwym miejscu!!!
Avatar
Gość / 25 lipca 2008 o 17:13
0
ja napisał:
Czy ten lubelski motocross może coś wreszcie zrobić legalnie, czy to już taka nowa świecka tradycja?

no więc oświadczam ,że prace zaczeły się w ubiegłym tygodniu... koparki i spychacze już tam pracują.
Avatar
Gość / 24 lipca 2008 o 19:13
0
1. JAK CIE STAC NA TAKIE NAGLOSNIENIE TO KUP ZA TA KASE NOWE OKNA.
2. zamiast ogladac gole fotki na necie to zobacz zdjecia jakiegos motoru motocrossowego i zobacz ze nie ma swiatel.....
3. szurnij sie w czaszke zanim cos odpiszesz
Avatar
seba / 24 lipca 2008 o 19:09
0
~roman~ napisał:
Może giełda by wybudowała najpiewpierw więcej ubikacji. Bo ludzie muszą sikac pod płotami.



ku*** to zaplac ten 1 zl a nie ku*** robisz pod siebie kol ogrodzenia.... jak by ci bylo szkoda zaplacic... masz na internet to PLAC ZA KIBEL!!!!!!!!
Avatar
Michał / 24 lipca 2008 o 19:02
0
Łapiecie sie na tanie prowokacje żałosnego dziennikarza, więc może przedstawię nieco inny punkt widzenia. Po pierwsze każdy kto ma choć trochę zapału i pasji może jeździć, bo to nie sport tylko dla bogatych ludzi. Po 2 na torze na czechowie (który właściwie się "skończył"), i innych torach, często samoróbach, ludzie strzelają do nas z wiatrówek (trafił się nawet jeden "myśliwy" z kuszą) zatem dostarczamy niektórym ludziom naprawdę fajnej rozrywki - ruchome cele i to żywe! No nie lada zabawa -.- . Musi więc powstać jakiś obiekt na którym wreszcie będzie można normalnie trenować (bez narażania sie na ostrzał). Budując taki tor ludzie pozbędą sie problemu w postaci motocrossowców, pseudo motocrossowców - mistrzuniów prostej którzy są dobzi w robieniu hałasu i zamętu a takich idiotów jak w każdej grupie społecznej niestety nie brakuje. Co do kosztów budowy 200tys? Skoro jak podaje źródło ludzie z km crossu - inicjatorzy budowy toru tacy bogaci to po co im jakieś resztki z pieniędzy przeznaczonych na budowę toru? Zastanówcie potem piszcie ;/
Łapiecie sie na tanie prowokacje żałosnego dziennikarza, więc może przedstawię nieco inny punkt widzenia. Po pierwsze każdy kto ma choć trochę zapału i pasji może jeździć, bo to nie sport tylko dla bogatych ludzi. Po 2 na torze na czechowie (który właściwie się "skończył"), i innych torach, często samoróbach, ludzie strzelają do nas z wiatrówek (trafił się nawet jeden "myśliwy" z kuszą) zatem dostarczamy niektórym ludziom naprawdę fajnej rozrywki - ruchome cele i to żywe! No nie lada zabawa -.- . Musi więc powstać jak... rozwiń
Avatar
rudnik / 23 lipca 2008 o 17:33
0
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają spo... rozwiń
Avatar
Piotrek / 23 lipca 2008 o 12:44
0
KM Cross by dawno zrobil tor z prawdziwego zdazenia i w normalnych okolicznosciach gdyby nie ludzie, a raczej ich polska zawisc ktora caly czas staje na przeciw wszystkiemu. Niestety jest duze grono ludzi ktorym przeszkadza to zeby zrobic tor na ktorym bedzie mozna spokojnie jezdzic i trenowac. Obiekt taki dal by miastu kolejna okazje dla promocji miasta i zajecie dla motocyklistow ktorych jest co raz wiecej, a sa to nie tylko mlodzi ludzie, ale rowniez dorosli panowie. I nie sa to tylko bogaci ludzie jak niektorzy twierdza, bo na takich motocyklach jezdza rowniez chlopaki ktorzy przec ciezka prace kupuja motocykl w celu znalezienia normalnego zajecia.
Kolejny tego samego typu problem jest z torem przy ulicy Zemborzyckiej. Oczywiscie duzo lepiej jest narzekac do wszystkich o poprawe bezpieczenstwa i obwiniac motocyklistow ze sa tacy czy inni. Jesli chcemy gdzies spokojnie trenowac i jezdzic to znajduja sie tacy ludzie ktorzy rzucaja klody pod nogi albo tacy reporterzy ktorzy pisza takie beznadziejne artykuly.
Dlatego proponuje zrozumiec to ze my motocyklisci sami poprawimy bezpieczenstwo na ulicach jesli bedziemy mieli obiekty na ktorych bedziemy mogli spokojnie jezdzic!
KM Cross by dawno zrobil tor z prawdziwego zdazenia i w normalnych okolicznosciach gdyby nie ludzie, a raczej ich polska zawisc ktora caly czas staje na przeciw wszystkiemu. Niestety jest duze grono ludzi ktorym przeszkadza to zeby zrobic tor na ktorym bedzie mozna spokojnie jezdzic i trenowac. Obiekt taki dal by miastu kolejna okazje dla promocji miasta i zajecie dla motocyklistow ktorych jest co raz wiecej, a sa to nie tylko mlodzi ludzie, ale rowniez dorosli panowie. I nie sa to tylko bogaci ludzie jak niektorzy twierdza, bo na takich mot... rozwiń
Avatar
Rafimx / 19 października 2008 o 18:50
0
A więc może nie wszyscy wiedzą że są także inni motocykliści niż pan Piątek i Więckowski jest jeszcze wielu zwykłych ludzi których fascynuje motocross i odrazu mówię że to nie może być inwestycja wyłącznie dla nich ale także dla ludzi którzy nie mają wielkich posiadłości tylko zwykłe chałupki albo mieszkania a motocykle kupili za ciężko zarobione pieniądze. Ten sport jest dla wszystkich którzy przez swój upór i ciężką prace realizują marzenia. :/
Avatar
gosciu / 19 października 2008 o 09:04
0
Ludzie przecież to tylko zwiększy atrakcyjność miasta każde zawody napędzą nam rynek (ile tam jest mechaników jest bar z ciepłymi posiłkami, niektórzy ludzie na elizówce są jak pies ogrodnika sam nie weźmie i innemu nie da. Protesyt wylewanie oleju na tor zdarzało sie na Zemborzyckiej. Pozamykacie nam tory crossowe, wyścigowe. i gdzie my mamy jeździć po ulicach tez nie bo niebezpiecznie i jesteśmy wariatami w waszym mniemaniu. Chyba najlepiej było by tak jak wy pier***nąć sie z browarem przed telewizor i 0 perspektywy na życie i cały czas narzekać jak mi źle. POZDROWIENIA DLA MOTOCROSSOWCÓW NIE DAJCIE SIĘ ORAZ MOTOCYKLISTÓW LUBELSKICH.
Ludzie przecież to tylko zwiększy atrakcyjność miasta każde zawody napędzą nam rynek (ile tam jest mechaników jest bar z ciepłymi posiłkami, niektórzy ludzie na elizówce są jak pies ogrodnika sam nie weźmie i innemu nie da. Protesyt wylewanie oleju na tor zdarzało sie na Zemborzyckiej. Pozamykacie nam tory crossowe, wyścigowe. i gdzie my mamy jeździć po ulicach tez nie bo niebezpiecznie i jesteśmy wariatami w waszym mniemaniu. Chyba najlepiej było by tak jak wy pier***nąć sie z browarem przed telewizor i 0 perspektywy na życie i cały czas n... rozwiń
Avatar
Kuba z Irlandii / 28 lipca 2008 o 15:49
0
seba napisał:
ku*** to zaplac ten 1 zl a nie ku*** robisz pod siebie kol ogrodzenia.... jak by ci bylo szkoda zaplacic... masz na internet to PLAC ZA KIBEL!!!!!!!!

Tylko w Polsce chyba są płatne toalety i "babcie klozetowe" zbierające kasę. Wszędzie indziej na zachodzie Europy obiekty mają toalety, a ich użytkowanie jest bezpłatne, bo koszta są po prostu wliczane w działalność.
To naprawdę żenujące, że ktoś pobiera dodatkową opłatę. Jeśli się sprzedaje jedzenie/napoje to chyba oczywiste, że pewne potrzeby powstaną.
Szkoda, że nadal panuje takie zaściankowe myślenie którego rezultatem jest nie tyle dodatkowy dochód z toalet.. a obsikane płoty i mury - o to chodzi???

Tylko w Polsce chyba są płatne toalety i "babcie klozetowe" zbierające kasę. Wszędzie indziej na zachodzie Europy obiekty mają toalety, a ich użytkowanie jest bezpłatne, bo koszta są po prostu wliczane w działalność.
To naprawdę żenujące, że ktoś pobiera dodatkową opłatę. Jeśli się sprzedaje jedzenie/napoje to chyba oczywiste, że pewne potrzeby powstaną.
Szkoda, że nadal panuje takie zaściankowe myślenie którego rezultatem jest nie tyle dodatkowy dochód z toalet.. a obsikane płoty i mury - o to chodz... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lipca 2008 o 17:15
0
pik napisał:
SMAGA JEST TOTALNYM KLAMCA !!!!!!!
to zdjecie jest zrobione w innym miejscu , zadne prace nie zostaly rozpoczete !!!!!!!
Panie smaga mysle ze wktotce stanie pan przed sądem za swoje klamstwa , ktore pan nagminnie wyglasza.


to zdjęcie jest zrobione we właściwym miejscu!!!
Avatar
Gość / 25 lipca 2008 o 17:13
0
ja napisał:
Czy ten lubelski motocross może coś wreszcie zrobić legalnie, czy to już taka nowa świecka tradycja?

no więc oświadczam ,że prace zaczeły się w ubiegłym tygodniu... koparki i spychacze już tam pracują.
Avatar
Gość / 24 lipca 2008 o 19:13
0
1. JAK CIE STAC NA TAKIE NAGLOSNIENIE TO KUP ZA TA KASE NOWE OKNA.
2. zamiast ogladac gole fotki na necie to zobacz zdjecia jakiegos motoru motocrossowego i zobacz ze nie ma swiatel.....
3. szurnij sie w czaszke zanim cos odpiszesz
Avatar
seba / 24 lipca 2008 o 19:09
0
~roman~ napisał:
Może giełda by wybudowała najpiewpierw więcej ubikacji. Bo ludzie muszą sikac pod płotami.



ku*** to zaplac ten 1 zl a nie ku*** robisz pod siebie kol ogrodzenia.... jak by ci bylo szkoda zaplacic... masz na internet to PLAC ZA KIBEL!!!!!!!!
Avatar
Michał / 24 lipca 2008 o 19:02
0
Łapiecie sie na tanie prowokacje żałosnego dziennikarza, więc może przedstawię nieco inny punkt widzenia. Po pierwsze każdy kto ma choć trochę zapału i pasji może jeździć, bo to nie sport tylko dla bogatych ludzi. Po 2 na torze na czechowie (który właściwie się "skończył"), i innych torach, często samoróbach, ludzie strzelają do nas z wiatrówek (trafił się nawet jeden "myśliwy" z kuszą) zatem dostarczamy niektórym ludziom naprawdę fajnej rozrywki - ruchome cele i to żywe! No nie lada zabawa -.- . Musi więc powstać jakiś obiekt na którym wreszcie będzie można normalnie trenować (bez narażania sie na ostrzał). Budując taki tor ludzie pozbędą sie problemu w postaci motocrossowców, pseudo motocrossowców - mistrzuniów prostej którzy są dobzi w robieniu hałasu i zamętu a takich idiotów jak w każdej grupie społecznej niestety nie brakuje. Co do kosztów budowy 200tys? Skoro jak podaje źródło ludzie z km crossu - inicjatorzy budowy toru tacy bogaci to po co im jakieś resztki z pieniędzy przeznaczonych na budowę toru? Zastanówcie potem piszcie ;/
Łapiecie sie na tanie prowokacje żałosnego dziennikarza, więc może przedstawię nieco inny punkt widzenia. Po pierwsze każdy kto ma choć trochę zapału i pasji może jeździć, bo to nie sport tylko dla bogatych ludzi. Po 2 na torze na czechowie (który właściwie się "skończył"), i innych torach, często samoróbach, ludzie strzelają do nas z wiatrówek (trafił się nawet jeden "myśliwy" z kuszą) zatem dostarczamy niektórym ludziom naprawdę fajnej rozrywki - ruchome cele i to żywe! No nie lada zabawa -.- . Musi więc powstać jak... rozwiń
Avatar
rudnik / 23 lipca 2008 o 17:33
0
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają spo... rozwiń
Avatar
Piotrek / 23 lipca 2008 o 12:44
0
KM Cross by dawno zrobil tor z prawdziwego zdazenia i w normalnych okolicznosciach gdyby nie ludzie, a raczej ich polska zawisc ktora caly czas staje na przeciw wszystkiemu. Niestety jest duze grono ludzi ktorym przeszkadza to zeby zrobic tor na ktorym bedzie mozna spokojnie jezdzic i trenowac. Obiekt taki dal by miastu kolejna okazje dla promocji miasta i zajecie dla motocyklistow ktorych jest co raz wiecej, a sa to nie tylko mlodzi ludzie, ale rowniez dorosli panowie. I nie sa to tylko bogaci ludzie jak niektorzy twierdza, bo na takich motocyklach jezdza rowniez chlopaki ktorzy przec ciezka prace kupuja motocykl w celu znalezienia normalnego zajecia.
Kolejny tego samego typu problem jest z torem przy ulicy Zemborzyckiej. Oczywiscie duzo lepiej jest narzekac do wszystkich o poprawe bezpieczenstwa i obwiniac motocyklistow ze sa tacy czy inni. Jesli chcemy gdzies spokojnie trenowac i jezdzic to znajduja sie tacy ludzie ktorzy rzucaja klody pod nogi albo tacy reporterzy ktorzy pisza takie beznadziejne artykuly.
Dlatego proponuje zrozumiec to ze my motocyklisci sami poprawimy bezpieczenstwo na ulicach jesli bedziemy mieli obiekty na ktorych bedziemy mogli spokojnie jezdzic!
KM Cross by dawno zrobil tor z prawdziwego zdazenia i w normalnych okolicznosciach gdyby nie ludzie, a raczej ich polska zawisc ktora caly czas staje na przeciw wszystkiemu. Niestety jest duze grono ludzi ktorym przeszkadza to zeby zrobic tor na ktorym bedzie mozna spokojnie jezdzic i trenowac. Obiekt taki dal by miastu kolejna okazje dla promocji miasta i zajecie dla motocyklistow ktorych jest co raz wiecej, a sa to nie tylko mlodzi ludzie, ale rowniez dorosli panowie. I nie sa to tylko bogaci ludzie jak niektorzy twierdza, bo na takich mot... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kredyt odnawialny na koncie osobistym – co to jest i jak działa?

Kredyt odnawialny na koncie osobistym – co to jest i jak działa? 0 0

Bieżące wydatki pochłonęły całą pensję, a na kolejną trzeba czekać jeszcze kilka dni? A może pojawił się nieoczekiwany wydatek, przekraczający obecne możliwości domowego budżetu? To tylko przykłady sytuacji, w których pomocny może okazać się dostęp do kredytu odnawialnego na koncie osobistym. Czym dokładnie jest i jak działa taki produkt?

Infomat na Rynku miał prezentować walory turystyczne regionu. A pokazywał film porno

Infomat na Rynku miał prezentować walory turystyczne regionu. A pokazywał film porno 32 1

Film porno zamiast reklam chwalących walory turystyczne okolicy można było zobaczyć w sobotę na infomacie ustawionym na hrubieszowskim rynku.

Paulina Guba znowu blisko rekordu, Polska druga w Pucharze Świata

Paulina Guba znowu blisko rekordu, Polska druga w Pucharze Świata 2 1

W weekend na stadionie olimpijskim w Londynie rozgrywane były zawody o Puchar Świata. Mamy powody do radości, bo Polska zajęła drugą lokatę, jedynie za USA. Biało-Czerwonych w Anglii reprezentowała trójka zawodników z województwa lubelskiego: Paulina Guba i Karolina Kołeczek (obie AZS UMCS Lublin) oraz Dominik Kopeć (Agros Zamość)

Depositphotos otrzymał polską wersję językową

Depositphotos otrzymał polską wersję językową 0 0

W dniu dzisiejszym pragnę poświęcić nieco miejsca stronie Depositphotos.com która to święci tryumfy popularności za naszą zachodnią granicą. Od teraz także Polacy mają możliwość wypróbować funkcjonalności jakie ona oferuje, a to wszystko za sprawą specjalnie przygotowanej dla rodaków nakładki językowej.

USA: Nieprawdopodobny upadek. Rowerzystka wpadła w dziurę między mostem a drogą [wideo]
film

USA: Nieprawdopodobny upadek. Rowerzystka wpadła w dziurę między mostem a drogą [wideo] 0 0

Wydział Transportu z Wisconsin w USA opublikował nagranie wideo przedstawiające rowerzystkę omijającą rogatki przed podnoszącym się mostem w miejscowości Menasha.

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon 0 0

LKPS Politechnika Lublin kompletuje skład. Wiceprezes klubu Maciej Krzaczek: w porównaniu do poprzedniego sezonu będziemy mieli mocniejszy skład, a co za tym idzie, stawiamy przed drużyną wyższe cele

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa
galeria
film

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa 26 0

Młody mężczyzna z Lublina wpadł na przemycie 12 kilogramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali go, kiedy wysiadał z busa, jadącego z Holandii.

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 15 3

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 7 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 1

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 2

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 1

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 20 10

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!