Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2016 r.
21:02

Gdzie mieszka najwięcej osób? 10 najludniejszych ulic Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
106 7 A A

Która z lubelskich ulic ma najwięcej mieszkańców? Nie będzie dla Was niespodzianką, że mocno zaludnione ulice najłatwiej znaleźć na blokowiskach. Ale gdzie dokładnie? Sprawdziliśmy w oficjalnym wykazie osób zameldowanych na pobyt stały (stan na 30 listopada).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 r. o 22:25
POGODNAAAAAAAAAAA!!!! :D Moja ulica ^_^ A Lwowska i Niepodległości to ulice mojego dzieciństwa....
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 08:08
"Niby już Czechów, a jeszcze jakby w centrum. Ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu w zasadzie nie muszą brać auta, ani korzystać z komunikacji miejskiej. Równie dobrze można przejść się pieszo. " - ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu uczynili sobie z tej ulicy i przyległości bezpłatny parking, bo wystarczy przejść na drugą stronę Solidarności, by znaleźć się w płatnej strefie postoju...
Avatar
Kazik LBN / 30 grudnia 2016 r. o 00:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te ochlajmordy kradna w ciuchlandzie na górze, trudno upaść już niżej.Nie ma siły na takich kilku wyrzutków,będą tam siedzieć dopóki sie nie zapiją albo kogos nie zabiją.Współczuje właścicielowi pizzerii pod która przesiadują,sam bym tam częściej zaszedł coś zjeść tylko apetyt przechodzi jak sie widzi tych zaszczńców.
rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 23:57
Ciekawe ilu by bylo jakby kazdy z zagramanicy. Wrocil???
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 23:55
Kalina Górą.Brawo. Dwie ulice na których mieszkałam.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 23:19
Świetne zestawienie, jeszcze lepszy komentarz pod zdjęciami. Sama zamieszkuje ulicę Nałkowskich od prawie 20 lat, a nie miałam pojęcia, że "chodnik" na Medalionów to przedłużenie Nałkowskich. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 22:11
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 r. o 22:25
POGODNAAAAAAAAAAA!!!! :D Moja ulica ^_^ A Lwowska i Niepodległości to ulice mojego dzieciństwa....
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 08:08
"Niby już Czechów, a jeszcze jakby w centrum. Ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu w zasadzie nie muszą brać auta, ani korzystać z komunikacji miejskiej. Równie dobrze można przejść się pieszo. " - ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu uczynili sobie z tej ulicy i przyległości bezpłatny parking, bo wystarczy przejść na drugą stronę Solidarności, by znaleźć się w płatnej strefie postoju...
Avatar
Kazik LBN / 30 grudnia 2016 r. o 00:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te ochlajmordy kradna w ciuchlandzie na górze, trudno upaść już niżej.Nie ma siły na takich kilku wyrzutków,będą tam siedzieć dopóki sie nie zapiją albo kogos nie zabiją.Współczuje właścicielowi pizzerii pod która przesiadują,sam bym tam częściej zaszedł coś zjeść tylko apetyt przechodzi jak sie widzi tych zaszczńców.
rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 23:57
Ciekawe ilu by bylo jakby kazdy z zagramanicy. Wrocil???
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 23:55
Kalina Górą.Brawo. Dwie ulice na których mieszkałam.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 23:19
Świetne zestawienie, jeszcze lepszy komentarz pod zdjęciami. Sama zamieszkuje ulicę Nałkowskich od prawie 20 lat, a nie miałam pojęcia, że "chodnik" na Medalionów to przedłużenie Nałkowskich. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 r. o 22:11
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.