Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2008 r.
14:29
Edytuj ten wpis

Icemania ruszyła z poślizgiem

0 7 A A

Dwa razy trzeba było w ten weekend przekładać godzinę otwarcia lodowiska przy al. Zygmuntowskich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ślizgawka miała ruszyć w sobotę o godz. 9, potem start przesunięto na godz. 16, aż wreszcie ostatecznie pierwsi łyżwiarze pojawili się na tafli dzisiaj - o godz. 11.

Wszystko przez awarię do, której doszło w piątek. Z aparatu chłodniczego wyciekł glikol. - Szkoda tylko, że nikt nas o tym nie poinformował - nie krył Marek Jankowski z Czechowa, który razem z dwójką dzieci przyjechał na łyżwy w sobotę w południe. O tym, że na nich nie pojeździ dowiedział się dopiero przy wejściu na obiekt.

Ostatecznie Icemania (bo tak nazywa się nowa lubelska ślizgawka) ruszyła dzisiaj. Jak mówią łyżwiarze, warto było czekać. - Lód jest znakomity, chyba nawet lepszy niż na Globusie - podkreśla Iwona Marek, studentka z Czubów. - Warunki do jazdy też są bardzo dobre. Pod namiotem, którym przykryta jest ślizgawka, jest odpowiednia temperatura. Szatnie są ogrzewane. A jakby komuś było zimno, może pójść na herbatkę do barku.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-20, a w weekendy w godz. 8.30-21.00. Za 45 min jazdy trzeba zapłacić 5 zł. Do godz. 11 młodzież szkolna jeździ za darmo.
(MB)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ice / 31 stycznia 2009 o 14:17
0
Ja jeździłam w tatym roku i było bardzo fajnie, w tym roku jeszcze nie byłam, ale ceny biletów podrożały o 3zł! A w dodatku piszecie, że warunki beznadziejne. Chyba muszę poszukać innego lodowiska...
Avatar
kamiska / 21 listopada 2008 o 16:09
0
MI TAMPASUJE TYLKO MUZE MOGLI BY PUSCIC
Avatar
siatafaka / 24 stycznia 2008 o 21:54
0
Ej rozumiem wszystko...lodowisko niczego sobie<chociaz na Globusie byl jakis lepszy klimat> i fajne sa te szafki na karte bo ludzie nie rzucaja sie jak zwierzeta do szatni tylko kazdy ma swoje miejsce ...aleee ludzie na takim lodowisku potrzebna jest muzyka a nie jakies ciche wycie z głosnika byloby nr 1 gdyby byla mu zy ka bo tak kazdy jezdzi jak muł i wlasnie nie ma klimatu...a to jest wazne!!!!
Ej rozumiem wszystko...lodowisko niczego sobie<chociaz na Globusie byl jakis lepszy klimat> i fajne sa te szafki na karte bo ludzie nie rzucaja sie jak zwierzeta do szatni tylko kazdy ma swoje miejsce ...aleee ludzie na takim lodowisku potrzebna jest muzyka a nie jakies ciche wycie z głosnika byloby nr 1 gdyby byla mu zy ka bo tak kazdy jezdzi jak muł i wlasnie nie ma klimatu...a to jest wazne!!!! rozwiń
Avatar
rodzic / 19 stycznia 2008 o 17:19
0
Czytając wypowiedzi poprzedników pomyślałem, że są to kolejne wypowiedzi tych, co to tylko potrafią narzekać. Postanowiłem więc sam, na własne oczy się przekonać. I co? I mogę jedynie dołączyć do moich przedmówców.
Droga do hali pełna błota, w hali pełno błota. Czy nikt z gospodarzy tego nie widzi?
Kolejki przed kasami.
Ceny biletów- o zgrozo, nie przewidziano ulg dla dzieci i młodzieży. Za swoją czteroletnią córkę musiałem zapłacić tyle samo, co płaci jakiś, za przeproszeniem, pędzący po lodowisku "świszczypała" -5zł/45min. Proszę sobie teraz wyobrazić wypad na lodowisko rodziny kilkuosobowej
Brak dostatecznej liczby szafek, brak warunków do przebierania się- błoto, błoto, błoto.
Czas jazdy liczony jest od momentu zakupu biletu wstępu. Tak więc wypożyczenie łyżew oraz przebranie wliczone jest w czas jazdy po lodowisku.
Dziury w lodzie przykryte pachołkami (takimi jak na drogach) sprawiają, że musimy jechać slalomem. Pewnie nie jest to dla wielu wielkim utrudnieniem ale jeżeli dodać do tego konieczność zwracania ciągłej uwagi na wspomniane już wcześniej "świszczypały", to taki wypoczynek staje się męczący.
Alkohol!!! Czy ktoś mógłby zwracać uwagę na osoby pod jego wpływem? Nie jest chyba wielkim problemem wskazanie takiej osoby.
A na koniec. Kultura jazdy korzystających z lodowiska pozostawia wiele do życzenia. Czy my jako Polacy musimy udowadniać wszystkim i samemu sobie swoją wyższość nad innymi, przeważnie bardzo wątpliwą. W tej chwili nie ma tu znaczenia czy znajdujemy się za kierownicą, na stoku narciarskim, czy... na lodowisku.
Moja ciekawość tego obiektu na najbliższy czas została zaspokojona. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić innych do przekonania się o czym piszemy.
Jedyną zaletą tego lodowiska jest jego rozmiar, rzeczywiście robi wrażenie ale to jedyna jego zaleta. Pozdrawiam
Czytając wypowiedzi poprzedników pomyślałem, że są to kolejne wypowiedzi tych, co to tylko potrafią narzekać. Postanowiłem więc sam, na własne oczy się przekonać. I co? I mogę jedynie dołączyć do moich przedmówców.
Droga do hali pełna błota, w hali pełno błota. Czy nikt z gospodarzy tego nie widzi?
Kolejki przed kasami.
Ceny biletów- o zgrozo, nie przewidziano ulg dla dzieci i młodzieży. Za swoją czteroletnią córkę musiałem zapłacić tyle samo, co płaci jakiś, za przeproszeniem, pędzący po lodowisku "świsz... rozwiń
Avatar
marekzlbn / 18 stycznia 2008 o 16:24
0
Co to za ANALFABETA podpisywał to zdj...
Co to za lodo... Nie ma nawet darmowego wstępu (na turystycznej jest)
Avatar
Pedałka / 14 stycznia 2008 o 19:35
0
ICEMANIA to jedna wielka lipa ;/ lód jest beznadziejny nie da się jeździć po godzinie bo jest tak wyjeżdżony w tym namiocie jest zimnej niż na dworze... a ogrzewanie grzalo tylko do godziny 12.. w dodatku wiało ciepłym tylko w głowe O jakim barku mowa? o tym zamkniętym? dziękuje władzom miasta
ICEMANIA to jedna wielka lipa ;/ lód jest beznadziejny nie da się jeździć po godzinie bo jest tak wyjeżdżony w tym namiocie jest zimnej niż na dworze... a ogrzewanie grzalo tylko do godziny 12.. w dodatku wiało ciepłym tylko w głowe O jakim barku mowa? o tym zamkniętym? dziękuje władzom miasta rozwiń
Avatar
Tomasz / 14 stycznia 2008 o 11:15
0
Patrzę na podpis pod zdjęcie i normalnie oczom nie wierzę: łyżwiarzy nie ZABRAKOWAŁO??? W jakim to języku?
Avatar
Ice / 31 stycznia 2009 o 14:17
0
Ja jeździłam w tatym roku i było bardzo fajnie, w tym roku jeszcze nie byłam, ale ceny biletów podrożały o 3zł! A w dodatku piszecie, że warunki beznadziejne. Chyba muszę poszukać innego lodowiska...
Avatar
kamiska / 21 listopada 2008 o 16:09
0
MI TAMPASUJE TYLKO MUZE MOGLI BY PUSCIC
Avatar
siatafaka / 24 stycznia 2008 o 21:54
0
Ej rozumiem wszystko...lodowisko niczego sobie<chociaz na Globusie byl jakis lepszy klimat> i fajne sa te szafki na karte bo ludzie nie rzucaja sie jak zwierzeta do szatni tylko kazdy ma swoje miejsce ...aleee ludzie na takim lodowisku potrzebna jest muzyka a nie jakies ciche wycie z głosnika byloby nr 1 gdyby byla mu zy ka bo tak kazdy jezdzi jak muł i wlasnie nie ma klimatu...a to jest wazne!!!!
Ej rozumiem wszystko...lodowisko niczego sobie<chociaz na Globusie byl jakis lepszy klimat> i fajne sa te szafki na karte bo ludzie nie rzucaja sie jak zwierzeta do szatni tylko kazdy ma swoje miejsce ...aleee ludzie na takim lodowisku potrzebna jest muzyka a nie jakies ciche wycie z głosnika byloby nr 1 gdyby byla mu zy ka bo tak kazdy jezdzi jak muł i wlasnie nie ma klimatu...a to jest wazne!!!! rozwiń
Avatar
rodzic / 19 stycznia 2008 o 17:19
0
Czytając wypowiedzi poprzedników pomyślałem, że są to kolejne wypowiedzi tych, co to tylko potrafią narzekać. Postanowiłem więc sam, na własne oczy się przekonać. I co? I mogę jedynie dołączyć do moich przedmówców.
Droga do hali pełna błota, w hali pełno błota. Czy nikt z gospodarzy tego nie widzi?
Kolejki przed kasami.
Ceny biletów- o zgrozo, nie przewidziano ulg dla dzieci i młodzieży. Za swoją czteroletnią córkę musiałem zapłacić tyle samo, co płaci jakiś, za przeproszeniem, pędzący po lodowisku "świszczypała" -5zł/45min. Proszę sobie teraz wyobrazić wypad na lodowisko rodziny kilkuosobowej
Brak dostatecznej liczby szafek, brak warunków do przebierania się- błoto, błoto, błoto.
Czas jazdy liczony jest od momentu zakupu biletu wstępu. Tak więc wypożyczenie łyżew oraz przebranie wliczone jest w czas jazdy po lodowisku.
Dziury w lodzie przykryte pachołkami (takimi jak na drogach) sprawiają, że musimy jechać slalomem. Pewnie nie jest to dla wielu wielkim utrudnieniem ale jeżeli dodać do tego konieczność zwracania ciągłej uwagi na wspomniane już wcześniej "świszczypały", to taki wypoczynek staje się męczący.
Alkohol!!! Czy ktoś mógłby zwracać uwagę na osoby pod jego wpływem? Nie jest chyba wielkim problemem wskazanie takiej osoby.
A na koniec. Kultura jazdy korzystających z lodowiska pozostawia wiele do życzenia. Czy my jako Polacy musimy udowadniać wszystkim i samemu sobie swoją wyższość nad innymi, przeważnie bardzo wątpliwą. W tej chwili nie ma tu znaczenia czy znajdujemy się za kierownicą, na stoku narciarskim, czy... na lodowisku.
Moja ciekawość tego obiektu na najbliższy czas została zaspokojona. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić innych do przekonania się o czym piszemy.
Jedyną zaletą tego lodowiska jest jego rozmiar, rzeczywiście robi wrażenie ale to jedyna jego zaleta. Pozdrawiam
Czytając wypowiedzi poprzedników pomyślałem, że są to kolejne wypowiedzi tych, co to tylko potrafią narzekać. Postanowiłem więc sam, na własne oczy się przekonać. I co? I mogę jedynie dołączyć do moich przedmówców.
Droga do hali pełna błota, w hali pełno błota. Czy nikt z gospodarzy tego nie widzi?
Kolejki przed kasami.
Ceny biletów- o zgrozo, nie przewidziano ulg dla dzieci i młodzieży. Za swoją czteroletnią córkę musiałem zapłacić tyle samo, co płaci jakiś, za przeproszeniem, pędzący po lodowisku "świsz... rozwiń
Avatar
marekzlbn / 18 stycznia 2008 o 16:24
0
Co to za ANALFABETA podpisywał to zdj...
Co to za lodo... Nie ma nawet darmowego wstępu (na turystycznej jest)
Avatar
Pedałka / 14 stycznia 2008 o 19:35
0
ICEMANIA to jedna wielka lipa ;/ lód jest beznadziejny nie da się jeździć po godzinie bo jest tak wyjeżdżony w tym namiocie jest zimnej niż na dworze... a ogrzewanie grzalo tylko do godziny 12.. w dodatku wiało ciepłym tylko w głowe O jakim barku mowa? o tym zamkniętym? dziękuje władzom miasta
ICEMANIA to jedna wielka lipa ;/ lód jest beznadziejny nie da się jeździć po godzinie bo jest tak wyjeżdżony w tym namiocie jest zimnej niż na dworze... a ogrzewanie grzalo tylko do godziny 12.. w dodatku wiało ciepłym tylko w głowe O jakim barku mowa? o tym zamkniętym? dziękuje władzom miasta rozwiń
Avatar
Tomasz / 14 stycznia 2008 o 11:15
0
Patrzę na podpis pod zdjęcie i normalnie oczom nie wierzę: łyżwiarzy nie ZABRAKOWAŁO??? W jakim to języku?