Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2008 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Janusz Palikot w opałach

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 11 A A

Za niewyparzony język grozi mu zawieszenie w prawach członka poselskiego klubu PO. Może też stracić posadę szefa komisji "Przyjazne Państwo”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wypowiedzi Palikota są skandaliczne - stwierdził Zbigniew Chlebowski, przewodniczący klubu PO. - Mieliśmy dżentelmeńską umowę. Miał zająć się likwidowaniem zbędnych przepisów. We wtorek zawnioskuję o zawieszenie go na trzy miesiące w prawach członka klubu parlamentarnego Platformy.

Gromy na głowę Palikota rzucali też jego partyjni koledzy: Grzegorz Schetyna, wicepremier i szef MSWiA oraz Julia Pitera, posłanka i minister stanu w Kancelarii Premiera.

Dlaczego dopiero teraz liderzy PO ostro zareagowali na zachowanie lubelskiego posła? Według nieoficjalnych informacji Palikot ma dostać nauczkę za powtarzanie w sejmowych kuluarach, że rząd Donalda Tuska trzeba przemeblować.

Awantura może też przynieść konsekwencje w Lublinie. - Wystąpimy o zawieszenie Palikota w prawach członka partii. Szanse są małe, ale spróbujemy - mówi nam jeden z lubelskich działaczy PO skonfliktowanych z Palikotem. Jeśli plan się powiedzie, Platforma będzie musiała poszukać nowego szefa na Lubelszczyźnie.

Suchej nitki na Januszu Palikocie nie zostawia także PiS. Już zapowiada kolejny wniosek o odwołanie go z funkcji szefa komisji "Przyjazne Państwo”.
Sam Palikot nie komentuje zdarzeń, nie odbiera telefonu.

Język posła Janusza Palikota

•O ojcu Rydzyku

- To jest zły człowiek, on jest szatanem. Rydzyk, tak jak Dochnal, powinien być aresztowany, posiedzieć 4-5 lat w tzw. areszcie wydobywczym.

•O sanepidzie

- To sprostytuowana i skorumpowana instytucja. Podobnie jest wszędzie, gdzie jest monopol jednego urzędu. Np. w Poczcie Polskiej.

•O gejach

- W PiS-ie jest wielu kryptogejów. Osadzają się w najtwardszym ośrodku władzy, żeby przetrwać.

•O Lechu Kaczyńskim

- On jest jak książę Danii, czyli zamknięty w szklanej wieży, bez kontaktu z realnymi
ludźmi, odgrodzony emocjami swoimi, odgrodzony doradcami.

•O zmianach w rządzie

- Będą w sierpniu. Odejdzie czterech, może pięciu ministrów.

•O swoich marzeniach

- Chciałbym nie zostać wyrzucony jeszcze w tej kadencji z PO.

Na podstawie wywiadu dla dziennika "Polska”

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jozek / 23 maja 2008 o 23:32
0
Niech Poseł Palikot się nam oświadczy czy:

Jest członkiem Komisji Trójstronnej (Trilateral Commision)?

"...Gdy zajrzymy do jakiejkolwiek dobrze udokumentowanej książki poświęconej masonerii światowej, w każdym przypadku znajdziemy informacje o Komisji Trójstronnej oraz o Klubie Bilderberg. Jako przykład niech posłużą dwie publikacje: praca Juana Antonio Cervery pt. "Pajęczyna władzy" i rozprawa Texe Marrsa "Tajna władza świata" (...) W broszurce Komisji Trójstronnej jest teza, że jest ona narzędziem operacyjnym Establishmentu. (...) Celem jest utrzymanie na zawsze, bez żadnej opozycji, całkowitej władzy. Receptą na to jest rząd globalny. Aby to osiągnąć, należy przekonać kraje rozwinięte, że muszą współpracować i zapomnieć o różnicach ideologicznych, o drobiazgach, jeżeli chcą korzystać z postępu i konsumpcji. Współpraca bardzo dziwna: pozbycie się nacjonalizmów, zredukowanie demokracji, kontrola środków informacji."
Efektem realizacji tego programu ma być jedno ogólnoświatowe państwo, w którym zanikną wszystkie narodowości, a religią panującą będzie nowe pogaństwo. Realizując swoje trzecie zadanie - jak twierdzi Marrs - Klub zmierza do całkowitego zniszczenia chrześcijaństwa. Jedna z podstawowych metod, którą opisał już św. Maksymilian Maria Kolbe mówiąc, że masoneria przyjęła nową taktykę: "Zniszczyć Kościół zepsuciem obyczajów"...".
Niech Poseł Palikot się nam oświadczy czy:

Jest członkiem Komisji Trójstronnej (Trilateral Commision)?

"...Gdy zajrzymy do jakiejkolwiek dobrze udokumentowanej książki poświęconej masonerii światowej, w każdym przypadku znajdziemy informacje o Komisji Trójstronnej oraz o Klubie Bilderberg. Jako przykład niech posłużą dwie publikacje: praca Juana Antonio Cervery pt. "Pajęczyna władzy" i rozprawa Texe Marrsa "Tajna władza świata" (...) W broszurce Komisji Trójstronnej jest teza, że jest ona na... rozwiń
Avatar
raq / 23 maja 2008 o 21:57
0
spryciarz napisał:
PALIKOT NA PREZYDENTA RP BĘDZIEMY NA NIEGO GŁOSOWAĆ


Mieliśmy prezydenta "wszystkich Polaków", to i możemy mieć prezydenta wszystkich idiotów.
Avatar
Gość / 23 maja 2008 o 18:24
0
prawie alkoholiczka napisał:
Panie Palikot, czy jak tam Pana zwal...Pan nie klamie, mowi tylko bogobojnym glosem czyli pozbawionym falszerstw i innych frazesow od ktorych rzygac sie chce. Jest Pan draniem, bo ukryl byl Pan majatek przed malzonka , ale to nas, pospolstwa nie dotyczy. Pewnie mial Pan powody aby tak uczynic. My to rozumiemy i zyczymy Panu, aby struny glosowe wciaz Panu dopisywaly, aby artykuowal Pan wku***enie wszelkiej postaci, no i aby produkowal Pan wino lepszego gatunku, takie, po ktorym kaca nie ma i cena jest przystepna..Bo wie Pan, Polaczki lubia alkohol, zwlaszcza ten tani, ale dobrej marki. I tym napominajacym akcentem zakoncze apel do Pana.


1. Od kiedy Palikot produkuje wino??
2. Nie interesują mnie prywatne sprawy Palikota, ważne że stara się walczyć z patologią w polskiej władzy.
3. To pan Kaczyński w swojej kampanii powoływał się na przywiązanie do kościoła i tradycji, NIE PALIKOT!! I to CHYBA córka pana prezydenta rozwiodła się ze swoim mężem, pomimo tej tradycyjnej miłości!!


1. Od kiedy Palikot produkuje wino??
2. Nie interesują mnie prywatne sprawy Palikota, ważne że stara się walczyć z patologią w polskiej władzy.
3. To pan Kaczyński w swojej kampanii powoływał się na przywiązanie do kościoła i tradycji, NIE PALIKOT!! I to CHYBA córka pana prezydenta rozwiodła się ze swoim mężem, pomimo tej tradycyjnej miłości!! rozwiń
Avatar
nick / 23 maja 2008 o 18:13
0
Hmmm, średnio dwa razy w tygodniu mam do czynienie z ,,sanepidem", niestety Palikot ma rację.
Avatar
prawie alkoholiczka / 23 maja 2008 o 17:28
0
Panie Palikot, czy jak tam Pana zwal...Pan nie klamie, mowi tylko bogobojnym glosem czyli pozbawionym falszerstw i innych frazesow od ktorych rzygac sie chce. Jest Pan draniem, bo ukryl byl Pan majatek przed malzonka , ale to nas, pospolstwa nie dotyczy. Pewnie mial Pan powody aby tak uczynic. My to rozumiemy i zyczymy Panu, aby struny glosowe wciaz Panu dopisywaly, aby artykuowal Pan wku***enie wszelkiej postaci, no i aby produkowal Pan wino lepszego gatunku, takie, po ktorym kaca nie ma i cena jest przystepna..Bo wie Pan, Polaczki lubia alkohol, zwlaszcza ten tani, ale dobrej marki. I tym napominajacym akcentem zakoncze apel do Pana.
Panie Palikot, czy jak tam Pana zwal...Pan nie klamie, mowi tylko bogobojnym glosem czyli pozbawionym falszerstw i innych frazesow od ktorych rzygac sie chce. Jest Pan draniem, bo ukryl byl Pan majatek przed malzonka , ale to nas, pospolstwa nie dotyczy. Pewnie mial Pan powody aby tak uczynic. My to rozumiemy i zyczymy Panu, aby struny glosowe wciaz Panu dopisywaly, aby artykuowal Pan wku***enie wszelkiej postaci, no i aby produkowal Pan wino lepszego gatunku, takie, po ktorym kaca nie ma i cena jest przystepna..Bo wie Pan, Polaczki lubia al... rozwiń
Avatar
spryciarz / 23 maja 2008 o 13:04
0
PALIKOT NA PREZYDENTA RP BĘDZIEMY NA NIEGO GŁOSOWAĆ
Avatar
ryszard / 23 maja 2008 o 12:49
0
cenie posła palikota za jego prawdziwe sądy.otoczony jest ludżmi małymi.
Avatar
Gość / 23 maja 2008 o 11:35
0
BRAWO DLA PALIKOTA. W Polsce są takie realia, że jak ktoś mówi prawdę to od razu chcą go wyrzucić. A co to? Prezydent jest nietykalny? Rydzyk jest nietykalny? TO JEST JEDNA WIELKA PiSOWSKA BANDA. Sprawę z znieważenie wytycza się tylko Palikotowi i panu Hubertowi. A RYDZYK TO CO?? No tak, on się przydaję.

PANIE PALIKOT, PROSZĘ SIĘ NIE PODDAWAĆ. Tylko taki człowiek, który jako jeden z nielicznych jak pan może coś w tym kraju zmienić. Przynajmniej nie jest pan w parlamencie ze względu na kasę, tak jak cała reszta!!
Avatar
szef / 23 maja 2008 o 10:30
0
Palikot na PREZYDENTA , nareszcie ktoś odważny, brawo.
Avatar
nick / 23 maja 2008 o 08:37
0
Ot nasze kochane państwo i polityka. jak sie znajdzie ktoś kto mówi prawde i się nie boi to go zaraz za morde i do wora żeby zaduzo nie powiedział. Panie Januszu niech się pan nie boi większośc i tak popiera pana działania a nie krytyke wobec pana.
Avatar
jozek / 23 maja 2008 o 23:32
0
Niech Poseł Palikot się nam oświadczy czy:

Jest członkiem Komisji Trójstronnej (Trilateral Commision)?

"...Gdy zajrzymy do jakiejkolwiek dobrze udokumentowanej książki poświęconej masonerii światowej, w każdym przypadku znajdziemy informacje o Komisji Trójstronnej oraz o Klubie Bilderberg. Jako przykład niech posłużą dwie publikacje: praca Juana Antonio Cervery pt. "Pajęczyna władzy" i rozprawa Texe Marrsa "Tajna władza świata" (...) W broszurce Komisji Trójstronnej jest teza, że jest ona narzędziem operacyjnym Establishmentu. (...) Celem jest utrzymanie na zawsze, bez żadnej opozycji, całkowitej władzy. Receptą na to jest rząd globalny. Aby to osiągnąć, należy przekonać kraje rozwinięte, że muszą współpracować i zapomnieć o różnicach ideologicznych, o drobiazgach, jeżeli chcą korzystać z postępu i konsumpcji. Współpraca bardzo dziwna: pozbycie się nacjonalizmów, zredukowanie demokracji, kontrola środków informacji."
Efektem realizacji tego programu ma być jedno ogólnoświatowe państwo, w którym zanikną wszystkie narodowości, a religią panującą będzie nowe pogaństwo. Realizując swoje trzecie zadanie - jak twierdzi Marrs - Klub zmierza do całkowitego zniszczenia chrześcijaństwa. Jedna z podstawowych metod, którą opisał już św. Maksymilian Maria Kolbe mówiąc, że masoneria przyjęła nową taktykę: "Zniszczyć Kościół zepsuciem obyczajów"...".
Niech Poseł Palikot się nam oświadczy czy:

Jest członkiem Komisji Trójstronnej (Trilateral Commision)?

"...Gdy zajrzymy do jakiejkolwiek dobrze udokumentowanej książki poświęconej masonerii światowej, w każdym przypadku znajdziemy informacje o Komisji Trójstronnej oraz o Klubie Bilderberg. Jako przykład niech posłużą dwie publikacje: praca Juana Antonio Cervery pt. "Pajęczyna władzy" i rozprawa Texe Marrsa "Tajna władza świata" (...) W broszurce Komisji Trójstronnej jest teza, że jest ona na... rozwiń
Avatar
raq / 23 maja 2008 o 21:57
0
spryciarz napisał:
PALIKOT NA PREZYDENTA RP BĘDZIEMY NA NIEGO GŁOSOWAĆ


Mieliśmy prezydenta "wszystkich Polaków", to i możemy mieć prezydenta wszystkich idiotów.
Avatar
Gość / 23 maja 2008 o 18:24
0
prawie alkoholiczka napisał:
Panie Palikot, czy jak tam Pana zwal...Pan nie klamie, mowi tylko bogobojnym glosem czyli pozbawionym falszerstw i innych frazesow od ktorych rzygac sie chce. Jest Pan draniem, bo ukryl byl Pan majatek przed malzonka , ale to nas, pospolstwa nie dotyczy. Pewnie mial Pan powody aby tak uczynic. My to rozumiemy i zyczymy Panu, aby struny glosowe wciaz Panu dopisywaly, aby artykuowal Pan wku***enie wszelkiej postaci, no i aby produkowal Pan wino lepszego gatunku, takie, po ktorym kaca nie ma i cena jest przystepna..Bo wie Pan, Polaczki lubia alkohol, zwlaszcza ten tani, ale dobrej marki. I tym napominajacym akcentem zakoncze apel do Pana.


1. Od kiedy Palikot produkuje wino??
2. Nie interesują mnie prywatne sprawy Palikota, ważne że stara się walczyć z patologią w polskiej władzy.
3. To pan Kaczyński w swojej kampanii powoływał się na przywiązanie do kościoła i tradycji, NIE PALIKOT!! I to CHYBA córka pana prezydenta rozwiodła się ze swoim mężem, pomimo tej tradycyjnej miłości!!


1. Od kiedy Palikot produkuje wino??
2. Nie interesują mnie prywatne sprawy Palikota, ważne że stara się walczyć z patologią w polskiej władzy.
3. To pan Kaczyński w swojej kampanii powoływał się na przywiązanie do kościoła i tradycji, NIE PALIKOT!! I to CHYBA córka pana prezydenta rozwiodła się ze swoim mężem, pomimo tej tradycyjnej miłości!! rozwiń
Avatar
nick / 23 maja 2008 o 18:13
0
Hmmm, średnio dwa razy w tygodniu mam do czynienie z ,,sanepidem", niestety Palikot ma rację.
Avatar
prawie alkoholiczka / 23 maja 2008 o 17:28
0
Panie Palikot, czy jak tam Pana zwal...Pan nie klamie, mowi tylko bogobojnym glosem czyli pozbawionym falszerstw i innych frazesow od ktorych rzygac sie chce. Jest Pan draniem, bo ukryl byl Pan majatek przed malzonka , ale to nas, pospolstwa nie dotyczy. Pewnie mial Pan powody aby tak uczynic. My to rozumiemy i zyczymy Panu, aby struny glosowe wciaz Panu dopisywaly, aby artykuowal Pan wku***enie wszelkiej postaci, no i aby produkowal Pan wino lepszego gatunku, takie, po ktorym kaca nie ma i cena jest przystepna..Bo wie Pan, Polaczki lubia alkohol, zwlaszcza ten tani, ale dobrej marki. I tym napominajacym akcentem zakoncze apel do Pana.
Panie Palikot, czy jak tam Pana zwal...Pan nie klamie, mowi tylko bogobojnym glosem czyli pozbawionym falszerstw i innych frazesow od ktorych rzygac sie chce. Jest Pan draniem, bo ukryl byl Pan majatek przed malzonka , ale to nas, pospolstwa nie dotyczy. Pewnie mial Pan powody aby tak uczynic. My to rozumiemy i zyczymy Panu, aby struny glosowe wciaz Panu dopisywaly, aby artykuowal Pan wku***enie wszelkiej postaci, no i aby produkowal Pan wino lepszego gatunku, takie, po ktorym kaca nie ma i cena jest przystepna..Bo wie Pan, Polaczki lubia al... rozwiń
Avatar
spryciarz / 23 maja 2008 o 13:04
0
PALIKOT NA PREZYDENTA RP BĘDZIEMY NA NIEGO GŁOSOWAĆ
Avatar
ryszard / 23 maja 2008 o 12:49
0
cenie posła palikota za jego prawdziwe sądy.otoczony jest ludżmi małymi.
Avatar
Gość / 23 maja 2008 o 11:35
0
BRAWO DLA PALIKOTA. W Polsce są takie realia, że jak ktoś mówi prawdę to od razu chcą go wyrzucić. A co to? Prezydent jest nietykalny? Rydzyk jest nietykalny? TO JEST JEDNA WIELKA PiSOWSKA BANDA. Sprawę z znieważenie wytycza się tylko Palikotowi i panu Hubertowi. A RYDZYK TO CO?? No tak, on się przydaję.

PANIE PALIKOT, PROSZĘ SIĘ NIE PODDAWAĆ. Tylko taki człowiek, który jako jeden z nielicznych jak pan może coś w tym kraju zmienić. Przynajmniej nie jest pan w parlamencie ze względu na kasę, tak jak cała reszta!!
Avatar
szef / 23 maja 2008 o 10:30
0
Palikot na PREZYDENTA , nareszcie ktoś odważny, brawo.
Avatar
nick / 23 maja 2008 o 08:37
0
Ot nasze kochane państwo i polityka. jak sie znajdzie ktoś kto mówi prawde i się nie boi to go zaraz za morde i do wora żeby zaduzo nie powiedział. Panie Januszu niech się pan nie boi większośc i tak popiera pana działania a nie krytyke wobec pana.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018 0 0

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi 20 1

Już w tym tygodniu wielkie święto łowców okazji, czyli Black Friday (Czarny Piątek). Kto nie zdąży zrobić zakupów będzie miał drugą szansę już trzy dni później – w Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście warto w tym czasie wybrać się na zakupy i co zrobić, by w ferworze zakupów nie dokonać niewłaściwych wyborów.

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia]
galeria

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia] 0 1

W weekend Targi Lublin zmieniły się w zagrodę z kucykami, krowami i koziołkami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia „Rewia Zwierzaki z Zagrody” były Alpaki. 

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy 0 14

Był apel, jest reakcja. Polska Rada Chrześcijan i Żydów krytykuje publiczne wypowiedzi wykładowcy KUL ks. prof. Tadeusza Guza dotyczące żydowskich mordów rytualnych i prosi o „stosowną interwencję” przełożonych duchownego. Władze KUL i Archidiecezji Lubelskiej odcinają się od poglądów wykładowcy. Podkreślają, że są one nieprawdziwe i niedopuszczalne.

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości 0 0

Miejscowi krwiodawcy postanowili włączyć się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 grudnia organizują akcję poboru krwi pod hasłem „100 dawców na 100. lecie niepodległości”.

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]
galeria

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia] 68 1

Szpital Kardiologii Inwazyjnej "Ikardia" ma nową siedzibę, która w piątek został oficjalnie otwarta przy ul. Górskiego 9 w Nałęczowie

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti
6 grudnia 2018, 20:00

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 6 grudnia o godz. 20 na scenie klubu Graffiti wystąpi zespół Phedora. Po koncercie odbędzie się tradycyjna klubowa rockoteka.

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka 3 45

To już pewne, chociaż nadal nieoficjalne: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak zostanie nowym zastępcą prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera 0 6

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera. Podopieczni Jacka Paździora muszą jednak pamiętać, że to jeszcze nie gwarantuje awansu do czwartej ligi

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk?

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk? 3 16

Czy wskazanie Jarosława Stawiarskiego jako kandydata na nowego marszałka to porażka szefa PiS w Lubelskim? W partii trwa dyskusja o tym, czyje wpływy na obsadę nowego zarządu województwa lubelskiego okazały się silniejsze w Warszawie

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek 3 1

Runda jesienna w zamojskiej klasie okręgowej dobiegła końca. Po 15 kolejkach najwięcej powodów do zadowolenia mają w Hrubieszowie, Różańcu i Zawadzie, a ekipy z Bełżca i Sitna wiosną czeka niezwykle ciężka batalia o utrzymanie

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek"
film

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek" 0 1

W wieku 92 lat zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek". Dowodził plutonem w trakcie Powstania Warszawskiego, był jeńcem niemieckich obozów

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia]
galeria

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia] 13 4

Wernisaż Ślubny odbył się w hotelu In Between w Lublinie. W hotelowych wnętrzach czekały firmy, które specjalizują się w perfekcyjnej organizacji najważniejszego dnia w życiu. Na liście wystawców były salony sukien ślubnych i mody męskiej, projektanci papeterii, biżuterii oraz jubilerzy, floryści, fryzjerzy, fotografowie, cukiernicy i wielu innych.

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia]
galeria

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia] 1 19

Laureatami VII Nagrody im. Prof. Zbigniewa Hołdy w 2018 roku zostali Adrian Glinka i Jakub Hartwich, którzy przez 40 dni protestowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.