Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2011 r.
17:37
Edytuj ten wpis

Komendant rozbił samochód, naprawę opłacił podwładny

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 10 A A
Wątpliwości budzi samo mianowanie Kowalewskiego w 2008 roku na stanowisko komendanta. Wojewoda Lubel
Wątpliwości budzi samo mianowanie Kowalewskiego w 2008 roku na stanowisko komendanta. Wojewoda Lubel

Komendant Państwowej Straży Łowieckiej w Lublinie rozbił służbowy samochód, ale za naprawę szkód zapłacił jego podwładny. Komendant zwrócił mu pieniądze dopiero po naszej interwencji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do niefortunnego zdarzenia doszło 4 stycznia w Niedźwiadzie Małej. Samochód terenowy KIA uderzył w płot posesji pani sołtys. Za kierownicą siedział Stefan Kowalewski, komendant wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Lublinie (podlega wojewodzie). Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci wypisali 250 zł mandatu i przyznali karne punkty.

Choć za kierownicą auta siedział Kowalewski, to za naprawę pojazdu zapłacił strażnik, który jechał na siedzeniu obok komendanta. Wskazuje na to faktura nr 2/2011 wystawiona 27 stycznia przez zakład blacharski przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Strażnik z własnej kieszeni zapłacił 1241 zł za naprawę służbowego auta, należącego do Urzędu Wojewódzkiego. Dlaczego?

Kiedy pierwszy raz napisaliśmy o styczniowej kolizji, okazało się, że pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych. Urząd zapewnia, że powinien tego pilnować strażnik jadący z komendantem. – Koszty naprawy samochodu pokryją wspólnie pracownik Państwowej Straży Łowieckiej, który odpowiadał za pojazd i komendant – mówiła Małgorzata Tatara, rzecznik wojewody.

Po dwóch miesiącach zapytaliśmy, co z rozliczeniem. – Faktura została wystawiona na strażnika łowieckiego, który odpowiadał za eksploatację tego samochodu. Ale koszty ponieśli obaj panowie. Komendant zwrócił połowę pieniędzy strażnikowi – tłumaczy Rafał Przech z biura prasowego urzędu.
Jednak, jak się dowiedzieliśmy, komendant wręczył gotówkę strażnikowi dopiero w piątek, po naszym telefonie do urzędu w tej sprawie.

– Wcześniej nie miałem pieniędzy. Jestem przedsiębiorcą, ale na skraju bankructwa – mówi Stefan Kowalewski.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że strażnik zeznawał w sądowej sprawie przeciwko komendantowi. Kilka miesięcy temu Sąd Okręgowy w Lublinie uznał, że Kowalewski nie miał oprawa aresztować myśliwego, którego posądził w 2009 roku o kłusownictwo. Strażnik był świadkiem feralnego zatrzymania. Sąd umorzył postępowanie ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu.

Teraz chełmska prokuratura sprawdza czy komendant nie złamał prawa zostawiając niezabezpieczoną broń zatrzymanego myśliwego.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
naoczny świadek / 7 marca 2011 o 12:25
0
[quote name='PSLówka' timestamp='1299443204' post='447160']
Brawo Panie Panas, po raz kolejny robi Pan z siebie idiotę, najpierw przy sprawie Przewdoniczącego Dudy, a teraz stek bzdur na temat Komendanta. Powinien Pan pisać bajki dla dzieci,One może by w to uwierzyły.
[/quote]



PSL-ówka! Jako związana z PSŁ-lem musisz bronć niudacznika, który za sprawą kolesiostwa z Janem Łopatą z twojej partii z naruszeniem prawa w sposób korupcyjny dostał to stanowisko! Mając wysoką rentę inwalidzką, prowadząc własne przedsiębiorstwo dostawy paliw Koga-Gaz po kumotersku cichaczem dostał jeszcze stanowisko aby coś znaczyć bo do tej pory żadnego stanowiska nie piastował. Z obsługi pompy i dystrybutora na fotel komendanta WOJEWÓDZKIEGO to tylko w obrotowej partii można awansować.
[quote name='PSLówka' timestamp='1299443204' post='447160']
Brawo Panie Panas, po raz kolejny robi Pan z siebie idiotę, najpierw przy sprawie Przewdoniczącego Dudy, a teraz stek bzdur na temat Komendanta. Powinien Pan pisać bajki dla dzieci,One może by w to uwierzyły.
[/quote]



PSL-ówka! Jako związana z PSŁ-lem musisz bronć niudacznika, który za sprawą kolesiostwa z Janem Łopatą z twojej partii z naruszeniem prawa w sposób korupcyjny dostał to stanowisko! Mając wysoką rent... rozwiń
Avatar
Andrzej / 7 marca 2011 o 00:44
0
[quote name='marzec' timestamp='1299452245' post='447193']
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na tym znają albo zlikwidować fikcje organizacyjną quasi straż łowiecka a kasę z naszych podatków przeznaczyć na cel który jej nie zmarnuje
[/quote]
Kiedyś na olbrzymi obszar lasu wystarczał Gajowy dbający o las jak i o zwierzynę a teraz? Tylu kretynów nie mających pojęcia o "gospodarce leśnej i łowieckiej.
[quote name='marzec' timestamp='1299452245' post='447193']
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na... rozwiń
Avatar
marzec / 6 marca 2011 o 23:57
0
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na tym znają albo zlikwidować fikcje organizacyjną quasi straż łowiecka a kasę z naszych podatków przeznaczyć na cel który jej nie zmarnuje
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na tym znają albo zlikwidować fikcje organizacyjną quasi straż łowiecka a kasę z naszych po... rozwiń
Avatar
ale jaja / 6 marca 2011 o 23:44
0
[url="http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110306/PILKA10/276761791"]http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110306/PILKA10/276761791[/url]
Avatar
PSLówka / 6 marca 2011 o 21:26
0
Brawo Panie Panas, po raz kolejny robi Pan z siebie idiotę, najpierw przy sprawie Przewdoniczącego Dudy, a teraz stek bzdur na temat Komendanta. Powinien Pan pisać bajki dla dzieci,One może by w to uwierzyły.
Avatar
Anja / 6 marca 2011 o 21:08
0
[quote name='SDR55' timestamp='1299437482' post='447120']
ZNOWU "KWIATEK" Z PODWÓRKA:WŁADZA W RP, KRAJU BOGOBOJNEGO KATOLICYZMU I FANATYZMU RELIGIJNEGO!!!PANOWIE I PANIE WŁADZA ZAMIAST SIĘ MODLIĆ, TRZEBA BY TROCHĘ WIĘCEJ UCZCIWOŚCI W DZIAŁANIU I WYDAWANIU KASY PUBLICZNEJ,BO JAK NA RAZIE Z TYM KIEPSKO A SMRÓD TAKI,ŻE SZOK!!
[/quote]
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i efekty są POwalające. Jeszcze kilka lat takiej demolki a stracimy status największego maista po prawej stronie Wisły.


[size="3"]Rzeszów już ma albo będzie mieć w najbliższym czasie: Austrostradę A4, droge ekspresową S19, obwodnicę północną, nowy terminal i nowe drogi kołowania dla samolotów na lotnisku w Jasionce, remont linii kolejowej do Krakowa i Przemysla(prędkość 160 km/h), remont linii do Stalowej Woli/Lublina(120 km/h), inwestycje zagranicznych firm z branży lotniczej, inwestycje rzędu 350 mln na system transportu miejskiego(50 nowych autobusów, wymiana nawierzchni dróg). Obecnie w Rzeszowie budują się 2 nowe duże centra handlowe, powstaje kompleks wieżowców Capital Towers(25 i 17 pięter), liczba ludnosci cały czas rośnie w przeciwienstwie do Lublina.[/size]
[quote name='SDR55' timestamp='1299437482' post='447120']
ZNOWU "KWIATEK" Z PODWÓRKA:WŁADZA W RP, KRAJU BOGOBOJNEGO KATOLICYZMU I FANATYZMU RELIGIJNEGO!!!PANOWIE I PANIE WŁADZA ZAMIAST SIĘ MODLIĆ, TRZEBA BY TROCHĘ WIĘCEJ UCZCIWOŚCI W DZIAŁANIU I WYDAWANIU KASY PUBLICZNEJ,BO JAK NA RAZIE Z TYM KIEPSKO A SMRÓD TAKI,ŻE SZOK!!
[/quote]
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2011 o 21:01
0
"Wcześniej nie miałem pieniędzy. Jestem przedsiębiorcą, ale na skraju bankructwa – mówi Stefan Kowalewski, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Lublinie"

Ludzi "na skraju bankructwa" zatrudnia się na państwowych stołkach ?

Może ten komendant ogłosi "upadłość konsumencką" ?
"Wcześniej nie miałem pieniędzy. Jestem przedsiębiorcą, ale na skraju bankructwa – mówi Stefan Kowalewski, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Lublinie"

Ludzi "na skraju bankructwa" zatrudnia się na państwowych stołkach ?

Może ten komendant ogłosi "upadłość konsumencką" ? rozwiń
Avatar
pisarz / 6 marca 2011 o 20:39
0
Szybkie zarabianie!!
Ściągnij program i oglądaj reklamy!
Avatar
koziołek matołek / 6 marca 2011 o 20:01
0
to teraz w LUBLINIE Komendantem PSŁ jest pajac...?



żenada !!!!! SUPER REKLAMA LUBLINA !!!!!!!!!!!


ps.
czy te dwa pajace jeszcze tam pracują....za nasze pieniążki..?
Avatar
SDR55 / 6 marca 2011 o 19:51
0
ZNOWU "KWIATEK" Z PODWÓRKA:WŁADZA W RP, KRAJU BOGOBOJNEGO KATOLICYZMU I FANATYZMU RELIGIJNEGO!!!PANOWIE I PANIE WŁADZA ZAMIAST SIĘ MODLIĆ, TRZEBA BY TROCHĘ WIĘCEJ UCZCIWOŚCI W DZIAŁANIU I WYDAWANIU KASY PUBLICZNEJ,BO JAK NA RAZIE Z TYM KIEPSKO A SMRÓD TAKI,ŻE SZOK!!
Avatar
naoczny świadek / 7 marca 2011 o 12:25
0
[quote name='PSLówka' timestamp='1299443204' post='447160']
Brawo Panie Panas, po raz kolejny robi Pan z siebie idiotę, najpierw przy sprawie Przewdoniczącego Dudy, a teraz stek bzdur na temat Komendanta. Powinien Pan pisać bajki dla dzieci,One może by w to uwierzyły.
[/quote]



PSL-ówka! Jako związana z PSŁ-lem musisz bronć niudacznika, który za sprawą kolesiostwa z Janem Łopatą z twojej partii z naruszeniem prawa w sposób korupcyjny dostał to stanowisko! Mając wysoką rentę inwalidzką, prowadząc własne przedsiębiorstwo dostawy paliw Koga-Gaz po kumotersku cichaczem dostał jeszcze stanowisko aby coś znaczyć bo do tej pory żadnego stanowiska nie piastował. Z obsługi pompy i dystrybutora na fotel komendanta WOJEWÓDZKIEGO to tylko w obrotowej partii można awansować.
[quote name='PSLówka' timestamp='1299443204' post='447160']
Brawo Panie Panas, po raz kolejny robi Pan z siebie idiotę, najpierw przy sprawie Przewdoniczącego Dudy, a teraz stek bzdur na temat Komendanta. Powinien Pan pisać bajki dla dzieci,One może by w to uwierzyły.
[/quote]



PSL-ówka! Jako związana z PSŁ-lem musisz bronć niudacznika, który za sprawą kolesiostwa z Janem Łopatą z twojej partii z naruszeniem prawa w sposób korupcyjny dostał to stanowisko! Mając wysoką rent... rozwiń
Avatar
Andrzej / 7 marca 2011 o 00:44
0
[quote name='marzec' timestamp='1299452245' post='447193']
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na tym znają albo zlikwidować fikcje organizacyjną quasi straż łowiecka a kasę z naszych podatków przeznaczyć na cel który jej nie zmarnuje
[/quote]
Kiedyś na olbrzymi obszar lasu wystarczał Gajowy dbający o las jak i o zwierzynę a teraz? Tylu kretynów nie mających pojęcia o "gospodarce leśnej i łowieckiej.
[quote name='marzec' timestamp='1299452245' post='447193']
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na... rozwiń
Avatar
marzec / 6 marca 2011 o 23:57
0
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na tym znają albo zlikwidować fikcje organizacyjną quasi straż łowiecka a kasę z naszych podatków przeznaczyć na cel który jej nie zmarnuje
Straż Łowiecka instytucja która miała chronić zwierzynę łowna przez zwalczanie kłusownictwa de facto jest miejscem do drobinianka sobie kilku groszy dla kumpli. Jako sympatyk łowiectwa zrobiłem więcej niż którykolwiek strażnik. Paradoksem już jest to że sami myśliwi zaczynają kłusować widząc nie mając kontroli nad głową. Strażnicy kłócą się z komendantem i miedzy sobą. Ja widzie tylko dwa rozwiązania albo wywalić cały pion i zatrudnić ludzi którzy się na tym znają albo zlikwidować fikcje organizacyjną quasi straż łowiecka a kasę z naszych po... rozwiń
Avatar
ale jaja / 6 marca 2011 o 23:44
0
[url="http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110306/PILKA10/276761791"]http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110306/PILKA10/276761791[/url]
Avatar
PSLówka / 6 marca 2011 o 21:26
0
Brawo Panie Panas, po raz kolejny robi Pan z siebie idiotę, najpierw przy sprawie Przewdoniczącego Dudy, a teraz stek bzdur na temat Komendanta. Powinien Pan pisać bajki dla dzieci,One może by w to uwierzyły.
Avatar
Anja / 6 marca 2011 o 21:08
0
[quote name='SDR55' timestamp='1299437482' post='447120']
ZNOWU "KWIATEK" Z PODWÓRKA:WŁADZA W RP, KRAJU BOGOBOJNEGO KATOLICYZMU I FANATYZMU RELIGIJNEGO!!!PANOWIE I PANIE WŁADZA ZAMIAST SIĘ MODLIĆ, TRZEBA BY TROCHĘ WIĘCEJ UCZCIWOŚCI W DZIAŁANIU I WYDAWANIU KASY PUBLICZNEJ,BO JAK NA RAZIE Z TYM KIEPSKO A SMRÓD TAKI,ŻE SZOK!!
[/quote]
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i efekty są POwalające. Jeszcze kilka lat takiej demolki a stracimy status największego maista po prawej stronie Wisły.


[size="3"]Rzeszów już ma albo będzie mieć w najbliższym czasie: Austrostradę A4, droge ekspresową S19, obwodnicę północną, nowy terminal i nowe drogi kołowania dla samolotów na lotnisku w Jasionce, remont linii kolejowej do Krakowa i Przemysla(prędkość 160 km/h), remont linii do Stalowej Woli/Lublina(120 km/h), inwestycje zagranicznych firm z branży lotniczej, inwestycje rzędu 350 mln na system transportu miejskiego(50 nowych autobusów, wymiana nawierzchni dróg). Obecnie w Rzeszowie budują się 2 nowe duże centra handlowe, powstaje kompleks wieżowców Capital Towers(25 i 17 pięter), liczba ludnosci cały czas rośnie w przeciwienstwie do Lublina.[/size]
[quote name='SDR55' timestamp='1299437482' post='447120']
ZNOWU "KWIATEK" Z PODWÓRKA:WŁADZA W RP, KRAJU BOGOBOJNEGO KATOLICYZMU I FANATYZMU RELIGIJNEGO!!!PANOWIE I PANIE WŁADZA ZAMIAST SIĘ MODLIĆ, TRZEBA BY TROCHĘ WIĘCEJ UCZCIWOŚCI W DZIAŁANIU I WYDAWANIU KASY PUBLICZNEJ,BO JAK NA RAZIE Z TYM KIEPSKO A SMRÓD TAKI,ŻE SZOK!!
[/quote]
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2011 o 21:01
0
"Wcześniej nie miałem pieniędzy. Jestem przedsiębiorcą, ale na skraju bankructwa – mówi Stefan Kowalewski, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Lublinie"

Ludzi "na skraju bankructwa" zatrudnia się na państwowych stołkach ?

Może ten komendant ogłosi "upadłość konsumencką" ?
"Wcześniej nie miałem pieniędzy. Jestem przedsiębiorcą, ale na skraju bankructwa – mówi Stefan Kowalewski, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej w Lublinie"

Ludzi "na skraju bankructwa" zatrudnia się na państwowych stołkach ?

Może ten komendant ogłosi "upadłość konsumencką" ? rozwiń
Avatar
pisarz / 6 marca 2011 o 20:39
0
Szybkie zarabianie!!
Ściągnij program i oglądaj reklamy!
Avatar
koziołek matołek / 6 marca 2011 o 20:01
0
to teraz w LUBLINIE Komendantem PSŁ jest pajac...?



żenada !!!!! SUPER REKLAMA LUBLINA !!!!!!!!!!!


ps.
czy te dwa pajace jeszcze tam pracują....za nasze pieniążki..?
Avatar
SDR55 / 6 marca 2011 o 19:51
0
ZNOWU "KWIATEK" Z PODWÓRKA:WŁADZA W RP, KRAJU BOGOBOJNEGO KATOLICYZMU I FANATYZMU RELIGIJNEGO!!!PANOWIE I PANIE WŁADZA ZAMIAST SIĘ MODLIĆ, TRZEBA BY TROCHĘ WIĘCEJ UCZCIWOŚCI W DZIAŁANIU I WYDAWANIU KASY PUBLICZNEJ,BO JAK NA RAZIE Z TYM KIEPSKO A SMRÓD TAKI,ŻE SZOK!!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 0

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 2 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 1

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 8 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 3

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 32 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 94 11

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!