Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 czerwca 2010 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Krzysztof Hetman szefem lubelskiego PSL

0 24 A A

Wybrał go w sobotę zarząd wojewódzki ludowców. Hetman zdobył 56 głosów, a jego konkurenta, wiceprezydenta Chełma Józefa Górnego, poparło czterech działaczy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Krzysztof Hetman ma 36 lat, jest podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, wcześniej był dyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie.

Stanowisko stracił w 2007 roku po tym, jak władzę w województwie przejęła koalicja PO–PiS. Cztery lata temu bez powodzenia startował w wyborach do Rady Miasta w Lublinie.

Poseł Edward Wojtas, poprzedni szef lubelskich ludowców, zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
123 / 14 czerwca 2010 o 18:55
0
łomatko napisał:
przykro mi bardzo, nie wiem jak mógłbym ci pomóc, może zmień lekarstwo skoro to nie skutkuje? a może po prostu otwórz okno i przewietrz sobie mieszkanie.

O odezwał się pan Hetman we własnej osobie!
Avatar
Piotrek POmaga / 14 czerwca 2010 o 18:28
0
Tej partyjce nic (nikt) już nie pomoże. To banda karierowiczów, która oblazła większość stołków samorządowych w regionie.
Bezideowość i pazerność - to rzeczywiste hasła sztandarowe. Niczego dobrego przez ostatnie 20 lat nie uczynili dla wsi - żerują na symbolach (Witos, Mikołajczyk).
Zniknie wkrótce ze sceny politycznej, bo ją sojusznik (PO) wykończy. Ciekawe komu będą lizać .... za rok?
Avatar
aktyw z Parczewa / 14 czerwca 2010 o 17:57
0
Mam wrażenie że nie ma narazie nikogo bardziej kompetentnego i obiecującego niż on. Jest młody, kulturalny, wykształcony i dośc doświadczony jak na swój wiek. Jako podsekretarz ogarnął wszystkie kwestie związane z funduszami. Cieszę się że tacy ludzie u nas awansują i nie blokuje się młodych bojąc się o własny zadek. Źle się stało że Wojtas zginął i sporo przez to straciliśmy. Wierzę, że KH da sobie radę i 3mam kciuki.
Dodam jeszcze, że wiele osób po awansie dostaje głupawki i nie poznaje swoich dawnych znajomych, minister Hetman do nich nie należy. Takich ludzi jest naprawdę mało. Gratuluje wyboru!!!!
Mam wrażenie że nie ma narazie nikogo bardziej kompetentnego i obiecującego niż on. Jest młody, kulturalny, wykształcony i dośc doświadczony jak na swój wiek. Jako podsekretarz ogarnął wszystkie kwestie związane z funduszami. Cieszę się że tacy ludzie u nas awansują i nie blokuje się młodych bojąc się o własny zadek. Źle się stało że Wojtas zginął i sporo przez to straciliśmy. Wierzę, że KH da sobie radę i 3mam kciuki.
Dodam jeszcze, że wiele osób po awansie dostaje głupawki i nie poznaje swoich dawnych znajomych, minister Hetman do n... rozwiń
Avatar
łomatko / 14 czerwca 2010 o 17:35
0
TW napisał:
Dopiero rozpoczyna? On dopiero kończy... Wielu ludzi ma pewnie na niego całe segregatory kwitów, więc będzie się słuchał. To syndyk masy upadłościowej tej partii i gościu wiedział co pisze. Na szczęście niedługo zjazd. Hetman postawił wszystko na fundusze UE a ludzie myślą, że to zapewni że dalej kasa będzie płynąć wartkim strumieniem. Za chwile szlak trafi unię, a razem z nią wszystkich jemu podobnych karierowiczów.

przykro mi bardzo, nie wiem jak mógłbym ci pomóc, może zmień lekarstwo skoro to nie skutkuje? a może po prostu otwórz okno i przewietrz sobie mieszkanie.

przykro mi bardzo, nie wiem jak mógłbym ci pomóc, może zmień lekarstwo skoro to nie skutkuje? a może po prostu otwórz okno i przewietrz sobie mieszkanie. rozwiń
Avatar
TW / 14 czerwca 2010 o 17:19
0
former napisał:
skoro byłeś to wiesz, że tak nie było więc po co piszesz bzdury i plujesz na swoją własną partię? to co sie stało świadczy o czymś zupełnie innym, chłopak dostał 95 % głosów w demokratycznym głosowaniu, dopiero rozpoczyna a ty twierdzisz że już jest niemal dyktatorem? wiem co czujesz - chorą ambicję - ale tym razem samodzielnie zwalcz to w sobie, korona z głowy ci nie spadnie z wiadomego powodu

Dopiero rozpoczyna? On dopiero kończy... Wielu ludzi ma pewnie na niego całe segregatory kwitów, więc będzie się słuchał. To syndyk masy upadłościowej tej partii i gościu wiedział co pisze. Na szczęście niedługo zjazd. Hetman postawił wszystko na fundusze UE a ludzie myślą, że to zapewni że dalej kasa będzie płynąć wartkim strumieniem. Za chwile szlak trafi unię, a razem z nią wszystkich jemu podobnych karierowiczów.

Dopiero rozpoczyna? On dopiero kończy... Wielu ludzi ma pewnie na niego całe segregatory kwitów, więc będzie się słuchał. To syndyk masy upadłościowej tej partii i gościu wiedział co pisze. Na szczęście niedługo zjazd. Hetman postawił wszystko na fundusze UE a ludzie myślą, że to zapewni że dalej kasa będzie płynąć wartkim strumieniem. Za chwile szlak trafi unię, a razem z nią wszystkich jemu podobnych karierowiczów. rozwiń
Avatar
w rumuńskim stylu / 14 czerwca 2010 o 17:07
0
noNIE napisał:
No właśnie............ a dlaczego nie Pan Łopata?? On byłby najlepszym kierującym.....

el komendante - wyluzuj
Avatar
skywalker / 14 czerwca 2010 o 17:05
0
Irek napisał:
Największy błąd PSL to odsunięcie Jana Łopaty od kierownictwa , to,człowiek o wielkim sercu i zaangażowaniu społecznym. SZKODA

nikt go nie odsunął, jest tam gdzie był, żal Ci bo sam chciałeś wskoczyć w jego fotel, słyszałeś to wiele razy tylko zapomniałeś, więc przypomnę ci - polityka to także sztuka czekania - poczekaj i nie szczekaj
Avatar
former / 14 czerwca 2010 o 16:59
0
peselek napisał:
Byłem na tym wyborze. To był zły wybór. Dalej pozostawie to bez komentarza. PSL to partia wodzowska.

skoro byłeś to wiesz, że tak nie było więc po co piszesz bzdury i plujesz na swoją własną partię? to co sie stało świadczy o czymś zupełnie innym, chłopak dostał 95 % głosów w demokratycznym głosowaniu, dopiero rozpoczyna a ty twierdzisz że już jest niemal dyktatorem? wiem co czujesz - chorą ambicję - ale tym razem samodzielnie zwalcz to w sobie, korona z głowy ci nie spadnie z wiadomego powodu

skoro byłeś to wiesz, że tak nie było więc po co piszesz bzdury i plujesz na swoją własną partię? to co sie stało świadczy o czymś zupełnie innym, chłopak dostał 95 % głosów w demokratycznym głosowaniu, dopiero rozpoczyna a ty twierdzisz że już jest niemal dyktatorem? wiem co czujesz - chorą ambicję - ale tym razem samodzielnie zwalcz to w sobie, korona z głowy ci nie spadnie z wiadomego powodu rozwiń
Avatar
~gość~ / 14 czerwca 2010 o 16:47
0
Co za porównania.

Hetman ma w głowie poukładane, a łopata nadaje się do kopania dołów.

Poseł Łopata nie nadaje się do niczego - no może do Hide Parku.
Wystarczy spojrzeć na dawne kółko rolnicze w którym rej wodził I hektary powstałych ugorów. / gmina Konopnica/.

Smród bród i ubóstwo.

GĘBA PEŁNA ZASŁYSZANYCH FRAZESÓW
Avatar
zwykły / 14 czerwca 2010 o 16:47
0
Gość napisał:
Kazda prosba zwyklych ludzi jest przez janka Łopatę wysłuchana i analizowana. O ile moze pomoc to zawsze pomoze w przeciwienstwie do innych karierowiczow. Co do jego inteligencji nie tobie to oceniac.


hehe, każda pod warunkiem, że nazwisko rozpoczyna sie na "ż"... chodzi mi o duże "Ż"
Avatar
123 / 14 czerwca 2010 o 18:55
0
łomatko napisał:
przykro mi bardzo, nie wiem jak mógłbym ci pomóc, może zmień lekarstwo skoro to nie skutkuje? a może po prostu otwórz okno i przewietrz sobie mieszkanie.

O odezwał się pan Hetman we własnej osobie!
Avatar
Piotrek POmaga / 14 czerwca 2010 o 18:28
0
Tej partyjce nic (nikt) już nie pomoże. To banda karierowiczów, która oblazła większość stołków samorządowych w regionie.
Bezideowość i pazerność - to rzeczywiste hasła sztandarowe. Niczego dobrego przez ostatnie 20 lat nie uczynili dla wsi - żerują na symbolach (Witos, Mikołajczyk).
Zniknie wkrótce ze sceny politycznej, bo ją sojusznik (PO) wykończy. Ciekawe komu będą lizać .... za rok?
Avatar
aktyw z Parczewa / 14 czerwca 2010 o 17:57
0
Mam wrażenie że nie ma narazie nikogo bardziej kompetentnego i obiecującego niż on. Jest młody, kulturalny, wykształcony i dośc doświadczony jak na swój wiek. Jako podsekretarz ogarnął wszystkie kwestie związane z funduszami. Cieszę się że tacy ludzie u nas awansują i nie blokuje się młodych bojąc się o własny zadek. Źle się stało że Wojtas zginął i sporo przez to straciliśmy. Wierzę, że KH da sobie radę i 3mam kciuki.
Dodam jeszcze, że wiele osób po awansie dostaje głupawki i nie poznaje swoich dawnych znajomych, minister Hetman do nich nie należy. Takich ludzi jest naprawdę mało. Gratuluje wyboru!!!!
Mam wrażenie że nie ma narazie nikogo bardziej kompetentnego i obiecującego niż on. Jest młody, kulturalny, wykształcony i dośc doświadczony jak na swój wiek. Jako podsekretarz ogarnął wszystkie kwestie związane z funduszami. Cieszę się że tacy ludzie u nas awansują i nie blokuje się młodych bojąc się o własny zadek. Źle się stało że Wojtas zginął i sporo przez to straciliśmy. Wierzę, że KH da sobie radę i 3mam kciuki.
Dodam jeszcze, że wiele osób po awansie dostaje głupawki i nie poznaje swoich dawnych znajomych, minister Hetman do n... rozwiń
Avatar
łomatko / 14 czerwca 2010 o 17:35
0
TW napisał:
Dopiero rozpoczyna? On dopiero kończy... Wielu ludzi ma pewnie na niego całe segregatory kwitów, więc będzie się słuchał. To syndyk masy upadłościowej tej partii i gościu wiedział co pisze. Na szczęście niedługo zjazd. Hetman postawił wszystko na fundusze UE a ludzie myślą, że to zapewni że dalej kasa będzie płynąć wartkim strumieniem. Za chwile szlak trafi unię, a razem z nią wszystkich jemu podobnych karierowiczów.

przykro mi bardzo, nie wiem jak mógłbym ci pomóc, może zmień lekarstwo skoro to nie skutkuje? a może po prostu otwórz okno i przewietrz sobie mieszkanie.

przykro mi bardzo, nie wiem jak mógłbym ci pomóc, może zmień lekarstwo skoro to nie skutkuje? a może po prostu otwórz okno i przewietrz sobie mieszkanie. rozwiń
Avatar
TW / 14 czerwca 2010 o 17:19
0
former napisał:
skoro byłeś to wiesz, że tak nie było więc po co piszesz bzdury i plujesz na swoją własną partię? to co sie stało świadczy o czymś zupełnie innym, chłopak dostał 95 % głosów w demokratycznym głosowaniu, dopiero rozpoczyna a ty twierdzisz że już jest niemal dyktatorem? wiem co czujesz - chorą ambicję - ale tym razem samodzielnie zwalcz to w sobie, korona z głowy ci nie spadnie z wiadomego powodu

Dopiero rozpoczyna? On dopiero kończy... Wielu ludzi ma pewnie na niego całe segregatory kwitów, więc będzie się słuchał. To syndyk masy upadłościowej tej partii i gościu wiedział co pisze. Na szczęście niedługo zjazd. Hetman postawił wszystko na fundusze UE a ludzie myślą, że to zapewni że dalej kasa będzie płynąć wartkim strumieniem. Za chwile szlak trafi unię, a razem z nią wszystkich jemu podobnych karierowiczów.

Dopiero rozpoczyna? On dopiero kończy... Wielu ludzi ma pewnie na niego całe segregatory kwitów, więc będzie się słuchał. To syndyk masy upadłościowej tej partii i gościu wiedział co pisze. Na szczęście niedługo zjazd. Hetman postawił wszystko na fundusze UE a ludzie myślą, że to zapewni że dalej kasa będzie płynąć wartkim strumieniem. Za chwile szlak trafi unię, a razem z nią wszystkich jemu podobnych karierowiczów. rozwiń
Avatar
w rumuńskim stylu / 14 czerwca 2010 o 17:07
0
noNIE napisał:
No właśnie............ a dlaczego nie Pan Łopata?? On byłby najlepszym kierującym.....

el komendante - wyluzuj
Avatar
skywalker / 14 czerwca 2010 o 17:05
0
Irek napisał:
Największy błąd PSL to odsunięcie Jana Łopaty od kierownictwa , to,człowiek o wielkim sercu i zaangażowaniu społecznym. SZKODA

nikt go nie odsunął, jest tam gdzie był, żal Ci bo sam chciałeś wskoczyć w jego fotel, słyszałeś to wiele razy tylko zapomniałeś, więc przypomnę ci - polityka to także sztuka czekania - poczekaj i nie szczekaj
Avatar
former / 14 czerwca 2010 o 16:59
0
peselek napisał:
Byłem na tym wyborze. To był zły wybór. Dalej pozostawie to bez komentarza. PSL to partia wodzowska.

skoro byłeś to wiesz, że tak nie było więc po co piszesz bzdury i plujesz na swoją własną partię? to co sie stało świadczy o czymś zupełnie innym, chłopak dostał 95 % głosów w demokratycznym głosowaniu, dopiero rozpoczyna a ty twierdzisz że już jest niemal dyktatorem? wiem co czujesz - chorą ambicję - ale tym razem samodzielnie zwalcz to w sobie, korona z głowy ci nie spadnie z wiadomego powodu

skoro byłeś to wiesz, że tak nie było więc po co piszesz bzdury i plujesz na swoją własną partię? to co sie stało świadczy o czymś zupełnie innym, chłopak dostał 95 % głosów w demokratycznym głosowaniu, dopiero rozpoczyna a ty twierdzisz że już jest niemal dyktatorem? wiem co czujesz - chorą ambicję - ale tym razem samodzielnie zwalcz to w sobie, korona z głowy ci nie spadnie z wiadomego powodu rozwiń
Avatar
~gość~ / 14 czerwca 2010 o 16:47
0
Co za porównania.

Hetman ma w głowie poukładane, a łopata nadaje się do kopania dołów.

Poseł Łopata nie nadaje się do niczego - no może do Hide Parku.
Wystarczy spojrzeć na dawne kółko rolnicze w którym rej wodził I hektary powstałych ugorów. / gmina Konopnica/.

Smród bród i ubóstwo.

GĘBA PEŁNA ZASŁYSZANYCH FRAZESÓW
Avatar
zwykły / 14 czerwca 2010 o 16:47
0
Gość napisał:
Kazda prosba zwyklych ludzi jest przez janka Łopatę wysłuchana i analizowana. O ile moze pomoc to zawsze pomoze w przeciwienstwie do innych karierowiczow. Co do jego inteligencji nie tobie to oceniac.


hehe, każda pod warunkiem, że nazwisko rozpoczyna sie na "ż"... chodzi mi o duże "Ż"
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 0

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 0 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 0 0

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 0

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 4

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 4

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!