Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 października 2010 r.
13:43
Edytuj ten wpis

Krzysztof Żuk z PO nie oczekuje w wyborach poparcia od Palikota

0 30 A A

Nie prosiłem posła Palikota o poparcie i nie oczekuję tego - stwierdził Krzysztof Żuk, kandydat PO na prezydenta rozpoczynając swoją kampanię wyborczą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę Żuk przedstawił swoje hasło wyborcze: Lublin bliżej ludzi. - Chcemy uczestnictwa ludzi w podejmowaniu decyzji – tłumaczył.

Kandydat PO zapowiedział, że będzie się konsultował z radami dzielnic i zarządami spółdzielni mieszkaniowych, żeby w miejskim budżecie ujmować postulaty z poszczególnych dzielnic Lublina.

- To dzielnice będą decydowały o kolejności realizacji zadań – zapowiedział. Jako przykład podał dążenie dzielnicy Dziesiątej do odtworzenia centrum tej części miasta.

Żuk zapowiedział również utworzenie przy prezydencie rady zrzeszającej organizacje pozarządowe, która kształtowałaby politykę społeczną.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oster / 11 października 2010 o 09:01
0
Już Młodzi Demokraci stukają broniąc szefa Żuka i jego mocodawcę Palikota. Gościa który nie robi nic aby Lublin się rozwijał.
Avatar
Kamil Wojciechowski / 11 października 2010 o 01:37
0
[quote name='wealth sendeack' date='11 październik 2010 - 01:29 ' timestamp='1286753381' post='359707']
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Poznań i Wrocław, ale co tam - my mądrzy Lublinianie wiemy swoje, a Lublin jest na skraju bankructwa...?99,9% firm na świecie jest zadłużonych, bo biorą kredyty na ROZWÓJ. Całe szczęście, że miasto robi podobnie, bo inaczej o żadnym rozwoju nie było by mowy, więc skończcie już z tą farsą - LUBLIN NIE STOI NA SKRAJU BANKRUCTWA! Przestańcie wbijać ludziom do głowy takie bzdury!Prośba do Ciebie ekonomisto - nie podpisuj się tak, bo wprowadzasz ludzi w błąd!
[/quote]
Ah no i jeszcze Kraków z 2 mld zł długu:

http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/316931,gigantyczny-dlug-krakowa-zadluzenie-siega-2-mld-zl,id,t.html?cookie=1

No ale przecież "działacze" na forum wiedzą lepiej i sprzedają takie populistyczne farmazony. ŻAŁOSNE...
[quote name='wealth sendeack' date='11 październik 2010 - 01:29 ' timestamp='1286753381' post='359707']
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Poznań i Wrocław, ale co tam - my mądrzy Lublinianie wiemy swoje, a Lublin jest na skraju bankructwa...?99,9% firm na świecie jest zadłużonyc... rozwiń
Avatar
wealth sendeack / 11 października 2010 o 01:29
0
[quote name='ekonomista' date='11 październik 2010 - 01:06 ' timestamp='1286751971' post='359706']
Żuk jest Wice od kilku lat i nic nie zrobił dla Lublina, razem z Wasilewskim doprowadzili Lublin na granicę bankructwa.
[/quote]
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Poznań i Wrocław, ale co tam - my mądrzy Lublinianie wiemy swoje, a Lublin jest na skraju bankructwa...?
99,9% firm na świecie jest zadłużonych, bo biorą kredyty na ROZWÓJ. Całe szczęście, że miasto robi podobnie, bo inaczej o żadnym rozwoju nie było by mowy, więc skończcie już z tą farsą - LUBLIN NIE STOI NA SKRAJU BANKRUCTWA! Przestańcie wbijać ludziom do głowy takie bzdury!
Prośba do Ciebie ekonomisto - nie podpisuj się tak, bo wprowadzasz ludzi w błąd!
[quote name='ekonomista' date='11 październik 2010 - 01:06 ' timestamp='1286751971' post='359706']
Żuk jest Wice od kilku lat i nic nie zrobił dla Lublina, razem z Wasilewskim doprowadzili Lublin na granicę bankructwa.
[/quote]
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Pozna... rozwiń
Avatar
ekonomista / 11 października 2010 o 01:06
0
Żuk jest Wice od kilku lat i nic nie zrobił dla Lublina, razem z Wasilewskim doprowadzili Lublin na granicę bankructwa.
Avatar
irek / 11 października 2010 o 00:14
0
[quote name='polo' date='10 październik 2010 - 22:23 ' timestamp='1286742200' post='359663']
Po pierwsze:Zukowi na plakacie urosły włosy - szkoda że nie rozum!
Po drugie: Wypierając sie Palikota który wystawił go na kandydata dowodzi że jest gnojkiem a nie odpowiedzialnym politykiem . Niech wraca do Świdnika na wolne miejsce po Jaksanie. Jeśli go wybiorą!!
[/quote]

Po pierwsze :Trochę szacunku do osób starszych i mądrzejszych. Miej odwagę i powiedz mu prosto w oczy to co o nim myślisz!!!
Po drugie: jesteś jakimś totalnym ignorantem i półmózgiem. Żuk powiedział, że nie oczekuje wsparcia od Palikota a nie powiedział nic, ze sie go wypiera. Teraz chyba przeprosisz???
[quote name='polo' date='10 październik 2010 - 22:23 ' timestamp='1286742200' post='359663']
Po pierwsze:Zukowi na plakacie urosły włosy - szkoda że nie rozum!
Po drugie: Wypierając sie Palikota który wystawił go na kandydata dowodzi że jest gnojkiem a nie odpowiedzialnym politykiem . Niech wraca do Świdnika na wolne miejsce po Jaksanie. Jeśli go wybiorą!!
[/quote]

Po pierwsze :Trochę szacunku do osób starszych i mądrzejszych. Miej odwagę i powiedz mu prosto w ... rozwiń
Avatar
Kamil Wojciechowski / 10 października 2010 o 23:20
0
Czytam i oczom nie wierzę! Czy zastępy klakierów i partyjniaków w Lublinie są aż tak pokaźne, czy faktycznie w moim ukochanym mieście mieszka tylu głupich ludzi? Flaki się przewracają na ten bełkot. Drodzy Lublinianie, spoza kręgów partyjnych Lecha Sprawki i Izabeli Sierakowskiej - kilka słów na ten w tej sprawie:

1. Temat cukrowni - jest niepodważalnym faktem, że decyzję o zamknięciu cukrowni podjął rząd PiS i to przełożeni Pana Lecha Sprawki za to odpowiadają. Drodzy klakierzy i krzykacze - to, że teraz głośno krzyczycie, że Żuk mógł zrobić więcej, by to zablokować jest jakimś absurdem, przecież to Wy pociągnęliście za spust! De facto Żuk robił wszystko co mógł - od razu wnioskował o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, celem zmiany zarządu Krajowej Spółki Cukrowej, a tylko w taki sposób można było zatrzymać likwidację. Walne było blokowane przez kilka miesięcy, aż było za późno. Tak, czy inaczej, podziękowania za likwidację jednej z najważniejszych firm w naszym regionie należy kierować do posła Sprawki i jego kolegów. Panowie klakierzy wypisujący tu ten cały stek bzdur, przecież Wy o tym wiecie - dlaczego okłamujecie ludzi, dyskredytując osobę Prezydenta Żuka? Byliście na ostatniej debacie, gdzie Żuk wytłumaczył wszystkim kto zlikwidował cukrownię.
Do Miśka i niejakiego Roberta - ministrowie nie mają kompetencji, żeby odwołać decyzję zarządu spółki, działającej na wolnym rynku. Nie okłamujcie ludzi.

2. Temat PGE - dlaczego nie piszecie o tym, że Lublin na PGE nie stracił, bo przeniesiony z Lublina oddział został zastąpiony przez PGE Dystrybucja? Lubelskie PGE ma się świetnie - kilka miesięcy temu byłem na imprezie firmowej lubelskiego PGE w Bychawie i kilkuset zgromadzonych pracowników spółki to nie byli ludzie widma. I tak jeszcze specjalnie do Ciebie niejaki Robercie - PGE Dystrybucja z siedzibą w Lublinie to spółka, której kapitał zakładowy to prawie 10 mld złotych, natomiast PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie
niecałe 500 mln - pomyśl zanim powiesz następnym razem coś równie mądrego jak "ja dostaję rachunki z Rzeszowa", bo jesteś śmieszny. No chyba, że za tymi Twoimi "konstruktywnymi" wypowiedziami jest jakiś ukryty cel - POLITYCZNY!

3. "Co on zrobił przez ostatnie 4 lata" - dla wtajemniczonych, Pan Żuk objął stanowisko zastępcy prezydenta miasta Lublin we wrześniu 2009r., trochę konsekwencji nawet przy tej próbie zmasowanego ataku, powinniście zachować minimum spójności, bo takie próby kąsania z każdej strony deprecjonują kłamstwo, które próbujecie sprzedać.

4. Klakiery PiSowskie i zastępie partyjniaków - dlaczego kopiujecie swoje własne wpisy, pod różnymi pseudonimami? Żeby przypadkiem ten stek populistycznych bzdur nie umknął niczyjej uwadze? To metody twórców IV-tej RP oraz PZPR i ich dzieci - pani SDPL i pana SLD.

5. Wreszcie na koniec - dlaczego wszyscy "mądrzy i święci" wypisujecie te wszystkie bzdury pod jakimiś absurdalnymi pseudonimami? Czy brakuje odwagi, żeby podpisać się pod tym stekiem kłamstw własnym imieniem i nazwiskiem? Czy może zbyt łatwo byłoby Was powiązać z ugrupowaniami, które Wasze bojówki reprezentują? ŚMIECH NA SALI!

Dla wszystkich spoza grona klakierów i partyjniaków - jeśli chcecie faktycznie przekonać się, który z kandydatów będzie dla Lublina najlepszy przyjdźcie na debaty. Będziecie mogli samemu zapytać kandydatów o wszystkie nurtujące Was sprawy. Jedno tylko jest pewne - żadne z powyższych oszczerstw się tam nie pojawi, bo Ci żałośni krzykacze wiedzą, że gdyby zadali te pytania Żukowi w sytuacji, kiedy może na nie odpowiedzieć, wyszłoby to na jego korzyść, bo te kłamstwa by obnażył. Niech Lublin zacznie myśleć!
Czytam i oczom nie wierzę! Czy zastępy klakierów i partyjniaków w Lublinie są aż tak pokaźne, czy faktycznie w moim ukochanym mieście mieszka tylu głupich ludzi? Flaki się przewracają na ten bełkot. Drodzy Lublinianie, spoza kręgów partyjnych Lecha Sprawki i Izabeli Sierakowskiej - kilka słów na ten w tej sprawie:

1. Temat cukrowni - jest niepodważalnym faktem, że decyzję o zamknięciu cukrowni podjął rząd PiS i to przełożeni Pana Lecha Sprawki za to odpowiadają. Drodzy klakierzy i krzykacze - to, że teraz głośno krzyczycie, ... rozwiń
Avatar
polo / 10 października 2010 o 22:23
0
Po pierwsze:Zukowi na plakacie urosły włosy - szkoda że nie rozum!
Po drugie: Wypierając sie Palikota który wystawił go na kandydata dowodzi że jest gnojkiem a nie odpowiedzialnym politykiem . Niech wraca do Świdnika na wolne miejsce po Jaksanie. Jeśli go wybiorą!!
Avatar
irek / 10 października 2010 o 21:23
0
ciesze sie, ze ta młodsza i w średnim wieku częśc wyborców dobrze już wybrała http://apps.facebook.com/prezydent_lublina/
Oczywiście wygra ZUK
Avatar
marek / 10 października 2010 o 21:09
0
[quote name='hih' date='10 październik 2010 - 20:38 ' timestamp='1286735880' post='359606']
to dlaczego nie odpowiadasz tylko kopiesz pytającego?? Taką macie politykę w tym PO żeby zabraniać wolności wypowiedzi??
[/quote]


jakbym byl w PO to bym Ci odpowiedział jaka maja tam politykę. Ja tylko obserwuje...
Avatar
stowarzyszenie absolw UMCS / 10 października 2010 o 20:42
0
Zobaczcie jaka gni*a [media]http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,7680721,Krzysztof_Zuk_wstapil_do_Platformy_Obywatelskiej.html[/media]

tak niedawno szeptał Palikotowi do ucha, a teraz ma go gdzieś. Szybko gni*a wyrasta na gwiazdora. ALE NIGDY W LUBLINIE
Avatar
oster / 11 października 2010 o 09:01
0
Już Młodzi Demokraci stukają broniąc szefa Żuka i jego mocodawcę Palikota. Gościa który nie robi nic aby Lublin się rozwijał.
Avatar
Kamil Wojciechowski / 11 października 2010 o 01:37
0
[quote name='wealth sendeack' date='11 październik 2010 - 01:29 ' timestamp='1286753381' post='359707']
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Poznań i Wrocław, ale co tam - my mądrzy Lublinianie wiemy swoje, a Lublin jest na skraju bankructwa...?99,9% firm na świecie jest zadłużonych, bo biorą kredyty na ROZWÓJ. Całe szczęście, że miasto robi podobnie, bo inaczej o żadnym rozwoju nie było by mowy, więc skończcie już z tą farsą - LUBLIN NIE STOI NA SKRAJU BANKRUCTWA! Przestańcie wbijać ludziom do głowy takie bzdury!Prośba do Ciebie ekonomisto - nie podpisuj się tak, bo wprowadzasz ludzi w błąd!
[/quote]
Ah no i jeszcze Kraków z 2 mld zł długu:

http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/316931,gigantyczny-dlug-krakowa-zadluzenie-siega-2-mld-zl,id,t.html?cookie=1

No ale przecież "działacze" na forum wiedzą lepiej i sprzedają takie populistyczne farmazony. ŻAŁOSNE...
[quote name='wealth sendeack' date='11 październik 2010 - 01:29 ' timestamp='1286753381' post='359707']
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Poznań i Wrocław, ale co tam - my mądrzy Lublinianie wiemy swoje, a Lublin jest na skraju bankructwa...?99,9% firm na świecie jest zadłużonyc... rozwiń
Avatar
wealth sendeack / 11 października 2010 o 01:29
0
[quote name='ekonomista' date='11 październik 2010 - 01:06 ' timestamp='1286751971' post='359706']
Żuk jest Wice od kilku lat i nic nie zrobił dla Lublina, razem z Wasilewskim doprowadzili Lublin na granicę bankructwa.
[/quote]
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Poznań i Wrocław, ale co tam - my mądrzy Lublinianie wiemy swoje, a Lublin jest na skraju bankructwa...?
99,9% firm na świecie jest zadłużonych, bo biorą kredyty na ROZWÓJ. Całe szczęście, że miasto robi podobnie, bo inaczej o żadnym rozwoju nie było by mowy, więc skończcie już z tą farsą - LUBLIN NIE STOI NA SKRAJU BANKRUCTWA! Przestańcie wbijać ludziom do głowy takie bzdury!
Prośba do Ciebie ekonomisto - nie podpisuj się tak, bo wprowadzasz ludzi w błąd!
[quote name='ekonomista' date='11 październik 2010 - 01:06 ' timestamp='1286751971' post='359706']
Żuk jest Wice od kilku lat i nic nie zrobił dla Lublina, razem z Wasilewskim doprowadzili Lublin na granicę bankructwa.
[/quote]
Skończcie z tymi ohydnym populizmem! Zadłużenie miasta liczy się jako stosunek wydatków do dochodów - USTAWOWO nie może on przekroczyć 60% i w Lublinie ten wskaźnik NIE jest przekroczony. Według tego miernika najbardziej zadłużone miasta w Polsce to Warszawa, Pozna... rozwiń
Avatar
ekonomista / 11 października 2010 o 01:06
0
Żuk jest Wice od kilku lat i nic nie zrobił dla Lublina, razem z Wasilewskim doprowadzili Lublin na granicę bankructwa.
Avatar
irek / 11 października 2010 o 00:14
0
[quote name='polo' date='10 październik 2010 - 22:23 ' timestamp='1286742200' post='359663']
Po pierwsze:Zukowi na plakacie urosły włosy - szkoda że nie rozum!
Po drugie: Wypierając sie Palikota który wystawił go na kandydata dowodzi że jest gnojkiem a nie odpowiedzialnym politykiem . Niech wraca do Świdnika na wolne miejsce po Jaksanie. Jeśli go wybiorą!!
[/quote]

Po pierwsze :Trochę szacunku do osób starszych i mądrzejszych. Miej odwagę i powiedz mu prosto w oczy to co o nim myślisz!!!
Po drugie: jesteś jakimś totalnym ignorantem i półmózgiem. Żuk powiedział, że nie oczekuje wsparcia od Palikota a nie powiedział nic, ze sie go wypiera. Teraz chyba przeprosisz???
[quote name='polo' date='10 październik 2010 - 22:23 ' timestamp='1286742200' post='359663']
Po pierwsze:Zukowi na plakacie urosły włosy - szkoda że nie rozum!
Po drugie: Wypierając sie Palikota który wystawił go na kandydata dowodzi że jest gnojkiem a nie odpowiedzialnym politykiem . Niech wraca do Świdnika na wolne miejsce po Jaksanie. Jeśli go wybiorą!!
[/quote]

Po pierwsze :Trochę szacunku do osób starszych i mądrzejszych. Miej odwagę i powiedz mu prosto w ... rozwiń
Avatar
Kamil Wojciechowski / 10 października 2010 o 23:20
0
Czytam i oczom nie wierzę! Czy zastępy klakierów i partyjniaków w Lublinie są aż tak pokaźne, czy faktycznie w moim ukochanym mieście mieszka tylu głupich ludzi? Flaki się przewracają na ten bełkot. Drodzy Lublinianie, spoza kręgów partyjnych Lecha Sprawki i Izabeli Sierakowskiej - kilka słów na ten w tej sprawie:

1. Temat cukrowni - jest niepodważalnym faktem, że decyzję o zamknięciu cukrowni podjął rząd PiS i to przełożeni Pana Lecha Sprawki za to odpowiadają. Drodzy klakierzy i krzykacze - to, że teraz głośno krzyczycie, że Żuk mógł zrobić więcej, by to zablokować jest jakimś absurdem, przecież to Wy pociągnęliście za spust! De facto Żuk robił wszystko co mógł - od razu wnioskował o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, celem zmiany zarządu Krajowej Spółki Cukrowej, a tylko w taki sposób można było zatrzymać likwidację. Walne było blokowane przez kilka miesięcy, aż było za późno. Tak, czy inaczej, podziękowania za likwidację jednej z najważniejszych firm w naszym regionie należy kierować do posła Sprawki i jego kolegów. Panowie klakierzy wypisujący tu ten cały stek bzdur, przecież Wy o tym wiecie - dlaczego okłamujecie ludzi, dyskredytując osobę Prezydenta Żuka? Byliście na ostatniej debacie, gdzie Żuk wytłumaczył wszystkim kto zlikwidował cukrownię.
Do Miśka i niejakiego Roberta - ministrowie nie mają kompetencji, żeby odwołać decyzję zarządu spółki, działającej na wolnym rynku. Nie okłamujcie ludzi.

2. Temat PGE - dlaczego nie piszecie o tym, że Lublin na PGE nie stracił, bo przeniesiony z Lublina oddział został zastąpiony przez PGE Dystrybucja? Lubelskie PGE ma się świetnie - kilka miesięcy temu byłem na imprezie firmowej lubelskiego PGE w Bychawie i kilkuset zgromadzonych pracowników spółki to nie byli ludzie widma. I tak jeszcze specjalnie do Ciebie niejaki Robercie - PGE Dystrybucja z siedzibą w Lublinie to spółka, której kapitał zakładowy to prawie 10 mld złotych, natomiast PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie
niecałe 500 mln - pomyśl zanim powiesz następnym razem coś równie mądrego jak "ja dostaję rachunki z Rzeszowa", bo jesteś śmieszny. No chyba, że za tymi Twoimi "konstruktywnymi" wypowiedziami jest jakiś ukryty cel - POLITYCZNY!

3. "Co on zrobił przez ostatnie 4 lata" - dla wtajemniczonych, Pan Żuk objął stanowisko zastępcy prezydenta miasta Lublin we wrześniu 2009r., trochę konsekwencji nawet przy tej próbie zmasowanego ataku, powinniście zachować minimum spójności, bo takie próby kąsania z każdej strony deprecjonują kłamstwo, które próbujecie sprzedać.

4. Klakiery PiSowskie i zastępie partyjniaków - dlaczego kopiujecie swoje własne wpisy, pod różnymi pseudonimami? Żeby przypadkiem ten stek populistycznych bzdur nie umknął niczyjej uwadze? To metody twórców IV-tej RP oraz PZPR i ich dzieci - pani SDPL i pana SLD.

5. Wreszcie na koniec - dlaczego wszyscy "mądrzy i święci" wypisujecie te wszystkie bzdury pod jakimiś absurdalnymi pseudonimami? Czy brakuje odwagi, żeby podpisać się pod tym stekiem kłamstw własnym imieniem i nazwiskiem? Czy może zbyt łatwo byłoby Was powiązać z ugrupowaniami, które Wasze bojówki reprezentują? ŚMIECH NA SALI!

Dla wszystkich spoza grona klakierów i partyjniaków - jeśli chcecie faktycznie przekonać się, który z kandydatów będzie dla Lublina najlepszy przyjdźcie na debaty. Będziecie mogli samemu zapytać kandydatów o wszystkie nurtujące Was sprawy. Jedno tylko jest pewne - żadne z powyższych oszczerstw się tam nie pojawi, bo Ci żałośni krzykacze wiedzą, że gdyby zadali te pytania Żukowi w sytuacji, kiedy może na nie odpowiedzieć, wyszłoby to na jego korzyść, bo te kłamstwa by obnażył. Niech Lublin zacznie myśleć!
Czytam i oczom nie wierzę! Czy zastępy klakierów i partyjniaków w Lublinie są aż tak pokaźne, czy faktycznie w moim ukochanym mieście mieszka tylu głupich ludzi? Flaki się przewracają na ten bełkot. Drodzy Lublinianie, spoza kręgów partyjnych Lecha Sprawki i Izabeli Sierakowskiej - kilka słów na ten w tej sprawie:

1. Temat cukrowni - jest niepodważalnym faktem, że decyzję o zamknięciu cukrowni podjął rząd PiS i to przełożeni Pana Lecha Sprawki za to odpowiadają. Drodzy klakierzy i krzykacze - to, że teraz głośno krzyczycie, ... rozwiń
Avatar
polo / 10 października 2010 o 22:23
0
Po pierwsze:Zukowi na plakacie urosły włosy - szkoda że nie rozum!
Po drugie: Wypierając sie Palikota który wystawił go na kandydata dowodzi że jest gnojkiem a nie odpowiedzialnym politykiem . Niech wraca do Świdnika na wolne miejsce po Jaksanie. Jeśli go wybiorą!!
Avatar
irek / 10 października 2010 o 21:23
0
ciesze sie, ze ta młodsza i w średnim wieku częśc wyborców dobrze już wybrała http://apps.facebook.com/prezydent_lublina/
Oczywiście wygra ZUK
Avatar
marek / 10 października 2010 o 21:09
0
[quote name='hih' date='10 październik 2010 - 20:38 ' timestamp='1286735880' post='359606']
to dlaczego nie odpowiadasz tylko kopiesz pytającego?? Taką macie politykę w tym PO żeby zabraniać wolności wypowiedzi??
[/quote]


jakbym byl w PO to bym Ci odpowiedział jaka maja tam politykę. Ja tylko obserwuje...
Avatar
stowarzyszenie absolw UMCS / 10 października 2010 o 20:42
0
Zobaczcie jaka gni*a [media]http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,7680721,Krzysztof_Zuk_wstapil_do_Platformy_Obywatelskiej.html[/media]

tak niedawno szeptał Palikotowi do ucha, a teraz ma go gdzieś. Szybko gni*a wyrasta na gwiazdora. ALE NIGDY W LUBLINIE
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii

Powiększą swoją siedzibę w Lublinie i ruszają na podbój Indii 0 0

Billennium, lider branży IT, który rozbudowuje swoją lubelską siedzibę rozpoczął ekspansję na rynek indyjski.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 10

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 16

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 12 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 16 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.