Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2012 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Wielkie otwarcie (wideo, zdjęcia)

0 34 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Punktualnie w południe rozpoczęła się pierwsza odprawa biletowo-bagażowa w historii Portu Lotniczego Lublin. Do Londynu z Lublina odleciało 108 pasażerów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 o 00:47
0
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 o 10:49
0
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 o 10:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 o 09:38
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 o 08:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 o 07:23
0
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 o 06:45
0
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 o 01:06
0
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 o 22:54
0
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 o 22:44
0
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 o 00:47
0
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 o 10:49
0
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 o 10:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 o 09:38
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 o 08:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 o 07:23
0
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 o 06:45
0
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 o 01:06
0
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 o 22:54
0
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 o 22:44
0
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert Olgi Polikowskiej w Kazimierzu Dolnym
14 grudnia 2019, 20:00

Koncert Olgi Polikowskiej w Kazimierzu Dolnym 0 0

Bistro Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert Olgi Polikowskiej, który odbędzie się 14 grudnia o godz. 20.

To nie był jego pierwszy raz. Onanista z centrum miasta usłyszał zarzuty

To nie był jego pierwszy raz. Onanista z centrum miasta usłyszał zarzuty 0 6

Ocierał się o nastolatkę, a później onanizował na placu Litewskim w Lublinie. 58-letni Mirosław L. usłyszał właśnie prokuratorskie zarzuty. Mężczyzna ma już na koncie podobne zdarzenie.

Większa część kompleksu Aqua Lublin zamknięta
film

Większa część kompleksu Aqua Lublin zamknięta 22 3

W najbliższych dniach zamknięta będzie większa część rekreacyjna Aqua Lublin. Wszystko przez awarię większej części kompleksu.

Wypadek na trasie Kraśnik – Annopol. Bus zderzył się z samochodem dostawczym

Wypadek na trasie Kraśnik – Annopol. Bus zderzył się z samochodem dostawczym 0 0

Dziś około godz. 17. w Kowalinie (gm. Kraśnik) doszło do wypadku. Bus zderzył się z samochodem dostawczym. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policja prowadzi objazdy.

Wojewoda może wstrzymać budowę boisk na górkach czechowskich

Wojewoda może wstrzymać budowę boisk na górkach czechowskich 2 37

Wojewoda lubelski prowadzi postępowanie w sprawie stwierdzenia nieważności pozwolenia na budowę boisk na górkach czechowskich w Lublinie. Zostało ono wszczęte na wniosek jednego z mieszkańców miasta.

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [13-15.12]
13 grudnia 2019, 0:00

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [13-15.12] 0 0

Nietypowe, świąteczne kino grozy "Czarne święta" to najgłośniejsza filmowa premiera weekendu. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Granit Bychawa wiosną spróbuje poprawić wynik z jesieni

Granit Bychawa wiosną spróbuje poprawić wynik z jesieni 0 0

Duże powody do radości mają piłkarze Granitu. Beniaminek zakończył rok na piątym miejscu w tabeli. A byłoby jeszcze lepiej gdyby nie seria remisów w końcówce rundy.

Na rower albo spacer w dolinie Krzny. To będzie możliwe już niedługo

Na rower albo spacer w dolinie Krzny. To będzie możliwe już niedługo 44 0

Dolina rzeki Krzny w Białej Podlaskiej zyska nowe oblicze. Na początek powstanie ścieżka pieszo – rowerowa m.in. przy ulicy Zamkowej.

Krasnystaw: Nastolatek włamał się do domu własnego dziadka i go okradł

Krasnystaw: Nastolatek włamał się do domu własnego dziadka i go okradł 0 2

19–latek z gminy Łopiennik Górny (pow. krasnostawski) włamał się do domu swojego dziadka i ukradł mu 3 tys. zł. Niedługo po tym został zatrzymany. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia.

"Ta pogoń, ten lęk, blokuje coś najbardziej cennego u człowieka". Czy czerwony pasek zniknie ze świadectw?

"Ta pogoń, ten lęk, blokuje coś najbardziej cennego u człowieka". Czy czerwony pasek zniknie ze świadectw? 25 8

Trwa zbiórka podpisów pod petycją o zlikwidowanie świadectw z tzw. czerwonym paskiem. Jej pomysłodawca uważa, że pogoń za byciem doskonałym ze wszystkich przedmiotów zabija w uczniach ciekawość.

Puławy: Mieszkańcy jednego z osiedli czekają na czystą wodę

Puławy: Mieszkańcy jednego z osiedli czekają na czystą wodę 3 0

Firma BioWet oraz blisko setka mieszkańców osiedla zakładowego przy ul. Arciucha od 5 grudnia nie może korzystać z wody pochodzącej z wodociągu. Wykryto w niej groźne dla zdrowia bakterie. Trwa chlorowanie i oczekiwanie na pozytywny komunikat sanepidu.

Pijany kierowca busa. Wiózł pasażerów do Lublina

Pijany kierowca busa. Wiózł pasażerów do Lublina 13 4

Dziś rano w Majdanie Kawęczyńskim (gm. Piaski) policjanci zatrzymali pijanego kierowcę busa. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu we krwi

Roman Giertych obrońcą Piotra Kowalczyka. "Sprawa przypomina mi nielegalną prowokację wobec Andrzeja Leppera"

Roman Giertych obrońcą Piotra Kowalczyka. "Sprawa przypomina mi nielegalną prowokację wobec Andrzeja Leppera" 36 95

Były wicepremier, a obecnie znany adwokat broni Piotra Kowalczyka. Były przewodniczący lubelskiej rady miasta został zatrzymany podczas akcji CBA. W zamian za milion złotych łapówki miał obiecać załatwienie zgody na budowę wieżowca.

Charytatywny maraton zumby dla podopiecznych Fundacji W Dobrych Rękach
13 grudnia 2019, 17:00

Charytatywny maraton zumby dla podopiecznych Fundacji W Dobrych Rękach 18 0

Maraton zumby, ale też m.in. pokazy mody sylwestrowej oraz pokazy sztuk walki i tańca. Będą też atrakcje dla dzieci, zajęcia z robotyki i świąteczny kiermasz

SMS Górnik Łęczna zaprasza na Dzień otwarty

SMS Górnik Łęczna zaprasza na Dzień otwarty 0 1

14 grudnia odbędzie się kolejny Dzień otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna. Na obiektach klubowych obędzie się tego dnia test mecz dla dziewcząt z roczników 2003 – 2006, oraz trening otwarty dla chłopców z roczników 2005 i 2006.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!