Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2012 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Wielkie otwarcie (wideo, zdjęcia)

0 34 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Punktualnie w południe rozpoczęła się pierwsza odprawa biletowo-bagażowa w historii Portu Lotniczego Lublin. Do Londynu z Lublina odleciało 108 pasażerów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 r. o 00:47
0
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 r. o 10:49
0
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 r. o 10:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 r. o 09:38
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 r. o 08:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 r. o 07:23
0
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 r. o 06:45
0
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 r. o 01:06
0
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 r. o 22:54
0
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 r. o 22:44
0
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 r. o 00:47
0
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 r. o 10:49
0
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 r. o 10:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 r. o 09:38
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 r. o 08:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 r. o 07:23
0
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 r. o 06:45
0
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 r. o 01:06
0
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 r. o 22:54
0
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 r. o 22:44
0
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!