Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2012 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: Wielkie otwarcie (wideo, zdjęcia)

0 34 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Punktualnie w południe rozpoczęła się pierwsza odprawa biletowo-bagażowa w historii Portu Lotniczego Lublin. Do Londynu z Lublina odleciało 108 pasażerów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 o 00:47
0
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 o 10:49
0
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 o 10:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 o 09:38
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 o 08:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 o 07:23
0
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 o 06:45
0
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 o 01:06
0
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 o 22:54
0
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 o 22:44
0
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Avatar
Larry Fox / 16 lipca 2013 o 00:47
0
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożyczyć każdą kwotę od £ 2000 do 50.000.000,00 PLN na dowolny cel.
 
Rodzaje kredytu oferujemy m.in.:
 
Prywatne pożyczki
Pożyczki krótkoterminowe
Kredyty w konsolidacji
pożyczki online
Szybkie pożyczki
Wszelkie przeznaczenia pożyczki
warunki kredytu
Złe kredyty kredyt
tani kredyt
Niekorzystne kredytowej kredytów
kredyt
Bad problemy kredytowe
Zabezpieczony kredyt
 
Przy niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkie części świata.Aplikacja jest dostępna dla wnioskodawców, którzy są 18 lat i powyżej.
 
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez email: 24hourloanservice@gmail.com
Pozdrawiam
Larry Fox
Witamy 24HOUR Kredytowej obsługą
 
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę z jedną z wiodących firm w Wielkiej Brytanii pożyczki. 24hour Kredyt Serwis jest jednym z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a personel przyjazny i doświadczony w stanie przetworzyć aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć w dowolnym terminie od 1 do 25 lat, a pożycz... rozwiń
Avatar
Achilles / 18 grudnia 2012 o 10:49
0
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie wspominając bo wygląda to na melinę a nie dworzec. Kraje trzeciego świata maja znacznie bardziej cywilizowane .Turystów prawie nie widać a jak pojawia się maja problem bo w mieście nawet kiba nie ma. Lotnisko super w końcu jest ale to najgorsza blaszane w europie wiec jakie koszty tego ohydztwa po sześciu latać samo zacznę się to rozpadać.Nie wspominając o rewelacyjnej trakcji trolejbusowej gdzie jeszcze dobrze nie powstała a słupy już się przewracają .Mamy takie Lubelskie rewolucje z szambem zwanym zalewem zemborzyckim włącznie.
Popieram -sylwestra- od lat wpaja nam się bzdury jakie to wszystko piękne i ekonomiczne i rewelacyjne projekty powstają a tak naprawdę UM to jedna wielka skorumpowana i łapówkarska mafia która ludzi ma gdzieś . To oni decydująca o wszystkim i są tak pewni siebie ze żadnych słów krytyki nie przyjmują. Zero kultury sportu arkady stoją w miejscu od lat na krakowskim tylko banki i wolne lokale do wynajęcia , ścieżki rowerowe zaczynają się i nagle kończą się w dziwnych miejscach, dworzec PKP tak wychwalany a brak podstawowej informacji o PKS nie... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 18 grudnia 2012 o 10:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

houston mamy problem! aż się pofatygowałem i specjalnie dla Ciebie sprawdziłem, poradnia zdrowia psychicznego na Staszica 22 znajduję! pewnie potrzebny numerek ale w twoim przypadku proponuje scan twojego postu i bez kolejki Cię wezmą
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
lubelak / 18 grudnia 2012 o 09:38
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
[/quote]

JA pier........
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355809532' post='710808']
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do p... rozwiń
Avatar
Janusz z Czechowa / 18 grudnia 2012 o 08:57
0
[quote name='Lublinianin' timestamp='1355773446' post='710732']
Uuuuu,widzę Rzeszów wściekły bo ubędzie im sporo pasażerów a co za tym idzie linie mogą zacząć ciąć połączenia i to pseudolotnisko w grajdole trzeba będzie zamknąć.No cóż-przyroda...
[/quote]

Żeby jeszcze się nie okazało, że pseudolotnisko w lubelskim grajdołku zamkną jako pierwsze.
Avatar
m.ak.s / 18 grudnia 2012 o 07:23
0
No, to w koncu Lublin przestał być jak ta dziura zabita wiadomo czym. Mamy w końcu okno na świat i szansę na rozwój. Byle tylko nasi szacowni urzędnicy nie wypłoszyli potencjalnych inwestorów którzy tu przylecą ...
Avatar
S Y L W E S T E R / 18 grudnia 2012 o 06:45
0
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki Lublinian . Na spokojnie---OCZEKUJEMY ABY PODANO RZECZYWISTY KOSZT BUDOWY "LOTNISKA"-- GDYŻ "LOTNISKO" WYBUDOWANO ZA ... PIENIĄDZE PODATNIKÓW LUBELSZCZYZNY I LUBLINA . Dlaczego nie było konsultacji społecznej z Fundatorami czyli Lubelszczyzny i Lublina ? . Pytanie jest o tyle zasadne , gdyż , nie oszukujmy się ! , "lotnisko" wybudowano Kategorii ..."D", które nawet Świdnik poniża ! . To "lotnisko", które oddano do użytku wypełniałoby oczekiwania Niedżwiady czy Radawca a nigdy Lublina !. Jeżeli otrzymamy RZECZYWISTE KOSZTY budowy tego "lotniska" z Naszych Podatków , to przekonamy się , czy rzeczywiście Mamy się z czego ...cieszyć (?) . Wybudowano Nam "bubla" i chcą by się cieszyć z ... WIATY skręconych konstrukcji i tak bezczelnie że nawet nie obudowanych (sic?). Ten "bubel" wygląda jak WIATA MAGAZYNOWA coś w rodzaju Dworca PKS w powiatowej mieścinie . WSTYD !. Jeżeli z Naszych Podatków budowano to "lotnisko", to powinniśmy mieć prawo wyboru w Konkursie na Projekt Lotniska Lublin . Kto wybrał takie Architektoniczne... " DZIADOSTWO" ? . Konkursowe projekty zawierały także koszt budowy danego projektu i jeżeli PŁACIMY to Wymagamy aby wybudowane było Lotnisko Godne Stolicy Wschodniej Polski LUBLINA !. Obecnie postawiona WIATA MAGAZYNOWA to nawet WSTYD dla Świdnika . Pamiętajcie , że to za Nasze pieniądze tę WIATĘ postawiono !. Oczekujemy na podanie RZECZYWISTYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LOTNISKA" . ILE ZA PŁACILIŚMY ZA TEN "BUBEL" ? . Nie jest to wrogi komentarz , wręcz przeciwnie , oczekiwaliśmy na Lotnisko i teraz chcemy wiedzieć , CZY ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA BYŁO WYBUDOWAĆ GODNE LUBLINA LOTNISKO , JAKO WIZYTÓWKA EUROPEJSKA LUBLINA ? . Nawet Polacy z Kraśnika czy Bychawy nie zauważyli żadnego bogactwa czy piękna tego "lotniska", BO GO TAM NIE MA !!! . Jestem rodowitym Lublinianinem i WSTYD mi za "budowniczych", że URACZYLI Lublin taką WIATĄ MAGAZYNOWĄ !. Czy nie było ładniejszych Projektów ? . Kto ten "bubel" wybrał ? . Dlaczego Lubelszczyzna i Lublin nie wybierali Projektu LOTNISKA LUBLIN ? . Lublin ciągle "wystawiany do wiatru" (sic?).
--------SPOJRZENIE BEZ PROPAGANDY "PO" NA LOTNISKO W ŚWIDNIKU--------------------------------- Propaganda "PO" doprowadziła Polskę do Bankructwa i ta sama propaganda "PO" doprowadzi Lublin i Lubelszczyznę do... RUINY !. Teraz to aż strach Prawde pisać, bo "PO" lubelskie może Prawde mówią cego ... zniesławić (?) . Jestem Lublinianinem od urodzenia , kocham moje miasto ale NIE można do puścić aby "PO" ogłupiało Lublinian !. "Wiadereczko zimnej wody" na główki... rozwiń
Avatar
pytanie / 18 grudnia 2012 o 01:06
0
Czy wszędzie musi się pchać ks. Tadeusz Pajurek (ma straszne parcie na szkło) - ostatnio prowadził spotkanie wielkanocne w PiS, teraz był na spotkaniu opłatkowym PO i jeszcze otwarcie lotniska - z jakiej racji ??????????
Avatar
poznań / 17 grudnia 2012 o 22:54
0
Szanowny panie xxx częsciowo rozumie pana za drogi i stadiony ludzie czekali za kasą ,firmy zwalniają lub pracują 6 dni w miesiącu smutne ale prawdziwe .
Ale lotnisko jest i pan kase napewno otrzyma powodzenia dla pana
Avatar
XXX / 17 grudnia 2012 o 22:44
0
Lotnisko jest potrzebne, ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie persony, które "zrobiły kawał dobrej roboty". Szczególnie prezio Muszyński i jego świta. Ponad rok brałem udział w budowie lotniska. Był to jeden wielki bajzel, zero koordynacji i organizacji. Spytajcie ilu wykonawców nie dostało jeszcze kasy za wykonane roboty. Brak słów!!!
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 0 16

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 81 19

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 69 11

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 108 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 7 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 32 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 11

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 2

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!