Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2012 r.
15:06
Edytuj ten wpis

Lotnisko w Świdniku wygląda coraz lepiej (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 13 A A

Lotnisko w Świdniku nabiera kształtów. W samym budynku trwają prace instalacyjne i wykończeniowe, a na zewnątrz powstaje peron dla szynobusu. Na drodze startowej wykonywana jest warstwa podbudowy z piasku stabilizowanego cementem, zaś na drodze kołowania i płycie samolotu zagrożonego układana jest podbudowa z kruszywa. - Nie ma opóźnień. Budowa idzie zgodnie z harmonogramem - zapewniają władze lotniska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anty monisia / 23 maja 2012 o 15:50
0
Monisa ty stara ku....wo! potrzeba Ci dużego bolca żebyś się naprostowała i zaczęła parzeć inaczej na świat!
Avatar
monika / 23 maja 2012 o 09:44
0
Monisie mają dobrą pamięć i jak coś obiecują to dotrzymują słowa. A jak ktoś ma o sobie wielkie mniemanie to gada co mu ślina na język przyniesie, gdyż i tak w tym mniemaniu sądzi, że nikt go z tego rozliczać nie będzie, a wszysycy zapomną co było obiecane.
Praca w każdy dzień i pogodę nie ma nic wspólnego z budową lotniska od ponad 10 lat i to za jakie pieniądze. Ludzie cieszą się z wielu rzeczy, szkoda tylko, że czekają na nie latami, a te cuda kosztują tyle, że można być zmienić drogi w połowie miasta. Niestety tak to już jest, że jednych zadowoli się festynem, a drugim potrzebne są pozytywne efekty, a na te trzeba czekać przez lata. To całe lotnisko faktycznie miałoby sens, gdyby powstało właśnie wtedy, kiedy powstała spółka, a dzisiaj to rzeczywiście pozostaje jako środek komunikacji dla pseudo vipów i ludzi latających "za chlebem". A chyba nie to było celem miasta marketów i banków, a na pewno nie to - podatników.
Monisie mają dobrą pamięć i jak coś obiecują to dotrzymują słowa. A jak ktoś ma o sobie wielkie mniemanie to gada co mu ślina na język przyniesie, gdyż i tak w tym mniemaniu sądzi, że nikt go z tego rozliczać nie będzie, a wszysycy zapomną co było obiecane.
Praca w każdy dzień i pogodę nie ma nic wspólnego z budową lotniska od ponad 10 lat i to za jakie pieniądze. Ludzie cieszą się z wielu rzeczy, szkoda tylko, że czekają na nie latami, a te cuda kosztują tyle, że można być zmienić drogi w połowie miasta. Niestety tak to już jest, że j... rozwiń
Avatar
lublinianin / 23 maja 2012 o 01:12
0
Krew człowieka zalewa,jedni pracują w upał i deszcz a inni będą siedzieć i pieprzyc przy komputerze że im się nic nie podoba.To sobie nie korzystajcie z tego lotniska, ekspresówki czy obwodnicy,nikt was nie będzie zmuszać!Nie jesteśmy Dubajem żeby mieć marmurowe posadzki-bo i dla kogo?takim malkontentom nie powinno się NICZEGO budować
Avatar
nessie / 23 maja 2012 o 01:03
0
Monisie psisie grzebią się w lekko zdezaktualizowanych artykułach sprzed wieków.Musisz mieć bardzo dużo wolnego czasu
Avatar
monika / 22 maja 2012 o 22:21
0
Jak byłby problem z odnalezieniem to grazzzyna podpowiadam
Dziennik Wschodni 30.10.2007 rok - http://www.lotniskowswidniku.pl/aktualnosci.html
Avatar
monika / 22 maja 2012 o 22:04
0
Oj grazzyna ja tam nie wiem, czy wszystkie Monisie są mądre, czy głupie, ale na pewno grazzzyny są puste jak dzwon. A dlaczego zmieniano projekt? Czy gdyby te władze lotniska płaciły z własnych pieniędzy, to najpierw zapłaciłyby firmie za projekt, a potem dopłacało za przeprojektowanie? A co te władze mówiły, to poczytaj sobie, a się dowiesz. Jedno jest pewne, to będzie lotnisko na skalę S8, jak podliczy się wszystkie poniesione koszty od zarejastrowania spółki mającej wybudować lotnisko i doda koszty wykupu nieruchomości w Niedźwiadzie. Ale co tam - my bogaci jesteśmy, więc samorząd stać na wszystko łącznie z zatrudnianiem niesamowicie fachowej siły.
Oj grazzyna ja tam nie wiem, czy wszystkie Monisie są mądre, czy głupie, ale na pewno grazzzyny są puste jak dzwon. A dlaczego zmieniano projekt? Czy gdyby te władze lotniska płaciły z własnych pieniędzy, to najpierw zapłaciłyby firmie za projekt, a potem dopłacało za przeprojektowanie? A co te władze mówiły, to poczytaj sobie, a się dowiesz. Jedno jest pewne, to będzie lotnisko na skalę S8, jak podliczy się wszystkie poniesione koszty od zarejastrowania spółki mającej wybudować lotnisko i doda koszty wykupu nieruchomości w Niedźwiadzie. Ale... rozwiń
Avatar
grazzzyna / 22 maja 2012 o 21:03
0
[quote name='nesi' timestamp='1337708045' post='632714']
A czego głupi ludzie oczekujecie? Żeby postawili murowaną fortecę a la domy noworuskich? Zaściankowi narzekacze.
[/quote]
Faktem jest, że odstępstwa od zwycięskiego, konkursowego projektu są co najmniej bulwersujące! Gdyby zrealizowano projekt w pierwotnym kształcie mielibyśmy najpiękniejszy terminal w Europie!
I jeszcze te nienaturalnie introdukowane susły, dla których pseudoekolodzy ustanowili obszar Natura 2000 i DZIĘKI KTÓRYM WYCIĘTO100 ha LASU!!! Brawo "ekolodzy" od Starownika i poronionego pomysłu zlokalizowania lotniska w wiosce z której pochodzi. Trzeba było oddać ogromne pieniądze za bezrozumny wykup gruntów w Niedźwiadzie. Zresztą znowu się do władzy dorwał. tak że klękajcie ludziska - PSL wam pokaże!
[quote name='nesi' timestamp='1337708045' post='632714']
A czego głupi ludzie oczekujecie? Żeby postawili murowaną fortecę a la domy noworuskich? Zaściankowi narzekacze.
[/quote]
Faktem jest, że odstępstwa od zwycięskiego, konkursowego projektu są co najmniej bulwersujące! Gdyby zrealizowano projekt w pierwotnym kształcie mielibyśmy najpiękniejszy terminal w Europie!
I jeszcze te nienaturalnie introdukowane susły, dla których pseudoekolodzy ustanowili obszar Natura 2000 i DZIĘKI KTÓRYM ... rozwiń
Avatar
grazzzyna / 22 maja 2012 o 20:50
0
[quote name='monika' timestamp='1337710508' post='632726']
A mnie się wydawało, że władze lotnistka coś mówiły, że na Euro 2012 to już będą latać samoloty ze Świdnika, a tu coś co coś przypomina, tylko nie bardzo wiadomo co. Może premie i nagrody były za niskie? Może wynagrodzenie trzeba podnieść? Budowa lotniska nie chce być gorsza od Teatru w budowie .
[/quote]
Wydawało Ci się Monisiu. Nie rozumiem dlaczego Monisie są takie bezdennie głupie! Takie psisie - monisie po prostu. Aż żal d... ściska
[quote name='monika' timestamp='1337710508' post='632726']
A mnie się wydawało, że władze lotnistka coś mówiły, że na Euro 2012 to już będą latać samoloty ze Świdnika, a tu coś co coś przypomina, tylko nie bardzo wiadomo co. Może premie i nagrody były za niskie? Może wynagrodzenie trzeba podnieść? Budowa lotniska nie chce być gorsza od Teatru w budowie .
[/quote]
Wydawało Ci się Monisiu. Nie rozumiem dlaczego Monisie są takie bezdennie głupie! Takie psisie - monisie po prostu. Aż żal d... ściska rozwiń
Avatar
monika / 22 maja 2012 o 20:15
0
A mnie się wydawało, że władze lotnistka coś mówiły, że na Euro 2012 to już będą latać samoloty ze Świdnika, a tu coś co coś przypomina, tylko nie bardzo wiadomo co. Może premie i nagrody były za niskie? Może wynagrodzenie trzeba podnieść? Budowa lotniska nie chce być gorsza od Teatru w budowie .
Avatar
nesi / 22 maja 2012 o 19:34
0
A czego głupi ludzie oczekujecie? Żeby postawili murowaną fortecę a la domy noworuskich? Zaściankowi narzekacze.
Avatar
anty monisia / 23 maja 2012 o 15:50
0
Monisa ty stara ku....wo! potrzeba Ci dużego bolca żebyś się naprostowała i zaczęła parzeć inaczej na świat!
Avatar
monika / 23 maja 2012 o 09:44
0
Monisie mają dobrą pamięć i jak coś obiecują to dotrzymują słowa. A jak ktoś ma o sobie wielkie mniemanie to gada co mu ślina na język przyniesie, gdyż i tak w tym mniemaniu sądzi, że nikt go z tego rozliczać nie będzie, a wszysycy zapomną co było obiecane.
Praca w każdy dzień i pogodę nie ma nic wspólnego z budową lotniska od ponad 10 lat i to za jakie pieniądze. Ludzie cieszą się z wielu rzeczy, szkoda tylko, że czekają na nie latami, a te cuda kosztują tyle, że można być zmienić drogi w połowie miasta. Niestety tak to już jest, że jednych zadowoli się festynem, a drugim potrzebne są pozytywne efekty, a na te trzeba czekać przez lata. To całe lotnisko faktycznie miałoby sens, gdyby powstało właśnie wtedy, kiedy powstała spółka, a dzisiaj to rzeczywiście pozostaje jako środek komunikacji dla pseudo vipów i ludzi latających "za chlebem". A chyba nie to było celem miasta marketów i banków, a na pewno nie to - podatników.
Monisie mają dobrą pamięć i jak coś obiecują to dotrzymują słowa. A jak ktoś ma o sobie wielkie mniemanie to gada co mu ślina na język przyniesie, gdyż i tak w tym mniemaniu sądzi, że nikt go z tego rozliczać nie będzie, a wszysycy zapomną co było obiecane.
Praca w każdy dzień i pogodę nie ma nic wspólnego z budową lotniska od ponad 10 lat i to za jakie pieniądze. Ludzie cieszą się z wielu rzeczy, szkoda tylko, że czekają na nie latami, a te cuda kosztują tyle, że można być zmienić drogi w połowie miasta. Niestety tak to już jest, że j... rozwiń
Avatar
lublinianin / 23 maja 2012 o 01:12
0
Krew człowieka zalewa,jedni pracują w upał i deszcz a inni będą siedzieć i pieprzyc przy komputerze że im się nic nie podoba.To sobie nie korzystajcie z tego lotniska, ekspresówki czy obwodnicy,nikt was nie będzie zmuszać!Nie jesteśmy Dubajem żeby mieć marmurowe posadzki-bo i dla kogo?takim malkontentom nie powinno się NICZEGO budować
Avatar
nessie / 23 maja 2012 o 01:03
0
Monisie psisie grzebią się w lekko zdezaktualizowanych artykułach sprzed wieków.Musisz mieć bardzo dużo wolnego czasu
Avatar
monika / 22 maja 2012 o 22:21
0
Jak byłby problem z odnalezieniem to grazzzyna podpowiadam
Dziennik Wschodni 30.10.2007 rok - http://www.lotniskowswidniku.pl/aktualnosci.html
Avatar
monika / 22 maja 2012 o 22:04
0
Oj grazzyna ja tam nie wiem, czy wszystkie Monisie są mądre, czy głupie, ale na pewno grazzzyny są puste jak dzwon. A dlaczego zmieniano projekt? Czy gdyby te władze lotniska płaciły z własnych pieniędzy, to najpierw zapłaciłyby firmie za projekt, a potem dopłacało za przeprojektowanie? A co te władze mówiły, to poczytaj sobie, a się dowiesz. Jedno jest pewne, to będzie lotnisko na skalę S8, jak podliczy się wszystkie poniesione koszty od zarejastrowania spółki mającej wybudować lotnisko i doda koszty wykupu nieruchomości w Niedźwiadzie. Ale co tam - my bogaci jesteśmy, więc samorząd stać na wszystko łącznie z zatrudnianiem niesamowicie fachowej siły.
Oj grazzyna ja tam nie wiem, czy wszystkie Monisie są mądre, czy głupie, ale na pewno grazzzyny są puste jak dzwon. A dlaczego zmieniano projekt? Czy gdyby te władze lotniska płaciły z własnych pieniędzy, to najpierw zapłaciłyby firmie za projekt, a potem dopłacało za przeprojektowanie? A co te władze mówiły, to poczytaj sobie, a się dowiesz. Jedno jest pewne, to będzie lotnisko na skalę S8, jak podliczy się wszystkie poniesione koszty od zarejastrowania spółki mającej wybudować lotnisko i doda koszty wykupu nieruchomości w Niedźwiadzie. Ale... rozwiń
Avatar
grazzzyna / 22 maja 2012 o 21:03
0
[quote name='nesi' timestamp='1337708045' post='632714']
A czego głupi ludzie oczekujecie? Żeby postawili murowaną fortecę a la domy noworuskich? Zaściankowi narzekacze.
[/quote]
Faktem jest, że odstępstwa od zwycięskiego, konkursowego projektu są co najmniej bulwersujące! Gdyby zrealizowano projekt w pierwotnym kształcie mielibyśmy najpiękniejszy terminal w Europie!
I jeszcze te nienaturalnie introdukowane susły, dla których pseudoekolodzy ustanowili obszar Natura 2000 i DZIĘKI KTÓRYM WYCIĘTO100 ha LASU!!! Brawo "ekolodzy" od Starownika i poronionego pomysłu zlokalizowania lotniska w wiosce z której pochodzi. Trzeba było oddać ogromne pieniądze za bezrozumny wykup gruntów w Niedźwiadzie. Zresztą znowu się do władzy dorwał. tak że klękajcie ludziska - PSL wam pokaże!
[quote name='nesi' timestamp='1337708045' post='632714']
A czego głupi ludzie oczekujecie? Żeby postawili murowaną fortecę a la domy noworuskich? Zaściankowi narzekacze.
[/quote]
Faktem jest, że odstępstwa od zwycięskiego, konkursowego projektu są co najmniej bulwersujące! Gdyby zrealizowano projekt w pierwotnym kształcie mielibyśmy najpiękniejszy terminal w Europie!
I jeszcze te nienaturalnie introdukowane susły, dla których pseudoekolodzy ustanowili obszar Natura 2000 i DZIĘKI KTÓRYM ... rozwiń
Avatar
grazzzyna / 22 maja 2012 o 20:50
0
[quote name='monika' timestamp='1337710508' post='632726']
A mnie się wydawało, że władze lotnistka coś mówiły, że na Euro 2012 to już będą latać samoloty ze Świdnika, a tu coś co coś przypomina, tylko nie bardzo wiadomo co. Może premie i nagrody były za niskie? Może wynagrodzenie trzeba podnieść? Budowa lotniska nie chce być gorsza od Teatru w budowie .
[/quote]
Wydawało Ci się Monisiu. Nie rozumiem dlaczego Monisie są takie bezdennie głupie! Takie psisie - monisie po prostu. Aż żal d... ściska
[quote name='monika' timestamp='1337710508' post='632726']
A mnie się wydawało, że władze lotnistka coś mówiły, że na Euro 2012 to już będą latać samoloty ze Świdnika, a tu coś co coś przypomina, tylko nie bardzo wiadomo co. Może premie i nagrody były za niskie? Może wynagrodzenie trzeba podnieść? Budowa lotniska nie chce być gorsza od Teatru w budowie .
[/quote]
Wydawało Ci się Monisiu. Nie rozumiem dlaczego Monisie są takie bezdennie głupie! Takie psisie - monisie po prostu. Aż żal d... ściska rozwiń
Avatar
monika / 22 maja 2012 o 20:15
0
A mnie się wydawało, że władze lotnistka coś mówiły, że na Euro 2012 to już będą latać samoloty ze Świdnika, a tu coś co coś przypomina, tylko nie bardzo wiadomo co. Może premie i nagrody były za niskie? Może wynagrodzenie trzeba podnieść? Budowa lotniska nie chce być gorsza od Teatru w budowie .
Avatar
nesi / 22 maja 2012 o 19:34
0
A czego głupi ludzie oczekujecie? Żeby postawili murowaną fortecę a la domy noworuskich? Zaściankowi narzekacze.