Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 maja 2008 r.
15:08
Edytuj ten wpis

Lublin: schwytali ulicznego lubieżnika

0 7 A A

Dwaj bracia złapali 16-latka, który od miesięcy napastował na ulicy młode kobiety. Wojciechem B., zajmie się sąd rodzinny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek w południe, lubieżnik zaczepił dziewczynę, która przechodziła przez ul. Szeligowskiego w Lublinie. Złapał ją za szyję. Z okien swego mieszkania widział to 16-letni chłopak. Obserwował to miejsce, bo poprzedniego ktoś próbował obmacywać dziewczynę jego brata.

- Najpierw widział jak młody mężczyzna wielokrotnie przemierza ścieżkę pomiędzy ul. Szeligowskiego a dziecięcym szpitalem klinicznym - mówi Witold Laskowski, z biura prasowego KMP w Lublinie. - Potem wybiegł z mieszkania, żeby pomóc zaatakowanej dziewczynę.

Gdy nastolatek dotarł z mieszkania w okolicę ścieżki, zastał tam tylko lubieżnika. Zadzwonił po brata. Wspólnie przytrzymali młodego mężczyznę, aż do przybycia policji.

- Sprawca wyszarpywał się braciom - dodaje Laskowski. - Obiecywał, że już więcej
nie będzie zaczepiał kobiet. Policjantom przyznał, że już od 2 lat zaczepia w tym miejscu młode kobiety, łapie je za szyję i dotyka w miejscach intymnych.

16-letni Wojciech B. trafił do komendy. Prokurator zdecydował o jego zwolnieniu. Uznał, że młodym mężczyzną powinien zająć się sąd rodzinny.

(er)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
arietta / 19 września 2008 o 18:34
0
?? napisał:
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią

Dobrze byłoby ,gdyby tak się stało....
Avatar
cyga / 19 września 2008 o 18:32
0
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wynalazł głupotę " Ciekawe ,jakby zaatakował żonę lub córkę pana prokuratora, to tez byłby tak łaskawy????
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wyn... rozwiń
Avatar
andrew / 11 maja 2008 o 13:47
0
on kiedyś kogoś zgwałci... ci dwaj, co go wtedy złapali powinni obciąć mu jajka przy samej szyi zamiast wzywać policjantów, na których NIGDY nie można liczyć
Avatar
lara / 11 maja 2008 o 13:42
0
pytam ja się człowieka, który podjął decyzję o wypuszczeniu tego zboka, jakim prawem?! czy to, co teraz ten gówniarz robi nie jest wystarczającym argumentem, by uznać go za potencjalnego przyszłego gwałciciela i profilaktycznie go gdzieś przymknąć albo wysłać na jakieś przymusowe leczenie psychiatryczne? prokuratorze, rusz pan głową i wyobraźnią!
Avatar
gizmo / 11 maja 2008 o 00:11
0
Bo to jest Polska!!!! Tutaj jak złapiesz jakiegoś bandziora to policja go wypuszcza, żeby dać ci nauczkę, że nie trzeba jej wyręczać!!!
Avatar
?? / 10 maja 2008 o 21:12
0
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią
Avatar
studentka / 10 maja 2008 o 19:01
0
dwa razy padlam ofiara tego gnojka. po co go wypuscili? teraz tylko lapie dziewczyny za miejsca intymne, kiedys kogos zgwalci!
Avatar
arietta / 19 września 2008 o 18:34
0
?? napisał:
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią

Dobrze byłoby ,gdyby tak się stało....
Avatar
cyga / 19 września 2008 o 18:32
0
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wynalazł głupotę " Ciekawe ,jakby zaatakował żonę lub córkę pana prokuratora, to tez byłby tak łaskawy????
Hmm , skoro tego zboczka prokurator zwolnił do domu i sprawa ma być rozpatrywana przez sąd rodzinny, to niektórymi prokuratorami powinni się zająć dobrzy psychiatrzy. Mało tego ,nazwiska niektórych prokuratorów ,powinny być podawane do publicznej wiadomości. Chłopak sam się przyznał ,że napastował tam kobiety już od dwóch lat ,czyli od 14-go roku . Ten fakt już powinien dać sądowi do myślenia ,że osoba ta ma pewne zaburzenia psychiczne. Jak więc można go wypuścić do sprawy ??????????? ,,Człowiek zrobił pewien użytek ze swej inteligencji-wyn... rozwiń
Avatar
andrew / 11 maja 2008 o 13:47
0
on kiedyś kogoś zgwałci... ci dwaj, co go wtedy złapali powinni obciąć mu jajka przy samej szyi zamiast wzywać policjantów, na których NIGDY nie można liczyć
Avatar
lara / 11 maja 2008 o 13:42
0
pytam ja się człowieka, który podjął decyzję o wypuszczeniu tego zboka, jakim prawem?! czy to, co teraz ten gówniarz robi nie jest wystarczającym argumentem, by uznać go za potencjalnego przyszłego gwałciciela i profilaktycznie go gdzieś przymknąć albo wysłać na jakieś przymusowe leczenie psychiatryczne? prokuratorze, rusz pan głową i wyobraźnią!
Avatar
gizmo / 11 maja 2008 o 00:11
0
Bo to jest Polska!!!! Tutaj jak złapiesz jakiegoś bandziora to policja go wypuszcza, żeby dać ci nauczkę, że nie trzeba jej wyręczać!!!
Avatar
?? / 10 maja 2008 o 21:12
0
Ciekawe czy prokurator ma córkę? Jeśli tak, to jak się będzie czuł, jeśli ten młody, pełen uczucia człowiek spotka się z nią
Avatar
studentka / 10 maja 2008 o 19:01
0
dwa razy padlam ofiara tego gnojka. po co go wypuscili? teraz tylko lapie dziewczyny za miejsca intymne, kiedys kogos zgwalci!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 0 0

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 0

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 0

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 6 3

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 5 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę 55 12

31-letnia Marta Herda z woj. lubelskiego, tytułowana przez irlandzkie media jako „Ice Queen Killer” (Zimna Królowa Zabójczyni – red.) i odsiadująca dożywocie w tamtejszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, prosi o pomoc Europejski Trybunał Praw Człowieka. To jej ostatnia szansa na obronę w sprawie morderstwa, którego – jak twierdzi – nie popełniła.

Awaria ciepłownicza, utrudnienia na al. Partyzantów w Puławach
galeria

Awaria ciepłownicza, utrudnienia na al. Partyzantów w Puławach 11 6

Uwaga na prace prowadzone obecnie na al. Partyzantów w Puławach. W okolicy PIWET-u wykop ma już ponad metr głębokości. Ciężki sprzęt zablokował dwa pasy ruchu.

Farming Simulator 19: Premiera nie tylko dla farmerów (wideo)
film

Farming Simulator 19: Premiera nie tylko dla farmerów (wideo) 0 0

Czas zebrać ziemniaki i rozrzucić obornik. Dziś premiera gry Farming Simulator 19, w ktorej czeka na graczy ponad 300 maszyn i pojazdów rolniczych.

"Zbieramy na paczki dla dzieci". Ale to nie byli policjanci

"Zbieramy na paczki dla dzieci". Ale to nie byli policjanci 1 2

58-latka z Białej Podlaskiej przekazała niemal 500 złotych osobom podającym się za policjantów. Dała się zwieść zapewnieniom, że gotówka zostanie przekazana na „paczki dla dzieci”.

"YE$". Premiera nowej płyty lubelskiej grupy CHØCØLATE

"YE$". Premiera nowej płyty lubelskiej grupy CHØCØLATE 0 0

Już 25 listopada odbędzie się oficjalna premiera drugiego minialbumu zespołu CHØCØLATE. Krążek wyprodukuje dwukrotnie nominowany do nagród Grammy Bryan David.

Smog w Lublinie. Przedszkolaki nie powinny wychodzić na spacery?

Smog w Lublinie. Przedszkolaki nie powinny wychodzić na spacery? 6 7

Czy miejskie przedszkola dostaną zakaz wyprowadzania dzieci na spacer, gdy powietrze będzie gęste od smogu? O wydanie takiego zalecenia apeluje do Ratusza jeden z dzielnicowych radnych.