Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2010 r.
17:55
Edytuj ten wpis

Marlena nie wróciła do domu. Szukaja jej rodzina i policja

Autor: Zdjęcie autora er
0 34 A A

17-letnia Marlena Mańkowska wyszła w poniedziałek wieczorem z domu. Od tamtej pory nie wiadomo co się z nią dzieje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Dziewczyna nie powróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną – podaje Arkadiusz Arciszewski, z KWP w Lublinie.

17-latka ma 170 cm wzrostu, długie blond włosy, niebieskie oczy, nosi okulary. Ubrana była w kurtkę puchową z kapturem, czarne spodnie dresowe i białe buty typu "adidas". Miała przy sobie czarną sportową torbę.

Każdy kto może pomóc w ustaleniu gdzie jest nastolatka proszony jest o kontakt z IV Komisariatem Policji w Lublinie tel. (081) 532-15-27 lub 997 lub 112.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ortograf / 27 grudnia 2010 o 20:40
0
Marleno, szanuj się!! bo nikt Cię nie będzie szanować.
Avatar
Kama / 27 grudnia 2010 o 17:19
0
Droga Marleno
Nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać tego co myślę o tej sytuacji.Zachowałaś się lekko to ujmując jak nieodpowiedzialna gówniara, nie pomyślałaś jak mogli czuć się Twoi rodzice? co mogli przezywać? Twoje myślenie było strasznie samolubne, myślałaś tylko o sobie! nie biorąc pod uwagę swoich najbliższych.Twoi rodzice powinni zapewnić Ci teraz takich wrażeń jakich ty im dostarczyłaś poprzez swoje znikniecie! Powinni ukrócić Ci całkowicie dostęp do jakichkolwiek mediów, zabrać telefon, odprowadzać i odbierać Cie ze szkoły, żadnych pieniędzy, żadnych znajomych . Jednym słowem traktować Cie jak dziecko, ponieważ tak tez się zachowałaś! Powtórzę słowa które już ktoś napisał na tym forum, przez Twoja bezmyślność pieniądze podatników, czyli nasze pieniądze zostały wyrzucone w błoto, powinnaś zostać obarczona kosztami Twojego poszukiwania!
A teraz kilka słów do Twoich "koleżanek" które tak ochoczo bronią Cie wypisując wulgaryzmy w stronę innych forumowiczów, drogie dziewczyny zanim znów napiszecie stos obelg w stronę internautów pomyślcie troszkę, to naprawdę nie boli,gdybyście były takimi świetnymi koleżankami to byście wyperswadowały Marlenie tak chory pomysł jakim jest ucieczka z domu, a po jej powrocie do domu zamiast zajmowac sie pisaniem tu bzdur porozmawiały byście z koleżanką o tym jaka głupotę zrobiła! i co zrobiła swoim rodzicom tym swoim zachowaniem!
Marleno jesteś nieodpowiedzialna i mało inteligentną dziewczyna która powinna ponieść konsekwencje swojego zachowania!
Droga Marleno
Nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać tego co myślę o tej sytuacji.Zachowałaś się lekko to ujmując jak nieodpowiedzialna gówniara, nie pomyślałaś jak mogli czuć się Twoi rodzice? co mogli przezywać? Twoje myślenie było strasznie samolubne, myślałaś tylko o sobie! nie biorąc pod uwagę swoich najbliższych.Twoi rodzice powinni zapewnić Ci teraz takich wrażeń jakich ty im dostarczyłaś poprzez swoje znikniecie! Powinni ukrócić Ci całkowicie dostęp do jakichkolwiek mediów, zabrać telefon, odprowadzać i odbierać Ci... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2010 o 12:52
0
W policyjnej bazie danych zaginionych Marlena Mańkowska już nie istnieje
W ITAKA jest nadał - czy aby to ma tak zostać !?
Zaginęła 29 listopada 2010 a na tym forum Mariola piszę 17 grudnia 2010 - to już jest w domu 11 dni ?
Avatar
SzyszuniaOna / 26 grudnia 2010 o 23:13
0
[quote name='mały móżdżek' timestamp='1293399553' post='411715']
Szanowna Marleno,
następnym razem kiedy zapragniesz opuścić swoich rodziców na jakiś czas, poinformuj ich o tym, aby nie angażowali policji w poszukiwania (za co płacą także moi rodzice poprzez system podatkowy)i gazet w drukowanie komunikatów (a wtedy nikt nie będzie Cię oceniał).
[/quote]


A Ty co się martwisz o podatki rodziców co ??
Avatar
Szyszunia / 26 grudnia 2010 o 23:11
0
Dlaczego macie takie cięte riposty przez internet miejcie tą odwagę i powiedzcie jej to prosto w oczy, a nie przez internet. każdy jest taki mocny?? Co z wami? potraficie kogoś oceniać po zobaczeniu paru fotek na jakiejś stronie ?? Pewnie sami nie macie lepszych!!! Więc odczepcie się od niej!! A nie czepiliście się jej. Tak naprawdę jej nie znacie nie wiecie co czuje, jaka jest naprawdę, jaka potrafi być kochana..!!!!! Więc co wiecie na jej temat Gówno wiecie Jeśli nie znasz nie oceniaj znasz szanuj!!!!.
Avatar
mały móżdżek / 26 grudnia 2010 o 22:39
0
[quote name='Marlena' timestamp='1293396116' post='411680']
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedziesz mogla wystawic o mnie opinie. Pozdrawiam i zastanowcie sie co piszecie nie oceniajcie nie znajac a tym bardziej ty ~x-manka~ !!
[/quote]
Szanowna Marleno,
następnym razem kiedy zapragniesz opuścić swoich rodziców na jakiś czas, poinformuj ich o tym, aby nie angażowali policji w poszukiwania (za co płacą także moi rodzice poprzez system podatkowy)i gazet w drukowanie komunikatów (a wtedy nikt nie będzie Cię oceniał).
[quote name='Marlena' timestamp='1293396116' post='411680']
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chce... rozwiń
Avatar
Marlena / 26 grudnia 2010 o 21:41
0
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedziesz mogla wystawic o mnie opinie. Pozdrawiam i zastanowcie sie co piszecie nie oceniajcie nie znajac a tym bardziej ty ~x-manka~ !!
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedzie... rozwiń
Avatar
Justynta / 26 grudnia 2010 o 21:32
0
A was nie powinno obchodzic czyjeś zycie !!!!!!!! Bo zamiast popatrzeć na siebie to zwracacie komus uwage wy sku***e**le !!!!!! Hu*j wam w dup*ska!!!!!!!!!!!!!
I nie komentujcie jak jej nie znacie pojeb*y !!!!!!!!!
Avatar
Anna / 24 grudnia 2010 o 19:33
0
Ortografia droga Marleno ! ..ten pobyt zagranicą choć krótki źle wpłyną na Twoją znajomość J.Polskiego
Dobrze,że wróciłaś mam nadzieje,że czegoś Cię to nauczyło. Chociazby miałoby to być małą lekcją na temat wstawiania zdjęć do internetu, niech płynie nauka
Avatar
x-manka / 23 grudnia 2010 o 20:41
0
dawała..bo się chwaliła:)
Avatar
ortograf / 27 grudnia 2010 o 20:40
0
Marleno, szanuj się!! bo nikt Cię nie będzie szanować.
Avatar
Kama / 27 grudnia 2010 o 17:19
0
Droga Marleno
Nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać tego co myślę o tej sytuacji.Zachowałaś się lekko to ujmując jak nieodpowiedzialna gówniara, nie pomyślałaś jak mogli czuć się Twoi rodzice? co mogli przezywać? Twoje myślenie było strasznie samolubne, myślałaś tylko o sobie! nie biorąc pod uwagę swoich najbliższych.Twoi rodzice powinni zapewnić Ci teraz takich wrażeń jakich ty im dostarczyłaś poprzez swoje znikniecie! Powinni ukrócić Ci całkowicie dostęp do jakichkolwiek mediów, zabrać telefon, odprowadzać i odbierać Cie ze szkoły, żadnych pieniędzy, żadnych znajomych . Jednym słowem traktować Cie jak dziecko, ponieważ tak tez się zachowałaś! Powtórzę słowa które już ktoś napisał na tym forum, przez Twoja bezmyślność pieniądze podatników, czyli nasze pieniądze zostały wyrzucone w błoto, powinnaś zostać obarczona kosztami Twojego poszukiwania!
A teraz kilka słów do Twoich "koleżanek" które tak ochoczo bronią Cie wypisując wulgaryzmy w stronę innych forumowiczów, drogie dziewczyny zanim znów napiszecie stos obelg w stronę internautów pomyślcie troszkę, to naprawdę nie boli,gdybyście były takimi świetnymi koleżankami to byście wyperswadowały Marlenie tak chory pomysł jakim jest ucieczka z domu, a po jej powrocie do domu zamiast zajmowac sie pisaniem tu bzdur porozmawiały byście z koleżanką o tym jaka głupotę zrobiła! i co zrobiła swoim rodzicom tym swoim zachowaniem!
Marleno jesteś nieodpowiedzialna i mało inteligentną dziewczyna która powinna ponieść konsekwencje swojego zachowania!
Droga Marleno
Nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać tego co myślę o tej sytuacji.Zachowałaś się lekko to ujmując jak nieodpowiedzialna gówniara, nie pomyślałaś jak mogli czuć się Twoi rodzice? co mogli przezywać? Twoje myślenie było strasznie samolubne, myślałaś tylko o sobie! nie biorąc pod uwagę swoich najbliższych.Twoi rodzice powinni zapewnić Ci teraz takich wrażeń jakich ty im dostarczyłaś poprzez swoje znikniecie! Powinni ukrócić Ci całkowicie dostęp do jakichkolwiek mediów, zabrać telefon, odprowadzać i odbierać Ci... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2010 o 12:52
0
W policyjnej bazie danych zaginionych Marlena Mańkowska już nie istnieje
W ITAKA jest nadał - czy aby to ma tak zostać !?
Zaginęła 29 listopada 2010 a na tym forum Mariola piszę 17 grudnia 2010 - to już jest w domu 11 dni ?
Avatar
SzyszuniaOna / 26 grudnia 2010 o 23:13
0
[quote name='mały móżdżek' timestamp='1293399553' post='411715']
Szanowna Marleno,
następnym razem kiedy zapragniesz opuścić swoich rodziców na jakiś czas, poinformuj ich o tym, aby nie angażowali policji w poszukiwania (za co płacą także moi rodzice poprzez system podatkowy)i gazet w drukowanie komunikatów (a wtedy nikt nie będzie Cię oceniał).
[/quote]


A Ty co się martwisz o podatki rodziców co ??
Avatar
Szyszunia / 26 grudnia 2010 o 23:11
0
Dlaczego macie takie cięte riposty przez internet miejcie tą odwagę i powiedzcie jej to prosto w oczy, a nie przez internet. każdy jest taki mocny?? Co z wami? potraficie kogoś oceniać po zobaczeniu paru fotek na jakiejś stronie ?? Pewnie sami nie macie lepszych!!! Więc odczepcie się od niej!! A nie czepiliście się jej. Tak naprawdę jej nie znacie nie wiecie co czuje, jaka jest naprawdę, jaka potrafi być kochana..!!!!! Więc co wiecie na jej temat Gówno wiecie Jeśli nie znasz nie oceniaj znasz szanuj!!!!.
Avatar
mały móżdżek / 26 grudnia 2010 o 22:39
0
[quote name='Marlena' timestamp='1293396116' post='411680']
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedziesz mogla wystawic o mnie opinie. Pozdrawiam i zastanowcie sie co piszecie nie oceniajcie nie znajac a tym bardziej ty ~x-manka~ !!
[/quote]
Szanowna Marleno,
następnym razem kiedy zapragniesz opuścić swoich rodziców na jakiś czas, poinformuj ich o tym, aby nie angażowali policji w poszukiwania (za co płacą także moi rodzice poprzez system podatkowy)i gazet w drukowanie komunikatów (a wtedy nikt nie będzie Cię oceniał).
[quote name='Marlena' timestamp='1293396116' post='411680']
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chce... rozwiń
Avatar
Marlena / 26 grudnia 2010 o 21:41
0
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedziesz mogla wystawic o mnie opinie. Pozdrawiam i zastanowcie sie co piszecie nie oceniajcie nie znajac a tym bardziej ty ~x-manka~ !!
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedzie... rozwiń
Avatar
Justynta / 26 grudnia 2010 o 21:32
0
A was nie powinno obchodzic czyjeś zycie !!!!!!!! Bo zamiast popatrzeć na siebie to zwracacie komus uwage wy sku***e**le !!!!!! Hu*j wam w dup*ska!!!!!!!!!!!!!
I nie komentujcie jak jej nie znacie pojeb*y !!!!!!!!!
Avatar
Anna / 24 grudnia 2010 o 19:33
0
Ortografia droga Marleno ! ..ten pobyt zagranicą choć krótki źle wpłyną na Twoją znajomość J.Polskiego
Dobrze,że wróciłaś mam nadzieje,że czegoś Cię to nauczyło. Chociazby miałoby to być małą lekcją na temat wstawiania zdjęć do internetu, niech płynie nauka
Avatar
x-manka / 23 grudnia 2010 o 20:41
0
dawała..bo się chwaliła:)