Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 września 2019 r.
18:45

Marsz Równości w Lublinie. Tak policja poradziła sobie z nielegalną blokadą [wideo]

256 123 A A

II Marsz Równości w Lublinie przebiegał spokojniej niż pierwszy. Głównie dzięki profesjonalnej pracy policji, która błyskawicznie radziła sobie z osobami nielegalnie blokującymi marsz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Największa blokada powstała już na samym początku pochodu, na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ul. Lipową. Tutaj do udrożnienia trasy policja użyła m.in. gazu łzawiącego.

Zobacz także: Marsz Równości w Lublinie. Policja: Ponad 30 osób zatrzymanych [zdjęcia, wideo]

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 123

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lublin / 28 września 2019 r. o 19:25
+16
Tak patrzę na członków kontrmanifestacji to same Sebixy.
  A kto inny ma kontrmanifestować jak nie patuski albo religijni radykałowie? Spokojni ludzie robią w tym czasie inne rzeczy, bo ich to nie interesuje albo wręcz kibicują marszowi. Ludzie to ludzie. Tam, gdzie biją jednych, zaraz mogą zacząć bić innych z byle powodu. Raczej nikt normalny na to nie przystaje.
Avatar
Gość / 28 września 2019 r. o 18:50
+11
Tak patrzę na członków kontrmanifestacji to same Sebixy.
Avatar
edek / 28 września 2019 r. o 20:17
+10
Jakie zadowolenie, że policja poradziła sobie z nielegalną blokada! No i co? Co zyskaliśmy? My Lublinianie! Taki to sukces? To jest podcinanie gałęzi na której siedzimy, wy też szanowni policjanci i ci co wydali zgodę na ten bałagan.
 Niezła ameba z ciebie - patole dostali po pustych łbach bo im sie należało - ci kontrdemonstranci to w ponad połowie recydywa żerujaca na społeczeństwe 
Avatar
Gość / 28 września 2019 r. o 19:12
+10
Na marszu więcej milicjantów niż pedofilii więc jaki jest sens organizować takie imprezy i blokować całe miasto?
 Pedofilii mam nadzieję, że tam w ogóle nie było.
Avatar
to polucja - nie policja / 28 września 2019 r. o 21:16
+9
komedia, na 1500 lgbt-wców zmobilizowano i zwieziono do Lublina 1000 policjantów, wozy z armatkami i helikopter, który przez 3 godziny krążył nad manifestującymi
Avatar
XD / 29 września 2019 r. o 00:56
+8
Każdy ma prawo do manifestacji własnych poglądów. Skoro czują taka potrzebę niech maszeruja tylko ja nie chcę płacić za eskortowanie takich ludzi
 Cóż, sporo Polaków nie chciało płacić za obstawę miesięcznic.
Avatar
XD / 28 września 2019 r. o 23:01
+8
a Ty podatniku płacisz za ochronę tych...
 Tak samo jak za zabezpieczanie miesięcznic, czy marszów niepodległości.
Avatar
MiG / 30 września 2019 r. o 10:22
+7
Pięść zaciśnięta na różańcu, przekleństwa i obelgi wykrzykiwane z różańcem w ręku ... człowieku, obrażasz Boga. Pan Jezus nie nawracał kijem bejsbolowym, nikogo nie zmuszał do niczego. Nie wyzywał, nie potępiał, nie nienawidził. Wszyscy, którzy tam się znaleźli - po jednej czy drugiej stronie, jak również ci, którzy ich rozdzielali - żyją na tym świecie z woli Pana Boga. W każdym człowieku jest pierwiastek boży, w każdym po równo. I jeżeli Pan Bóg pozwala nam wszystkim żyć na tej ziemi, to nikt nie powinien stawiać się powyżej Boga i odmawiać innemu człowiekowi prawa do życia i chodzenia po ulicy. A że niesie jakiś karton z napisem? Dopóki nie jest to niezgodne z prawem, to niech sobie niesie. Czy uważacie, że w Królestwie Niebieskim będzie podział na narodowości, rasy, klasy społeczne, bogatych, biednych, "patriotów" czy "kosmopolitów" ? Nie, nie będzie żadnych podziałów. "Moje królestwo nie jest z tego świata" - dlaczego tak kurczowo trzymacie się swoich "królestw"? Zawsze i wszędzie miejcie w głowie przykazanie miłości, które zostawił nam Pan Jezus. Ono jest podstawą wszystkiego, czym powinniśmy się w życiu kierować. Nie nienawiścią, agresją. A na zakończenie mojego kazania napiszę Wam, co może niektórym bardziej przemówi do wyobraźni: kupcie sobie po butelce tyskiego i przejdźcie na "ty". Jesteście różni, ale niech nikt nie myśli, że jest lepszy od drugiego, bo to grzech pychy, który Was zgubi. Z Bogiem
Pięść zaciśnięta na różańcu, przekleństwa i obelgi wykrzykiwane z różańcem w ręku ... człowieku, obrażasz Boga. Pan Jezus nie nawracał kijem bejsbolowym, nikogo nie zmuszał do niczego. Nie wyzywał, nie potępiał, nie nienawidził. Wszyscy, którzy tam się znaleźli - po jednej czy drugiej stronie, jak również ci, którzy ich rozdzielali - żyją na tym świecie z woli Pana Boga. W każdym człowieku jest pierwiastek boży, w każdym po równo. I jeżeli Pan Bóg pozwala nam wszystkim żyć na tej ziemi, to nikt nie powinien stawiać się powyżej Boga i odmawi... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2019 r. o 22:51
+7
Naprawdę. Nacjonaliści i kibole biją się z policją, rozwalają miasto, agresja aż bije z ich twarzy, a wy obwiniacie za agresję uczestników marszu równości? Chyba czegoś tu nie rozumiem. Gdzie tu logika? Czy jak idzie pielgrzymka a atakują ich kibole, to czy jest to wina kiboli czy pielgrzymki?
 Jeśli chodzi o tak zwanych patryjotów z zakonu ortalionu i tych spod biało-żółto-niebieskich sztandarów, logika staje na głowie i wycina chołubce w powietrzu.
Avatar
Gość / 28 września 2019 r. o 19:46
+7
Brawo młodzi ludzie. Nie pozwalajcie na niszczenie polskiego Narodu! Czemu to służy! Poza tym, przerażająca mobilizacja władz, policji. Tak ja za komuny. Kto za to płaci!
Avatar
Mariusz / 5 października 2019 r. o 08:47
0
Jak zmienię płeć na kobietę to kiedy dostanę emeryturę ? Dodam ,że mam teraz 58 lat i nie jestem ani nauczycielem, ani sędzią, ani nikim takim co się wcześniej należny.
Avatar
XD / 2 października 2019 r. o 18:46
0
to są celowe zagrywki platformy aby naród skłocić bo w marszach tych biorą udział też normalni ludzie bo nie wierzę w to że jest aż tyle chorych ludzi trafiają się ale sporadycznie ni odpowiada im Polska niech jadą do Francji mój kolega wyjechał[/quote] Zaskoczę cię. W marszu brali udział sami normalni ludzie.
Zaskocz mnie - kto tam był normalny? [quote]brawo policja !
brawo ZOMO
 No na pewno nie kontrmanifestanci. 
Avatar
la / 2 października 2019 r. o 17:10
-1
kolejny raz ten staszeski sprofanował godło Polski, tym razem z w opasce na lewej ręce, a banery typu ,,żuk ty pisiorze'' czy w j.angielskim odnośnie dziewczynek i chłopców do to o czym to ś wiadczy, czy na stronie teczowy lublin chwalił się fotami z marszy gdzie profanowano mszę z nocnikiem na łbie i symbole religijne, wypaczi fałszuje historię Polski gdzie wg walczono o prawa gejów a nie o Niepodległość ,najpierw marsze dla konopi i dopalaczy, potem obrażanie obrońców krzyża, anarcie kodziarzy a teraz kolejni w tym nieletni propaguja publicznie zboczenia
Avatar
ltb / 2 października 2019 r. o 16:24
0
ale ni eprzecie
Avatar
Gość / 1 października 2019 r. o 19:12
+2
Jak zmienię płeć na kobietę to kiedy emeryturę dostanę : 60 czy 65? Mam teraz 58 i wcześniejsza mi się nie należy.
Avatar
MiG / 30 września 2019 r. o 10:22
+7
Pięść zaciśnięta na różańcu, przekleństwa i obelgi wykrzykiwane z różańcem w ręku ... człowieku, obrażasz Boga. Pan Jezus nie nawracał kijem bejsbolowym, nikogo nie zmuszał do niczego. Nie wyzywał, nie potępiał, nie nienawidził. Wszyscy, którzy tam się znaleźli - po jednej czy drugiej stronie, jak również ci, którzy ich rozdzielali - żyją na tym świecie z woli Pana Boga. W każdym człowieku jest pierwiastek boży, w każdym po równo. I jeżeli Pan Bóg pozwala nam wszystkim żyć na tej ziemi, to nikt nie powinien stawiać się powyżej Boga i odmawiać innemu człowiekowi prawa do życia i chodzenia po ulicy. A że niesie jakiś karton z napisem? Dopóki nie jest to niezgodne z prawem, to niech sobie niesie. Czy uważacie, że w Królestwie Niebieskim będzie podział na narodowości, rasy, klasy społeczne, bogatych, biednych, "patriotów" czy "kosmopolitów" ? Nie, nie będzie żadnych podziałów. "Moje królestwo nie jest z tego świata" - dlaczego tak kurczowo trzymacie się swoich "królestw"? Zawsze i wszędzie miejcie w głowie przykazanie miłości, które zostawił nam Pan Jezus. Ono jest podstawą wszystkiego, czym powinniśmy się w życiu kierować. Nie nienawiścią, agresją. A na zakończenie mojego kazania napiszę Wam, co może niektórym bardziej przemówi do wyobraźni: kupcie sobie po butelce tyskiego i przejdźcie na "ty". Jesteście różni, ale niech nikt nie myśli, że jest lepszy od drugiego, bo to grzech pychy, który Was zgubi. Z Bogiem
Pięść zaciśnięta na różańcu, przekleństwa i obelgi wykrzykiwane z różańcem w ręku ... człowieku, obrażasz Boga. Pan Jezus nie nawracał kijem bejsbolowym, nikogo nie zmuszał do niczego. Nie wyzywał, nie potępiał, nie nienawidził. Wszyscy, którzy tam się znaleźli - po jednej czy drugiej stronie, jak również ci, którzy ich rozdzielali - żyją na tym świecie z woli Pana Boga. W każdym człowieku jest pierwiastek boży, w każdym po równo. I jeżeli Pan Bóg pozwala nam wszystkim żyć na tej ziemi, to nikt nie powinien stawiać się powyżej Boga i odmawi... rozwiń
Avatar
nika / 30 września 2019 r. o 09:51
+3
obejrzałam zdjęcia z marszu i wiecie co, jakbym miała przyłączyć się do ktorejś grupy to wybrałabym zdecydowanie marsz równości, mimo że nie popieram wielu ich postulatów. co za popier...li ludzie atakują innych ludzi, obłudnie zasłaniając sie wartościami katolickimi??!! których w ogóle nie reprezentują swoim zachowaniem !! wstyd!! drą gęby, oczy pełne nienawiści, twarz wykrzywiona od gniewu i złości jakby jeden z drugim szedł mordować, i pewnie by to zrobił jakby nie policja!! pięści wymac***ące wobec innych, niewinnych ludzi, a w pięści różaniec!! brawo! brawo Rycerze Wiary i Orędownicy jedynej słusznej Miłości! myślę, że Jezus i Maryja są z was DUMNI!!! właśnie o to im chodziło.... następnym razem, zgodnie z tym co Jezus mówił - idź do swojej izdebki, albo do kościoła i pomodl się o nawrócenie tych ludzi, więcej dobrego zrobisz
obejrzałam zdjęcia z marszu i wiecie co, jakbym miała przyłączyć się do ktorejś grupy to wybrałabym zdecydowanie marsz równości, mimo że nie popieram wielu ich postulatów. co za popier...li ludzie atakują innych ludzi, obłudnie zasłaniając sie wartościami katolickimi??!! których w ogóle nie reprezentują swoim zachowaniem !! wstyd!! drą gęby, oczy pełne nienawiści, twarz wykrzywiona od gniewu i złości jakby jeden z drugim szedł mordować, i pewnie by to zrobił jakby nie policja!! pięści wymac***ące wobec innych, niewinnych ludzi, a w pięści ró... rozwiń
Avatar
Edi / 30 września 2019 r. o 09:02
0
to są celowe zagrywki platformy aby naród skłocić bo w marszach tych biorą udział też normalni ludzie bo nie wierzę w to że jest aż tyle chorych ludzi trafiają się ale sporadycznie ni odpowiada im Polska niech jadą do Francji mój kolega wyjechał[/quote] Zaskoczę cię. W marszu brali udział sami normalni ludzie.
Zaskocz mnie - kto tam był normalny? [quote]brawo policja !
 
brawo ZOMO
Avatar
ixi / 30 września 2019 r. o 08:57
-2
Na marszu więcej milicjantów niż pedofilii więc jaki jest sens organizować takie imprezy i blokować całe miasto?
Pedofilii mam nadzieję, że tam w ogóle nie było.
 nadzieje możesz mieć
Avatar
Edi / 30 września 2019 r. o 08:55
0
Motłoch, zomo i jeden wielki syf