Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 września 2011 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Mieszkanie za seks. Studentki szukają sponsorów i pokoi w Lublinie

0 12 A A

"Witam! Mam 20lat, pochodzę z Krakowa lecz często przyjeżdżam do Lublina gdzie też studiuję prawo. Lubię elegancki styl, znam się na wielu rzeczach, a do tego uwielbiam sex! Spotkałabym się z chęcią z miłym, starszym Panem na zasadzie sponsoringu." - takich i podobnych głoszeń nie brakuje ostatnio w Internecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znalezienie sex ogłoszeń nie jest trudne, choć czasem są one zakamuflowane. Panie oferują sprzątanie w mieszkaniu, gotowanie i "dotrzymanie towarzystwa raz na jakiś czas". W zamian nie chcą płacić za czynsz. Ale są też bardziej bezpośrednie oferty, takie jak ta:

- Witam! Mam 20lat, pochodzę z Krakowa lecz często przyjeżdżam do Lublina gdzie też studiuję prawo. Lubię elegancki styl, znam się na wielu rzeczach, a do tego uwielbiam sex! Spotkałabym się z chęcią z miłym, starszym Panem na zasadzie sponsoringu. Zainteresowani proszę pisać. Zależy mi na spotkaniu, a nie długim pisaniu. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź! - pisze w jednym z serwisów szczupła szatynka.

Dziewczyna podaje swoje wymiary, a nawet wstawia zdjęcia. Można też poczytać, jakie ma upodobania. Takich propozycji jest bardzo dużo.

Ogłoszenia zamieszczają też panowie. W zamian za kilka spotkań w miesiącu i anonimowość są w stanie zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. - Cześć! jestem młodym (32 lata), wysokim i przystojnym facetem. Poszukuję młodej i atrakcyjnej dziewczyny w celu sponsorowanych spotkań w trakcie których nasze myśli i czyny będą ukierunkowane wyłącznie na sprawianie i odczuwanie przyjemności:)

Są i tacy, którzy oferują lokum.

- Witam serdecznie, mam 29 lat, jestem przystojnym biznesmenem. Z powodu braku czasu, oferuję ciekawą propozycję. Oddam w darmowy wynajmem atrakcyjne mieszkanie w centrum lublina dla atrakcyjnej dziewczyny, za to że czasem będziemy mogli poszaleć w łóżku, lub gdzieś razem wyjść.

Socjologowie uważają, że mieszkania za sex to coraz częstszy proceder wśród studentek. Problem nasila wraz nadejściem roku akademickiego.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stg89 / 25 lutego 2012 o 02:38
0
[quote name='ryro' timestamp='1317140802' post='540942']
dokładnie.Porobiło sie wyższych szkółek czegoś tam,wymagania spadły na psy i własciwie to obecnie dobre liceum trudniej skończyć niż elitarne niegdyś kierunki studiów
[/quote]
Avatar
kazik / 28 września 2011 o 12:21
0
Mlody 60 letni mezczyzna, przystojny, wysportowany, zaoferuje darmowe mieszkanie mlodej studentce. W zamian oczekuje Ciebie dla mnie 5 razy w miesiacu po 48 godzin nieprzerwanego sexu. ABY WYSWIETLIC KONTAKT WCISNIJ F13.
Avatar
marlon / 28 września 2011 o 12:10
0
zaczyna sie od mieszkania a pozniej przenosi się to na sex ogłoszenia jak na [url="http://www.odloty.pl"]odlotach[/url] Pytanie czy żałować ich czy nie ? pewnie to indywidualne podejscie
Avatar
Yoda / 28 września 2011 o 10:03
0
[quote name='store room eversl' timestamp='1317140505' post='540937']
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
[/quote]

100% racji
Avatar
Gliniarz / 28 września 2011 o 07:49
0
To nie żadne studentki, tylko zwyczajne k...y! Temat stary jak świat. Idzie taka na prawo, egzaminy zdaje tyłkiem, aplikację też zalicza podobnie. Później zostaję sędzią, adwokatką, prokuratorką. Zobaczcie, jakie piękne są panie prokuratorki!
Avatar
ryro / 27 września 2011 o 18:26
0
[quote name='store room eversl' timestamp='1317140505' post='540937']
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
[/quote]
dokładnie.Porobiło sie wyższych szkółek czegoś tam,wymagania spadły na psy i własciwie to obecnie dobre liceum trudniej skończyć niż elitarne niegdyś kierunki studiów
Avatar
store room eversl / 27 września 2011 o 18:21
0
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
Avatar
sexoholik / 27 września 2011 o 17:27
0
I co w tym dziwnego,że dziewczyny w zamian za mieszkanie oferują sex?Jeśli lubi tą zabawę i ma odpowiednie zabawki,to jako problem?
Avatar
oooo wielkie halo / 27 września 2011 o 15:31
0
szukają i znajdują.wielkie halo ale o co? dają propozycję i tyle a skoro jest na to ktoś chętny to już jest ich sprawa!!!!
Avatar
dzeny / 27 września 2011 o 14:03
0
[quote name='ainsztain' timestamp='1317124048' post='540843']
łoł aż tak? a u mnie 2 pokoje wolne stoja.
[/quote]

nie tylko pokoje...
Avatar
stg89 / 25 lutego 2012 o 02:38
0
[quote name='ryro' timestamp='1317140802' post='540942']
dokładnie.Porobiło sie wyższych szkółek czegoś tam,wymagania spadły na psy i własciwie to obecnie dobre liceum trudniej skończyć niż elitarne niegdyś kierunki studiów
[/quote]
Avatar
kazik / 28 września 2011 o 12:21
0
Mlody 60 letni mezczyzna, przystojny, wysportowany, zaoferuje darmowe mieszkanie mlodej studentce. W zamian oczekuje Ciebie dla mnie 5 razy w miesiacu po 48 godzin nieprzerwanego sexu. ABY WYSWIETLIC KONTAKT WCISNIJ F13.
Avatar
marlon / 28 września 2011 o 12:10
0
zaczyna sie od mieszkania a pozniej przenosi się to na sex ogłoszenia jak na [url="http://www.odloty.pl"]odlotach[/url] Pytanie czy żałować ich czy nie ? pewnie to indywidualne podejscie
Avatar
Yoda / 28 września 2011 o 10:03
0
[quote name='store room eversl' timestamp='1317140505' post='540937']
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
[/quote]

100% racji
Avatar
Gliniarz / 28 września 2011 o 07:49
0
To nie żadne studentki, tylko zwyczajne k...y! Temat stary jak świat. Idzie taka na prawo, egzaminy zdaje tyłkiem, aplikację też zalicza podobnie. Później zostaję sędzią, adwokatką, prokuratorką. Zobaczcie, jakie piękne są panie prokuratorki!
Avatar
ryro / 27 września 2011 o 18:26
0
[quote name='store room eversl' timestamp='1317140505' post='540937']
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
[/quote]
dokładnie.Porobiło sie wyższych szkółek czegoś tam,wymagania spadły na psy i własciwie to obecnie dobre liceum trudniej skończyć niż elitarne niegdyś kierunki studiów
Avatar
store room eversl / 27 września 2011 o 18:21
0
cóż,kiedyś na studia dostawały się tylko elity.Studia były zajęciem dla ambitnych ludzi.Teraz nawet ku*** idzie na studia - a co gorsza - kończy je
Avatar
sexoholik / 27 września 2011 o 17:27
0
I co w tym dziwnego,że dziewczyny w zamian za mieszkanie oferują sex?Jeśli lubi tą zabawę i ma odpowiednie zabawki,to jako problem?
Avatar
oooo wielkie halo / 27 września 2011 o 15:31
0
szukają i znajdują.wielkie halo ale o co? dają propozycję i tyle a skoro jest na to ktoś chętny to już jest ich sprawa!!!!
Avatar
dzeny / 27 września 2011 o 14:03
0
[quote name='ainsztain' timestamp='1317124048' post='540843']
łoł aż tak? a u mnie 2 pokoje wolne stoja.
[/quote]

nie tylko pokoje...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 45 26

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 27 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 12

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

ALARM24