Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 kwietnia 2008 r.
20:53
Edytuj ten wpis

Milczeli jak lesbijki i geje (wideo)

0 23 A A

12 młodych ludzi z zaklejonymi taśmą ustami przez godzinę stało trzymając się za ręce na lubelskim deptaku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przechodnie dostawali ulotki. Działacze Amnesty International protestowali tak przeciw przejawom nietolerancji wobec osób o orientacji innej niż heteroseksualna. - Milczymy, bo oni muszą milczeć, bojąc się prześladowania - wyjaśnia Michał Wolny z lubelskiej grupy AI.
(DRS)




Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 18:27
0
Gość napisał:
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 17:35
0
Gość napisał:
Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:25
0
Gość napisał:
Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię" od związków homoseksualnych w których partnerzy są mniej więcej równi wiekowo.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię&q... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:01
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie.


Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 10:55
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany związek homoseksualny oparty na uczuciach nie wchodzi w ogóle w grę gdyż nie mieści się w tym schemacie.
I co tu się dziwić takim postawom?
Całe szczęście, ze się to zmienia, powoli ale jednak na lepsze bo jednak coraz więcej osób zdobywa wykształcenie i wiedzę przestając być fanatykami mając natomiast swoje własne zdanie na ten temat.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany z... rozwiń
Avatar
elqpa / 29 marca 2009 o 08:29
0
Gość napisał:
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskraw... rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 22:08
0
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.
Avatar
sdsd / 28 marca 2009 o 21:43
0
~gość~ napisał:
[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]



Spokojnie bo sie spocisz.
Avatar
~gość~ / 28 marca 2009 o 20:35
0
Gość napisał:
Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.


[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 20:01
0
ssssss napisał:
Czyli osoby heteroseksualne nie uprawiają seksu analnego i nie są narażone na choroby przenoszone drogą płciową??



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 18:27
0
Gość napisał:
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 17:35
0
Gość napisał:
Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:25
0
Gość napisał:
Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię" od związków homoseksualnych w których partnerzy są mniej więcej równi wiekowo.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię&q... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:01
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie.


Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 10:55
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany związek homoseksualny oparty na uczuciach nie wchodzi w ogóle w grę gdyż nie mieści się w tym schemacie.
I co tu się dziwić takim postawom?
Całe szczęście, ze się to zmienia, powoli ale jednak na lepsze bo jednak coraz więcej osób zdobywa wykształcenie i wiedzę przestając być fanatykami mając natomiast swoje własne zdanie na ten temat.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany z... rozwiń
Avatar
elqpa / 29 marca 2009 o 08:29
0
Gość napisał:
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskraw... rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 22:08
0
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.
Avatar
sdsd / 28 marca 2009 o 21:43
0
~gość~ napisał:
[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]



Spokojnie bo sie spocisz.
Avatar
~gość~ / 28 marca 2009 o 20:35
0
Gość napisał:
Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.


[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 20:01
0
ssssss napisał:
Czyli osoby heteroseksualne nie uprawiają seksu analnego i nie są narażone na choroby przenoszone drogą płciową??



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta?

Lublin: Kto będzie zastępcą prezydenta Żuka? Kto zostanie przewodniczącym rady miasta? 3 5

Kadrowe układanki trwają w lubelskim Ratuszu.

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia]
galeria

Zamojski Marsz Niepodległości. 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę [zdjęcia] 1 1

Uroczystości w Zamościu rozpoczęły się marszem niepodległości, który wyruszył spod pomnika Józefa Piłsudskiego.

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie
17 listopada 2018, 11:00

Zaduszki z Prusem. Spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 11 odbędzie się organizowany przez Lubelskie spacery z Prusem i Wydawnictwo Episteme spacer po cmentarzu przy ul. Lipowej.

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia]
galeria

Plac w centrum miasta już po przebudowie. Jak się podoba mieszkańcom? [zdjęcia] 9 11

Są nowe latarnie, drzewa i ławki. Plac Konstytucji 3 Maja w Świdniku został gruntownie przebudowany. Zmieniła się nie tylko nawierzchnia, zniknęły też schody i murki, a doszły fontanny. Co o zmianach sądzą mieszkańcy miasta?

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo)
film

Metro Exodus: Edycja kolekcjonerska za 245 euro (wideo) 0 0

Jest też tańsza o blisko 100 euro wersja, ale... bez gry. Co znajdziemy w Metro Exodus: Spartan Collector’s Edition Spartan Edition?

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach
film

Nastolatka brutalnie zgwałcona na swoich 18. urodzinach 179 8

Sprawcy podali 18-latce pigułkę gwałtu, zbiorowo ją wykorzystali, a wszystko nagrywali jej telefonem komórkowym. Do gwałtu doszło na imprezie urodzinowej dziewczyny. Jeden z oskarżonych to przyjaciel ofiary, z którym zna się od dziecka.

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu

Sylwia Matuszczyk (MKS Perła): Defensywa kluczem do sukcesu 0 0

ROZMOWA Z Sylwią Matuszczyk, obrotową MKS Perła Lublin

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości
Zdjęcia
galeria

Uroczystości na Rynku, bieg i koncert. Tak Kraśnik świętował 100-lecie odzyskania niepodległości 3 1

Uroczystości z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpoczęły się w Kraśniku od mszy św. za Ojczyznę.

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie
15 listopada 2018, 18:00

Wieczór Poezji Wincentego Pola w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 listopada o godz. 18 w Dworku Wincentego Pola (Kalinowszczyzna 13) odbędzie się Wieczór Poezji Wincentego Pola w wykonaniu Amatorskiego Teatru Towarzyskiego.

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 11 8

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 4 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 6 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 17 2

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!