Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 kwietnia 2008 r.
20:53
Edytuj ten wpis

Milczeli jak lesbijki i geje (wideo)

0 23 A A

12 młodych ludzi z zaklejonymi taśmą ustami przez godzinę stało trzymając się za ręce na lubelskim deptaku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przechodnie dostawali ulotki. Działacze Amnesty International protestowali tak przeciw przejawom nietolerancji wobec osób o orientacji innej niż heteroseksualna. - Milczymy, bo oni muszą milczeć, bojąc się prześladowania - wyjaśnia Michał Wolny z lubelskiej grupy AI.
(DRS)




Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 18:27
0
Gość napisał:
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 17:35
0
Gość napisał:
Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:25
0
Gość napisał:
Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię" od związków homoseksualnych w których partnerzy są mniej więcej równi wiekowo.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię&q... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:01
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie.


Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 10:55
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany związek homoseksualny oparty na uczuciach nie wchodzi w ogóle w grę gdyż nie mieści się w tym schemacie.
I co tu się dziwić takim postawom?
Całe szczęście, ze się to zmienia, powoli ale jednak na lepsze bo jednak coraz więcej osób zdobywa wykształcenie i wiedzę przestając być fanatykami mając natomiast swoje własne zdanie na ten temat.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany z... rozwiń
Avatar
elqpa / 29 marca 2009 o 08:29
0
Gość napisał:
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskraw... rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 22:08
0
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.
Avatar
sdsd / 28 marca 2009 o 21:43
0
~gość~ napisał:
[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]



Spokojnie bo sie spocisz.
Avatar
~gość~ / 28 marca 2009 o 20:35
0
Gość napisał:
Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.


[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 20:01
0
ssssss napisał:
Czyli osoby heteroseksualne nie uprawiają seksu analnego i nie są narażone na choroby przenoszone drogą płciową??



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 18:27
0
Gość napisał:
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie.



z encyklopedii PWN
pederastia [gr.], homoseksualizm męski; szczególnie zachowania seksualne dorosłego mężczyzny wobec młodzieńca.

Tak się składa, ze nie jestem ani gejem ani lesbijką. Czy tak trudno ci zrozumieć, ze zwykły osobnik hetero też moze popierać homoseksualistów, ach sorki, przecież masz za maly rozumek homofobie. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 17:35
0
Gość napisał:
Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię.


A bez obrażania to by się nie obyło???
Czy wy pedały (bo przecież nie pederaści i nie kochjący inaczej) nie potraficie powstrzymać się od agresji???
Zadałam pytanie, konkretne pytanie o wyjaśnienie pojęcia, którego używają nie jacyś homofobi tylko właśnie pedały i lesby.
Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć to zmilcz cioto.
A twój rozumek to pewnie tak głęboki i szeroki jest jak twój pedalski odbyt skoro jako źródło wiedzy traktujesz wikipedię. rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:25
0
Gość napisał:
Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię" od związków homoseksualnych w których partnerzy są mniej więcej równi wiekowo.



Te pojecie wymyślili tacy jak wy, homofoby o płytkich rozumkach.

Pederastia (z wikipedii): jest to termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami lub dojrzewającymi chłopcami (ale nie dziećmi), występującą w kulturze starożytnej Grecji.
Nalezaloby rozgraniczyć "pederastię&q... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 15:01
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie.


Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"???
Niech ktoś mi to wytłumaczy.
Avatar
Gość / 29 marca 2009 o 10:55
0
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany związek homoseksualny oparty na uczuciach nie wchodzi w ogóle w grę gdyż nie mieści się w tym schemacie.
I co tu się dziwić takim postawom?
Całe szczęście, ze się to zmienia, powoli ale jednak na lepsze bo jednak coraz więcej osób zdobywa wykształcenie i wiedzę przestając być fanatykami mając natomiast swoje własne zdanie na ten temat.



Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany z... rozwiń
Avatar
elqpa / 29 marca 2009 o 08:29
0
Gość napisał:
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.


Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskraw... rozwiń
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 22:08
0
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.
Avatar
sdsd / 28 marca 2009 o 21:43
0
~gość~ napisał:
[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]



Spokojnie bo sie spocisz.
Avatar
~gość~ / 28 marca 2009 o 20:35
0
Gość napisał:
Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.


[size=7]STOP LEWACTWU !!![/size]
Avatar
Gość / 28 marca 2009 o 20:01
0
ssssss napisał:
Czyli osoby heteroseksualne nie uprawiają seksu analnego i nie są narażone na choroby przenoszone drogą płciową??



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.



Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury.

Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero.

Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów.

Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach

Komitet Krzysztofa Żuka skarży się na TVP Lublin. Wytyka nieobecność na konferencjach 0 0

Dlaczego nas nie pokazujecie – pytają Telewizję Polską działacze komitetu Krzysztofa Żuka i składają oficjalną skargę do TVP.

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 0

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 121 5

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 37 2

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 8 11

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 4 2

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 209 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 4

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 6

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 10

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 12 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!