Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 czerwca 2008 r.
21:46
Edytuj ten wpis

Motocross wylatuje do Elizówki

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 16 A A

Zawodnicy na motorach będą trenować na terenie podlubelskiej Elizówki. Ratusz zbuduje tor, na którym będą ćwiczyć mistrzowie Polski

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz przygotowuje już umowę z władzami tamtejszej giełdy - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

- Prezydent zobowiązał się, że znajdzie miejsce dla zawodników i takie miejsce się znalazło - mówi Juliusz Szajnocha, dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta. - Nasi motocrossowcy nie mają teraz gdzie trenować. A zasługują na takie miejsce, bo mają świetne wyniki. Wielu z nich ma tytuły indywidualnych mistrzów Polski - podkreśla dyrektor.

Tor - jak udało się nam ustalić - miałby powstać w podlubelskiej Elizówce na gruntach spółki Lubelski Rynek Hurtowy, do której należy największa w województwie lubelskim giełda. Z naszych informacji wynika, że miasto miałoby wydzierżawić część tych terenów.

W trakcie negocjacji ze spółką rozpatrywane były dwa warianty: dzierżawa trzyletnia lub na czas nieokreślony. Wczoraj w Ratuszu nie udało się nam ustalić, który wariant wygrał i czy ostatecznie doszło do podpisania umowy.

Tor do jazdy dla motocrossowców miałoby zbudować miasto. - W tegorocznym budżecie Lublina są zarezerwowane pieniądze na ten cel - podkreśla Szajnocha. Chodzi o kwotę 120 tys. złotych. Budowa polega na usypaniu ziemnych podjazdów i skoczni, po których mogliby jeździć zawodnicy.

- To dobra wiadomość, ale było już kilka różnych propozycji, dlatego na razie wolę się nie ekscytować, tylko poczekam, co z tego wyniknie. Prezydent obiecał, że znajdzie dla nas miejsce - mówi Piotr Więckowski, prezes Klubu Motorowego Cross, a zarazem miejski radny Prawa i Sprawiedliwości.

O wyznaczenie miejsca pod tor zabiega u władz Lublina już od sześciu lat. Bez powodzenia. - Nadal nie mamy gdzie trenować. Bywało, że nasi zawodnicy jeździli do Rzeszowa albo do Radomia. Mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko załatwiona, bo na wrzesień mamy już wyznaczony termin zawodów i jeśli do tego czasu nie będzie toru w Lublinie, będziemy musieli wynająć obiekt w Rzeszowie i pojechać tam. W barwach KM Cross jeździ obecnie 40 licencjonowanych zawodników, z czego 20 uczestniczyło w mistrzostwach.

Historia torowa

• KM Cross nie ma szczęścia do własnego toru. Taki obiekt miał powstać przy ul. Janowskiej, ale nie zgodzili się na to okoliczni mieszkańcy, obawiający się hałasu i ostatecznie będą tam jeździć jedynie rowerzyści.

• Później z kasy miasta w ramach „porządkowania terenu” urządzono miejsce do jazdy na kupionym przez Lublin terenie w Świdniku. Służby wojewody uznały, że po oczyszczeniu terenu z wysokiej roślinności ziemia stanowi idealne siedlisko dla susłów. A jeśli susły zajęłyby ten teren, mogłoby to zagrozić budowie lotniska. Dlatego wojewoda zabroniła korzystania z obiektu i nakazała jego zabronowanie, uniemożliwiające susłom osiedlenie się.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maciejc / 13 października 2008 o 11:24
0
a moze pomyslcie o tym,ze na lubelszczyznie w dziedzinie sportow motorowych nie dzieje sie praktycznie nic?!
ciagle tylko ogladanie kopaniny i narzekanie na kibolow po meczu.czemu nie pikietujecie za zamknieciem stadionu?
moze ludzie chcieliby obejrzec cos innego niz tylko piłke nozną.zobaczycie sami 19-go jaka bedzie frekwencja!
przygotujcie stoiska z piwkiem...zarobicie krocie
Avatar
Seba / 16 lipca 2008 o 22:50
0
Tu zacytuje:

"Narod wspaniały, tylko ludzie sku***syny"

J. Piłsudzki
Avatar
seba / 11 lipca 2008 o 02:00
0
masz kase na internet zeby takie pier***y pisac???
to zainwestuj w nowe okna to bedzie cisza i spokoj!!!!!!!

tylko dla zawodnikow???

to chyba cie cos boli
Avatar
Gość Rudnik / 17 czerwca 2008 o 15:28
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko


Ja swoje a Wy swoje !!! Po pierwsze to nie zazdroszczę nikomu kasy której sie ktoś dorobił, tylko dziwię się że miasto ( radni) ciągną kasę pod swoje zachcianki (jak piszesz tylko 40 osób będzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w D...pie !!
I kto tu jest ZŁOŚLIWY !!!!
ędzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w... rozwiń
Avatar
Gość / 17 czerwca 2008 o 15:10
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
rozwiń
Avatar
gornik / 16 czerwca 2008 o 20:13
0
Bogdankę też nieźle skubie ten motocross
Avatar
lecho / 15 czerwca 2008 o 23:03
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko

amen bracie!
ps.tez miałbym bliziutko
rozwiń
Avatar
Piotrek / 15 czerwca 2008 o 11:43
0
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identy... rozwiń
Avatar
Daria / 13 czerwca 2008 o 17:13
0
WYNOCHA Z ELIZÓWKI !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość z Rudnika k. Lublina / 13 czerwca 2008 o 17:04
0
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają s... rozwiń
Avatar
maciejc / 13 października 2008 o 11:24
0
a moze pomyslcie o tym,ze na lubelszczyznie w dziedzinie sportow motorowych nie dzieje sie praktycznie nic?!
ciagle tylko ogladanie kopaniny i narzekanie na kibolow po meczu.czemu nie pikietujecie za zamknieciem stadionu?
moze ludzie chcieliby obejrzec cos innego niz tylko piłke nozną.zobaczycie sami 19-go jaka bedzie frekwencja!
przygotujcie stoiska z piwkiem...zarobicie krocie
Avatar
Seba / 16 lipca 2008 o 22:50
0
Tu zacytuje:

"Narod wspaniały, tylko ludzie sku***syny"

J. Piłsudzki
Avatar
seba / 11 lipca 2008 o 02:00
0
masz kase na internet zeby takie pier***y pisac???
to zainwestuj w nowe okna to bedzie cisza i spokoj!!!!!!!

tylko dla zawodnikow???

to chyba cie cos boli
Avatar
Gość Rudnik / 17 czerwca 2008 o 15:28
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko


Ja swoje a Wy swoje !!! Po pierwsze to nie zazdroszczę nikomu kasy której sie ktoś dorobił, tylko dziwię się że miasto ( radni) ciągną kasę pod swoje zachcianki (jak piszesz tylko 40 osób będzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w D...pie !!
I kto tu jest ZŁOŚLIWY !!!!
ędzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w... rozwiń
Avatar
Gość / 17 czerwca 2008 o 15:10
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
rozwiń
Avatar
gornik / 16 czerwca 2008 o 20:13
0
Bogdankę też nieźle skubie ten motocross
Avatar
lecho / 15 czerwca 2008 o 23:03
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko

amen bracie!
ps.tez miałbym bliziutko
rozwiń
Avatar
Piotrek / 15 czerwca 2008 o 11:43
0
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identy... rozwiń
Avatar
Daria / 13 czerwca 2008 o 17:13
0
WYNOCHA Z ELIZÓWKI !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość z Rudnika k. Lublina / 13 czerwca 2008 o 17:04
0
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 0 0

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 0 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 6

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 3 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 0

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 245 34

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

Lublin: Nowe trolejbusy wyjeżdżają nieśmiało

Lublin: Nowe trolejbusy wyjeżdżają nieśmiało 3 2

Zaledwie siedem nowych przegubowych trolejbusów wyjechało w poniedziałek rano na ulice Lublina, mimo oficjalnych zapewnień, że od poniedziałku będą kursować już wszystkie, czyli piętnaście. Dlaczego zajezdnię opuściła tylko część?

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu

Wybory samorządowe 2018 - powiat lubelski. Kandydaci do Rady Powiatu 2 0

Wybory samorządowe 2018. Sprawdź zarejestrowane listy kandydatów do Rady Powiatu Lubelskiego.

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym
28 września 2018, 10:00

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym 1 0

To będzie prawdziwe święto miłośników słodyczy, a w szczególności czekolady. W dniach 28-30 września Kazimierz Dolny zamieni się w polską stolicę słodkości.

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny

Biała Podlaska: Powstaje nowa galeria handlowa, wmurowano kamień węgielny 0 2

Biała Podlaska. Wmurowany został kamień węgielny pod budowę galerii handlowej Karuzela, która w ciągu roku ma powstać przy ul. Łomaskiej w miejscu dawnych zakładów meblarskich. Zatrudnienie może tu znaleźć nawet 500 osób. Znacząco zmieni się również otoczenie galerii.

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki

Gmina Wąwolnica: Pieniądze i na drogi i na ostatki 1 1

Ponad 317 tys. złotych trafi w przyszłym roku do 18 wsi w gminie w ramach funduszu sołeckiego.

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu?
Magazyn

Głód, kradzieże i wielkie nadzieje. Czym żyła lubelska prasa 100 lat temu? 4 0

Na przekór głodowi i problemów z pracą, Lublinianie w październiku 1918 roku rozczytywali się w tekstach o coraz bardziej możliwym powstaniu niepodległej Polski. Pełni nadziei nie rezygnowali z życia kulturalnego.

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych

Biskupice: Śmierć 17-latki i jej chłopaka. Są wyniki badań toksykologicznych 11 2

Badania toksykologiczne nie wyjaśniły, co było przyczyną śmierci dwojga młodych ludzi, których ciała znaleziono w domu w Biskupicach. Śledczy podejrzewają, że Nikoletta B. i jej chłopak przedawkowali narkotyki lub dopalacze.

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta?
galeria

Żużlowa Ekstraliga wraca do Lublina po 23 latach. Co to oznacza dla Motoru i miasta? 26 4

Bardzo dobry sezon zwieńczony ogromnym sukcesem – tak w dużym skrócie można podsumować wysiłki Speed Car Motoru Lublin w dotarciu na szczyt. „Koziołki” musiały jednak czasem zrobić krok w tył, żeby później ruszyć znowu do przodu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!