Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 czerwca 2008 r.
21:46
Edytuj ten wpis

Motocross wylatuje do Elizówki

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 16 A A

Zawodnicy na motorach będą trenować na terenie podlubelskiej Elizówki. Ratusz zbuduje tor, na którym będą ćwiczyć mistrzowie Polski

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ratusz przygotowuje już umowę z władzami tamtejszej giełdy - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

- Prezydent zobowiązał się, że znajdzie miejsce dla zawodników i takie miejsce się znalazło - mówi Juliusz Szajnocha, dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta. - Nasi motocrossowcy nie mają teraz gdzie trenować. A zasługują na takie miejsce, bo mają świetne wyniki. Wielu z nich ma tytuły indywidualnych mistrzów Polski - podkreśla dyrektor.

Tor - jak udało się nam ustalić - miałby powstać w podlubelskiej Elizówce na gruntach spółki Lubelski Rynek Hurtowy, do której należy największa w województwie lubelskim giełda. Z naszych informacji wynika, że miasto miałoby wydzierżawić część tych terenów.

W trakcie negocjacji ze spółką rozpatrywane były dwa warianty: dzierżawa trzyletnia lub na czas nieokreślony. Wczoraj w Ratuszu nie udało się nam ustalić, który wariant wygrał i czy ostatecznie doszło do podpisania umowy.

Tor do jazdy dla motocrossowców miałoby zbudować miasto. - W tegorocznym budżecie Lublina są zarezerwowane pieniądze na ten cel - podkreśla Szajnocha. Chodzi o kwotę 120 tys. złotych. Budowa polega na usypaniu ziemnych podjazdów i skoczni, po których mogliby jeździć zawodnicy.

- To dobra wiadomość, ale było już kilka różnych propozycji, dlatego na razie wolę się nie ekscytować, tylko poczekam, co z tego wyniknie. Prezydent obiecał, że znajdzie dla nas miejsce - mówi Piotr Więckowski, prezes Klubu Motorowego Cross, a zarazem miejski radny Prawa i Sprawiedliwości.

O wyznaczenie miejsca pod tor zabiega u władz Lublina już od sześciu lat. Bez powodzenia. - Nadal nie mamy gdzie trenować. Bywało, że nasi zawodnicy jeździli do Rzeszowa albo do Radomia. Mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko załatwiona, bo na wrzesień mamy już wyznaczony termin zawodów i jeśli do tego czasu nie będzie toru w Lublinie, będziemy musieli wynająć obiekt w Rzeszowie i pojechać tam. W barwach KM Cross jeździ obecnie 40 licencjonowanych zawodników, z czego 20 uczestniczyło w mistrzostwach.

Historia torowa

• KM Cross nie ma szczęścia do własnego toru. Taki obiekt miał powstać przy ul. Janowskiej, ale nie zgodzili się na to okoliczni mieszkańcy, obawiający się hałasu i ostatecznie będą tam jeździć jedynie rowerzyści.

• Później z kasy miasta w ramach „porządkowania terenu” urządzono miejsce do jazdy na kupionym przez Lublin terenie w Świdniku. Służby wojewody uznały, że po oczyszczeniu terenu z wysokiej roślinności ziemia stanowi idealne siedlisko dla susłów. A jeśli susły zajęłyby ten teren, mogłoby to zagrozić budowie lotniska. Dlatego wojewoda zabroniła korzystania z obiektu i nakazała jego zabronowanie, uniemożliwiające susłom osiedlenie się.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maciejc / 13 października 2008 o 11:24
0
a moze pomyslcie o tym,ze na lubelszczyznie w dziedzinie sportow motorowych nie dzieje sie praktycznie nic?!
ciagle tylko ogladanie kopaniny i narzekanie na kibolow po meczu.czemu nie pikietujecie za zamknieciem stadionu?
moze ludzie chcieliby obejrzec cos innego niz tylko piłke nozną.zobaczycie sami 19-go jaka bedzie frekwencja!
przygotujcie stoiska z piwkiem...zarobicie krocie
Avatar
Seba / 16 lipca 2008 o 22:50
0
Tu zacytuje:

"Narod wspaniały, tylko ludzie sku***syny"

J. Piłsudzki
Avatar
seba / 11 lipca 2008 o 02:00
0
masz kase na internet zeby takie pier***y pisac???
to zainwestuj w nowe okna to bedzie cisza i spokoj!!!!!!!

tylko dla zawodnikow???

to chyba cie cos boli
Avatar
Gość Rudnik / 17 czerwca 2008 o 15:28
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko


Ja swoje a Wy swoje !!! Po pierwsze to nie zazdroszczę nikomu kasy której sie ktoś dorobił, tylko dziwię się że miasto ( radni) ciągną kasę pod swoje zachcianki (jak piszesz tylko 40 osób będzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w D...pie !!
I kto tu jest ZŁOŚLIWY !!!!
ędzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w... rozwiń
Avatar
Gość / 17 czerwca 2008 o 15:10
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
rozwiń
Avatar
gornik / 16 czerwca 2008 o 20:13
0
Bogdankę też nieźle skubie ten motocross
Avatar
lecho / 15 czerwca 2008 o 23:03
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko

amen bracie!
ps.tez miałbym bliziutko
rozwiń
Avatar
Piotrek / 15 czerwca 2008 o 11:43
0
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identy... rozwiń
Avatar
Daria / 13 czerwca 2008 o 17:13
0
WYNOCHA Z ELIZÓWKI !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość z Rudnika k. Lublina / 13 czerwca 2008 o 17:04
0
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają s... rozwiń
Avatar
maciejc / 13 października 2008 o 11:24
0
a moze pomyslcie o tym,ze na lubelszczyznie w dziedzinie sportow motorowych nie dzieje sie praktycznie nic?!
ciagle tylko ogladanie kopaniny i narzekanie na kibolow po meczu.czemu nie pikietujecie za zamknieciem stadionu?
moze ludzie chcieliby obejrzec cos innego niz tylko piłke nozną.zobaczycie sami 19-go jaka bedzie frekwencja!
przygotujcie stoiska z piwkiem...zarobicie krocie
Avatar
Seba / 16 lipca 2008 o 22:50
0
Tu zacytuje:

"Narod wspaniały, tylko ludzie sku***syny"

J. Piłsudzki
Avatar
seba / 11 lipca 2008 o 02:00
0
masz kase na internet zeby takie pier***y pisac???
to zainwestuj w nowe okna to bedzie cisza i spokoj!!!!!!!

tylko dla zawodnikow???

to chyba cie cos boli
Avatar
Gość Rudnik / 17 czerwca 2008 o 15:28
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko


Ja swoje a Wy swoje !!! Po pierwsze to nie zazdroszczę nikomu kasy której sie ktoś dorobił, tylko dziwię się że miasto ( radni) ciągną kasę pod swoje zachcianki (jak piszesz tylko 40 osób będzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w D...pie !!
I kto tu jest ZŁOŚLIWY !!!!
ędzie z tego korzystać ) zamiast przeznaczyć te pieniądze na ścieżki rowerowe lub nawet basen którego nie mama, gdzie z takiej rozrywki mogli by korzystać dzieciaki z całego Lublina. Skoro są tacy świetni to na pewno mają sponsorów. A tor tak i tak będzie dostępny tylko dla klubowiczów czyli 40 osób !!!! Odnośnie hałasów to paralotnie nie hałasuje tak jak cross. Nie poto wyprowadziłem się z miasta żeby mi teraz jakiś motocyklista burczał. Mieszkasz pewnie gdzieś w zacisznym miejscu z dala od waszego torowiska to masz to w... rozwiń
Avatar
Gość / 17 czerwca 2008 o 15:10
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
rozwiń
Avatar
gornik / 16 czerwca 2008 o 20:13
0
Bogdankę też nieźle skubie ten motocross
Avatar
lecho / 15 czerwca 2008 o 23:03
0
Piotrek napisał:
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko

amen bracie!
ps.tez miałbym bliziutko
rozwiń
Avatar
Piotrek / 15 czerwca 2008 o 11:43
0
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identyczne wypowiedzi i podejscie do tematu jest w sprawie toru na Zemborzyckiej. Wyszyscy maja do nas motocyklistow pretensje i sa wielkimi przeciwnikami, ze sie wsciekamy po ulicach lub po wawozach albo polach, ale jesli ktos chce zrobic albo wykorzystac istniejace miejsce do tego zeby w jednym miejscu skupic ludzi ktorzy maja takie same zainteresowania to pojawia sie wielkie ALE. Niech sie nie pojawia az tyle zazdrosci w was ze pan Piatek ma tyle, pan Wieckowski tyle a inni tego nie maja. Niech chociaz jednym sie powodzi. Judyty to juz wogole nie rozumiem, bedzi ci przeszkadzac halasowanie mototcykli a panowi ne paralotniach i twoj samochod z SUPER naglosnieneim juz nie bedzie przeszkadzal. A to ciekawe. ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC!!! Jeszcze moze okarze sie ze to wierzacy i praktykujacy Katolik

Mam nadzieje ze bedzie w Elizowce to bede mial bliziutko
ciekaw jestem dlaczego nie ma takiego rozglosu odnosnie robudowy stadionu na Zygmuntowskich, tam ida znacznie wieksze pieniadze na obiekt dla kilkunastu zawodnikow bidnie grajacego Motoru! W przypadku toru crossowego powstaje obiekt dla klubu, który ma Druzynowe Mistrzostwo Polski, a do tego kilku zawodnikow ktorzy sa Indywidualnymi Mistrzami Polski. Dzialajacych klubowiczow jest 40, a osob (motocyklistow) ktore na to czekaja kilka razy tyle. Widze ze znowu i w tym temacie pojawia sie grono ludzi ktorzy sami nie wiedza czego chca. Identy... rozwiń
Avatar
Daria / 13 czerwca 2008 o 17:13
0
WYNOCHA Z ELIZÓWKI !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość z Rudnika k. Lublina / 13 czerwca 2008 o 17:04
0
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają sponsorów, wiec niech PANOWIE Biznesmeni wynegocjują kasę na tor od sponsorów a nie z kasy miejskiej. Usypanie parę górek można zrobić o wiele taniej, tylko pewnie chodzi tutaj o wyciągnięcie kasy !!!!. Jak przyjdę po pracy do domu i będzie mi burczeć jakiś motor to OBIECUJĘ WAM !!!!, że nagram te dźwięki i przyjadę samochodem wyposażonym w SUPER nagłośnienie i będę puszczał wam te odgłosy od pierwszej w nocy do białego rana albo zapłacę znajomych z klubu paralotniowego, żeby wam na te Ładne domki spuścili małą niespodziankę. Podsumowując to dziwię się że miasto wydaje naszą kasę na taki zachcianki panów których stać to sfinansować z własnych zaskórniaków i nawet by tego nie odczuli.
Moim zdaniem większy użytek byłby dla przeciętnego Kowalskiego gdyby miasto zainwestowało w ścieżki rowerowe, przynajmniej o wiele więcej osób by skorzystało z tego typu formy relaksu bądź sportu a nie tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!!
W imieniu redakcji Judyta
Nie wszyscy może wiedzą, ale tego typu sport to uprawiają dzieciaki bogatych rodziców, np. Pana Piątka który ma nie dom tylko rezydencję i jest właścicielem kilku budynków przy ul. Zana oraz właścicielem firmy Hanesco albo Pana Więckowskiego, który jest właścicielem kilku kamienic w Lublinie i współwłaścicielem firmy z art. budowlanymi no i do tego RADNI czyli ciągną nasza kasę z podatków i myślą tylko co zrobić w Lublinie dla siebie a nie dla MIASTA. Skoro Mamy takich wspaniałych crossowców, którzy zdobywają mistrzostwa to na pewno mają s... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 8

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 2 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 97 13

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 64 11

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 16

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 25 10

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 16 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 2 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie
galeria

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 71 17

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?