Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 maja 2010 r.
16:10
Edytuj ten wpis

Myszy i robaki w piekarni przy ul. Zbożowej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora tom
0 13 A A

Zdechła mysz, mysie odchody, pełno robaków i zagrzybione ściany. Dodatkowo pleśń na koszykach do wyrostu chleba. To wszystko w piekarni przy ulicy Zbożowej w Lublinie. Właśnie zamknął ją sanepid.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Liczne odchody gryzoni, martwa podsuszona mysz, troiszyki w mące – wymienia Barbara Sawa-Wojtanowicz z lubelskiego sanepidu. To wszystko kontrolerzy znaleźli w zakładzie Piekmar przy ul. Zbożowej w Lublinie.

W piekarni były też czarne od zgrzybienia ściany, łuszcząca się farba. Żadnych norm nie spełniał zdezelowany stół do przygotowywania ciasta. Pracownicy sanepidu znaleźli też w piekarni zapleśniałe koszyki do rozrostu pieczywa i lodówkę, w której temperatura wynosiła... 15 stopni Celsjusza.

– Zakład był strasznie zaniedbany. Właściciel będzie musiał włożyć wiele pracy, aby doprowadzić go do odpowiedniego stanu. Zapłaci także mandat – dodaje Sawa-Wojtanowicz.

To nie pierwsze problemy z tą piekarnią. W ubiegłym roku była kilkukrotnie kontrolowana i wtedy również pojawiały się nieprawidłowości.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kaśka / 22 maja 2010 o 23:19
0
Smacznego pieczywojady.
Avatar
Oliwka / 21 maja 2010 o 08:53
0
A najgorsze jest to że w tej piekarni cały czas pieką,mimo zakazu sanepidu.
Avatar
mniam / 20 maja 2010 o 18:32
0
cóż za rozrzutność.do chleba miesko dodaja
Avatar
am / 20 maja 2010 o 11:57
0
Podsuszona myszka, rarytasik:)
Avatar
%%%% / 19 maja 2010 o 23:07
0
FAJNA REKLAMA HE HE A KTO WŁAŚCICIELEM JEST ŻE DO TAKIEGO STANU DOPROWADZIŁ SZKODA ŻE W ARTYKULE NIE NAPISALI NAZWISKA WIADOMO SKĄD PIECZYWA NIE JEŚĆ
Avatar
malone / 19 maja 2010 o 22:59
0
hmmm skoro mysz od tego chleba zdechła oznacza to .... ze nie był on najwyższej jakości.
Avatar
kot / 19 maja 2010 o 22:48
0
Ela Kruk napisał:
Pytam: dlaczego ten lubelski Sanepid dusi zdrową przedsiębiorczość? Jesteśmy najbiedniejszym regionem UE, ale sanepidasów to nie interesuje. Lepiej pozamykać zakłady pracy, uczynić pracowników bezrobotnymi...




To chyba jakis zart... jesli tam byly takie nieprawidlowosci to ta piekarnia powinna byc dawno zamknieta. Jestem klientem, place i wymagam nienagannych warunkow, w jakich jest dany produkt wyrabiany. Nie mam ochoty na chleb, ktory lezal obol plesni... brrr... Ciesze sie ze Sanepid zrobil cos madrego. Brawo




To chyba jakis zart... jesli tam byly takie nieprawidlowosci to ta piekarnia powinna byc dawno zamknieta. Jestem klientem, place i wymagam nienagannych warunkow, w jakich jest dany produkt wyrabiany. Nie mam ochoty na chleb, ktory lezal obol plesni... brrr... Ciesze sie ze Sanepid zrobil cos madrego. Brawo rozwiń
Avatar
~marek~ / 19 maja 2010 o 21:43
0
ewfrw4 napisał:
polecam kontrolę barku na kul-u.w trakcie konsumpcji można popatrzeć jak przebiega remont.smród farb i jedzenie skandal.więcej tam nie pójde.

To miało być do ELI KRUK
Avatar
~marek~ / 19 maja 2010 o 21:42
0
ewfrw4 napisał:
polecam kontrolę barku na kul-u.w trakcie konsumpcji można popatrzeć jak przebiega remont.smród farb i jedzenie skandal.więcej tam nie pójde.
Życzę-SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ela Kruk / 19 maja 2010 o 21:25
0
Pytam: dlaczego ten lubelski Sanepid dusi zdrową przedsiębiorczość? Jesteśmy najbiedniejszym regionem UE, ale sanepidasów to nie interesuje. Lepiej pozamykać zakłady pracy, uczynić pracowników bezrobotnymi...
Avatar
Kaśka / 22 maja 2010 o 23:19
0
Smacznego pieczywojady.
Avatar
Oliwka / 21 maja 2010 o 08:53
0
A najgorsze jest to że w tej piekarni cały czas pieką,mimo zakazu sanepidu.
Avatar
mniam / 20 maja 2010 o 18:32
0
cóż za rozrzutność.do chleba miesko dodaja
Avatar
am / 20 maja 2010 o 11:57
0
Podsuszona myszka, rarytasik:)
Avatar
%%%% / 19 maja 2010 o 23:07
0
FAJNA REKLAMA HE HE A KTO WŁAŚCICIELEM JEST ŻE DO TAKIEGO STANU DOPROWADZIŁ SZKODA ŻE W ARTYKULE NIE NAPISALI NAZWISKA WIADOMO SKĄD PIECZYWA NIE JEŚĆ
Avatar
malone / 19 maja 2010 o 22:59
0
hmmm skoro mysz od tego chleba zdechła oznacza to .... ze nie był on najwyższej jakości.
Avatar
kot / 19 maja 2010 o 22:48
0
Ela Kruk napisał:
Pytam: dlaczego ten lubelski Sanepid dusi zdrową przedsiębiorczość? Jesteśmy najbiedniejszym regionem UE, ale sanepidasów to nie interesuje. Lepiej pozamykać zakłady pracy, uczynić pracowników bezrobotnymi...




To chyba jakis zart... jesli tam byly takie nieprawidlowosci to ta piekarnia powinna byc dawno zamknieta. Jestem klientem, place i wymagam nienagannych warunkow, w jakich jest dany produkt wyrabiany. Nie mam ochoty na chleb, ktory lezal obol plesni... brrr... Ciesze sie ze Sanepid zrobil cos madrego. Brawo




To chyba jakis zart... jesli tam byly takie nieprawidlowosci to ta piekarnia powinna byc dawno zamknieta. Jestem klientem, place i wymagam nienagannych warunkow, w jakich jest dany produkt wyrabiany. Nie mam ochoty na chleb, ktory lezal obol plesni... brrr... Ciesze sie ze Sanepid zrobil cos madrego. Brawo rozwiń
Avatar
~marek~ / 19 maja 2010 o 21:43
0
ewfrw4 napisał:
polecam kontrolę barku na kul-u.w trakcie konsumpcji można popatrzeć jak przebiega remont.smród farb i jedzenie skandal.więcej tam nie pójde.

To miało być do ELI KRUK
Avatar
~marek~ / 19 maja 2010 o 21:42
0
ewfrw4 napisał:
polecam kontrolę barku na kul-u.w trakcie konsumpcji można popatrzeć jak przebiega remont.smród farb i jedzenie skandal.więcej tam nie pójde.
Życzę-SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ela Kruk / 19 maja 2010 o 21:25
0
Pytam: dlaczego ten lubelski Sanepid dusi zdrową przedsiębiorczość? Jesteśmy najbiedniejszym regionem UE, ale sanepidasów to nie interesuje. Lepiej pozamykać zakłady pracy, uczynić pracowników bezrobotnymi...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 6 2

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 2

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 4 7

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 23 6

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 15

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 30 11

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!