Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2011 r.
15:11
Edytuj ten wpis

Nadbystrzycka: Kierowca suzuki potrącił pieszego

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 9 A A
Na miejscu pracują policjanci (Archiwum)
Na miejscu pracują policjanci (Archiwum)

Około godziny 15 przy ul. Nadbystrzyckiej samochód potrącił pieszego. Na miejscu są już policja i pogotowie ratunkowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Wypadek wyglądał dość groźnie, na miejsce przyjechały dwie karetki – relacjonuje nasza Czytelniczka Ola. - Na pewno widziałam jedną osobę pokrzywdzoną. Wypadek miał miejsce naprzeciwko Politechniki Lubelskiej – dodaje.

Policja potwierdza tą relację. – Do wypadku doszło tuż przed godziną 15, z naszych informacji wynika, że samochód marki Suzuki potrącił pieszego, który wtargnął na ulicę – wyjaśnia Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają zdarzenie – dodaje.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Suzuki / 19 stycznia 2011 o 22:03
0
Może ktoś by się zapytał mnie jak było naprawdę zamiast wypisywać takie brednie !!!!!!!!
Avatar
Kamil / 19 stycznia 2011 o 21:20
0
Skąd wy macie takie głupie i nieprawdziwe informacje, żal,żałosne!!!!!, znam kierowcę z Suzuki i wiem jak było!!!, koleś pijany przewrócił się na ulice przed samochodem!!!, samochód nawet go nie dotkną!!!, koleś był tak nagrzany ze nie miał później wstać bo sobie główkę obił, a policje wezwano i pogotowie, żeby nie było takich idiotyczny posądzeń jak w tym artykule, stek bzdur i kłamstw i niby jeszcze Komendant Policji to potwierdził (to tylko świadczy o naszej policji) hahahhaa, ach te media!!!!!!!!![size="7"]
Skąd wy macie takie głupie i nieprawdziwe informacje, żal,żałosne!!!!!, znam kierowcę z Suzuki i wiem jak było!!!, koleś pijany przewrócił się na ulice przed samochodem!!!, samochód nawet go nie dotkną!!!, koleś był tak nagrzany ze nie miał później wstać bo sobie główkę obił, a policje wezwano i pogotowie, żeby nie było takich idiotyczny posądzeń jak w tym artykule, stek bzdur i kłamstw i niby jeszcze Komendant Policji to potwierdził (to tylko świadczy o naszej policji) hahahhaa, ach te... rozwiń
Avatar
kolka / 19 stycznia 2011 o 11:21
0
Tak to wygląda...w pobliżu lubelskich uczelni żacy zachowują się jak krówki na przydrożnym pastwisku. Niby to ma być takie mądre bo przez Zwanowską kształcone ,ale nie ma na tyle wyobraźni aby skapować,że półtorej tony wprawionej w ruch raptownie nie zatrzymasz. Jeżdżę codziennie Sowińskiego-jak to towarzycho się zachowuje to mam wrażenie,że to wszystko jest naćpane.Więc prowadzę auto bardzo powoli,tak jakbym znajdował się na safari wśród bezmózgowych zwierzątek. Tam też pewnie ofiarą był żak który zapomniał ; w lewo,potem w prawo,a potem jeszcze raz w lewo i przechodzimy !.Zastanawiam się co zdominowało umysły tych ludzi;arogancja,pogarda dla własnego życia czy kompletny brak wyobraźni....Kierowcy też nie są tu bez winy ,ale przeważnie też ci młodzi,chmurni i często....durni.
Tak to wygląda...w pobliżu lubelskich uczelni żacy zachowują się jak krówki na przydrożnym pastwisku. Niby to ma być takie mądre bo przez Zwanowską kształcone ,ale nie ma na tyle wyobraźni aby skapować,że półtorej tony wprawionej w ruch raptownie nie zatrzymasz. Jeżdżę codziennie Sowińskiego-jak to towarzycho się zachowuje to mam wrażenie,że to wszystko jest naćpane.Więc prowadzę auto bardzo powoli,tak jakbym znajdował się na safari wśród bezmózgowych zwierzątek. Tam też pewnie ofiarą był żak który zapomniał ; w lewo,potem w prawo,a potem je... rozwiń
Avatar
Mar / 19 stycznia 2011 o 02:28
0
[quote name='krzysztof' timestamp='1295390691' post='425969']
Tak powstają plotki! Pijaczek wyszedł na jezdnię i położył się na niej przed samochodem,który się zatrzymał przed nim.Wezwałem karetkę i policję po to,żeby tego kierowcy Suzuki własnie nikt nie posądził o potrącenie.
[/quote]
Ano, w pewnych środowiskach to dosyć powszechna praktyka wyłudzania pieniędzy. Wrobić kierowce w "potrącenie", i dawaj stówę albo wzywam policję...
Avatar
krzysztof / 18 stycznia 2011 o 23:44
0
Tak powstają plotki! Pijaczek wyszedł na jezdnię i położył się na niej przed samochodem,który się zatrzymał przed nim.Wezwałem karetkę i policję po to,żeby tego kierowcy Suzuki własnie nikt nie posądził o potrącenie.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 o 20:53
0
Czy ktoś oprócz mnie miał jeszcze taką sytuacje na skrzyżowaniu ul; Nadbystrzyckiej z Nowomiejską? mianowicie jest tam przejście dla pieszych i w okresie od jesieni do końca wiosny jadąc ul; Nadbystrzycką gdy z przeciwka jedzie samochód to na przejściu tym nie widać w ogóle pieszych( pojazdy na wzajem się oślepiają). Moim zdaniem przejście to powinno być lepiej oświetlone bo faktycznie piesi znienacka wchodzą czasami tam na jezdnię, i nie zawsze ich widać.
Avatar
nn / 18 stycznia 2011 o 19:19
0
Niestety ale koło Politechniki nie da się inaczej przejść, trzeba wejść na jezdnie i dopiero ktoś się łaskawie zatrzyma...
Avatar
sss / 18 stycznia 2011 o 17:22
0
Jak zapłacą za naprawę to sie oduczą nachalnie wchodzić pod samochód. Niestety, ale Nadbystrzycka jest ciągle zakorkowana, a jak już samochody jadą to nie chcą sie zatrzymywać, poza pewnymi wyjątkami. Często trzeba wchodzić na przejście i liczyć, aż się ktoś zatrzyma, a to przecież stanięcie na przejsciu dla pieszych jest sygnałem do zatrzymania dla pojazdu.
Avatar
John / 18 stycznia 2011 o 16:45
0
Ja coś wam powiem, często tam jeżdżę i wiem, że ludzi koło Politechniki wchodzą sami pod samochód...mam na myśli to, że widzi człowiek, że samochód jedzie, to sam mu wychodzi przed maskę, szczególnie widać to zachowanie wieczrem, po zajęciach, a przy UMCSie nie jest lepiej, to samo...
Avatar
Suzuki / 19 stycznia 2011 o 22:03
0
Może ktoś by się zapytał mnie jak było naprawdę zamiast wypisywać takie brednie !!!!!!!!
Avatar
Kamil / 19 stycznia 2011 o 21:20
0
Skąd wy macie takie głupie i nieprawdziwe informacje, żal,żałosne!!!!!, znam kierowcę z Suzuki i wiem jak było!!!, koleś pijany przewrócił się na ulice przed samochodem!!!, samochód nawet go nie dotkną!!!, koleś był tak nagrzany ze nie miał później wstać bo sobie główkę obił, a policje wezwano i pogotowie, żeby nie było takich idiotyczny posądzeń jak w tym artykule, stek bzdur i kłamstw i niby jeszcze Komendant Policji to potwierdził (to tylko świadczy o naszej policji) hahahhaa, ach te media!!!!!!!!![size="7"]
Skąd wy macie takie głupie i nieprawdziwe informacje, żal,żałosne!!!!!, znam kierowcę z Suzuki i wiem jak było!!!, koleś pijany przewrócił się na ulice przed samochodem!!!, samochód nawet go nie dotkną!!!, koleś był tak nagrzany ze nie miał później wstać bo sobie główkę obił, a policje wezwano i pogotowie, żeby nie było takich idiotyczny posądzeń jak w tym artykule, stek bzdur i kłamstw i niby jeszcze Komendant Policji to potwierdził (to tylko świadczy o naszej policji) hahahhaa, ach te... rozwiń
Avatar
kolka / 19 stycznia 2011 o 11:21
0
Tak to wygląda...w pobliżu lubelskich uczelni żacy zachowują się jak krówki na przydrożnym pastwisku. Niby to ma być takie mądre bo przez Zwanowską kształcone ,ale nie ma na tyle wyobraźni aby skapować,że półtorej tony wprawionej w ruch raptownie nie zatrzymasz. Jeżdżę codziennie Sowińskiego-jak to towarzycho się zachowuje to mam wrażenie,że to wszystko jest naćpane.Więc prowadzę auto bardzo powoli,tak jakbym znajdował się na safari wśród bezmózgowych zwierzątek. Tam też pewnie ofiarą był żak który zapomniał ; w lewo,potem w prawo,a potem jeszcze raz w lewo i przechodzimy !.Zastanawiam się co zdominowało umysły tych ludzi;arogancja,pogarda dla własnego życia czy kompletny brak wyobraźni....Kierowcy też nie są tu bez winy ,ale przeważnie też ci młodzi,chmurni i często....durni.
Tak to wygląda...w pobliżu lubelskich uczelni żacy zachowują się jak krówki na przydrożnym pastwisku. Niby to ma być takie mądre bo przez Zwanowską kształcone ,ale nie ma na tyle wyobraźni aby skapować,że półtorej tony wprawionej w ruch raptownie nie zatrzymasz. Jeżdżę codziennie Sowińskiego-jak to towarzycho się zachowuje to mam wrażenie,że to wszystko jest naćpane.Więc prowadzę auto bardzo powoli,tak jakbym znajdował się na safari wśród bezmózgowych zwierzątek. Tam też pewnie ofiarą był żak który zapomniał ; w lewo,potem w prawo,a potem je... rozwiń
Avatar
Mar / 19 stycznia 2011 o 02:28
0
[quote name='krzysztof' timestamp='1295390691' post='425969']
Tak powstają plotki! Pijaczek wyszedł na jezdnię i położył się na niej przed samochodem,który się zatrzymał przed nim.Wezwałem karetkę i policję po to,żeby tego kierowcy Suzuki własnie nikt nie posądził o potrącenie.
[/quote]
Ano, w pewnych środowiskach to dosyć powszechna praktyka wyłudzania pieniędzy. Wrobić kierowce w "potrącenie", i dawaj stówę albo wzywam policję...
Avatar
krzysztof / 18 stycznia 2011 o 23:44
0
Tak powstają plotki! Pijaczek wyszedł na jezdnię i położył się na niej przed samochodem,który się zatrzymał przed nim.Wezwałem karetkę i policję po to,żeby tego kierowcy Suzuki własnie nikt nie posądził o potrącenie.
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 o 20:53
0
Czy ktoś oprócz mnie miał jeszcze taką sytuacje na skrzyżowaniu ul; Nadbystrzyckiej z Nowomiejską? mianowicie jest tam przejście dla pieszych i w okresie od jesieni do końca wiosny jadąc ul; Nadbystrzycką gdy z przeciwka jedzie samochód to na przejściu tym nie widać w ogóle pieszych( pojazdy na wzajem się oślepiają). Moim zdaniem przejście to powinno być lepiej oświetlone bo faktycznie piesi znienacka wchodzą czasami tam na jezdnię, i nie zawsze ich widać.
Avatar
nn / 18 stycznia 2011 o 19:19
0
Niestety ale koło Politechniki nie da się inaczej przejść, trzeba wejść na jezdnie i dopiero ktoś się łaskawie zatrzyma...
Avatar
sss / 18 stycznia 2011 o 17:22
0
Jak zapłacą za naprawę to sie oduczą nachalnie wchodzić pod samochód. Niestety, ale Nadbystrzycka jest ciągle zakorkowana, a jak już samochody jadą to nie chcą sie zatrzymywać, poza pewnymi wyjątkami. Często trzeba wchodzić na przejście i liczyć, aż się ktoś zatrzyma, a to przecież stanięcie na przejsciu dla pieszych jest sygnałem do zatrzymania dla pojazdu.
Avatar
John / 18 stycznia 2011 o 16:45
0
Ja coś wam powiem, często tam jeżdżę i wiem, że ludzi koło Politechniki wchodzą sami pod samochód...mam na myśli to, że widzi człowiek, że samochód jedzie, to sam mu wychodzi przed maskę, szczególnie widać to zachowanie wieczrem, po zajęciach, a przy UMCSie nie jest lepiej, to samo...
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 1 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 20 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 15 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 504 46

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!