Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2010 r.
20:09
Edytuj ten wpis

Nagrody Dziennika Wschodniego dla Liderów Regionu 2010 (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (kp)
0 7 A A

Dziennik Wschodni po raz pierwszy nagrodził firmy przyczyniające się do rozwoju Lubelszczyzny. Wśród nich są przedsiębiorstwa, które dzięki swoim sukcesom wyróżniły się nie tylko w naszym województwie, ale także w Polsce.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tytuły i statuetki "Liderów Regionu” otrzymało dziś 6 firm:

w kategorii branża spożywcza 3 firmy: Zakłady Mięsne "Dobrosławów” Henryk Amanowicz, Zakłady Mięsne "Łmeat-Łuków” S.A., Stock Polska/Polmos Lublin

w kategorii edukacja/fundusze – Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland”

w kategorii branża motoryzacyjna – Auto Broker sp. z o.o.

w kategorii energetyka cieplna – Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.

– Ten plebiscyt to czynnik mobilizujący dla innych, którzy chcieliby znaleźć się w gronie laureatów kolejnych edycji.

W tym roku wśród "Liderów” znalazły się firmy, które w mojej ocenie są prawdziwą wizytówką województwa lubelskiego i w pełni zasługują na takie wyróżnienie – podkreśla Henryk Łucjan, prezes Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny i członek kapituły "Liderów Regionu”.

Uroczysta gala Liderzy Regionu 2010 trwa w tej chwili w lubelskim Hotelu Lwów.


Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwatorka / 1 grudnia 2010 o 16:12
0
[quote name='Bono' timestamp='1291191916' post='395882']
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
[/quote]

Po części potwierdzam. są mało elastyczni w rabatach ale z tego co slyszałam w salonie bylo duzo zmian chyba nawet ze zmiana prezesa wiec powinno byc lepiej. Chyba tez zaczynaja wlasnie konkurowac bo ostatnio czesto slysze ich reklamy.
[quote name='Bono' timestamp='1291191916' post='395882']
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
[/quote]

Po części potwierdzam. są mało elastyczni w rabatach ale z tego co slyszałam w salonie bylo duzo zmian chyba nawet ze zmiana prezesa wiec powinno byc lepiej. Chyba tez zaczynaja wlasnie ... rozwiń
Avatar
Tak się zastanawiam / 1 grudnia 2010 o 12:52
0
Naprawdę chce wam się wypisywać takie rzeczy?!
Nie szkoda czasu i energii :]
Avatar
Anczysko / 1 grudnia 2010 o 11:43
0
Co za paranoja jeszcze powinni dostać nagrody; MPWiK, Plaza, Szalet przy ul. Lipowej i w dawnym PEDt, Decathlon, Komisy na ul. Sp. Pracy, E.Leclerc, Makro, Obi, MC Donals, Lidl, Poczta Polska, Telekomunikacja, Tesco, Carrefour, Tradis, KWP, KMP, Biura Pośrednictwa Pracy, RUP, MOPR, Taksówkarze, Szpitale, Przychodnie Zdrowia, Zakłady Pogrzebowe, Majdanek, Lokalne Cmentarze, Kościoły, Noclegownie, Domy Weselne, Dyskoteki, Uczelnie (w tym prywatne), Pols, Orange, Heya, Era, Miro, Solid, Konsalnet, Ciecie, Palacze, Sklepy spożywcze, Alkoholowe, Targ przy Globusie, PKS, PKP itp
Avatar
OD KOGO / 1 grudnia 2010 o 09:59
0
OD WIELU LAT TA SAMA KLIKA, TZW BIZNESMENÓW...JAKA TO PROMOCJA REGIONU, CO TE WŁADZE TFU REGIONU ZROBIŁY BY TU ISTNIAŁ BIZNES, BY TU CHCIANO INWESTOWAĆ???NIC,ZERO!!TOTALNE DNO,ŻADNEJ STRATEGI, ŻADNEJ CHĘCI DZIAŁANIA URZĘDASÓW!!NAWET TFU POLITYCY W WARSZAWCE Z LUBELSKIEGO MAJĄ SWÓJ REGION GŁĘBOKO W D....!!WIĘC O CZYM MY GADAMY...ZBUDUJCIE NAJPIERW DROGI BY DO TEGO ZAŚCIANKA DAŁO SIĘ DOJECHAĆ, BO NA RAZIE TO ŚMIERĆ NA KOŁACH I TORACH,CHA,CHA!!
Avatar
LSM / 1 grudnia 2010 o 09:55
0
na podstawie czego są dawane te nagrody?? kto ma większe układy... znowu wracamy do lat 70..
Avatar
Bono / 1 grudnia 2010 o 09:25
0
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
Avatar
obywatel / 1 grudnia 2010 o 08:27
0
LPEC liderem regionu."W pełni zasługuje na wyróżnienie".Żenada.Jakie sukcesy.Lider-monopolista,gdzie ceny ciepła jedne z najwyższych w kraju.Następnym pewnie będzie PGNiG,gdzie za plombowanie licznika biorą 104,11zł.Ciekawe kto był w tej kapitule.
Avatar
obserwatorka / 1 grudnia 2010 o 16:12
0
[quote name='Bono' timestamp='1291191916' post='395882']
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
[/quote]

Po części potwierdzam. są mało elastyczni w rabatach ale z tego co slyszałam w salonie bylo duzo zmian chyba nawet ze zmiana prezesa wiec powinno byc lepiej. Chyba tez zaczynaja wlasnie konkurowac bo ostatnio czesto slysze ich reklamy.
[quote name='Bono' timestamp='1291191916' post='395882']
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
[/quote]

Po części potwierdzam. są mało elastyczni w rabatach ale z tego co slyszałam w salonie bylo duzo zmian chyba nawet ze zmiana prezesa wiec powinno byc lepiej. Chyba tez zaczynaja wlasnie ... rozwiń
Avatar
Tak się zastanawiam / 1 grudnia 2010 o 12:52
0
Naprawdę chce wam się wypisywać takie rzeczy?!
Nie szkoda czasu i energii :]
Avatar
Anczysko / 1 grudnia 2010 o 11:43
0
Co za paranoja jeszcze powinni dostać nagrody; MPWiK, Plaza, Szalet przy ul. Lipowej i w dawnym PEDt, Decathlon, Komisy na ul. Sp. Pracy, E.Leclerc, Makro, Obi, MC Donals, Lidl, Poczta Polska, Telekomunikacja, Tesco, Carrefour, Tradis, KWP, KMP, Biura Pośrednictwa Pracy, RUP, MOPR, Taksówkarze, Szpitale, Przychodnie Zdrowia, Zakłady Pogrzebowe, Majdanek, Lokalne Cmentarze, Kościoły, Noclegownie, Domy Weselne, Dyskoteki, Uczelnie (w tym prywatne), Pols, Orange, Heya, Era, Miro, Solid, Konsalnet, Ciecie, Palacze, Sklepy spożywcze, Alkoholowe, Targ przy Globusie, PKS, PKP itp
Avatar
OD KOGO / 1 grudnia 2010 o 09:59
0
OD WIELU LAT TA SAMA KLIKA, TZW BIZNESMENÓW...JAKA TO PROMOCJA REGIONU, CO TE WŁADZE TFU REGIONU ZROBIŁY BY TU ISTNIAŁ BIZNES, BY TU CHCIANO INWESTOWAĆ???NIC,ZERO!!TOTALNE DNO,ŻADNEJ STRATEGI, ŻADNEJ CHĘCI DZIAŁANIA URZĘDASÓW!!NAWET TFU POLITYCY W WARSZAWCE Z LUBELSKIEGO MAJĄ SWÓJ REGION GŁĘBOKO W D....!!WIĘC O CZYM MY GADAMY...ZBUDUJCIE NAJPIERW DROGI BY DO TEGO ZAŚCIANKA DAŁO SIĘ DOJECHAĆ, BO NA RAZIE TO ŚMIERĆ NA KOŁACH I TORACH,CHA,CHA!!
Avatar
LSM / 1 grudnia 2010 o 09:55
0
na podstawie czego są dawane te nagrody?? kto ma większe układy... znowu wracamy do lat 70..
Avatar
Bono / 1 grudnia 2010 o 09:25
0
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
Avatar
obywatel / 1 grudnia 2010 o 08:27
0
LPEC liderem regionu."W pełni zasługuje na wyróżnienie".Żenada.Jakie sukcesy.Lider-monopolista,gdzie ceny ciepła jedne z najwyższych w kraju.Następnym pewnie będzie PGNiG,gdzie za plombowanie licznika biorą 104,11zł.Ciekawe kto był w tej kapitule.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dostali w szpitalu większe wypłaty. Muszą zwrócić pieniądze

Dostali w szpitalu większe wypłaty. Muszą zwrócić pieniądze 0 0

Płacowa karuzela w chełmskim szpitalu. Na przełomie roku na konta pracowników wpłynęły wyższe niż zwykle pobory. Większe pieniądze przyjęto z zadowoleniem, traktując je jako podwyżkę. Teraz wyszło na jaw, że była to pomyłka

Lublin: Parkują na miejscach dla niepełnosprawnych. Straż Miejska bezradna
alarm24

Lublin: Parkują na miejscach dla niepełnosprawnych. Straż Miejska bezradna 0 0

Kilkanaście miejsc parkingowych zarezerwowanych dla osób niepełnosprawnych zajmują pojazdy bez odpowiednich plakietek – taki widok jest codziennością przed nowym budynkiem przy al. Kompozytorów Polskich 5

Odtwarzają bramę koszarską w parku Radziwiłłowskim

Odtwarzają bramę koszarską w parku Radziwiłłowskim 1 0

W parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej odtwarzana jest brama koszarska. Tymczasem w kaplicy zamkowej odkryto kryptę, w której kilka wieków temu spoczywały szczątki św. Józefata Kuncewicza.

Lublin: Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę

Lublin: Pociąg śmiertelnie potrącił kobietę 3 2

Tragiczny wypadek na Ponikwodzie stał się powodem całkowitego wstrzymania ruchu pociągów między Lublinem a Lubartowem

Wojewoda Przemysław Czarnek kandydatem PiS na senatora

Wojewoda Przemysław Czarnek kandydatem PiS na senatora 0 12

Przemysław Czarnek będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Senatu. Kandydaturę musi jeszcze zatwierdzić partyjna centrala.

Total War: Three Kingdoms. Eight Princes: Walka o władzę (wideo)
film

Total War: Three Kingdoms. Eight Princes: Walka o władzę (wideo) 0 0

Kto walczy? Ośmiu książąt dynastii Jin. Kiedy? Premiera dodatku Total War: Three Kingdoms. Eight Princes została zaplanowana na 8 sierpnia.

W wypadku zginął znany muzyk. 19-letni sprawca skazany na więzienie

W wypadku zginął znany muzyk. 19-letni sprawca skazany na więzienie 5 6

45-latek nie przeżył wypadku, a jego 36-letnia znajoma została ciężko ranna. Sprawca tragicznego wypadku miał prawo jazdy od dwóch miesięcy, a w organizmie 0,6 promila alkoholu. Sąd Okręgowy w Zamościu utrzymał w mocy zaskarżony wyrok, a to oznacza, że 19-letni Adrian K. spędzi za kratkami 6 lat. Sąd dożywotnio pozbawił go prawa jazdy.

GreedFall: Podróż na tajemniczą wyspę (wideo)
film

GreedFall: Podróż na tajemniczą wyspę (wideo) 0 0

Oprócz wyspy w grze GreedFall najważniejsze mają być nasze wybory. Ale nie zabraknie ani walki, ani stworów.

Pierwszy test mistrzyń. Już bez Emilii Zdunek

Pierwszy test mistrzyń. Już bez Emilii Zdunek 0 1

W środę Górnik Łęczna rozegra pierwszy sparing w tym sezonie. Nie zagra w nim Emilia Zdunek, która już oficjalnie przenosi się do hiszpańskiej Sevilli

Aleksandra Włodarczyk potrzebuje pomocy. "Diagnoza to był ogromny szok"

Aleksandra Włodarczyk potrzebuje pomocy. "Diagnoza to był ogromny szok" 18 2

Aleksandra Włodarczyk z Międzyrzeca Podlaskiego od trzech lat choruje na ziarnicę złośliwą. To rodzaj nowotworu. Szansą dla niej jest lek, którego miesięczna dawka kosztuje 30 tys. zł.

Daniel Staniszewski bez medalu na mistrzostwach Europy U-23

Daniel Staniszewski bez medalu na mistrzostwach Europy U-23 0 0

Impreza odbywała się w belgijskiej miejscowości Gent. Staniszewski wystartował w dwóch konkurencjach. Najpierw rywalizował w drużynowym wyścigu na dochodzenie. Oprócz zawodnika KS Pogoń Puławy w skład reprezentacji Polski weszli Damian Sławek, Bartosz Rudyk i Filip Prokopyszyn.

Dworca jeszcze nie ma, a już doceniony. Projekt w finale World Building of the Year
galeria

Dworca jeszcze nie ma, a już doceniony. Projekt w finale World Building of the Year 112 108

Do prestiżowej nagrody nominowany został projekt nowego dworca autobusowego stworzony na zamówienie władz Lublina przez warszawską pracownię Tremend. Jej praca jest w finale wyścigu po nagrodę World Building of the Year, a prezentacja przed jurorami planowana jest na grudzień

Kierowcy poniżej 25. roku życia są najbardziej niebezpieczni na drogach

Kierowcy poniżej 25. roku życia są najbardziej niebezpieczni na drogach 0 8

Kierowcy poniżej 25. roku życia to najbardziej niebezpieczni kierowcy. Kierowcy w wieku 18-24 lata, według statystyki, powodują najwięcej w wypadków w przeliczeniu na 10 tysięcy osób.

Wystawa "Dzieła utracone" w Galerii WOK
19 lipca 2019, 18:00

Wystawa "Dzieła utracone" w Galerii WOK 0 0

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie zaprasza na wystawę "Dzieła utracone - Z przeszłości w przyszłość poprzez teraźniejszość". Otwarcie ekspozycji będzie miało miejsce 19 lipca o godz. 18 w Galerii WOK (ul. Dolna Panny Marii 3).

Azoty Puławy poznały potencjalnych rywali w drugiej rundzie Pucharu EHF

Azoty Puławy poznały potencjalnych rywali w drugiej rundzie Pucharu EHF 0 1

Będzie nim lepszy z pary: Handball Esch z Luksemburga i B.S.B. Batumi z Gruzji. Gospodarzem pierwszego spotkania będą puławianie. Przeciwnika zna też drugi z polskich zespołów Górnik Zabrze

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!