Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2011 r.
19:36
Edytuj ten wpis

Nie będzie nowego basenu? Konferencja posłanki odwołana

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 24 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Miała być konferencja prasowa i ogłoszenie sukcesu. Ale nie było. I nie wiadomo, kiedy będzie. Nie doszła do skutku zapowiadana przez posłankę PO konferencja ministra sportu, który – jak twierdziła – miał ogłosić, że Lublin dostał dotację do budowy 50-metrowego basenu. A bez takiego wsparcia miasto basenu nie zbuduje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że wsparcie będzie poinformowała w połowie lipca poseł PO Joanna Mucha. Powołując się na rozmowę z wiceministrem sportu stwierdziła, że zdecydował on już o dofinansowaniu, co lada dzień podpisze minister i że to tylko formalność.

Kilka dni później poseł PO Magdalena Gąsior-Marek z ponad tygodniowym wyprzedzeniem wysłała zaproszenie na konferencję prasową w tej sprawie. Jako termin podała "czwartek lub piątek”. Pisała, że będzie minister, który – jak twierdziła – podpisał już dotację.

Tyle, że kiedy pytaliśmy o to rzecznika ministra ten stwierdził, że podpis jedynie przeniósł basen z listy rezerwowej na priorytetową. I zastrzegł od razu, że nie oznacza to jeszcze dofinansowanie. Bo najpierw Lublin musi przesłać wniosek, który musi zyskać pozytywną ocenę i dopiero wtedy będzie umowa i pieniądze.

"Czwartek lub piątek”, o których pisała posłanka minął. I co? W piątek Gąsior-Marek przysłała kolejny komunikat: konferencja… "nie odbędzie się w pierwotnym terminie. O nowym terminie i miejscu spotkania z ministrem Adamem Gierszem poinformuję Państwa możliwie szybko”.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
inga / 30 lipca 2011 o 16:51
0
[quote name='KOLEGA' timestamp='1311973869' post='508694']
CO TU KOMENTOWAĆ, MOŻE BUKIETOWA OGŁOSI NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY JEJ MĄŻ DYREKTOR - NIEDOJDA SKOŃCZY STUDIA??
[/quote]
[quote name='KOLEGA' timestamp='1311973869' post='508694']
CO TU KOMENTOWAĆ, MOŻE BUKIETOWA OGŁOSI NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY JEJ MĄŻ DYREKTOR - NIEDOJDA SKOŃCZY STUDIA??
[/quote]
rozwiń
Avatar
kromka / 30 lipca 2011 o 15:42
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1312016486' post='508782']
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAŁY PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA!!!!

Dokładnie tak. Sprawa basenu olimpijskiego przypomina wiadomość, która niezauważalnie przeszła przez media. Mianowicie sprawę laptopów dla pierwszolasistów. Donald T. ogłosił, ze tak będzie od nowego roku szkolnego. Każdy będzie miał. Ogłosił, bylo sporo szumu, jaka ta Platforma kochana oraz obywatelska, a także nowoczesna. I, co sie okazało. Okazało się to co zwykle; mianowicie, że trzeba by było doprowadzić wtyczki i przewody do każdej ławki, a to kupa kasy, więc nic z tego nie będzie. Czy nie jest to ten sam mechanizm; obiecać, a potem się z tego wycofać. Jak u posłanek lubelskich? Teraz puenta: dopóki będzie rządziła peło - nic nie będzie normalnie.
[quote name='Tomasz' timestamp='1312016486' post='508782']
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAŁY PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA!!!!

Dokładnie tak. Sprawa basenu olimpijskiego przypomina wiadomość, która niezauważalnie przeszła przez media. Mianowicie sprawę laptopów dla pierwszolasistów. Donald T. ogłosił, ze tak będzie od... rozwiń
Avatar
Znawca lemingów / 30 lipca 2011 o 13:16
0
[quote name='kot' timestamp='1311977692' post='508704']
i ttak zaglosujemy na PO. to nic, ze wszystko robia nie tak jak trzeba
[/quote]
No i POtwierdzcie teorię o przynalęzności do grupy lemingów. Te sympatyczne gryzonie znane są z tego, że podczas migracji popełniają masowe smamobójstwa.
Avatar
Tomasz / 30 lipca 2011 o 11:01
0
[quote name='Wyborca' timestamp='1312015398' post='508775']
Zastanawiam się jakie zasługi dla naszej społeczności mają te panny, że tak wysoko są na liście. Mamy przecież w regionie kompetentnych i merytorycznych posłów jak Karpiński czy Wilk. Nie róbmy rewii mody z polityki !!!
[/quote]
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAŁY PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA!!!!
[quote name='Wyborca' timestamp='1312015398' post='508775']
Zastanawiam się jakie zasługi dla naszej społeczności mają te panny, że tak wysoko są na liście. Mamy przecież w regionie kompetentnych i merytorycznych posłów jak Karpiński czy Wilk. Nie róbmy rewii mody z polityki !!!
[/quote]
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMI... rozwiń
Avatar
nuy / 30 lipca 2011 o 10:43
0
Ale to kicha, nie ma Klicha. Tylko patrzeć na zegarek, gdy nie będzie Gąsior-Marek
Avatar
Wyborca / 30 lipca 2011 o 10:43
0
Zastanawiam się jakie zasługi dla naszej społeczności mają te panny, że tak wysoko są na liście. Mamy przecież w regionie kompetentnych i merytorycznych posłów jak Karpiński czy Wilk. Nie róbmy rewii mody z polityki !!!
Avatar
Josef46 / 30 lipca 2011 o 10:08
0
Koniec z ogłupianiem ludzi przed wyborami i kniec władzy hazardzistów z gumofilcowymi!!!Musimy się szanowac i nie dawac się wodzić za nos wszelkiej maści szulerom i niedorostkom,którzy będą zapowiadać niechęc leczenia ludzi starszych ,albo jakieś sukcesy nie mające wpływu na byt codzienny człowieka!!!
Avatar
kot / 30 lipca 2011 o 00:14
0
i ttak zaglosujemy na PO. to nic, ze wszystko robia nie tak jak trzeba
Avatar
Lublin / 30 lipca 2011 o 00:09
0
Avatar
KOLEGA / 29 lipca 2011 o 23:11
0
CO TU KOMENTOWAĆ, MOŻE BUKIETOWA OGŁOSI NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY JEJ MĄŻ DYREKTOR - NIEDOJDA SKOŃCZY STUDIA??
Avatar
inga / 30 lipca 2011 o 16:51
0
[quote name='KOLEGA' timestamp='1311973869' post='508694']
CO TU KOMENTOWAĆ, MOŻE BUKIETOWA OGŁOSI NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY JEJ MĄŻ DYREKTOR - NIEDOJDA SKOŃCZY STUDIA??
[/quote]
[quote name='KOLEGA' timestamp='1311973869' post='508694']
CO TU KOMENTOWAĆ, MOŻE BUKIETOWA OGŁOSI NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY JEJ MĄŻ DYREKTOR - NIEDOJDA SKOŃCZY STUDIA??
[/quote]
rozwiń
Avatar
kromka / 30 lipca 2011 o 15:42
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1312016486' post='508782']
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAŁY PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA!!!!

Dokładnie tak. Sprawa basenu olimpijskiego przypomina wiadomość, która niezauważalnie przeszła przez media. Mianowicie sprawę laptopów dla pierwszolasistów. Donald T. ogłosił, ze tak będzie od nowego roku szkolnego. Każdy będzie miał. Ogłosił, bylo sporo szumu, jaka ta Platforma kochana oraz obywatelska, a także nowoczesna. I, co sie okazało. Okazało się to co zwykle; mianowicie, że trzeba by było doprowadzić wtyczki i przewody do każdej ławki, a to kupa kasy, więc nic z tego nie będzie. Czy nie jest to ten sam mechanizm; obiecać, a potem się z tego wycofać. Jak u posłanek lubelskich? Teraz puenta: dopóki będzie rządziła peło - nic nie będzie normalnie.
[quote name='Tomasz' timestamp='1312016486' post='508782']
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAŁY PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA!!!!

Dokładnie tak. Sprawa basenu olimpijskiego przypomina wiadomość, która niezauważalnie przeszła przez media. Mianowicie sprawę laptopów dla pierwszolasistów. Donald T. ogłosił, ze tak będzie od... rozwiń
Avatar
Znawca lemingów / 30 lipca 2011 o 13:16
0
[quote name='kot' timestamp='1311977692' post='508704']
i ttak zaglosujemy na PO. to nic, ze wszystko robia nie tak jak trzeba
[/quote]
No i POtwierdzcie teorię o przynalęzności do grupy lemingów. Te sympatyczne gryzonie znane są z tego, że podczas migracji popełniają masowe smamobójstwa.
Avatar
Tomasz / 30 lipca 2011 o 11:01
0
[quote name='Wyborca' timestamp='1312015398' post='508775']
Zastanawiam się jakie zasługi dla naszej społeczności mają te panny, że tak wysoko są na liście. Mamy przecież w regionie kompetentnych i merytorycznych posłów jak Karpiński czy Wilk. Nie róbmy rewii mody z polityki !!!
[/quote]
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAŁY PRZEZ NASTĘPNE 4 LATA!!!!
[quote name='Wyborca' timestamp='1312015398' post='508775']
Zastanawiam się jakie zasługi dla naszej społeczności mają te panny, że tak wysoko są na liście. Mamy przecież w regionie kompetentnych i merytorycznych posłów jak Karpiński czy Wilk. Nie róbmy rewii mody z polityki !!!
[/quote]
TU NIE CHODZI O ZASŁUGI! PLATFORMA WYSTAWIŁA NA 1i2 MIEJSCU DWIE NIEMOTY KTÓRE NIE BĘDĄ PRZESZKADZAŁY W POMPOWANIU KASY W INNE WOJEWÓDZTWA POLSKI ZACHODNIEJ, BĘDĄ SIEDZIAŁY CICHO I GŁUPKOWATO SIĘ UŚMI... rozwiń
Avatar
nuy / 30 lipca 2011 o 10:43
0
Ale to kicha, nie ma Klicha. Tylko patrzeć na zegarek, gdy nie będzie Gąsior-Marek
Avatar
Wyborca / 30 lipca 2011 o 10:43
0
Zastanawiam się jakie zasługi dla naszej społeczności mają te panny, że tak wysoko są na liście. Mamy przecież w regionie kompetentnych i merytorycznych posłów jak Karpiński czy Wilk. Nie róbmy rewii mody z polityki !!!
Avatar
Josef46 / 30 lipca 2011 o 10:08
0
Koniec z ogłupianiem ludzi przed wyborami i kniec władzy hazardzistów z gumofilcowymi!!!Musimy się szanowac i nie dawac się wodzić za nos wszelkiej maści szulerom i niedorostkom,którzy będą zapowiadać niechęc leczenia ludzi starszych ,albo jakieś sukcesy nie mające wpływu na byt codzienny człowieka!!!
Avatar
kot / 30 lipca 2011 o 00:14
0
i ttak zaglosujemy na PO. to nic, ze wszystko robia nie tak jak trzeba
Avatar
Lublin / 30 lipca 2011 o 00:09
0
Avatar
KOLEGA / 29 lipca 2011 o 23:11
0
CO TU KOMENTOWAĆ, MOŻE BUKIETOWA OGŁOSI NA KONFERENCJI PRASOWEJ KIEDY JEJ MĄŻ DYREKTOR - NIEDOJDA SKOŃCZY STUDIA??
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 19 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 17 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 11 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 30 14

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 20 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!