Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 stycznia 2009 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Nowe biurowce w centrum Lublina (wideo)

0 13 A A

Przy ul. Żwirki i Wigury nie ma już pubu, wkrótce zniknie stamtąd parking, a skwer przy Domu Żołnierza zamieni się w plac budowy. Lubelska firma Rupes postawi tam biurowiec.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tuż obok biurowca powstaną dwa budynki samorządowe. Nowa siedziba Urzędu Marszałkowskiego i centrum konferencyjne. Ta inwestycja jest na etapie planowania. Urzędnicy nie ogłosili jeszcze konkursu na projekt architektoniczny.

Ze wstępnych założeń wynika, że centrum będzie miało ok. 8 tys. mkw powierzchni. Koszty budowy szacowane są na ponad 80 mln zł. Większość tej kwoty będzie pochodzić z programu Rozwój Polski Wschodniej.

Nowa siedziba urzędu powstanie za pieniądze samorządu. Zdaniem urzędników, budowa gmachu jest konieczna. Teraz Urząd Marszałkowski musi wynajmować biura, za co płaci ponad 2 mln zł. rocznie. Taniej będzie postawić nowy budynek. Oszczędności mają pozwolić na spłatę kredytu, zaciągniętego na budowę.


W biurowcu przy Al. Racławickich powstanie dwa razy więcej biur. Do dyspozycji pracowników będzie kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych. Budynki samorządowe, podobnie jak komercyjny biurowiec firmy Rupes, mają liczyć po sześć kondygnacji.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jabco84 / 24 czerwca 2009 o 20:07
0
bardzo przecietna architektura, nawet ponizej przecietnej........... eh ciezko ciezko w tym lublinie............
Avatar
kozik / 26 lutego 2009 o 11:01
0
co za biurowiec to będzie w centrum Gniot a firma która straszy o odszkodowanie niech się wyniesie z LUBLINA pisze rodowity lubliniak rosczarowuje mnie Wasilewski i jego ekipa zamiast budować siedzibę urzędów miasta starostwa,iwojewódzwa na terenie po cukrowni a stadion przenieść na górki czechowskie....
Avatar
kkjj / 27 stycznia 2009 o 11:15
0
A parkingi????? Tam niema gdzie stanąć. Znowu powstanie taki gniot jak na czechowskiej z parkingiem dla 10% pracowników. Ale kogo to obchodzi centrum to centrum. Na przeciwko też jest duża działka, może tam też postawić 10 biurowców dla urzędów. Po co ogród saski.
Avatar
niezainteresowany / 27 stycznia 2009 o 09:43
0
Architektura zewnętrzna dość prymitywna! Zwyczajny klocek rodem z lat 70-tych. Bierzcie przykład z Dalimex'u przy ul. Lubartowskiej. Ten projekt architektonicznie naprawdę wart jest uwagi! Natomiast w/w projekt jest poniżej oczekiwań. poprostu rozczarowuje!
Avatar
mix / 27 stycznia 2009 o 09:08
0
Drogo wynoszą koszty budowy tego biurowca.80 mln za 8tys.m.kw.to wychodzi równo 10tys.za m.kw.No,to rozumiem jak szaleć to szaleć.Tylko dlaczego nie za swoje?
Avatar
lubw333 / 27 stycznia 2009 o 08:11
0
POWSTANIE BIUROWCA TO DOBRA SPRAWA,BO CI ICH W LUBLINIE CO KOT NAPŁAKAŁ A TO POTWIERDZA JAK SŁĄBY EKONOMICZNIE JEST TO OŚRODEK(ZERO BIZNESU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA), ALE NIE JAKO KOLEJNA SIEDZIBA URZĘDU,BO TO KPINY!!CHYBA JUŻ BIUROKRACJI WYSTRACZY!!BO LUBLIN TO JUŻ I TAK MIASTO BLOKÓW, KOŚIOŁÓW KATOLICKICH I URZĘDÓW!!
Avatar
Tosik / 26 stycznia 2009 o 22:53
0
cosik napisał:
Troszkę danych a'propo tego kto ma ten biurowie budować: Rupes sp. z oo, prezes Grzegorz Muszyński, kredyt kupiecki 8333,00 zł, wysoki stopień ryzyka, przychody za rok 2007 200 000 tys zł, zysk minus 182 686,01 zł za rok 2007, dane z 18.11.2008 ( w roku 2007 kredyt w wysokości 200 000 tys)
Karya Rails sp z oo , prezes Grzegorz Muszyński, Karya Service sp z oo, vice prezes Grzegorz Muszyńki, Karya sp z oo, prezes Grzegorz Muszyńki.
Port Lotniczy Lublin, prezes Grzegorz Muszyński. Siedziba albo Abramowicka albo Krakowskie Przedmieście ( róznie w necie podają), chyba nr telefonów takie same. Kołaze mi sie coś w glowie, ze ulica ta sama jak przy zarządcy Felicyty, może numer telefonu taki sam, ale nie chce mi się dziś sprawdzać. Ciekawskim podpowiem by sprawdzili od kogo Muszyński kupił urządzenie do prostowania szyn (zagadka). Dużo jest firm budowlanych, ale o tych które budują naprawdę słyszy się dość często, Rupes i Karya raczej do nich nie należy i trudno powiedzieć czy coś wybudowały. Był już kiedyś artykuł o tych planowanych biurowcach i chyba jakiś urząd czy urzędy mają w tym partycypować, może warto sprawdzić kto, za co i po co. Coraz ciekawiej się robi.


Zapomnij zeby ktos sprawdzil kogos kto w interesach partycypuje z lokalna wladza. Jezeli juz to sie okaze, ze podejrzany jest w jurysdykcji prokuratury wojskowej, papieskiej albo innej narodowej. Nie tyko ta sprawa cuchnie na kilometrow kilka ale na Narutowicza i Okopowej maja wyjatkowe maski przeciwgazowe wiec czuja tylko wtedy gdy rzecz dotyczy tzw. społecznej biedy.


Zapomnij zeby ktos sprawdzil kogos kto w interesach partycypuje z lokalna wladza. Jezeli juz to sie okaze, ze podejrzany jest w jurysdykcji prokuratury wojskowej, papieskiej albo innej narodowej. Nie tyko ta sprawa cuchnie na kilometrow kilka ale na Narutowicza i Okopowej maja wyjatkowe maski przeciwgazowe wiec czuja tylko wtedy gdy rzecz dotyczy tzw. społecznej biedy. rozwiń
Avatar
seet3 / 26 stycznia 2009 o 22:33
0
Zlikwidowany zostanie parking obok teatru muzycznego a pod nowym budynkiem wybudowany zostanie nowy na 100 miejsc. Co to jest 100 miejsc??? Już teraz nie ma gdzie postawić samochodu idąc do teatru, a co będzie działo się później, jak wszystkie miejsca parkingowe zajmą kupujący w butikach?
Avatar
dec / 26 stycznia 2009 o 22:30
0
Biurowiec? Fruuu... do podmiejskiego Office Park. Nie potrzebujemy tutaj kolejnych pracowniczych parkingów, wystarczy zobaczyć co dzieje się na Spokojnej. Wielki mi tam rozwój miasta
Avatar
cosik / 26 stycznia 2009 o 22:16
0
Troszkę danych a'propo tego kto ma ten biurowie budować: Rupes sp. z oo, prezes Grzegorz Muszyński, kredyt kupiecki 8333,00 zł, wysoki stopień ryzyka, przychody za rok 2007 200 000 tys zł, zysk minus 182 686,01 zł za rok 2007, dane z 18.11.2008 ( w roku 2007 kredyt w wysokości 200 000 tys)
Karya Rails sp z oo , prezes Grzegorz Muszyński, Karya Service sp z oo, vice prezes Grzegorz Muszyńki, Karya sp z oo, prezes Grzegorz Muszyńki.
Port Lotniczy Lublin, prezes Grzegorz Muszyński. Siedziba albo Abramowicka albo Krakowskie Przedmieście ( róznie w necie podają), chyba nr telefonów takie same. Kołaze mi sie coś w glowie, ze ulica ta sama jak przy zarządcy Felicyty, może numer telefonu taki sam, ale nie chce mi się dziś sprawdzać. Ciekawskim podpowiem by sprawdzili od kogo Muszyński kupił urządzenie do prostowania szyn (zagadka). Dużo jest firm budowlanych, ale o tych które budują naprawdę słyszy się dość często, Rupes i Karya raczej do nich nie należy i trudno powiedzieć czy coś wybudowały. Był już kiedyś artykuł o tych planowanych biurowcach i chyba jakiś urząd czy urzędy mają w tym partycypować, może warto sprawdzić kto, za co i po co. Coraz ciekawiej się robi.
Troszkę danych a'propo tego kto ma ten biurowie budować: Rupes sp. z oo, prezes Grzegorz Muszyński, kredyt kupiecki 8333,00 zł, wysoki stopień ryzyka, przychody za rok 2007 200 000 tys zł, zysk minus 182 686,01 zł za rok 2007, dane z 18.11.2008 ( w roku 2007 kredyt w wysokości 200 000 tys)
Karya Rails sp z oo , prezes Grzegorz Muszyński, Karya Service sp z oo, vice prezes Grzegorz Muszyńki, Karya sp z oo, prezes Grzegorz Muszyńki.
Port Lotniczy Lublin, prezes Grzegorz Muszyński. Siedziba albo Abramowicka albo Krakowskie Pr... rozwiń
Avatar
jabco84 / 24 czerwca 2009 o 20:07
0
bardzo przecietna architektura, nawet ponizej przecietnej........... eh ciezko ciezko w tym lublinie............
Avatar
kozik / 26 lutego 2009 o 11:01
0
co za biurowiec to będzie w centrum Gniot a firma która straszy o odszkodowanie niech się wyniesie z LUBLINA pisze rodowity lubliniak rosczarowuje mnie Wasilewski i jego ekipa zamiast budować siedzibę urzędów miasta starostwa,iwojewódzwa na terenie po cukrowni a stadion przenieść na górki czechowskie....
Avatar
kkjj / 27 stycznia 2009 o 11:15
0
A parkingi????? Tam niema gdzie stanąć. Znowu powstanie taki gniot jak na czechowskiej z parkingiem dla 10% pracowników. Ale kogo to obchodzi centrum to centrum. Na przeciwko też jest duża działka, może tam też postawić 10 biurowców dla urzędów. Po co ogród saski.
Avatar
niezainteresowany / 27 stycznia 2009 o 09:43
0
Architektura zewnętrzna dość prymitywna! Zwyczajny klocek rodem z lat 70-tych. Bierzcie przykład z Dalimex'u przy ul. Lubartowskiej. Ten projekt architektonicznie naprawdę wart jest uwagi! Natomiast w/w projekt jest poniżej oczekiwań. poprostu rozczarowuje!
Avatar
mix / 27 stycznia 2009 o 09:08
0
Drogo wynoszą koszty budowy tego biurowca.80 mln za 8tys.m.kw.to wychodzi równo 10tys.za m.kw.No,to rozumiem jak szaleć to szaleć.Tylko dlaczego nie za swoje?
Avatar
lubw333 / 27 stycznia 2009 o 08:11
0
POWSTANIE BIUROWCA TO DOBRA SPRAWA,BO CI ICH W LUBLINIE CO KOT NAPŁAKAŁ A TO POTWIERDZA JAK SŁĄBY EKONOMICZNIE JEST TO OŚRODEK(ZERO BIZNESU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA), ALE NIE JAKO KOLEJNA SIEDZIBA URZĘDU,BO TO KPINY!!CHYBA JUŻ BIUROKRACJI WYSTRACZY!!BO LUBLIN TO JUŻ I TAK MIASTO BLOKÓW, KOŚIOŁÓW KATOLICKICH I URZĘDÓW!!
Avatar
Tosik / 26 stycznia 2009 o 22:53
0
cosik napisał:
Troszkę danych a'propo tego kto ma ten biurowie budować: Rupes sp. z oo, prezes Grzegorz Muszyński, kredyt kupiecki 8333,00 zł, wysoki stopień ryzyka, przychody za rok 2007 200 000 tys zł, zysk minus 182 686,01 zł za rok 2007, dane z 18.11.2008 ( w roku 2007 kredyt w wysokości 200 000 tys)
Karya Rails sp z oo , prezes Grzegorz Muszyński, Karya Service sp z oo, vice prezes Grzegorz Muszyńki, Karya sp z oo, prezes Grzegorz Muszyńki.
Port Lotniczy Lublin, prezes Grzegorz Muszyński. Siedziba albo Abramowicka albo Krakowskie Przedmieście ( róznie w necie podają), chyba nr telefonów takie same. Kołaze mi sie coś w glowie, ze ulica ta sama jak przy zarządcy Felicyty, może numer telefonu taki sam, ale nie chce mi się dziś sprawdzać. Ciekawskim podpowiem by sprawdzili od kogo Muszyński kupił urządzenie do prostowania szyn (zagadka). Dużo jest firm budowlanych, ale o tych które budują naprawdę słyszy się dość często, Rupes i Karya raczej do nich nie należy i trudno powiedzieć czy coś wybudowały. Był już kiedyś artykuł o tych planowanych biurowcach i chyba jakiś urząd czy urzędy mają w tym partycypować, może warto sprawdzić kto, za co i po co. Coraz ciekawiej się robi.


Zapomnij zeby ktos sprawdzil kogos kto w interesach partycypuje z lokalna wladza. Jezeli juz to sie okaze, ze podejrzany jest w jurysdykcji prokuratury wojskowej, papieskiej albo innej narodowej. Nie tyko ta sprawa cuchnie na kilometrow kilka ale na Narutowicza i Okopowej maja wyjatkowe maski przeciwgazowe wiec czuja tylko wtedy gdy rzecz dotyczy tzw. społecznej biedy.


Zapomnij zeby ktos sprawdzil kogos kto w interesach partycypuje z lokalna wladza. Jezeli juz to sie okaze, ze podejrzany jest w jurysdykcji prokuratury wojskowej, papieskiej albo innej narodowej. Nie tyko ta sprawa cuchnie na kilometrow kilka ale na Narutowicza i Okopowej maja wyjatkowe maski przeciwgazowe wiec czuja tylko wtedy gdy rzecz dotyczy tzw. społecznej biedy. rozwiń
Avatar
seet3 / 26 stycznia 2009 o 22:33
0
Zlikwidowany zostanie parking obok teatru muzycznego a pod nowym budynkiem wybudowany zostanie nowy na 100 miejsc. Co to jest 100 miejsc??? Już teraz nie ma gdzie postawić samochodu idąc do teatru, a co będzie działo się później, jak wszystkie miejsca parkingowe zajmą kupujący w butikach?
Avatar
dec / 26 stycznia 2009 o 22:30
0
Biurowiec? Fruuu... do podmiejskiego Office Park. Nie potrzebujemy tutaj kolejnych pracowniczych parkingów, wystarczy zobaczyć co dzieje się na Spokojnej. Wielki mi tam rozwój miasta
Avatar
cosik / 26 stycznia 2009 o 22:16
0
Troszkę danych a'propo tego kto ma ten biurowie budować: Rupes sp. z oo, prezes Grzegorz Muszyński, kredyt kupiecki 8333,00 zł, wysoki stopień ryzyka, przychody za rok 2007 200 000 tys zł, zysk minus 182 686,01 zł za rok 2007, dane z 18.11.2008 ( w roku 2007 kredyt w wysokości 200 000 tys)
Karya Rails sp z oo , prezes Grzegorz Muszyński, Karya Service sp z oo, vice prezes Grzegorz Muszyńki, Karya sp z oo, prezes Grzegorz Muszyńki.
Port Lotniczy Lublin, prezes Grzegorz Muszyński. Siedziba albo Abramowicka albo Krakowskie Przedmieście ( róznie w necie podają), chyba nr telefonów takie same. Kołaze mi sie coś w glowie, ze ulica ta sama jak przy zarządcy Felicyty, może numer telefonu taki sam, ale nie chce mi się dziś sprawdzać. Ciekawskim podpowiem by sprawdzili od kogo Muszyński kupił urządzenie do prostowania szyn (zagadka). Dużo jest firm budowlanych, ale o tych które budują naprawdę słyszy się dość często, Rupes i Karya raczej do nich nie należy i trudno powiedzieć czy coś wybudowały. Był już kiedyś artykuł o tych planowanych biurowcach i chyba jakiś urząd czy urzędy mają w tym partycypować, może warto sprawdzić kto, za co i po co. Coraz ciekawiej się robi.
Troszkę danych a'propo tego kto ma ten biurowie budować: Rupes sp. z oo, prezes Grzegorz Muszyński, kredyt kupiecki 8333,00 zł, wysoki stopień ryzyka, przychody za rok 2007 200 000 tys zł, zysk minus 182 686,01 zł za rok 2007, dane z 18.11.2008 ( w roku 2007 kredyt w wysokości 200 000 tys)
Karya Rails sp z oo , prezes Grzegorz Muszyński, Karya Service sp z oo, vice prezes Grzegorz Muszyńki, Karya sp z oo, prezes Grzegorz Muszyńki.
Port Lotniczy Lublin, prezes Grzegorz Muszyński. Siedziba albo Abramowicka albo Krakowskie Pr... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 0 0

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 0

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 139 58

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 67 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!