Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2011 r.
18:33
Edytuj ten wpis

Nowy rozkład jazdy PKP od 11 grudnia na święta

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 6 A A
Nowy rozkład jazdy PKP zacznie obowiązywać od 11 grudnia<br />
 (archiwum)
Nowy rozkład jazdy PKP zacznie obowiązywać od 11 grudnia
(archiwum)

Do Warszawy i Poznania pojedziemy klimatyzowanym pociągiem z gniazdkami do laptopów. Zyskamy też bezpośrednie połączenie z Łodzią. Ale za to rozkład jazdy do Warszawy, jest delikatnie mówiąc… ażurowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy rozkład ma obowiązywać od 11 grudnia. Jego projekt jest już w Internecie, ale może się jeszcze nieznacznie zmienić. – Pełną informację podamy 25 listopada – zapowiada Beata Czemerajda ze spółki PKP Intercity.

Ale już teraz prześledziliśmy dla Was dalekobieżne połączenia z głównymi miastami Polski.

Do Warszawy

Pierwszy pociąg TLK odjedzie o godz. 5.15, na stacji Warszawa Centralna będzie o godz. 7.50 i nie pojedzie w niedziele. I tu niespodzianka. Na następny pociąg na Dworzec Centralny poczekamy do godziny… 8.22.

Dlaczego? Skład z Ukrainy, który z Lublina ma odjeżdżać o godz. 5.36, ominie główny dworzec kraju. Za stacją Pilawa stanie dopiero na dworcu Warszawa Gdańska, gdzie skończy bieg. A na pociąg interREGIO (odjazd o godz. 6.12) będzie można liczyć tylko w poniedziałki i soboty.

Tak oto na pociąg można czekać nawet trzy godziny. Później też jest ciekawie, bo dwa składy do Warszawy odjadą w 13-minutowym odstępie: o godz. 8.22 i 8.35. A następne o godz. 10.25, 12.25, 14.30 (skład klimatyzowany, patrz: Poznań), 14.40, 16.25 i 19.20.

Do Wrocławia

O godz. 8.12 wyjedzie skład TLK przez Kielce (11.30) i Katowice (13.55). We Wrocławiu będzie o godz. 17.09. Do wyboru mamy też interREGIO z Chełma (odjazd o godz. 12.05) przez Lublin (13.17), Radom (14.53), Katowice (18.44) i Opole (20.42). Przyjazd do Wrocławia na godz. 21.45. Następny skład to jadący nieco inną trasą pociąg TLK z godz. 14.40, który o godz. 19.48 będzie w Łodzi, a do celu dotrze 9 minut po północy. Nie będzie kursować w soboty.

Do Krakowa

Pociąg wyjedzie z Lublina o godz. 6.30. U celu ma być na godz. 11.32. Kolej planuje, że będzie kursować przez cały tydzień, podobnie jak drugi skład z godz. 16.10 (w Krakowie na 21.21).

Do Poznania

Pierwszy pociąg to skład TLK, który wyjedzie o godz. 8.22, do Poznania dojedzie na godz. 14.13. Mamy też nowość: REGIOekspres z barem, klimatyzacją i gniazdkami do laptopów. Wyjazd z Lublina o godz. 14.30, przyjazd na godz. 20.38. Pociąg nie będzie kursował w soboty, ani od połowy stycznia do końca lutego.

Na północ

Do Szczecina wyjedziemy o godz. 8.22, przyjazd na godz. 17.14. Skład do Gdyni wyjedzie o godz. 8.35, a u celu ma być na 18.52. Pociągi do Bydgoszczy pojadą o godz. 10.25, 12.25 i 16.25 (przyjazdy na godz. 16.47, 18.45 i 22.57).

Do Łodzi

Dowiezie nas bezpośredni pociąg TLK z godz. 14.40. Na stacji Łódź Kaliska ma być o godz. 19.48.

Ostatni ze stolicy

Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz. Przyjazd do Lublina na godz. 23.03.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
deuter / 21 listopada 2011 r. o 13:14
0
[quote name='Gość' timestamp='1321855485' post='560709']
" Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz.
Przyjazd do Lublina na godz. 23.03 "

[size="3"]
... na styk.

Ostatni autobus 34 spod Dworca PKP odjeżdża o godz. 23.05 (tylko dni powszednie).
Ostatni trolejbus 150 odjeżdża spod Dworca PKP o godz. 23.10 (tylko dni powszednie).[/size]
[/quote]
W czerwcu przed zachodem Słońca...ten odjazd z CENTRALNEJ
[quote name='Gość' timestamp='1321855485' post='560709']
" Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz.
Przyjazd do Lublina na godz. 23.03 "

[size="3"]
... na styk.

Ostatni autobus 34 spod Dworca PKP odjeżdża o godz. 23.05 (tylko dni powszednie).
Ostatni trolejbus 150 odjeżdża spod Dworca PKP o godz. 23.10 (tylko dni powszednie).[/size]
[/quote]
W cz... rozwiń
Avatar
Lublin / 21 listopada 2011 r. o 11:12
0
Is the learning by Rosetta Stone flashcard method worth the time and money spent? In some case maybe but I find my language learning time and money better spend on other products. In fact several products offering subsets of the Rosetta Stone features are free and in many aspects better. For example intelligent flashcard programs like anki and mnemosyne let you add context to flashcards which makes learning new words much more efficient. You will remember new words much better when you copy complete sentences from the books you are reading. In my experience the [url=http://www.learnrosettastonenow.com/rosetta-stone-portuguese-p-11.html]Portuguese Learning Software[/url] meaningful context is the key for learning. The Rosetta Stone flashcard pictures don't offer the depth and interest of a context like the stories of your favorite books do.
Is the learning by Rosetta Stone flashcard method worth the time and money spent? In some case maybe but I find my language learning time and money better spend on other products. In fact several products offering subsets of the Rosetta Stone features are free and in many aspects better. For example intelligent flashcard programs like anki and mnemosyne let you add context to flashcards which makes learning new words much more efficient. You will remember new words much better when you copy complete sentences from the books you are reading. ... rozwiń
Avatar
harkie / 21 listopada 2011 r. o 10:10
0
Nas jak widać, mało to obchodzi. Bo MY mieszkańcy tego najbardziej uprzemysłowionego regionu w kraju do Warszawy nie jeździmy.

My mieszkańcy lubimy gapić się jak te matołki w TV i zero własnej inicjatywy. Niejednokrotnie pisałem przy każdym nowym pomyśle ludzików z PKP, że świadomie nas ignorują. Rejon ma być czarną dziur, nie wiem skansenem Europy?
Co robią: hetman, palikot, mucha, tokarska, kolarska? Mało ich interesuje co tu się dzieje. Na święta zapewne będą życzenia i ładne zdjęcia z dziećmi i pudełkiem lizaków pod choinkę.

Droga Redakcjo, proszę Was piszczie jak najwięcej o tym, że region faktycznie odcina się od reszty kraju!
Ludzie sami już się boją cokolwiek???
Nie wiem może jakaś akja na Facebooku?
Może Hetman i reszta zainteresują się "od święta" tym i zrobią coś konkretnego!
Nas jak widać, mało to obchodzi. Bo MY mieszkańcy tego najbardziej uprzemysłowionego regionu w kraju do Warszawy nie jeździmy.

My mieszkańcy lubimy gapić się jak te matołki w TV i zero własnej inicjatywy. Niejednokrotnie pisałem przy każdym nowym pomyśle ludzików z PKP, że świadomie nas ignorują. Rejon ma być czarną dziur, nie wiem skansenem Europy?
Co robią: hetman, palikot, mucha, tokarska, kolarska? Mało ich interesuje co tu się dzieje. Na święta zapewne będą życzenia i ładne zdjęcia z dziećmi i pudełkiem lizaków pod ch... rozwiń
Avatar
greg / 21 listopada 2011 r. o 10:00
0
Busiarze zacierają ręce z radości i szykują nowe kursy a PKP będzie się dalej zastanawiać dlaczego tak mało ludzi jeździ pociagami do Warszawy.
Avatar
deuter / 21 listopada 2011 r. o 08:29
0
BUS ...widać WYGRYWA
Avatar
Gość / 21 listopada 2011 r. o 07:04
0
" Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz.
Przyjazd do Lublina na godz. 23.03 "

[size="3"]
... na styk.

Ostatni autobus 34 spod Dworca PKP odjeżdża o godz. 23.05 (tylko dni powszednie).
Ostatni trolejbus 150 odjeżdża spod Dworca PKP o godz. 23.10 (tylko dni powszednie).[/size]
Avatar
deuter / 21 listopada 2011 r. o 13:14
0
[quote name='Gość' timestamp='1321855485' post='560709']
" Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz.
Przyjazd do Lublina na godz. 23.03 "

[size="3"]
... na styk.

Ostatni autobus 34 spod Dworca PKP odjeżdża o godz. 23.05 (tylko dni powszednie).
Ostatni trolejbus 150 odjeżdża spod Dworca PKP o godz. 23.10 (tylko dni powszednie).[/size]
[/quote]
W czerwcu przed zachodem Słońca...ten odjazd z CENTRALNEJ
[quote name='Gość' timestamp='1321855485' post='560709']
" Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz.
Przyjazd do Lublina na godz. 23.03 "

[size="3"]
... na styk.

Ostatni autobus 34 spod Dworca PKP odjeżdża o godz. 23.05 (tylko dni powszednie).
Ostatni trolejbus 150 odjeżdża spod Dworca PKP o godz. 23.10 (tylko dni powszednie).[/size]
[/quote]
W cz... rozwiń
Avatar
Lublin / 21 listopada 2011 r. o 11:12
0
Is the learning by Rosetta Stone flashcard method worth the time and money spent? In some case maybe but I find my language learning time and money better spend on other products. In fact several products offering subsets of the Rosetta Stone features are free and in many aspects better. For example intelligent flashcard programs like anki and mnemosyne let you add context to flashcards which makes learning new words much more efficient. You will remember new words much better when you copy complete sentences from the books you are reading. In my experience the [url=http://www.learnrosettastonenow.com/rosetta-stone-portuguese-p-11.html]Portuguese Learning Software[/url] meaningful context is the key for learning. The Rosetta Stone flashcard pictures don't offer the depth and interest of a context like the stories of your favorite books do.
Is the learning by Rosetta Stone flashcard method worth the time and money spent? In some case maybe but I find my language learning time and money better spend on other products. In fact several products offering subsets of the Rosetta Stone features are free and in many aspects better. For example intelligent flashcard programs like anki and mnemosyne let you add context to flashcards which makes learning new words much more efficient. You will remember new words much better when you copy complete sentences from the books you are reading. ... rozwiń
Avatar
harkie / 21 listopada 2011 r. o 10:10
0
Nas jak widać, mało to obchodzi. Bo MY mieszkańcy tego najbardziej uprzemysłowionego regionu w kraju do Warszawy nie jeździmy.

My mieszkańcy lubimy gapić się jak te matołki w TV i zero własnej inicjatywy. Niejednokrotnie pisałem przy każdym nowym pomyśle ludzików z PKP, że świadomie nas ignorują. Rejon ma być czarną dziur, nie wiem skansenem Europy?
Co robią: hetman, palikot, mucha, tokarska, kolarska? Mało ich interesuje co tu się dzieje. Na święta zapewne będą życzenia i ładne zdjęcia z dziećmi i pudełkiem lizaków pod choinkę.

Droga Redakcjo, proszę Was piszczie jak najwięcej o tym, że region faktycznie odcina się od reszty kraju!
Ludzie sami już się boją cokolwiek???
Nie wiem może jakaś akja na Facebooku?
Może Hetman i reszta zainteresują się "od święta" tym i zrobią coś konkretnego!
Nas jak widać, mało to obchodzi. Bo MY mieszkańcy tego najbardziej uprzemysłowionego regionu w kraju do Warszawy nie jeździmy.

My mieszkańcy lubimy gapić się jak te matołki w TV i zero własnej inicjatywy. Niejednokrotnie pisałem przy każdym nowym pomyśle ludzików z PKP, że świadomie nas ignorują. Rejon ma być czarną dziur, nie wiem skansenem Europy?
Co robią: hetman, palikot, mucha, tokarska, kolarska? Mało ich interesuje co tu się dzieje. Na święta zapewne będą życzenia i ładne zdjęcia z dziećmi i pudełkiem lizaków pod ch... rozwiń
Avatar
greg / 21 listopada 2011 r. o 10:00
0
Busiarze zacierają ręce z radości i szykują nowe kursy a PKP będzie się dalej zastanawiać dlaczego tak mało ludzi jeździ pociagami do Warszawy.
Avatar
deuter / 21 listopada 2011 r. o 08:29
0
BUS ...widać WYGRYWA
Avatar
Gość / 21 listopada 2011 r. o 07:04
0
" Ostatnim pociągiem z Warszawy Centralnej wyjedziemy o godz. 20.38, czyli o blisko pół godziny wcześniej niż teraz.
Przyjazd do Lublina na godz. 23.03 "

[size="3"]
... na styk.

Ostatni autobus 34 spod Dworca PKP odjeżdża o godz. 23.05 (tylko dni powszednie).
Ostatni trolejbus 150 odjeżdża spod Dworca PKP o godz. 23.10 (tylko dni powszednie).[/size]
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Świętojańska sobota w Nałęczowie
19 czerwca 2021, 10:00

Świętojańska sobota w Nałęczowie

W sobotę w Nałęczowie wiele atrakcji dla całych rodzin. O godz. 10 na placu przed Urzędem Miasta działać będzie Dmuchane Wesołe Miasteczko, a w tym samym czasie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury rozpocznie się Świętojański Kiermasz Produktów Lokalnych.

Lubelskie: Nauczyciele z medalami państwowymi i resortowymi [zdjęcia]
galeria

Lubelskie: Nauczyciele z medalami państwowymi i resortowymi [zdjęcia]

Nauczyciele i pracownicy oświaty docenieni. W Roskoszy w powiecie bialskim Teresa Misiuk, Lubelska Kurator Oświaty, wręczyła medale.

Puławy: Dzieci namalowały wiersze Baczyńskiego. Ponad 1200 prac
galeria

Puławy: Dzieci namalowały wiersze Baczyńskiego. Ponad 1200 prac

Takiego zainteresowania konkursem Szkoły Podstawowej nr 2 nikt się nie spodziewał. Do Puław, od utalentowanych dzieci z całego kraju, wpłynęło 1225 prac. Wyróżniono blisko 40. Dzieci pokazały, jak wyobrażają sobie świat opisywany w wierszach patrona puławskiej "dwójki", K.K. Baczyńskiego.

Lublin: Miejska spółka znów pod kroplówką. MOSiR idzie po prośbie, by zapłacić pracownikom

Lublin: Miejska spółka znów pod kroplówką. MOSiR idzie po prośbie, by zapłacić pracownikom

Dwa miliony złotych ma dostać z kieszeni podatników Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Miejska spółka znowu przyszła do Ratusza po zastrzyk pieniędzy, a Ratusz nie zamierza jej odmawiać. O ratowaniu spółki już w czwartek decydować ma Rada Miasta

Lublin: Baseny nad Zalewem Zemborzyckim będą czynne dłużej

Lublin: Baseny nad Zalewem Zemborzyckim będą czynne dłużej

O godzinę wcześniej niż zwykle, czyli o godz. 10 zamiast o 11, otwierane będą w ten weekend baseny ośrodka Słoneczny Wrotków

Rodzinne warsztaty plastyczne
19 czerwca 2021, 10:00

Rodzinne warsztaty plastyczne

Biblioteka Na Poziomie zaprasza 19 czerwca o godz. 10 na rodzinne warsztaty plastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie. Wydarzenie odbędzie się na terenach zielonych przy bibliotece (Sławin 20).

Edach Budowlani Lublin kontra Ogniwo Sopot. Czy sprawią niespodziankę?

Edach Budowlani Lublin kontra Ogniwo Sopot. Czy sprawią niespodziankę?

W ostatniej kolejce sezonu Edach Budowlani podejmą Ogniwo Sopot. Sobotnie spotkanie na stadionie przy ul. Krasińskiego rozpocznie się o godzinie 14

Bo muzyka była za głośno. W ruch poszedł lakier do paznokci

Bo muzyka była za głośno. W ruch poszedł lakier do paznokci

Pięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który uszkodził zaparkowane volvo. Zrobił to lakierem do paznokci.

Kolejne transfery LUK Politechniki Lublin

Kolejne transfery LUK Politechniki Lublin

LUK Politechnika Lublin pozyskała zawodników na środek bloku, rozegranie i przyjęcie.

Nie wszyscy kibice stracili wiarę w Biało-Czerwonych. "Autografu nie udało się złapać, ale będzie zwycięstwo"
film

Nie wszyscy kibice stracili wiarę w Biało-Czerwonych. "Autografu nie udało się złapać, ale będzie zwycięstwo"

W piątek (18 czerwca) piłkarze reprezentacji Polski wylecieli z Gdańska do Sewilli na mecz z Hiszpanią. Pod hotel, w którym mieszkają nasi reprezentanci przyszło kilkudziesięciu kibiców. Biało-czerwoni zmierzą się z Hiszpanią w sobotę (19 czerwca) o 21:00.

Start Krasnystaw, Grom Różaniec i Kłos Gmina Chełm przed ostatnią kolejką, czyli kto uniknie spadku?

Start Krasnystaw, Grom Różaniec i Kłos Gmina Chełm przed ostatnią kolejką, czyli kto uniknie spadku?

W sobotę tuż przed 19 będzie już jasne, który z trójki zespołów: Start Krasnystaw, Grom Różaniec i Kłos Gmina Chełm będzie blisko utrzymania. O tym, czy jedna z tych ekip na pewno zachowa ligowy byt przekonamy się dopiero w niedzielę wieczorem, kiedy poznamy rozstrzygnięcia w grupie czwartej III ligi.

Starsza pani z Zamościa straciła wszystkie oszczędności. Mogła nie odbierać telefonu

Starsza pani z Zamościa straciła wszystkie oszczędności. Mogła nie odbierać telefonu

74-letnia kobieta straciła ponad 70 tys. złotych. Chciała zarobić na kryptowalutach.

Klimatyzacja w domu: jak prawidłowo ją zaplanować?

Klimatyzacja w domu: jak prawidłowo ją zaplanować?

System klimatyzacji to system chłodzenia powietrzem, który działa w trybie recyrkulacji. Klimatyzatory obniżają temperaturę, utrzymując ustawioną wartość, ale nie wpływają na wymianę powietrza.

Ogłoszenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Południe" w Puławach o przetargu nieograniczonym

Ogłoszenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Południe" w Puławach o przetargu nieograniczonym

 Program TV 18-20 czerwca 2021. Jakie filmy warto zobaczyć?
18 czerwca 2021, 20:00

Program TV 18-20 czerwca 2021. Jakie filmy warto zobaczyć?

W najbliższy weekend w naziemnej telewizji cyfrowej będą dominować filmy rozrywkowe - propozycje dla najmłodszych, komedie dla starszych widzów, kino superbohaterskie oraz kino akcji. Prezentujemy wybrane produkcje dostępne w weekend w telewizji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!