Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 listopada 2011 r.
14:27
Edytuj ten wpis

ONR: Nie popieramy zamachu Breivika, podamy Palikota do sądu

Autor: Zdjęcie autora rp łm
0 15 A A
Marian Kowalski uważa, że ONR nie ma sobie nic do zarzucenia ws. rozruchów 11 listopada (Jacek Świer
Marian Kowalski uważa, że ONR nie ma sobie nic do zarzucenia ws. rozruchów 11 listopada (Jacek Świer

Marian Kowalski z lubelskiego ONR zorganizował dzisiaj konferencję prasową. Oskarżył Krytykę Polityczną o spowodowanie rozruchów podczas Marszu Niepodległości w Warszawie, dziękował też kibicom Motoru Lublin. Na koniec zapowiedział, że ONR wejdzie na drogę sądową przeciwko Januszowi Palikotowi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Obraz Nędzy i Rozpaczy / 18 listopada 2011 o 09:34
0
Włosy to może masz, ale co najwyżej w nosie. Widać jakiś ty tępy... nie dość, że używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz, to nie dociera do ciebie żadna próba wyprowadzenia cię z błędnego ich rozumienia.

Rzeczywiście szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję z tobą.

Jak tak bardzo chcesz walczyć z lewactwem, to jedź do Peru. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś np. w peruwiańskiej dżungli doświadczysz na własnej skórze co to jest lewactwo. Może wtedy zmądrzejesz? Przynajmniej wielu peruwiańczyków byłoby ci wdzięcznych za twój wkład w walce z lewackim, maoistycznym Świetlistym Szlakiem.
Włosy to może masz, ale co najwyżej w nosie. Widać jakiś ty tępy... nie dość, że używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz, to nie dociera do ciebie żadna próba wyprowadzenia cię z błędnego ich rozumienia.

Rzeczywiście szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję z tobą.

Jak tak bardzo chcesz walczyć z lewactwem, to jedź do Peru. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś np. w peruwiańskiej dżungli doświadczysz na własnej skórze co to jest lewactwo. Może wtedy zmądrzejesz? Przynajmniej wielu peruwiańczyków byłoby ci wdzięcz... rozwiń
Avatar
PATRON / 17 listopada 2011 o 23:23
0
[quote name='Obraz Nędzy i Rozpaczy' timestamp='1321565124' post='559654']
A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
[/quote]
Masz jakąś fobie z tymi "łysymi pałami"? Czego kwiczysz, ja mam włosy. Czytasz za dużo lewackiej propagandy. Ty nie pisz więcej bo się kompromitujesz. To, że Breivik nas wychwalał, to nie znaczy że my wychwalamy jego. Skoro czytałeś jego manifest, to powinieneś wiedzieć dlaczego nie popieramy ani Breivika, ani jego czynu.
[quote name='Obraz Nędzy i Rozpaczy' timestamp='1321565124' post='559654']
A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
[/quo... rozwiń
Avatar
Obraz Nędzy i Rozpaczy / 17 listopada 2011 o 22:25
0
[quote name='PATRON' timestamp='1321490046' post='559254']
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA.
[/quote]

A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
[quote name='PATRON' timestamp='1321490046' post='559254']
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA.
[/quote]

A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.i... rozwiń
Avatar
naoczny / 17 listopada 2011 o 08:23
0
Polacy pokazali po której stronie idą. Cała ta napinka z "antyfaszyzmem" to śmiech na sali. Lewica z Gazetą Wyborczą i Krytyką Polityczną na czele, mając cały ogromny aparat medialny, polityczny i finansowy zgromadziła na swojej pedalskiej imprezie tylko kilkaset osób. Większość z nich to "goście" z Niemiec, pseudoartyści zaangażowani w tę imprezę i sami organizatorzy. Z drugiej strony narodowcom z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, bez tej całej machiny medialnej udało się przyciągnąć ponad dwadzieścia tysięcy Polaków. Polska ulica to PRAWICA.
Avatar
poSutach / 17 listopada 2011 o 08:08
0
Niby wszyscy biadolą, że cała manifestacja to faszyści i kibole, i że taka niebezpieczna. Może ktoś z władz wyjaśni, dlaczego w takim razie 25 tysięcy luda szło przez pół Warszawy bez eskorty policji i nic się wtedy nie działo? Zadymy były tylko tam gdzie wjeżdżała policja. A komenda główna niech wyjaśni, czy polska policja świadczy usługi ochroniarskie tylko dla Szczuki i Blumsztajna? Wypłatę dostają w złotówkach, czy w szeklach?
Avatar
PATRON / 17 listopada 2011 o 01:34
0
[quote name='antyfaszysta' timestamp='1321463583' post='559057']
W normalnym kraju dostaliby od ZOMO po dziesięc pał na krzyż i poszliby do domu ale w Katolandzie gdzie istnieje ochronka na faszystów banda pójdzie do sądu się sądzić. Ot w jakim to cyrku przyszło nam żyć.
[/quote]
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA. Przeczytaj to imbecylu, o ile coś z tego zrozumiesz. 1. W czasach kiedy było ZOMO, Polska nie była "normalnym krajem".2. Nie ma takiego państwa jak Katoland a jeśli jest, to mi to udowodnij i pokaż mi je na mapie.3 .Krzyż to symbol Chrześcijaństwa a tobie z pewnością chodziło o lędźwie, ewentualnie kręgosłup.4 . Nie dziesięć, ale czterdzieści pał i to w dodatku lewackich od niedawna zaśmieca Polski Sejm.5 .Z tego co wiem, to cztery kordony policji ochraniało waszą "kolorową niepodległą", przed naszą biało-czerwoną delegacją. Więc o jakiej ochronce mówisz? Tych niemieckich lewusów z Nowego Światu policja też przechowała u siebie, dla ich własnego bezpieczeństwa.6 . Prawdziwi antyfaszyści, ci którzy naprawdę walczyli z faszyzmem, szli obok nas w Marszu jako kombatanci NSZ i AK a ty jesteś tylko lewacką ścierą.7 .Oprócz Nich nie ma w Polsce innych antyfaszystów, bo narodowcy nie są faszystami, tylko Polakami. Dlatego ty śmieciu i twoi towarzysze, nie jesteście żadnymi "antyfaszystami", tylko antypolakami. Na dodatek ty jesteś wyjątkowo tępy, co zresztą wyżej udowodniłem.
[quote name='antyfaszysta' timestamp='1321463583' post='559057']
W normalnym kraju dostaliby od ZOMO po dziesięc pał na krzyż i poszliby do domu ale w Katolandzie gdzie istnieje ochronka na faszystów banda pójdzie do sądu się sądzić. Ot w jakim to cyrku przyszło nam żyć.
[/quote]
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA. Przeczytaj to imbecylu, o ile coś z tego zrozumiesz. 1. W czasach kiedy było ZOMO, Polska nie była "normalnym krajem".2. Nie ma takiego państwa jak Katoland a jeśli jest, to mi t... rozwiń
Avatar
MAG / 17 listopada 2011 o 00:58
0
Oto potwierdzenie słów rzecznika. http://www.onrlublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=109:kara-mierci-dla-mordercow-ulotki&catid=1:news Palikot znów mija się z prawdą a jego zLEWAKI łykają wszystko jak pelikany.
Avatar
PATRON / 17 listopada 2011 o 00:54
0
[quote name='pytalski' timestamp='1321455761' post='559020']
[size="5"]wszyscy byli łobuzami tylko nie my...[/size]
Czy tak odczytać tą wypowiedź? Dziwne koalicje się potworzył na manifestacyjne potrzeby, dziwne....
Kto ma lekkie gadanie ten myśli,że już rozumy pozjadał,
ale poza tymi którzy przyjmują wszystko jako prawdę, są tacy co nie wierzą każdej gębie, w szczególności
zrzucania odpowiedzialności na innych
[/quote]
Jedno pytanko do ~pytalskiego~ Byłeś na Marszu? Jak nie byłeś, to nie filozofuj, bo to cię przerasta. I mam drugie pytanko dotyczące twojego nicku-pseudonimu. "PYTALSKI", to od "pytania", czy od "pyty"? Jak by to ujął klasyk "Kto PYTA ten błądzi". Ogarnij się chłopie i nie błądź.
[quote name='pytalski' timestamp='1321455761' post='559020']
[size="5"]wszyscy byli łobuzami tylko nie my...[/size]
Czy tak odczytać tą wypowiedź? Dziwne koalicje się potworzył na manifestacyjne potrzeby, dziwne....
Kto ma lekkie gadanie ten myśli,że już rozumy pozjadał,
ale poza tymi którzy przyjmują wszystko jako prawdę, są tacy co nie wierzą każdej gębie, w szczególności
zrzucania odpowiedzialności na innych
[/quote]
Jedno pytanko do ~pytalskiego~ Byłeś na Mar... rozwiń
Avatar
mieszkaniec Ś. / 17 listopada 2011 o 00:41
0
Na Marszu Niepodległości, a konkretnie przed jego rozpoczęciem na Pl. Konstytucji policja jest odpowiedzialna za powstały tam chaos. Na plac schodzili się ludzie z całej Polski (często nieznający Warszawy)a policja przez te swoje megafony zagłuszała polecenia organizatorów. Policja zamiast prowokować przez te swoje szczekaczki mogłaby się zamknąć na 10 minut, żeby ludzie usłyszeli organizatorów a nie byłoby "zamieszek". Ci co stali dalej od policyjnych megafonów usłyszeli organizatorów i poszli w kierunku przez nich wskazanym a ci którzy tylko słyszeli szczekanie tego nie zrobili.
Na Marszu Niepodległości, a konkretnie przed jego rozpoczęciem na Pl. Konstytucji policja jest odpowiedzialna za powstały tam chaos. Na plac schodzili się ludzie z całej Polski (często nieznający Warszawy)a policja przez te swoje megafony zagłuszała polecenia organizatorów. Policja zamiast prowokować przez te swoje szczekaczki mogłaby się zamknąć na 10 minut, żeby ludzie usłyszeli organizatorów a nie byłoby "zamieszek". Ci co stali dalej od policyjnych megafonów usłyszeli organizatorów i poszli w kierunku przez nich wskazanym a ci ... rozwiń
Avatar
Roman / 16 listopada 2011 o 22:03
0
P.Marianie b. szczera wypowiedz, właśnie takiej świeżości i szczerości potrzebują media.
Obserwuje bacznie Starania Ruchu Narodowego w Polsce od kilku lat. Dwa ostatnie lata sa dla mnie miłym zaskoczeniem. a od ok 08.11. Kwestia nacjonalizmu zostaje poruszana przy każdej okazji. Okazja dla Was inni czytelnicy. Nie opłaca sie wierzyć mediom. W Mediach - kłamcy, w rządzie- złodzieje. Taka POLSKA nie ma prawa istnieć. Czy ONR i inne organizacje tego typu sa na to lekarstwem? Czy zapał młodych aktywistów będzie skteczny? Czy przywrócą porządek ? Zdecydowanie! I apel! Rodacy ! Państwo i miłość do Ojczyzny Naszą Drogą! Bądźmy odpowiedzialni za nas samych. Mamy obowiązki Polskie. Twórzmy nadal historie, ale twórzmy ja tak aby nie było nam wstyd przed wnukami.
Pozdrawiam członków Obozu narodowo-Radykalnego. (ciągnijcie za sobą masy)
Sympatyk Roman
Czołem Wielkiej Polsce!
P.Marianie b. szczera wypowiedz, właśnie takiej świeżości i szczerości potrzebują media.
Obserwuje bacznie Starania Ruchu Narodowego w Polsce od kilku lat. Dwa ostatnie lata sa dla mnie miłym zaskoczeniem. a od ok 08.11. Kwestia nacjonalizmu zostaje poruszana przy każdej okazji. Okazja dla Was inni czytelnicy. Nie opłaca sie wierzyć mediom. W Mediach - kłamcy, w rządzie- złodzieje. Taka POLSKA nie ma prawa istnieć. Czy ONR i inne organizacje tego typu sa na to lekarstwem? Czy zapał młodych aktywistów będzie skteczny? Czy przywrócą por... rozwiń
Avatar
Obraz Nędzy i Rozpaczy / 18 listopada 2011 o 09:34
0
Włosy to może masz, ale co najwyżej w nosie. Widać jakiś ty tępy... nie dość, że używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz, to nie dociera do ciebie żadna próba wyprowadzenia cię z błędnego ich rozumienia.

Rzeczywiście szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję z tobą.

Jak tak bardzo chcesz walczyć z lewactwem, to jedź do Peru. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś np. w peruwiańskiej dżungli doświadczysz na własnej skórze co to jest lewactwo. Może wtedy zmądrzejesz? Przynajmniej wielu peruwiańczyków byłoby ci wdzięcznych za twój wkład w walce z lewackim, maoistycznym Świetlistym Szlakiem.
Włosy to może masz, ale co najwyżej w nosie. Widać jakiś ty tępy... nie dość, że używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz, to nie dociera do ciebie żadna próba wyprowadzenia cię z błędnego ich rozumienia.

Rzeczywiście szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję z tobą.

Jak tak bardzo chcesz walczyć z lewactwem, to jedź do Peru. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś np. w peruwiańskiej dżungli doświadczysz na własnej skórze co to jest lewactwo. Może wtedy zmądrzejesz? Przynajmniej wielu peruwiańczyków byłoby ci wdzięcz... rozwiń
Avatar
PATRON / 17 listopada 2011 o 23:23
0
[quote name='Obraz Nędzy i Rozpaczy' timestamp='1321565124' post='559654']
A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
[/quote]
Masz jakąś fobie z tymi "łysymi pałami"? Czego kwiczysz, ja mam włosy. Czytasz za dużo lewackiej propagandy. Ty nie pisz więcej bo się kompromitujesz. To, że Breivik nas wychwalał, to nie znaczy że my wychwalamy jego. Skoro czytałeś jego manifest, to powinieneś wiedzieć dlaczego nie popieramy ani Breivika, ani jego czynu.
[quote name='Obraz Nędzy i Rozpaczy' timestamp='1321565124' post='559654']
A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
[/quo... rozwiń
Avatar
Obraz Nędzy i Rozpaczy / 17 listopada 2011 o 22:25
0
[quote name='PATRON' timestamp='1321490046' post='559254']
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA.
[/quote]

A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.in ONR. Więc jesteście jego warci!
[quote name='PATRON' timestamp='1321490046' post='559254']
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA.
[/quote]

A Ty łysa ONRowska pało nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Szkoda, że na własnej łysej pale nie doświadczyłeś lewactwa np. peruwiańskiego Świetlistego Szlaku. Może wtedy byś właściwie zrozumiał znaczenie tego słowa.

Tak się składa, że znalazłem w Internecie i przeczytałem stek bzdur zwany Manifestem Breivika. I tak się składa, że ten morderca wychwalał w nim m.i... rozwiń
Avatar
naoczny / 17 listopada 2011 o 08:23
0
Polacy pokazali po której stronie idą. Cała ta napinka z "antyfaszyzmem" to śmiech na sali. Lewica z Gazetą Wyborczą i Krytyką Polityczną na czele, mając cały ogromny aparat medialny, polityczny i finansowy zgromadziła na swojej pedalskiej imprezie tylko kilkaset osób. Większość z nich to "goście" z Niemiec, pseudoartyści zaangażowani w tę imprezę i sami organizatorzy. Z drugiej strony narodowcom z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, bez tej całej machiny medialnej udało się przyciągnąć ponad dwadzieścia tysięcy Polaków. Polska ulica to PRAWICA.
Avatar
poSutach / 17 listopada 2011 o 08:08
0
Niby wszyscy biadolą, że cała manifestacja to faszyści i kibole, i że taka niebezpieczna. Może ktoś z władz wyjaśni, dlaczego w takim razie 25 tysięcy luda szło przez pół Warszawy bez eskorty policji i nic się wtedy nie działo? Zadymy były tylko tam gdzie wjeżdżała policja. A komenda główna niech wyjaśni, czy polska policja świadczy usługi ochroniarskie tylko dla Szczuki i Blumsztajna? Wypłatę dostają w złotówkach, czy w szeklach?
Avatar
PATRON / 17 listopada 2011 o 01:34
0
[quote name='antyfaszysta' timestamp='1321463583' post='559057']
W normalnym kraju dostaliby od ZOMO po dziesięc pał na krzyż i poszliby do domu ale w Katolandzie gdzie istnieje ochronka na faszystów banda pójdzie do sądu się sądzić. Ot w jakim to cyrku przyszło nam żyć.
[/quote]
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA. Przeczytaj to imbecylu, o ile coś z tego zrozumiesz. 1. W czasach kiedy było ZOMO, Polska nie była "normalnym krajem".2. Nie ma takiego państwa jak Katoland a jeśli jest, to mi to udowodnij i pokaż mi je na mapie.3 .Krzyż to symbol Chrześcijaństwa a tobie z pewnością chodziło o lędźwie, ewentualnie kręgosłup.4 . Nie dziesięć, ale czterdzieści pał i to w dodatku lewackich od niedawna zaśmieca Polski Sejm.5 .Z tego co wiem, to cztery kordony policji ochraniało waszą "kolorową niepodległą", przed naszą biało-czerwoną delegacją. Więc o jakiej ochronce mówisz? Tych niemieckich lewusów z Nowego Światu policja też przechowała u siebie, dla ich własnego bezpieczeństwa.6 . Prawdziwi antyfaszyści, ci którzy naprawdę walczyli z faszyzmem, szli obok nas w Marszu jako kombatanci NSZ i AK a ty jesteś tylko lewacką ścierą.7 .Oprócz Nich nie ma w Polsce innych antyfaszystów, bo narodowcy nie są faszystami, tylko Polakami. Dlatego ty śmieciu i twoi towarzysze, nie jesteście żadnymi "antyfaszystami", tylko antypolakami. Na dodatek ty jesteś wyjątkowo tępy, co zresztą wyżej udowodniłem.
[quote name='antyfaszysta' timestamp='1321463583' post='559057']
W normalnym kraju dostaliby od ZOMO po dziesięc pał na krzyż i poszliby do domu ale w Katolandzie gdzie istnieje ochronka na faszystów banda pójdzie do sądu się sądzić. Ot w jakim to cyrku przyszło nam żyć.
[/quote]
SIEDEM DOWODÓW NA KRETYNIZM LEWAKA. Przeczytaj to imbecylu, o ile coś z tego zrozumiesz. 1. W czasach kiedy było ZOMO, Polska nie była "normalnym krajem".2. Nie ma takiego państwa jak Katoland a jeśli jest, to mi t... rozwiń
Avatar
MAG / 17 listopada 2011 o 00:58
0
Oto potwierdzenie słów rzecznika. http://www.onrlublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=109:kara-mierci-dla-mordercow-ulotki&catid=1:news Palikot znów mija się z prawdą a jego zLEWAKI łykają wszystko jak pelikany.
Avatar
PATRON / 17 listopada 2011 o 00:54
0
[quote name='pytalski' timestamp='1321455761' post='559020']
[size="5"]wszyscy byli łobuzami tylko nie my...[/size]
Czy tak odczytać tą wypowiedź? Dziwne koalicje się potworzył na manifestacyjne potrzeby, dziwne....
Kto ma lekkie gadanie ten myśli,że już rozumy pozjadał,
ale poza tymi którzy przyjmują wszystko jako prawdę, są tacy co nie wierzą każdej gębie, w szczególności
zrzucania odpowiedzialności na innych
[/quote]
Jedno pytanko do ~pytalskiego~ Byłeś na Marszu? Jak nie byłeś, to nie filozofuj, bo to cię przerasta. I mam drugie pytanko dotyczące twojego nicku-pseudonimu. "PYTALSKI", to od "pytania", czy od "pyty"? Jak by to ujął klasyk "Kto PYTA ten błądzi". Ogarnij się chłopie i nie błądź.
[quote name='pytalski' timestamp='1321455761' post='559020']
[size="5"]wszyscy byli łobuzami tylko nie my...[/size]
Czy tak odczytać tą wypowiedź? Dziwne koalicje się potworzył na manifestacyjne potrzeby, dziwne....
Kto ma lekkie gadanie ten myśli,że już rozumy pozjadał,
ale poza tymi którzy przyjmują wszystko jako prawdę, są tacy co nie wierzą każdej gębie, w szczególności
zrzucania odpowiedzialności na innych
[/quote]
Jedno pytanko do ~pytalskiego~ Byłeś na Mar... rozwiń
Avatar
mieszkaniec Ś. / 17 listopada 2011 o 00:41
0
Na Marszu Niepodległości, a konkretnie przed jego rozpoczęciem na Pl. Konstytucji policja jest odpowiedzialna za powstały tam chaos. Na plac schodzili się ludzie z całej Polski (często nieznający Warszawy)a policja przez te swoje megafony zagłuszała polecenia organizatorów. Policja zamiast prowokować przez te swoje szczekaczki mogłaby się zamknąć na 10 minut, żeby ludzie usłyszeli organizatorów a nie byłoby "zamieszek". Ci co stali dalej od policyjnych megafonów usłyszeli organizatorów i poszli w kierunku przez nich wskazanym a ci którzy tylko słyszeli szczekanie tego nie zrobili.
Na Marszu Niepodległości, a konkretnie przed jego rozpoczęciem na Pl. Konstytucji policja jest odpowiedzialna za powstały tam chaos. Na plac schodzili się ludzie z całej Polski (często nieznający Warszawy)a policja przez te swoje megafony zagłuszała polecenia organizatorów. Policja zamiast prowokować przez te swoje szczekaczki mogłaby się zamknąć na 10 minut, żeby ludzie usłyszeli organizatorów a nie byłoby "zamieszek". Ci co stali dalej od policyjnych megafonów usłyszeli organizatorów i poszli w kierunku przez nich wskazanym a ci ... rozwiń
Avatar
Roman / 16 listopada 2011 o 22:03
0
P.Marianie b. szczera wypowiedz, właśnie takiej świeżości i szczerości potrzebują media.
Obserwuje bacznie Starania Ruchu Narodowego w Polsce od kilku lat. Dwa ostatnie lata sa dla mnie miłym zaskoczeniem. a od ok 08.11. Kwestia nacjonalizmu zostaje poruszana przy każdej okazji. Okazja dla Was inni czytelnicy. Nie opłaca sie wierzyć mediom. W Mediach - kłamcy, w rządzie- złodzieje. Taka POLSKA nie ma prawa istnieć. Czy ONR i inne organizacje tego typu sa na to lekarstwem? Czy zapał młodych aktywistów będzie skteczny? Czy przywrócą porządek ? Zdecydowanie! I apel! Rodacy ! Państwo i miłość do Ojczyzny Naszą Drogą! Bądźmy odpowiedzialni za nas samych. Mamy obowiązki Polskie. Twórzmy nadal historie, ale twórzmy ja tak aby nie było nam wstyd przed wnukami.
Pozdrawiam członków Obozu narodowo-Radykalnego. (ciągnijcie za sobą masy)
Sympatyk Roman
Czołem Wielkiej Polsce!
P.Marianie b. szczera wypowiedz, właśnie takiej świeżości i szczerości potrzebują media.
Obserwuje bacznie Starania Ruchu Narodowego w Polsce od kilku lat. Dwa ostatnie lata sa dla mnie miłym zaskoczeniem. a od ok 08.11. Kwestia nacjonalizmu zostaje poruszana przy każdej okazji. Okazja dla Was inni czytelnicy. Nie opłaca sie wierzyć mediom. W Mediach - kłamcy, w rządzie- złodzieje. Taka POLSKA nie ma prawa istnieć. Czy ONR i inne organizacje tego typu sa na to lekarstwem? Czy zapał młodych aktywistów będzie skteczny? Czy przywrócą por... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 11 0

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 5 1

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 73 18

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 9 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie