Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2009 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Oświadczył się z kinowego ekranu (wideo)

0 25 A A

Coraz częściej wyznajemy miłość w sposób wyjątkowy i niestandardowy. Tak zrobił Maciek Łyjak z Lublina, który oświadczył się Iwonie... z ekranu kinowego. Tuż przed filmem "Zmierzch w Cinema City w galerii Lublin Plaza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:31
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:01
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
Bartyk / 10 stycznia 2010 o 14:57
0
No cóż fajny plagiat. Gościa nie stać było na własne słowa. żenada

tu jest oryginał [url="http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw"]http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw[/url],
Avatar
az / 3 grudnia 2009 o 20:08
0
maaatko... na "zmierzchu?" to juz gorszego syfu nie mogl wybrac?
Avatar
troll / 1 grudnia 2009 o 18:07
0
ZEnua i reklama dla cinema city , zal.
Avatar
hahaha sciemniacz / 1 grudnia 2009 o 12:55
0
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata;
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata; rozwiń
Avatar
W / 1 grudnia 2009 o 12:10
0
Gratulacje Chłopaku! Nie słuchaj innych tylko rób tak jak serce podpowiada Nie powielaj schematów i nie słuchaj szarych nudnych polaczków. Szkoda zdrowia i czasu
Live long and prosper
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 10:41
0
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na jakie mogłeś wpaść. Pewnie lubujesz się w komediach romantycznych i stamtąd wziąłeś swój pomysł. A jeszcze to genialne zakończenie "miłego wieczora" <lol> otóż mówi się miłego wieczoru.

Wyraziłem tylko swoje zdanie, więc bez inwektyw proszę. A parze życzę wszystkiego najlepszego, a w szczególności nagłego i nieprzewidzianego napłytu intelektu

Dziennikarzom DW gratuluję tematu. Naprawdę bardzo ambitnie z waszej strony, że promujecie takie żałosne spektakle ;]
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na j... rozwiń
Avatar
Kar98K / 1 grudnia 2009 o 10:13
0
Jeszcze z pięć razy o tym napiszcie. Boże, co za żenada...
Avatar
aldjavbni / 1 grudnia 2009 o 08:47
0
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o miłości i wtedy może otworzą Wam się oczy. "Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą..."

P.S Kolego nie spinaj się tak bo sam wyzywasz ludzi od trolli wcinających kozy a później sam się tak zachowujesz i obrażasz gdy ktoś napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem. ja dalej Cię Pozdrawiam:)
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o... rozwiń
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:31
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:01
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
Bartyk / 10 stycznia 2010 o 14:57
0
No cóż fajny plagiat. Gościa nie stać było na własne słowa. żenada

tu jest oryginał [url="http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw"]http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw[/url],
Avatar
az / 3 grudnia 2009 o 20:08
0
maaatko... na "zmierzchu?" to juz gorszego syfu nie mogl wybrac?
Avatar
troll / 1 grudnia 2009 o 18:07
0
ZEnua i reklama dla cinema city , zal.
Avatar
hahaha sciemniacz / 1 grudnia 2009 o 12:55
0
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata;
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata; rozwiń
Avatar
W / 1 grudnia 2009 o 12:10
0
Gratulacje Chłopaku! Nie słuchaj innych tylko rób tak jak serce podpowiada Nie powielaj schematów i nie słuchaj szarych nudnych polaczków. Szkoda zdrowia i czasu
Live long and prosper
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 10:41
0
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na jakie mogłeś wpaść. Pewnie lubujesz się w komediach romantycznych i stamtąd wziąłeś swój pomysł. A jeszcze to genialne zakończenie "miłego wieczora" <lol> otóż mówi się miłego wieczoru.

Wyraziłem tylko swoje zdanie, więc bez inwektyw proszę. A parze życzę wszystkiego najlepszego, a w szczególności nagłego i nieprzewidzianego napłytu intelektu

Dziennikarzom DW gratuluję tematu. Naprawdę bardzo ambitnie z waszej strony, że promujecie takie żałosne spektakle ;]
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na j... rozwiń
Avatar
Kar98K / 1 grudnia 2009 o 10:13
0
Jeszcze z pięć razy o tym napiszcie. Boże, co za żenada...
Avatar
aldjavbni / 1 grudnia 2009 o 08:47
0
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o miłości i wtedy może otworzą Wam się oczy. "Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą..."

P.S Kolego nie spinaj się tak bo sam wyzywasz ludzi od trolli wcinających kozy a później sam się tak zachowujesz i obrażasz gdy ktoś napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem. ja dalej Cię Pozdrawiam:)
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o... rozwiń