Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2009 r.
18:15
Edytuj ten wpis

Oświadczył się z kinowego ekranu (wideo)

0 25 A A

Coraz częściej wyznajemy miłość w sposób wyjątkowy i niestandardowy. Tak zrobił Maciek Łyjak z Lublina, który oświadczył się Iwonie... z ekranu kinowego. Tuż przed filmem "Zmierzch w Cinema City w galerii Lublin Plaza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:31
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:01
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
Bartyk / 10 stycznia 2010 o 14:57
0
No cóż fajny plagiat. Gościa nie stać było na własne słowa. żenada

tu jest oryginał [url="http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw"]http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw[/url],
Avatar
az / 3 grudnia 2009 o 20:08
0
maaatko... na "zmierzchu?" to juz gorszego syfu nie mogl wybrac?
Avatar
troll / 1 grudnia 2009 o 18:07
0
ZEnua i reklama dla cinema city , zal.
Avatar
hahaha sciemniacz / 1 grudnia 2009 o 12:55
0
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata;
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata; rozwiń
Avatar
W / 1 grudnia 2009 o 12:10
0
Gratulacje Chłopaku! Nie słuchaj innych tylko rób tak jak serce podpowiada Nie powielaj schematów i nie słuchaj szarych nudnych polaczków. Szkoda zdrowia i czasu
Live long and prosper
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 10:41
0
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na jakie mogłeś wpaść. Pewnie lubujesz się w komediach romantycznych i stamtąd wziąłeś swój pomysł. A jeszcze to genialne zakończenie "miłego wieczora" <lol> otóż mówi się miłego wieczoru.

Wyraziłem tylko swoje zdanie, więc bez inwektyw proszę. A parze życzę wszystkiego najlepszego, a w szczególności nagłego i nieprzewidzianego napłytu intelektu

Dziennikarzom DW gratuluję tematu. Naprawdę bardzo ambitnie z waszej strony, że promujecie takie żałosne spektakle ;]
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na j... rozwiń
Avatar
Kar98K / 1 grudnia 2009 o 10:13
0
Jeszcze z pięć razy o tym napiszcie. Boże, co za żenada...
Avatar
aldjavbni / 1 grudnia 2009 o 08:47
0
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o miłości i wtedy może otworzą Wam się oczy. "Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą..."

P.S Kolego nie spinaj się tak bo sam wyzywasz ludzi od trolli wcinających kozy a później sam się tak zachowujesz i obrażasz gdy ktoś napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem. ja dalej Cię Pozdrawiam:)
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o... rozwiń
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:31
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
kamil / 27 maja 2010 o 10:01
0
Hej. To jest oficjalny oryginał:
[url="######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg"]######www.youtube.com/watch?v=W0L_1VGe_jg[/url]
Pozdrawiam
Avatar
Bartyk / 10 stycznia 2010 o 14:57
0
No cóż fajny plagiat. Gościa nie stać było na własne słowa. żenada

tu jest oryginał [url="http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw"]http://www.youtube.com/watch?v=8OlCjwSIqjw[/url],
Avatar
az / 3 grudnia 2009 o 20:08
0
maaatko... na "zmierzchu?" to juz gorszego syfu nie mogl wybrac?
Avatar
troll / 1 grudnia 2009 o 18:07
0
ZEnua i reklama dla cinema city , zal.
Avatar
hahaha sciemniacz / 1 grudnia 2009 o 12:55
0
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata;
Po pierwsze sciagniete z USA Moze i nie bylo pisane w polskich gazetach, ale w amerykanskich serwisach. Wlasnie a wlasnie tylko ze kobieta sie oswiadczyla mezczyznie tak samo jak tutaj chlopak w kinie. Malo oryginalny pomysl, sztuczny i nie wiem czmu ma sluzyc. Gdyby nie bylo luidzi w kinie tez by sie oswiadczylk w ten sosob ? chyba nie bo najpieerw przeprasza publicznosc. Bez sensu, nic bym nie zrobil pod publicznosc. Wole byc sa na sam. Zamiast kina zabralbym ja na koniec swiata; rozwiń
Avatar
W / 1 grudnia 2009 o 12:10
0
Gratulacje Chłopaku! Nie słuchaj innych tylko rób tak jak serce podpowiada Nie powielaj schematów i nie słuchaj szarych nudnych polaczków. Szkoda zdrowia i czasu
Live long and prosper
Avatar
Gość / 1 grudnia 2009 o 10:41
0
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na jakie mogłeś wpaść. Pewnie lubujesz się w komediach romantycznych i stamtąd wziąłeś swój pomysł. A jeszcze to genialne zakończenie "miłego wieczora" <lol> otóż mówi się miłego wieczoru.

Wyraziłem tylko swoje zdanie, więc bez inwektyw proszę. A parze życzę wszystkiego najlepszego, a w szczególności nagłego i nieprzewidzianego napłytu intelektu

Dziennikarzom DW gratuluję tematu. Naprawdę bardzo ambitnie z waszej strony, że promujecie takie żałosne spektakle ;]
Cóż ogromna żenada ! i to w dodatku na filmie dla zidiociałych nastolatek jakim jest "Zmierzch". Wcale się nie dziwię, że zrobił to akurat na tym filmie, bo po prostu potwierdził poziom swojego intelektu. Dziwię się jednej rzeczy, jak wypowiedź z takim brakiem składni mógł pokazać przy takiej ilości ludzi ? choć pewnie nikt z oglądających nie słyszał tego braku umiejętności wypowiedzenia się w języku polskim, bo któż mądry idzie na taki film ?

Człowieku, to było żenujące ! najbardziej kiczowate oświadczyny na j... rozwiń
Avatar
Kar98K / 1 grudnia 2009 o 10:13
0
Jeszcze z pięć razy o tym napiszcie. Boże, co za żenada...
Avatar
aldjavbni / 1 grudnia 2009 o 08:47
0
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o miłości i wtedy może otworzą Wam się oczy. "Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą..."

P.S Kolego nie spinaj się tak bo sam wyzywasz ludzi od trolli wcinających kozy a później sam się tak zachowujesz i obrażasz gdy ktoś napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem. ja dalej Cię Pozdrawiam:)
Iskierka nie wiem czy wiesz, ale ja swoje oświadczyny już zorganizowałem, tylko nie robiłem z tego szopki:D ale mówię wszystko zależy od mentalności, niektóre kobiety lubią kiedy ta chwila jest zarezerwowana tylko dla dwóch osób inne potrzebują szopki, ok tyle jestem w stanie zrozumieć ale po co dawać to do gazet?;> to naprawdę takie wydarzenie? jeszcze jedno pytanie ile oni mają lat?;> Ona 21 on 19?;> wbrew temu co sądzicie ja też życzę im jak najlepiej! bo wiem co to znaczy Kochać i być Kochanym, ale przeczytajcie sobie hymn o... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!