Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2010 r.
15:57
Edytuj ten wpis

Perła niepasteryzowana: Nowe piwo z Lublina

Autor: Zdjęcie autora PIT
0 63 A A

Lubelska Perła wprowadziła na rynek nowe piwo – niepasteryzowane. Piwo do końca roku ma być dostępne we wszystkich sklepach, gdzie można dostać inne marki browaru. Butelki w naszym regionie będą zwrotne, w innych częściach kraju nie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Otrzymywaliśmy dużo sygnałów od klientów, którzy przypominali, że kiedyś była Perła niespateryzowana. Skoro, co jakiś czas wprowadzamy na rynek nowy produkt, to zdecydowaliśmy się na takie piwo – mówi Sławomir Staręga, szef marketingu Perły, Browarów Lubelskich.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu: Nowe piwo lubelskich browarów: Perła niepasteryzowana

Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
idepozapalki / 7 kwietnia 2011 o 19:04
0
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie ma szans.

Ale jeśli chodzi o piwa mikrofiltrowane - ok, wygrywa z kasztelanem. Ale wygranie szczyn ze szczynami to raczej nie osiągnięcie. W tej samej kategorii jest niepasteryzowana łomża - jeszcze bardziej gazowany syf.

I do tego ta idiotyczna maniera na niezwrotne butelki...

Zanim więc napiszecie, że jest to "piwko niepasteryzowane godne polecenia piwoszom" zastanówcie się co piszecie. Prawdziwy piwosz odróżnia piwo niepasteryzowane od piwa poddanego mikrofiltracji.

http://idepozapalki.wordpress.com/2011/04/07/mikrofiltracja-atakuje/
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie... rozwiń
Avatar
ŁUKASZ / 28 lutego 2011 o 18:59
0
Najlepsze piwo jakie piłem {w tej chwli nalewam kolejna butelke}Polecam piwoszom to cos dla nas.Apropo ''kasztelana''bo cos czytalem ze tylko z nazwy niepasteryzowane ,to prawda w dodatku wstretny smak taki perfidny nieprzypomina piwa fujjj i po trzech kasztelanach na drugi dzien glowa mnie bolala masakra cos z tym piwem nie tak!Perła niepasteryzowana ządzi! Sprubujcie tez chmielowej pieknie pachnnie smakuje ciut slabiej niz niepasteryzowana ale zapach ma piekny !
Avatar
kac z Krakowa / 27 lutego 2011 o 12:28
0
Piwo bardzo dobre. Kasztelan jest tylko z nazwy niepasteryzowany. Można powiedzieć, że Perła niepasteryzowana jest tylko jedna. Zresztą wiele jest takich niszowych produktów tylko, że w dużych sieciach wogóle tego nie dystrybuują. Będąc w ubiegłym roku pod Białymstokiem widziałem wile odmian "Łomży" w tym niepasteryzowaną. Też niezłe piwko.
Avatar
Ralf / 18 lutego 2011 o 19:10
0
pewnie Ci wleciała i nie wauwazyłes
Avatar
PIWOSZ / 5 lutego 2011 o 20:21
0
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie" z Warszawy lub "Hevelius" z Gdańska. Też po browarach.
[color="#FF0000"]Jak chcecie dobrego, TRADYCYJNEGO, a nie chemicznego piwa szukajcie tego z Browaru "Czarnków", "Ciechanów"[/color] i innych, które produkują mało, zgodnie ze starą sprawdzoną recepturą i trudno je kupić-mają krótki termin do spożycia, więc zamawiane są w minimalnych ilościach.
Lubelski browar nie jest taki zły, podobnie jak np. Leżajsk lub Warka. Łomża też ujdzie, ale tylko "Eksport".
Żywiec, Poznań (Lech), Okocim, Brzesko, Tychy to teraz fabryki nie browary! Ważna jest ilość, a nie jakość!
Z importowanych uznaje tylko "FAX"-srebrna puszka-mieszam nawet z dobrą wódką (np. Maximus) i rano nie "smali" i w głowie "nie łomoce". "Wywrotki" lub "zwrotów" tez nie ma! (mocne Fax-kolorowa puszka "trzepie" jak wódka).
Smacznego.[/color]
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie"... rozwiń
Avatar
MICHALwilko / 3 lutego 2011 o 19:11
0
wyśmienita:) najlepszy browiec jaki może być dostępny na rynku polecam
Avatar
Mysiul / 25 stycznia 2011 o 21:00
0
Piana puszysta.. prawdziwa... w smaku całkiem inna od pasteryzowanej. Początkowo jakby kwaśna? Z każdym łykiem coraz lepsza, szybko znika z butelki. Martwi mnie tylko ten okres przydatności do spożycia - 3 miesiące, jak na piwo niepasteryzowane to bardzo długo.
Avatar
Marko / 14 stycznia 2011 o 21:25
0
Jedno mnie zastanawia, a mianowicie wzmianka o innych butelkach w regionie i w kraju. To znaczy , że bedzie jak do tej pory Perła w brązowej butelce (regionalnej) bardzo dobre piwko i Perła w butelce zielonej (na terenie Polski) barrrrrrrrrdzo kiepskie piwo. Teraz będzi pewnie podobnie , a nieładnie.
Avatar
endrju / 19 grudnia 2010 o 23:06
0
i tak kasztelan lepszy
Avatar
santi / 15 grudnia 2010 o 18:39
0
W Śródmieściu nie spotkałem nowej Perły, zatem trudno się wypowiadać. Lecz natury ogólnej uwaga. Kiedyś w piwowarii do dobrego tonu należało informować konsumenta o zawartości ekstraktu słodowego (wyrażanej w stopniach Balinga - dla nie zorientowanych). Obecnie zaś, jest informacja, że takowy ekstrakt piwo zawiera. Stąd może uprawnione (?) sugestie o popłuczynach. Oraz informacja o zawartości alkoholu, jakby piwo było tylko substytutem gorzałki. Pozdrawiam Perłolubów.
Avatar
idepozapalki / 7 kwietnia 2011 o 19:04
0
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie ma szans.

Ale jeśli chodzi o piwa mikrofiltrowane - ok, wygrywa z kasztelanem. Ale wygranie szczyn ze szczynami to raczej nie osiągnięcie. W tej samej kategorii jest niepasteryzowana łomża - jeszcze bardziej gazowany syf.

I do tego ta idiotyczna maniera na niezwrotne butelki...

Zanim więc napiszecie, że jest to "piwko niepasteryzowane godne polecenia piwoszom" zastanówcie się co piszecie. Prawdziwy piwosz odróżnia piwo niepasteryzowane od piwa poddanego mikrofiltracji.

http://idepozapalki.wordpress.com/2011/04/07/mikrofiltracja-atakuje/
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie... rozwiń
Avatar
ŁUKASZ / 28 lutego 2011 o 18:59
0
Najlepsze piwo jakie piłem {w tej chwli nalewam kolejna butelke}Polecam piwoszom to cos dla nas.Apropo ''kasztelana''bo cos czytalem ze tylko z nazwy niepasteryzowane ,to prawda w dodatku wstretny smak taki perfidny nieprzypomina piwa fujjj i po trzech kasztelanach na drugi dzien glowa mnie bolala masakra cos z tym piwem nie tak!Perła niepasteryzowana ządzi! Sprubujcie tez chmielowej pieknie pachnnie smakuje ciut slabiej niz niepasteryzowana ale zapach ma piekny !
Avatar
kac z Krakowa / 27 lutego 2011 o 12:28
0
Piwo bardzo dobre. Kasztelan jest tylko z nazwy niepasteryzowany. Można powiedzieć, że Perła niepasteryzowana jest tylko jedna. Zresztą wiele jest takich niszowych produktów tylko, że w dużych sieciach wogóle tego nie dystrybuują. Będąc w ubiegłym roku pod Białymstokiem widziałem wile odmian "Łomży" w tym niepasteryzowaną. Też niezłe piwko.
Avatar
Ralf / 18 lutego 2011 o 19:10
0
pewnie Ci wleciała i nie wauwazyłes
Avatar
PIWOSZ / 5 lutego 2011 o 20:21
0
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie" z Warszawy lub "Hevelius" z Gdańska. Też po browarach.
[color="#FF0000"]Jak chcecie dobrego, TRADYCYJNEGO, a nie chemicznego piwa szukajcie tego z Browaru "Czarnków", "Ciechanów"[/color] i innych, które produkują mało, zgodnie ze starą sprawdzoną recepturą i trudno je kupić-mają krótki termin do spożycia, więc zamawiane są w minimalnych ilościach.
Lubelski browar nie jest taki zły, podobnie jak np. Leżajsk lub Warka. Łomża też ujdzie, ale tylko "Eksport".
Żywiec, Poznań (Lech), Okocim, Brzesko, Tychy to teraz fabryki nie browary! Ważna jest ilość, a nie jakość!
Z importowanych uznaje tylko "FAX"-srebrna puszka-mieszam nawet z dobrą wódką (np. Maximus) i rano nie "smali" i w głowie "nie łomoce". "Wywrotki" lub "zwrotów" tez nie ma! (mocne Fax-kolorowa puszka "trzepie" jak wódka).
Smacznego.[/color]
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie"... rozwiń
Avatar
MICHALwilko / 3 lutego 2011 o 19:11
0
wyśmienita:) najlepszy browiec jaki może być dostępny na rynku polecam
Avatar
Mysiul / 25 stycznia 2011 o 21:00
0
Piana puszysta.. prawdziwa... w smaku całkiem inna od pasteryzowanej. Początkowo jakby kwaśna? Z każdym łykiem coraz lepsza, szybko znika z butelki. Martwi mnie tylko ten okres przydatności do spożycia - 3 miesiące, jak na piwo niepasteryzowane to bardzo długo.
Avatar
Marko / 14 stycznia 2011 o 21:25
0
Jedno mnie zastanawia, a mianowicie wzmianka o innych butelkach w regionie i w kraju. To znaczy , że bedzie jak do tej pory Perła w brązowej butelce (regionalnej) bardzo dobre piwko i Perła w butelce zielonej (na terenie Polski) barrrrrrrrrdzo kiepskie piwo. Teraz będzi pewnie podobnie , a nieładnie.
Avatar
endrju / 19 grudnia 2010 o 23:06
0
i tak kasztelan lepszy
Avatar
santi / 15 grudnia 2010 o 18:39
0
W Śródmieściu nie spotkałem nowej Perły, zatem trudno się wypowiadać. Lecz natury ogólnej uwaga. Kiedyś w piwowarii do dobrego tonu należało informować konsumenta o zawartości ekstraktu słodowego (wyrażanej w stopniach Balinga - dla nie zorientowanych). Obecnie zaś, jest informacja, że takowy ekstrakt piwo zawiera. Stąd może uprawnione (?) sugestie o popłuczynach. Oraz informacja o zawartości alkoholu, jakby piwo było tylko substytutem gorzałki. Pozdrawiam Perłolubów.
Zobacz wszystkie komentarze 63

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przyjedź do sadu i nazbieraj sobie sam. Ciekawy pomysł na portal

Przyjedź do sadu i nazbieraj sobie sam. Ciekawy pomysł na portal 0 1

Dla rolników to dobra metoda na promocję i sprzedaż swoich produktów. Dla gości sposób na spędzenie czasu bliżej natury i zakup owoców i warzyw w przystępnych cenach i prosto z krzaka

Znicz – Górnik 2:1. Korczakowski z nowym kontraktem

Znicz – Górnik 2:1. Korczakowski z nowym kontraktem 0 4

Piłkarze Górnika Łęczna w środę rozegrali drugi mecz kontrolny. Tym razem podopieczni trenera Kamila Kieresia przegrali w Suskowoli innym drugoligowcem, Zniczem Pruszków, 1:2

Unia Sztuk, Unia Artystów. Wystawa w Muzeum Lubelskim
28 czerwca 2019, 18:00

Unia Sztuk, Unia Artystów. Wystawa w Muzeum Lubelskim 0 0

W następstwie projektu "6. Międzynarodowych spotkań ze sztuką" organizowanego w Lublinie w ramach jubileuszu obchodów 450-lecia podpisania Unii Lubelskiej, w Muzeum Lubelskim na Zamku będzie można podziwiać wystawę 35. artystów plastyków z Polski oraz Litwy. Wernisaż ekspozycji nastąpi 28 czerwca o godz. 18.

List otwarty w sprawie górek czechowskich: "Demokracja obywatelska to szacunek dla mieszkańców"
galeria

List otwarty w sprawie górek czechowskich: "Demokracja obywatelska to szacunek dla mieszkańców" 15 81

250 osób podpisało się pod listem dotyczącym ochrony górek czechowskich przed zabudową. Publikujemy jego treść:

Lublin znów spisał się na medal. Jesienią kolejne ważne mecze na Arenie?

Lublin znów spisał się na medal. Jesienią kolejne ważne mecze na Arenie? 0 0

Młodzieżowy mundial dobiegł końca. Jedną z jego aren był Lublin. Stolica województwa spisała się znakomicie, więc organizacja kolejnych dużych imprez to tylko kwestia czasu

Chciał przeprowadzić rower przez jezdnię, wszedł pod jadący samochód. Ciężkie obrażenia

Chciał przeprowadzić rower przez jezdnię, wszedł pod jadący samochód. Ciężkie obrażenia 4 0

Z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala mężczyzna, który wtargnął pod nadjeżdżający samochód.

53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
27 czerwca 2019, 17:00

53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym 0 0

W dniach 27-30 czerwca w Kazimierzu Dolnym odbędzie się 53. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych. W programie koncerty i imprezy towarzyszące: warsztaty, spotkania i zabawy.

Konkursy na dyrektorów szkół w Białej Podlaskiej. Gdzie są zmiany?

Konkursy na dyrektorów szkół w Białej Podlaskiej. Gdzie są zmiany? 3 1

W kilku bialskich szkołach rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów. W dwóch placówkach nazwiska dyrektorów się nie zmieniają.

52. Targi Sztuki Ludowej w Kazimierzu nad Wisłą
28 czerwca 2019, 0:00

52. Targi Sztuki Ludowej w Kazimierzu nad Wisłą 0 0

Najwybitniejsi polscy twórcy ludowi zaprezentują swoje prace w Kazimierzu Dolnym, podczas tegorocznej, 52. już edycji Targów Sztuki Ludowej. W tym roku impreza zrzeszająca mistrzów sztuki rękodzielniczej odbędzie się w dniach 28-30 czerwca.

Wernisaż wystawy "Tak! Czytam!" w Między Słowami
28 czerwca 2019, 18:00

Wernisaż wystawy "Tak! Czytam!" w Między Słowami 0 0

W piątek, 28 czerwca o godz. 18 w kawiarni Między Słowami (ul. Rybna 4/5) będzie miał miejsce wernisaż wystawy podsumowującej projekt "Tak! Czytam!".

Koło odpadło z ciężarówki i uderzyło w samochód

Koło odpadło z ciężarówki i uderzyło w samochód 3 7

34-latek zauważył że wprost na niego toczy się koło. Nie mógł uniknąć zderzenia.

26-latka potrąciła 71-latkę na przejściu dla pieszych. Tłumaczy, że nie zdążyła wyhamować
wideo
film

26-latka potrąciła 71-latkę na przejściu dla pieszych. Tłumaczy, że nie zdążyła wyhamować 6 31

26-latka potrąciła pieszą. 71-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

"Unia lubelska" wyjechała z Lublina. Obraz dotarł już do Wilna [zdjęcia]
galeria

"Unia lubelska" wyjechała z Lublina. Obraz dotarł już do Wilna [zdjęcia] 6 4

Jeden z najcenniejszych eksponatów w zbiorach Muzeum Lubelskiego, „Unia lubelska” Jana Matejki opuściła Lublin. Obraz dotarł już do Wilna, gdzie do końca listopada będzie główną atrakcją wystawy w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich

Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
28 czerwca 2019, 9:00

Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów 0 0

Już w najbliższy weekend, w dniach 28-30 czerwca w Nałęczowie odbędzie się Festiwal Otwartych ogrodów. Właściciele prywatnych pensjonatów, posesji i restauracji otworzą swoje ogrody dla wszystkich chętnych. Ozdobą wydarzenia będą ciekawe atrakcje - warsztaty, występy i prezentacje.

Andrzej Maciejewski (Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego): Jestem optymistą

Andrzej Maciejewski (Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego): Jestem optymistą 0 1

Rozmowa z Andrzejem Maciejewski, prezesem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!