Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2010 r.
15:57
Edytuj ten wpis

Perła niepasteryzowana: Nowe piwo z Lublina

Autor: Zdjęcie autora PIT
0 63 A A

Lubelska Perła wprowadziła na rynek nowe piwo – niepasteryzowane. Piwo do końca roku ma być dostępne we wszystkich sklepach, gdzie można dostać inne marki browaru. Butelki w naszym regionie będą zwrotne, w innych częściach kraju nie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Otrzymywaliśmy dużo sygnałów od klientów, którzy przypominali, że kiedyś była Perła niespateryzowana. Skoro, co jakiś czas wprowadzamy na rynek nowy produkt, to zdecydowaliśmy się na takie piwo – mówi Sławomir Staręga, szef marketingu Perły, Browarów Lubelskich.

Cały artykuł czytaj na Strefie Biznesu: Nowe piwo lubelskich browarów: Perła niepasteryzowana
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
idepozapalki / 7 kwietnia 2011 r. o 19:04
0
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie ma szans.

Ale jeśli chodzi o piwa mikrofiltrowane - ok, wygrywa z kasztelanem. Ale wygranie szczyn ze szczynami to raczej nie osiągnięcie. W tej samej kategorii jest niepasteryzowana łomża - jeszcze bardziej gazowany syf.

I do tego ta idiotyczna maniera na niezwrotne butelki...

Zanim więc napiszecie, że jest to "piwko niepasteryzowane godne polecenia piwoszom" zastanówcie się co piszecie. Prawdziwy piwosz odróżnia piwo niepasteryzowane od piwa poddanego mikrofiltracji.

http://idepozapalki.wordpress.com/2011/04/07/mikrofiltracja-atakuje/
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie... rozwiń
Avatar
ŁUKASZ / 28 lutego 2011 r. o 18:59
0
Najlepsze piwo jakie piłem {w tej chwli nalewam kolejna butelke}Polecam piwoszom to cos dla nas.Apropo ''kasztelana''bo cos czytalem ze tylko z nazwy niepasteryzowane ,to prawda w dodatku wstretny smak taki perfidny nieprzypomina piwa fujjj i po trzech kasztelanach na drugi dzien glowa mnie bolala masakra cos z tym piwem nie tak!Perła niepasteryzowana ządzi! Sprubujcie tez chmielowej pieknie pachnnie smakuje ciut slabiej niz niepasteryzowana ale zapach ma piekny !
Avatar
kac z Krakowa / 27 lutego 2011 r. o 12:28
0
Piwo bardzo dobre. Kasztelan jest tylko z nazwy niepasteryzowany. Można powiedzieć, że Perła niepasteryzowana jest tylko jedna. Zresztą wiele jest takich niszowych produktów tylko, że w dużych sieciach wogóle tego nie dystrybuują. Będąc w ubiegłym roku pod Białymstokiem widziałem wile odmian "Łomży" w tym niepasteryzowaną. Też niezłe piwko.
Avatar
Ralf / 18 lutego 2011 r. o 19:10
0
pewnie Ci wleciała i nie wauwazyłes
Avatar
PIWOSZ / 5 lutego 2011 r. o 20:21
0
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie" z Warszawy lub "Hevelius" z Gdańska. Też po browarach.
[color="#FF0000"]Jak chcecie dobrego, TRADYCYJNEGO, a nie chemicznego piwa szukajcie tego z Browaru "Czarnków", "Ciechanów"[/color] i innych, które produkują mało, zgodnie ze starą sprawdzoną recepturą i trudno je kupić-mają krótki termin do spożycia, więc zamawiane są w minimalnych ilościach.
Lubelski browar nie jest taki zły, podobnie jak np. Leżajsk lub Warka. Łomża też ujdzie, ale tylko "Eksport".
Żywiec, Poznań (Lech), Okocim, Brzesko, Tychy to teraz fabryki nie browary! Ważna jest ilość, a nie jakość!
Z importowanych uznaje tylko "FAX"-srebrna puszka-mieszam nawet z dobrą wódką (np. Maximus) i rano nie "smali" i w głowie "nie łomoce". "Wywrotki" lub "zwrotów" tez nie ma! (mocne Fax-kolorowa puszka "trzepie" jak wódka).
Smacznego.[/color]
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie"... rozwiń
Avatar
MICHALwilko / 3 lutego 2011 r. o 19:11
0
wyśmienita:) najlepszy browiec jaki może być dostępny na rynku polecam
Avatar
Mysiul / 25 stycznia 2011 r. o 21:00
0
Piana puszysta.. prawdziwa... w smaku całkiem inna od pasteryzowanej. Początkowo jakby kwaśna? Z każdym łykiem coraz lepsza, szybko znika z butelki. Martwi mnie tylko ten okres przydatności do spożycia - 3 miesiące, jak na piwo niepasteryzowane to bardzo długo.
Avatar
Marko / 14 stycznia 2011 r. o 21:25
0
Jedno mnie zastanawia, a mianowicie wzmianka o innych butelkach w regionie i w kraju. To znaczy , że bedzie jak do tej pory Perła w brązowej butelce (regionalnej) bardzo dobre piwko i Perła w butelce zielonej (na terenie Polski) barrrrrrrrrdzo kiepskie piwo. Teraz będzi pewnie podobnie , a nieładnie.
Avatar
endrju / 19 grudnia 2010 r. o 23:06
0
i tak kasztelan lepszy
Avatar
santi / 15 grudnia 2010 r. o 18:39
0
W Śródmieściu nie spotkałem nowej Perły, zatem trudno się wypowiadać. Lecz natury ogólnej uwaga. Kiedyś w piwowarii do dobrego tonu należało informować konsumenta o zawartości ekstraktu słodowego (wyrażanej w stopniach Balinga - dla nie zorientowanych). Obecnie zaś, jest informacja, że takowy ekstrakt piwo zawiera. Stąd może uprawnione (?) sugestie o popłuczynach. Oraz informacja o zawartości alkoholu, jakby piwo było tylko substytutem gorzałki. Pozdrawiam Perłolubów.
Avatar
idepozapalki / 7 kwietnia 2011 r. o 19:04
0
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie ma szans.

Ale jeśli chodzi o piwa mikrofiltrowane - ok, wygrywa z kasztelanem. Ale wygranie szczyn ze szczynami to raczej nie osiągnięcie. W tej samej kategorii jest niepasteryzowana łomża - jeszcze bardziej gazowany syf.

I do tego ta idiotyczna maniera na niezwrotne butelki...

Zanim więc napiszecie, że jest to "piwko niepasteryzowane godne polecenia piwoszom" zastanówcie się co piszecie. Prawdziwy piwosz odróżnia piwo niepasteryzowane od piwa poddanego mikrofiltracji.

http://idepozapalki.wordpress.com/2011/04/07/mikrofiltracja-atakuje/
Ludzie, przecież tego się nie da pić. W kategorii piw niepasteryzowanych jest to po prostu sikacz: porównajcie go z takimi piwami jak Ciechan, Noteckie, Gontyniec...
A, chwila, nie porównacie, bo to jak porównywać malucha do merca.

Dlaczego? Bo Perła, jakkolwiek ją lubię - postanowiła dołączyć do oszustwa pt "piwo niepasteryzowane". Wypuszczają więc naładowaną dwutlenkiem szczynę po mikrofiltracji. Czyli kastracji smakowej.

Jeśli ma więc stanąć w szranki z prawdziwymi piwami niepasteryzowanymi: nie... rozwiń
Avatar
ŁUKASZ / 28 lutego 2011 r. o 18:59
0
Najlepsze piwo jakie piłem {w tej chwli nalewam kolejna butelke}Polecam piwoszom to cos dla nas.Apropo ''kasztelana''bo cos czytalem ze tylko z nazwy niepasteryzowane ,to prawda w dodatku wstretny smak taki perfidny nieprzypomina piwa fujjj i po trzech kasztelanach na drugi dzien glowa mnie bolala masakra cos z tym piwem nie tak!Perła niepasteryzowana ządzi! Sprubujcie tez chmielowej pieknie pachnnie smakuje ciut slabiej niz niepasteryzowana ale zapach ma piekny !
Avatar
kac z Krakowa / 27 lutego 2011 r. o 12:28
0
Piwo bardzo dobre. Kasztelan jest tylko z nazwy niepasteryzowany. Można powiedzieć, że Perła niepasteryzowana jest tylko jedna. Zresztą wiele jest takich niszowych produktów tylko, że w dużych sieciach wogóle tego nie dystrybuują. Będąc w ubiegłym roku pod Białymstokiem widziałem wile odmian "Łomży" w tym niepasteryzowaną. Też niezłe piwko.
Avatar
Ralf / 18 lutego 2011 r. o 19:10
0
pewnie Ci wleciała i nie wauwazyłes
Avatar
PIWOSZ / 5 lutego 2011 r. o 20:21
0
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie" z Warszawy lub "Hevelius" z Gdańska. Też po browarach.
[color="#FF0000"]Jak chcecie dobrego, TRADYCYJNEGO, a nie chemicznego piwa szukajcie tego z Browaru "Czarnków", "Ciechanów"[/color] i innych, które produkują mało, zgodnie ze starą sprawdzoną recepturą i trudno je kupić-mają krótki termin do spożycia, więc zamawiane są w minimalnych ilościach.
Lubelski browar nie jest taki zły, podobnie jak np. Leżajsk lub Warka. Łomża też ujdzie, ale tylko "Eksport".
Żywiec, Poznań (Lech), Okocim, Brzesko, Tychy to teraz fabryki nie browary! Ważna jest ilość, a nie jakość!
Z importowanych uznaje tylko "FAX"-srebrna puszka-mieszam nawet z dobrą wódką (np. Maximus) i rano nie "smali" i w głowie "nie łomoce". "Wywrotki" lub "zwrotów" tez nie ma! (mocne Fax-kolorowa puszka "trzepie" jak wódka).
Smacznego.[/color]
[color="#000000"]Mój brzuch jest wielki jak bęben Roling Stones, tyle piwa w życiu wychlałem, ale też i posmakowałem.
W Lublinie najlepsze było piwo "Trybunalskie", ach co za smak świeżości chmielu i słodu.
Ze Zwierzyńca doskonałe było "Zwierzynieckie". To produkowane w Lublinie pod tą nazwą to nie te klimaty.
Zresztą w Zwierzyńcu już piwa nie produkują. W Zamościu, Chełmie, Janowie Lubelskim, Jatutowie też. A "Kryształ"-też ze Zwierzyńca jakie było doskonałe... "Królewskie"... rozwiń
Avatar
MICHALwilko / 3 lutego 2011 r. o 19:11
0
wyśmienita:) najlepszy browiec jaki może być dostępny na rynku polecam
Avatar
Mysiul / 25 stycznia 2011 r. o 21:00
0
Piana puszysta.. prawdziwa... w smaku całkiem inna od pasteryzowanej. Początkowo jakby kwaśna? Z każdym łykiem coraz lepsza, szybko znika z butelki. Martwi mnie tylko ten okres przydatności do spożycia - 3 miesiące, jak na piwo niepasteryzowane to bardzo długo.
Avatar
Marko / 14 stycznia 2011 r. o 21:25
0
Jedno mnie zastanawia, a mianowicie wzmianka o innych butelkach w regionie i w kraju. To znaczy , że bedzie jak do tej pory Perła w brązowej butelce (regionalnej) bardzo dobre piwko i Perła w butelce zielonej (na terenie Polski) barrrrrrrrrdzo kiepskie piwo. Teraz będzi pewnie podobnie , a nieładnie.
Avatar
endrju / 19 grudnia 2010 r. o 23:06
0
i tak kasztelan lepszy
Avatar
santi / 15 grudnia 2010 r. o 18:39
0
W Śródmieściu nie spotkałem nowej Perły, zatem trudno się wypowiadać. Lecz natury ogólnej uwaga. Kiedyś w piwowarii do dobrego tonu należało informować konsumenta o zawartości ekstraktu słodowego (wyrażanej w stopniach Balinga - dla nie zorientowanych). Obecnie zaś, jest informacja, że takowy ekstrakt piwo zawiera. Stąd może uprawnione (?) sugestie o popłuczynach. Oraz informacja o zawartości alkoholu, jakby piwo było tylko substytutem gorzałki. Pozdrawiam Perłolubów.