Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 sierpnia 2010 r.
8:56
Edytuj ten wpis

Pielgrzymi ruszają z Lublina do Częstochowy (zdjęcia) (wideo)

Autor: Zdjęcie autora dw aj
0 18 A A

Dziś z Lublina wyruszy 18 grup pielgrzymów, by 14 sierpnia dotrzeć na Jasną Górę w Częstochowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ANGEL / 4 sierpnia 2010 o 08:23
0
[color="#008000"]BOŻA NAU(cz)KA czyli [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie zanudzić Piechurów.
Uświadomić Im należy, że mają [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:
Każdy pamięta czytaną nie tak dawno ewangelie jak Jezus Kroczył Po Wodzie (Biblia nie podaje stopnia zanurzenia Aqua piechura), a Piotrkowi się nie udało...
...i tu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]przypomina KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:[/color]

[color="#FF0000"]Dlaczego Jezus się nie utopił tylko został ukrzyżowany?
- Bo łatwiej powiesić Krzyż na ścianie niż Akwarium...[/color]

Wszystkim Piechurom towarzyszyć ma [color="#FF0000"]Ojciec Jan Góra pokazujący jak wielka jest Nauka Boża[/color], a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC twierdzi, że [color="#FF0000"]Boż był pier[/color]...nięty z całą swoją Nau(cz)ką!
Każdy też pamięta jak Przewodnik 2010 Ojciec Jan Góra Płakał po śmierci JP 2 (materiały w TVP) - byl to prawdziwy CUD przesądzający o Świętości JP 2, bo płakała nawet Góra - Jan jej było na imię.

Po przeczytaniu tegoż textu wypada jak najszybciej się NAWRÓCIĆ - prosto do domu, a do celu dojdzie tylko Ojciec Góra i potwierdzi się KULawa i PAT-ologiczna teoria - "Jeśli wy nie pzyjdziecie - przyjdzie Góra, a Jan jest jej Imię".
Po nastąpieniu CUDOWNYCH NAWRÓCEŃ - im szybcie, to lepiej - [color="#FF0000"]każdy Nawrócony będzie mniej zmęczony!
W samej Warszawie trwa WALKA O KRZYŻ, bo JP 2 kazał "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał "Krzyż do Walki". Żaden Ksiądz nie zrobi burd przed Pałacem Prezydenckim - robi to Nastawiony Lud Boży!

Czy warto więc dla dwóch desek przelewać krew?[/color]
Jak Ksiądz daje przykład Przlewanie Krwi?
- [color="#FF0000"]z Flaszki do Ampułki, z Ampułki do Kielicha, a z Kielicha..., a z Kielicha w Otwór Gębowy![/color]

W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów?
Chyba jedynie [color="#FF0000"]"W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego". Enter.[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

D ocałego ekwipunku targanego na plecach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dorzuca jeszcze [color="#FF0000"]TOY - TOY'e [/color]noszone na plecach - przecież to taki Boski Pomysł, na który [color="#FF0000"]KUL[/color]-awi i pszycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczni do tej pory nie wpadli...

Cała zaś Eskorta powinna jechać w nabożnej pozycji - na KUL-anach - od Motocykli po Radiowozy...

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***<
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#008000"]BOŻA NAU(cz)KA czyli [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie za... rozwiń
Avatar
joana / 3 sierpnia 2010 o 23:08
0
Najgorsze, że cała dilerka idzie z nimi. Nic na mieście nie będzie,......
Avatar
40 + / 3 sierpnia 2010 o 21:39
0
Ale chwalipięta z tego księdza proboszcza. Do siostrzyczek...zasuwaj...
Avatar
Ksiądz proboszcz / 3 sierpnia 2010 o 21:11
0
Poszukuję dwóch bezpruderyjnych nastolatek jako towarzyszek na pielgrzymkę. Mam 50 lat. Jestem sowicie wyposażony przez naturę. Ewentualne przyszłe komplikacje załatwiam szybko i bezpłatnie w jednym z naszych zakonów.
Avatar
zajec / 3 sierpnia 2010 o 20:23
0
każdy po krzyżu i na warszawę
Avatar
sas / 3 sierpnia 2010 o 19:54
0
PRANIE MÓZGU RUSZYŁO
jechałem dzisiaj za nimi jak tak bardzo im się chce to na klęczkach powinni iść
Avatar
JPII / 3 sierpnia 2010 o 18:48
0
DESANT JAAAAAAAZDAAAAA !!!
Avatar
JPII / 3 sierpnia 2010 o 18:27
0
Ściągają posiłki na Warszawę.. Żeby zmylić władzę wejdą do stolycy od południa zamiast od wschodu.. Męczennicy krzyża..
Avatar
Hagen / 3 sierpnia 2010 o 18:25
0
[quote name='jon' date='03 sierpień 2010 - 11:04 ' timestamp='1280826262' post='324012']
czemu usunięto pierwsze , poranne wpisy internautów ? cenzura ?
[/quote]


No , skąd - moderacja !!! :-)
Avatar
jon / 3 sierpnia 2010 o 17:50
0
[quote name='Moderator' date='03 sierpień 2010 - 11:14 ' timestamp='1280826855' post='324018']
są pod innym artykułem: http://forum.dziennikwschodni.pl/rusza-pielgrzymka-z-lublina-do-czestochowy-beda-utrudnienia-w-ruchu-t35801/page__p__323995&#entry323995
[/quote]
sorry
Avatar
ANGEL / 4 sierpnia 2010 o 08:23
0
[color="#008000"]BOŻA NAU(cz)KA czyli [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie zanudzić Piechurów.
Uświadomić Im należy, że mają [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:
Każdy pamięta czytaną nie tak dawno ewangelie jak Jezus Kroczył Po Wodzie (Biblia nie podaje stopnia zanurzenia Aqua piechura), a Piotrkowi się nie udało...
...i tu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC [color="#FF0000"]przypomina KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:[/color]

[color="#FF0000"]Dlaczego Jezus się nie utopił tylko został ukrzyżowany?
- Bo łatwiej powiesić Krzyż na ścianie niż Akwarium...[/color]

Wszystkim Piechurom towarzyszyć ma [color="#FF0000"]Ojciec Jan Góra pokazujący jak wielka jest Nauka Boża[/color], a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC twierdzi, że [color="#FF0000"]Boż był pier[/color]...nięty z całą swoją Nau(cz)ką!
Każdy też pamięta jak Przewodnik 2010 Ojciec Jan Góra Płakał po śmierci JP 2 (materiały w TVP) - byl to prawdziwy CUD przesądzający o Świętości JP 2, bo płakała nawet Góra - Jan jej było na imię.

Po przeczytaniu tegoż textu wypada jak najszybciej się NAWRÓCIĆ - prosto do domu, a do celu dojdzie tylko Ojciec Góra i potwierdzi się KULawa i PAT-ologiczna teoria - "Jeśli wy nie pzyjdziecie - przyjdzie Góra, a Jan jest jej Imię".
Po nastąpieniu CUDOWNYCH NAWRÓCEŃ - im szybcie, to lepiej - [color="#FF0000"]każdy Nawrócony będzie mniej zmęczony!
W samej Warszawie trwa WALKA O KRZYŻ, bo JP 2 kazał "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał "Krzyż do Walki". Żaden Ksiądz nie zrobi burd przed Pałacem Prezydenckim - robi to Nastawiony Lud Boży!

Czy warto więc dla dwóch desek przelewać krew?[/color]
Jak Ksiądz daje przykład Przlewanie Krwi?
- [color="#FF0000"]z Flaszki do Ampułki, z Ampułki do Kielicha, a z Kielicha..., a z Kielicha w Otwór Gębowy![/color]

W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów?
Chyba jedynie [color="#FF0000"]"W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego". Enter.[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

D ocałego ekwipunku targanego na plecach KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dorzuca jeszcze [color="#FF0000"]TOY - TOY'e [/color]noszone na plecach - przecież to taki Boski Pomysł, na który [color="#FF0000"]KUL[/color]-awi i pszycho[color="#FF0000"]PAT[/color]yczni do tej pory nie wpadli...

Cała zaś Eskorta powinna jechać w nabożnej pozycji - na KUL-anach - od Motocykli po Radiowozy...

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***<
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#008000"]BOŻA NAU(cz)KA czyli [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie za... rozwiń
Avatar
joana / 3 sierpnia 2010 o 23:08
0
Najgorsze, że cała dilerka idzie z nimi. Nic na mieście nie będzie,......
Avatar
40 + / 3 sierpnia 2010 o 21:39
0
Ale chwalipięta z tego księdza proboszcza. Do siostrzyczek...zasuwaj...
Avatar
Ksiądz proboszcz / 3 sierpnia 2010 o 21:11
0
Poszukuję dwóch bezpruderyjnych nastolatek jako towarzyszek na pielgrzymkę. Mam 50 lat. Jestem sowicie wyposażony przez naturę. Ewentualne przyszłe komplikacje załatwiam szybko i bezpłatnie w jednym z naszych zakonów.
Avatar
zajec / 3 sierpnia 2010 o 20:23
0
każdy po krzyżu i na warszawę
Avatar
sas / 3 sierpnia 2010 o 19:54
0
PRANIE MÓZGU RUSZYŁO
jechałem dzisiaj za nimi jak tak bardzo im się chce to na klęczkach powinni iść
Avatar
JPII / 3 sierpnia 2010 o 18:48
0
DESANT JAAAAAAAZDAAAAA !!!
Avatar
JPII / 3 sierpnia 2010 o 18:27
0
Ściągają posiłki na Warszawę.. Żeby zmylić władzę wejdą do stolycy od południa zamiast od wschodu.. Męczennicy krzyża..
Avatar
Hagen / 3 sierpnia 2010 o 18:25
0
[quote name='jon' date='03 sierpień 2010 - 11:04 ' timestamp='1280826262' post='324012']
czemu usunięto pierwsze , poranne wpisy internautów ? cenzura ?
[/quote]


No , skąd - moderacja !!! :-)
Avatar
jon / 3 sierpnia 2010 o 17:50
0
[quote name='Moderator' date='03 sierpień 2010 - 11:14 ' timestamp='1280826855' post='324018']
są pod innym artykułem: http://forum.dziennikwschodni.pl/rusza-pielgrzymka-z-lublina-do-czestochowy-beda-utrudnienia-w-ruchu-t35801/page__p__323995&#entry323995
[/quote]
sorry
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 0 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 17 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!