Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 maja 2009 r.
20:36
Edytuj ten wpis

Płacili krocie, a dziś nie mają mieszkań, ani pieniędzy

0 41 A A

Miał być wysoki standard, nowoczesna architektura i widok na zielony wąwóz. Skończyło się na poważnych kłopotach przyszłych mieszkańców superwieżowca Sunhill przy ul. Jana Sawy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sunhill to flagowa inwestycja lubelskiej firmy Antar. Trzy poziomy podziemnych garaży i 150 mieszkań w wysokim standardzie. Wśród nich przestronne apartamenty z pięknym widokiem.

Cena od 5,5 do 6 tys. zł za metr kwadratowy. Budynek miał być gotowy w listopadzie ubiegłego roku. Budowa przeciągała się z miesiąca na miesiąc. A w poniedziałek roboty całkiem stanęły. Właściciele mieszkań liczą straty.

- Dla mnie to blisko 1500 zł miesięcznie - mówi pani Monika z Lublina. - Wzięliśmy z mężem kredyt, zainwestowaliśmy wszystkie oszczędności. Przeprowadziliśmy się z wynajmowanego mieszkania do rodziców. Na niecały rok, bo wtedy nasz blok miał być gotowy. Nic z tego. Trzeba było wrócić na stancję. Teraz mamy na głowie czynsz i raty kredytu.

Głównym wykonawcą robót było Lubelskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. Z początkiem tego roku firma złożyła wniosek o upadłość.

- Rozwiązaliśmy już z nimi umowę. Zobowiązania LPBO wzięliśmy na siebie - mówi Wojciech Świtek, dyrektor ds. inwestycji w Antarze.

Ale roboty wciąż stoją w miejscu. Na przeszkodzie stanęli urzędnicy. - Wojewoda uchylił decyzję o pozwoleniu na budowę - mówi Robert Lenarcik, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.

To efekt protestów Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Spółdzielcy domagali się wstrzymania budowy. Ich zdaniem, głębokie wykopy zagrażają sąsiednim wieżowcom.

W kolejnych etapach postępowania poszczególne instytucje odrzucały skargi. Nie uznawały LSM za stronę w sporze. Aż sprawa trafiła na szczebel wojewódzki.

- Sąd Kasacyjny uchylił decyzję o wydaniu pozwolenia na budowę i skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia - mówi Małgorzata Tatara, rzecznik wojewody.

W tej chwili Antar nie ma prawa budować. Musi zalegalizować inwestycję. Na zebranie dokumentów ma blisko miesiąc. A nadzór budowlany kolejne dwa na wydanie decyzji.

Urzędnicy zapewniają, że o rozbiórce nie ma mowy, ale budowa się przeciągnie. O ile? Tego nikt nie jest w stanie powiedzieć.

- Nie dziwiłbym się, jeśli nasi klienci zgłoszą się, by dochodzić swoich roszczeń - mówi Świtek. - W końcu 150 rodzin jest poszkodowanych. Mam nadzieję, że uda się szybko wznowić prace.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~123456789~ / 4 czerwca 2010 o 22:19
0
[code]Mec. Jarosław Niemiec
Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej

Klienci Antaru mogą dochodzić odszkodowania za poniesione straty. Wiele zależy od tego, czy umowa z developerem jasno określa termin zakończenia inwestycji. Na początek polecam negocjacje. Można domagać się obniżenia ceny, bądź innej rekompensaty. Warto wywalczyć pisemną deklarację developera. Może się później przydać w sądzie. Proces cywilny to ostatnia droga. W tym przypadku jej nie polecam. Sprawy sądowe trwają latami.[/code]


"mogą dochodzić odszkodowania za poniesione straty"
"Proces cywilny to ostatnia droga. W tym przypadku jej nie polecam. Sprawy sądowe trwają latami."

MOGĄ DOCHODZIĆ ALE PRZED SĄDEM NIE POLECA ...

TO GDZIE MAJĄ DOCHODZIĆ ?

Z niego taki mecenas jak z koziej d.... trąbka.
[code]Mec. Jarosław Niemiec
Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej

Klienci Antaru mogą dochodzić odszkodowania za poniesione straty. Wiele zależy od tego, czy umowa z developerem jasno określa termin zakończenia inwestycji. Na początek polecam negocjacje. Można domagać się obniżenia ceny, bądź innej rekompensaty. Warto wywalczyć pisemną deklarację developera. Może się później przydać w sądzie. Proces cywilny to ostatnia droga. W tym przypadku jej nie polecam. Sprawy sądowe trwają latami.[/code]


"mog... rozwiń
Avatar
LPBO / 3 października 2009 o 20:23
0
Antar zasłania się LPBO, to nieprawda, że LPBO zawiniło wiem bo tam pracowałem i wiem co wyprawiali z nami to właśnie przez Antar LPBO upadło. A gdyby ktoś nie wiedział to uświadomię Państwa, że Pan Gąbka jakiś czas temu doprowadził swoją firmę do upadku, która miał swoją siedzibę tam gdzie Antar ma teraz w tym samym budynku przy ul. Romanowskiego 20 w Lublinie.
Avatar
Gość / 23 maja 2009 o 15:52
0
Wojewoda - Genowefa TOKARSKA Wicewojewoda - Henryka STROJNOWSKA, której z nich brakuje czegoś tam ?.........
Avatar
Tomasz / 23 maja 2009 o 15:16
0
Wojewoda Lubelski cofnal pozwolenie na budowe dla gotowego do zamieszkania bloku . Czy nie uwazacie ze cos z panem wojewoda jest nie tak a mianowicie brakuje mu piatej klepki.
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 21:58
0
Co to ta BURACZANA PUSTYNIA ? Cukrownia zlikwidowana - buraków nie potrzeba, skupu nie będzie !
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 14:17
0
teraz może i jest mieszkań na pęczki ale jak ludzie kupowali dwa lata temu mieszkania w sunhilu to sytuacja na rynku nieruchomości nie tylko w lublinie ale w całej polsce wyglądała całkiem inaczej

dwa lata temu to właśnie była największa górka i rzeź jelonków, wtedy to dawali 120% kredytu gdy franki były niskie na tzw. 'krzywy ryj', więc kto wtedy kupił na kredyt 'dziurę w ziemi' to po prostu mistrz świata... a teraz nawet mieszkania nie ma, nie mówiąc o mniejszych cenach i wzroście kursu franka... no, przepraszam, ale tyle nieszczęść na raz to już się w głowie nie mieści, ja po prostu nie wierzę w takie nieszczęśliwe zbiegi przypadków, po prostu ludzie dali ciała w jakimś momencie i już... skoro nie mieli kasy to mogli się powstrzymać jeszcze jeden rok, bo i tak płacili za coś co ma być za dwa lata, a teraz już by od roku mieszkali w wykończonym mieszkaniu, z aktem, no ale nie byłby to jedyny, imponujący słoneczny-stok na buraczanej pustyni jaką mamy w naszym kochanym Lublinie, ale normalne blokowisko...

ale swoją drogą myślę, że takich rozpaczających osób jak bohaterka artykułu nie ma zbyt wiele, to zapewne jednostkowe przypadki, w głowie się nie mieści, że tacy ludzie chodzą po naszym mieście, reszta na pewno bardziej odpowiedzialnie podchodziła do tej transakcji, na pewno się denerwują, ale nie wpakowali się w taką czarną @#$%... mają gdzie mieszkać, mają pracę i stać ich na kredyt, życzę im wszystkiego dobrego i jak najszybszego zakończenie sprawy, po ich myśli...

dwa lata temu to właśnie była największa górka i rzeź jelonków, wtedy to dawali 120% kredytu gdy franki były niskie na tzw. 'krzywy ryj', więc kto wtedy kupił na kredyt 'dziurę w ziemi' to po prostu mistrz świata... a teraz nawet mieszkania nie ma, nie mówiąc o mniejszych cenach i wzroście kursu franka... no, przepraszam, ale tyle nieszczęść na raz to już się w głowie nie mieści, ja po prostu nie wierzę w takie nieszczęśliwe zbiegi przypadków, po prostu ludzie dali ciała w jakimś momencie i już... skoro ni... rozwiń
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 14:07
0
Gość napisał:
A tobie widzę w twarz można naharkać i będziesz ryja cieszył - ja nie zamierzam



matko, a taki spokoj byl na moim kochanym osiedlu przez 34 lata.....o matko....a teraz takie dresy, takie dresy...buuuuuuuuu.....
Avatar
aaaaaaaaaaaaaaaaa / 14 maja 2009 o 13:53
0
~Piotr~ napisał:
Podpowiedź dla Państwa - nabywców lokali w Sunhill'u. Nie wiem, ile jeszcze potrwają prace nad ustawą o pozwach zbiorowych i kiedy wejdzie ona w życie, ale możecie utworzyć stowarzyszenie i ono mogłoby być stroną w postępowaniach np. sądowych. O ile wiem, stroną w postępowaniu może być nawet tzw. stowarzyszenie zwykłe bez osobowości prawnej. Do założenia starczą 3 osoby, nie rejestruje się go w sądzie, tylko zgłasza w starostwie (w Lublinie - w Urzędzie Miasta, bo jesteśmy dumnym "miastem na prawach powiatu"). Trzymajcie się!


[url="http://sunhill.forumotion.com/your-first-forum-f1/dyskusja-ogolna-t2.htm"]http://sunhill.forumotion.com/your-first-f...a-ogolna-t2.htm[/url]


[url="http://sunhill.forumotion.com/your-first-forum-f1/dyskusja-ogolna-t2.htm"]http://sunhill.forumotion.com/your-first-f...a-ogolna-t2.htm[/url] rozwiń
Avatar
~Piotr~ / 14 maja 2009 o 13:50
0
Podpowiedź dla Państwa - nabywców lokali w Sunhill'u. Nie wiem, ile jeszcze potrwają prace nad ustawą o pozwach zbiorowych i kiedy wejdzie ona w życie, ale możecie utworzyć stowarzyszenie i ono mogłoby być stroną w postępowaniach np. sądowych. O ile wiem, stroną w postępowaniu może być nawet tzw. stowarzyszenie zwykłe bez osobowości prawnej. Do założenia starczą 3 osoby, nie rejestruje się go w sądzie, tylko zgłasza w starostwie (w Lublinie - w Urzędzie Miasta, bo jesteśmy dumnym "miastem na prawach powiatu"). Trzymajcie się!
Avatar
# / 14 maja 2009 o 13:50
0
Banranku z poprzedniego posta, teraz może i jest mieszkań na pęczki ale jak ludzie kupowali dwa lata temu mieszkania w sunhilu to sytuacja na rynku nieruchomości nie tylko w lublinie ale w całej polsce wyglądała całkiem inaczej, ale szkoda strzępić języka na na takich przygłupów
Avatar
~123456789~ / 4 czerwca 2010 o 22:19
0
[code]Mec. Jarosław Niemiec
Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej

Klienci Antaru mogą dochodzić odszkodowania za poniesione straty. Wiele zależy od tego, czy umowa z developerem jasno określa termin zakończenia inwestycji. Na początek polecam negocjacje. Można domagać się obniżenia ceny, bądź innej rekompensaty. Warto wywalczyć pisemną deklarację developera. Może się później przydać w sądzie. Proces cywilny to ostatnia droga. W tym przypadku jej nie polecam. Sprawy sądowe trwają latami.[/code]


"mogą dochodzić odszkodowania za poniesione straty"
"Proces cywilny to ostatnia droga. W tym przypadku jej nie polecam. Sprawy sądowe trwają latami."

MOGĄ DOCHODZIĆ ALE PRZED SĄDEM NIE POLECA ...

TO GDZIE MAJĄ DOCHODZIĆ ?

Z niego taki mecenas jak z koziej d.... trąbka.
[code]Mec. Jarosław Niemiec
Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej

Klienci Antaru mogą dochodzić odszkodowania za poniesione straty. Wiele zależy od tego, czy umowa z developerem jasno określa termin zakończenia inwestycji. Na początek polecam negocjacje. Można domagać się obniżenia ceny, bądź innej rekompensaty. Warto wywalczyć pisemną deklarację developera. Może się później przydać w sądzie. Proces cywilny to ostatnia droga. W tym przypadku jej nie polecam. Sprawy sądowe trwają latami.[/code]


"mog... rozwiń
Avatar
LPBO / 3 października 2009 o 20:23
0
Antar zasłania się LPBO, to nieprawda, że LPBO zawiniło wiem bo tam pracowałem i wiem co wyprawiali z nami to właśnie przez Antar LPBO upadło. A gdyby ktoś nie wiedział to uświadomię Państwa, że Pan Gąbka jakiś czas temu doprowadził swoją firmę do upadku, która miał swoją siedzibę tam gdzie Antar ma teraz w tym samym budynku przy ul. Romanowskiego 20 w Lublinie.
Avatar
Gość / 23 maja 2009 o 15:52
0
Wojewoda - Genowefa TOKARSKA Wicewojewoda - Henryka STROJNOWSKA, której z nich brakuje czegoś tam ?.........
Avatar
Tomasz / 23 maja 2009 o 15:16
0
Wojewoda Lubelski cofnal pozwolenie na budowe dla gotowego do zamieszkania bloku . Czy nie uwazacie ze cos z panem wojewoda jest nie tak a mianowicie brakuje mu piatej klepki.
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 21:58
0
Co to ta BURACZANA PUSTYNIA ? Cukrownia zlikwidowana - buraków nie potrzeba, skupu nie będzie !
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 14:17
0
teraz może i jest mieszkań na pęczki ale jak ludzie kupowali dwa lata temu mieszkania w sunhilu to sytuacja na rynku nieruchomości nie tylko w lublinie ale w całej polsce wyglądała całkiem inaczej

dwa lata temu to właśnie była największa górka i rzeź jelonków, wtedy to dawali 120% kredytu gdy franki były niskie na tzw. 'krzywy ryj', więc kto wtedy kupił na kredyt 'dziurę w ziemi' to po prostu mistrz świata... a teraz nawet mieszkania nie ma, nie mówiąc o mniejszych cenach i wzroście kursu franka... no, przepraszam, ale tyle nieszczęść na raz to już się w głowie nie mieści, ja po prostu nie wierzę w takie nieszczęśliwe zbiegi przypadków, po prostu ludzie dali ciała w jakimś momencie i już... skoro nie mieli kasy to mogli się powstrzymać jeszcze jeden rok, bo i tak płacili za coś co ma być za dwa lata, a teraz już by od roku mieszkali w wykończonym mieszkaniu, z aktem, no ale nie byłby to jedyny, imponujący słoneczny-stok na buraczanej pustyni jaką mamy w naszym kochanym Lublinie, ale normalne blokowisko...

ale swoją drogą myślę, że takich rozpaczających osób jak bohaterka artykułu nie ma zbyt wiele, to zapewne jednostkowe przypadki, w głowie się nie mieści, że tacy ludzie chodzą po naszym mieście, reszta na pewno bardziej odpowiedzialnie podchodziła do tej transakcji, na pewno się denerwują, ale nie wpakowali się w taką czarną @#$%... mają gdzie mieszkać, mają pracę i stać ich na kredyt, życzę im wszystkiego dobrego i jak najszybszego zakończenie sprawy, po ich myśli...

dwa lata temu to właśnie była największa górka i rzeź jelonków, wtedy to dawali 120% kredytu gdy franki były niskie na tzw. 'krzywy ryj', więc kto wtedy kupił na kredyt 'dziurę w ziemi' to po prostu mistrz świata... a teraz nawet mieszkania nie ma, nie mówiąc o mniejszych cenach i wzroście kursu franka... no, przepraszam, ale tyle nieszczęść na raz to już się w głowie nie mieści, ja po prostu nie wierzę w takie nieszczęśliwe zbiegi przypadków, po prostu ludzie dali ciała w jakimś momencie i już... skoro ni... rozwiń
Avatar
Gość / 14 maja 2009 o 14:07
0
Gość napisał:
A tobie widzę w twarz można naharkać i będziesz ryja cieszył - ja nie zamierzam



matko, a taki spokoj byl na moim kochanym osiedlu przez 34 lata.....o matko....a teraz takie dresy, takie dresy...buuuuuuuuu.....
Avatar
aaaaaaaaaaaaaaaaa / 14 maja 2009 o 13:53
0
~Piotr~ napisał:
Podpowiedź dla Państwa - nabywców lokali w Sunhill'u. Nie wiem, ile jeszcze potrwają prace nad ustawą o pozwach zbiorowych i kiedy wejdzie ona w życie, ale możecie utworzyć stowarzyszenie i ono mogłoby być stroną w postępowaniach np. sądowych. O ile wiem, stroną w postępowaniu może być nawet tzw. stowarzyszenie zwykłe bez osobowości prawnej. Do założenia starczą 3 osoby, nie rejestruje się go w sądzie, tylko zgłasza w starostwie (w Lublinie - w Urzędzie Miasta, bo jesteśmy dumnym "miastem na prawach powiatu"). Trzymajcie się!


[url="http://sunhill.forumotion.com/your-first-forum-f1/dyskusja-ogolna-t2.htm"]http://sunhill.forumotion.com/your-first-f...a-ogolna-t2.htm[/url]


[url="http://sunhill.forumotion.com/your-first-forum-f1/dyskusja-ogolna-t2.htm"]http://sunhill.forumotion.com/your-first-f...a-ogolna-t2.htm[/url] rozwiń
Avatar
~Piotr~ / 14 maja 2009 o 13:50
0
Podpowiedź dla Państwa - nabywców lokali w Sunhill'u. Nie wiem, ile jeszcze potrwają prace nad ustawą o pozwach zbiorowych i kiedy wejdzie ona w życie, ale możecie utworzyć stowarzyszenie i ono mogłoby być stroną w postępowaniach np. sądowych. O ile wiem, stroną w postępowaniu może być nawet tzw. stowarzyszenie zwykłe bez osobowości prawnej. Do założenia starczą 3 osoby, nie rejestruje się go w sądzie, tylko zgłasza w starostwie (w Lublinie - w Urzędzie Miasta, bo jesteśmy dumnym "miastem na prawach powiatu"). Trzymajcie się!
Avatar
# / 14 maja 2009 o 13:50
0
Banranku z poprzedniego posta, teraz może i jest mieszkań na pęczki ale jak ludzie kupowali dwa lata temu mieszkania w sunhilu to sytuacja na rynku nieruchomości nie tylko w lublinie ale w całej polsce wyglądała całkiem inaczej, ale szkoda strzępić języka na na takich przygłupów
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 0 0

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 12 13

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 7 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 22 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 10

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!