Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2013 r.
14:11
Edytuj ten wpis

Płatne drogi krajowe? "Jeszcze trochę, to powietrze będzie płatne" (sonda)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 37 A A

- Jeszcze trochę, to powietrze będzie płatne - mówią mieszkańcy Lublina, których zapytaliśmy we wtorek, co sądzą o pomyśle wprowadzenia opłat za korzystanie z dróg krajowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, że rząd rozważa wprowadzenie opłat za jazdę po drogach krajowych, powiedział ostatnio szef lubelskiej PO Stanisław Żmijan.

– Skoro jeździmy lub za chwilę pojedziemy po drogach krajowych dobrej jakości, to za komfort ich użytkowania trzeba zapłacić – stwierdził poseł Żmijan, który jest wiceprzewodniczącym sejmowej komisji infrastruktury.

A co o tym sądzą niektórzy mieszkańcy Lublina? Zobaczcie sami:


Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lublynianin / 16 stycznia 2013 o 13:02
0
i było na po i żmijana głosować?
Avatar
henryk / 16 stycznia 2013 o 12:39
0
Ęuro kołchoz chce opłaty a Żmijan powiedział to co Tusk z Nowakiem wprowadza ale warunek jeden płacimy od jakości Dróg autostrady tak zaleta bo szybkośc do 140 km ,eksperesówki o -wiele mniej bo max 100 km czasmi tylko 70 km na godzine .Pytam dlaczego mieszkańcy Lubelskiego maja płaciić za drogi Śmierci -[ponieważb. czesto mają 1 pas ]tyle co w zachodniej Polsce co mają autostrady Ekspresówki czy dobre drogi równoległe.W lubelskim regionie njwiecej jest tz. dróg niebezpiecznych ,wąskich śmierci bez poboczy bez scieżek rowerowych
Avatar
Gość / 16 stycznia 2013 o 11:39
0
[quote name='senator niezależny' timestamp='1358325328' post='721145']
Całe to nieszczęście polskiego narodu miało swój początek od tzw,okrągłego stołu,gdzie to usiedli razem żyd,komunista i konfident i to wówczas podzielili ten kraj na swoje strefy wpływów,coś na wzór pozniejszych mafii i ustawili ten kraj na następne 50-lat.
[/quote]
Avatar
COOLejaż / 16 stycznia 2013 o 11:24
0
W społeczeństwie polskim na pewno nie będzie dobrze! Bo nawzajem się "przepychamy głupimi gadkami". Jedni mówią, że "zło w kraju" to jest wina PełO -drudzy, że wina PISu. A wina jest tego, który w danej chwili rządzi! -i nie bądźcie naiwni mówiąc, że jest inaczej! Jak powiedział pewien pan z reklamy sklepów Avans: "Dość traktowania nas jak idiotów!" -i to powinno być hasłem przewodnim dla uciśnionego narodu!!!
Avatar
gość / 16 stycznia 2013 o 11:10
0
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś w filmach można było zobaczyć, jak to porywano dziecko lub żonę zamożnego biznesmena -a w zamian za uwolnienie żądano ogromnego okupu. Podobnie powinno zrobić społeczeństwo polskie: zbuntować się, zmówić się i solidnie zagrozić np.takiemu Żmiji-Żmianowi -porwać kogoś z rodziny, zażądać mega-okupu oraz opamiętania się albo i nawet wycofania się z rządu! Jedynie w taki drastyczny sposób społeczeństwo polskie było by w stanie "zapukać" do sumień naszych rządzących! I nie ważne czy on jest z PO czy z PISu, czy z jakiegoś SLD... "Koryto jest to samo -tylko świnie się zmieniają(w rządzie). Może już czas najwyższy, aby społeczeństwo polskie przestało się dzielić na PISowy elektorat albo POwy elektorat! Powinno w Polsce stać się tak jak w Grecji: naród na ulice z okrzykami "DOŚĆ TEGO UCISKU!" Kiedyś okradali nas różni zagraniczni grabieżcy pod zaborami -teraz Polak Polaka okrada w białych rękawiczkach i w dyplomatyczny sposób -w zamian obiecując np.lepsze drogi i wyższy komfort życia(co jest zupełnym kłamstwem). Zwykli ludzie! -przestańcie się "dzielić" i zacznijcie się łączyć w walce z durnymi rządami! Bo rządy zawsze będą durne -czy to PISiory czy PeOwcy! Oni se tam w rządzie nie dadzą krzywdy zrobić i "kruk krukowi oka nie wykole !"
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś w filmach można było zobaczyć, jak to porywano dziecko lub żonę zamożnego biznesmena -a w zamian za uwolnienie żądano ogromnego okupu. Podobnie powinno zrobić społeczeństwo polskie: zbuntować się, zmówić się i solidnie zagrozić np.takiemu Żmiji-Żmianowi -porwać kogoś z rodziny, zażądać mega-okupu oraz opamiętania się albo i nawet wycofania się z rządu! Jedynie w taki drastyczny sposób społeczeństwo polskie było by w stanie "zapukać" do sumień naszych rządzących! I nie ważne czy on jest z PO cz... rozwiń
Avatar
Henio / 16 stycznia 2013 o 09:43
0
[quote name='senator niezależny' timestamp='1358325328' post='721145']
Całe to nieszczęście polskiego narodu miało swój początek od tzw,okrągłego stołu,gdzie to usiedli razem żyd,komunista i konfident i to wówczas podzielili ten kraj na swoje strefy wpływów,coś na wzór pozniejszych mafii i ustawili ten kraj na następne 50-lat.
[/quote]A chlali potem przez 4 dni i noce.
Avatar
senator niezależny / 16 stycznia 2013 o 09:35
0
[quote name='Jon' timestamp='1358275942' post='720894']
Czy naprawdę Trzeba wojny żeby tym wszystkim wstrząsnąć i rozliczyć tych komucho-konfidentów.???
[/quote]Całe to nieszczęście polskiego narodu miało swój początek od tzw,okrągłego stołu,gdzie to usiedli razem żyd,komunista i konfident i to wówczas podzielili ten kraj na swoje strefy wpływów,coś na wzór pozniejszych mafii i ustawili ten kraj na następne 50-lat.
Avatar
olo / 16 stycznia 2013 o 08:59
0
[quote name='Makarena126' timestamp='1358281518' post='720987']
Dobrze poseł gada trza mu polać, cieszcie się że macie tak mądrego reprezentanta. Lublinianie powinni w podziękowaniu płacić więcej niż reszta kraju. wszytko jest lepsze byle PIS nie rządził. musimy się organizować i znów wygrac wybory.
[/quote]Znowu wygrać wybory,i znowu będzie tak samo jak jest,[ tyle lat straconych ] masz w tej głowie jak baran w torbie,znowu wzrost foto radarów o kolejne 100 procent,i jeszcze większy ZAMORDYZM. Raz śierpem a raz młotem w tą czerwono-konfidencką hołotę . Tylko PIS może im zagwarantować im miejsce w kryminałach,a całe zagrabione przez ich szwindle mienie oddać na orkiestrę Owsiaka i niech dalej gra.....
[quote name='Makarena126' timestamp='1358281518' post='720987']
Dobrze poseł gada trza mu polać, cieszcie się że macie tak mądrego reprezentanta. Lublinianie powinni w podziękowaniu płacić więcej niż reszta kraju. wszytko jest lepsze byle PIS nie rządził. musimy się organizować i znów wygrac wybory.
[/quote]Znowu wygrać wybory,i znowu będzie tak samo jak jest,[ tyle lat straconych ] masz w tej głowie jak baran w torbie,znowu wzrost foto radarów o kolejne 100 procent,i jeszcze większy ZAMORDYZM. Raz śierpe... rozwiń
Avatar
Josef / 16 stycznia 2013 o 07:35
0
Żmijanowi to coś odbija!!!Czas aby poszedł na zasiłek i płacił za śmieci,ścieki ,deszcz i powietrze!!!
Avatar
Tadeusz / 15 stycznia 2013 o 21:53
0
Niech się wytłumaczą ci, którzy tego posła wybrali. Podatek drogowy płacimy z paliwem. Czy to nie jest podwójne opodatkowanie?
Avatar
lublynianin / 16 stycznia 2013 o 13:02
0
i było na po i żmijana głosować?
Avatar
henryk / 16 stycznia 2013 o 12:39
0
Ęuro kołchoz chce opłaty a Żmijan powiedział to co Tusk z Nowakiem wprowadza ale warunek jeden płacimy od jakości Dróg autostrady tak zaleta bo szybkośc do 140 km ,eksperesówki o -wiele mniej bo max 100 km czasmi tylko 70 km na godzine .Pytam dlaczego mieszkańcy Lubelskiego maja płaciić za drogi Śmierci -[ponieważb. czesto mają 1 pas ]tyle co w zachodniej Polsce co mają autostrady Ekspresówki czy dobre drogi równoległe.W lubelskim regionie njwiecej jest tz. dróg niebezpiecznych ,wąskich śmierci bez poboczy bez scieżek rowerowych
Avatar
Gość / 16 stycznia 2013 o 11:39
0
[quote name='senator niezależny' timestamp='1358325328' post='721145']
Całe to nieszczęście polskiego narodu miało swój początek od tzw,okrągłego stołu,gdzie to usiedli razem żyd,komunista i konfident i to wówczas podzielili ten kraj na swoje strefy wpływów,coś na wzór pozniejszych mafii i ustawili ten kraj na następne 50-lat.
[/quote]
Avatar
COOLejaż / 16 stycznia 2013 o 11:24
0
W społeczeństwie polskim na pewno nie będzie dobrze! Bo nawzajem się "przepychamy głupimi gadkami". Jedni mówią, że "zło w kraju" to jest wina PełO -drudzy, że wina PISu. A wina jest tego, który w danej chwili rządzi! -i nie bądźcie naiwni mówiąc, że jest inaczej! Jak powiedział pewien pan z reklamy sklepów Avans: "Dość traktowania nas jak idiotów!" -i to powinno być hasłem przewodnim dla uciśnionego narodu!!!
Avatar
gość / 16 stycznia 2013 o 11:10
0
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś w filmach można było zobaczyć, jak to porywano dziecko lub żonę zamożnego biznesmena -a w zamian za uwolnienie żądano ogromnego okupu. Podobnie powinno zrobić społeczeństwo polskie: zbuntować się, zmówić się i solidnie zagrozić np.takiemu Żmiji-Żmianowi -porwać kogoś z rodziny, zażądać mega-okupu oraz opamiętania się albo i nawet wycofania się z rządu! Jedynie w taki drastyczny sposób społeczeństwo polskie było by w stanie "zapukać" do sumień naszych rządzących! I nie ważne czy on jest z PO czy z PISu, czy z jakiegoś SLD... "Koryto jest to samo -tylko świnie się zmieniają(w rządzie). Może już czas najwyższy, aby społeczeństwo polskie przestało się dzielić na PISowy elektorat albo POwy elektorat! Powinno w Polsce stać się tak jak w Grecji: naród na ulice z okrzykami "DOŚĆ TEGO UCISKU!" Kiedyś okradali nas różni zagraniczni grabieżcy pod zaborami -teraz Polak Polaka okrada w białych rękawiczkach i w dyplomatyczny sposób -w zamian obiecując np.lepsze drogi i wyższy komfort życia(co jest zupełnym kłamstwem). Zwykli ludzie! -przestańcie się "dzielić" i zacznijcie się łączyć w walce z durnymi rządami! Bo rządy zawsze będą durne -czy to PISiory czy PeOwcy! Oni se tam w rządzie nie dadzą krzywdy zrobić i "kruk krukowi oka nie wykole !"
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś w filmach można było zobaczyć, jak to porywano dziecko lub żonę zamożnego biznesmena -a w zamian za uwolnienie żądano ogromnego okupu. Podobnie powinno zrobić społeczeństwo polskie: zbuntować się, zmówić się i solidnie zagrozić np.takiemu Żmiji-Żmianowi -porwać kogoś z rodziny, zażądać mega-okupu oraz opamiętania się albo i nawet wycofania się z rządu! Jedynie w taki drastyczny sposób społeczeństwo polskie było by w stanie "zapukać" do sumień naszych rządzących! I nie ważne czy on jest z PO cz... rozwiń
Avatar
Henio / 16 stycznia 2013 o 09:43
0
[quote name='senator niezależny' timestamp='1358325328' post='721145']
Całe to nieszczęście polskiego narodu miało swój początek od tzw,okrągłego stołu,gdzie to usiedli razem żyd,komunista i konfident i to wówczas podzielili ten kraj na swoje strefy wpływów,coś na wzór pozniejszych mafii i ustawili ten kraj na następne 50-lat.
[/quote]A chlali potem przez 4 dni i noce.
Avatar
senator niezależny / 16 stycznia 2013 o 09:35
0
[quote name='Jon' timestamp='1358275942' post='720894']
Czy naprawdę Trzeba wojny żeby tym wszystkim wstrząsnąć i rozliczyć tych komucho-konfidentów.???
[/quote]Całe to nieszczęście polskiego narodu miało swój początek od tzw,okrągłego stołu,gdzie to usiedli razem żyd,komunista i konfident i to wówczas podzielili ten kraj na swoje strefy wpływów,coś na wzór pozniejszych mafii i ustawili ten kraj na następne 50-lat.
Avatar
olo / 16 stycznia 2013 o 08:59
0
[quote name='Makarena126' timestamp='1358281518' post='720987']
Dobrze poseł gada trza mu polać, cieszcie się że macie tak mądrego reprezentanta. Lublinianie powinni w podziękowaniu płacić więcej niż reszta kraju. wszytko jest lepsze byle PIS nie rządził. musimy się organizować i znów wygrac wybory.
[/quote]Znowu wygrać wybory,i znowu będzie tak samo jak jest,[ tyle lat straconych ] masz w tej głowie jak baran w torbie,znowu wzrost foto radarów o kolejne 100 procent,i jeszcze większy ZAMORDYZM. Raz śierpem a raz młotem w tą czerwono-konfidencką hołotę . Tylko PIS może im zagwarantować im miejsce w kryminałach,a całe zagrabione przez ich szwindle mienie oddać na orkiestrę Owsiaka i niech dalej gra.....
[quote name='Makarena126' timestamp='1358281518' post='720987']
Dobrze poseł gada trza mu polać, cieszcie się że macie tak mądrego reprezentanta. Lublinianie powinni w podziękowaniu płacić więcej niż reszta kraju. wszytko jest lepsze byle PIS nie rządził. musimy się organizować i znów wygrac wybory.
[/quote]Znowu wygrać wybory,i znowu będzie tak samo jak jest,[ tyle lat straconych ] masz w tej głowie jak baran w torbie,znowu wzrost foto radarów o kolejne 100 procent,i jeszcze większy ZAMORDYZM. Raz śierpe... rozwiń
Avatar
Josef / 16 stycznia 2013 o 07:35
0
Żmijanowi to coś odbija!!!Czas aby poszedł na zasiłek i płacił za śmieci,ścieki ,deszcz i powietrze!!!
Avatar
Tadeusz / 15 stycznia 2013 o 21:53
0
Niech się wytłumaczą ci, którzy tego posła wybrali. Podatek drogowy płacimy z paliwem. Czy to nie jest podwójne opodatkowanie?
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!