Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 czerwca 2019 r.
15:39

Pokochaj Zwierzaka. Namawiali do adopcji zwierząt w VIVO! Lublin

Autor: Zdjęcie autora ask
73 11 A A

Psy, koty i króliki szukały nowych właścicieli podczas wyjątkowej akcji adopcyjnej „Pokochaj Zwierzaka” w VIVO! Lublin. Swoich podopiecznych prezentowały lubelskie organizacje pro-zwierzęce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Psy, koty i króliki szukały nowych właścicieli podczas wyjątkowej akcji adopcyjnej „Pokochaj Zwierzaka” w VIVO! Lublin. Swoich podopiecznych prezentowały lubelskie organizacje pro-zwierzęce.ia pokochała zwierzaki.

– Towarzyszący nam podczas wydarzenia podopieczni to zwierzęta odebrane właścicielom na skutek niehumanitarnego traktowania, porzucone bądź bezdomne, które zostały przygotowane do adopcji dzięki ciężkiej pracy naszych wspaniałych wolontariuszy. Wszystkie czekały na ludzi o wielkich sercach, którzy pochylą się nad losem okrutnie potraktowanych zwierząt, darując im nowe, lepsze życie – mówi Marta Włosek, prezes Fundacji EX LEGE.

Podczas eventu skorzystać można było także z porad ekspertów z różnych fundacji i stowarzyszeń dotyczących odpowiedzialnego podejścia do zwierząt, naborze do wolontariatu, pielęgnacji, żywieniu, czy szkoleniu. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych: malowania buziek, kreatywnych zabaw z wykorzystaniem sześciennych kolorowych gąbek oraz mini-konkurencje o tematyce pro-zwierzęcej. Dzieci będą mogły również poskakać na trampolinach XL Jump.

e-Wydanie

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 17:20
+11
Pokochaj zwierzaka. Strzel se z nim 50 selfi. Wrzuć połowe na fejsa, snapa i insta. Dostań 100 ***ych ikonek, reakcji i serduszek. Twój pozycja społeczna w grupie podwaja się. Dodaj zdjęcie pieska z zabandażowaną łapką. Sad reactions only.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 16:32
+11
Chyba chodziło o Tarasy Zamkowe.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 16:25
+2
Najlepszym przyjacielem mężczyzny jest pies, kobieta walczy z lodówką o piąte miejsce.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 20:51
-1
"Nie mam nic przeciwko zwierzakom. Natomiast ich właściciele zachowują się jak ich zwierzaki - na klatce nas...rane, trawniki za....rane, jeszcze w przypadku zwrócenia uwagi mówią, że to nas pogięło. Nienormalność staje się normalnością - rzeczywiście kogoś nieźle "pogieło". Ja człowiek, staję się mniej wartościowy niż piesek "pańci". Kogo w końcu "pogieło"?. " -- Jak widze młoda dziewczynę czy kobietę całującą psa, albo leżąca z psem w łóżku zastanawiam się czy jakikolwiek psychiatra byłby w stanie ją wyleczyć i w ogóle sie tego podjąć. Jak ktoś spyta mnie czemu nie mam kobiety będę odpowiadał one wolą psy dosłownie.
"Nie mam nic przeciwko zwierzakom. Natomiast ich właściciele zachowują się jak ich zwierzaki - na klatce nas...rane, trawniki za....rane, jeszcze w przypadku zwrócenia uwagi mówią, że to nas pogięło. Nienormalność staje się normalnością - rzeczywiście kogoś nieźle "pogieło". Ja człowiek, staję się mniej wartościowy niż piesek "pańci". Kogo w końcu "pogieło"?. " -- Jak widze młoda dziewczynę czy kobietę całującą psa, albo leżąca z psem w łóżku zastanawiam się czy jakikolwiek psychiatra byłby w stanie ją... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 20:49
-1
" Czy ta pani w klatce też czeka na adopcję? Ja bardzo chętnie na okres próbny..." - Nie wiem czy ci się opłaca jak wyliże te wszystkie psiaki musiałbyś się zaszczepić przeciwko wściekliźnie i chorobom wenerycznym.
Avatar
tzw. katol / 9 czerwca 2019 o 19:29
-2
Nie mam nic przeciwko zwierzakom. Natomiast ich właściciele zachowują się jak ich zwierzaki - na klatce nas...rane, trawniki za....rane, jeszcze w przypadku zwrócenia uwagi mówią, że to nas pogięło. Nienormalność staje się normalnością - rzeczywiście kogoś nieźle "pogieło". Ja człowiek, staję się mniej wartościowy niż piesek "pańci". Kogo w końcu "pogieło"?.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 17:11
-2
90% lansiar lansujących się ze słodkim szczeniaczkiem albo słodkim kotkiem ma wyj...ne na innych ludzi. Zawsze tak jest. Zwierzę to idealny obiekt lokowania uczuć dla osób zaburzonych emocjonalnie, niezdolnych do angażowania uczuć w inną osobę ludzką, egocentrycznych. Jak dostaniesz zawału, śpiączki cukrzycowej, depresji, albo popadniesz w długi i zostaniesz bezdomnym to nie spodziewaj się pomocy ze strony tych samych ludzi - zadepczą cię na śmierć pędząc do pogłaskania kolejnego słodkiego zwierzaka. Hipokryzja do porzygu.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 15:49
-2
Wiadomo, że dziewczyny wolą psy od facetów, nawet coraz więcej zoofilek jest. Tak poważnie to nie długo zwierzęta będa ważniejsze od ludzi bo na ch człowiek jak pies jest lepszy.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 19:34
-4
Czy ta pani w klatce też czeka na adopcję? Ja bardzo chętnie na okres próbny...
Avatar
Loco / 9 czerwca 2019 o 19:02
-4
Adopcja dotyczy dzieci i tylko dzieci .
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 20:51
-1
"Nie mam nic przeciwko zwierzakom. Natomiast ich właściciele zachowują się jak ich zwierzaki - na klatce nas...rane, trawniki za....rane, jeszcze w przypadku zwrócenia uwagi mówią, że to nas pogięło. Nienormalność staje się normalnością - rzeczywiście kogoś nieźle "pogieło". Ja człowiek, staję się mniej wartościowy niż piesek "pańci". Kogo w końcu "pogieło"?. " -- Jak widze młoda dziewczynę czy kobietę całującą psa, albo leżąca z psem w łóżku zastanawiam się czy jakikolwiek psychiatra byłby w stanie ją wyleczyć i w ogóle sie tego podjąć. Jak ktoś spyta mnie czemu nie mam kobiety będę odpowiadał one wolą psy dosłownie.
"Nie mam nic przeciwko zwierzakom. Natomiast ich właściciele zachowują się jak ich zwierzaki - na klatce nas...rane, trawniki za....rane, jeszcze w przypadku zwrócenia uwagi mówią, że to nas pogięło. Nienormalność staje się normalnością - rzeczywiście kogoś nieźle "pogieło". Ja człowiek, staję się mniej wartościowy niż piesek "pańci". Kogo w końcu "pogieło"?. " -- Jak widze młoda dziewczynę czy kobietę całującą psa, albo leżąca z psem w łóżku zastanawiam się czy jakikolwiek psychiatra byłby w stanie ją... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 20:49
-1
" Czy ta pani w klatce też czeka na adopcję? Ja bardzo chętnie na okres próbny..." - Nie wiem czy ci się opłaca jak wyliże te wszystkie psiaki musiałbyś się zaszczepić przeciwko wściekliźnie i chorobom wenerycznym.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 19:34
-4
Czy ta pani w klatce też czeka na adopcję? Ja bardzo chętnie na okres próbny...
Avatar
tzw. katol / 9 czerwca 2019 o 19:29
-2
Nie mam nic przeciwko zwierzakom. Natomiast ich właściciele zachowują się jak ich zwierzaki - na klatce nas...rane, trawniki za....rane, jeszcze w przypadku zwrócenia uwagi mówią, że to nas pogięło. Nienormalność staje się normalnością - rzeczywiście kogoś nieźle "pogieło". Ja człowiek, staję się mniej wartościowy niż piesek "pańci". Kogo w końcu "pogieło"?.
Avatar
Loco / 9 czerwca 2019 o 19:02
-4
Adopcja dotyczy dzieci i tylko dzieci .
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 17:20
+11
Pokochaj zwierzaka. Strzel se z nim 50 selfi. Wrzuć połowe na fejsa, snapa i insta. Dostań 100 ***ych ikonek, reakcji i serduszek. Twój pozycja społeczna w grupie podwaja się. Dodaj zdjęcie pieska z zabandażowaną łapką. Sad reactions only.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 17:11
-2
90% lansiar lansujących się ze słodkim szczeniaczkiem albo słodkim kotkiem ma wyj...ne na innych ludzi. Zawsze tak jest. Zwierzę to idealny obiekt lokowania uczuć dla osób zaburzonych emocjonalnie, niezdolnych do angażowania uczuć w inną osobę ludzką, egocentrycznych. Jak dostaniesz zawału, śpiączki cukrzycowej, depresji, albo popadniesz w długi i zostaniesz bezdomnym to nie spodziewaj się pomocy ze strony tych samych ludzi - zadepczą cię na śmierć pędząc do pogłaskania kolejnego słodkiego zwierzaka. Hipokryzja do porzygu.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 16:32
+11
Chyba chodziło o Tarasy Zamkowe.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 16:25
+2
Najlepszym przyjacielem mężczyzny jest pies, kobieta walczy z lodówką o piąte miejsce.
Avatar
^^346 / 9 czerwca 2019 o 16:01
-5
Wiadomo, że dziewczyny wolą psy od facetów, nawet coraz więcej zoofilek jest. Tak poważnie to nie długo zwierzęta będa ważniejsze od ludzi bo na ch człowiek jak pies jest lepszy.
 Debil!
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Blokowiska zamiast grządek? Mieszkańcy obawiają się likwidacji ogródków działkowych
Lublin

Blokowiska zamiast grządek? Mieszkańcy obawiają się likwidacji ogródków działkowych 1 14

Likwidacji ogrodów działkowych przy ul. Bluszczowej obawia się część mieszkańców Ponikwody. Sądzą, że teren może zostać sprzedany deweloperowi, bo obowiązujący plan zagospodarowania przeznacza go pod budowę bloków. Protestujący domagają się zmiany planu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19.06.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19.06.2019 0 0

Lubelskie: W tej wsi alkoholu nie kupisz, bo przyjeżdża biskup żeby poświęcić kościół

Lubelskie: W tej wsi alkoholu nie kupisz, bo przyjeżdża biskup żeby poświęcić kościół 81 19

We wsi Hanna (pow. włodawski) wprowadzono czasową prohibicję. Wszystko przez rekonsekrację miejscowego kościoła.

Prezydent z absolutorium. Raport z uwagami

Prezydent z absolutorium. Raport z uwagami 1 9

Radni Białej Podlaskiej udzielili absolutorium prezydentowi Michałowi Litwiniukowi (PO). Wiele słów krytyki posypało się na raport o stanie miasta.

W środę dzień prawdy dla górek czechowskich. Prezydent Lublina ma ogłosić decyzję
galeria

W środę dzień prawdy dla górek czechowskich. Prezydent Lublina ma ogłosić decyzję 38 131

W środę prezydent Lublina ma ogłosić decyzję ważną m.in. dla górek czechowskich. Chodzi o projekt studium przestrzennego, które określi przeznaczenie tego terenu. Jeśli prezydent przekaże dziś projekt radnym, trafi on pod obrady już 27 czerwca. Nieoficjalnie wiadomo, że Ratusz chce umożliwić tutaj budowę blokowisk

Gala Lubelskich Przedszkolaków w Parku Naukowo-Technologicznym [zdjęcia]
galeria

Gala Lubelskich Przedszkolaków w Parku Naukowo-Technologicznym [zdjęcia] 6 0

We wtorek w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie odbyła się Gala Lubelskich Przedszkolaków

Lubelskie: Fotoradary w tych miejscach upolowały najwięcej kierowców. Wkrótce kolejny
lista

Lubelskie: Fotoradary w tych miejscach upolowały najwięcej kierowców. Wkrótce kolejny 17 6

Fotoradary w Starej Dąbi, Kolonii Rudnik i Polichnie „upolowały” w pierwszym kwartale roku najwięcej piratów drogowych – w sumie 5700! Lada dzień rozpocznie pracę urządzenie w Anusinie na drodze krajowej Lublin–Chełm

Atak na zakład kamieniarski w Wąwolnicy. Już wiadomo kto mógł go zdewastować. Są zarzuty
galeria

Atak na zakład kamieniarski w Wąwolnicy. Już wiadomo kto mógł go zdewastować. Są zarzuty 11 12

Były prezes lokalnej wspólnoty gruntowej i kandydat na radnego gminy Wąwolnica z ramienia PSL-u jest podejrzany o sobotni atak koparką na zakład kamieniarski. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Otrzymał policyjny dozór i zakaz zbliżania się do poszkodowanych.

Wynalazek naukowców z Lublina zbiera nagrody. Wkrótce pojawi się na rynku

Wynalazek naukowców z Lublina zbiera nagrody. Wkrótce pojawi się na rynku 78 10

Jest ekologiczny i pozwala zwiększyć plony nawet o 40 proc. Innowacyjny bionawóz opracowany przez naukowców z UMCS obecnie zbiera nagrody, a niedługo pojawi się na rynku.

Zmiany w opłatach w car sharingu. Panek wprowadza subskrypcje

Zmiany w opłatach w car sharingu. Panek wprowadza subskrypcje 6 0

25 czerwca szykuje się mała rewolucja w Panek CarSharing. Firma wprowadzi pakiet zniżek. Będzie dostępny po aktualizacji aplikacji w zakładce „Koszyk Korzyści”.

W środę Czuby świętują. Będą tańce i zabawa

W środę Czuby świętują. Będą tańce i zabawa 1 0

DJ Embe, Czarne Lwy z Przedmieścia i Junior Stres z zespołem D'Roots Brothers – zagrają w środę na Święcie Dzielnicy Czuby Południowe.

Avia Świdnik zmienia trenera. Wojciech Białek nie przedłuży umowy?

Avia Świdnik zmienia trenera. Wojciech Białek nie przedłuży umowy? 0 12

Szykuje się sporo zmian w Avii Świdnik. Z klubem żegna się trener Tomasz Bednaruk. Nie wiadomo także, czy w zespole zostanie najlepszy strzelec Wojciech Białek

Lublin: Co dalej z miejskimi mieszkaniami w tym miejscu? Plan budowy utknął w martwym punkcie

Lublin: Co dalej z miejskimi mieszkaniami w tym miejscu? Plan budowy utknął w martwym punkcie 2 8

W martwym punkcie utknął plan budowy miejskich mieszkań przy ul. Składowej (boczna Łęczyńskiej). Spółka, która miała postawić tutaj dwa bloki nie dostała jeszcze decyzji o przyznaniu pieniędzy z Banku Gospodarstwa Krajowego. Bez takiego finansowania nie ma szans na szybkie rozpoczęcie inwestycji.

Wege Festiwal w Lublinie
22 czerwca 2019, 0:00

Wege Festiwal w Lublinie 0 0

Już po raz drugi w Lublinie zagości Wege Festiwal, podczas którego można spróbować dań wegańskich i wegetariańskich restauracji z całej Polski. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 22-23 czerwca w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15).

Jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie ma raka gardła
film

Jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie ma raka gardła 0 0

Dave Mustaine ma raka gardła. Lider zespołu Megadeth i były gitarzysta Metalliki wydał oświadczenie. - Blisko współpracuję z lekarzami. Opracowaliśmy plan leczenia, który ich zdaniem ma 90% szans na powodzenie - napisał. Wszystkie koncerty zespołu zostały odwołane.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!