Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Policjanci "pompowali" statystyki. Odpowiedzą za fałszywe wpisy w dokumentach

238 26 A A

Kolejni policjanci z lubelskiej komendy miejskiej staną przed sądem. Trzej mundurowi odpowiedzą za fałszowanie statystyk. Grozi im za to do 5 lat więzienia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Śledztwo w sprawie trzech policjantów z komendy miejskiej prowadziła Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Akt oskarżenia przeciwko Piotrowi P., Michałowi W. i Mariuszowi S. właśnie trafił do sądu.

Śledczy zarzucają mundurowym fałszowanie wpisów w służbowych notatnikach. Mieli to robić w 2013 roku dla poprawienia statystyk. Wpisywali do służbowych notatników informacje o wylegitymowaniu osób, których w rzeczywistości nigdy nie prosili o dokumenty. Z akt sprawy wynika, że w policyjnych dokumentach znalazło się kilkanaście fałszywych wpisów. Piotr P. miał "legitymować” sześć osób. Michał W. i Mariusz S. usłyszeli podobne zarzuty, ale na mniejszą skalę.

Policjanci nie przyznali się do winy. Piotr P. i Mariusz S. wyjaśnili tylko, że nie pamiętają wszystkich legitymowanych. Całej trójce grozi nawet do 5 lat więzienia. Po usłyszeniu zarzutów policjanci zostali zawieszeni. Szybko jednak wrócili do codziennych obowiązków.

- Obecnie służą w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie - przyznaje Andrzej Fijołek, z zespołu prasowego lubelskiej policji. - Z dalszymi krokami czekamy do zakończenia postępowania sądowego. Jeśli zapadną wyroki skazujące, policjanci zostaną wydaleni ze służby.

Oskarżenie Piotra P. i jego kompanów to finał większego śledztwa. Z akt sprawy wynika, że policjanci dostali dane "legitymowanych” osób od Michała B. On również miał je wykorzystywać do fałszowania statystyk. Wraz z Albertem W., kolegą z komendy, zasiądzie niebawem na ławie oskarżonych. Śledczy ustali, że byli już policjanci pomogli znajomym z półświatka w przechwyceniu transportu nielegalnych papierosów. Mieli za to zainkasować 7500 zł.

Na tym nie koniec zarzutów. Papierosy bez akcyzy, rekwirowane choćby przed halą Nova, zamiast na komendę wozili do domu. Lubili też dobre trunki. Według prokuratury, Michał B. zaopatrywał się w alkohol u spotkanego na siłowni złodzieja. Ten miał mu dostarczać wódkę i whisky kradzioną ze sklepów sieci Lidl. Butelka markowego alkoholu kosztowała u niego jedyne 20-25 zł. Policjanci nie gardzili też środkami psychotropowymi. Mieli handlować między sobą mefedronem i tabletkami ecstasy.

Michał B. i Albert W. zostali już wyrzuceni ze służby. Nie przyznali się do winy. Grozi im do 15 lat więzienia.
Czytaj więcej o:

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 1 stycznia 2015 o 11:35
0

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

W dzikim kraju,w dzikim Benek,w kraju Qurwy POlitycznej,żyda,złodzieja,aferzysty,komucha i konfidenta,nie rozwijamy się,a staczamy !!!!  POwolna agonia i degrengolada.

Avatar
benek / 1 stycznia 2015 o 11:06
0

sadło sie doigrał, niekompetentny czlowiek na niewlasciwym stanowisku, czynnosci słuzbowe jakie wykonywał podczas "rutynowego" spisywania, oraz przypadkowe przeszukania na ulicy czy w parkach przypadkowych osob, w tym mojej osoby kiedy to raz uslyszalem, ze 'zachodzi podejrzenie ze moge posiadac niebezpieczne przedmioty'. Nie wiem na jakiej podstawie to bylo stwierdzone bo raczej wygladam jak przecietny czlowiek, ale wlasnie w taki sposob nabijaja sobie statystyki. Sam nic nie znalazl a jego zachowanie i kultura mialy wiele do rzeczenia(wulgarne slownictwo, agresywe szarpanie itp) . Po tej kontroli zostalem puszczony 'ze moge sobe isc dalej', stracilem na to 20 minut przez co spoznilem sie na egzamin na uczelni i nie zostalem z tego wzgledu do niego dopuszczony. Skonczylo sie stanie ponad prawem pseudopsy.

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

rozwiń
Avatar
ziom / 31 grudnia 2014 o 10:46
0

POŁY to POŁY, jeden umie czytać,drugi pisać i dlatego chodzą parami.

Avatar
mik / 31 grudnia 2014 o 00:25
0

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


wrzuciłeś wpis z innego forum    a mnie interesuje treść tego wyroku, bo dużo często słyszę o tym "wyroku widmo" ale nie mam możliwości potwierdzenia. Coś, co istotnie potwierdzałoby, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, bo wiem, że w sądach czasem kserokopie  notatników służbowych stanowią dowód w sprawach.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani... rozwiń

Avatar
WTF / 30 grudnia 2014 o 20:28
0

Zintensyfikować legitymowania... bez pięciu nie macie co wracać. A jak spyta sie jak mam legitymować bez podstawy to komendancik mówi normalnie ... jego nie ukarają za namowę do przekraczania uprawnień,

Avatar
Belzebub / 30 grudnia 2014 o 18:56
0

HAHAHAHA Spisywanie danych przez policjantów to praktyka znana od lat .... wystarczy podjechac noca na boczną  męczenników majdanka przy starej strzelnicy ..., na mełgiewską  , na tysiąclecia przy działkach za galeria zamek itd.... .. stoją tam w nocy i spia albo spisuja dane z notatników między soba .... Też mi przestepstwo . hahaha . Jakby za to wywalali to zapewne nikogo by nie bylo w Policji.

Avatar
puławiak / 30 grudnia 2014 o 16:39
0

TO O CZYM TU PISZĄ TO TYLKO DROBNE NIEDOCIĄGNIĘCIA. ZAPRASZAM DO ARTYKUŁU I JEGO KOMENTARZY NA STRONIE NASZE MIASTO PULAWY  "Wojciech Czapla zostanie odwołany ze stanowiska". Dowiecie się jak w KPP Puławy rządzi grupa trzymająca władzę.

Avatar
jacek / 30 grudnia 2014 o 15:37
0

6 osób przez ile lat? kilka ?no to faktycznie tak napompowali statystykę ze cala policja upadnie jak sie okaze że im sie cyferki nie zgadzaja

Avatar
ss / 30 grudnia 2014 o 15:30
0

do "ss" stwierdzenie, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, zdaje się być obiegową opinią, która jednak nie ma potwierdzenia. Czy może jest np. jakieś postanowienie sądu o którym nie wiem a które by to potwierdzało? Wiadomo Tobie, lub komukolwiek innemu o potwierdzeniu tezy, jakoby notatnik służbowy nie był dokumentem?

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe,... rozwiń

Avatar
Gość / 30 grudnia 2014 o 14:54
0

Wszystko wiedzący dziennikarze od kiedy stanął pisze się staną!!! Jaki wstyd...więcej wiedzy i do szkoły chyba czas wrócić :)

Avatar
Henio / 1 stycznia 2015 o 11:35
0

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

W dzikim kraju,w dzikim Benek,w kraju Qurwy POlitycznej,żyda,złodzieja,aferzysty,komucha i konfidenta,nie rozwijamy się,a staczamy !!!!  POwolna agonia i degrengolada.

Avatar
benek / 1 stycznia 2015 o 11:06
0

sadło sie doigrał, niekompetentny czlowiek na niewlasciwym stanowisku, czynnosci słuzbowe jakie wykonywał podczas "rutynowego" spisywania, oraz przypadkowe przeszukania na ulicy czy w parkach przypadkowych osob, w tym mojej osoby kiedy to raz uslyszalem, ze 'zachodzi podejrzenie ze moge posiadac niebezpieczne przedmioty'. Nie wiem na jakiej podstawie to bylo stwierdzone bo raczej wygladam jak przecietny czlowiek, ale wlasnie w taki sposob nabijaja sobie statystyki. Sam nic nie znalazl a jego zachowanie i kultura mialy wiele do rzeczenia(wulgarne slownictwo, agresywe szarpanie itp) . Po tej kontroli zostalem puszczony 'ze moge sobe isc dalej', stracilem na to 20 minut przez co spoznilem sie na egzamin na uczelni i nie zostalem z tego wzgledu do niego dopuszczony. Skonczylo sie stanie ponad prawem pseudopsy.

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

rozwiń
Avatar
ziom / 31 grudnia 2014 o 10:46
0

POŁY to POŁY, jeden umie czytać,drugi pisać i dlatego chodzą parami.

Avatar
mik / 31 grudnia 2014 o 00:25
0

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


wrzuciłeś wpis z innego forum    a mnie interesuje treść tego wyroku, bo dużo często słyszę o tym "wyroku widmo" ale nie mam możliwości potwierdzenia. Coś, co istotnie potwierdzałoby, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, bo wiem, że w sądach czasem kserokopie  notatników służbowych stanowią dowód w sprawach.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani... rozwiń

Avatar
WTF / 30 grudnia 2014 o 20:28
0

Zintensyfikować legitymowania... bez pięciu nie macie co wracać. A jak spyta sie jak mam legitymować bez podstawy to komendancik mówi normalnie ... jego nie ukarają za namowę do przekraczania uprawnień,

Avatar
Belzebub / 30 grudnia 2014 o 18:56
0

HAHAHAHA Spisywanie danych przez policjantów to praktyka znana od lat .... wystarczy podjechac noca na boczną  męczenników majdanka przy starej strzelnicy ..., na mełgiewską  , na tysiąclecia przy działkach za galeria zamek itd.... .. stoją tam w nocy i spia albo spisuja dane z notatników między soba .... Też mi przestepstwo . hahaha . Jakby za to wywalali to zapewne nikogo by nie bylo w Policji.

Avatar
puławiak / 30 grudnia 2014 o 16:39
0

TO O CZYM TU PISZĄ TO TYLKO DROBNE NIEDOCIĄGNIĘCIA. ZAPRASZAM DO ARTYKUŁU I JEGO KOMENTARZY NA STRONIE NASZE MIASTO PULAWY  "Wojciech Czapla zostanie odwołany ze stanowiska". Dowiecie się jak w KPP Puławy rządzi grupa trzymająca władzę.

Avatar
jacek / 30 grudnia 2014 o 15:37
0

6 osób przez ile lat? kilka ?no to faktycznie tak napompowali statystykę ze cala policja upadnie jak sie okaze że im sie cyferki nie zgadzaja

Avatar
ss / 30 grudnia 2014 o 15:30
0

do "ss" stwierdzenie, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, zdaje się być obiegową opinią, która jednak nie ma potwierdzenia. Czy może jest np. jakieś postanowienie sądu o którym nie wiem a które by to potwierdzało? Wiadomo Tobie, lub komukolwiek innemu o potwierdzeniu tezy, jakoby notatnik służbowy nie był dokumentem?

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe,... rozwiń

Avatar
Gość / 30 grudnia 2014 o 14:54
0

Wszystko wiedzący dziennikarze od kiedy stanął pisze się staną!!! Jaki wstyd...więcej wiedzy i do szkoły chyba czas wrócić :)

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zmiany na ważnym skrzyżowaniu w Lublinie. Od dziś jeździ się tutaj wygodniej [zdjęcia]
galeria

Zmiany na ważnym skrzyżowaniu w Lublinie. Od dziś jeździ się tutaj wygodniej [zdjęcia] 0 0

Zmieniona została organizacja ruchu na przebudowywanym skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z Diamentową

Spektakl "Kobieta na zamówienie" w Centrum Kongresowym UP
15 grudnia 2018, 18:00

Spektakl "Kobieta na zamówienie" w Centrum Kongresowym UP 0 0

Co Gdzie Kiedy. Juz w sobotę, 15 grudnia o godz. 18 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15) zaprezentowany zostanie zabawny spektakl Kobieta na zamówienie.

Staje paliw CPN i Petrochemia wracają

Staje paliw CPN i Petrochemia wracają 0 0

​PKN ORLEN uruchomi stacje paliw pod szyldem CPN i Petrochemia Płock – na warszawskiej Pradze i w Bodzanowie koło Płocka. W ten sposób, w 20. rocznicę połączenia obydwu koncernów.

Rozpylił gaz w klasie. Potrzebna była karetka pogotowia, 28 osób poszkodowanych

Rozpylił gaz w klasie. Potrzebna była karetka pogotowia, 28 osób poszkodowanych 6 1

Jeden z uczniów szkoły podstawowej we Włodawie rozpylił gaz w klasie. Bezmyślny żart zakończył się interwencją karetki, policji i straży pożarnej. 28 osób potrzebowało pomocy lekarskiej, a cztery 12-latki trafiły do szpitala

Lubelscy żużlowcy zmierzą się w pierwszej rundzie PGE Ekstraligi z MRGARDEN GKM Grudziądz

Lubelscy żużlowcy zmierzą się w pierwszej rundzie PGE Ekstraligi z MRGARDEN GKM Grudziądz 6 0

Zawodnicy Speed Car Motoru Lublin poznali rywali w dwóch pierwszych rundach PGE Ekstraligi. W swoim debiucie na początku kwietnia „Koziołki” zmierzą się z MRGARDEN GKM Grudziądz

Chcieli wprowadzić na rynek towar warty ponad pół miliona złotych. Zatrzymali ich funkcjonariusze

Chcieli wprowadzić na rynek towar warty ponad pół miliona złotych. Zatrzymali ich funkcjonariusze 0 0

Ponad pół miliona złotych były warte nielegalne towary, które skonfiskowali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Mundurowi z lubelskiej placówki nie dopuścili do wprowadzenia na rynek papierosów i alkoholu bez akcyzy

Włodawa: Danina krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości

Włodawa: Danina krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości 0 0

Miejscowy Klub Honorowego Dawcy Krwi na swój sposób postanowił uczcić naszą tegoroczną, narodową rocznicę. Zorganizował akcję „100 dawców na 100-lecie niepodległości”.

Olga Buława nową Miss Polski. Jak wygląda jej życie prywatne?
film

Olga Buława nową Miss Polski. Jak wygląda jej życie prywatne? 0 1

Olga Buława została Miss Polski 2018. Jak czuje się z tym wyróżnieniem? – Przyszłam do konkursu po to, żeby się dowartościować – powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Jaki zawód wykonuje na co dzień? Co w jej życiu zmieni ten tytuł?

LUK AZS UMCS wygrał trzeci mecz z rzędu, Tomasovia gorsza od lidera

LUK AZS UMCS wygrał trzeci mecz z rzędu, Tomasovia gorsza od lidera 0 0

LUK AZS UMCS nie zwalnia tempa. Drużyna Jacka Rutkowskiego pokonała w sobotę Maraton Krzeszowice 3:1. To już trzeci sukces z rzędu ekipy z Lublina. Efekty widać też w tabeli, bo Sylwia Obszyńska i jej koleżanki do podium tracą już tylko pięć „oczek”

Świąteczny kiermasz w Nałęczowie
16 grudnia 2018, 10:00

Świąteczny kiermasz w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa) zaprasza na Bożonarodzeniowy Kiermasz Produktów Lokalnych, który odbędzie się 16 grudnia w godz. 10-15.

Muzycy z lubelskiego w projekcie Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości [wideo]
film

Muzycy z lubelskiego w projekcie Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości [wideo] 0 1

Muzycy ze Świdnika i Radzynia Podlaskiego wzięli udział w projekcie Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości, do którego zaproszono młodzież z całej Polski. Codziennie, począwszy od 1 grudnia, jest prezentowana jedna z 24 piosenek adwentowych z płyty „Kiedyś to były Święta”

Spotkanie z Agatą Koss-Dybałą w Próbie Cafe
11 grudnia 2018, 18:00

Spotkanie z Agatą Koss-Dybałą w Próbie Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dziś o godz. 18 w Próbie Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) odbędzie się spotkanie z Agatą Koss-Dybałą połączone z prezentacją słuchowiska Pośród malin woni.

Justyna Steczkowska w zakrwawionej koszulce z napisem "Konstytucja" [wideo]
film

Justyna Steczkowska w zakrwawionej koszulce z napisem "Konstytucja" [wideo] 0 13