Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Policjanci "pompowali" statystyki. Odpowiedzą za fałszywe wpisy w dokumentach

238 26 A A

Kolejni policjanci z lubelskiej komendy miejskiej staną przed sądem. Trzej mundurowi odpowiedzą za fałszowanie statystyk. Grozi im za to do 5 lat więzienia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Śledztwo w sprawie trzech policjantów z komendy miejskiej prowadziła Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Akt oskarżenia przeciwko Piotrowi P., Michałowi W. i Mariuszowi S. właśnie trafił do sądu.

Śledczy zarzucają mundurowym fałszowanie wpisów w służbowych notatnikach. Mieli to robić w 2013 roku dla poprawienia statystyk. Wpisywali do służbowych notatników informacje o wylegitymowaniu osób, których w rzeczywistości nigdy nie prosili o dokumenty. Z akt sprawy wynika, że w policyjnych dokumentach znalazło się kilkanaście fałszywych wpisów. Piotr P. miał "legitymować” sześć osób. Michał W. i Mariusz S. usłyszeli podobne zarzuty, ale na mniejszą skalę.

Policjanci nie przyznali się do winy. Piotr P. i Mariusz S. wyjaśnili tylko, że nie pamiętają wszystkich legitymowanych. Całej trójce grozi nawet do 5 lat więzienia. Po usłyszeniu zarzutów policjanci zostali zawieszeni. Szybko jednak wrócili do codziennych obowiązków.

- Obecnie służą w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie - przyznaje Andrzej Fijołek, z zespołu prasowego lubelskiej policji. - Z dalszymi krokami czekamy do zakończenia postępowania sądowego. Jeśli zapadną wyroki skazujące, policjanci zostaną wydaleni ze służby.

Oskarżenie Piotra P. i jego kompanów to finał większego śledztwa. Z akt sprawy wynika, że policjanci dostali dane "legitymowanych” osób od Michała B. On również miał je wykorzystywać do fałszowania statystyk. Wraz z Albertem W., kolegą z komendy, zasiądzie niebawem na ławie oskarżonych. Śledczy ustali, że byli już policjanci pomogli znajomym z półświatka w przechwyceniu transportu nielegalnych papierosów. Mieli za to zainkasować 7500 zł.

Na tym nie koniec zarzutów. Papierosy bez akcyzy, rekwirowane choćby przed halą Nova, zamiast na komendę wozili do domu. Lubili też dobre trunki. Według prokuratury, Michał B. zaopatrywał się w alkohol u spotkanego na siłowni złodzieja. Ten miał mu dostarczać wódkę i whisky kradzioną ze sklepów sieci Lidl. Butelka markowego alkoholu kosztowała u niego jedyne 20-25 zł. Policjanci nie gardzili też środkami psychotropowymi. Mieli handlować między sobą mefedronem i tabletkami ecstasy.

Michał B. i Albert W. zostali już wyrzuceni ze służby. Nie przyznali się do winy. Grozi im do 15 lat więzienia.
Czytaj więcej o:

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 1 stycznia 2015 o 11:35
0

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

W dzikim kraju,w dzikim Benek,w kraju Qurwy POlitycznej,żyda,złodzieja,aferzysty,komucha i konfidenta,nie rozwijamy się,a staczamy !!!!  POwolna agonia i degrengolada.

Avatar
benek / 1 stycznia 2015 o 11:06
0

sadło sie doigrał, niekompetentny czlowiek na niewlasciwym stanowisku, czynnosci słuzbowe jakie wykonywał podczas "rutynowego" spisywania, oraz przypadkowe przeszukania na ulicy czy w parkach przypadkowych osob, w tym mojej osoby kiedy to raz uslyszalem, ze 'zachodzi podejrzenie ze moge posiadac niebezpieczne przedmioty'. Nie wiem na jakiej podstawie to bylo stwierdzone bo raczej wygladam jak przecietny czlowiek, ale wlasnie w taki sposob nabijaja sobie statystyki. Sam nic nie znalazl a jego zachowanie i kultura mialy wiele do rzeczenia(wulgarne slownictwo, agresywe szarpanie itp) . Po tej kontroli zostalem puszczony 'ze moge sobe isc dalej', stracilem na to 20 minut przez co spoznilem sie na egzamin na uczelni i nie zostalem z tego wzgledu do niego dopuszczony. Skonczylo sie stanie ponad prawem pseudopsy.

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

rozwiń
Avatar
ziom / 31 grudnia 2014 o 10:46
0

POŁY to POŁY, jeden umie czytać,drugi pisać i dlatego chodzą parami.

Avatar
mik / 31 grudnia 2014 o 00:25
0

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


wrzuciłeś wpis z innego forum    a mnie interesuje treść tego wyroku, bo dużo często słyszę o tym "wyroku widmo" ale nie mam możliwości potwierdzenia. Coś, co istotnie potwierdzałoby, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, bo wiem, że w sądach czasem kserokopie  notatników służbowych stanowią dowód w sprawach.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani... rozwiń

Avatar
WTF / 30 grudnia 2014 o 20:28
0

Zintensyfikować legitymowania... bez pięciu nie macie co wracać. A jak spyta sie jak mam legitymować bez podstawy to komendancik mówi normalnie ... jego nie ukarają za namowę do przekraczania uprawnień,

Avatar
Belzebub / 30 grudnia 2014 o 18:56
0

HAHAHAHA Spisywanie danych przez policjantów to praktyka znana od lat .... wystarczy podjechac noca na boczną  męczenników majdanka przy starej strzelnicy ..., na mełgiewską  , na tysiąclecia przy działkach za galeria zamek itd.... .. stoją tam w nocy i spia albo spisuja dane z notatników między soba .... Też mi przestepstwo . hahaha . Jakby za to wywalali to zapewne nikogo by nie bylo w Policji.

Avatar
puławiak / 30 grudnia 2014 o 16:39
0

TO O CZYM TU PISZĄ TO TYLKO DROBNE NIEDOCIĄGNIĘCIA. ZAPRASZAM DO ARTYKUŁU I JEGO KOMENTARZY NA STRONIE NASZE MIASTO PULAWY  "Wojciech Czapla zostanie odwołany ze stanowiska". Dowiecie się jak w KPP Puławy rządzi grupa trzymająca władzę.

Avatar
jacek / 30 grudnia 2014 o 15:37
0

6 osób przez ile lat? kilka ?no to faktycznie tak napompowali statystykę ze cala policja upadnie jak sie okaze że im sie cyferki nie zgadzaja

Avatar
ss / 30 grudnia 2014 o 15:30
0

do "ss" stwierdzenie, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, zdaje się być obiegową opinią, która jednak nie ma potwierdzenia. Czy może jest np. jakieś postanowienie sądu o którym nie wiem a które by to potwierdzało? Wiadomo Tobie, lub komukolwiek innemu o potwierdzeniu tezy, jakoby notatnik służbowy nie był dokumentem?

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe,... rozwiń

Avatar
Gość / 30 grudnia 2014 o 14:54
0

Wszystko wiedzący dziennikarze od kiedy stanął pisze się staną!!! Jaki wstyd...więcej wiedzy i do szkoły chyba czas wrócić :)

Avatar
Henio / 1 stycznia 2015 o 11:35
0

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

W dzikim kraju,w dzikim Benek,w kraju Qurwy POlitycznej,żyda,złodzieja,aferzysty,komucha i konfidenta,nie rozwijamy się,a staczamy !!!!  POwolna agonia i degrengolada.

Avatar
benek / 1 stycznia 2015 o 11:06
0

sadło sie doigrał, niekompetentny czlowiek na niewlasciwym stanowisku, czynnosci słuzbowe jakie wykonywał podczas "rutynowego" spisywania, oraz przypadkowe przeszukania na ulicy czy w parkach przypadkowych osob, w tym mojej osoby kiedy to raz uslyszalem, ze 'zachodzi podejrzenie ze moge posiadac niebezpieczne przedmioty'. Nie wiem na jakiej podstawie to bylo stwierdzone bo raczej wygladam jak przecietny czlowiek, ale wlasnie w taki sposob nabijaja sobie statystyki. Sam nic nie znalazl a jego zachowanie i kultura mialy wiele do rzeczenia(wulgarne slownictwo, agresywe szarpanie itp) . Po tej kontroli zostalem puszczony 'ze moge sobe isc dalej', stracilem na to 20 minut przez co spoznilem sie na egzamin na uczelni i nie zostalem z tego wzgledu do niego dopuszczony. Skonczylo sie stanie ponad prawem pseudopsy.

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

ja piernikam w jakim kraju my zyjemy?

rozwiń
Avatar
ziom / 31 grudnia 2014 o 10:46
0

POŁY to POŁY, jeden umie czytać,drugi pisać i dlatego chodzą parami.

Avatar
mik / 31 grudnia 2014 o 00:25
0

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


wrzuciłeś wpis z innego forum    a mnie interesuje treść tego wyroku, bo dużo często słyszę o tym "wyroku widmo" ale nie mam możliwości potwierdzenia. Coś, co istotnie potwierdzałoby, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, bo wiem, że w sądach czasem kserokopie  notatników służbowych stanowią dowód w sprawach.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.


Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani... rozwiń

Avatar
WTF / 30 grudnia 2014 o 20:28
0

Zintensyfikować legitymowania... bez pięciu nie macie co wracać. A jak spyta sie jak mam legitymować bez podstawy to komendancik mówi normalnie ... jego nie ukarają za namowę do przekraczania uprawnień,

Avatar
Belzebub / 30 grudnia 2014 o 18:56
0

HAHAHAHA Spisywanie danych przez policjantów to praktyka znana od lat .... wystarczy podjechac noca na boczną  męczenników majdanka przy starej strzelnicy ..., na mełgiewską  , na tysiąclecia przy działkach za galeria zamek itd.... .. stoją tam w nocy i spia albo spisuja dane z notatników między soba .... Też mi przestepstwo . hahaha . Jakby za to wywalali to zapewne nikogo by nie bylo w Policji.

Avatar
puławiak / 30 grudnia 2014 o 16:39
0

TO O CZYM TU PISZĄ TO TYLKO DROBNE NIEDOCIĄGNIĘCIA. ZAPRASZAM DO ARTYKUŁU I JEGO KOMENTARZY NA STRONIE NASZE MIASTO PULAWY  "Wojciech Czapla zostanie odwołany ze stanowiska". Dowiecie się jak w KPP Puławy rządzi grupa trzymająca władzę.

Avatar
jacek / 30 grudnia 2014 o 15:37
0

6 osób przez ile lat? kilka ?no to faktycznie tak napompowali statystykę ze cala policja upadnie jak sie okaze że im sie cyferki nie zgadzaja

Avatar
ss / 30 grudnia 2014 o 15:30
0

do "ss" stwierdzenie, że notatnik służbowy nie jest dokumentem, zdaje się być obiegową opinią, która jednak nie ma potwierdzenia. Czy może jest np. jakieś postanowienie sądu o którym nie wiem a które by to potwierdzało? Wiadomo Tobie, lub komukolwiek innemu o potwierdzeniu tezy, jakoby notatnik służbowy nie był dokumentem?

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe, ani dokumenty regulujące zobowiązania między osobami fizycznymi i prawnymi, np. umowy, oświadczenia itp. Nawet jeżeli zostanie to użyte dla celów przestępczych to nie zmienia ich charakteru. Sprawca nie odpowie za przestępstwo z art. 271 kk, ale odpowiadać może za przestępstwo, w którym uczestniczy w granicach swego zamiaru.

Wyrok S.A. w Krakowie, II AKA 173/99 stoi na stanowisku, że poświadczeniu z art. 271 kk są tylko dokumenty wystawione na użytek publiczny, przeznaczone do dowodzenia okoliczności w nich poświadczonych innymi dokumentami, korzystających z domniemania prawdziwości. A więc tylko dokumenty wystawiane na użytek publiczny. Nie należą do tego zakresu dokumenty sporządzane przez funkcjonariuszy publicznych dla celów wewnętrznych urzędu, np. notatki służbowe,... rozwiń

Avatar
Gość / 30 grudnia 2014 o 14:54
0

Wszystko wiedzący dziennikarze od kiedy stanął pisze się staną!!! Jaki wstyd...więcej wiedzy i do szkoły chyba czas wrócić :)

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hetman Żółkiewka stracił zawodników i trenera

Hetman Żółkiewka stracił zawodników i trenera 0 1

Zespół opuściło 10 zawodników. Z drużyny odszedł też nowy trener Jarosław Czarniecki

W Lublinie otwiera się dmuchany park rozrywki. Ponad 2800 mkw. [bilety, godziny otwarcia]
galeria

W Lublinie otwiera się dmuchany park rozrywki. Ponad 2800 mkw. [bilety, godziny otwarcia] 0 3

Ponad 2800 mkw. przestrzeni do zabawy dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych. W czwartek w Lublinie otwiera się dmuchany park rozrywki - Bounce.

Hucznego świętowania nie będzie. W tym roku msze zamiast dożynek w niektórych gminach

Hucznego świętowania nie będzie. W tym roku msze zamiast dożynek w niektórych gminach 8 32

Afrykański pomór świń zakłócił wielowiekową tradycję. Zgodnie z rozporządzeniem wojewody, w odległości 3 km od ogniska choroby nie wolno organizować dużych zgromadzeń ludności. Zamiast hucznych dożynek będą więc nabożeństwa

Zderzenie samochodu z motorowerem. 16-latek w szpitalu

Zderzenie samochodu z motorowerem. 16-latek w szpitalu 0 0

Kierowca BMW podczas wyprzedzania innego pojazdu doprowadził do czołowego zderzenia z 16-latkiem kierującym motorowerem.

Obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości w Lublinie i regionie

Obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystości w Lublinie i regionie 0 5

Dobieramy zegarek męski do stroju i okazji

Dobieramy zegarek męski do stroju i okazji 0 0

Zdecydowana większość Polaków ma w swojej garderobie zaledwie 1-2 zegarki. Niewielu z nich wie, że przydałoby się mieć ich zdecydowanie więcej, ponieważ to, jaki zegarek wybierzemy do naszej stylizacji i okazji, potrafi powiedzieć o nas bardzo dużo.

Ciężarówka wjechała w zaprzęg konny. Wóz wpadł do rowu i przygniótł woźnicę

Ciężarówka wjechała w zaprzęg konny. Wóz wpadł do rowu i przygniótł woźnicę 5 2

Ciężarówka najechała na zaprzęg konny. Wóz wpadł do rowu i przygniótł 64-letniego woźnicę.

Olimpia Okrzeja straci ważnego napastnika

Olimpia Okrzeja straci ważnego napastnika 1 0

W Olimpii nie będzie już Łukasza Kusia. Trener Jan Mroczek: to będzie poważne osłabienie, ale będziemy musieli sobie z tym jakoś poradzić

Jej psy zagryzły małego pieska sąsiadki. Zapłaciła, pieniądze trafią na fundację

Jej psy zagryzły małego pieska sąsiadki. Zapłaciła, pieniądze trafią na fundację 0 1

3 tysiące złotych zapłaciła była właścicielka dwóch psów rasy Cane Corso, które w ubiegłym roku w Stasinie koło Lublina zagryzły psa jej sąsiadów. Pieniądze miały trafić do Anny Legieć jako zadośćuczynienie po stracie ukochanego psa Feliksa. Jednak zgodnie z jej wolą zostały przekazane w formie darowizny na rzecz Lubelskiej Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Ex Lege.

Wybory samorządowe 2018. Kiedy? Jest już termin. Startuje kampania wyborcza

Wybory samorządowe 2018. Kiedy? Jest już termin. Startuje kampania wyborcza 17 33

21 października odbędą się tegoroczne wybory samorządowe. Ewentualna druga tura zostanie przeprowadzona 4 listopada. W Dzienniku Ustaw ukazało się właśnie rozporządzenie premiera w tej sprawie. Formalnie oznacza to start kampanii wyborczej.

Zderzenie trzech aut. 45-latek zginął na miejscu, trzy osoby w szpitalu

Zderzenie trzech aut. 45-latek zginął na miejscu, trzy osoby w szpitalu 7 6

Tragiczny wypadek na drodze. W zderzeniu trzech samochodów zginął 45-latek.

90-latka błąkała się po polach, była wycieńczona. Szczęśliwy finał poszukiwań

90-latka błąkała się po polach, była wycieńczona. Szczęśliwy finał poszukiwań 0 0

Szczęśliwy finał poszukiwań starszej kobiety. 90-latka wyszła z domu, rodzina zawiadomiła policję

Lublin: Nowy park miał być gotowy już dzisiaj. Nie będzie, przez pogodę
zdjęcia
galeria

Lublin: Nowy park miał być gotowy już dzisiaj. Nie będzie, przez pogodę 2 9

Co najmniej do końca sierpnia przedłuży się urządzanie nowego parku przy Zawilcowej. – Głównie przez pogodę – tłumaczą władze miasta. Sadzenie drzew w suchej jak popiół ziemi mijało się z celem, ale nie jest to jedyny problem na placu budowy

Bizon Jeleniec wzmacnia kadrę

Bizon Jeleniec wzmacnia kadrę 1 0

Władzom klubu udało się pozyskać kilku ciekawych zawodników. Listę nowych nabytków otwiera Łukasz Kiryło (rocznik 1991) z Orląt Łuków.

Koncert: Tadeusz Nalepa pro memoria
23 sierpnia 2018, 19:00

Koncert: Tadeusz Nalepa pro memoria 2 0

Co Gdzie Kiedy. 23 sierpnia o godz. 19 w Restauracji Hades Szeroka (ul. Grodzka 21) odbędzie się wyjątkowy koncert w hołdzie Tadeuszowi Nalepie z udziałem znakomitych artystów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!