Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2015 r.
18:00

Polski Bus: Osiem kursów z Lublina do Warszawy? Przewoźnik czeka na decyzję

0 51 A A

Urząd Marszałkowski wciąż analizuje wniosek firmy PolskiBus o zgodę na uruchomienie nowych kursów z Lublina do Warszawy. Przewoźnik liczy, że pozytywną decyzję otrzyma jeszcze w tym tygodniu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O planach spółki pisaliśmy we wrześniu. PolskiBus chciał, żeby kursy na trasie do stolicy były wykonywane nie pięć, a jedenaście razy dziennie. Stosowne dokumenty złożył w Urzędzie Marszałkowskim. Decyzja miała zapaść w połowie listopada, ale sprawa wciąż jest rozpatrywana.

Podczas wymiany korespondencji plany przewoźnika zostały nieco zmodyfikowane i aktualnie w grę wchodzi nie jedenaście, a osiem połączeń.

– Wskazaliśmy, że część proponowanych kursów koliduje z tymi już wykonywanymi przez inne firmy. Zaproponowaliśmy, by PolskiBus poszukał luk w rozkładach. My jako organizator transportu nie możemy wskazywać godzin – mówi Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka.
W międzyczasie pojawił się inny problem, bo przewoźnik musiał ustalić godziny nowych kursów z zarządcą dworca przy al. Tysiąclecia, na którym znajduje się przystanek czerwonych autobusów.

Pojawiły się nawet spekulacje, że firma będzie musiała szukać nowego miejsca odjazdów. Otrzymała już jednak zgodę.

– Musieliśmy sprawdzić przepustowość dworca i to, czy nie ma kolizji z innymi kursami. Po analizie rozpatrzyliśmy wniosek pozytywnie – mówi Magdalena Kaczanowska, rzecznik spółki Lubelskie Dworce.

Obecnie przewoźnikowi brakuje tylko pozwoleń od marszałków województw lubelskiego i mazowieckiego.

– Liczymy, że uda się je otrzymać jeszcze w tym tygodniu. Jeśli dostaniemy zgodę, to na drugi dzień będziemy gotowi ruszyć ze sprzedażą biletów – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji w firmie PolskiBus.

Nowością byłyby trzy kursy do Warszawy o godz. 7.50, 12.30 i 18.10. Z kolei ze stolicy autobusy wyjeżdżały także o godz. 6.30, 8.30, 13, 15 i 16.30. Z rozkładów nie znikną też najpóźniejsze odjazdy w obu stronach (21.25 do Lublina i 21.50 do Warszawy). 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 11:24
0

A dlaczego tak bardzo chcecie żeby pieniądze poszły z kraju przecież "Polski bus to nie Polska firma i podatki płaci nie u nas a mało tego chcą 60tys rocznie od polskiego rządu dotacji na jednego kierowce co prawda od poprzedniego już rządu ale tak jest.wiec poczytaj jeden z drugim a pozniej gadaj bzdury o busiarzach. jak wam oni nie pasuja to WON na pks lub pkp.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

rozwiń
Avatar
Abd / 16 grudnia 2015 r. o 10:10
0
Chcesz mi wmowic, ze wladza zabronila wam brac kredyty? To dlaczego nie poskarzyliscie sie marszalkowi? Jak rozumiem, władza nakazuje rowniez byc chamskim dla pasażerow i jezdzic ponizej wszelkich norm bezpieczeństwa. Po za tym są mi znane polskie firmy autobusowe, oferujace uslugi na znacznie wyższym poziomie, tak więc, ten tego.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 08:24
0
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. Nic nie było, nic nikt nie zrobił a My przez kilka lat zmieniliśmy ....... swoje osrane kalesony. I dobrze bo Lublin nie potrzebuje samochwał a władzy, która służy miejscowym ludziom.
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. N... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 18:59
0

 Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pisanie takich wypocin jak powyżej nabazgrałeś ?
Ciemnotę to możesz wciskać ale gdzie indziej :)
 

Jedyna słuszna decyzja :

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pis... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 17:57
0

Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?

Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 17:21
0
Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 16:16
0

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

rozwiń
Avatar
Pyskot / 15 grudnia 2015 r. o 13:03
0

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 12:56
0
Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 07:29
0
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarz... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 11:24
0

A dlaczego tak bardzo chcecie żeby pieniądze poszły z kraju przecież "Polski bus to nie Polska firma i podatki płaci nie u nas a mało tego chcą 60tys rocznie od polskiego rządu dotacji na jednego kierowce co prawda od poprzedniego już rządu ale tak jest.wiec poczytaj jeden z drugim a pozniej gadaj bzdury o busiarzach. jak wam oni nie pasuja to WON na pks lub pkp.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

rozwiń
Avatar
Abd / 16 grudnia 2015 r. o 10:10
0
Chcesz mi wmowic, ze wladza zabronila wam brac kredyty? To dlaczego nie poskarzyliscie sie marszalkowi? Jak rozumiem, władza nakazuje rowniez byc chamskim dla pasażerow i jezdzic ponizej wszelkich norm bezpieczeństwa. Po za tym są mi znane polskie firmy autobusowe, oferujace uslugi na znacznie wyższym poziomie, tak więc, ten tego.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 08:24
0
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. Nic nie było, nic nikt nie zrobił a My przez kilka lat zmieniliśmy ....... swoje osrane kalesony. I dobrze bo Lublin nie potrzebuje samochwał a władzy, która służy miejscowym ludziom.
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. N... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 18:59
0

 Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pisanie takich wypocin jak powyżej nabazgrałeś ?
Ciemnotę to możesz wciskać ale gdzie indziej :)
 

Jedyna słuszna decyzja :

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pis... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 17:57
0

Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?

Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 17:21
0
Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 16:16
0

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

rozwiń
Avatar
Pyskot / 15 grudnia 2015 r. o 13:03
0

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 12:56
0
Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 r. o 07:29
0
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarz... rozwiń