Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2015 r.
18:00

Polski Bus: Osiem kursów z Lublina do Warszawy? Przewoźnik czeka na decyzję

0 51 A A

Urząd Marszałkowski wciąż analizuje wniosek firmy PolskiBus o zgodę na uruchomienie nowych kursów z Lublina do Warszawy. Przewoźnik liczy, że pozytywną decyzję otrzyma jeszcze w tym tygodniu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O planach spółki pisaliśmy we wrześniu. PolskiBus chciał, żeby kursy na trasie do stolicy były wykonywane nie pięć, a jedenaście razy dziennie. Stosowne dokumenty złożył w Urzędzie Marszałkowskim. Decyzja miała zapaść w połowie listopada, ale sprawa wciąż jest rozpatrywana.

Podczas wymiany korespondencji plany przewoźnika zostały nieco zmodyfikowane i aktualnie w grę wchodzi nie jedenaście, a osiem połączeń.

– Wskazaliśmy, że część proponowanych kursów koliduje z tymi już wykonywanymi przez inne firmy. Zaproponowaliśmy, by PolskiBus poszukał luk w rozkładach. My jako organizator transportu nie możemy wskazywać godzin – mówi Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka.
W międzyczasie pojawił się inny problem, bo przewoźnik musiał ustalić godziny nowych kursów z zarządcą dworca przy al. Tysiąclecia, na którym znajduje się przystanek czerwonych autobusów.

Pojawiły się nawet spekulacje, że firma będzie musiała szukać nowego miejsca odjazdów. Otrzymała już jednak zgodę.

– Musieliśmy sprawdzić przepustowość dworca i to, czy nie ma kolizji z innymi kursami. Po analizie rozpatrzyliśmy wniosek pozytywnie – mówi Magdalena Kaczanowska, rzecznik spółki Lubelskie Dworce.

Obecnie przewoźnikowi brakuje tylko pozwoleń od marszałków województw lubelskiego i mazowieckiego.

– Liczymy, że uda się je otrzymać jeszcze w tym tygodniu. Jeśli dostaniemy zgodę, to na drugi dzień będziemy gotowi ruszyć ze sprzedażą biletów – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji w firmie PolskiBus.

Nowością byłyby trzy kursy do Warszawy o godz. 7.50, 12.30 i 18.10. Z kolei ze stolicy autobusy wyjeżdżały także o godz. 6.30, 8.30, 13, 15 i 16.30. Z rozkładów nie znikną też najpóźniejsze odjazdy w obu stronach (21.25 do Lublina i 21.50 do Warszawy). 

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 11:24
0

A dlaczego tak bardzo chcecie żeby pieniądze poszły z kraju przecież "Polski bus to nie Polska firma i podatki płaci nie u nas a mało tego chcą 60tys rocznie od polskiego rządu dotacji na jednego kierowce co prawda od poprzedniego już rządu ale tak jest.wiec poczytaj jeden z drugim a pozniej gadaj bzdury o busiarzach. jak wam oni nie pasuja to WON na pks lub pkp.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

rozwiń
Avatar
Abd / 16 grudnia 2015 o 10:10
0
Chcesz mi wmowic, ze wladza zabronila wam brac kredyty? To dlaczego nie poskarzyliscie sie marszalkowi? Jak rozumiem, władza nakazuje rowniez byc chamskim dla pasażerow i jezdzic ponizej wszelkich norm bezpieczeństwa. Po za tym są mi znane polskie firmy autobusowe, oferujace uslugi na znacznie wyższym poziomie, tak więc, ten tego.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 08:24
0
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. Nic nie było, nic nikt nie zrobił a My przez kilka lat zmieniliśmy ....... swoje osrane kalesony. I dobrze bo Lublin nie potrzebuje samochwał a władzy, która służy miejscowym ludziom.
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. N... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 18:59
0

 Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pisanie takich wypocin jak powyżej nabazgrałeś ?
Ciemnotę to możesz wciskać ale gdzie indziej :)
 

Jedyna słuszna decyzja :

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pis... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:57
0

Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?

Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:21
0
Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 16:16
0

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

rozwiń
Avatar
Pyskot / 15 grudnia 2015 o 13:03
0

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:56
0
Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 07:29
0
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarz... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 11:24
0

A dlaczego tak bardzo chcecie żeby pieniądze poszły z kraju przecież "Polski bus to nie Polska firma i podatki płaci nie u nas a mało tego chcą 60tys rocznie od polskiego rządu dotacji na jednego kierowce co prawda od poprzedniego już rządu ale tak jest.wiec poczytaj jeden z drugim a pozniej gadaj bzdury o busiarzach. jak wam oni nie pasuja to WON na pks lub pkp.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

rozwiń
Avatar
Abd / 16 grudnia 2015 o 10:10
0
Chcesz mi wmowic, ze wladza zabronila wam brac kredyty? To dlaczego nie poskarzyliscie sie marszalkowi? Jak rozumiem, władza nakazuje rowniez byc chamskim dla pasażerow i jezdzic ponizej wszelkich norm bezpieczeństwa. Po za tym są mi znane polskie firmy autobusowe, oferujace uslugi na znacznie wyższym poziomie, tak więc, ten tego.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 08:24
0
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. Nic nie było, nic nikt nie zrobił a My przez kilka lat zmieniliśmy ....... swoje osrane kalesony. I dobrze bo Lublin nie potrzebuje samochwał a władzy, która służy miejscowym ludziom.
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. N... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 18:59
0

 Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pisanie takich wypocin jak powyżej nabazgrałeś ?
Ciemnotę to możesz wciskać ale gdzie indziej :)
 

Jedyna słuszna decyzja :

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pis... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:57
0

Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?

Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:21
0
Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 16:16
0

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

rozwiń
Avatar
Pyskot / 15 grudnia 2015 o 13:03
0

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:56
0
Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 07:29
0
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rośliny owadożerne w Muzeum Wsi Lubelskiej
19 sierpnia 2018, 11:00

Rośliny owadożerne w Muzeum Wsi Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników roślin owadożernych! W niedzielę, 19 sierpnia w godz. 11-17 w Muzeum Wsi Lubelskiej będzie można zobaczyć wspaniałe okazy tego typu roślin i spotkać się ze specjalistą.

Pies pogryzł mu buty. Przywiązał go do grzejnika

Pies pogryzł mu buty. Przywiązał go do grzejnika 5 1

21- latek z Lublina przywiązał psa do grzejnika, bo zwierze zniszczyło mu buty. Mężczyzna może trafić na trzy lata do więzienia.

Jarmark Jagielloński. Koncert zauroczył Lublinian (dużo zdjęć)
galeria

Jarmark Jagielloński. Koncert zauroczył Lublinian (dużo zdjęć) 4 1

Na dziedzińcu Zamku Natalia Kukulska zaśpiewała rzeszowskie melodie z Heleną Szpytmą z Markowej. Paulina Przybysz wystąpiła z kapelę Pańczaków. Zobaczyć można było także panie z zespołu Gołcunecki oraz śpiewaczkę Marię Pęzik z Gałek Rusinowskich. Wojtek Mazolewski wystąpił z kapelą Jurka Wrony, a Barbara Wrońska z Anną Chudą.

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 155 10

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 32 23

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 19 13

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 16 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 5

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 2 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!