Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2011 r.
21:44
Edytuj ten wpis

Protestowali przeciwko prywatyzacji służby zdrowia

Autor: Zdjęcie autora (aj)
0 9 A A
Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. (Bartek
Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. (Bartek

Kilkudziesięciu przedstawicieli Wolnych Związków Zawodowych „Sierpień 80” z PZL-Świdnik protestowało przeciwko prywatyzacji służby zdrowia. Najpierw spotkali się przed Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 4 w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Później pikietujący przenieśli się przed siedzibę Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Szkolnej 16.

– Polskie ośrodki medyczne stopniowo zmierzają do prywatyzacji – mówił Szymon Martys, organizator akcji. – Nie godzimy się też na tak niski kontrakt, jaki na leczenie pacjentów w tym roku otrzymała przychodnia PZL w Świdniku.

Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się też wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. – Zapewnił nas, że sprawę finansowania przychodni przekaże do centrali NFZ, która zadecyduje o jej dalszych losach – dodał Szymon Martys. – Jeśli negocjacje zakończą się fiaskiem, będziemy dalej okupować siedzibę funduszu przy ul. Szkolnej. (AJ)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ten / 25 stycznia 2011 r. o 20:12
Zenus... Zietek to chyba ci musial zone bzyknac, jak jestes taki ciety na niego hahaha
Avatar
SZM / 14 stycznia 2011 r. o 17:50
[quote name='abcd' timestamp='1295021845' post='422794']
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
[/quote]

No widzę, że już wszędzie spamujesz. Szkoda tylko, że nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi paszkwilami.
Avatar
abcd / 14 stycznia 2011 r. o 17:17
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
Avatar
bw / 14 stycznia 2011 r. o 13:27
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]
Gościu, nie masz racji. Ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia.
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]rozwiń
Avatar
man / 14 stycznia 2011 r. o 13:23
Polecam obejrzeć film Sicko www.youtube.com/watch?v=xOer_5XtnwY tak właśnie wygląda prywatna służba zdrowia.
Jest przeciwko czemu protestować.
Avatar
pixel / 14 stycznia 2011 r. o 10:44
trzeba być pracownikiem pzl albo mieszkańcem świdnika żeby zrozumiec jak będzie jeżeli nfz nie podpisze kontraktów, nie każdego stać płacić 200 za szczegółowe badania,lub czekać w innej przychodni na mieście 2 miesiące na jakiegoś specjalistę, bo takie kolejki,a w LOT-Medical przy pzl cały czas oczekiwania to max 1tydzień
Avatar
gość / 14 stycznia 2011 r. o 07:27
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy s... rozwiń
Avatar
myslcie / 14 stycznia 2011 r. o 00:59
I bardzo dobrze. A jak myślicie dlaczego związkowcy strajkują przeciwko prywatyzacji? Przecież "prywaciarze" tak dobrze zarabiają... Myślicie, że to dla Waszego dobra? Oni strajkują bo dymają nas na kasę ile wlezie! Rozwiązać wszystkie związki zawodowe (wymysł komunistów), zlikwidować składkę zdrowotną i sprywatyzować służbę zdrowia. Zobaczycie, że będzie taniej, będzie nowy sprzęt i wreszcie będzie się dbać o pacjentów bo będzie trzeba o nich konkurować.
Avatar
lolek / 13 stycznia 2011 r. o 22:52
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
Avatar
ten / 25 stycznia 2011 r. o 20:12
Zenus... Zietek to chyba ci musial zone bzyknac, jak jestes taki ciety na niego hahaha
Avatar
SZM / 14 stycznia 2011 r. o 17:50
[quote name='abcd' timestamp='1295021845' post='422794']
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
[/quote]

No widzę, że już wszędzie spamujesz. Szkoda tylko, że nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi paszkwilami.
Avatar
abcd / 14 stycznia 2011 r. o 17:17
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
Avatar
bw / 14 stycznia 2011 r. o 13:27
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]
Gościu, nie masz racji. Ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia.
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]rozwiń
Avatar
man / 14 stycznia 2011 r. o 13:23
Polecam obejrzeć film Sicko www.youtube.com/watch?v=xOer_5XtnwY tak właśnie wygląda prywatna służba zdrowia.
Jest przeciwko czemu protestować.
Avatar
pixel / 14 stycznia 2011 r. o 10:44
trzeba być pracownikiem pzl albo mieszkańcem świdnika żeby zrozumiec jak będzie jeżeli nfz nie podpisze kontraktów, nie każdego stać płacić 200 za szczegółowe badania,lub czekać w innej przychodni na mieście 2 miesiące na jakiegoś specjalistę, bo takie kolejki,a w LOT-Medical przy pzl cały czas oczekiwania to max 1tydzień
Avatar
gość / 14 stycznia 2011 r. o 07:27
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy s... rozwiń
Avatar
myslcie / 14 stycznia 2011 r. o 00:59
I bardzo dobrze. A jak myślicie dlaczego związkowcy strajkują przeciwko prywatyzacji? Przecież "prywaciarze" tak dobrze zarabiają... Myślicie, że to dla Waszego dobra? Oni strajkują bo dymają nas na kasę ile wlezie! Rozwiązać wszystkie związki zawodowe (wymysł komunistów), zlikwidować składkę zdrowotną i sprywatyzować służbę zdrowia. Zobaczycie, że będzie taniej, będzie nowy sprzęt i wreszcie będzie się dbać o pacjentów bo będzie trzeba o nich konkurować.
Avatar
lolek / 13 stycznia 2011 r. o 22:52
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Projekty stypendystów Bogdanki w Chatce Żaka. Program na cały tydzień wydarzeń kulturalnych
5 grudnia 2022, 20:00

Projekty stypendystów Bogdanki w Chatce Żaka. Program na cały tydzień wydarzeń kulturalnych

W najbliższym tygodniu Chatka Żaka (ul. Radziszewskiego 16) zaprosi na prezentację projektów tegorocznych stypendystów Bogdanki. W programie m.in. spektakle, wystawy i koncerty.

Policjanci, strażnicy graniczni, strażacy wywalczyli podwyżki w 2023 roku

Policjanci, strażnicy graniczni, strażacy wywalczyli podwyżki w 2023 roku

MSWiA porozumiało się z mundurowymi związkowcami w sprawie przyszłorocznych podwyżek. Ma to zatrzymać funkcjonariuszy w pracy, bo już teraz z lubelskiej policji chce odejść dwa razy więcej osób, niż rok temu.

Daria Szynkaruk (MKS Funfloor Lublin): Wygrałyśmy dla trenerki Marzec

Daria Szynkaruk (MKS Funfloor Lublin): Wygrałyśmy dla trenerki Marzec

Rozmowa z Darią Szynkaruk, szczypiornistką MKS FunFloor Lublin

Wcześniej drut kolczasty, teraz masowa wycinka drzew nad Bugiem. "Przyrodnicza masakra"
Alarm 24
galeria

Wcześniej drut kolczasty, teraz masowa wycinka drzew nad Bugiem. "Przyrodnicza masakra"

–To przyrodnicza masakra – ekolodzy alarmują o wycince drzew wzdłuż rzeki Bug. Straż Graniczna tłumaczy to „właściwym utrzymaniem pasa drogi granicznej”.

Lost Ark: Wiedźmin Geralt na gościnnych występach

Lost Ark: Wiedźmin Geralt na gościnnych występach

A będzie też Triss, Jaskier i Cirilla. Amazon Games i Smilegate RPG ogłosiły współpracę z CD Projekt RED, dzięki której Geralt z Rivii i inne postaci ze świata Wiedźmina trafią do Lost Ark.

Zamość. Jutro, na mikołajki, lodowisko i basen gratis
6 grudnia 2022, 17:00

Zamość. Jutro, na mikołajki, lodowisko i basen gratis

Od rana we wtorek (6 grudnia) będzie już otwarte lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu. Na popołudnie zaplanowano tam mikołajkową imprezę. I w tym czasie ślizgawka będzie za darmo.

Jechał pod prąd, staranował inny samochód i próbował uciekać. Wtedy pojawiła się ta kobieta

Jechał pod prąd, staranował inny samochód i próbował uciekać. Wtedy pojawiła się ta kobieta

Pijany 66-latek jechał pod prąd ulicą Stary Rynek w Rykach, uderzył z zaparkowane auto, a następnie próbował odjechać. Ucieczce zapobiegła piesza, która widząc co się stało, podeszła do auta, zabrała kluczyki i zawiadomiła policję. Mężczyzna został zatrzymany.

AZS AWF Biała Podlaska – KPR Padwa Zamość 24:23. Rozstrzygnięcie w ostatnich sekundach

AZS AWF Biała Podlaska – KPR Padwa Zamość 24:23. Rozstrzygnięcie w ostatnich sekundach

W spotkaniu derbowym AZS AWF Biała Podlaska pokonał KPR Padwę Zamość 24:23

Policyjny pościg ulicami Lublina. Dobrze się nie skończył

Policyjny pościg ulicami Lublina. Dobrze się nie skończył

Policjanci zauważyli na drodze kradziony samochód. A jego kierowca spostrzegł we wstecznym lusterku funkcjonariuszy. Tak zaczęła się ucieczka i pogoń ulicami Lublina.

Andrzej Maciejewski (prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego): Wychowanie mistrza to proces

Andrzej Maciejewski (prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego): Wychowanie mistrza to proces

Rozmowa z Andrzejem Maciejewskim, prezesem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego

W poniedziałek wpadł po kradzieżach w DPS. Wyszedł, a w piątek znowu kradł

W poniedziałek wpadł po kradzieżach w DPS. Wyszedł, a w piątek znowu kradł

Policyjni wywiadowcy zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza. Mężczyzna został przyłapany podczas plądrowania kiosku przy ul. Ruskiej w Lublinie.

Ogrzewasz dom prądem? Przysługują ci pieniądze

Ogrzewasz dom prądem? Przysługują ci pieniądze

Można już składać wnioski o wypłatę dodatku elektrycznego dla gospodarstw domowych ogrzewanych prądem. Jedno gospodarstwo może dostać 1000 lub 1500 zł. Ze złożeniem dokumentów trzeba się wyrobić przed 1 lutego.

Zgłoszenie nabycia pojazdu. Na czym polega?

Zgłoszenie nabycia pojazdu. Na czym polega?

Sprzedaż i kupno auta to wiele formalności, których niedopełnienie może mieć przykre konsekwencje. Jedną z takich formalności jest zgłoszenie nabycia pojazdu. Brak takiego aktu może się skończyć dosyć wysokim mandatem. O czym warto pamiętać w tym przypadku? Oto porcja przydatnych informacji.

MKS Avia Świdnik – Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3. Niepotrzebna strata punktów