Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2011 r.
21:44
Edytuj ten wpis

Protestowali przeciwko prywatyzacji służby zdrowia

Autor: Zdjęcie autora (aj)
0 9 A A
Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. (Bartek
Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. (Bartek

Kilkudziesięciu przedstawicieli Wolnych Związków Zawodowych „Sierpień 80” z PZL-Świdnik protestowało przeciwko prywatyzacji służby zdrowia. Najpierw spotkali się przed Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 4 w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Później pikietujący przenieśli się przed siedzibę Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Szkolnej 16.

– Polskie ośrodki medyczne stopniowo zmierzają do prywatyzacji – mówił Szymon Martys, organizator akcji. – Nie godzimy się też na tak niski kontrakt, jaki na leczenie pacjentów w tym roku otrzymała przychodnia PZL w Świdniku.

Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się też wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. – Zapewnił nas, że sprawę finansowania przychodni przekaże do centrali NFZ, która zadecyduje o jej dalszych losach – dodał Szymon Martys. – Jeśli negocjacje zakończą się fiaskiem, będziemy dalej okupować siedzibę funduszu przy ul. Szkolnej. (AJ)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ten / 25 stycznia 2011 r. o 20:12
0
Zenus... Zietek to chyba ci musial zone bzyknac, jak jestes taki ciety na niego hahaha
Avatar
SZM / 14 stycznia 2011 r. o 17:50
0
[quote name='abcd' timestamp='1295021845' post='422794']
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
[/quote]

No widzę, że już wszędzie spamujesz. Szkoda tylko, że nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi paszkwilami.
Avatar
abcd / 14 stycznia 2011 r. o 17:17
0
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
Avatar
bw / 14 stycznia 2011 r. o 13:27
0
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]
Gościu, nie masz racji. Ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia.
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]rozwiń
Avatar
man / 14 stycznia 2011 r. o 13:23
0
Polecam obejrzeć film Sicko www.youtube.com/watch?v=xOer_5XtnwY tak właśnie wygląda prywatna służba zdrowia.
Jest przeciwko czemu protestować.
Avatar
pixel / 14 stycznia 2011 r. o 10:44
0
trzeba być pracownikiem pzl albo mieszkańcem świdnika żeby zrozumiec jak będzie jeżeli nfz nie podpisze kontraktów, nie każdego stać płacić 200 za szczegółowe badania,lub czekać w innej przychodni na mieście 2 miesiące na jakiegoś specjalistę, bo takie kolejki,a w LOT-Medical przy pzl cały czas oczekiwania to max 1tydzień
Avatar
gość / 14 stycznia 2011 r. o 07:27
0
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy s... rozwiń
Avatar
myslcie / 14 stycznia 2011 r. o 00:59
0
I bardzo dobrze. A jak myślicie dlaczego związkowcy strajkują przeciwko prywatyzacji? Przecież "prywaciarze" tak dobrze zarabiają... Myślicie, że to dla Waszego dobra? Oni strajkują bo dymają nas na kasę ile wlezie! Rozwiązać wszystkie związki zawodowe (wymysł komunistów), zlikwidować składkę zdrowotną i sprywatyzować służbę zdrowia. Zobaczycie, że będzie taniej, będzie nowy sprzęt i wreszcie będzie się dbać o pacjentów bo będzie trzeba o nich konkurować.
Avatar
lolek / 13 stycznia 2011 r. o 22:52
0
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
Avatar
ten / 25 stycznia 2011 r. o 20:12
0
Zenus... Zietek to chyba ci musial zone bzyknac, jak jestes taki ciety na niego hahaha
Avatar
SZM / 14 stycznia 2011 r. o 17:50
0
[quote name='abcd' timestamp='1295021845' post='422794']
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
[/quote]

No widzę, że już wszędzie spamujesz. Szkoda tylko, że nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi paszkwilami.
Avatar
abcd / 14 stycznia 2011 r. o 17:17
0
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
Avatar
bw / 14 stycznia 2011 r. o 13:27
0
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]
Gościu, nie masz racji. Ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia.
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]rozwiń
Avatar
man / 14 stycznia 2011 r. o 13:23
0
Polecam obejrzeć film Sicko www.youtube.com/watch?v=xOer_5XtnwY tak właśnie wygląda prywatna służba zdrowia.
Jest przeciwko czemu protestować.
Avatar
pixel / 14 stycznia 2011 r. o 10:44
0
trzeba być pracownikiem pzl albo mieszkańcem świdnika żeby zrozumiec jak będzie jeżeli nfz nie podpisze kontraktów, nie każdego stać płacić 200 za szczegółowe badania,lub czekać w innej przychodni na mieście 2 miesiące na jakiegoś specjalistę, bo takie kolejki,a w LOT-Medical przy pzl cały czas oczekiwania to max 1tydzień
Avatar
gość / 14 stycznia 2011 r. o 07:27
0
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy s... rozwiń
Avatar
myslcie / 14 stycznia 2011 r. o 00:59
0
I bardzo dobrze. A jak myślicie dlaczego związkowcy strajkują przeciwko prywatyzacji? Przecież "prywaciarze" tak dobrze zarabiają... Myślicie, że to dla Waszego dobra? Oni strajkują bo dymają nas na kasę ile wlezie! Rozwiązać wszystkie związki zawodowe (wymysł komunistów), zlikwidować składkę zdrowotną i sprywatyzować służbę zdrowia. Zobaczycie, że będzie taniej, będzie nowy sprzęt i wreszcie będzie się dbać o pacjentów bo będzie trzeba o nich konkurować.
Avatar
lolek / 13 stycznia 2011 r. o 22:52
0
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 września 2021 roku

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy przegrały u siebie z Fuchse Berlin 24:32. Spotkanie rewanżowe odbędzie się za tydzień w Berlinie.

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Związkowcy WZZ "Walka" z puławskiego oddziału kolejowej spółki Koltar zakończyli spór zbiorowy z pracodawcą. Propozycja podwyżki o 135 zł, październikowych nagród i pięcioprocentowych premii została zaakceptowana przez pracowników.

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Aparat ortodontyczny znacząco utrudnia higienę jamy ustnej. Zamki, gumeczki czy łuk aparatu uniemożliwiają szczoteczce i paście do zębów precyzyjne obmycie z codziennych nalotów kluczowych miejsc, co sprawia, że zaczyna nagromadzać się w nich płytka nazębna. Z tego powodu osoby regulujące zgryz aparatami częściej muszą zmagać się z próchnicą, stanami zapalnymi dziąseł i nieświeżym oddechem. Antidotum na to stanowi korzystanie ze specjalnych produktów, które pomagają w czyszczeniu zarówno jamy ustnej, jak i samego aparatu.

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]
galeria

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]

Galą na Rynku Wielkim zakończył się XX Festiwal "Dwa Teatry" 2021. To wydarzenie, w czasie którego prezentowane są dzieła Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej z dwóch ostatnich lat. O nagrody rywalizowało 48 realizacji radiowych oraz 26 produkcji telewizyjnych

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie

Jeszcze jesienią uruchomiony ma być nowy lokal gastronomiczny w pomieszczeniach dawnej Czarciej Łapy. Ogłosił to dzisiaj przedsiębiorca i były poseł Janusz Palikot.

Weź rower i jedź na niedzielny rajd "Łęczna na rowery"

Weź rower i jedź na niedzielny rajd "Łęczna na rowery"

Nie macie planów na najbliższą niedzielę, to weźcie rower i wybierzcie się do Łęcznej. W niedzielę, 26 września z Łęcznej ruszy 11. już rajd „Łęczna na rowery”.

Pierwsze gwiazdy zabłysną w piątek w Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu
galeria

Pierwsze gwiazdy zabłysną w piątek w Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu

Aleja Gwiazd Kraśnickiego Sportu zostanie odsłonięta w piątek. Pierwszymi uhonorowanymi na pamiątkowych tablicach będą olimpijczycy pochodzący z miasta

Protest w Lublinie w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. "Umierają w ciszy" [zdjęcia]
galeria

Protest w Lublinie w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. "Umierają w ciszy" [zdjęcia]

„Stan wyjątkowej podłości” – pod takim hasłem odbywała się dzisiejsza manifestacja w Lublinie. Przy ulicy Podwale, w sąsiedztwie siedziby Straży Granicznej, pojawiło się kilkanaście osób, które protestowały przeciwko sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Chciały też upamiętnić zmarłych kilka dni temu na granicy migrantów. „Umierają w ciszy” – brzmiał napis na jednym z transparentów.

"Wrażenia" - wystawa Pawła Znamierowskiego w CSK
29 września 2021, 18:00

"Wrażenia" - wystawa Pawła Znamierowskiego w CSK

29 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się wernisaż wystawy "Wrażenia" Pawła Znamierowskiego z okazji 35-lecia pracy twórczej artysty.

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Powiat łęczyński jako pierwszy w województwie lubelskim kwalifikuje się do obostrzeń regionalnych. Nie ma jeszcze decyzji resortu zdrowia o ich wprowadzeniu, ale można się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Zamieszanie wokół konkursu na maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. Autorka jednej z wyróżnionych prac zarzuca wykorzystanie swojego pomysłu, choć konkurs formalnie nie został rozstrzygnięty. Zdaniem organizatorów, zarzuty są nieprawdziwe, krzywdzące i godzą w wizerunek wydarzenia

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może
25 września 2021, 20:00

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może

Restauracja Może przy ul. Żeglarskiej 5a otwiera swoje wnętrze. 25 września o godz. 20 będzie można wziąć udział w koncercie Wojtka Władka i degustacji.

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Spotkaniem u siebie z ZAKSĄ Strzelce Opolskie Polski Cukier Avia Świdnik rozpocznie nowe rozgrywki na zapleczu PlusLigi. Początek środowego meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7 o godzinie 18.

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Władze Białej Podlaskiej chcą uhonorować Elżbietę Chaberską, działaczkę „Solidarności”. O przyznaniu jej tytułu „Zasłużonego dla Miasta” zdecydują radni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!