Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 czerwca 2015 r.
6:28

Prywatne uczelnie z Lublina rozpoczęły nabór. Czym kuszą studentów?

0 12 A A
W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji od tego roku na każdym kierunku będzie można wybrać możliwość studiowania w języku angielskim (fot. Jerzy Szubiela)
W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji od tego roku na każdym kierunku będzie można wybrać możliwość studiowania w języku angielskim (fot. Jerzy Szubiela)

Brak opłaty za wpisowe, sięgające nawet 50 proc. rabaty na czesne, czy nowe specjalności – tym lubelskie uczelnie prywatne kuszą kandydatów na studia. Ściągają też coraz więcej obcokrajowców, dzięki którym mogą kontynuować swoją działalność.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek rekrutację rozpoczęła Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji. W uczelni pojawią się nowe specjalizacje, m.in.: turystyka międzynarodowa na stosunkach międzynarodowych, analiza rynków finansowych na finansach i rachunkowości czy studia miejskie na gospodarce przestrzennej.

Ponadto od tego roku na każdym kierunku będzie można wybrać możliwość studiowania w języku angielskim. Czesne wynosi od 1650 do 2350 zł za semestr.

– Na zniżkę będą mogli liczyć ci, którzy polecą naszą uczelnię innym kandydatom, przygotowaliśmy też promocję dla tych, którzy wybiorą drugi kierunek. Poza tym zrezygnowaliśmy z opłat za wpisowe – mówi Katarzyna Zajączkowska, kierownik działu rekrutacji WSPiA.

Od poniedziałku nabór prowadzi też Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola. Tu czesnego na pierwszym roku nie będą musieli płacić polscy studenci na zdominowanym przez obcokrajowców kierunku turystyka i rekreacja. Na pozostałych kierunkach opłaty wynoszą po 1800 zł za semestr, ale ci, których członkowie rodziny już studiują na tej uczelni mogą liczyć na 70-procentową bonifikatę.

– Innych rabatów nie wprowadzamy, bo wybór kierunku studiów to nie jest zakup gruszek – mówi Henryk Stefanek, kanclerz WSSP. – Do tej pory na nadchodzący rok akademicki przyjęliśmy już kilkadziesiąt osób z zagranicy, bo w ich przypadku proces rekrutacyjny trwa dłużej ze względu na konieczność otrzymania wizy – dodaje.

Na wspomnianej turystyce i rekreacji na pierwszym roku studiować będzie kolejna grupa ok. 30 Nepalczyków. W sumie na WSSP kształcą się studenci z 23 krajów. W tym roku uczelnia nie planuje uruchomienia nowych kierunków, ale wprowadza nowe specjalności na zdrowiu publicznym. Będą to: dietetyka ogólna i specjalistyczna, technologia medyczna oraz asystent stomatologa.

Trzy tygodnie temu rekrutację rozpoczęła Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji. – Do tej pory zgłosiło się kilkadziesiąt osób. Największego natężenia spodziewamy się w drugiej połowie czerwca i w lipcu, ale zazwyczaj ok. 30 proc. studentów przyjmujemy we wrześniu – mówi Teresa Bogacka, kanclerz WSEI.

W nadchodzącym roku akademickim uczelnia uruchomi nowy kierunek: finanse i rachunkowość. Kandydaci na studia stacjonarne w pierwszym roku zapłacą tylko 50 proc. czesnego, które wynosi 1500–1600 zł za semestr. Na kolejnych latach studiów opłaty wzrastają o ok. 100 zł. Ponadto przygotowano rabaty dla firm i dla rodzin.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
angelaromanska / 7 maja 2018 o 12:46
0
Cieszę się że z kilkoma przyjaciółkami wyjechałyśmy na studia do Warszawy. Ja trafiłam na WSGE w Józefowie gdzie i tak miałam wykładowców z UW i SGH więc poziom był całkiem wysoki.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 09:31
0
Hej, na zdjęciu poznaję bibliotekę WSPA, w której spędziłem wiele godzin w czasie studiów. Wyspę skończyłem pięć lat temu i bardzo miło ją wspominam.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 09:28
0
Uważam, że dzisiaj bardziej opłaca się studiować na uczelni niepublicznej, ponieważ programy studiów zostały tam dopasowane do potrzeb rynkowych. To już przeszłość, że były to fabryki dyplomów. Ja ukończyłem Wyższa Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji na kierunku transport i logistyka. Mam tytuł inżyniera, pracę w zawodzie znalazłem już na trzecim roku, teraz awansowałem i pracodawca obiecał mi, że zapłaci za moją podyplomówkę na Wyspie. A tak w ogóle to mało kto wie, że studia podyplomowe można robić już po uzyskaniu stopnia licencjata czy inzyniera i wcale nie trzeba do tego studiów magisterskich.
Uważam, że dzisiaj bardziej opłaca się studiować na uczelni niepublicznej, ponieważ programy studiów zostały tam dopasowane do potrzeb rynkowych. To już przeszłość, że były to fabryki dyplomów. Ja ukończyłem Wyższa Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji na kierunku transport i logistyka. Mam tytuł inżyniera, pracę w zawodzie znalazłem już na trzecim roku, teraz awansowałem i pracodawca obiecał mi, że zapłaci za moją podyplomówkę na Wyspie. A tak w ogóle to mało kto wie, że studia podyplomowe można robić już po uzyskaniu stopnia licencjata... rozwiń
Avatar
Gość / 8 czerwca 2015 o 18:13
0

Przyjmą tam każdego byle zapłacił a potem lament ,że studia skończone i nie ma pracy.Dobry uczeń wybiera renomowane uczelnie a nie różne nowości.

Ale to do danej osoby zależy, czego się nauczy i jak się przyłoży do tego. To, że gdzieś może być np. "niski poziom" to nie znaczy, że ktoś nie może robić czegoś ponad ten poziom... 

Najlepsza uczelni sama z siebie nikomu nic nie da....

Avatar
Gość / 3 czerwca 2015 o 11:51
0
ludzie ale wstyd. uczelnia sama pisze sobie komentarze bo ten sam styl pisania i takie same błędy !!!!!! wstyd ---- i kto tu robi błędy???
Avatar
taka prawda / 2 czerwca 2015 o 17:38
0

Przyjmą tam każdego byle zapłacił a potem lament ,że studia skończone i nie ma pracy.Dobry uczeń wybiera renomowane uczelnie a nie różne nowości.

Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 16:51
0
ludzie ale wstyd. uczelnia sama pisze sobie komentarze bo ten sam styl pisania i takie same błędy !!!!!! wstyd
Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:31
0
Ja studiowałem resocjalizację na WSP TWP na Słowiczej i WSEI. Lepiej wspominam licencjat. Poziom na Słowiczej znacznie wyższy (kadra z UMCS i praktycy), dziekanat też bardzo miło wspominam, a całe studia opłaciłem ze stypendium. :)
Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:30
0
To z dziekanatem czynnym 3h dziennie to niestety prawda i chyba na wszystkich oddziałach UMCS tak jest... Szczerze mówiąc jest to kompletna porażka w instytucji państwowej, bo babki i tak tam siedzą przez 8h dziennie. Pewnie mają jakąś tam swoją papierkową robotę poza przyjmowaniem studentów, ale z drugiej strony to student traci na tym staniu w kolejce tylko po to, żeby zapytać o coś, czego pani w dziekanacie akurat nie wie... Musiałam przerwać studia na 1 roku, ponieważ urodziłam dziecko. Mogłam wziąć urlop dziekański, ale odpuściłam, ponieważ znajomi uświadomili mnie jak znacząco różni się studiowanie na uczelni prywatnej i państwowej. Myślałam o WSEI, ale tam podobno jest istna masówka. Mój brat kończy tam mgr, miał 350 osób na roku, a znał jakieś 10 z nich... Dlatego podjęłam decyzję, że jak moje dziecko trochę podrośnie i pójdzie do przedszkola to wrócę na studia, ale jak narazie zamierzam iść na WSPA na Bursakach. Wielu moich znajomych ukończyło tą uczelnię i co więcej udało im się znaleźć pracę w zawodzie i nie muszą tułać się po agencjach pracy..
To z dziekanatem czynnym 3h dziennie to niestety prawda i chyba na wszystkich oddziałach UMCS tak jest... Szczerze mówiąc jest to kompletna porażka w instytucji państwowej, bo babki i tak tam siedzą przez 8h dziennie. Pewnie mają jakąś tam swoją papierkową robotę poza przyjmowaniem studentów, ale z drugiej strony to student traci na tym staniu w kolejce tylko po to, żeby zapytać o coś, czego pani w dziekanacie akurat nie wie... Musiałam przerwać studia na 1 roku, ponieważ urodziłam dziecko. Mogłam wziąć urlop dziekański, ale odpuściłam, poni... rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:13
0
Studiowałem na WSPA i UMCS stosunki międzynarodowe. Na obu uczelniach byłem zaocznie, ponieważ inaczej nie miałem możliwości ze względu na pracę zawodową. Studiując na WSPA na licencjacie wyjechałem na kilka miesięcy na Erazmusa do Norwegii. Pobyt wspominam bardzo dobrze, poznałem tam mnóstwo świetnych ludzi, z którymi nadal utrzymuję kontakty, również zawodowe. Dzięki stypendium naukowemu nie musiałem płacić z własnej kieszeni na czesne, a nawet trochę byłem na plusie. Dziekanat otwarty 8h na tygodniu, dyżury na weekendzie, osoby tam pracujące kompetentne i chętne do pomocy lub udzielenia informacji. To czego doświadczyłem na magisterce na UMCS było dla mnie czymś niezrozumiałym... Dziekanat otwarty od 11-14 (!!!), żeby się dopchać trzeba było stać co najmniej 30 minut w kolejce. W okresie składania wniosków o stypendia, wydanie karty egzaminacyjnej, w czasie sesji bywało, że stało się jeszcze dłużej. Często dziekanat nie miał pojęcia o sprawach związanych z organizacją zajęć, plan zajęć pojawiał się dzień przed pierwszym zjazdem... Plusem było to, że część wykładowców znałem już z WSPA i promotorkę również, ale i tak czasem przychodziło się po wpis na dyżur, a wykładowca się nie pojawił, a ja traciłem urlop na darmo... Także wybierając uczelnie głęboko się zastanówcie czego oczekujecie od uczelni.
Studiowałem na WSPA i UMCS stosunki międzynarodowe. Na obu uczelniach byłem zaocznie, ponieważ inaczej nie miałem możliwości ze względu na pracę zawodową. Studiując na WSPA na licencjacie wyjechałem na kilka miesięcy na Erazmusa do Norwegii. Pobyt wspominam bardzo dobrze, poznałem tam mnóstwo świetnych ludzi, z którymi nadal utrzymuję kontakty, również zawodowe. Dzięki stypendium naukowemu nie musiałem płacić z własnej kieszeni na czesne, a nawet trochę byłem na plusie. Dziekanat otwarty 8h na tygodniu, dyżury na weekendzie, osoby tam pracuj... rozwiń
Avatar
angelaromanska / 7 maja 2018 o 12:46
0
Cieszę się że z kilkoma przyjaciółkami wyjechałyśmy na studia do Warszawy. Ja trafiłam na WSGE w Józefowie gdzie i tak miałam wykładowców z UW i SGH więc poziom był całkiem wysoki.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 09:31
0
Hej, na zdjęciu poznaję bibliotekę WSPA, w której spędziłem wiele godzin w czasie studiów. Wyspę skończyłem pięć lat temu i bardzo miło ją wspominam.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 09:28
0
Uważam, że dzisiaj bardziej opłaca się studiować na uczelni niepublicznej, ponieważ programy studiów zostały tam dopasowane do potrzeb rynkowych. To już przeszłość, że były to fabryki dyplomów. Ja ukończyłem Wyższa Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji na kierunku transport i logistyka. Mam tytuł inżyniera, pracę w zawodzie znalazłem już na trzecim roku, teraz awansowałem i pracodawca obiecał mi, że zapłaci za moją podyplomówkę na Wyspie. A tak w ogóle to mało kto wie, że studia podyplomowe można robić już po uzyskaniu stopnia licencjata czy inzyniera i wcale nie trzeba do tego studiów magisterskich.
Uważam, że dzisiaj bardziej opłaca się studiować na uczelni niepublicznej, ponieważ programy studiów zostały tam dopasowane do potrzeb rynkowych. To już przeszłość, że były to fabryki dyplomów. Ja ukończyłem Wyższa Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji na kierunku transport i logistyka. Mam tytuł inżyniera, pracę w zawodzie znalazłem już na trzecim roku, teraz awansowałem i pracodawca obiecał mi, że zapłaci za moją podyplomówkę na Wyspie. A tak w ogóle to mało kto wie, że studia podyplomowe można robić już po uzyskaniu stopnia licencjata... rozwiń
Avatar
Gość / 8 czerwca 2015 o 18:13
0

Przyjmą tam każdego byle zapłacił a potem lament ,że studia skończone i nie ma pracy.Dobry uczeń wybiera renomowane uczelnie a nie różne nowości.

Ale to do danej osoby zależy, czego się nauczy i jak się przyłoży do tego. To, że gdzieś może być np. "niski poziom" to nie znaczy, że ktoś nie może robić czegoś ponad ten poziom... 

Najlepsza uczelni sama z siebie nikomu nic nie da....

Avatar
Gość / 3 czerwca 2015 o 11:51
0
ludzie ale wstyd. uczelnia sama pisze sobie komentarze bo ten sam styl pisania i takie same błędy !!!!!! wstyd ---- i kto tu robi błędy???
Avatar
taka prawda / 2 czerwca 2015 o 17:38
0

Przyjmą tam każdego byle zapłacił a potem lament ,że studia skończone i nie ma pracy.Dobry uczeń wybiera renomowane uczelnie a nie różne nowości.

Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 16:51
0
ludzie ale wstyd. uczelnia sama pisze sobie komentarze bo ten sam styl pisania i takie same błędy !!!!!! wstyd
Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:31
0
Ja studiowałem resocjalizację na WSP TWP na Słowiczej i WSEI. Lepiej wspominam licencjat. Poziom na Słowiczej znacznie wyższy (kadra z UMCS i praktycy), dziekanat też bardzo miło wspominam, a całe studia opłaciłem ze stypendium. :)
Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:30
0
To z dziekanatem czynnym 3h dziennie to niestety prawda i chyba na wszystkich oddziałach UMCS tak jest... Szczerze mówiąc jest to kompletna porażka w instytucji państwowej, bo babki i tak tam siedzą przez 8h dziennie. Pewnie mają jakąś tam swoją papierkową robotę poza przyjmowaniem studentów, ale z drugiej strony to student traci na tym staniu w kolejce tylko po to, żeby zapytać o coś, czego pani w dziekanacie akurat nie wie... Musiałam przerwać studia na 1 roku, ponieważ urodziłam dziecko. Mogłam wziąć urlop dziekański, ale odpuściłam, ponieważ znajomi uświadomili mnie jak znacząco różni się studiowanie na uczelni prywatnej i państwowej. Myślałam o WSEI, ale tam podobno jest istna masówka. Mój brat kończy tam mgr, miał 350 osób na roku, a znał jakieś 10 z nich... Dlatego podjęłam decyzję, że jak moje dziecko trochę podrośnie i pójdzie do przedszkola to wrócę na studia, ale jak narazie zamierzam iść na WSPA na Bursakach. Wielu moich znajomych ukończyło tą uczelnię i co więcej udało im się znaleźć pracę w zawodzie i nie muszą tułać się po agencjach pracy..
To z dziekanatem czynnym 3h dziennie to niestety prawda i chyba na wszystkich oddziałach UMCS tak jest... Szczerze mówiąc jest to kompletna porażka w instytucji państwowej, bo babki i tak tam siedzą przez 8h dziennie. Pewnie mają jakąś tam swoją papierkową robotę poza przyjmowaniem studentów, ale z drugiej strony to student traci na tym staniu w kolejce tylko po to, żeby zapytać o coś, czego pani w dziekanacie akurat nie wie... Musiałam przerwać studia na 1 roku, ponieważ urodziłam dziecko. Mogłam wziąć urlop dziekański, ale odpuściłam, poni... rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2015 o 11:13
0
Studiowałem na WSPA i UMCS stosunki międzynarodowe. Na obu uczelniach byłem zaocznie, ponieważ inaczej nie miałem możliwości ze względu na pracę zawodową. Studiując na WSPA na licencjacie wyjechałem na kilka miesięcy na Erazmusa do Norwegii. Pobyt wspominam bardzo dobrze, poznałem tam mnóstwo świetnych ludzi, z którymi nadal utrzymuję kontakty, również zawodowe. Dzięki stypendium naukowemu nie musiałem płacić z własnej kieszeni na czesne, a nawet trochę byłem na plusie. Dziekanat otwarty 8h na tygodniu, dyżury na weekendzie, osoby tam pracujące kompetentne i chętne do pomocy lub udzielenia informacji. To czego doświadczyłem na magisterce na UMCS było dla mnie czymś niezrozumiałym... Dziekanat otwarty od 11-14 (!!!), żeby się dopchać trzeba było stać co najmniej 30 minut w kolejce. W okresie składania wniosków o stypendia, wydanie karty egzaminacyjnej, w czasie sesji bywało, że stało się jeszcze dłużej. Często dziekanat nie miał pojęcia o sprawach związanych z organizacją zajęć, plan zajęć pojawiał się dzień przed pierwszym zjazdem... Plusem było to, że część wykładowców znałem już z WSPA i promotorkę również, ale i tak czasem przychodziło się po wpis na dyżur, a wykładowca się nie pojawił, a ja traciłem urlop na darmo... Także wybierając uczelnie głęboko się zastanówcie czego oczekujecie od uczelni.
Studiowałem na WSPA i UMCS stosunki międzynarodowe. Na obu uczelniach byłem zaocznie, ponieważ inaczej nie miałem możliwości ze względu na pracę zawodową. Studiując na WSPA na licencjacie wyjechałem na kilka miesięcy na Erazmusa do Norwegii. Pobyt wspominam bardzo dobrze, poznałem tam mnóstwo świetnych ludzi, z którymi nadal utrzymuję kontakty, również zawodowe. Dzięki stypendium naukowemu nie musiałem płacić z własnej kieszeni na czesne, a nawet trochę byłem na plusie. Dziekanat otwarty 8h na tygodniu, dyżury na weekendzie, osoby tam pracuj... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 1 1

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 9 7

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 11 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 37 4

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 1

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!