Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 sierpnia 2010 r.
21:21
Edytuj ten wpis

Rusza pielgrzymka z Lublina do Częstochowy, będą utrudnienia w ruchu

Autor: Zdjęcie autora (Toma)
0 22 A A

We wtorek rusza 32 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pątnicy wyjdą z Lublina po mszy, która rozpocznie się o godz. 8.30 w archikatedrze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kolumna przejdzie ul. Królewską, Krakowskim Przedmieściem, Al. Racławickimi oraz al. Kraśnicką, a następnie uda się w stronę Kraśnika.

– W godzinach 10–12 kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia drogowe. Pielgrzymi będą szli jednym pasem ruchu w kierunku granic miasta. Drugi pas będzie do dyspozycji samochodów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać policjanci – mówi Alina Zalewska z Wydziału Dróg i Mostów Urzędu Miasta.

W czasie przejścia pielgrzymki autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły normalnymi trasami. – Nie planujemy żadnych objazdów, mogą za to pojawić się ewentualne opóźnienia w kursowaniu pojazdów – zaznacza Justyna Góźdź, rzeczniczka Zarządu Transportu Miejskiego.

Wędrówka lubelskich pątników potrwa 12 dni. Po przejściu ok. 320 kilometrów, 14 sierpnia dotrą na Jasną Górę.

Mapa z trasą pierwszego dnia pielgrzymki z Lublina do Niedrzwicy Kościelnej

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
leniuszek / 15 sierpnia 2010 o 16:34
0
Ciekawe czy ktokolwiek z osób wypowiadających sie był kiedykolwiek na pielgrzymce, proponuje najpierw przejśc 320 a potem sie wypowiadac.
Avatar
ANGELUS / 4 sierpnia 2010 o 08:23
0
[color="#000080"]BOSKA NAU(cz)KA czyli KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie zanudzić Piechurów.
Uświadomić Im należy, że mają [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:
Każdy pamięta czytaną nie tak dawno ewangelie jak Jezus Kroczył Po Wodie (Biblia nie podaje stopnia zanurzenia Aqua piechura), a Piotrkowi się nie udało...
...[color="#FF0000"]i tu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina [/color][color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:[/color]

[color="#FF0000"]Dlaczego Jezus się nie utopił tylko został ukrzyżowany?
- Bo łatwiej powiesić Krzyż na ścianie niż Akwarium...[/color]

Wszystkim Piechurom towarzyszyć ma Ojciec Jan Góra pokazujący jak wielka jest Nauka Boska, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC twierdzi, że [color="#FF0000"]Bosek był pier[/color]...nięty z całą swoją Nau(cz)ką!
Każdy też pamięta jak Przewodnik 2010 Ojciec Jan Góra Płakał po śmierci JP 2 (materiały w TVP) - byl to prawdziwy [color="#FF0000"]CUD[/color] przesądzający o Świętości JP 2, [color="#FF0000"]bo płakała nawet Góra [/color]- Jan jej było na imię.

Po przeczytaniu tegoż textu wypada jak najszybciej się NAWRÓCIĆ - [color="#FF0000"]prosto do domu[/color], a do celu dojdzie tylko Ojciec Góra i potwierdzi się KULawa i PAT-ologiczna teoria - "Jeśli wy nie pzyjdziecie - przyjdzie Góra, a Jan jest jej Imię"

W samej Warszawie trwa WALKA O KRZYŻ, bo JP 2 kazał [color="#FF0000"]"WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", [/color]a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał [color="#FF0000"]"Krzyż do Walki". [/color]Żaden Ksiądz nie zrobi burd przed Pałacem Prezydenckim - robi to Nastawiony Lud Boży!

[color="#FF0000"]Czy warto więc dla dwóch desek przelewać krew?[/color]
Jak Ksiądz daje przykład Przlewanie Krwi?
- [color="#FF0000"]z Flaszki do Ampułki, z Ampułki do Kielicha, a z Kielicha..., a z Kielicha w Otwór Gębowy![/color]

W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów?
Chyba jedynie [color="#FF0000"]"W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego". Enter.[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]BOSKA NAU(cz)KA czyli KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie zanudzić Piechurów.
Uświadomić ... rozwiń
Avatar
Pan Pielgrzym / 3 sierpnia 2010 o 12:09
0
[quote name='leniuszek' date='03 sierpień 2010 - 09:28 ' timestamp='1280820539' post='323958']
"po torach TO puścic?"
a czy Ty kiedykolwiek byłaś/ byleś na pieszej pielgrzymce?raczej nie, bo gdybyś kiedykolwiek poszedl te 320 nie gadał byś takich głupot na forum. To nie jest bydło, żeby puszczasz "TO po torach"
[/quote]

Byłem, chodziłem. Szczerze się wstydzę za siebie i uczestników. Jeśli ktoś musi zapie...lać na piechotę przez pół kraju, srać po krzakach i utrudniać życie autochtonom tylko po to żeby zgłębić swoją duchowość (bo przecież nie dla wódy i ciupciania) to jest bezmyślnym fundamentalistą.
[quote name='leniuszek' date='03 sierpień 2010 - 09:28 ' timestamp='1280820539' post='323958']
"po torach TO puścic?"
a czy Ty kiedykolwiek byłaś/ byleś na pieszej pielgrzymce?raczej nie, bo gdybyś kiedykolwiek poszedl te 320 nie gadał byś takich głupot na forum. To nie jest bydło, żeby puszczasz "TO po torach"
[/quote]

Byłem, chodziłem. Szczerze się wstydzę za siebie i uczestników. Jeśli ktoś musi zapie...lać na piechotę przez pół kraju, srać po krzakach i ut... rozwiń
Avatar
jjjjjj / 3 sierpnia 2010 o 11:49
0
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinom osób, którzy tak "niesamowicie" wypowiadają się na forum
Avatar
sympatyk / 3 sierpnia 2010 o 10:41
0
[quote name='Życzliwa' date='03 sierpień 2010 - 10:36 ' timestamp='1280824601' post='323994']
[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani w Episkopacie, ani też w Kuriach Diecezjalnych nikt na to nie wpadł, a to prawie Boski Pomysł![/color]
[/quote]

Ooo... proszę jakie nowatorskie pomysły... A pampersiki nie mogą być?
[quote name='Życzliwa' date='03 sierpień 2010 - 10:36 ' timestamp='1280824601' post='323994']
[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani w Episkopacie, ani też w Kuriach Diecezjalnych nikt na to nie wpadł, a to prawie Boski Pomysł![/color]
[/quote]

Ooo... proszę jakie nowatorskie pomysły... A pampersiki nie mogą być? rozwiń
Avatar
Życzliwa / 3 sierpnia 2010 o 10:36
0
[quote name='wm' date='03 sierpień 2010 - 08:06 ' timestamp='1280815586' post='323916']
Odp. dla niezorientowanych: uczestnicy lubelskiej pielgrzymki mają zapewniony dostęp do 20-30 toalet typu TOI-TOI na każdym postoju. Pielgrzymom życzę owocnych rekolekcji w drodze <><
[/quote]

[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani w Episkopacie, ani też w Kuriach Diecezjalnych nikt na to nie wpadł, a to prawie Boski Pomysł![/color]
[quote name='wm' date='03 sierpień 2010 - 08:06 ' timestamp='1280815586' post='323916']
Odp. dla niezorientowanych: uczestnicy lubelskiej pielgrzymki mają zapewniony dostęp do 20-30 toalet typu TOI-TOI na każdym postoju. Pielgrzymom życzę owocnych rekolekcji w drodze <><
[/quote]

[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2010 o 10:17
0
Ta cała pielgrzymka to zlepek najgorszych z najgorszych . . . ile sie tam panienek sku***, a ilu straci prawictwo . . . jest tak co roku . .. nocuja w jakisz stodołach, i piepszyc sie chce . . . Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będe uczestnikiem tego ku***dołka na dwoch nogach.
Za to mam znajomych co byli i widzieli co tam sie wyprawia. Jak w całym kosciele . . . przed ołtarzem rączki zlożone, a po kosciele najwieksi sku***ele tego swiata.
pier***ona propaganda!
Avatar
leniuszek / 3 sierpnia 2010 o 09:28
0
"po torach TO puścic?"
a czy Ty kiedykolwiek byłaś/ byleś na pieszej pielgrzymce?raczej nie, bo gdybyś kiedykolwiek poszedl te 320 nie gadał byś takich głupot na forum. To nie jest bydło, żeby puszczasz "TO po torach"
Avatar
Kierowca Bombowca / 3 sierpnia 2010 o 08:48
0
[quote name='Kinol' date='02 August 2010 - 23:36 PM' timestamp='1280785019' post='323834']
Co ty bredzisz ? Pielgrzymki nocą się nie poruszją ..może ci się ciemno zrobiło po marysze-tylko czy ty powinieneś prowadzić w takim stanie ?
[/quote]

Brudzia nie piliśmy, więc proszę mi nie "tykać".
O nocnych pielgrzymkach do Wąwolnicy (i z Wąwolnicy do Kazimierza) też szanowny interlokutor nie słyszał?
A co do pielgrzymek po nocach, to oficjalnie te częstochowskie po nocach nie chodzą... ale jak już kolumna się rozpadnie na 3-4 mniejsze (a zazwyczaj tak bywa), to ostatnia grupa lezie już po ciemku.
[quote name='Kinol' date='02 August 2010 - 23:36 PM' timestamp='1280785019' post='323834']
Co ty bredzisz ? Pielgrzymki nocą się nie poruszją ..może ci się ciemno zrobiło po marysze-tylko czy ty powinieneś prowadzić w takim stanie ?
[/quote]

Brudzia nie piliśmy, więc proszę mi nie "tykać".
O nocnych pielgrzymkach do Wąwolnicy (i z Wąwolnicy do Kazimierza) też szanowny interlokutor nie słyszał?
A co do pielgrzymek po nocach, to oficjalnie te częstochowskie po nocac... rozwiń
Avatar
Pan Od Logistyki / 3 sierpnia 2010 o 08:20
0
A może by po torach to puścić ?
Avatar
leniuszek / 15 sierpnia 2010 o 16:34
0
Ciekawe czy ktokolwiek z osób wypowiadających sie był kiedykolwiek na pielgrzymce, proponuje najpierw przejśc 320 a potem sie wypowiadac.
Avatar
ANGELUS / 4 sierpnia 2010 o 08:23
0
[color="#000080"]BOSKA NAU(cz)KA czyli KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie zanudzić Piechurów.
Uświadomić Im należy, że mają [color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY[/color]:
Każdy pamięta czytaną nie tak dawno ewangelie jak Jezus Kroczył Po Wodie (Biblia nie podaje stopnia zanurzenia Aqua piechura), a Piotrkowi się nie udało...
...[color="#FF0000"]i tu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina [/color][color="#FF0000"]KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:[/color]

[color="#FF0000"]Dlaczego Jezus się nie utopił tylko został ukrzyżowany?
- Bo łatwiej powiesić Krzyż na ścianie niż Akwarium...[/color]

Wszystkim Piechurom towarzyszyć ma Ojciec Jan Góra pokazujący jak wielka jest Nauka Boska, a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC twierdzi, że [color="#FF0000"]Bosek był pier[/color]...nięty z całą swoją Nau(cz)ką!
Każdy też pamięta jak Przewodnik 2010 Ojciec Jan Góra Płakał po śmierci JP 2 (materiały w TVP) - byl to prawdziwy [color="#FF0000"]CUD[/color] przesądzający o Świętości JP 2, [color="#FF0000"]bo płakała nawet Góra [/color]- Jan jej było na imię.

Po przeczytaniu tegoż textu wypada jak najszybciej się NAWRÓCIĆ - [color="#FF0000"]prosto do domu[/color], a do celu dojdzie tylko Ojciec Góra i potwierdzi się KULawa i PAT-ologiczna teoria - "Jeśli wy nie pzyjdziecie - przyjdzie Góra, a Jan jest jej Imię"

W samej Warszawie trwa WALKA O KRZYŻ, bo JP 2 kazał [color="#FF0000"]"WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA", [/color]a Benek XVI na początku paPIESKIEJ Drogi dał [color="#FF0000"]"Krzyż do Walki". [/color]Żaden Ksiądz nie zrobi burd przed Pałacem Prezydenckim - robi to Nastawiony Lud Boży!

[color="#FF0000"]Czy warto więc dla dwóch desek przelewać krew?[/color]
Jak Ksiądz daje przykład Przlewanie Krwi?
- [color="#FF0000"]z Flaszki do Ampułki, z Ampułki do Kielicha, a z Kielicha..., a z Kielicha w Otwór Gębowy![/color]

W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów?
Chyba jedynie [color="#FF0000"]"W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego". Enter.[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#000080"]BOSKA NAU(cz)KA czyli KAWAŁ DO CZĘSTOCHOWY:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Wielki rozpęd do Częstochowy skłania do ograniczenia wypowiedzi, aby nie zanudzić Piechurów.
Uświadomić ... rozwiń
Avatar
Pan Pielgrzym / 3 sierpnia 2010 o 12:09
0
[quote name='leniuszek' date='03 sierpień 2010 - 09:28 ' timestamp='1280820539' post='323958']
"po torach TO puścic?"
a czy Ty kiedykolwiek byłaś/ byleś na pieszej pielgrzymce?raczej nie, bo gdybyś kiedykolwiek poszedl te 320 nie gadał byś takich głupot na forum. To nie jest bydło, żeby puszczasz "TO po torach"
[/quote]

Byłem, chodziłem. Szczerze się wstydzę za siebie i uczestników. Jeśli ktoś musi zapie...lać na piechotę przez pół kraju, srać po krzakach i utrudniać życie autochtonom tylko po to żeby zgłębić swoją duchowość (bo przecież nie dla wódy i ciupciania) to jest bezmyślnym fundamentalistą.
[quote name='leniuszek' date='03 sierpień 2010 - 09:28 ' timestamp='1280820539' post='323958']
"po torach TO puścic?"
a czy Ty kiedykolwiek byłaś/ byleś na pieszej pielgrzymce?raczej nie, bo gdybyś kiedykolwiek poszedl te 320 nie gadał byś takich głupot na forum. To nie jest bydło, żeby puszczasz "TO po torach"
[/quote]

Byłem, chodziłem. Szczerze się wstydzę za siebie i uczestników. Jeśli ktoś musi zapie...lać na piechotę przez pół kraju, srać po krzakach i ut... rozwiń
Avatar
jjjjjj / 3 sierpnia 2010 o 11:49
0
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinom osób, którzy tak "niesamowicie" wypowiadają się na forum
Avatar
sympatyk / 3 sierpnia 2010 o 10:41
0
[quote name='Życzliwa' date='03 sierpień 2010 - 10:36 ' timestamp='1280824601' post='323994']
[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani w Episkopacie, ani też w Kuriach Diecezjalnych nikt na to nie wpadł, a to prawie Boski Pomysł![/color]
[/quote]

Ooo... proszę jakie nowatorskie pomysły... A pampersiki nie mogą być?
[quote name='Życzliwa' date='03 sierpień 2010 - 10:36 ' timestamp='1280824601' post='323994']
[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani w Episkopacie, ani też w Kuriach Diecezjalnych nikt na to nie wpadł, a to prawie Boski Pomysł![/color]
[/quote]

Ooo... proszę jakie nowatorskie pomysły... A pampersiki nie mogą być? rozwiń
Avatar
Życzliwa / 3 sierpnia 2010 o 10:36
0
[quote name='wm' date='03 sierpień 2010 - 08:06 ' timestamp='1280815586' post='323916']
Odp. dla niezorientowanych: uczestnicy lubelskiej pielgrzymki mają zapewniony dostęp do 20-30 toalet typu TOI-TOI na każdym postoju. Pielgrzymom życzę owocnych rekolekcji w drodze <><
[/quote]

[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani w Episkopacie, ani też w Kuriach Diecezjalnych nikt na to nie wpadł, a to prawie Boski Pomysł![/color]
[quote name='wm' date='03 sierpień 2010 - 08:06 ' timestamp='1280815586' post='323916']
Odp. dla niezorientowanych: uczestnicy lubelskiej pielgrzymki mają zapewniony dostęp do 20-30 toalet typu TOI-TOI na każdym postoju. Pielgrzymom życzę owocnych rekolekcji w drodze <><
[/quote]

[color="#2E8B57"]Jest Proste rozwiązanie, a zarazem bardzo skuteczne - TOY - TOY'e powinni nosić na plecach tak samo jak plecaki lub np. nagłośnienie..., ale jak do tej pory ani ... rozwiń
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2010 o 10:17
0
Ta cała pielgrzymka to zlepek najgorszych z najgorszych . . . ile sie tam panienek sku***, a ilu straci prawictwo . . . jest tak co roku . .. nocuja w jakisz stodołach, i piepszyc sie chce . . . Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będe uczestnikiem tego ku***dołka na dwoch nogach.
Za to mam znajomych co byli i widzieli co tam sie wyprawia. Jak w całym kosciele . . . przed ołtarzem rączki zlożone, a po kosciele najwieksi sku***ele tego swiata.
pier***ona propaganda!
Avatar
leniuszek / 3 sierpnia 2010 o 09:28
0
"po torach TO puścic?"
a czy Ty kiedykolwiek byłaś/ byleś na pieszej pielgrzymce?raczej nie, bo gdybyś kiedykolwiek poszedl te 320 nie gadał byś takich głupot na forum. To nie jest bydło, żeby puszczasz "TO po torach"
Avatar
Kierowca Bombowca / 3 sierpnia 2010 o 08:48
0
[quote name='Kinol' date='02 August 2010 - 23:36 PM' timestamp='1280785019' post='323834']
Co ty bredzisz ? Pielgrzymki nocą się nie poruszją ..może ci się ciemno zrobiło po marysze-tylko czy ty powinieneś prowadzić w takim stanie ?
[/quote]

Brudzia nie piliśmy, więc proszę mi nie "tykać".
O nocnych pielgrzymkach do Wąwolnicy (i z Wąwolnicy do Kazimierza) też szanowny interlokutor nie słyszał?
A co do pielgrzymek po nocach, to oficjalnie te częstochowskie po nocach nie chodzą... ale jak już kolumna się rozpadnie na 3-4 mniejsze (a zazwyczaj tak bywa), to ostatnia grupa lezie już po ciemku.
[quote name='Kinol' date='02 August 2010 - 23:36 PM' timestamp='1280785019' post='323834']
Co ty bredzisz ? Pielgrzymki nocą się nie poruszją ..może ci się ciemno zrobiło po marysze-tylko czy ty powinieneś prowadzić w takim stanie ?
[/quote]

Brudzia nie piliśmy, więc proszę mi nie "tykać".
O nocnych pielgrzymkach do Wąwolnicy (i z Wąwolnicy do Kazimierza) też szanowny interlokutor nie słyszał?
A co do pielgrzymek po nocach, to oficjalnie te częstochowskie po nocac... rozwiń
Avatar
Pan Od Logistyki / 3 sierpnia 2010 o 08:20
0
A może by po torach to puścić ?
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 2 0

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 0 0

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 15 6

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 3 1

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 5

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 0

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 11

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!