Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 września 2009 r.
16:32
Edytuj ten wpis

Samochód potrącił kobietę na przejściu dla pieszych na ul. Kunickiego

0 9 A A

Po godz. 14 na skrzyżowaniu ulic Kunickiego z Głuską samochód osobowy potrącił kobietę. Zdjęcia i informację otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki, pani Barbary.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala – informuje mł. asp. Cezary Komsta z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

O niebezpiecznym skrzyżowaniu ulic Kunickiego, Głuskiej i Sierpińskiego pisaliśmy już wielokrotnie. Mieszkańcy od dawna alarmują Urząd Miasta o postawieniu w tamtym miejscu sygnalizacji świetlnej. Ich prośby nie przynoszą jednak żadnych efektów.

– Tutaj jest bardzo dużo wypadków i kolizji. Codziennie słychać pisk opon samochodów hamujących tuż przed przejściem dla pieszych. W okolicy mieszkają też dzieci. Niedługo dojdzie tu do prawdziwej tragedii – mówi pani Barbara, mieszkająca w pobliżu feralnego skrzyżowania.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TUBYLEC / 29 września 2009 o 00:44
0
ToBi napisał:
W pewnym sensie bełżyczanin ma racje bo co raz więcej osób ze wsi sprowadza się na 10-tą, co jest uciążliwe dla mieszkańców tej dzielnicy bo te osoby mieszkają w mieście a chcą żeby to była dalej wieś. Cisza, spokój i wszystko co na wsi, przez co utrudniają życie mieszkańcom 10-tej wiecznym dzwonieniem na policje, SM i gdzie się tylko da. Jednak co do tego skrzyżowania to koniecznie potrzebne są tam światła lub rondo, które spowolni ruch. Tylko niech bełzyczanin zwróci uwage na to iż na tym skrzyżowaniu 3/4 samochodów to samochody z po za miasta, czyli LSW, LUB i tym podobne jeżdżące tragedie...



Mieszkam tu od urodzenia ale takiego ,,mieszczucha'' jeszcze nie czytałem najczęściej źle o wsi piszą byli jej mieszkańcy tacy co już z rok mieszkają w mieście to tak jak z emigrantami ze stanów po pół roku już sorry ja slabo mówić polski a większość ludzi zbuduje się poza naszą metroplią to tez ma takie numery rejestracyjne ale ciebie na pewno nie stać nataki luksus za mało ziami dziadki sprzedały we Wysokiem !!!!!!!!!!!!



Mieszkam tu od urodzenia ale takiego ,,mieszczucha'' jeszcze nie czytałem najczęściej źle o wsi piszą byli jej mieszkańcy tacy co już z rok mieszkają w mieście to tak jak z emigrantami ze stanów po pół roku już sorry ja slabo mówić polski a większość ludzi zbuduje się poza naszą metroplią to tez ma takie numery rejestracyjne ale ciebie na pewno nie stać nataki luksus za mało ziami dziadki sprzedały we Wysokiem !!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ToBi / 29 września 2009 o 00:13
0
W pewnym sensie bełżyczanin ma racje bo co raz więcej osób ze wsi sprowadza się na 10-tą, co jest uciążliwe dla mieszkańców tej dzielnicy bo te osoby mieszkają w mieście a chcą żeby to była dalej wieś. Cisza, spokój i wszystko co na wsi, przez co utrudniają życie mieszkańcom 10-tej wiecznym dzwonieniem na policje, SM i gdzie się tylko da. Jednak co do tego skrzyżowania to koniecznie potrzebne są tam światła lub rondo, które spowolni ruch. Tylko niech bełzyczanin zwróci uwage na to iż na tym skrzyżowaniu 3/4 samochodów to samochody z po za miasta, czyli LSW, LUB i tym podobne jeżdżące tragedie...
W pewnym sensie bełżyczanin ma racje bo co raz więcej osób ze wsi sprowadza się na 10-tą, co jest uciążliwe dla mieszkańców tej dzielnicy bo te osoby mieszkają w mieście a chcą żeby to była dalej wieś. Cisza, spokój i wszystko co na wsi, przez co utrudniają życie mieszkańcom 10-tej wiecznym dzwonieniem na policje, SM i gdzie się tylko da. Jednak co do tego skrzyżowania to koniecznie potrzebne są tam światła lub rondo, które spowolni ruch. Tylko niech bełzyczanin zwróci uwage na to iż na tym skrzyżowaniu 3/4 samochodów to samochody z po za mi... rozwiń
Avatar
monia55 / 28 września 2009 o 22:47
0
bełżyczanin napisał:
W tamtym rejonie i tak mieszka same wiejskie (bydło) które to sprzedając ziemię np. pod bychawą, czy też pod bełżycami kupiło sobie działkę na dziesiątej i myśli, że to w dalszym ciągu jest wieś....kultury...Cha..y
A swoja drogą to faktycznie na tym feralnym skrzyżowaniu potrzebny jest patrol drogówki żeby tym chłopu-robotnikom myślącym, że pędzą jeszcze krowy wlepić srogie mandaty
miasto dla mieszczan
dla chłopów buraki
amen


te wiejskie "bydło" to Ty??? mówisz źle o ludziach z Bełżyc a sam sie przedstawiasz jako bełżyczanin to coś tu nie tak nie sądzisz?taki mieszczuch z Ciebie a słoma z butów Ci pewnie wystaje


te wiejskie "bydło" to Ty??? mówisz źle o ludziach z Bełżyc a sam sie przedstawiasz jako bełżyczanin to coś tu nie tak nie sądzisz?taki mieszczuch z Ciebie a słoma z butów Ci pewnie wystaje rozwiń
Avatar
monia55 / 28 września 2009 o 22:39
0
driver napisał:
Bez przesady z tymi światłami.Jest oznakowane przejście dla pieszych i to już zobowiązujekierowców.Pieszych również.A to,że jakiś pieszy nagle wtargnie pod nadjeżdżający samochód,to sam sobie zgotuje rekonwalescencję lub pochówek.



wiesz co Ty jestes nie normalny światła tam powinny być a ty nie powinieneś miec głosu w tej sprawie,jak Ci śpieszno na tamten świat to droga wolna jednego deb***a mniej ....
Avatar
bełżyczanin / 28 września 2009 o 22:13
0
W tamtym rejonie i tak mieszka same wiejskie (bydło) które to sprzedając ziemię np. pod bychawą, czy też pod bełżycami kupiło sobie działkę na dziesiątej i myśli, że to w dalszym ciągu jest wieś....kultury...Cha..y
A swoja drogą to faktycznie na tym feralnym skrzyżowaniu potrzebny jest patrol drogówki żeby tym chłopu-robotnikom myślącym, że pędzą jeszcze krowy wlepić srogie mandaty
miasto dla mieszczan
dla chłopów buraki
amen
Avatar
Szu / 28 września 2009 o 21:53
0
A jeszcze gorzej wyjechać z Sierpińskego. W dodatku trolejbusy zawsze wymuszają pierwszeństwo - gdy wyjeżdzają z pętli. Ponadto porobiły koleiny w ulicy Kunickiego ( na końcowym)i samochód dosłownie tańczy na jezdni, a gdy pada deszcz - to istne jezioro. Tam powinno być zwyczajne rondo, a nie taki galimatias.
Avatar
pigii / 28 września 2009 o 21:09
0
to skrzyzowanie to koszmar. to jak rosyjska ruletka albo sie uda przejsc albo nie. swiatel nie ma, i w tym roku nie bedzie. za to bedzie coraz wiecej wypadkow. bo coraz wiecej w miescie aut. od pazdziernika jeszcze solacza studecni ktorzy w tej okolicy tez mieszkaja...
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 17:35
0
ja jednak uwazam ze tam powinny byc swiatla bo nawet wyjazd samochodem z ulicy gluskiej na ul abramowicka codziennie rano graniczy z cudem a piesi to tak naprawde musza praktycznie przebiegac jak po slalomie gigant i sprawdzac czy jeszcze sa potrzebni temu swiatu jako zywi
Avatar
driver / 28 września 2009 o 17:18
0
Bez przesady z tymi światłami.Jest oznakowane przejście dla pieszych i to już zobowiązujekierowców.Pieszych również.A to,że jakiś pieszy nagle wtargnie pod nadjeżdżający samochód,to sam sobie zgotuje rekonwalescencję lub pochówek.
Avatar
TUBYLEC / 29 września 2009 o 00:44
0
ToBi napisał:
W pewnym sensie bełżyczanin ma racje bo co raz więcej osób ze wsi sprowadza się na 10-tą, co jest uciążliwe dla mieszkańców tej dzielnicy bo te osoby mieszkają w mieście a chcą żeby to była dalej wieś. Cisza, spokój i wszystko co na wsi, przez co utrudniają życie mieszkańcom 10-tej wiecznym dzwonieniem na policje, SM i gdzie się tylko da. Jednak co do tego skrzyżowania to koniecznie potrzebne są tam światła lub rondo, które spowolni ruch. Tylko niech bełzyczanin zwróci uwage na to iż na tym skrzyżowaniu 3/4 samochodów to samochody z po za miasta, czyli LSW, LUB i tym podobne jeżdżące tragedie...



Mieszkam tu od urodzenia ale takiego ,,mieszczucha'' jeszcze nie czytałem najczęściej źle o wsi piszą byli jej mieszkańcy tacy co już z rok mieszkają w mieście to tak jak z emigrantami ze stanów po pół roku już sorry ja slabo mówić polski a większość ludzi zbuduje się poza naszą metroplią to tez ma takie numery rejestracyjne ale ciebie na pewno nie stać nataki luksus za mało ziami dziadki sprzedały we Wysokiem !!!!!!!!!!!!



Mieszkam tu od urodzenia ale takiego ,,mieszczucha'' jeszcze nie czytałem najczęściej źle o wsi piszą byli jej mieszkańcy tacy co już z rok mieszkają w mieście to tak jak z emigrantami ze stanów po pół roku już sorry ja slabo mówić polski a większość ludzi zbuduje się poza naszą metroplią to tez ma takie numery rejestracyjne ale ciebie na pewno nie stać nataki luksus za mało ziami dziadki sprzedały we Wysokiem !!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
ToBi / 29 września 2009 o 00:13
0
W pewnym sensie bełżyczanin ma racje bo co raz więcej osób ze wsi sprowadza się na 10-tą, co jest uciążliwe dla mieszkańców tej dzielnicy bo te osoby mieszkają w mieście a chcą żeby to była dalej wieś. Cisza, spokój i wszystko co na wsi, przez co utrudniają życie mieszkańcom 10-tej wiecznym dzwonieniem na policje, SM i gdzie się tylko da. Jednak co do tego skrzyżowania to koniecznie potrzebne są tam światła lub rondo, które spowolni ruch. Tylko niech bełzyczanin zwróci uwage na to iż na tym skrzyżowaniu 3/4 samochodów to samochody z po za miasta, czyli LSW, LUB i tym podobne jeżdżące tragedie...
W pewnym sensie bełżyczanin ma racje bo co raz więcej osób ze wsi sprowadza się na 10-tą, co jest uciążliwe dla mieszkańców tej dzielnicy bo te osoby mieszkają w mieście a chcą żeby to była dalej wieś. Cisza, spokój i wszystko co na wsi, przez co utrudniają życie mieszkańcom 10-tej wiecznym dzwonieniem na policje, SM i gdzie się tylko da. Jednak co do tego skrzyżowania to koniecznie potrzebne są tam światła lub rondo, które spowolni ruch. Tylko niech bełzyczanin zwróci uwage na to iż na tym skrzyżowaniu 3/4 samochodów to samochody z po za mi... rozwiń
Avatar
monia55 / 28 września 2009 o 22:47
0
bełżyczanin napisał:
W tamtym rejonie i tak mieszka same wiejskie (bydło) które to sprzedając ziemię np. pod bychawą, czy też pod bełżycami kupiło sobie działkę na dziesiątej i myśli, że to w dalszym ciągu jest wieś....kultury...Cha..y
A swoja drogą to faktycznie na tym feralnym skrzyżowaniu potrzebny jest patrol drogówki żeby tym chłopu-robotnikom myślącym, że pędzą jeszcze krowy wlepić srogie mandaty
miasto dla mieszczan
dla chłopów buraki
amen


te wiejskie "bydło" to Ty??? mówisz źle o ludziach z Bełżyc a sam sie przedstawiasz jako bełżyczanin to coś tu nie tak nie sądzisz?taki mieszczuch z Ciebie a słoma z butów Ci pewnie wystaje


te wiejskie "bydło" to Ty??? mówisz źle o ludziach z Bełżyc a sam sie przedstawiasz jako bełżyczanin to coś tu nie tak nie sądzisz?taki mieszczuch z Ciebie a słoma z butów Ci pewnie wystaje rozwiń
Avatar
monia55 / 28 września 2009 o 22:39
0
driver napisał:
Bez przesady z tymi światłami.Jest oznakowane przejście dla pieszych i to już zobowiązujekierowców.Pieszych również.A to,że jakiś pieszy nagle wtargnie pod nadjeżdżający samochód,to sam sobie zgotuje rekonwalescencję lub pochówek.



wiesz co Ty jestes nie normalny światła tam powinny być a ty nie powinieneś miec głosu w tej sprawie,jak Ci śpieszno na tamten świat to droga wolna jednego deb***a mniej ....
Avatar
bełżyczanin / 28 września 2009 o 22:13
0
W tamtym rejonie i tak mieszka same wiejskie (bydło) które to sprzedając ziemię np. pod bychawą, czy też pod bełżycami kupiło sobie działkę na dziesiątej i myśli, że to w dalszym ciągu jest wieś....kultury...Cha..y
A swoja drogą to faktycznie na tym feralnym skrzyżowaniu potrzebny jest patrol drogówki żeby tym chłopu-robotnikom myślącym, że pędzą jeszcze krowy wlepić srogie mandaty
miasto dla mieszczan
dla chłopów buraki
amen
Avatar
Szu / 28 września 2009 o 21:53
0
A jeszcze gorzej wyjechać z Sierpińskego. W dodatku trolejbusy zawsze wymuszają pierwszeństwo - gdy wyjeżdzają z pętli. Ponadto porobiły koleiny w ulicy Kunickiego ( na końcowym)i samochód dosłownie tańczy na jezdni, a gdy pada deszcz - to istne jezioro. Tam powinno być zwyczajne rondo, a nie taki galimatias.
Avatar
pigii / 28 września 2009 o 21:09
0
to skrzyzowanie to koszmar. to jak rosyjska ruletka albo sie uda przejsc albo nie. swiatel nie ma, i w tym roku nie bedzie. za to bedzie coraz wiecej wypadkow. bo coraz wiecej w miescie aut. od pazdziernika jeszcze solacza studecni ktorzy w tej okolicy tez mieszkaja...
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 17:35
0
ja jednak uwazam ze tam powinny byc swiatla bo nawet wyjazd samochodem z ulicy gluskiej na ul abramowicka codziennie rano graniczy z cudem a piesi to tak naprawde musza praktycznie przebiegac jak po slalomie gigant i sprawdzac czy jeszcze sa potrzebni temu swiatu jako zywi
Avatar
driver / 28 września 2009 o 17:18
0
Bez przesady z tymi światłami.Jest oznakowane przejście dla pieszych i to już zobowiązujekierowców.Pieszych również.A to,że jakiś pieszy nagle wtargnie pod nadjeżdżający samochód,to sam sobie zgotuje rekonwalescencję lub pochówek.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży 0 0

Rozmowa z Dariuszem Gawłem, prezesem AZS UMCS Lublin

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]
film

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo] 3 2

Nieznany mężczyzna zniszczył dwa zaparkowane na dworcu w Lublinie autobusy rejsowe. Straty wyceniono na ponad 22 tysiące złotych. Sprawcy poszukuje policja

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 6 1

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu
22 listopada 2018, 12:00

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu 0 2

Co Gdzie Kiedy. Centrum Synagoga Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Zamościu (ul. Pereca 14) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej "Geniusz Kresów", który odbędzie się w czwartek, 22 listopada o godz. 12.

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs 0 0

Aplikacja poszukiwana. Ma to być takie rozwiązanie, które pomoże w uszczelnieniu systemu opłat za wywóz i zagospodarowanie śmieci w Świdniku. Wniosek o dopuszczenie do pilotażowego konkursu w ramach programu GovTech Polska można składać do końca listopada.

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia 9 2

W oddziałach NFZ w całej Polsce działa już Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) – wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]
galeria

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia] 187 22

Znany YouTuber - Naruciak - spotkał się w sobotę ze swoimi fanami z Lublina w Tarasach Zamkowych. Tłumy chętnych chciały sobie zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów
film

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów 0 1

Reprezentacja Polski we wtorek (20.11) rozegra ostatni mecz w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Kadra Jerzego Brzęczka przygotowuje się do tego meczu w Gdańsku.

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji 17 10

Gmina Baranów Maleją szanse na powstanie oprotestowanej przez mieszkańców Śniadówki dużej fermy drobiu. Odmowę wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji w mocy utrzymało Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lublinie

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 6

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 12

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem 31 1

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF zespół trenera Bartosza Jureckiego pokonał we własnej hali Islandczyków różnicą siedmiu bramek i jest bliski awansu do fazy grupowej tych rozgrywek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!