Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lipca 2009 r.
15:21
Edytuj ten wpis

Sanepid zamknął Koziołka przy ul. Lipowej. Za robaki w czekoladzie

Autor: Zdjęcie autora tom
0 42 A A

Sklep spożywczy Koziołek przy ulicy Lipowej zamknął dziś sanepid. – Właśnie jest wręczana decyzja – mówi Barbara Sawa-Wojtanowicz z lubelskiego sanepidu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Powód? Mole i robaki w bakaliach oraz w wyrobach czekoladowych. –

Jedna z klientek sklepu zaalarmowała nas, że w bakaliach kupionych w tym sklepie znalazła robaki – relacjonuje Wojtanowicz. – Zbiegiem okoliczności, w tym samym czasie inspektorzy kontrolowali sklep. Sprawdzaliśmy, czy pracownicy zastosowali się do zaleceń z poprzedniej kontroli.

Chodziło o temperatury przechowywania produktów nietrwałych. Zalecenia nie były wykonane, a inspektorzy przystąpili do kolejnej kontroli.

Zdaniem sanepidu pracownicy sklepu lekceważyli sobie nawet skargi klientów, którzy już wcześniej zgłaszali, że m.in. w bakaliach znajdują robaki.

– Również kobieta, która dzisiaj u nas interweniowała, przed tygodniem spotkała się z identyczną sytuacją. Nie wytrzymała i zadzwoniła do nas – dodaje Wojtanowicz.

Sklep Koziołek był już zamykany jesienią ubiegłego roku. W tamtym przypadku powodem był wszechobecny brud.

– Zastanawiająca jest postawa pracowników, którzy wiedzieli że przyjdziemy z kontrolą i odbierali sygnały od klientów, a mimo to nic nie zrobili – kończy Wojtanowicz.

Sklep będzie zamknięty do czasu, aż zostanie przeprowadzona dezynsekcja. Może to potrwać kilka dni.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ike / 23 lipca 2009 o 20:47
0
Moim zdaniem to obecnie ekspedientki z LSS to caly KLAN rodzin LSS bo obecnie rzadko spotkac prawdziwą ekspedientkę w lss KTORA ZAPEWNE MIALA SZKOLENIA ALE I TAK SIE CZUJE PEWNA ZE NIKT JĄ NIE ZWOLNI W DAWNYCH CZSACH TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA A JESZCZE DO TEGO W KOZIOLKU ABY TAKI PANOWAL BEZLAD I BRUD Z ROBAKAMI POPROSTU WYMAGA ZMIENIC DYR LSS BO LSS POWINIEN DAC WZORZEC NASLADOWANIA ICH ZACHOWANIA I PRACY DLA OBECNIE SKLEPOW PRYWTNYCH KTORZY BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA ROZPOCZELI TAKĄ PRACE ABY ZYC BO KIEDYS TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA ABY OTWORZYC SKLEP GDZIE KLIENT INTERWNIUJE O JAKIS ROBAKACH W CZEKOLADKACH POTEM KLIENT ROWNIEZ JEST CO SIE CZESTO ZDARZA TAK SAMO ZLEKCWAZONY W PRYWATNYCH SKLEPACH CO SIE NIERAZ NASLUCHA ROZNYCH NIEPOTRZEBNYCH KOMENTARZY
Moim zdaniem to obecnie ekspedientki z LSS to caly KLAN rodzin LSS bo obecnie rzadko spotkac prawdziwą ekspedientkę w lss KTORA ZAPEWNE MIALA SZKOLENIA ALE I TAK SIE CZUJE PEWNA ZE NIKT JĄ NIE ZWOLNI W DAWNYCH CZSACH TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA A JESZCZE DO TEGO W KOZIOLKU ABY TAKI PANOWAL BEZLAD I BRUD Z ROBAKAMI POPROSTU WYMAGA ZMIENIC DYR LSS BO LSS POWINIEN DAC WZORZEC NASLADOWANIA ICH ZACHOWANIA I PRACY DLA OBECNIE SKLEPOW PRYWTNYCH KTORZY BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA ROZPOCZELI TAKĄ PRACE ABY ZYC BO KIEDYS TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA ABY OTWO... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2009 o 19:39
0
Anna napisał:
W Koziołku to chyba najważniejsza jest pani sprzątaczka z groźną miną, która już 2 godziny przed zmknięciem sklepu paraduje z mopem między regałami a klienci czegoś się tam plączą i przeszkadzają. Jeszcze kiedyś ktoś się połamie na tej mokrej posadzce i to będzie dopełnieniem do wniosku sanepidu.

A ja współczuje tej Pani, która tam sprząta. Przecież pani sprzątaczka nie musi się chyba do każdego uśmiechać, a i tak jak się ją o coś zapyta to uprzejmie odpowie. Tylko wykonuje swoją ciężką prace biorąc pod uwagę że sprząta ten cały sklep sama. Z drugiej strony każdy kulturalny człowiek powinien szanować prace innego człowieka. A jakby ktoś z was miał pracować w takiej duchocie jak te panie to tez nie mielibyście ochoty się ciągle uśmiechać.

A ja współczuje tej Pani, która tam sprząta. Przecież pani sprzątaczka nie musi się chyba do każdego uśmiechać, a i tak jak się ją o coś zapyta to uprzejmie odpowie. Tylko wykonuje swoją ciężką prace biorąc pod uwagę że sprząta ten cały sklep sama. Z drugiej strony każdy kulturalny człowiek powinien szanować prace innego człowieka. A jakby ktoś z was miał pracować w takiej duchocie jak te panie to tez nie mielibyście ochoty się ciągle uśmiechać. rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 18 lipca 2009 o 20:18
0
Grażyna napisał:
Tomku widzę ze myślisz swoimi kategoriami ,skoro tak czesto Cię suszy:),musisz takze wiedzieć joko stały klient ,ze na tym dziale są słodycze,które w odróznieniu od Ciebie inni kupują,jeśli w tym sklepie mają mało personelu to niech dobiorą załogi,tak aby niewpływało to niekorzystnie na relacje między obsługa a klientem.

Grażynko wiem,że na tym dziale są również słodycze kupuję je często.A z tym suszeniem tak napisałem nie bynajmniej,że jestem alkoholikiem
Chodziło mi bardziej,że robisz problem z chwili poczekania na obsługę bez przesady...........a jak byś stała w kolejce akurat nie wypowiadała byś się w ten sposób akurat o obsłudze w tym sklepie.
Więc dajmy spokój drodzy Klienci więcej wyrozumiałości i cierpliwości życzę Tobie Grażynko

Grażynko wiem,że na tym dziale są również słodycze kupuję je często.A z tym suszeniem tak napisałem nie bynajmniej,że jestem alkoholikiem
Chodziło mi bardziej,że robisz problem z chwili poczekania na obsługę bez przesady...........a jak byś stała w kolejce akurat nie wypowiadała byś się w ten sposób akurat o obsłudze w tym sklepie.
Więc dajmy spokój drodzy Klienci więcej wyrozumiałości i cierpliwości życzę Tobie Grażynko rozwiń
Avatar
Grażyna / 18 lipca 2009 o 11:34
0
~Tomek~ napisał:
Grażynko ja wiem,że jak suszy to kilka minut wydaje się wiecznością ale cóż czasem tak bywa i trzeba chwilkę poczekać.
A jak sama piszesz umiesz się zachować to szkoda,że nie napisałaś czy ta Pani która obsłużyła Cię po tej chwili była jak tajfun podchodząc do lady,że wytykasz brak kultury..?
Z tego co wiem bo sam jestem klientem tego sklepu nikt nie traktuje klienta źle starają się Panie.W Stokrotce nie raz stałem w gigantycznej kolejce do kasy a kas Stokrotka ma dużo nikt się nie przejmował i jest ok to samo jest w Lidlu tam trzeba dać kilka lekcji kultury personelowi.
Więc nie pisz głupot-nie masz ochoty nie rób tam zakupów- nie rób łaski STUDENTKO potrafiąca się zachować...............

Tomku widzę ze myślisz swoimi kategoriami ,skoro tak czesto Cię suszy:),musisz takze wiedzieć joko stały klient ,ze na tym dziale są słodycze,które w odróznieniu od Ciebie inni kupują,jeśli w tym sklepie mają mało personelu to niech dobiorą załogi,tak aby niewpływało to niekorzystnie na relacje między obsługa a klientem.

Tomku widzę ze myślisz swoimi kategoriami ,skoro tak czesto Cię suszy:),musisz takze wiedzieć joko stały klient ,ze na tym dziale są słodycze,które w odróznieniu od Ciebie inni kupują,jeśli w tym sklepie mają mało personelu to niech dobiorą załogi,tak aby niewpływało to niekorzystnie na relacje między obsługa a klientem. rozwiń
Avatar
Bianka / 18 lipca 2009 o 00:18
0
GALA napisał:
FAKTYCZNIE SKLEP KOZIOŁEK NIE POSIADA ODPOWIEDNICH WARUNKÓW DO HANDLOWANIA ŻYWNOŚCIĄ NIE MA TAM KLIMATYZACJI PANUJE TAM DOSŁOWNIE SKWAR ALE PRZEPRASZAM CZY TO JEST WINA PERSONELU NIECH ''GÓRA''SIĘ ZASTANOWI NAD TYM CO DALEJ.

No nie ma.Klima to podstawa w sklepie spożywczym.Ale czy ten personel i kierownictwo sklepu ma same sobie kupić takie urządzenie?????????????
Chyba nie.....i dlatego nie rozumiem napaści na kobiety tam pracujące.......
"Góra"powinna dawno,dawno temu rozwiązać ten problem a nie dopuścić do takiej sytuacji.
Widocznie LSS ma niereformowany zarząd któremu to wisi,że tak napiszę.
Róbcie coś z tym bo cały Lublin żyje robakami w Koziołku no molami,które są pewnie w każdym sklepie tylko dobrze trzeba popatrzeć.

No nie ma.Klima to podstawa w sklepie spożywczym.Ale czy ten personel i kierownictwo sklepu ma same sobie kupić takie urządzenie?????????????
Chyba nie.....i dlatego nie rozumiem napaści na kobiety tam pracujące.......
"Góra"powinna dawno,dawno temu rozwiązać ten problem a nie dopuścić do takiej sytuacji.
Widocznie LSS ma niereformowany zarząd któremu to wisi,że tak napiszę.
Róbcie coś z tym bo cały Lublin żyje robakami w Koziołku no molami,które są pewnie w każdym sklepie tylko dobrze tr... rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 18 lipca 2009 o 00:07
0
Grażyna napisał:
Niedawno byłam w tym sklepie i niestety daleko do odpowiedniej obsługi,na dziale alkoholowym nikt nie raczył obsługiwac, musiałam odczekac kilka minut az zjawiła sie Pani.Jeśli tak traktuje się Klienta to nie ma co mówic o kulturze pracowników,dodam ze jestem studentką i potrafie się zachwac,a komuna jest mi zupełnie obca.Za radą Pani zdecydowanie będe omijac ten sklep.

Grażynko ja wiem,że jak suszy to kilka minut wydaje się wiecznością ale cóż czasem tak bywa i trzeba chwilkę poczekać.
A jak sama piszesz umiesz się zachować to szkoda,że nie napisałaś czy ta Pani która obsłużyła Cię po tej chwili była jak tajfun podchodząc do lady,że wytykasz brak kultury..?
Z tego co wiem bo sam jestem klientem tego sklepu nikt nie traktuje klienta źle starają się Panie.W Stokrotce nie raz stałem w gigantycznej kolejce do kasy a kas Stokrotka ma dużo nikt się nie przejmował i jest ok to samo jest w Lidlu tam trzeba dać kilka lekcji kultury personelowi.
Więc nie pisz głupot-nie masz ochoty nie rób tam zakupów- nie rób łaski STUDENTKO potrafiąca się zachować...............

Grażynko ja wiem,że jak suszy to kilka minut wydaje się wiecznością ale cóż czasem tak bywa i trzeba chwilkę poczekać.
A jak sama piszesz umiesz się zachować to szkoda,że nie napisałaś czy ta Pani która obsłużyła Cię po tej chwili była jak tajfun podchodząc do lady,że wytykasz brak kultury..?
Z tego co wiem bo sam jestem klientem tego sklepu nikt nie traktuje klienta źle starają się Panie.W Stokrotce nie raz stałem w gigantycznej kolejce do kasy a kas Stokrotka ma dużo nikt się nie przejmował i jest ok to samo... rozwiń
Avatar
~Marcin~ / 17 lipca 2009 o 23:53
0
GALA napisał:
FAKTYCZNIE SKLEP KOZIOŁEK NIE POSIADA ODPOWIEDNICH WARUNKÓW DO HANDLOWANIA ŻYWNOŚCIĄ NIE MA TAM KLIMATYZACJI PANUJE TAM DOSŁOWNIE SKWAR ALE PRZEPRASZAM CZY TO JEST WINA PERSONELU NIECH ''GÓRA''SIĘ ZASTANOWI NAD TYM CO DALEJ.

Pewnie,że nie jest to wina personelu.W jaki sposób.........może mają same pójść i kupić sobie tą klimę....?
Niech władze coś z tym robią bo Koziołkowi nie dadzą spokoju i kierownictwu bardzo miłemu w tym sklepie.
Pozdrawiam wszystkie Panie,które tam pracują mam nadzieję,że już niebawem będę mógł znów u Pań robić zakupy.

Pewnie,że nie jest to wina personelu.W jaki sposób.........może mają same pójść i kupić sobie tą klimę....?
Niech władze coś z tym robią bo Koziołkowi nie dadzą spokoju i kierownictwu bardzo miłemu w tym sklepie.
Pozdrawiam wszystkie Panie,które tam pracują mam nadzieję,że już niebawem będę mógł znów u Pań robić zakupy. rozwiń
Avatar
Jola / 17 lipca 2009 o 23:47
0
Grażyna napisał:
Niedawno byłam w tym sklepie i niestety daleko do odpowiedniej obsługi,na dziale alkoholowym nikt nie raczył obsługiwac, musiałam odczekac kilka minut az zjawiła sie Pani.Jeśli tak traktuje się Klienta to nie ma co mówic o kulturze pracowników,dodam ze jestem studentką i potrafie się zachwac,a komuna jest mi zupełnie obca.Za radą Pani zdecydowanie będe omijac ten sklep.

A omijaj sobie panienko.Jak dobrze byś się rozejrzała to byś spostrzegła,że tam pracownik obsługuje trzy stanowiska na raz prawie jednocześnie.
To,że chwilkę trzeba poczekać czasem nie świadczy o braku kultury pracowników tylko z ich braku w takiej ilości aby w pełni obsadzić stanowiska pracy.
Więc jeszcze dużo musisz studiować aby mieć lepiej otwarte oczy na świat.............

A omijaj sobie panienko.Jak dobrze byś się rozejrzała to byś spostrzegła,że tam pracownik obsługuje trzy stanowiska na raz prawie jednocześnie.
To,że chwilkę trzeba poczekać czasem nie świadczy o braku kultury pracowników tylko z ich braku w takiej ilości aby w pełni obsadzić stanowiska pracy.
Więc jeszcze dużo musisz studiować aby mieć lepiej otwarte oczy na świat............. rozwiń
Avatar
Waldek / 17 lipca 2009 o 23:37
0
Mieszkaniec lipowej napisał:
Skandal ,zeby taki sklep zarobaczony stał w centrum lublina,lss chyba nie ma odpowiedniej kadry kierowniczej i pracownikow skoro taki brud,robaki i koszmarny upał .Wiecej tam nie pojde,skoro drugi raz sanepid zamknął i nadal nikt z tego sobie nic nie robi.Całe szczescie sa inne sklepy w okolicy.Wstyd Panie Prezesie!

Jaki brud........?To nie za brud zamknęli Koziołka tylko za wysoką temperaturę w sklepie co sprzyja wylęgowi mola spożywczego zakały całego handlu.
Również jestem mieszkańcem Lipowej robię i będę robił tam zakupy do obsługi nie mam nic.
Ale jeżeli dzięki temu zamknięciu zrobią klimatyzację w sklepie będzie to z korzyścią dla towarów,klientów a przede wszystkim dla Pań tam pracujących w takich warunkach.
A Pan ma zawsze prawo wyboru robienia zakupów w innym sklepie.....ale czy koniecznie będzie to lepszy sklep...?
Z poważaniem Waldemar

Jaki brud........?To nie za brud zamknęli Koziołka tylko za wysoką temperaturę w sklepie co sprzyja wylęgowi mola spożywczego zakały całego handlu.
Również jestem mieszkańcem Lipowej robię i będę robił tam zakupy do obsługi nie mam nic.
Ale jeżeli dzięki temu zamknięciu zrobią klimatyzację w sklepie będzie to z korzyścią dla towarów,klientów a przede wszystkim dla Pań tam pracujących w takich warunkach.
A Pan ma zawsze prawo wyboru robienia zakupów w innym sklepie.....ale czy koniecznie będzie to lepszy ... rozwiń
Avatar
~Bolek~ / 17 lipca 2009 o 23:29
0
~Iwona~ napisał:
Faktycznie w tym sklepie upał jest koszmarny,kupiłam tam ciasto i niestety nie nadawało sie do zjedzenia,choć Pani zachwalała i mówiła że świeże.Pani w kasie rozmawiała sobie przez telefon i musiałam czekać az mnie obsłuzy,jednym słowem komuna na całego.Ciekawa tylko jestem co tam robi kierowniczka,skoro pracownicy robia co chcą?

Kierowniczka z tego co obserwuję robiąc tam zakupy na pewno nie leży.......siedzi w kasie,obsługuje za ladą i niedawno widziałem jak podłogę wycierała bo coś się wylało.
A ciasto zakupione mogła Pani reklamować........zrobiła to Pani?
Mnie się jeszcze nie trafiło aby było niezjadliwe.
Więc może skończy takie ataki na te kobiety lepiej niech góra polepszy warunki sprzedaży w sklepie i wszystko będzie dobrze.

Kierowniczka z tego co obserwuję robiąc tam zakupy na pewno nie leży.......siedzi w kasie,obsługuje za ladą i niedawno widziałem jak podłogę wycierała bo coś się wylało.
A ciasto zakupione mogła Pani reklamować........zrobiła to Pani?
Mnie się jeszcze nie trafiło aby było niezjadliwe.
Więc może skończy takie ataki na te kobiety lepiej niech góra polepszy warunki sprzedaży w sklepie i wszystko będzie dobrze. rozwiń
Avatar
ike / 23 lipca 2009 o 20:47
0
Moim zdaniem to obecnie ekspedientki z LSS to caly KLAN rodzin LSS bo obecnie rzadko spotkac prawdziwą ekspedientkę w lss KTORA ZAPEWNE MIALA SZKOLENIA ALE I TAK SIE CZUJE PEWNA ZE NIKT JĄ NIE ZWOLNI W DAWNYCH CZSACH TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA A JESZCZE DO TEGO W KOZIOLKU ABY TAKI PANOWAL BEZLAD I BRUD Z ROBAKAMI POPROSTU WYMAGA ZMIENIC DYR LSS BO LSS POWINIEN DAC WZORZEC NASLADOWANIA ICH ZACHOWANIA I PRACY DLA OBECNIE SKLEPOW PRYWTNYCH KTORZY BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA ROZPOCZELI TAKĄ PRACE ABY ZYC BO KIEDYS TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA ABY OTWORZYC SKLEP GDZIE KLIENT INTERWNIUJE O JAKIS ROBAKACH W CZEKOLADKACH POTEM KLIENT ROWNIEZ JEST CO SIE CZESTO ZDARZA TAK SAMO ZLEKCWAZONY W PRYWATNYCH SKLEPACH CO SIE NIERAZ NASLUCHA ROZNYCH NIEPOTRZEBNYCH KOMENTARZY
Moim zdaniem to obecnie ekspedientki z LSS to caly KLAN rodzin LSS bo obecnie rzadko spotkac prawdziwą ekspedientkę w lss KTORA ZAPEWNE MIALA SZKOLENIA ALE I TAK SIE CZUJE PEWNA ZE NIKT JĄ NIE ZWOLNI W DAWNYCH CZSACH TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA A JESZCZE DO TEGO W KOZIOLKU ABY TAKI PANOWAL BEZLAD I BRUD Z ROBAKAMI POPROSTU WYMAGA ZMIENIC DYR LSS BO LSS POWINIEN DAC WZORZEC NASLADOWANIA ICH ZACHOWANIA I PRACY DLA OBECNIE SKLEPOW PRYWTNYCH KTORZY BEZ ZADNEGO DOSWIADCZENIA ROZPOCZELI TAKĄ PRACE ABY ZYC BO KIEDYS TO BYŁO NIE DO POMYSLENIA ABY OTWO... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2009 o 19:39
0
Anna napisał:
W Koziołku to chyba najważniejsza jest pani sprzątaczka z groźną miną, która już 2 godziny przed zmknięciem sklepu paraduje z mopem między regałami a klienci czegoś się tam plączą i przeszkadzają. Jeszcze kiedyś ktoś się połamie na tej mokrej posadzce i to będzie dopełnieniem do wniosku sanepidu.

A ja współczuje tej Pani, która tam sprząta. Przecież pani sprzątaczka nie musi się chyba do każdego uśmiechać, a i tak jak się ją o coś zapyta to uprzejmie odpowie. Tylko wykonuje swoją ciężką prace biorąc pod uwagę że sprząta ten cały sklep sama. Z drugiej strony każdy kulturalny człowiek powinien szanować prace innego człowieka. A jakby ktoś z was miał pracować w takiej duchocie jak te panie to tez nie mielibyście ochoty się ciągle uśmiechać.

A ja współczuje tej Pani, która tam sprząta. Przecież pani sprzątaczka nie musi się chyba do każdego uśmiechać, a i tak jak się ją o coś zapyta to uprzejmie odpowie. Tylko wykonuje swoją ciężką prace biorąc pod uwagę że sprząta ten cały sklep sama. Z drugiej strony każdy kulturalny człowiek powinien szanować prace innego człowieka. A jakby ktoś z was miał pracować w takiej duchocie jak te panie to tez nie mielibyście ochoty się ciągle uśmiechać. rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 18 lipca 2009 o 20:18
0
Grażyna napisał:
Tomku widzę ze myślisz swoimi kategoriami ,skoro tak czesto Cię suszy:),musisz takze wiedzieć joko stały klient ,ze na tym dziale są słodycze,które w odróznieniu od Ciebie inni kupują,jeśli w tym sklepie mają mało personelu to niech dobiorą załogi,tak aby niewpływało to niekorzystnie na relacje między obsługa a klientem.

Grażynko wiem,że na tym dziale są również słodycze kupuję je często.A z tym suszeniem tak napisałem nie bynajmniej,że jestem alkoholikiem
Chodziło mi bardziej,że robisz problem z chwili poczekania na obsługę bez przesady...........a jak byś stała w kolejce akurat nie wypowiadała byś się w ten sposób akurat o obsłudze w tym sklepie.
Więc dajmy spokój drodzy Klienci więcej wyrozumiałości i cierpliwości życzę Tobie Grażynko

Grażynko wiem,że na tym dziale są również słodycze kupuję je często.A z tym suszeniem tak napisałem nie bynajmniej,że jestem alkoholikiem
Chodziło mi bardziej,że robisz problem z chwili poczekania na obsługę bez przesady...........a jak byś stała w kolejce akurat nie wypowiadała byś się w ten sposób akurat o obsłudze w tym sklepie.
Więc dajmy spokój drodzy Klienci więcej wyrozumiałości i cierpliwości życzę Tobie Grażynko rozwiń
Avatar
Grażyna / 18 lipca 2009 o 11:34
0
~Tomek~ napisał:
Grażynko ja wiem,że jak suszy to kilka minut wydaje się wiecznością ale cóż czasem tak bywa i trzeba chwilkę poczekać.
A jak sama piszesz umiesz się zachować to szkoda,że nie napisałaś czy ta Pani która obsłużyła Cię po tej chwili była jak tajfun podchodząc do lady,że wytykasz brak kultury..?
Z tego co wiem bo sam jestem klientem tego sklepu nikt nie traktuje klienta źle starają się Panie.W Stokrotce nie raz stałem w gigantycznej kolejce do kasy a kas Stokrotka ma dużo nikt się nie przejmował i jest ok to samo jest w Lidlu tam trzeba dać kilka lekcji kultury personelowi.
Więc nie pisz głupot-nie masz ochoty nie rób tam zakupów- nie rób łaski STUDENTKO potrafiąca się zachować...............

Tomku widzę ze myślisz swoimi kategoriami ,skoro tak czesto Cię suszy:),musisz takze wiedzieć joko stały klient ,ze na tym dziale są słodycze,które w odróznieniu od Ciebie inni kupują,jeśli w tym sklepie mają mało personelu to niech dobiorą załogi,tak aby niewpływało to niekorzystnie na relacje między obsługa a klientem.

Tomku widzę ze myślisz swoimi kategoriami ,skoro tak czesto Cię suszy:),musisz takze wiedzieć joko stały klient ,ze na tym dziale są słodycze,które w odróznieniu od Ciebie inni kupują,jeśli w tym sklepie mają mało personelu to niech dobiorą załogi,tak aby niewpływało to niekorzystnie na relacje między obsługa a klientem. rozwiń
Avatar
Bianka / 18 lipca 2009 o 00:18
0
GALA napisał:
FAKTYCZNIE SKLEP KOZIOŁEK NIE POSIADA ODPOWIEDNICH WARUNKÓW DO HANDLOWANIA ŻYWNOŚCIĄ NIE MA TAM KLIMATYZACJI PANUJE TAM DOSŁOWNIE SKWAR ALE PRZEPRASZAM CZY TO JEST WINA PERSONELU NIECH ''GÓRA''SIĘ ZASTANOWI NAD TYM CO DALEJ.

No nie ma.Klima to podstawa w sklepie spożywczym.Ale czy ten personel i kierownictwo sklepu ma same sobie kupić takie urządzenie?????????????
Chyba nie.....i dlatego nie rozumiem napaści na kobiety tam pracujące.......
"Góra"powinna dawno,dawno temu rozwiązać ten problem a nie dopuścić do takiej sytuacji.
Widocznie LSS ma niereformowany zarząd któremu to wisi,że tak napiszę.
Róbcie coś z tym bo cały Lublin żyje robakami w Koziołku no molami,które są pewnie w każdym sklepie tylko dobrze trzeba popatrzeć.

No nie ma.Klima to podstawa w sklepie spożywczym.Ale czy ten personel i kierownictwo sklepu ma same sobie kupić takie urządzenie?????????????
Chyba nie.....i dlatego nie rozumiem napaści na kobiety tam pracujące.......
"Góra"powinna dawno,dawno temu rozwiązać ten problem a nie dopuścić do takiej sytuacji.
Widocznie LSS ma niereformowany zarząd któremu to wisi,że tak napiszę.
Róbcie coś z tym bo cały Lublin żyje robakami w Koziołku no molami,które są pewnie w każdym sklepie tylko dobrze tr... rozwiń
Avatar
~Tomek~ / 18 lipca 2009 o 00:07
0
Grażyna napisał:
Niedawno byłam w tym sklepie i niestety daleko do odpowiedniej obsługi,na dziale alkoholowym nikt nie raczył obsługiwac, musiałam odczekac kilka minut az zjawiła sie Pani.Jeśli tak traktuje się Klienta to nie ma co mówic o kulturze pracowników,dodam ze jestem studentką i potrafie się zachwac,a komuna jest mi zupełnie obca.Za radą Pani zdecydowanie będe omijac ten sklep.

Grażynko ja wiem,że jak suszy to kilka minut wydaje się wiecznością ale cóż czasem tak bywa i trzeba chwilkę poczekać.
A jak sama piszesz umiesz się zachować to szkoda,że nie napisałaś czy ta Pani która obsłużyła Cię po tej chwili była jak tajfun podchodząc do lady,że wytykasz brak kultury..?
Z tego co wiem bo sam jestem klientem tego sklepu nikt nie traktuje klienta źle starają się Panie.W Stokrotce nie raz stałem w gigantycznej kolejce do kasy a kas Stokrotka ma dużo nikt się nie przejmował i jest ok to samo jest w Lidlu tam trzeba dać kilka lekcji kultury personelowi.
Więc nie pisz głupot-nie masz ochoty nie rób tam zakupów- nie rób łaski STUDENTKO potrafiąca się zachować...............

Grażynko ja wiem,że jak suszy to kilka minut wydaje się wiecznością ale cóż czasem tak bywa i trzeba chwilkę poczekać.
A jak sama piszesz umiesz się zachować to szkoda,że nie napisałaś czy ta Pani która obsłużyła Cię po tej chwili była jak tajfun podchodząc do lady,że wytykasz brak kultury..?
Z tego co wiem bo sam jestem klientem tego sklepu nikt nie traktuje klienta źle starają się Panie.W Stokrotce nie raz stałem w gigantycznej kolejce do kasy a kas Stokrotka ma dużo nikt się nie przejmował i jest ok to samo... rozwiń
Avatar
~Marcin~ / 17 lipca 2009 o 23:53
0
GALA napisał:
FAKTYCZNIE SKLEP KOZIOŁEK NIE POSIADA ODPOWIEDNICH WARUNKÓW DO HANDLOWANIA ŻYWNOŚCIĄ NIE MA TAM KLIMATYZACJI PANUJE TAM DOSŁOWNIE SKWAR ALE PRZEPRASZAM CZY TO JEST WINA PERSONELU NIECH ''GÓRA''SIĘ ZASTANOWI NAD TYM CO DALEJ.

Pewnie,że nie jest to wina personelu.W jaki sposób.........może mają same pójść i kupić sobie tą klimę....?
Niech władze coś z tym robią bo Koziołkowi nie dadzą spokoju i kierownictwu bardzo miłemu w tym sklepie.
Pozdrawiam wszystkie Panie,które tam pracują mam nadzieję,że już niebawem będę mógł znów u Pań robić zakupy.

Pewnie,że nie jest to wina personelu.W jaki sposób.........może mają same pójść i kupić sobie tą klimę....?
Niech władze coś z tym robią bo Koziołkowi nie dadzą spokoju i kierownictwu bardzo miłemu w tym sklepie.
Pozdrawiam wszystkie Panie,które tam pracują mam nadzieję,że już niebawem będę mógł znów u Pań robić zakupy. rozwiń
Avatar
Jola / 17 lipca 2009 o 23:47
0
Grażyna napisał:
Niedawno byłam w tym sklepie i niestety daleko do odpowiedniej obsługi,na dziale alkoholowym nikt nie raczył obsługiwac, musiałam odczekac kilka minut az zjawiła sie Pani.Jeśli tak traktuje się Klienta to nie ma co mówic o kulturze pracowników,dodam ze jestem studentką i potrafie się zachwac,a komuna jest mi zupełnie obca.Za radą Pani zdecydowanie będe omijac ten sklep.

A omijaj sobie panienko.Jak dobrze byś się rozejrzała to byś spostrzegła,że tam pracownik obsługuje trzy stanowiska na raz prawie jednocześnie.
To,że chwilkę trzeba poczekać czasem nie świadczy o braku kultury pracowników tylko z ich braku w takiej ilości aby w pełni obsadzić stanowiska pracy.
Więc jeszcze dużo musisz studiować aby mieć lepiej otwarte oczy na świat.............

A omijaj sobie panienko.Jak dobrze byś się rozejrzała to byś spostrzegła,że tam pracownik obsługuje trzy stanowiska na raz prawie jednocześnie.
To,że chwilkę trzeba poczekać czasem nie świadczy o braku kultury pracowników tylko z ich braku w takiej ilości aby w pełni obsadzić stanowiska pracy.
Więc jeszcze dużo musisz studiować aby mieć lepiej otwarte oczy na świat............. rozwiń
Avatar
Waldek / 17 lipca 2009 o 23:37
0
Mieszkaniec lipowej napisał:
Skandal ,zeby taki sklep zarobaczony stał w centrum lublina,lss chyba nie ma odpowiedniej kadry kierowniczej i pracownikow skoro taki brud,robaki i koszmarny upał .Wiecej tam nie pojde,skoro drugi raz sanepid zamknął i nadal nikt z tego sobie nic nie robi.Całe szczescie sa inne sklepy w okolicy.Wstyd Panie Prezesie!

Jaki brud........?To nie za brud zamknęli Koziołka tylko za wysoką temperaturę w sklepie co sprzyja wylęgowi mola spożywczego zakały całego handlu.
Również jestem mieszkańcem Lipowej robię i będę robił tam zakupy do obsługi nie mam nic.
Ale jeżeli dzięki temu zamknięciu zrobią klimatyzację w sklepie będzie to z korzyścią dla towarów,klientów a przede wszystkim dla Pań tam pracujących w takich warunkach.
A Pan ma zawsze prawo wyboru robienia zakupów w innym sklepie.....ale czy koniecznie będzie to lepszy sklep...?
Z poważaniem Waldemar

Jaki brud........?To nie za brud zamknęli Koziołka tylko za wysoką temperaturę w sklepie co sprzyja wylęgowi mola spożywczego zakały całego handlu.
Również jestem mieszkańcem Lipowej robię i będę robił tam zakupy do obsługi nie mam nic.
Ale jeżeli dzięki temu zamknięciu zrobią klimatyzację w sklepie będzie to z korzyścią dla towarów,klientów a przede wszystkim dla Pań tam pracujących w takich warunkach.
A Pan ma zawsze prawo wyboru robienia zakupów w innym sklepie.....ale czy koniecznie będzie to lepszy ... rozwiń
Avatar
~Bolek~ / 17 lipca 2009 o 23:29
0
~Iwona~ napisał:
Faktycznie w tym sklepie upał jest koszmarny,kupiłam tam ciasto i niestety nie nadawało sie do zjedzenia,choć Pani zachwalała i mówiła że świeże.Pani w kasie rozmawiała sobie przez telefon i musiałam czekać az mnie obsłuzy,jednym słowem komuna na całego.Ciekawa tylko jestem co tam robi kierowniczka,skoro pracownicy robia co chcą?

Kierowniczka z tego co obserwuję robiąc tam zakupy na pewno nie leży.......siedzi w kasie,obsługuje za ladą i niedawno widziałem jak podłogę wycierała bo coś się wylało.
A ciasto zakupione mogła Pani reklamować........zrobiła to Pani?
Mnie się jeszcze nie trafiło aby było niezjadliwe.
Więc może skończy takie ataki na te kobiety lepiej niech góra polepszy warunki sprzedaży w sklepie i wszystko będzie dobrze.

Kierowniczka z tego co obserwuję robiąc tam zakupy na pewno nie leży.......siedzi w kasie,obsługuje za ladą i niedawno widziałem jak podłogę wycierała bo coś się wylało.
A ciasto zakupione mogła Pani reklamować........zrobiła to Pani?
Mnie się jeszcze nie trafiło aby było niezjadliwe.
Więc może skończy takie ataki na te kobiety lepiej niech góra polepszy warunki sprzedaży w sklepie i wszystko będzie dobrze. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 5

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 12 4

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 1

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 0 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 27 2

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 2

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.