Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 czerwca 2010 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Straż Pożarna: Lubelscy strażacy mają nową siedzibę

0 12 A A

W środę strażacy wprowadzili się do swojej nowej siedziby przy ul. Spółdzielczości Pracy 65.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z nowej jednostki będziemy jeździć do akcji min. na Czechowie, Kalinowszczyźnie, Ponikwodzie, w gminie Niemce – mówi Michał Badach, rzecznik Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Lublinie. – Dzięki temu ominiemy zakorkowane w godzinach szczytu centrum miasta – dodaje.

Budowę rozpoczęto w drugiej połowie 2009 roku. Inwestycja kosztowała ponad 9 milionów złotych. Pracę w nowej jednostce znalazło 35 strażaków, którzy będą dyżurować na trzech zmianach. Przydzielono też tu strażaków z jednostki ratownictwa wodnego. – To osoby, które oprócz umiejętności gaszenia pożarów, są też wykwalifikowanymi nurkami – dodaje Badach.

W uroczystości otwarcia nowej siedziby wziął udział Komendant Główny PSP nadbrygadier Wiesław Leśniakiewicz.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 lipca 2010 o 09:45
0
strażak napisał:
Nowy budynek JRG nr 4 w Lublinie jako ,,nowa" myśl architektoniczna został postawiony jako jedyny w województwie lubelskim plecami do ulicy, zaś frontem do osiedla domków jednorodzinnych. ,,Dzięki temu" aby wyjechać z garażu samochodem pożarniczym trzeba natychmiast po wyjeździe skręcać aby nie wjechać w ogrodzenie, natomiast tzw. plac wewnętrzny, który dzięki zamianie powstał od strony ulicy może służyć za plac dla firmy spedycyjnej.



rzeczywiscie problem...co z tego ze np jrg 1 jest ustawiona przodem do ulicy skoro i tak trzeba od razu skrecac zeby wyjechac? ta sama sytuacja jest na jrg 3 bo wiekszy plac jest za jednostka niz przed a poza tym jest ustawiona bokiem do bramy wyjazdowej. a na jrg 2 wcale lepszej sytuacji nie ma. znam wielu strazakow-kierowcow z roznych jednostek i jakos nigdy nie slyszalam zeby narzekali. jedziesz na akcje to nie myslisz o tym ze trzeba skrecac teraz czy pozniej tylko o tym zeby jak najszybciej dotrzec na miejsce i pomoc ludziom. przynajmniej kazdy prawdziwy strazak tak mysli.



rzeczywiscie problem...co z tego ze np jrg 1 jest ustawiona przodem do ulicy skoro i tak trzeba od razu skrecac zeby wyjechac? ta sama sytuacja jest na jrg 3 bo wiekszy plac jest za jednostka niz przed a poza tym jest ustawiona bokiem do bramy wyjazdowej. a na jrg 2 wcale lepszej sytuacji nie ma. znam wielu strazakow-kierowcow z roznych jednostek i jakos nigdy nie slyszalam zeby narzekali. jedziesz na akcje to nie myslisz o tym ze trzeba skrecac teraz czy pozniej tylko o tym zeby jak najszybciej dotrzec na m... rozwiń
Avatar
strażak / 1 lipca 2010 o 21:49
0
Nowy budynek JRG nr 4 w Lublinie jako ,,nowa" myśl architektoniczna został postawiony jako jedyny w województwie lubelskim plecami do ulicy, zaś frontem do osiedla domków jednorodzinnych. ,,Dzięki temu" aby wyjechać z garażu samochodem pożarniczym trzeba natychmiast po wyjeździe skręcać aby nie wjechać w ogrodzenie, natomiast tzw. plac wewnętrzny, który dzięki zamianie powstał od strony ulicy może służyć za plac dla firmy spedycyjnej.
Avatar
Brambur / 1 lipca 2010 o 09:46
0
Gość napisał:
Mam nadzieję że nikt mieszkający blisko tak jak ja nie będzie miał okazji przekonać się że warto mieć PSP obok siebie.


Ja też mam taką nadzieję. Tym bardziej, że na całym Rudniku nie ma dróg, którymi wozy PSP mogłyby dojechać.
Avatar
ratmed_84 / 1 lipca 2010 o 08:40
0
"Pracę w nowej jednostce znalazło 35 strażaków..." chyba autor tekstu zapomniał dodać że tych 35 walecznych zabrano z pozostały trzech wcześniej istniejących jednostek. A słowa te brzmią jakby wszystkich co dopiero zatrudnili
Avatar
fireman / 30 czerwca 2010 o 23:37
0
Samochód jadacy do akcji ma obowiązek włączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych, tak mowia przepisy, w innym przypadku nie jest pojazdem uprzywilejowanym. To że czasami się nie włącza sygnałów dźwiękowych to tylko dobra wola dowódcy wozu. Jednak jak by sie coś stało to on będzie odpowiadał za to że niedopełnił swoich obowiazków. To tyle.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 23:24
0
Mario napisał:
Jesteście "niesamowici". Od razu za głośno , za cicho, za blisko itd... Na Czechowie jest stacja pogotowia z której częstotliwośc wyjazdów jest i będzie ze 100razy większa niż z tej jednostki PSP i ludzie jakoś żyją. Moim zdaniem teraz jest czas na dokończenie Związkowej do Walecznych, bo juz mam dośc jazdy po polnej drodze do domu w miescie. PS Mieszkam bliso tej jednostki i na nic nie zamiarzam narzekać.


Ja też mieszkam obok, aż dziwne że ktoś pisze że syreny przeszadzają itp,
To nie OSP tam nie włącza się syren aby zwołać chlopów do akcji, a włączanie sygnalizacji optyczno akustycznej w pojazdach jadących do akcji odbywa się tylko gdy jest duże natężenie ruchu, a na tym odcinku związkowej jak na razie nie ma dużego ruchu.

Mam nadzieję że nik mieszkający blisko tak jak ja nie będzie miał okazji przekonać się że warto mieć PSP obok siebie.

Co do drogi to swięta racja.


Ja też mieszkam obok, aż dziwne że ktoś pisze że syreny przeszadzają itp,
To nie OSP tam nie włącza się syren aby zwołać chlopów do akcji, a włączanie sygnalizacji optyczno akustycznej w pojazdach jadących do akcji odbywa się tylko gdy jest duże natężenie ruchu, a na tym odcinku związkowej jak na razie nie ma dużego ruchu.

Mam nadzieję że nik mieszkający blisko tak jak ja nie będzie miał okazji przekonać się że warto mieć PSP obok siebie.

Co do drogi to swięta racja. rozwiń
Avatar
Mario / 30 czerwca 2010 o 23:05
0
borys napisał:
Strażacy też ludzie i wiedzą że mieszkańcom syreny mogą przeszkadzać. Nie używają syren jeżeli nie ma potrzeby. W nocy na pustej drodze wystarczają sygnąły świetlne. Podobnie jest w JRG na metalurgicznej. Straż tam przejeżdza przez osiedle bez syren a włącza je dopiero na drodze głównej.


Jesteście "niesamowici". Od razu za głośno , za cicho, za blisko itd... Na Czechowie jest stacja pogotowia z której częstotliwośc wyjazdów jest i będzie ze 100razy większa niż z tej jednostki PSP i ludzie jakoś żyją. Moim zdaniem teraz jest czas na dokończenie Związkowej do Walecznych, bo juz mam dośc jazdy po polnej drodze do domu w miescie. PS Mieszkam bliso tej jednostki i na nic nie zamiarzam narzekać.


Jesteście "niesamowici". Od razu za głośno , za cicho, za blisko itd... Na Czechowie jest stacja pogotowia z której częstotliwośc wyjazdów jest i będzie ze 100razy większa niż z tej jednostki PSP i ludzie jakoś żyją. Moim zdaniem teraz jest czas na dokończenie Związkowej do Walecznych, bo juz mam dośc jazdy po polnej drodze do domu w miescie. PS Mieszkam bliso tej jednostki i na nic nie zamiarzam narzekać. rozwiń
Avatar
borys / 30 czerwca 2010 o 20:57
0
Dżembore napisał:
Lokalizacja rzeczywiście jest "interesująca". Tym bardziej, że po drugiej stronie Spółdzielczości Pracy jest mnóstwo niezagospodarowanego terenu. Mam tylko nadzieję, że nie będą włączać syren w nocy. Czy regulują to jakieś przepisy?


Strażacy też ludzie i wiedzą że mieszkańcom syreny mogą przeszkadzać. Nie używają syren jeżeli nie ma potrzeby. W nocy na pustej drodze wystarczają sygnąły świetlne. Podobnie jest w JRG na metalurgicznej. Straż tam przejeżdza przez osiedle bez syren a włącza je dopiero na drodze głównej.


Strażacy też ludzie i wiedzą że mieszkańcom syreny mogą przeszkadzać. Nie używają syren jeżeli nie ma potrzeby. W nocy na pustej drodze wystarczają sygnąły świetlne. Podobnie jest w JRG na metalurgicznej. Straż tam przejeżdza przez osiedle bez syren a włącza je dopiero na drodze głównej. rozwiń
Avatar
Dżembore / 30 czerwca 2010 o 20:19
0
Lokalizacja rzeczywiście jest "interesująca". Tym bardziej, że po drugiej stronie Spółdzielczości Pracy jest mnóstwo niezagospodarowanego terenu. Mam tylko nadzieję, że nie będą włączać syren w nocy. Czy regulują to jakieś przepisy?
Avatar
mieszkaniec / 30 czerwca 2010 o 18:19
0
Co za IDIOTA (!!!) buduje siedzibe Straży Pożarnej w środku osiedla przez płot ze szkołą specjalną z internatem ?!
Czy dla lokalizacji takiego przedsięwzięcia nie było lepszego miejsca niż taki dołek pośród osiedla ?! - np stefa przemysłowa na Bursakach.
Ale ten co wpadł na taki genialny pomysł chyba nie ma pojęcia na temat akustyki w takim miejscu ?!
Co za IDIOTA (!!!) buduje siedzibe Straży Pożarnej w środku osiedla przez płot ze szkołą specjalną z internatem ?!
Czy dla lokalizacji takiego przedsięwzięcia nie było lepszego miejsca niż taki dołek pośród osiedla ?! - np stefa przemysłowa na Bursakach.
Ale ten co wpadł na taki genialny pomysł chyba nie ma pojęcia na temat akustyki w takim miejscu ?! rozwiń
Avatar
Gość / 14 lipca 2010 o 09:45
0
strażak napisał:
Nowy budynek JRG nr 4 w Lublinie jako ,,nowa" myśl architektoniczna został postawiony jako jedyny w województwie lubelskim plecami do ulicy, zaś frontem do osiedla domków jednorodzinnych. ,,Dzięki temu" aby wyjechać z garażu samochodem pożarniczym trzeba natychmiast po wyjeździe skręcać aby nie wjechać w ogrodzenie, natomiast tzw. plac wewnętrzny, który dzięki zamianie powstał od strony ulicy może służyć za plac dla firmy spedycyjnej.



rzeczywiscie problem...co z tego ze np jrg 1 jest ustawiona przodem do ulicy skoro i tak trzeba od razu skrecac zeby wyjechac? ta sama sytuacja jest na jrg 3 bo wiekszy plac jest za jednostka niz przed a poza tym jest ustawiona bokiem do bramy wyjazdowej. a na jrg 2 wcale lepszej sytuacji nie ma. znam wielu strazakow-kierowcow z roznych jednostek i jakos nigdy nie slyszalam zeby narzekali. jedziesz na akcje to nie myslisz o tym ze trzeba skrecac teraz czy pozniej tylko o tym zeby jak najszybciej dotrzec na miejsce i pomoc ludziom. przynajmniej kazdy prawdziwy strazak tak mysli.



rzeczywiscie problem...co z tego ze np jrg 1 jest ustawiona przodem do ulicy skoro i tak trzeba od razu skrecac zeby wyjechac? ta sama sytuacja jest na jrg 3 bo wiekszy plac jest za jednostka niz przed a poza tym jest ustawiona bokiem do bramy wyjazdowej. a na jrg 2 wcale lepszej sytuacji nie ma. znam wielu strazakow-kierowcow z roznych jednostek i jakos nigdy nie slyszalam zeby narzekali. jedziesz na akcje to nie myslisz o tym ze trzeba skrecac teraz czy pozniej tylko o tym zeby jak najszybciej dotrzec na m... rozwiń
Avatar
strażak / 1 lipca 2010 o 21:49
0
Nowy budynek JRG nr 4 w Lublinie jako ,,nowa" myśl architektoniczna został postawiony jako jedyny w województwie lubelskim plecami do ulicy, zaś frontem do osiedla domków jednorodzinnych. ,,Dzięki temu" aby wyjechać z garażu samochodem pożarniczym trzeba natychmiast po wyjeździe skręcać aby nie wjechać w ogrodzenie, natomiast tzw. plac wewnętrzny, który dzięki zamianie powstał od strony ulicy może służyć za plac dla firmy spedycyjnej.
Avatar
Brambur / 1 lipca 2010 o 09:46
0
Gość napisał:
Mam nadzieję że nikt mieszkający blisko tak jak ja nie będzie miał okazji przekonać się że warto mieć PSP obok siebie.


Ja też mam taką nadzieję. Tym bardziej, że na całym Rudniku nie ma dróg, którymi wozy PSP mogłyby dojechać.
Avatar
ratmed_84 / 1 lipca 2010 o 08:40
0
"Pracę w nowej jednostce znalazło 35 strażaków..." chyba autor tekstu zapomniał dodać że tych 35 walecznych zabrano z pozostały trzech wcześniej istniejących jednostek. A słowa te brzmią jakby wszystkich co dopiero zatrudnili
Avatar
fireman / 30 czerwca 2010 o 23:37
0
Samochód jadacy do akcji ma obowiązek włączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych, tak mowia przepisy, w innym przypadku nie jest pojazdem uprzywilejowanym. To że czasami się nie włącza sygnałów dźwiękowych to tylko dobra wola dowódcy wozu. Jednak jak by sie coś stało to on będzie odpowiadał za to że niedopełnił swoich obowiazków. To tyle.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 23:24
0
Mario napisał:
Jesteście "niesamowici". Od razu za głośno , za cicho, za blisko itd... Na Czechowie jest stacja pogotowia z której częstotliwośc wyjazdów jest i będzie ze 100razy większa niż z tej jednostki PSP i ludzie jakoś żyją. Moim zdaniem teraz jest czas na dokończenie Związkowej do Walecznych, bo juz mam dośc jazdy po polnej drodze do domu w miescie. PS Mieszkam bliso tej jednostki i na nic nie zamiarzam narzekać.


Ja też mieszkam obok, aż dziwne że ktoś pisze że syreny przeszadzają itp,
To nie OSP tam nie włącza się syren aby zwołać chlopów do akcji, a włączanie sygnalizacji optyczno akustycznej w pojazdach jadących do akcji odbywa się tylko gdy jest duże natężenie ruchu, a na tym odcinku związkowej jak na razie nie ma dużego ruchu.

Mam nadzieję że nik mieszkający blisko tak jak ja nie będzie miał okazji przekonać się że warto mieć PSP obok siebie.

Co do drogi to swięta racja.


Ja też mieszkam obok, aż dziwne że ktoś pisze że syreny przeszadzają itp,
To nie OSP tam nie włącza się syren aby zwołać chlopów do akcji, a włączanie sygnalizacji optyczno akustycznej w pojazdach jadących do akcji odbywa się tylko gdy jest duże natężenie ruchu, a na tym odcinku związkowej jak na razie nie ma dużego ruchu.

Mam nadzieję że nik mieszkający blisko tak jak ja nie będzie miał okazji przekonać się że warto mieć PSP obok siebie.

Co do drogi to swięta racja. rozwiń
Avatar
Mario / 30 czerwca 2010 o 23:05
0
borys napisał:
Strażacy też ludzie i wiedzą że mieszkańcom syreny mogą przeszkadzać. Nie używają syren jeżeli nie ma potrzeby. W nocy na pustej drodze wystarczają sygnąły świetlne. Podobnie jest w JRG na metalurgicznej. Straż tam przejeżdza przez osiedle bez syren a włącza je dopiero na drodze głównej.


Jesteście "niesamowici". Od razu za głośno , za cicho, za blisko itd... Na Czechowie jest stacja pogotowia z której częstotliwośc wyjazdów jest i będzie ze 100razy większa niż z tej jednostki PSP i ludzie jakoś żyją. Moim zdaniem teraz jest czas na dokończenie Związkowej do Walecznych, bo juz mam dośc jazdy po polnej drodze do domu w miescie. PS Mieszkam bliso tej jednostki i na nic nie zamiarzam narzekać.


Jesteście "niesamowici". Od razu za głośno , za cicho, za blisko itd... Na Czechowie jest stacja pogotowia z której częstotliwośc wyjazdów jest i będzie ze 100razy większa niż z tej jednostki PSP i ludzie jakoś żyją. Moim zdaniem teraz jest czas na dokończenie Związkowej do Walecznych, bo juz mam dośc jazdy po polnej drodze do domu w miescie. PS Mieszkam bliso tej jednostki i na nic nie zamiarzam narzekać. rozwiń
Avatar
borys / 30 czerwca 2010 o 20:57
0
Dżembore napisał:
Lokalizacja rzeczywiście jest "interesująca". Tym bardziej, że po drugiej stronie Spółdzielczości Pracy jest mnóstwo niezagospodarowanego terenu. Mam tylko nadzieję, że nie będą włączać syren w nocy. Czy regulują to jakieś przepisy?


Strażacy też ludzie i wiedzą że mieszkańcom syreny mogą przeszkadzać. Nie używają syren jeżeli nie ma potrzeby. W nocy na pustej drodze wystarczają sygnąły świetlne. Podobnie jest w JRG na metalurgicznej. Straż tam przejeżdza przez osiedle bez syren a włącza je dopiero na drodze głównej.


Strażacy też ludzie i wiedzą że mieszkańcom syreny mogą przeszkadzać. Nie używają syren jeżeli nie ma potrzeby. W nocy na pustej drodze wystarczają sygnąły świetlne. Podobnie jest w JRG na metalurgicznej. Straż tam przejeżdza przez osiedle bez syren a włącza je dopiero na drodze głównej. rozwiń
Avatar
Dżembore / 30 czerwca 2010 o 20:19
0
Lokalizacja rzeczywiście jest "interesująca". Tym bardziej, że po drugiej stronie Spółdzielczości Pracy jest mnóstwo niezagospodarowanego terenu. Mam tylko nadzieję, że nie będą włączać syren w nocy. Czy regulują to jakieś przepisy?
Avatar
mieszkaniec / 30 czerwca 2010 o 18:19
0
Co za IDIOTA (!!!) buduje siedzibe Straży Pożarnej w środku osiedla przez płot ze szkołą specjalną z internatem ?!
Czy dla lokalizacji takiego przedsięwzięcia nie było lepszego miejsca niż taki dołek pośród osiedla ?! - np stefa przemysłowa na Bursakach.
Ale ten co wpadł na taki genialny pomysł chyba nie ma pojęcia na temat akustyki w takim miejscu ?!
Co za IDIOTA (!!!) buduje siedzibe Straży Pożarnej w środku osiedla przez płot ze szkołą specjalną z internatem ?!
Czy dla lokalizacji takiego przedsięwzięcia nie było lepszego miejsca niż taki dołek pośród osiedla ?! - np stefa przemysłowa na Bursakach.
Ale ten co wpadł na taki genialny pomysł chyba nie ma pojęcia na temat akustyki w takim miejscu ?! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 9 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 20 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 36 15

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 26

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 21

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!