Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 listopada 2011 r.
16:23
Edytuj ten wpis

Turka: Bez zgody sanepidu zamienili sklep w bar

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 23 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Inspektorzy Sanepidu zamknęli w piątek sklep spożywczy w Turce pod Lublinem. Właściciel wbrew decyzji urzędników otworzył sobie barek z alkoholem i jedzeniem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przeprowadziliśmy kontrolę po serii interwencji od klientów sklepu – mówi Barbara Sawa-Wojtanowicz z powiatowej stacji Sanepidu w Lublinie.

We wrześniu właściciel sklepu spożywczego przy ul. Bukowej złożył wniosek o pozwolenie na rozszerzenie działalności w postaci malej gastronomii. Sanepid nie zgodził się na to. Okazało się jednak, że właściciel nic sobie z tego nie zrobił.

– Wbrew naszej decyzji otworzył barek, gdzie robił min. hot-dogi, frytki, sprzedawał garmażerkę – dodaje.

Sklep przeniesiono do pomieszczenia socjalnego, barek zaczął działać tam, gdzie wcześniej był sklep. – Kiedy kontrolerzy przyjechali na miejsce klienci w barku przy stole klienci pili piwo – zaznacza Sawa-Wojtanowicz.

Pracownicy punktu utrudniali kontrolę, więc inspektorzy sanepidu musieli wezwać do pomocy policję.

– Okazało się, że poza brakiem zezwolenia na działalność w magazynie z jedzeniem były odchody szkodników, część produktów była przeterminowana. Z tego powodu wydaliśmy decyzję nakazującą zamknięcie sklepu i barku – dodaje.

Teraz sprawą zajmie się Wojewódzki Inspektor Sanepidu. Właścicielowi grozi mandat w wysokości minimum 500 zł.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 czerwca 2013 o 04:28
0

hahaha pani aniu pani jest oszustka I tyle bylem pracownikiem hmm "bialym murzynem" jebalem za free haha bylem glupi ale teraz mam lepiej bo mam legal cash aty spier***asz z miasta do miasta oszustka ktora wodke mieszala z woda I spzredawala hahahaha nieplacil cymbal mi a jezdziol porshakiem ahahahahah

Avatar
An / 30 listopada 2011 o 19:52
0
[quote name='nerwusik' timestamp='1322668809' post='564646']
Droga pani może i mylę rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem ale ja przynajmniej nie rzucam się na każdego faceta który tylko wyprowadza psa na spacer,nie opowiadam już szczegółów bo była pani wręcz bezczelna i przynajmniej ja potrafię zrozumieć słowo nie. Moja żona na tyle zaspokaja moje potrzeby że nie potrzebuję żadnych dodatkowych doznań. Skoro już była pani w kinie na "Wyjeździe integracyjnym" i tak ten film wzięła do siebie to niech pilnuje pani sobie swojego BOJA żeby na nową furę lasek nie łapał.

P.S Jeżeli potrzebuje pani konkretów to nie ma sprawy. Mogę przybliżyć tą okoliczność.
A na marginesie pieska ma pani uroczego
[/quote]
PS. Pieski to mam dwa o którym mowa. Oj mało to pan wie o mnie MYSTER XXX.
[quote name='nerwusik' timestamp='1322668809' post='564646']
Droga pani może i mylę rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem ale ja przynajmniej nie rzucam się na każdego faceta który tylko wyprowadza psa na spacer,nie opowiadam już szczegółów bo była pani wręcz bezczelna i przynajmniej ja potrafię zrozumieć słowo nie. Moja żona na tyle zaspokaja moje potrzeby że nie potrzebuję żadnych dodatkowych doznań. Skoro już była pani w kinie na "Wyjeździe integracyjnym" i tak ten film wzięła do siebie to niech pilnuje... rozwiń
Avatar
An / 30 listopada 2011 o 19:45
0
Popierał Pan osobę która wypisywał brednie na mój temat. Teraz już sprawa jest w sądzie a biegły na dniach wozinie się do szukania IP komputera. A jeśli Pan dalej będzie pisał takie głupoty to nie będzie mi szkoda czasu by i z Panem spotkać się w sądzie. Mam na to wiele czasu.I proszę być prawdziwym mężczyzną i tą rzekomą nachalność wytknąć mi prosto w twarz. A nie być osobą która kryje się za pseudonimem. Bo pan wie do kogo pan te słowa kieruje a nie ma pan odwagi spojrzeć mi w oczy . Co z pana za facet ?!
Avatar
nerwusik / 30 listopada 2011 o 17:00
0
[quote name='An' timestamp='1322501148' post='563994']
Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierającym rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem. Człowieku pewnie twoja żona jest wspaniała a ty jesteś ostatnim draniem który jak tylko ma możliwość zdradza ją na integracyjnych wyjazdach.Dla pana zwrot dzień dobry wiąże się z ekscytacją. Szkoda mi słów bo pewnie w odpowiedzi dostanę następną dawkę deb***nych tekstów.Ale idąc pana torem myślenia gratuluję instynktu ryjącego knurka.
[/quote]

Droga pani może i mylę rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem ale ja przynajmniej nie rzucam się na każdego faceta który tylko wyprowadza psa na spacer,nie opowiadam już szczegółów bo była pani wręcz bezczelna i przynajmniej ja potrafię zrozumieć słowo nie. Moja żona na tyle zaspokaja moje potrzeby że nie potrzebuję żadnych dodatkowych doznań. Skoro już była pani w kinie na "Wyjeździe integracyjnym" i tak ten film wzięła do siebie to niech pilnuje pani sobie swojego BOJA żeby na nową furę lasek nie łapał.

P.S Jeżeli potrzebuje pani konkretów to nie ma sprawy. Mogę przybliżyć tą okoliczność.
A na marginesie pieska ma pani uroczego
[quote name='An' timestamp='1322501148' post='563994']
Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierającym rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem. Człowieku pewnie twoja żona jest wspaniała a ty jesteś ostatnim draniem który jak tylko ma możliwość zdradza ją na integracyjnych wyjazdach.Dla pana zwrot dzień dobry wiąże się z ekscytacją. Szkoda mi słów bo pewnie w odpowiedzi dostanę następną dawkę deb***nych tekstów.Ale idąc pana tore... rozwiń
Avatar
An / 28 listopada 2011 o 18:25
0
[quote name='nerwusik' timestamp='1321306202' post='558354']
Bravo -lala- nic nie peniaj najpierw niech ona sama wyplącze się ze swoich spraw sądowych a potem straszy innych. A może to o mnie pisałeś bo to ja kiedyś jednego pięknego popołudnia podczas spaceru byłem adorowany przez naszą borkową BIZNES WOMEN. P.S. no to razem siedzimy pod celą
[/quote]


Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierającym rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem. Człowieku pewnie twoja żona jest wspaniała a ty jesteś ostatnim draniem który jak tylko ma możliwość zdradza ją na integracyjnych wyjazdach.Dla pana zwrot dzień dobry wiąże się z ekscytacją. Szkoda mi słów bo pewnie w odpowiedzi dostanę następną dawkę deb***nych tekstów.Ale idąc pana torem myślenia gratuluję instynktu ryjącego knurka.
[quote name='nerwusik' timestamp='1321306202' post='558354']
Bravo -lala- nic nie peniaj najpierw niech ona sama wyplącze się ze swoich spraw sądowych a potem straszy innych. A może to o mnie pisałeś bo to ja kiedyś jednego pięknego popołudnia podczas spaceru byłem adorowany przez naszą borkową BIZNES WOMEN. P.S. no to razem siedzimy pod celą
[/quote]


Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierający... rozwiń
Avatar
nerwusik / 14 listopada 2011 o 22:30
0
Bravo -lala- nic nie peniaj najpierw niech ona sama wyplącze się ze swoich spraw sądowych a potem straszy innych. A może to o mnie pisałeś bo to ja kiedyś jednego pięknego popołudnia podczas spaceru byłem adorowany przez naszą borkową BIZNES WOMEN. P.S. no to razem siedzimy pod celą
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 12:50
0
widze że lala już ucichła . Niestety sprawa została zgłoszona już na policje i nie da się tego cofnąć
Avatar
Gość / 9 listopada 2011 o 11:41
0
[[size="7"]i]jeśli to komuś nie pasuje to znam taki fajny blok w którym znajdzie spokój podaje adres Warzszawa, Ursynów ul.Alternatywy 4[/i][/size]
Avatar
właściciel / 9 listopada 2011 o 11:35
0
poza tym nie wiem gdzie Ci ludzie widzą knajpe . ja poprostu zapraszam znajomych na imprezki do mnie do firmy i wara wszystkim od tego.
Avatar
Gość / 9 listopada 2011 o 11:26
0
a ja właśnie jadę zgłosić na policje to co napisałaś i zobaczymy czy ci będzie tak wesoło. Oczywiście kolejny krok to będzie złożenie pozwu do sądu więc zacznij oszczędzać
Avatar
Gość / 17 czerwca 2013 o 04:28
0

hahaha pani aniu pani jest oszustka I tyle bylem pracownikiem hmm "bialym murzynem" jebalem za free haha bylem glupi ale teraz mam lepiej bo mam legal cash aty spier***asz z miasta do miasta oszustka ktora wodke mieszala z woda I spzredawala hahahaha nieplacil cymbal mi a jezdziol porshakiem ahahahahah

Avatar
An / 30 listopada 2011 o 19:52
0
[quote name='nerwusik' timestamp='1322668809' post='564646']
Droga pani może i mylę rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem ale ja przynajmniej nie rzucam się na każdego faceta który tylko wyprowadza psa na spacer,nie opowiadam już szczegółów bo była pani wręcz bezczelna i przynajmniej ja potrafię zrozumieć słowo nie. Moja żona na tyle zaspokaja moje potrzeby że nie potrzebuję żadnych dodatkowych doznań. Skoro już była pani w kinie na "Wyjeździe integracyjnym" i tak ten film wzięła do siebie to niech pilnuje pani sobie swojego BOJA żeby na nową furę lasek nie łapał.

P.S Jeżeli potrzebuje pani konkretów to nie ma sprawy. Mogę przybliżyć tą okoliczność.
A na marginesie pieska ma pani uroczego
[/quote]
PS. Pieski to mam dwa o którym mowa. Oj mało to pan wie o mnie MYSTER XXX.
[quote name='nerwusik' timestamp='1322668809' post='564646']
Droga pani może i mylę rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem ale ja przynajmniej nie rzucam się na każdego faceta który tylko wyprowadza psa na spacer,nie opowiadam już szczegółów bo była pani wręcz bezczelna i przynajmniej ja potrafię zrozumieć słowo nie. Moja żona na tyle zaspokaja moje potrzeby że nie potrzebuję żadnych dodatkowych doznań. Skoro już była pani w kinie na "Wyjeździe integracyjnym" i tak ten film wzięła do siebie to niech pilnuje... rozwiń
Avatar
An / 30 listopada 2011 o 19:45
0
Popierał Pan osobę która wypisywał brednie na mój temat. Teraz już sprawa jest w sądzie a biegły na dniach wozinie się do szukania IP komputera. A jeśli Pan dalej będzie pisał takie głupoty to nie będzie mi szkoda czasu by i z Panem spotkać się w sądzie. Mam na to wiele czasu.I proszę być prawdziwym mężczyzną i tą rzekomą nachalność wytknąć mi prosto w twarz. A nie być osobą która kryje się za pseudonimem. Bo pan wie do kogo pan te słowa kieruje a nie ma pan odwagi spojrzeć mi w oczy . Co z pana za facet ?!
Avatar
nerwusik / 30 listopada 2011 o 17:00
0
[quote name='An' timestamp='1322501148' post='563994']
Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierającym rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem. Człowieku pewnie twoja żona jest wspaniała a ty jesteś ostatnim draniem który jak tylko ma możliwość zdradza ją na integracyjnych wyjazdach.Dla pana zwrot dzień dobry wiąże się z ekscytacją. Szkoda mi słów bo pewnie w odpowiedzi dostanę następną dawkę deb***nych tekstów.Ale idąc pana torem myślenia gratuluję instynktu ryjącego knurka.
[/quote]

Droga pani może i mylę rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem ale ja przynajmniej nie rzucam się na każdego faceta który tylko wyprowadza psa na spacer,nie opowiadam już szczegółów bo była pani wręcz bezczelna i przynajmniej ja potrafię zrozumieć słowo nie. Moja żona na tyle zaspokaja moje potrzeby że nie potrzebuję żadnych dodatkowych doznań. Skoro już była pani w kinie na "Wyjeździe integracyjnym" i tak ten film wzięła do siebie to niech pilnuje pani sobie swojego BOJA żeby na nową furę lasek nie łapał.

P.S Jeżeli potrzebuje pani konkretów to nie ma sprawy. Mogę przybliżyć tą okoliczność.
A na marginesie pieska ma pani uroczego
[quote name='An' timestamp='1322501148' post='563994']
Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierającym rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem. Człowieku pewnie twoja żona jest wspaniała a ty jesteś ostatnim draniem który jak tylko ma możliwość zdradza ją na integracyjnych wyjazdach.Dla pana zwrot dzień dobry wiąże się z ekscytacją. Szkoda mi słów bo pewnie w odpowiedzi dostanę następną dawkę deb***nych tekstów.Ale idąc pana tore... rozwiń
Avatar
An / 28 listopada 2011 o 18:25
0
[quote name='nerwusik' timestamp='1321306202' post='558354']
Bravo -lala- nic nie peniaj najpierw niech ona sama wyplącze się ze swoich spraw sądowych a potem straszy innych. A może to o mnie pisałeś bo to ja kiedyś jednego pięknego popołudnia podczas spaceru byłem adorowany przez naszą borkową BIZNES WOMEN. P.S. no to razem siedzimy pod celą
[/quote]


Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierającym rozmowę kurtuazyjną z adorowaniem. Człowieku pewnie twoja żona jest wspaniała a ty jesteś ostatnim draniem który jak tylko ma możliwość zdradza ją na integracyjnych wyjazdach.Dla pana zwrot dzień dobry wiąże się z ekscytacją. Szkoda mi słów bo pewnie w odpowiedzi dostanę następną dawkę deb***nych tekstów.Ale idąc pana torem myślenia gratuluję instynktu ryjącego knurka.
[quote name='nerwusik' timestamp='1321306202' post='558354']
Bravo -lala- nic nie peniaj najpierw niech ona sama wyplącze się ze swoich spraw sądowych a potem straszy innych. A może to o mnie pisałeś bo to ja kiedyś jednego pięknego popołudnia podczas spaceru byłem adorowany przez naszą borkową BIZNES WOMEN. P.S. no to razem siedzimy pod celą
[/quote]


Śmiech i pogarda należy się panu.Skoro mylą się panu intencje, a może bardziej jest pan gnuśnym niedowartościowanym egoistą odbierający... rozwiń
Avatar
nerwusik / 14 listopada 2011 o 22:30
0
Bravo -lala- nic nie peniaj najpierw niech ona sama wyplącze się ze swoich spraw sądowych a potem straszy innych. A może to o mnie pisałeś bo to ja kiedyś jednego pięknego popołudnia podczas spaceru byłem adorowany przez naszą borkową BIZNES WOMEN. P.S. no to razem siedzimy pod celą
Avatar
Gość / 10 listopada 2011 o 12:50
0
widze że lala już ucichła . Niestety sprawa została zgłoszona już na policje i nie da się tego cofnąć
Avatar
Gość / 9 listopada 2011 o 11:41
0
[[size="7"]i]jeśli to komuś nie pasuje to znam taki fajny blok w którym znajdzie spokój podaje adres Warzszawa, Ursynów ul.Alternatywy 4[/i][/size]
Avatar
właściciel / 9 listopada 2011 o 11:35
0
poza tym nie wiem gdzie Ci ludzie widzą knajpe . ja poprostu zapraszam znajomych na imprezki do mnie do firmy i wara wszystkim od tego.
Avatar
Gość / 9 listopada 2011 o 11:26
0
a ja właśnie jadę zgłosić na policje to co napisałaś i zobaczymy czy ci będzie tak wesoło. Oczywiście kolejny krok to będzie złożenie pozwu do sądu więc zacznij oszczędzać
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 0 0

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 2 0

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 0 2

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 0