Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2011 r.
12:09
Edytuj ten wpis

Ul. Choiny: Audi dachowało. Kierowca w szpitalu (wideo)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jurek / 18 grudnia 2011 r. o 11:57
[size="3"][font="Arial Narrow"]Chyba go wczoraj (17.12.2011 r. ok. godz. 11.50) widziałem. Jechał ul. Lubomelską w kierunku Czechowa. Coś pięknego - przekroczył podwójna ciągłą i wjechał na rondo przy późnym żółtym, wczesnym czerwonym. Chyba to było to samo Audi TT. [/font][/size]
Avatar
kobieta / 17 grudnia 2011 r. o 22:33
Wielkie szczęście miał kierowca tego audi..leżące do góry kołami auto wygląło okropnie ..Pozatym policja straż budzi w innych też przestrogę dla innych kierowców po takiem zderzeniu.Przejeżdżałam obok byłam pewna ze kierowca nie przeżył a jednak miał szczęście.Z jaka prędkościa musiał grzać.tak naprawdę nie było ślisko..ostre hamowanie na zwężeniu jezdni go zniosło ...jakoś mi trudno to zrozumieć ... co dzień przemierzam ta droga.Ludzie tacy jak ten kierowca wiozą śmierć.Stop wariatom drogowym.kary powinny być większe.Myśle że na kurasach nauki jazdy powinny byc pokazywane filmiki ze strasznych kolizji i wypadków dla młodych była by to lekcja pokazowa ...i przestroga przed nadmierna predkościa.
Wielkie szczęście miał kierowca tego audi..leżące do góry kołami auto wygląło okropnie ..Pozatym policja straż budzi w innych też przestrogę dla innych kierowców po takiem zderzeniu.Przejeżdżałam obok byłam pewna ze kierowca nie przeżył a jednak miał szczęście.Z jaka prędkościa musiał grzać.tak naprawdę nie było ślisko..ostre hamowanie na zwężeniu jezdni go zniosło ...jakoś mi trudno to zrozumieć ... co dzień przemierzam ta droga.Ludzie tacy jak ten kierowca wiozą śmierć.Stop wariatom drogowym.kary powinny być większe.Myśle że na kurasach n... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2011 r. o 22:03
czy to nie ten sam kierowca co ostatnio też na Choinach zakończył jazdę innym Audi na słupie ??
Avatar
aerftwt / 17 grudnia 2011 r. o 21:23
Natural selection has come! Dobrze mu tak!
Avatar
jasio / 17 grudnia 2011 r. o 21:14
Pewnie tatuś kupił synkowi "bezwypadkowe" audi do lansu,a ten tak się lansował,że furkę skasował. łatwe do przewidzenia,wręcz oczywiste,gdy taki pusty gówniarz dostaję zabawkę,której nie szanuje,a jedynie się nią popisuje.
Dobrze,że nikomu nie zrobił krzywdy.
Avatar
kierowca / 17 grudnia 2011 r. o 19:50
pewnie wczoraj odebrał prawko rodzice dali autko i mamy taki wynik głupoty... takich gnojków nie trzeba kasować,sami sie wykasują z dróg! tylko że czasami zginie ktos niewinny przez takiego bezmózga ;///
Avatar
must / 17 grudnia 2011 r. o 19:10
Panowie z lawety bardzo profesjonalni-tak się ściąga wraka. Podobno nieźle pędził gówniarz jeden, mama niech mu rower kupi a nie samochód! Dobrze, że nikogo nie zabił a tylko na małym zakręcie się nie wyrobił!
Avatar
gada / 17 grudnia 2011 r. o 18:48
tam jest ograniczenie prędkości. Tak więc to raczej droga nie została dostosowana do jego prędkości, a nie warunki drogowe.
Avatar
dudek7 / 17 grudnia 2011 r. o 16:37
ci panowie z lawety niezbyt profesjonalni
Avatar
das / 17 grudnia 2011 r. o 16:28
tak się właśnie zastanawiałem kiedy się doigra, na szczęście nikt nie zginął, zwłaszcza osoba postronna
Avatar
jurek / 18 grudnia 2011 r. o 11:57
[size="3"][font="Arial Narrow"]Chyba go wczoraj (17.12.2011 r. ok. godz. 11.50) widziałem. Jechał ul. Lubomelską w kierunku Czechowa. Coś pięknego - przekroczył podwójna ciągłą i wjechał na rondo przy późnym żółtym, wczesnym czerwonym. Chyba to było to samo Audi TT. [/font][/size]
Avatar
kobieta / 17 grudnia 2011 r. o 22:33
Wielkie szczęście miał kierowca tego audi..leżące do góry kołami auto wygląło okropnie ..Pozatym policja straż budzi w innych też przestrogę dla innych kierowców po takiem zderzeniu.Przejeżdżałam obok byłam pewna ze kierowca nie przeżył a jednak miał szczęście.Z jaka prędkościa musiał grzać.tak naprawdę nie było ślisko..ostre hamowanie na zwężeniu jezdni go zniosło ...jakoś mi trudno to zrozumieć ... co dzień przemierzam ta droga.Ludzie tacy jak ten kierowca wiozą śmierć.Stop wariatom drogowym.kary powinny być większe.Myśle że na kurasach nauki jazdy powinny byc pokazywane filmiki ze strasznych kolizji i wypadków dla młodych była by to lekcja pokazowa ...i przestroga przed nadmierna predkościa.
Wielkie szczęście miał kierowca tego audi..leżące do góry kołami auto wygląło okropnie ..Pozatym policja straż budzi w innych też przestrogę dla innych kierowców po takiem zderzeniu.Przejeżdżałam obok byłam pewna ze kierowca nie przeżył a jednak miał szczęście.Z jaka prędkościa musiał grzać.tak naprawdę nie było ślisko..ostre hamowanie na zwężeniu jezdni go zniosło ...jakoś mi trudno to zrozumieć ... co dzień przemierzam ta droga.Ludzie tacy jak ten kierowca wiozą śmierć.Stop wariatom drogowym.kary powinny być większe.Myśle że na kurasach n... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2011 r. o 22:03
czy to nie ten sam kierowca co ostatnio też na Choinach zakończył jazdę innym Audi na słupie ??
Avatar
aerftwt / 17 grudnia 2011 r. o 21:23
Natural selection has come! Dobrze mu tak!
Avatar
jasio / 17 grudnia 2011 r. o 21:14
Pewnie tatuś kupił synkowi "bezwypadkowe" audi do lansu,a ten tak się lansował,że furkę skasował. łatwe do przewidzenia,wręcz oczywiste,gdy taki pusty gówniarz dostaję zabawkę,której nie szanuje,a jedynie się nią popisuje.
Dobrze,że nikomu nie zrobił krzywdy.
Avatar
kierowca / 17 grudnia 2011 r. o 19:50
pewnie wczoraj odebrał prawko rodzice dali autko i mamy taki wynik głupoty... takich gnojków nie trzeba kasować,sami sie wykasują z dróg! tylko że czasami zginie ktos niewinny przez takiego bezmózga ;///
Avatar
must / 17 grudnia 2011 r. o 19:10
Panowie z lawety bardzo profesjonalni-tak się ściąga wraka. Podobno nieźle pędził gówniarz jeden, mama niech mu rower kupi a nie samochód! Dobrze, że nikogo nie zabił a tylko na małym zakręcie się nie wyrobił!
Avatar
gada / 17 grudnia 2011 r. o 18:48
tam jest ograniczenie prędkości. Tak więc to raczej droga nie została dostosowana do jego prędkości, a nie warunki drogowe.
Avatar
dudek7 / 17 grudnia 2011 r. o 16:37
ci panowie z lawety niezbyt profesjonalni
Avatar