Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 marca 2012 r.
16:10
Edytuj ten wpis

Ul. Pana Balcera: Pijany kierowca jeepa wjechał do budynku

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 36 A A
 (Hubert Głos / Fotonews)
(Hubert Głos / Fotonews)

Tuż przed godziną 16 w sobotę kierowca jeepa wjechał do budynku, w którym mieści się gabinet weterynaryjny. Badanie wykazało w jego organizmie 1,4 promila alkoholu.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Pawła i Huberta.

- Kierujący jeepem wjechał w budynek, w którym mieści się przychodnia weterynaryjna - potwierdza Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Rozbił szybę i zatrzymał się. Na szczęście w pomieszczeniu nikogo nie było. Wiadomo, że był to znajomy właściciela samochodu.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, oraz policja. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na ul. Jaczewskiego w Lublinie.

Pracownicy LPEC odcięli centralne ogrzewanie w budynku, ponieważ auto uszkodziło instalację. Sprawa jest utrudniona, bowiem auto przeskoczyło przez metrowy murek nie uszkadzając go.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 27 marca 2012 o 18:48
0
To ja bym chciala na koniec dodac, ze kierunek nie nazywa sie weterynaria tylko medycyna weterynaryjna, a absolwent nie zostaje weterynarzem tylko lekarzem weterynarii, tak dla uscislenia.
Avatar
ja marian / 26 marca 2012 o 14:11
0
przyłaczam sie oczywiscie do antyfanów huberta-bezmózgiego!!! a Ty ile mialeś punktów, tyle jesteś wart!!!! życie cie nauczy cwaniaczku!!! a Twoje umiejetności to pewnie będą tylko na papierku, bo człowiek tak chamski bez pasji do medycyny, bez kultury , nic nie osiagnie w tej dziedzinie, wstyd!!!!! hańba guwniarzu!))!!!
Avatar
dostudenciakacwaniaka / 26 marca 2012 o 00:21
0
Hubert jesteś idiotą, który brak szacunku do ludzie wyssał chyba z mlekiem matki. Słyszałeś w o gole o pojęciu zwanym "PERSONALIZM"? Przykro mi, że tacy ludzie jak ty zostają lekarzami. Powienieneś niezwłocznie zapisac sie na jekieś korepetycje z etyki, bo dobrym lekarzem nie zostaniesz jeśli nie zmienisz swojego podejścia do ludzi.
Avatar
jo / 25 marca 2012 o 23:37
0
[quote name='Przem' timestamp='1332691402' post='614336']
" nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna." skąd Ty się urwałeś? Twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu. Zarówno kardiologia jak i neurologia również są elementami medycyny weterynaryjnej i NIE, nie zabrakło mi punktów na studia lekarskie - jak pomyślę, że miałbym leczyć takich kołków jak Ty to pierwsze co się nasuwa to eutanazja. Pozdrawiam.
[/quote]
podpisuje się, ludzie są obrzydliwi. wolę zasięgnąć pomocy rękawiczki przy per rectum u psa niż człowieka, z całym szacunkiem dla zwierząt
[quote name='Przem' timestamp='1332691402' post='614336']
" nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna." skąd Ty się urwałeś? Twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu. Zarówno kardiologia jak i neurologia również są elementami medycyny weterynaryjnej i NIE, nie zabrakło mi punktów na studia lekarskie - jak pomyślę, że miałbym leczyć takich kołków jak Ty to pierwsze co się nasuwa to eutanazja. Pozdrawiam.
[/quote]
podpisuje się, ludzie są obrzydliwi. wolę zasięgnąć pomocy rękaw... rozwiń
Avatar
Przem / 25 marca 2012 o 18:03
0
" nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna." skąd Ty się urwałeś? Twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu. Zarówno kardiologia jak i neurologia również są elementami medycyny weterynaryjnej i NIE, nie zabrakło mi punktów na studia lekarskie - jak pomyślę, że miałbym leczyć takich kołków jak Ty to pierwsze co się nasuwa to eutanazja. Pozdrawiam.
Avatar
K. / 25 marca 2012 o 17:31
0
[quote name='Hubert' timestamp='1332686372' post='614319']
Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za pseudoleczenie solą fizjologiczną i zabawa w prawdziwego lekarza, a potem "niestety sytuacja jest bardzo ciężka, zwierzę powinno być uśpione, 100zł się należy. Truchło do utylizacji czy zakopią sobie państwo we własnym zakresie?".
Taka jest ta twoja weterynaria!
I weterynaria na pewno nie jest dziedziną medyczną.
Kardiologia - jest, chirurgia - jest, neurologia - jest. Ale nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna.
Weterynaria to weterynaria, nie bez przyczyny nazywana konowalstwem.
Pewnie dlatego tak płaczecie, bo zabrakło wam punktów na prawdziwy lekarski, co?
Na weterynarii progi są tak o jakieś 40 punktów niższe więc nie ma co dyskutować, na którym kierunku są bardziej wartościowi ludzie, bo sprawa jest oczywista.
[/quote]


Jeśli wartość człowieka mierzysz ilością punktów z egzaminu maturalnego,to mam nadzieję,że nie skończysz tej medycyny,bo nie chciałabym być pacjentem takiego "lekarza". Żegnam,bo nie zamierzam się zniżac do Twojego poziomu.
[quote name='Hubert' timestamp='1332686372' post='614319']
Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za pseudoleczenie solą fizjologiczną i zabawa w prawdziwego lekarza, a potem "niestety sytuacja jest bardzo ciężka, zwierzę powinno być uśpione, 100zł się należy. Truchło do utylizacji czy zakopią sobie państwo we własnym zakresie?".
Taka jest ta twoja weterynaria!
I weterynaria na pewno nie jest dziedziną medyczną.
Kardiologia - jest, chirurgia - jest, neurologi... rozwiń
Avatar
Hubert / 25 marca 2012 o 16:39
0
[quote name='K.' timestamp='1332684691' post='614315']
Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,przecież jesteś taki mądry że gardzisz tą dziedziną wiedzy medycznej,więc czemu wypowiadasz się o czymś,o czym nie masz pojęcia?Na razie wynika z Twych wypowiedzi że w weterynarii głowny cel to dokonać eutanazji,najlepiej przez odbyt:O
[/quote]

Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za pseudoleczenie solą fizjologiczną i zabawa w prawdziwego lekarza, a potem "niestety sytuacja jest bardzo ciężka, zwierzę powinno być uśpione, 100zł się należy. Truchło do utylizacji czy zakopią sobie państwo we własnym zakresie?".
Taka jest ta twoja weterynaria!
I weterynaria na pewno nie jest dziedziną medyczną.
Kardiologia - jest, chirurgia - jest, neurologia - jest. Ale nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna.
Weterynaria to weterynaria, nie bez przyczyny nazywana konowalstwem.
Pewnie dlatego tak płaczecie, bo zabrakło wam punktów na prawdziwy lekarski, co?
Na weterynarii progi są tak o jakieś 40 punktów niższe więc nie ma co dyskutować, na którym kierunku są bardziej wartościowi ludzie, bo sprawa jest oczywista.
[quote name='K.' timestamp='1332684691' post='614315']
Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,przecież jesteś taki mądry że gardzisz tą dziedziną wiedzy medycznej,więc czemu wypowiadasz się o czymś,o czym nie masz pojęcia?Na razie wynika z Twych wypowiedzi że w weterynarii głowny cel to dokonać eutanazji,najlepiej przez odbyt:O
[/quote]

Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za ... rozwiń
Avatar
K. / 25 marca 2012 o 16:11
0
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.
[/quote]


Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,przecież jesteś taki mądry że gardzisz tą dziedziną wiedzy medycznej,więc czemu wypowiadasz się o czymś,o czym nie masz pojęcia?Na razie wynika z Twych wypowiedzi że w weterynarii głowny cel to dokonać eutanazji,najlepiej przez odbyt:O
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.
[/quote]


Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,... rozwiń
Avatar
x3x / 25 marca 2012 o 16:05
0
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.

Nie weterynarz tylko - lekarz weterynarii ( zanim skończysz studia medyczne uzupełnij braki w dziedzinie wiedzy podstawowej).Dla uściślenia- uważasz ,ze lekarz weterynarii zajmuje się wyłącznie,jak to określiłeś - "wsadzaniem ręki w krowi odbyt "... wyobraźnię masz wyjątkowo ograniczoną...bo tak się zastanawiam kto sprawuje kontrolę nad produktami pochodzenia zwierzęcego abyś nie trafił na leczenie do szlachetnego lekarza z podejrzeniem zatrucia Salmonellą albo innym świństwem...szkoda,ze powierzchowność nie boli...
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.

Nie weterynarz tylko - lekarz weterynarii ( zanim skończysz studia medyczne uzupełnij braki w dziedzinie wiedzy podstawowej).Dla uściślenia- uważasz ,ze lek... rozwiń
Avatar
Hubert / 25 marca 2012 o 15:03
0
[quote name='K.' timestamp='1332679333' post='614279']
A czym się różni krowi odbyt od ludzkiego,tudzież ludzkiej pochwy lub jamy ustnej?naturalny otwór ciała,jak każdy inny :]Jakby nie pani z biedronki nie miałbyś gdzie zakupów robić,więc może więcej pokory i poszanowania innych,doktorku;]
[/quote]

Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.
[quote name='K.' timestamp='1332679333' post='614279']
A czym się różni krowi odbyt od ludzkiego,tudzież ludzkiej pochwy lub jamy ustnej?naturalny otwór ciała,jak każdy inny :]Jakby nie pani z biedronki nie miałbyś gdzie zakupów robić,więc może więcej pokory i poszanowania innych,doktorku;]
[/quote]

Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane lec... rozwiń
Avatar
ja / 27 marca 2012 o 18:48
0
To ja bym chciala na koniec dodac, ze kierunek nie nazywa sie weterynaria tylko medycyna weterynaryjna, a absolwent nie zostaje weterynarzem tylko lekarzem weterynarii, tak dla uscislenia.
Avatar
ja marian / 26 marca 2012 o 14:11
0
przyłaczam sie oczywiscie do antyfanów huberta-bezmózgiego!!! a Ty ile mialeś punktów, tyle jesteś wart!!!! życie cie nauczy cwaniaczku!!! a Twoje umiejetności to pewnie będą tylko na papierku, bo człowiek tak chamski bez pasji do medycyny, bez kultury , nic nie osiagnie w tej dziedzinie, wstyd!!!!! hańba guwniarzu!))!!!
Avatar
dostudenciakacwaniaka / 26 marca 2012 o 00:21
0
Hubert jesteś idiotą, który brak szacunku do ludzie wyssał chyba z mlekiem matki. Słyszałeś w o gole o pojęciu zwanym "PERSONALIZM"? Przykro mi, że tacy ludzie jak ty zostają lekarzami. Powienieneś niezwłocznie zapisac sie na jekieś korepetycje z etyki, bo dobrym lekarzem nie zostaniesz jeśli nie zmienisz swojego podejścia do ludzi.
Avatar
jo / 25 marca 2012 o 23:37
0
[quote name='Przem' timestamp='1332691402' post='614336']
" nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna." skąd Ty się urwałeś? Twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu. Zarówno kardiologia jak i neurologia również są elementami medycyny weterynaryjnej i NIE, nie zabrakło mi punktów na studia lekarskie - jak pomyślę, że miałbym leczyć takich kołków jak Ty to pierwsze co się nasuwa to eutanazja. Pozdrawiam.
[/quote]
podpisuje się, ludzie są obrzydliwi. wolę zasięgnąć pomocy rękawiczki przy per rectum u psa niż człowieka, z całym szacunkiem dla zwierząt
[quote name='Przem' timestamp='1332691402' post='614336']
" nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna." skąd Ty się urwałeś? Twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu. Zarówno kardiologia jak i neurologia również są elementami medycyny weterynaryjnej i NIE, nie zabrakło mi punktów na studia lekarskie - jak pomyślę, że miałbym leczyć takich kołków jak Ty to pierwsze co się nasuwa to eutanazja. Pozdrawiam.
[/quote]
podpisuje się, ludzie są obrzydliwi. wolę zasięgnąć pomocy rękaw... rozwiń
Avatar
Przem / 25 marca 2012 o 18:03
0
" nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna." skąd Ty się urwałeś? Twoje wypowiedzi nie mają najmniejszego sensu. Zarówno kardiologia jak i neurologia również są elementami medycyny weterynaryjnej i NIE, nie zabrakło mi punktów na studia lekarskie - jak pomyślę, że miałbym leczyć takich kołków jak Ty to pierwsze co się nasuwa to eutanazja. Pozdrawiam.
Avatar
K. / 25 marca 2012 o 17:31
0
[quote name='Hubert' timestamp='1332686372' post='614319']
Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za pseudoleczenie solą fizjologiczną i zabawa w prawdziwego lekarza, a potem "niestety sytuacja jest bardzo ciężka, zwierzę powinno być uśpione, 100zł się należy. Truchło do utylizacji czy zakopią sobie państwo we własnym zakresie?".
Taka jest ta twoja weterynaria!
I weterynaria na pewno nie jest dziedziną medyczną.
Kardiologia - jest, chirurgia - jest, neurologia - jest. Ale nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna.
Weterynaria to weterynaria, nie bez przyczyny nazywana konowalstwem.
Pewnie dlatego tak płaczecie, bo zabrakło wam punktów na prawdziwy lekarski, co?
Na weterynarii progi są tak o jakieś 40 punktów niższe więc nie ma co dyskutować, na którym kierunku są bardziej wartościowi ludzie, bo sprawa jest oczywista.
[/quote]


Jeśli wartość człowieka mierzysz ilością punktów z egzaminu maturalnego,to mam nadzieję,że nie skończysz tej medycyny,bo nie chciałabym być pacjentem takiego "lekarza". Żegnam,bo nie zamierzam się zniżac do Twojego poziomu.
[quote name='Hubert' timestamp='1332686372' post='614319']
Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za pseudoleczenie solą fizjologiczną i zabawa w prawdziwego lekarza, a potem "niestety sytuacja jest bardzo ciężka, zwierzę powinno być uśpione, 100zł się należy. Truchło do utylizacji czy zakopią sobie państwo we własnym zakresie?".
Taka jest ta twoja weterynaria!
I weterynaria na pewno nie jest dziedziną medyczną.
Kardiologia - jest, chirurgia - jest, neurologi... rozwiń
Avatar
Hubert / 25 marca 2012 o 16:39
0
[quote name='K.' timestamp='1332684691' post='614315']
Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,przecież jesteś taki mądry że gardzisz tą dziedziną wiedzy medycznej,więc czemu wypowiadasz się o czymś,o czym nie masz pojęcia?Na razie wynika z Twych wypowiedzi że w weterynarii głowny cel to dokonać eutanazji,najlepiej przez odbyt:O
[/quote]

Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za pseudoleczenie solą fizjologiczną i zabawa w prawdziwego lekarza, a potem "niestety sytuacja jest bardzo ciężka, zwierzę powinno być uśpione, 100zł się należy. Truchło do utylizacji czy zakopią sobie państwo we własnym zakresie?".
Taka jest ta twoja weterynaria!
I weterynaria na pewno nie jest dziedziną medyczną.
Kardiologia - jest, chirurgia - jest, neurologia - jest. Ale nie ma czegoś takiego jak weterynaria jako medycyna.
Weterynaria to weterynaria, nie bez przyczyny nazywana konowalstwem.
Pewnie dlatego tak płaczecie, bo zabrakło wam punktów na prawdziwy lekarski, co?
Na weterynarii progi są tak o jakieś 40 punktów niższe więc nie ma co dyskutować, na którym kierunku są bardziej wartościowi ludzie, bo sprawa jest oczywista.
[quote name='K.' timestamp='1332684691' post='614315']
Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,przecież jesteś taki mądry że gardzisz tą dziedziną wiedzy medycznej,więc czemu wypowiadasz się o czymś,o czym nie masz pojęcia?Na razie wynika z Twych wypowiedzi że w weterynarii głowny cel to dokonać eutanazji,najlepiej przez odbyt:O
[/quote]

Tak właśnie jest. Najpierw wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za ... rozwiń
Avatar
K. / 25 marca 2012 o 16:11
0
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.
[/quote]


Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,przecież jesteś taki mądry że gardzisz tą dziedziną wiedzy medycznej,więc czemu wypowiadasz się o czymś,o czym nie masz pojęcia?Na razie wynika z Twych wypowiedzi że w weterynarii głowny cel to dokonać eutanazji,najlepiej przez odbyt:O
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.
[/quote]


Ale dlaczego mam nie próbować?masz monopol na mądrość,czy o co chodzi? Zresztą,skąd Ty możesz wiedzieć na czym skupia się weterynaria,... rozwiń
Avatar
x3x / 25 marca 2012 o 16:05
0
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.

Nie weterynarz tylko - lekarz weterynarii ( zanim skończysz studia medyczne uzupełnij braki w dziedzinie wiedzy podstawowej).Dla uściślenia- uważasz ,ze lekarz weterynarii zajmuje się wyłącznie,jak to określiłeś - "wsadzaniem ręki w krowi odbyt "... wyobraźnię masz wyjątkowo ograniczoną...bo tak się zastanawiam kto sprawuje kontrolę nad produktami pochodzenia zwierzęcego abyś nie trafił na leczenie do szlachetnego lekarza z podejrzeniem zatrucia Salmonellą albo innym świństwem...szkoda,ze powierzchowność nie boli...
[quote name='Hubert' timestamp='1332680607' post='614293']
Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.

Nie weterynarz tylko - lekarz weterynarii ( zanim skończysz studia medyczne uzupełnij braki w dziedzinie wiedzy podstawowej).Dla uściślenia- uważasz ,ze lek... rozwiń
Avatar
Hubert / 25 marca 2012 o 15:03
0
[quote name='K.' timestamp='1332679333' post='614279']
A czym się różni krowi odbyt od ludzkiego,tudzież ludzkiej pochwy lub jamy ustnej?naturalny otwór ciała,jak każdy inny :]Jakby nie pani z biedronki nie miałbyś gdzie zakupów robić,więc może więcej pokory i poszanowania innych,doktorku;]
[/quote]

Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane leczenie to eutanazja.
Bo leczyć trzeba umieć, trzeba być lekarzem, a nie weteryniarzem.
[quote name='K.' timestamp='1332679333' post='614279']
A czym się różni krowi odbyt od ludzkiego,tudzież ludzkiej pochwy lub jamy ustnej?naturalny otwór ciała,jak każdy inny :]Jakby nie pani z biedronki nie miałbyś gdzie zakupów robić,więc może więcej pokory i poszanowania innych,doktorku;]
[/quote]

Ratowanie ludzi to szlachetna misja, a usypianie zwierząt to zwykłe wyrobnictwo.
Nie próbuj dyskutować. Weterynaria nie skupia się na leczeniu zwierząt.
Często pierwsze proponowane lec... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 1 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 14 3

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 17 7

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 5 8

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!