Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 maja 2011 r.
17:32
Edytuj ten wpis

Ul. Wygodna: Samochód uderzył w drzewo. Kierowca nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 43 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Na ul. Wygodnej doszło do groźnego wypadku. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Nie udało się uratować kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godz. 17.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw passatem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Kierowca miał 57-lat.

Kierowcy jadący od strony Głuska w kierunku Wilczopola mogą spodziewać się utrudnień.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bozie / 1 listopada 2013 r. o 18:16
0

trzeba było nie zapie***lać. Szkoda człowieka, ale na brawurę nic nie poradzimy. Zobaczył chłop długą prostą i szpula. Może wyskoczył piesek albo kotek, odruchowo chciał ominąć ale było za szybko i drzewo... Po samochodzie widać, że cisnął raczej zdrowo. Nie ma co, tak czy siak tragedia ale ofiar ułańskiej fantazji mogło być więcej.

Minęło "trochę" czasu, nie zobaczł długiej prostej, nie dane mu było.

A może w innym miejscu dane mu było jeszcze życie ????A może inny zespół dał by radę??? A może ,,,,,,???

Minęło "trochę" czasu, nie zobaczł długiej prostej, nie dane mu było.

A może w innym miejscu dane mu było jeszcze życie ????A może inny zespół dał by radę??? A może ,,,,,,???

rozwiń
Avatar
mimi / 22 maja 2012 r. o 19:31
0
[quote name='Anna' timestamp='1306865758' post='484250']
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych, byłam na miejscu i usiłowałam pomóc, nie było szans za duże miał obrażenia.Przykro mi było, że nie dało mu się go uratować. Pokój jego duszy.
[/quote]


Anno , bardzo proszę o kontakt.To dla mnie bardzo ważne. ( adres : [email="bozie@op.pl"]bozie@op.pl[/email])
Będę wdzięczna.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2011 r. o 16:31
0
Dajmy spokój z tymi komentarzami. Wiesiu,brakuje nam ciebie..
Avatar
Anna / 31 maja 2011 r. o 20:15
0
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych, byłam na miejscu i usiłowałam pomóc, nie było szans za duże miał obrażenia.Przykro mi było, że nie dało mu się go uratować. Pokój jego duszy.
Avatar
znajomy / 31 maja 2011 r. o 11:32
0
Zwróćcie uwagę ile krzyży stoi przy drogach, a im większa trasa to więcej ofiar, są takie miejsca nazywane czarne punkty. Który z krytykujących hipokrytów zwalnia w takich miejscach, niech pierwszy rzuci kamieniem...
Avatar
Kuzyn / 31 maja 2011 r. o 11:17
0
Niestety zabrakło metr i człowiek by przeżył.

Pokój Jego Duszy.
Avatar
Ktoś znajomy / 28 maja 2011 r. o 14:08
0
Posłuchajcie, osoba która zginęła w tym wypadku jest znana mojemu tacie.... Był to jego szef... oszczędźcie głupich komentarzy.! ;(
Avatar
zgred / 28 maja 2011 r. o 01:33
0
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1306537022' post='483219']
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego człowieka i nie traktować ich jak sami nie chcielibyśmy być traktowani. Zanim napiszemy tego typu morały zastanówmy się po co?
Wyrazy współczucia dla bliskich...
[/quote]

Uszanowanie rodziny nie polega na chowaniu głowy w piasek, zaś pisanie o wypadku i jego przyczynach może przyczynić się do uratowania czyjegoś życia i poprawy bezpieczeństwa na drodze.
Może ktoś z czytających zastanowi się widząc tragiczne skutki brawury i zdejmie nogę z gazu? Nawet jeśli będzie to tylko jeden kierujący - to już będzie sukces!

Co do samego wypadku: wykazujesz się wyjątkową hipokryzją zarzucając ludziom wyrażającym swoją opinię o wypadku, że źle traktują rodzinę sprawcy; a jak potraktował swoją rodzinę on sam?
Gdyby nie spowodował wypadku - nie byłoby tematu; do kogo więc pretensje?
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1306537022' post='483219']
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego cz... rozwiń
Avatar
GOŚĆ / 28 maja 2011 r. o 00:57
0
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego człowieka i nie traktować ich jak sami nie chcielibyśmy być traktowani. Zanim napiszemy tego typu morały zastanówmy się po co?
Wyrazy współczucia dla bliskich...
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego człowieka i nie traktować ich jak sami nie chcielibyśmy być traktowani. Zanim napiszemy t... rozwiń
Avatar
zygi / 27 maja 2011 r. o 22:07
0
LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ USZANUJMY PAMIĘĆ CZŁOWIEKA I ZAKOŃCZMY PISAĆ TE GŁUPIE POSTY.
Avatar
bozie / 1 listopada 2013 r. o 18:16
0

trzeba było nie zapie***lać. Szkoda człowieka, ale na brawurę nic nie poradzimy. Zobaczył chłop długą prostą i szpula. Może wyskoczył piesek albo kotek, odruchowo chciał ominąć ale było za szybko i drzewo... Po samochodzie widać, że cisnął raczej zdrowo. Nie ma co, tak czy siak tragedia ale ofiar ułańskiej fantazji mogło być więcej.

Minęło "trochę" czasu, nie zobaczł długiej prostej, nie dane mu było.

A może w innym miejscu dane mu było jeszcze życie ????A może inny zespół dał by radę??? A może ,,,,,,???

Minęło "trochę" czasu, nie zobaczł długiej prostej, nie dane mu było.

A może w innym miejscu dane mu było jeszcze życie ????A może inny zespół dał by radę??? A może ,,,,,,???

rozwiń
Avatar
mimi / 22 maja 2012 r. o 19:31
0
[quote name='Anna' timestamp='1306865758' post='484250']
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych, byłam na miejscu i usiłowałam pomóc, nie było szans za duże miał obrażenia.Przykro mi było, że nie dało mu się go uratować. Pokój jego duszy.
[/quote]


Anno , bardzo proszę o kontakt.To dla mnie bardzo ważne. ( adres : [email="bozie@op.pl"]bozie@op.pl[/email])
Będę wdzięczna.
Avatar
Gość / 18 czerwca 2011 r. o 16:31
0
Dajmy spokój z tymi komentarzami. Wiesiu,brakuje nam ciebie..
Avatar
Anna / 31 maja 2011 r. o 20:15
0
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych, byłam na miejscu i usiłowałam pomóc, nie było szans za duże miał obrażenia.Przykro mi było, że nie dało mu się go uratować. Pokój jego duszy.
Avatar
znajomy / 31 maja 2011 r. o 11:32
0
Zwróćcie uwagę ile krzyży stoi przy drogach, a im większa trasa to więcej ofiar, są takie miejsca nazywane czarne punkty. Który z krytykujących hipokrytów zwalnia w takich miejscach, niech pierwszy rzuci kamieniem...
Avatar
Kuzyn / 31 maja 2011 r. o 11:17
0
Niestety zabrakło metr i człowiek by przeżył.

Pokój Jego Duszy.
Avatar
Ktoś znajomy / 28 maja 2011 r. o 14:08
0
Posłuchajcie, osoba która zginęła w tym wypadku jest znana mojemu tacie.... Był to jego szef... oszczędźcie głupich komentarzy.! ;(
Avatar
zgred / 28 maja 2011 r. o 01:33
0
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1306537022' post='483219']
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego człowieka i nie traktować ich jak sami nie chcielibyśmy być traktowani. Zanim napiszemy tego typu morały zastanówmy się po co?
Wyrazy współczucia dla bliskich...
[/quote]

Uszanowanie rodziny nie polega na chowaniu głowy w piasek, zaś pisanie o wypadku i jego przyczynach może przyczynić się do uratowania czyjegoś życia i poprawy bezpieczeństwa na drodze.
Może ktoś z czytających zastanowi się widząc tragiczne skutki brawury i zdejmie nogę z gazu? Nawet jeśli będzie to tylko jeden kierujący - to już będzie sukces!

Co do samego wypadku: wykazujesz się wyjątkową hipokryzją zarzucając ludziom wyrażającym swoją opinię o wypadku, że źle traktują rodzinę sprawcy; a jak potraktował swoją rodzinę on sam?
Gdyby nie spowodował wypadku - nie byłoby tematu; do kogo więc pretensje?
[quote name='GOŚĆ' timestamp='1306537022' post='483219']
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego cz... rozwiń
Avatar
GOŚĆ / 28 maja 2011 r. o 00:57
0
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego człowieka i nie traktować ich jak sami nie chcielibyśmy być traktowani. Zanim napiszemy tego typu morały zastanówmy się po co?
Wyrazy współczucia dla bliskich...
Nie rozumiem, jak można pisać komentarze w stylu ---"trzeba było nie zapie***lać"-----. Czy jest jakiś sens tego? Jedyny powód jaki widzę, to ulżenie sobie. Człowieku pomyśl sobie jak byś się czuł czytając takie posty pod analogicznym artykułem dotyczącym Twojego bliskiego (czego Ci nie życzę). Prawda jest taka, że każdego z nas może dotknąć taka tragedia, że zginie ktoś z naszej rodziny. Uważam, że powinniśmy uszanować rodzinę i bliskich tego człowieka i nie traktować ich jak sami nie chcielibyśmy być traktowani. Zanim napiszemy t... rozwiń
Avatar
zygi / 27 maja 2011 r. o 22:07
0
LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ USZANUJMY PAMIĘĆ CZŁOWIEKA I ZAKOŃCZMY PISAĆ TE GŁUPIE POSTY.
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Michał Oleksiejczuk i Cezary Kęsik już znają swoich przeciwników

Michał Oleksiejczuk i Cezary Kęsik już znają swoich przeciwników

Zdecydowane trudniejsze zadanie będzie miał pochodzący spod Łęcznej Oleksiejczuk. Popularny „Lord” 30 października w Abu Zabi zmierzy się z Szamilem Gamzatowem na gali UFC 267.

"Pogranicza języka, muzyki i kultury popularnej" - spotkanie z Bartkiem Chacińskim
24 września 2021, 17:00

"Pogranicza języka, muzyki i kultury popularnej" - spotkanie z Bartkiem Chacińskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie zaprasza na kolejną odsłonę projektu "Muzyka. Kultura. Książka. Biblioteka". W piątek, 24 września o godz. 17 w Filii nr 2 przy ul. Peowiaków 12 odbędzie się spotkanie autorskie Bartkiem Chacińskim pt. "Polifonia - Pogranicza języka, muzyki i kultury popularnej".

Poszedł na grzyby i zabłądził. 76-latka szukała policja

Poszedł na grzyby i zabłądził. 76-latka szukała policja

Mieszkaniec Puław do lasu wybrał się w poniedziałek. Gdy do wieczora nie pojawił się w domu, jego syn powiadomił policję. Na nogi postawiono całą jednostkę. W poszukiwaniach wzięli udział także strażnicy leśni wyposażeni w noktowizory.

Skuteczna obsługa stron internetowych, czyli jak efektywnie reprezentować markę w Internecie

Skuteczna obsługa stron internetowych, czyli jak efektywnie reprezentować markę w Internecie

Do zapewnienia trwałej pozycji strony www w Internecie konieczny jest jej stały rozwój techniczny, optymalizacja treści, regularne aktualizacje oraz przemyślana strategia SEO. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie wykonać te działania samodzielnie, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Pobyt dzienny seniora w domu opieki, dlaczego warto?

Pobyt dzienny seniora w domu opieki, dlaczego warto?

Opieka dzienna nad seniorem pozwala zapewnić bezpieczne środowisko dla osób starszych. Może stanowić skuteczne antidotum na samotność i brak stymulujących zajęć umożliwiających zachowanie aktywności umysłowej i fizycznej.

Trzy kursy kosmetyczne, które warto mieć w ofercie gabinetu kosmetycznego

Trzy kursy kosmetyczne, które warto mieć w ofercie gabinetu kosmetycznego

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna wciąż się rozwijają. Nowe technologie, innowacyjne preparaty, ale również zmiana postrzegania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej sprawiają, że rośnie zainteresowanie nimi przede wszystkim wśród płci pięknej, ale nie tylko.

Artur Sowiński z Pogoni Mostostal Puławy blisko podium w Gdyni

Artur Sowiński z Pogoni Mostostal Puławy blisko podium w Gdyni

Dość nieoczekiwanie w Pucharze Polski w maratonie MTB w Gdyni wystartował Artur Sowiński. Zawodnik Pogoni Mostostal Puławy to specjalista od wyścigów na szosie. Na dużo cięższym rowerze spisał się jednak równie dobrze.

Amerykańskie Herculesy latały nad Białą Podlaską. Ćwiczyli z nimi żołnierze GROM [zdjęcia]
galeria

Amerykańskie Herculesy latały nad Białą Podlaską. Ćwiczyli z nimi żołnierze GROM [zdjęcia]

Prawdziwą gratkę mieli w ostatnich dniach fani lotnictwa. Zagadka głośnych i wielkich samolotów na bialskim niebie została dopiero teraz rozwikłana. To amerykańskie, transportowe Herculesy przyleciały na dawne lotnisko wojskowe w Białej Podlaskiej z niemieckiej bazy Rammstein.

Lublin: Mieszkańcy wystarali się o remont jednej z ulic

Lublin: Mieszkańcy wystarali się o remont jednej z ulic

Jeszcze w tym roku wyremontowana ma zostać ul. Sempołowskiej, o której odnowę upomnieli się sami mieszkańcy, z powodzeniem zgłaszając ten pomysł do budżetu obywatelskiego.

Miasto stara się o rządowe pieniądze na remont Sidorskiej. Czy lobbing prawicy pomoże?

Miasto stara się o rządowe pieniądze na remont Sidorskiej. Czy lobbing prawicy pomoże?

Radni Zjednoczonej Prawicy lobbują u wojewody w sprawie dofinansowania na remont odcinka ulicy Sidorskiej. Miasto od dwóch lat stara się o pieniądze z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, ale na razie bezskutecznie.

Ogrodzenia nowoczesne czy tradycyjne? Jakie wybrać?

Ogrodzenia nowoczesne czy tradycyjne? Jakie wybrać?

Nasz dom naszą twierdzą, a dostępu do niego powinno bronić solidne i atrakcyjne ogrodzenie. Ogrodzenie chroni nasz dom przed zwierzętami i nieproszonymi osobami, jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa i uatrakcyjnia wygląd posesji.

Premier ujawnia dla kogo trzecia dawka szczepionki

Premier ujawnia dla kogo trzecia dawka szczepionki

Przyjęto rekomendację przewidującą, że po sześciu miesiącach od pełnego zaszczepienia będzie można stosować trzecią dawkę przypominającą – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Mogą z tego skorzystać osoby powyżej 50 lat i medycy.

Hanna Lewandowska i Piotr Selim w DDK Węglin
27 września 2021, 18:00

Hanna Lewandowska i Piotr Selim w DDK Węglin

27 września o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert i spotkanie autorskie z udziałem Hanny Lewandowskiej i Piotra Selima.

Ranne i z bliznami. Amstaffy szkolone do nielegalnych walk
zdjęcia
galeria

Ranne i z bliznami. Amstaffy szkolone do nielegalnych walk

Policja zatrzymała mężczyznę, który miał się zajmować szkoleniem psów do nielegalnych walk. Podawał im testosteron.

Pomoc dla przedsiębiorców z terenu stanu wyjątkowego. "A w czym gorsza jest fryzjerka"?

Pomoc dla przedsiębiorców z terenu stanu wyjątkowego. "A w czym gorsza jest fryzjerka"?

PiS zablokował pomoc dla przedsiębiorców z naszego województwa – twierdzą lubelscy politycy Koalicji Obywatelskiej. Chodzi o zgłaszane przez opozycję poprawki do projektu ustawy o rekompensacie związanej z wprowadzeniem stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!